قلعه‌نویی: دست برانکو بسته نیست

16:15 ۱۸۹ روز و ۱۷ ساعت پیش مشرق نیوز 231 0
قلعه‌نویی: دست برانکو بسته نیست

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:ما این آمادگی را داریم که هر تیمی که بیشتر از داوری منتفع شده امتیازاتش را کم کنند.سپاهان تا اینجا 6 امتیاز ضرر کرده است.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نوییسرمربی تیم فوتبال سپاهاندر نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیسگفت: معمولا بازی‌های سپاهان و پرسپولیس جذاب است و طرفداران خودش را دارد. در بهترین شرایط با هم مسابقه داریم. ما هفته به هفته بهتر شدیم اما جای کار داریم و می توانیم پیشرفت کنیم.
بیشتر بخوانید:روزهای تلخ و شیرین ژنرال مقابلپرسپولیس*دست برانکو بسته نیست، این تیم 12 بازیکن باکیفیت داردوی ادامه داد: از برنامه‌ای که داشتیم جلوتر هستیم و در این بین من کمترین نقش را دارم.امیدوارم فردا با یک بازی منطقی بتوانیم سه امتیاز را بگیرم چرا که هم لیاقتش را داریم و هم شرایط ما خوب است، اما این‌ها بحث بیرون از زمین است و همه چیز بعد از سوت داور مشخص می‌شود. من دیروز بازی پدیده را دیدم و از بازی آنها لذت بردم. بازیکنان من هم بعد از بازی با پدیده به خودباوری رسیدند. پرسپولیس هم تیم خوبی است و بازیکنان و مربیان خوبی دارد. برخلاف اینکه می‌گویند دست برانکو بسته است من باید بگویم این تیم 12 بازیکن باکیفیت دارد که سه سال است کنار هم بازی می‌کنند. شاید کمی خسته باشند اما این تیم به فینال آسیا رفت و نشان می‌دهد کیفیت بالایی دارند.
*در گذشته اصفهان هواداران بیشتری در ورزشگاه ها داشتسرمربی سپاهان درباره حضور هواداران این تیم هم افزود: اعتقاد دارم هواداران که یار دوازدهم ما هستند مثل یک یار اول تأثیر دارند، در گذشته اصفهان هواداران بیشتری به خود می‌دید و اگر استادیوم 100 هزار نفری هم باشد آنها به ورزشگاه می‌آیند و مطمئن باشید اگر فردا طبقه دوم ورزشگاه باز بود، آنها طبقه دوم را هم پر می‌کردند. حضور تماشاگران تأثیرگذار است و این وظیفه ماست که کاری کنیم تا آنها ترغیب شوند تا به ورزشگاه بیایند. باید در بحث خدمات به تماشاگران و ارائه عملکرد فنی مناسب تلاش کنیم تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند.
*از سید جلال تقدیر می کنیمقلعه‌نویی درباره اینکه آیا از سیدجلال حسینی پیش از بازی فردا تقدیر  خواهد شد یا نه، افزود: من از محرم نویدکیا و محمود کریمی خواستم تا فردا کنار ما باشند تا در مراسمی که قبل از آغاز بازی برای سیدجلال حسینی می‌گیریم حضور داشته باشند. می‌خواهیم با اهدای لوح تقدیر از او تشکر کنیم.
*هدف ما فردا در ابتدا بردن و سپس گل نخوردن استسرمربی سپاهان در خصوص قدرت خط دفاعی پرسپولیس و همچنین ضعف این تیم در خط حمله گفت:‌ در فوتبال ساختار دفاع و حمله وجود دارد و هر دو فاکتور لازم است همانطور که دیدی تیم استقلال خوزستان وقتی قهرمان شد که روی ساختار دفاعی‌اش کار کرد. هدف ما فردا در ابتدا بردن و سپس گل نخوردن است. همچنین باید به نقشه‌ای که برانکو برای تیمش ترسیم کرده احترام گذاشت.
