ادامه جنگ روانی سپاهان و پرسپولیس!

13:50 ۱۹۵ روز و ۹ ساعت پیش مشرق نیوز 198 0
ادامه جنگ روانی سپاهان و پرسپولیس!

مدیرعامل سپاهان گفت: برانکو گفته اگر داوری های سپاهان برای پرسپولیس می شد قهرمان می شدیم اما من هم می گویم اگر داوری هایی که برای پرسپولیس می شود برای سپاهان شده بود 15امتیاز جلوتر از امتیاز فعلی بود.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، مسعود تابشدر مورد شرایط بازی با پرسپولیسو بحث هایی که بابت قضاوت های این تیم صورت گرفته صحبت های زیر را مطرح کرد:  ابتدا از وضعیت سپاهان بگویید؟تیم ما شرایط خوبی دارد و بچه ها بدون حاشیه تمرینات خود را پشت سر می گذارند. مدیریت و کادرفنی هم تلاش می کنند. ما هم در حد بضاعت خودمان نمی گذاریم تیم به
 بین سپاهان و پرسپولیس به نظر می رسد جدالی در گرفته است؟نه جدالی هست و نه دعوایی با کسی داریم. این بازی هم 3 امتیاز دارد. طبیعی است که پرسپولیس از رقبای اصلی ما به شمار می رود و حساسیت این بازی بالاست. پرسپولیس هم تیم خوبی است و امیدواریم که روز یکشنبه بازی جوانمردانه و خوبی از هر دو تیم ببینیم. هواداران دو تیم هم خویشتنداری کنند.
بیشتر بخوانید:واکنشتابشبه تغییرات بزرگ احتمالی در سپاهان  فعلا که در فضای مجازی بین هواداران دو تیم اوضاع خیلی خویشتندارانه پیش نمی رود.
متاسفانه نباید این طور باشد. کاش اصلا این فضای مجازی به وجود نمی آمد. ما به جای استفاده بهینه از فضای مجازی از نکات منفی آن استفاده می کنیم. هواداران ایرانی حتی به خارجی ها هم رحم نمی کنند. استفاده از فضای مجازی باید اصلاح شود. ما ایرانی ها همیشه به فرهنگ و ادب زبانزد بودیم. باعث تاسف است که اکنون این شرایط به وجود آمده است. به نظر من لیگ امسال اصلا تیم ضعیف ندارد و همه رقابت ها سخت است. هواداران به جای لذت بردن از این رقابت ها به سمتی می روند که نه خودشان لذت ببرند نه دیگران. امیدوارم روز یکشنبه شرایط در ورزشگاه مثبت باشد. 
 چرا طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان برای بازی با پرسپولیس آماده نشد؟حدود  80 درصد از مقاوم سازی طبقه دوم انجام شده است اما شرکت توسعه و تجهیز برای جلوگیری از بروز هر گونه اتفاق ناگوار مخالفت کرد که برای بازی روز یکشنبه که قطعا با استقبال زیادی روبرو می شود از طبقه دوم استفاده شود. ما برای همین بازی نواقص دیگری را برطرف کردیم تا هواداران راحت تر باشند. البته هنوز هم ورزشگاه تحویل باشگاه سپاهان نیست اما با این حال ما هزینه هایی را انجام داده ایم که این هزینه ها به حساب هم نمی آیند.
 چرا؟به هر حال می گویند این هزینه ها در فاکتور به شمار نمی رود. باشگاه سپاهان به خاطر رعایت حال هواداران مجبور شده یکسری هزینه ها را خودش کند تا مردم بیشتری به ورزشگاه بیایند. البته مهندس کریمی مسئول شرکت توسعه و تجهیز خودش اصفهانی و از مدیران مقتدر است و امیدوار هستیم همان طور که نواقص ورزشگاه آزادی را ظرف 15 روز برطرف کردند، نواقص ورزشگاه نقش جهان هم برطرف کنند. این ورزشگاه هم می تواند ملی باشد و هم تیم های ملی از آن بهره ببرند و هم مردم اصفهان.
 هفته گذشته هم در راستای ناراحتی سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن از صداوسیما جلسه ای با صداوسیمای اصفهان داشتید. 
