قلعه‌نویی: دست برانکو بسته نیست

16:15 ۸ روز و ۸ ساعت پیش مشرق نیوز 72 0
قلعه‌نویی: دست برانکو بسته نیست

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:ما این آمادگی را داریم که هر تیمی که بیشتر از داوری منتفع شده امتیازاتش را کم کنند.سپاهان تا اینجا 6 امتیاز ضرر کرده است.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نوییسرمربی تیم فوتبال سپاهاندر نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیسگفت: معمولا بازی‌های سپاهان و پرسپولیس جذاب است و طرفداران خودش را دارد. در بهترین شرایط با هم مسابقه داریم. ما هفته به هفته بهتر شدیم اما جای کار داریم و می توانیم پیشرفت کنیم.
بیشتر بخوانید:روزهای تلخ و شیرین ژنرال مقابلپرسپولیس*دست برانکو بسته نیست، این تیم 12 بازیکن باکیفیت داردوی ادامه داد: از برنامه‌ای که داشتیم جلوتر هستیم و در این بین من کمترین نقش را دارم.امیدوارم فردا با یک بازی منطقی بتوانیم سه امتیاز را بگیرم چرا که هم لیاقتش را داریم و هم شرایط ما خوب است، اما این‌ها بحث بیرون از زمین است و همه چیز بعد از سوت داور مشخص می‌شود. من دیروز بازی پدیده را دیدم و از بازی آنها لذت بردم. بازیکنان من هم بعد از بازی با پدیده به خودباوری رسیدند. پرسپولیس هم تیم خوبی است و بازیکنان و مربیان خوبی دارد. برخلاف اینکه می‌گویند دست برانکو بسته است من باید بگویم این تیم 12 بازیکن باکیفیت دارد که سه سال است کنار هم بازی می‌کنند. شاید کمی خسته باشند اما این تیم به فینال آسیا رفت و نشان می‌دهد کیفیت بالایی دارند.
*در گذشته اصفهان هواداران بیشتری در ورزشگاه ها داشتسرمربی سپاهان درباره حضور هواداران این تیم هم افزود: اعتقاد دارم هواداران که یار دوازدهم ما هستند مثل یک یار اول تأثیر دارند، در گذشته اصفهان هواداران بیشتری به خود می‌دید و اگر استادیوم 100 هزار نفری هم باشد آنها به ورزشگاه می‌آیند و مطمئن باشید اگر فردا طبقه دوم ورزشگاه باز بود، آنها طبقه دوم را هم پر می‌کردند. حضور تماشاگران تأثیرگذار است و این وظیفه ماست که کاری کنیم تا آنها ترغیب شوند تا به ورزشگاه بیایند. باید در بحث خدمات به تماشاگران و ارائه عملکرد فنی مناسب تلاش کنیم تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند.
*از سید جلال تقدیر می کنیمقلعه‌نویی درباره اینکه آیا از سیدجلال حسینی پیش از بازی فردا تقدیر  خواهد شد یا نه، افزود: من از محرم نویدکیا و محمود کریمی خواستم تا فردا کنار ما باشند تا در مراسمی که قبل از آغاز بازی برای سیدجلال حسینی می‌گیریم حضور داشته باشند. می‌خواهیم با اهدای لوح تقدیر از او تشکر کنیم.
*هدف ما فردا در ابتدا بردن و سپس گل نخوردن استسرمربی سپاهان در خصوص قدرت خط دفاعی پرسپولیس و همچنین ضعف این تیم در خط حمله گفت:‌ در فوتبال ساختار دفاع و حمله وجود دارد و هر دو فاکتور لازم است همانطور که دیدی تیم استقلال خوزستان وقتی قهرمان شد که روی ساختار دفاعی‌اش کار کرد. هدف ما فردا در ابتدا بردن و سپس گل نخوردن است. همچنین باید به نقشه‌ای که برانکو برای تیمش ترسیم کرده احترام گذاشت.