*  از مسئولان می‌خواهم تا قراردادهای تیم‌ها را نشان دهندوی درباره روند حرکتی تیم سپاهان خاطرنشان کرد: تبلیغات منفی علیه تیم سپاهان زیاد انجام می‌شود و شکی در این موضوع نیست. من از مسئولان می‌خواهم تا قراردادهای تیم‌ها را نشان دهند چون از نظر هزینه تیم پنجم جدول هستیم اما با همین شرایط چشم‌انداز خوبی برای سپاهان در نظر گرفتیم. هنوز نیم‌فصل دوم باقی مانده و تیم را تقویت می‌کنیم هر چند که در اصفهان به ما خوش می‌گذرد چون اینجا مردم خوبی دارد. در نیم‌فصل اول امسال برخلاف سال قبل شرایط خوبی وجود داشت که باید از مردم اصفهان و همچنین رسانه‌ها تشکر کنم. ما در فصل اول سال گذشته شرایط خوبی نداشتیم اما رسانه‌ها فشاری روی تیم ما نیاوردند و این موضوع باعث شد تا در نیم‌فصل دوم بهتر شویم. به هر حال فوتبال به بردن است و وقتی توپ به تیر دروازه برخورد می‌کند شما بدترین آدم زمین هستید. من از دکتر عظیمیان تشکر می‌کنم که روزی به تمرین ما آمد و قول داد تا بهتر شویم انگیزه زیادی برای ما به وجود آمد. من از بازی دیروز پدیده لذت بردم به هر حال فوتبال  عشق است، می‌خواهم برای شما خاطره‌ای تعریف کنم یک روز به بارسلون رفته بودم و دیدم در 5 متری رختکن جایی برای عبادت درست کرده بودند حتی مسی هم این کار را می‌کرد. در فوتبال باید عشق و توسل باشد، این بار اگر به آنجا بروم حتماً فیلم می‌گیرم، در فوتبال همه چیز پول نیست به هر حال در فوتبال امکانات هم تأثیر دارد. زمان ما با عشق فوتبال بازی می‌کردیم و پول نبود سپاهان هم علاوه بر زیرساخت‌های خوبی که دارد باید فوتبال خوبی هم ارائه دهد.
*هر تیمی از داوری متنفع شده امتیازتش را کم کنندوی درباره اینکه آیا برای بازی فردا محروم یا مصدوم دارد،‌ گفت: خوشبختانه فردا نه محروم داریم نه مصدوم.
قلعه‌نویی درباره اینکه برانکو عنوان کرده داوری‌ها به سود سپاهان و ذوب‌آهن است و نظر شما در این باره چیست‌،ادامه داد:‌من به برانکو ارادت دارم و او از دوستان نزدیک من است ما در برلین همدیگر را دیدیم و او تجربیاتش از تیم ملی را در اختیار من قرار داد. برانکو هم مثل بازیکنانش خسته است وگرنه او از این حرف‌ها نمی‌زند.الان بیایند و داوری‌ها را بررسی کنند تا ببینند چه تیمی بیشتر سود کرده و چه تیمی بیشتر ضرر کرده است، ما این آمادگی را داریم که هر تیمی که بیشتر از داوری منتفع شده امتیازاتش را کم کنند.سپاهان تا اینجا 6 امتیاز ضرر کرده است.
* اصفهانی ها با معرفت هستند و امیدوارم فردا با شجاع برخورد خوبی داشته باشندقلعه‌نویی در خصوص حضور شجاع‌ خلیل‌زاده در بازی فردا و تقابلش با هواداران سپاهان خاطرنشان کرد: مردم اصفهان مردم بامعرفتی هستند و هر بار که من به اصفهان آمدم برخورد خیلی خوبی با من داشتند و امیدوارم فردا با شجاع خلیل‌زاده هم این کار را انجام دهند. شجاع شاگرد من بوده و بازیکن اخلاق‌مداری است. زمانی که در تراکتورسازی حضور داشتیم او با گونه شکسته بازی کرد و بازیکن با تعصبی است. شاید در زمانی که سپاهان بود شرایطش خوب نبوده اما امیدوارم هواداران فردا انرژی‌شان را روی تیم خودشان بگذارند.
* آوردن پرچم یک کشور دیگر با تمدن ما همخوانی نداردوی افزود:درباره آوردن پرچم ژاپن هم باید بگویم این کارها با تمدن و فرهنگ ما همخوانی ندارد، هواداران تراکتورسازی می‌گویند بازیکن ژاپنی داریم اما ما بازیکن ژاپنی نداریم و امیدوارم هواداران پرچم ژاپن با خود به استادیوم نیاورند چرا که پرچم قشنگ‌تری به نام سپاهان وجود دارد من به تنهایی با این مسائل مبارزه کردم و آسیب هم دیدم اما همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند حتی اگر یک تیم ته‌جدولی با تیم بالای جدول بازی کند از فوتبال لذت می‌برند. اگر به یک شهر دورافتاده آلمان بروید حتی اگر تیمی شرایط خوبی نداشته باشد استادیومش پر از تماشاگر می‌شود  چون مردم از فوتبال لذت می‌برند ما هم باید به این سمت برویم.دیدید زمانی که تیم کاشیما قهرمان شد بازیکن برزیلیش پرچم کشور خودش را آورد. در اروپا هم شرایط همینگونه است.
* از داوری ضرر کردیم اما به آنها احترام می گذاریمقلعه‌نویی درباره داوری بازی فردا هم خاطرنشان کرد: پاک‌ترین قسمت فوتبال ما داورانش است هر چند که  اشتباهاتی هم دارند اما اشتباهات آنها سهوی است. زاهدی‌فرد از بهترین داوران فوتبال ماست که همه استانداردهای لازم را برای قضاوت کردن دارد. هر چند که او هم اشتباهاتی داشته است. اما همه داوران ما در حد فغانی هستند و امیدوارم در حد او آماده شوند. با اینکه ما از داوری ضرر کردیم اما به داوران احترام می‌گذاریم و می‌توانم بگویم که زاهدی‌فرد از بهترین داوران ماست.