البته ما می خواستیم دو سه هفته قبل تر این نشست را برگزار کنیم که موفق نشده بودیم. در این جلسه مسئولان صدا و سیمای مرکز اصفهان می گفتند که ما مقصر اتفاق رخ داده نیستم و از بابت رفتاری که آنها شده بود ناراحت بودند. به هرحال صحبت های زیادی برای تعامل بین طرفین شد. من البته به باشگاه ذوب آهن و سعید آذری حق می دهم. اگر در کنار نام سپاهان هم اسم ایران درج نمی شد ما هم ناراحت می شدیم. در هر صورت در این نشست ما هم گلایه های خود را صداوسیما کردیم و آنها هم حرفهایشان را زدند. 
 داور بازی سپاهان و پرسپولیس هم فغانی شد تا حرف و حدیث ها کمتر شود.
برای بازی های بزرگ استفاده از داوران خوب یک نکته حیاتی است. البته معتقدم عوامل دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس از جمله خودم به عنوان مدیرعامل باشگاه باید در انجام مصاحبه های خود رعایت کنیم و نباید با زیر سوال بردن داوری یک تیم مثل برخی دوستان که به ناحق عنوان کرده بودند داوری ها برای سپاهان خوب سوت زده اند، باعث تنش شویم. 
 منظور شما حتما به برانکو هست. البته خیلی ها هم معتقد هستند که سرمربی پرسپولیس با این حرف از تاکتیک هجمه به کمیته داوران استفاده کرده تا روز یکشنبه داوری به سمت و سویی نرود.
آیا همین تاکتیک باعث تنش بیشتر نمی شود؟ او با این حرفش کار داور را سخت تر نمی کند؟ ما عوامل تیم ها باید کار را برای داور راحت کنیم. با بررسی های داوری در هفته های گذشته تا همین جا پرسپولیس با اشتباهات سهوی داوران 5 امتیاز به حسابش واریز شده است. در یکی از بازی ها خطای پنالتی این تیم گرفته نمی شود و همان بازیکنی که خطای پنالتی کرده دقیقه 93 گل سه امتیازی برای آنها می زند. اما داوری ها در خیلی از بازی ها به ضرر ما بوده است. ما با سند و مدرک حرف می زنیم. آقای برانکو در مصاحبه اش گفته اگر داوری های سپاهان برای پرسپولیس می شد قهرمان می شدیم اما من هم می گویم اگر داوری هایی که برای پرسپولیس می شود برای سپاهان شده بود 15 امتیاز جلوتر از امتیاز فعلی خود بودیم.
منبع: فارس


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

وقتی در خوردن، مغز به بیراهه می‌رود!
میز رستوران در چشم به هم زدنی از سفارش های رنگ وارنگ آنها پر شد و در کسری از ثانیه، انصراف شان از ادامه تناول با عقب کشیدن از میز نمایان شد.
شکست امیدهای فوتسال ایران مقابل ژاپن در نیمه‌نهایی آسیا
تیم ملی فوتسال امید ایران با شکست سنگین مقابل ژاپن، از رسیدن به دیدار نهایی مسابقات زیر ۲۰ سال آسیا بازماند.
خلیل‌زاده: استقلال با استراماچونی می‌تواند بعد از ۶ سال قهرمان شود
یک عضو هیات مدیره استقلال درباره حضور استراماچونی در این تیم و قهرمانی آبی‌ها در لیگ برتر بعد از ۶ سال ابراز امیدواری کرد.
غلامپور: دروازه‌بان دوم باید در حد حسینی باشد!
مربی جدید دروازه‌بان‌های استقلال می‌گوید این تیم باید دروازه‌بانی در حد حسین حسینی جذب کند.
منزوی: تیم‌های دیگر به بازیکنان استقلال پیشنهاد دلاری می‌دهند- به موقع اذیت‌شان می‌کنیم
یک عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از عملکرد تیم‌های شهرستانی در بازار نقل و انتقالات انتقاد کرد.