*  از مسئولان می‌خواهم تا قراردادهای تیم‌ها را نشان دهندوی درباره روند حرکتی تیم سپاهان خاطرنشان کرد: تبلیغات منفی علیه تیم سپاهان زیاد انجام می‌شود و شکی در این موضوع نیست. من از مسئولان می‌خواهم تا قراردادهای تیم‌ها را نشان دهند چون از نظر هزینه تیم پنجم جدول هستیم اما با همین شرایط چشم‌انداز خوبی برای سپاهان در نظر گرفتیم. هنوز نیم‌فصل دوم باقی مانده و تیم را تقویت می‌کنیم هر چند که در اصفهان به ما خوش می‌گذرد چون اینجا مردم خوبی دارد. در نیم‌فصل اول امسال برخلاف سال قبل شرایط خوبی وجود داشت که باید از مردم اصفهان و همچنین رسانه‌ها تشکر کنم. ما در فصل اول سال گذشته شرایط خوبی نداشتیم اما رسانه‌ها فشاری روی تیم ما نیاوردند و این موضوع باعث شد تا در نیم‌فصل دوم بهتر شویم. به هر حال فوتبال به بردن است و وقتی توپ به تیر دروازه برخورد می‌کند شما بدترین آدم زمین هستید. من از دکتر عظیمیان تشکر می‌کنم که روزی به تمرین ما آمد و قول داد تا بهتر شویم انگیزه زیادی برای ما به وجود آمد. من از بازی دیروز پدیده لذت بردم به هر حال فوتبال  عشق است، می‌خواهم برای شما خاطره‌ای تعریف کنم یک روز به بارسلون رفته بودم و دیدم در 5 متری رختکن جایی برای عبادت درست کرده بودند حتی مسی هم این کار را می‌کرد. در فوتبال باید عشق و توسل باشد، این بار اگر به آنجا بروم حتماً فیلم می‌گیرم، در فوتبال همه چیز پول نیست به هر حال در فوتبال امکانات هم تأثیر دارد. زمان ما با عشق فوتبال بازی می‌کردیم و پول نبود سپاهان هم علاوه بر زیرساخت‌های خوبی که دارد باید فوتبال خوبی هم ارائه دهد.
*هر تیمی از داوری متنفع شده امتیازتش را کم کنندوی درباره اینکه آیا برای بازی فردا محروم یا مصدوم دارد،‌ گفت: خوشبختانه فردا نه محروم داریم نه مصدوم.
قلعه‌نویی درباره اینکه برانکو عنوان کرده داوری‌ها به سود سپاهان و ذوب‌آهن است و نظر شما در این باره چیست‌،ادامه داد:‌من به برانکو ارادت دارم و او از دوستان نزدیک من است ما در برلین همدیگر را دیدیم و او تجربیاتش از تیم ملی را در اختیار من قرار داد. برانکو هم مثل بازیکنانش خسته است وگرنه او از این حرف‌ها نمی‌زند.الان بیایند و داوری‌ها را بررسی کنند تا ببینند چه تیمی بیشتر سود کرده و چه تیمی بیشتر ضرر کرده است، ما این آمادگی را داریم که هر تیمی که بیشتر از داوری منتفع شده امتیازاتش را کم کنند.سپاهان تا اینجا 6 امتیاز ضرر کرده است.
* اصفهانی ها با معرفت هستند و امیدوارم فردا با شجاع برخورد خوبی داشته باشندقلعه‌نویی در خصوص حضور شجاع‌ خلیل‌زاده در بازی فردا و تقابلش با هواداران سپاهان خاطرنشان کرد: مردم اصفهان مردم بامعرفتی هستند و هر بار که من به اصفهان آمدم برخورد خیلی خوبی با من داشتند و امیدوارم فردا با شجاع خلیل‌زاده هم این کار را انجام دهند. شجاع شاگرد من بوده و بازیکن اخلاق‌مداری است. زمانی که در تراکتورسازی حضور داشتیم او با گونه شکسته بازی کرد و بازیکن با تعصبی است. شاید در زمانی که سپاهان بود شرایطش خوب نبوده اما امیدوارم هواداران فردا انرژی‌شان را روی تیم خودشان بگذارند.
* آوردن پرچم یک کشور دیگر با تمدن ما همخوانی نداردوی افزود:درباره آوردن پرچم ژاپن هم باید بگویم این کارها با تمدن و فرهنگ ما همخوانی ندارد، هواداران تراکتورسازی می‌گویند بازیکن ژاپنی داریم اما ما بازیکن ژاپنی نداریم و امیدوارم هواداران پرچم ژاپن با خود به استادیوم نیاورند چرا که پرچم قشنگ‌تری به نام سپاهان وجود دارد من به تنهایی با این مسائل مبارزه کردم و آسیب هم دیدم اما همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند حتی اگر یک تیم ته‌جدولی با تیم بالای جدول بازی کند از فوتبال لذت می‌برند. اگر به یک شهر دورافتاده آلمان بروید حتی اگر تیمی شرایط خوبی نداشته باشد استادیومش پر از تماشاگر می‌شود  چون مردم از فوتبال لذت می‌برند ما هم باید به این سمت برویم.دیدید زمانی که تیم کاشیما قهرمان شد بازیکن برزیلیش پرچم کشور خودش را آورد. در اروپا هم شرایط همینگونه است.
