آزار و اذیت جنسی و تهیه فیلم سیاه در کارنامه "پیتی"

12:52 ۶ روز پیش مشرق نیوز 320 0
آزار و اذیت جنسی و تهیه فیلم سیاه در کارنامه ˮپیتیˮ

بررسی سوابق شرور آتش‌افروز که اقدام به آتش زدن تعدادی از شهروندان تهرانی کرد، نشان می‌دهد وی کلکسیونی از جرایم را در پرونده خود داشته و بارها و بارها به زندان رفته است.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق،سردار علیرضا لطفی درباره جزئیات بازداشت شرور آتش‌افروزملقب به " پیتی" اظهار کرد: در پی انتشار تصاویر مختلف در فضای مجازیکه در آنها جوانی حدوداً 30 ساله در حین استراحت کردن افراد در فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آتش زدن آنها کرده، موضوع برابر دستور سردار حسین رحیمی؛  رئیس پلیس پایتختبه صورت ویژه در دستور کار پلیسهای تخصصی قرار گرفت. 
بیشتر بخوانید:بازداشت شروری که مردم را در پارکها آتش می‌زدتشکیل تیمی ویژه برای شناسایی عاملآتشزدنشهروندان +فیلمرئیس پلیس آگاهی تهران خاطرنشان کرد: همزمان با آغاز تحقیقات پلیسی، تماسهای متعدد با مرکز فوریتهای پلیسی 110 گرفته و پیام‌گذاری در فضای مجازی از سوی تعداد زیادی از شهروندان تهرانی صورت گرفت که شهروندان طی آن ضمن معرفی یکی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف، درخواست دستگیری سریع این شخص را از پلیس داشتند. 
وی تصریح کرد: با شناسایی "مهدی . ع" (33 ساله) به عنوان فرد آتش‌افروز، متهم توسط تیم عملیاتی پلیس پیشگیری در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت همچنین در همان تحقیقات اولیه، دو همراه مهدی به نامهای اکبر (متولد 1376) و محمود (متولد 1379) که او را در ارتکاب جرایمش همراهی کرده بودند، شناسایی و متعاقباً دستگیر شدند. 
لطفی افزود: بررسی سوابق "مهدی . ع" نشان داد که وی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه قدرت‌نمایی و آزار و اذیت به ویژه آزار و اذیت جنسی است که پیش از این بارها دستگیر و روانه زندان شده است.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: بررسی پرونده جرایم این متهم حکایت از آن داشت که وی نخستین بار در تهران سال 1385 به اتهام ضرب و جرح عمدی دستگیر و روانه زندان شده و در ادامه مجدداً در سال 1385 به اتهام "ضرب و جرح عمدی " ، سال 1386 به اتهام "سرقت" ، سال 1387 به اتهام "تخریب و قدرت نمایی با چاقو و ورود به عنف به منزل" ، سال 1379 به اتهام "سرقت مقرون به آزار و اذیت" ، سال 1389 به اتهام "جرح عمدی" ، سال 1395 به اتهام "سرقت مقرون به آزار" ، سال 1396 به اتهام "ضرب و جرح و سرقت مقرون به آزار" و نهایتاً آخرین بار به اتهام "تخریب عمومی و اخلال در نظم و آرامش عمومی" دستگیر و روانه زندان شده است. 
لطفی متذکر شد: با آغاز تحقیقات از متهم و انتشار خبر اولیه دستگیری متهم، احدی از شهروندان با مراجعه به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با طرح شکایت از متهم عنوان داشت که "مهدی . ع" به قصد قدرت‌نمایی و انتقام‌گیری، او را به همراه دو تن دیگر به بیابانهای اتوبان تهران – قم منتقل و در آنجا با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داده است؛ شاکی پرونده اخیر در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : مهدی در زمان آزار و اذیت اقدام به فیلمبرداری کرد و تصاویر آن را بین تعدادی از افراد محل منتشر کرده است. 
 وی یادآور شد: متهم با قرار قانونی صادره از سوی بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 33 تهران ، برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.
منبع: تسنیم