فتحی:  ۵ بازیکن جدید جذب کرده‌ایم- به‌زودی قرارداد چشمی، حسینی و غفوری تمدید می‌شود
مدیرعامل استقلال از خرید ۵ بازیکن جدید برای تیمش خبر داد.
بازگشت بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال- کفاشیان و ساکت تماشاگر بازی امیدهای فوتسال
دو مقام بازنشسته فدراسیون فوتبال دیدار تیم ملی فوتسال امید ایران در مسابقات قهرمانی زیر بیست سال آسیا را از نزدیک به تماشا نشستند.
استراماچونی: هواداران می‌خواهند استایل فوتبال ایتالیا را پیاده کنم-با شفر مشورت نکردم
سرمربی ایتالیایی استقلال گفت: من دوست ندارم قولی بدهم که نتوانم انجام دهم اما قول می‌دهم که سطح کیفی باشگاه را بهتر کنم.
تاج: سرخابی‌ها پیشنهاد کردند به اسپانسرهای‌شان واگذار شوند
رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به الزام ورزشگاه‌ها به تجهیز سیستم VAR گفت: این که تعدادی از باشگاه‌ها اعلام کرده‌اند هزینه راه‌اندازی آن را ندارند، درست نیست، سیستم VAR مانند نور یک ضرورت است. نور هم هزینه دارد اما اگر ورزشگاه نور نداشته باشد نمی‌توان در آن بازی کرد.
دستگیری اعضای باند انتشار فیلم‌های خشن در فضای مجازی
سرپرست پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند انتشار فیلم‌های خشن در فضای مجازی در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هوای اصفهان در وضعیت خطرناک
صبح پنجشنبه سی‌ام خرداد ماه سال ۹۸ مردم اصفهان مجدد با پدیده گرد و غبار شدید مواجه شدند و تا لحظه تنظیم این خبر AQI کیفیت هوای اصفهان بر روی عدد عجیب ۴۹۶ و خطرناک برای عموم مردم قرار گرفته است.
چرا نفت در بورس مشتری ندارد؟
نماینده شرکت ملی نفت در بورس گفت: انتظار می‌رود در هفته‌های آینده حجم معاملات فروش نفت و میعانات گازی در بورس انرژی افزایش یابد که برای این مساله نیز سازوکارهای لازم را در نظر گرفته‌ایم، اما این‌که این اتفاق چه زمانی محقق می‌شود بستگی به مشتریان این بازار دارد.
استفاده صحیح از کولر خودرو چگونه است؟
به بهانه گرم شدن هوا و فرارسیدن زمان استفاده از کولر خودرو بر آن شدیم تا اطلاعاتی مختصر درباره نحوه استفاده و نگهداری از کولر خودروها را به شما ارائه دهیم.
آلمان و فرانسه: هنوز هم زمان وجود دارد اما تنها زمان کم!
وزرای خارجه آلمان و فرانسه ضمن هشدار به احتمال خطر درگیری در منطقه خلیج فارس، خویشتنداری همه طرف‌های درگیر را خواستار شدند.
ساخت نامعمول سریال «چرنوبیل» و پخش غیرمتعارف آن در ایران
مینی‌سریال «چرنوبیل» درباره حادثه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که در سال ۱۹۸۶ در اوکراین اتفاق افتاد و باعث پخش مواد رادیواکتیو در بخشی از غرب شوروی سابق شد، از برخی رسانه‌های جهان در حال پخش است.
کدام مدافع لیگ برتری به تراکتور سازی رفت؟+عکس
فتحی: بازیکن نباید جزئیات قراردادش را به فضای مجازی ببرد
هرج و مرج در انتهای نشست خبری مربی ایتالیایی
واکنش مشاور مدیرعامل پرسپولیس به صحبت در مورد دایی
استراماچونی:قول بهتر شدن را می دهم نه قهرمانی
ماشین سازی با دو بازیکن خود تمدید کرد+عکس
ستاره فرانسوی نمی‌خواهد در منچستر بماند- کاریکاتور
واکنش پدیده: باشگاه پرسپولیس خیال باطل دارد
قرارداد هافبک اوکراینی منچستر سیتی تمدید شد+عکس
هوادار استقلال فقط امسال قهرمانی می‌خواهد