منبع: فارس


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

ارزش جوانی از زبان امام علی (ع)
حدیث امام علی (ع) درباره اهمیت جوانی را در اینجا بخوانید.
حضور یک زوج دیگر در تلویزیون حاشیه‌ساز شد- عکس
روابط عمومی «وقتشه» که روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، در ارتباط با حواشی پیش‌آمده برای حضور یک زوج مهمان در این برنامه، توضیحاتی را ارائه کرد. در این متن آمده است:«بر فرض اگر مهمانان برنامه پس از حضور در «وقتشه» به انتشار تصاویر و ویدئوهای خارج از عرف از خود اقدام کرده باشند، مسئولیتی به گردن برنامه نمی‌گذارد.»
تغییرات در بخش مدیریتی شبکه 3
فروغی مدیر شبکه سه در احکامی جداگانه ناصر کریمان را به عنوان مشاور عالی خود و محمدرضا نجارزاده را به سمت مدیر گروه اجتماعی این شبکه منصوب کرد.
ماجرای خر‌هایی که آدم نمی‌شوند ،روی پرده سینماها
عباس اکبری از آخرین وضعیت آماده‌سازی فیلم سینمایی با نام موقت «خر‌ها آدم نمی‌شوند» برای نمایش در جشنواره کودک و نوجوان گفت.
آخرین وضعیت ترافیکی امروز؛ بیست و ششم خرداد ماه ۹۸
در حال حاضر تردد در محور‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه رشت-قزوین (رفت وبرگشت) روان است و در ضمن محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
حضور متفاوت یک عروس و داماد در فرودگاه مهرآباد + عکس
مردم از دیدن زن جوان با لباس عروس متعجب شده و دیدن این صحنه برایشان جذاب بود.
آخرین فرصت ثبت نام در دوره‌های کاردانی نظام جدید
توکلی گفت: کار انتخاب رشته و ثبت نام در دوره‌های کاردانی نظام جدید امروز به پایان می‌رسد.
دانشجویان تا پرداخت شهریه اجازه حضور در جلسه امتحان را ندارند
طی روز‌های گذشته مخاطبان میزان از جلوگیری دانشگاه آزاد برای امتحان دادن دانشجویانی که شهریه خود را پرداخت نکرده اند خبر دادند.
انتقاد کرونی از عملکرد نامناسب  سازمان زیباسازی در استفاده از فضا‌های تبلیغاتی مترو
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه عملکرد سازمان زیباسازی شهرداری در استفاده از فضا‌های تبلیغاتی مترو تا مورد قبل نبوده است، ادامه داد: در استفاده از فضای تبلیغاتی مترو تهران ضعف وجود دارد. این ضعف هم در بحث درآمدزایی و هم در نحوه تبلغات مناسبتی مثل ایام شهادت و اعیاد و ... است.
زلزله 3.4 ریشتری مشگین شهر را لرزاند
بامداد امروز زلزله‌ای به بزرگی 3.4 در مقیاس ریشتر، مشگین شهر در استان اردبیل را لرزاند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پرسپولیس وحید امیری را نمی خواهد؟
دو رسانه ترکیه‌ای به بررسی آخرین شرایط وحید امیری، ملی‌پوش ایرانی تیم ترابزون‌اسپور در نقل‌وانتقال‌های تابستانی پرداختند.
ارزش جوانی از زبان امام علی (ع)
حدیث امام علی (ع) درباره اهمیت جوانی را در اینجا بخوانید.
حضور یک زوج دیگر در تلویزیون حاشیه‌ساز شد- عکس
روابط عمومی «وقتشه» که روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، در ارتباط با حواشی پیش‌آمده برای حضور یک زوج مهمان در این برنامه، توضیحاتی را ارائه کرد. در این متن آمده است:«بر فرض اگر مهمانان برنامه پس از حضور در «وقتشه» به انتشار تصاویر و ویدئوهای خارج از عرف از خود اقدام کرده باشند، مسئولیتی به گردن برنامه نمی‌گذارد.»
تغییرات در بخش مدیریتی شبکه 3
فروغی مدیر شبکه سه در احکامی جداگانه ناصر کریمان را به عنوان مشاور عالی خود و محمدرضا نجارزاده را به سمت مدیر گروه اجتماعی این شبکه منصوب کرد.
آزادی ترسناک‌ترین استادیوم آسیا شد
غیاثی: با جرایم سنگین می توان اشتباه داوری را کم کرد
آخرین صحبت طارمی درمورد بازگشت به پرسپولیس
خداحافظی آبی ها با رحمتی-پیشخوان
یک سیاه‌باز منتظر است جای برانکو را بگیرد
ازدواج اسطوره منچستر در حضور فرزندش +عکس
برترین بازیکنان کوپا آمریکا در یک قاب
من هم شنیده‌ام که دستیار استراماچونی می‌شوم!
گام هیات مدیره پرسپولیس برای بازگشت برانکو
ملاقاسمی: کشتی با نام تختی زنده است