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حقوقی قضایی
حقوقی قضایی

آخرین اخبار

دادستان ها برای پیشگیری از تکدی گری کودکان اقدام کنند
تهران- ایرنا- مشاور معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: دادستان ها به عنوان متولی حقوق عامه مسائل مربوط به حقوق کودک به ویژه تکدی گری را پیگیری کند و برای پیشگیری از وقوع جرم کودکان و جرایم علیه کودکان وارد عمل شوند.
بازدید رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس از مرزهای زمینی و دریایی چابهار
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در سفر به بندر چابهار بر تقویت تمامی نقاط مرزی تاکید کرد .
جنایت متجاوزان سعودی در یمن
دو زن که یکی از آنها باردار بود در حملات هوایی و زمینی متجاوزان و مزدوران آنان در استان‌های الحدیده و تعز یمن شهید شدند.
طرح ساماندهی خودرو به زودی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح ساماندهی بازار خودرو در نوبت بررسی در جلسه علنی است در عین حال گفت که این طرح در کمیسیون صنایع تغییرات زیادی کرده و از هدف اصلی خود دور شده است.
مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک مازندران معرفی شد
ساری - ایرنا - عباسعلی زارع به عنوان مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک در استان مازندران معرفی شد .
انتقال آب از دریای عمان به سیستان و بلوچستان در دستور کار مجلس قرار گرفته است
نماینده مردم زابل در مجلس گفت: راهکار رفع مشکلات منطقه سیستان خروج از اقتصاد تک بعدی و ایجاد فرصت های شغلی دیگر به ویژه با استفاده از فرصت های مرزی و منطقه آزاد سیستان است، زیرا اقتصاد و اشتغال از کشاورزی در منطقه سیستان باید به قسمت های دیگری از جمله گردشگری، خدمات، صنعت و مرز گرایش پیدا کند و از کشاورزی خارج شود.
2 سارق در طرح امنیت محله محور در یاسوج دستگیر شدند
یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی بویراحمد گفت: 2 سارق حرفه ای با ۱۳ فقره سرقت در طرح امنیت محله محور در یاسوج شناسایی و دستگیر شدند.
تخم‌مرغ‌های فاسد ترکیه‌ای و اوکراینی در بازار عراق!
سومریه نیوز از غرق شدن بازار‌های عراق در تخم‌مرغ‌های فاسد ترکیه‌ای و اوکراینی خبر داد.
قیمت هر گوشت مرغ در بازار باید نزدیک 10 هزار تومان باشد
وزیر جهاد کشاورزی ، اعلائم کرد که قیمت هر گوشت مرغ در بازار باید نزدیک 10 هزار تومان باشد.
شرکت کوثر به تعهدات خود در ایلام عمل نکرده است
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: شرکت کوثر با وجود مذاکرات متعدد و طولانی تاکنون به تعهدات خود در این استان عمل نکرده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ورزشکار پرورش اندام شهرستان فسا به قتل رسید
شیراز - ایرنا - آرمان نیک پی، قهرمان رشته پرورش اندام استان فارس سه شنبه شب در شهرستان فسا به قتل رسید.
چهره‌های مشهور و موفق و عادت‌های صبحگاهی شان
اغلب چهره‌های موفق دنیا ویژگی‌های مشترکی دارند. برای مثال، همه‌ی آن‌ها اتفاق نظر دارند که اولین کاری که هر روز صبح باید انجام دهید این است که قورباغه تان را قورت دهید!
شخصیت شناسی؛ قاه قاه می‌خندیـد یا ریز ریز؟!
چیزی که بیشتر افراد نمی‌دانند، این است که مدل خندیدن هر فرد می‌تواند به آدم‌های اطرافش چیز‌هایی را درباره او و شخصیتش بگوید. فرقی نمی‌کند که مدل خندیدن شما با صدای بلند مانند بمباران باشد یا مدل آرام مثل یک موش! همه این مدل‌های خنده، پیام‌هایی دارند که شما درباره شخصیت تان به دیگران می‌فرستید.
افزایش بودجه‌ توانبخشی پس از اعتراض معلولان
تهران - روزنامه مردم سالاری طی گزارشی در شماره روز چهارشنبه خود به بررسی اعتراض‌های جامعه‌ معلولان سراسر کشور، برای حمایت از معلولان و افزایش یک هزار و 100 میلیارد تومان به بودجه‌ بهزیستی پرداخته است.
«مردی به نام اوهه» مهمان جادوی صحنه
بهرام سروری‌نژاد کارگردان نمایش «مردی به نام اوهه» این هفته به رادیو فرهنگ می‌آید.
رشد ۲۱۲ درصدی بارش‌ها نسبت به سال گذشته +جدول
عدم توجه به جلو و رعایت نکردن حق تقدم عامل بیش از ۶۳ درصد تصادفات درون شهری آبان
چگونه میوه‌ها را تازه و طولانی‌تر نگهداری کنیم؟
۴۱میلیون ایرانی از ˮسردردˮ رنج می‌برند
۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان‌های کشور اختصاص یافته است
سربازمعلمان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند
محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد
ˮمحسنی بندپیˮ استاندار تهران شد +سوابق
اقدامات اختاپوس‌گونه ˮباقری درمنیˮ در سیستم بانکی و ماجرای برکناری مدیر  توسط ˮخاوریˮ
کیفیت هوای تهران در پایان هفته بهتر می شود