کوروش هخامنشی، سوژه شد

07:54 ۱۳ روز و ۲ ساعت پیش برترین ها 118 0
         کوروش هخامنشی، سوژه شد

روزنامه سازندگی در شماره امروز خود با انتشار تصویری ار کوروش هخامنشی در صفحه نخست به حاشیه‌های بحث «روز کوروش» و تاریخ ایران باستان در بین برخی از مسئولان و اهالی رسانه پرداخته است.

برترین ها

برترین ها: روزنامه سازندگی در شماره امروز خود با انتشار تصویری ار کوروش هخامنشی در صفحه نخست به حاشیه‌های بحث «روز کوروش» و تاریخ ایران باستان در بین برخی از مسئولان و اهالی رسانه پرداخته است.

این روزنامه همزمان با انتشار تصویر بنیان‌گذار و نخستین پادشاه سلسه هخامنشی با تیتر درشت نوشت: «کوروش در غبار».

         کوروش هخامنشی، سوژه شد


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

بانوی نخبه که اشعارش جهانی شد
کرج-ایرنا- جامعه ایران سرشار از استعداد و نخبگانی است که بسیاری از آنان در عین ناشناخته ماندن لیکن همانند خدیجه شیران بانوی سالمند البرزی دارای آثار جهانی هستند.
کارتون؛ اینم خودرو‌های ۳۰ درصدی داخلی!
رئیس پلیس راهور ناجا: کمتر از ۳۰ درصد خودروهای داخلی ایمن هستند؛ خودروسازان به اجبار استانداردها را اجرا می‌کنند.
جای خالی محور ساسانی و اقوام در دهمین نمایشگاه گردشگری پارس
شیراز-ایرنا- دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز به دلیل حذف جشنواره اقوام، کمتر از سال گذشته با استقبال عمومی مواجه شد و حتی کارشناسان این حوزه به دلیل نداشتن توجه ویژه به محور تازه ثبت جهانی شده ساسانی و جای خالی گردشگری مذهبی، نقدهای جدی به آن وارد کردند.
معافیت جانبازان ۵۰ درصد از قانون بازنشستگی
جانبازان ۵۰ درصد هم مانند جانبازان بالای ۵۰ درصد، از قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند.
آستان قدس 22 هزار هکتار زمین زراعی مدیریت می کند
مشهد - ایرنا - سرپرست موسسه باغات آستان قدس رضوی گفت: 22 هزار هکتار زمین زراعی موقوفه کشور شامل سه هزار هکتار باغ، 9 هزار هکتار زمین زراعی و زمین های در نوبت کشت و کار زیر نظر این آستان مدیریت می شود.
بازداشت تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز
شب گذشته تعدادی از کارگران فولاد اهواز بازداشت شدند. این کارگران به دلیل نبود مواد اولیه و معوقات مالی خود طی سی‌وشش روز گذشته مقابل استانداری تجمعاتی داشته‌اند.
زندان زنان شهرری
زندان زنان شهرری ویژه زنان است و متهمان و محکومان از همه نوع جرایم (جز تعدادی جرایم امنیتی) در این زندان به سر می برند. مددجو با ورود به زندان، پس از انجام کار پذیرش، تشخیص هویت و انگشت نگاری، توسط پزشک معاینه می شود.
محدودیت در دانشگاه‌ها به دلیل برخی مداخله‌ها
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در برخی مواقع ورودهایی در بعضی از مسائل دانشگاه‌ها اتفاق افتاده که باعث ایجاد محدودیت در دانشگاه‌ها، کُند شدن روند کاری و یا حتی تغییر جهت دانشگاه‌ها شده‌است.
اصلاح نگرش جامعه زمینه ساز مشارکت سیاسی بانوان
سمنان- ایرنا- توانمندسازی و تقویت خودباوری بانوان در کنار بسترسازی حاکمیتی و اصلاح نگرش جامعه به ویژه با رفع نگاه مردسالارانه ، برداشت صحیح از دین و پیگیری توسعه یافتگی اجتماعی، ضرورتی برای بروز ظرفیت های بانوان در عرصه های سیاسی است.
ادامه خسارت میلیاردی به اقتصاد ملی
اصفهان - ایرنا - نبود مدیریت یکپارچه شهری با وجود تحمیل خسارتهای کلان بر اقتصاد ملی هنوز برای رفع آن تدبیری اندیشیده نشده است، موضوعی که کارشناسان در میزگرد ایرنا بر ضرورت توجه به این اولویت مهم از سوی برنامه ریزان تاکید کردند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خواص میوه پاپایا (خربزه درختی) چیست؟
پاپایا یک میوه استوایی فوق ‌العاده سالم است که خواص بسیاری دارد.
پرهزینه‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون
شاید بسیاری فکر کنند که گمانه زنی در مورد پرهزینه‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون کار ساده‌ای است. اما برخی از سریال‌هایی که در فهرست ادامه مطلب آمده و جزو پرهزینه‌ترین سریال‌های بوده اند شما را شگفت زده خواهند کرد.
نهیب وزیر دفاع به آمریکا و غرب
وزیر دفاع خطاب به آمریکا و کشورهای غربی گفت: امروز شما ده‌ها میلیارد دلار تسلیحات به کشور‌های منطقه می‌فروشید و بعد به ما می‌گویید که چرا موشک دارید؟! همه برای دفاع از خودشان باید تجهیز شوند.
حسینی نه ضمانت می‌گیرد، نه مجوز جدایی!
سیدحسین حسینی بی میل نیست که درنیم فصل به تیم دیگری برود اما باشگاه استقلال این دروازه بان را به هیچ تیمی نمی دهد وحتی به او اعلام کرده به جای این کارها تلاش کند به ترکیب اصلی برگردد.
فرزندان روسای جمهور آسیای مرکزی چه می‌کنند؟
سورانبای جین‌بیک‌اف، رئیس‌جمهور قرقیزستان با ۲ فرزند کمترین، و امامعلی رحمان با ۹ فرزند رکورددار بزرگ ترین خانواده در میان روسای جمهور آسیای مرکزی هستند.
کارتون؛ اینم خودرو‌های ۳۰ درصدی داخلی!
معافیت جانبازان ۵۰ درصد از قانون بازنشستگی
بازداشت تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز
زندان زنان شهرری
محدودیت در دانشگاه‌ها به دلیل برخی مداخله‌ها
کارتون؛ موزه‌ای که تالار عروسی شد!
رفتار‌های عجیب در بعضی مراسم‌های زنانه
بازماندگی از تحصیل ۹۶ هزار کودک ایرانی
آغاز همایش گرامیداشت روز حمل و نقل
توصیه رئیس مرکزکنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی به شهروندان تهرانی