* از داوری ضرر کردیم اما به آنها احترام می گذاریمقلعه‌نویی درباره داوری بازی فردا هم خاطرنشان کرد: پاک‌ترین قسمت فوتبال ما داورانش است هر چند که  اشتباهاتی هم دارند اما اشتباهات آنها سهوی است. زاهدی‌فرد از بهترین داوران فوتبال ماست که همه استانداردهای لازم را برای قضاوت کردن دارد. هر چند که او هم اشتباهاتی داشته است. اما همه داوران ما در حد فغانی هستند و امیدوارم در حد او آماده شوند. با اینکه ما از داوری ضرر کردیم اما به داوران احترام می‌گذاریم و می‌توانم بگویم که زاهدی‌فرد از بهترین داوران ماست.
منبع: فارس


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

کسب مقام دوم جهان توسط تیم ملی یخ‌نوردی
تیم ملی کشورمان در جریان رقابت‌های یخ‌نوردی قهرمانی جهان به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
فردا؛ جلسه عرب و برانکو درباره لیست پرسپولیس
ایرج عرب سرپرست باشگاه و برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس فردا نشستی برگزار خواهند کرد.
چهره‌ها در مراسم ختم مرحوم دانایی فرد
عصر امروز و در مراسم ختم مرحوم ایرج دانایی فرد، اغلب چهره های مهم و مطرح فوتبالی حضور داشتند.
تصویب واگذاری استقلال و پرسپولیس در دولت
واگذاری شرکت های استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی در هیات دولت به تصویب رسید
بهترین شروع تاریخ یوونتوس در سری آ
یوونتوس از 48 امتیاز ممکن 46 امتیاز را کسب کرده است.
قطبی: نمایشنامه باشکوه برای فولاد نوشته شده
‌سرمربی فولاد امیدوار است در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی کسب کنند و به جمع مدعیان اضافه شوند.
قهرمانی یاران محرمی در نیم‌فصل کرواسی
دینامو زاگرب در غیاب مدافع راست ایرانی خود برابر هایدوک اشپلیت به برتری رسید.
برنده‌ها و بازنده‌های پنجره بسته پرسپولیس
روزهای سخت پرسپولیس تمام شد. از آن فقط خاطراتی تلخ و شیرین باقی ماند و برنده‌ها و بازنده‌هایی که این دوران سرنوشت‌شان را عوض کرده است.
رئال فکر نکند پالاسیوس مثل مودریچ است
گفته می شود که رئال مادرید خبر رسمی انتقال اسکیل پالاسیوس، هافبک ریورپلاته را پس از جام جهانی باشگاه ها اعلام خواهد کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ورزشکار پرورش اندام شهرستان فسا به قتل رسید
شیراز - ایرنا - آرمان نیک پی، قهرمان رشته پرورش اندام استان فارس سه شنبه شب در شهرستان فسا به قتل رسید.
خودرو‌های عجیب و غریب سلبریتی‌ها
پول برای سلبریتی‌ها مانند چرک کف دست است و مشکلی با ولخرجی ندارند، در نتیجه به جای یک یا دو خودرو، ده‌ها خودرو در گاراژ سلبریتی‌ها یافت می‌شود.
بترسید از عقوبت حق الناس
حجه الاسلام والمسلمین علیرضا توحیدلو؛ روایتی خواندنی درباره حق الناس را بیان کرده اند، که در ادامه می خوانید.
کیک های شب یلدا را در خانه بپزید
کیک خانگی یکی از خوراکی‌های خوشگل و خوشمزه شب یلداست که در این مطلب با پخت انواع کیک برای شب چله آشنا میشید.
جهانگیری از آب شیرین کن بندرعباس دیدن کرد
بندرعباس- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری از آب شیرین کن یک میلیون متر مکعبی (ساقی کوثر) بندرعباس دیدن کرد.
لایپزیگ به روند خوب خود ادامه داد
تساوی ترابزون و بشیکتاش در حضور ۶ دقیقه‌ای امیری
لیورپول بازی بزرگ هفته را از یونایتد برد
شکست آرسنال و پیروزی چلسی در هفته هفدهم انگلیس
فیلم- خلاصه دیدار لیورپول ۳-۱ منچستریونایتد
لیورپول با شکست منچستریونایتد به صدر برگشت
ادامه مذاکرات برای تمدید قرارداد رسن با پرسپولیس
جلسه بررسی نقل و انتقالات پرسپولیس با حضور عرب و برانکو
رشید مظاهری از تیم ملی خط خورد؟
فتحی: هنوز لیست شفر را ندیده‌ام