کامیابی‌نیا: مسلمان از بازی جلویِ من می‌ترسد

22:14 ۱۷۲ روز و ۱ ساعت پیش برترین ها 377 0
         کامیابی‌نیا: مسلمان از بازی جلویِ من می‌ترسد

بهترین خبر برای پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ می‌تواند بازگشت کمال کامیابی‌نیا به ترکیب این تیم در جدال با ذوب آهنی باشد که یکی از بهترین خطوط میانی فانتزیست و بازیساز را در اختیار دارد.

برترین ها

ورزش سه: کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تاثیرگذار پرسپولیس که یکی از برترین بازیکنان این تیم در فصل جاری محسوب می‌شود در دیدار مقابل تراکتورسازی از ناحیه کتف مصدوم شد و با محرومیت از جدال با ماشین سازی، اکنون کاملا مهیای حضور در دیدار حساس مقابل ذوب آهن است.

دیداری که تقابل خط میانی دو تیم می‌تواند صحنه‌های ماندگاری را شکل دهد. فرمانده خط میانی پرسپولیس اکنون فارغ از درد مصدومیت و کتف کاملا آماده است تا بار دیگر یکی از بهترین نمایش‌های خود را مقابل علیرضا منصوریان و محسن مسلمان به اجرا بگذارد و در خصوص این بازی به صحبت پرداخته است.

کامیابی نیا ابتدا در خصوص مصدومیتش گفت: خدا را شکر شرایط دستم مثل سابق است. چند باری هم که در رفت به خاطر همان شرایط است. واقعا فرصت استراحت و قدرتمند کردن آن را با توجه به شرایط تیم ندارم. جراح گفته کتف بند ببند اما عادت ندارم اما از این بعد باید بیشتر مراقب باشم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود باید برای بهبودی کامل آن جراحی کند گفت: اتفاقا چند روز پیش با حضور در نزد کادرپزشکی هم از او بابت زحمات چند وقت اخیرش تشکر و هم درباره شرایطم مشورت کردم. هم با ایشان و هم آقای برانکو ایوانکوویچ مشورت کردم تا بعد از 3-2 بازی آینده یک فکر نهایی برای آن کنیم. باید به یک جمع بندی کلی برسیم و همانطور که گفتم در این مدت شرایط تیم حساس بود و بازیکن هم به اندازه کافی نداشتیم و باید هر چه زودتر یک تصمیم خوب بگیرم.

کامیابی نیا در ادامه توضیحاتش درباره مصدومیتش گفت: اگر عمل کنم دو ماه طول درمان نیاز دارد و شاید نیم فصل بهترین زمان باشد. با این حال عجله نمی‌کنم. شرایط دستم در حال حاضر خوب است و فقط باید همانطور که گفتم طبق نظر کادرپزشکی آن را قوی کنم و کتف بند ببندم.

اما واقعا فرصت نمی‌شد دستم را قوی کنم و باید روی آن کار می‌کردم. باید روی آن کار می‌کردم به صورتی که دلخواه بود اما انرژی می‌برد. می‌ترسیدم دستم سنگین شود اما به صورت خیلی خاصی نمی‌توانستم روی آن کار کنم.

         کامیابی‌نیا: مسلمان از بازی جلویِ من می‌ترسد

هافبک موفق سرخپوشان طی فصل اخیر در پاسخ به اینکه شرایط تیم به چه شکل است که علیرغم تمام مشکلات و مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها آنها با روحیه بالا تنها برای پیروزی می‌جنگند گفت: خب ما یک شرایط خاص داریم و همه آن را درک کرده‌ایم. یک سری اتفاقات می‌افتد که هواداران اطلاعی از آن ندارند و تنها مجموعه‌ای که در تیم کار می‌کنند از آن باخبر است.

اکثر بچه‌ها شرایط سخت و خاص خود را دارند. با این حال با توجه به این شرایط درصد مصدومیت در هر بازی بالاتر می‌رود. با این حال ما 20 بازیکن خوب هستیم که در کنار هم برای موفقیت‌های بزرگ باشگاه تلاش می‌کنیم و در کنارمان بازیکنان جوانی هم هستند که فوق العاده می‌جنگند و این انگیزه همه ما را بالاتر می‌برد. این مساله را هم در نظر بگیرید که در راس کار برانکو ایوانکوویچ قرار دارد که جوی درست کرده تا همه با قوای بالای فنی، ذهنی و انگیزه تلاش کنند.

خیلی از بچه‌ها مشکلاتی دارند اما در زمان بازی از جان گذشتگی می کنند. به هرحال امیدوارم درصد مصدومیت از این بیشتر نشود. دو بازیکن خوب را از دست دادیم. حسین ماهینی و محمد انصاری می توانستند خیلی کمک کنند. ما اما پشت‌شان هستیم مثل ربیع خواه که باشگاه، هواداران و بازیکنان پشت او بودند تا با قدرت برگردد. بچه‌ها کاملا با این شرایط کنار آمده‌اند و جلو می‌رویم و برای سه امتیازهای بعدی خواهیم جنگید.

کامیانی نیا درباره جدال با ذوب آهن نیز گفت: یک دیدار واقعا سخت پیش روی ما قرار دارد. به هیچ عنوان به جدول نگاه نمی‌کنیم و فریب جایگاه این تیم را نخواهیم خورد و کاملا عاقلانه این است که بدانیم آنها چه تیم خوب و با کیفیتی هستند و این جایگاه به هیچ عنوان در شان آنها قرار ندارد. ذوب آهن در این چند ساله ثبات مدیریتی خوبی داشته و روند مناسبی را هم در لیگ و هم آسیا دنبال کرده و کاملا برای ما قابل احترام است و به عنوان یک حریف بزرگ به آنها نگاه خواهیم کرد و برای کسب نتیجه می‌جنگیم.

وی درباره حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت این تیم گفت: آقای علیرضا منصوریان سابقه خوبی دارد و خودم نیز در کنار ایشان کار کردم. مربی خوبی است و تفکرات فنی جالب توجه و خوبی دارند. همه چیز کاملا نشانگر این است که ما بازی سختی خواهیم داشت اما ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به سه امتیاز این بازی برسیم.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه علیرضا منصوریان طی فصول اخیر موفق شده به نتایج خوبی برابر پرسپولیس دست یابد و اکنون قادرند در این بازی مانع او شوند گفت: خب علی آقا شناخت خوبی از تیم ما دارد و همواره به بهترین شکل به آنالیز حریفان می‌پردازد. موقعی هم در استقلال حضور داشتند به خوبی تیم را آنالیز کرده و نشان داده‌اند که مربی باهوشی است اما مطمئن باشید سه امتیاز این بازی را صد در صد می‌خواهیم و برای آن می‌جنگیم تا در کورس باقی بمانیم.

مهمترین تقابل این بازی اما قرار گرفتن کامیابی نیا برابر محسن مسلمان است؛ بازیکنی که در زمان حضور در پرسپولیس رابطه صمیمانه‌ای با کامیابی نیا داشت و در کنار فرشاد احمدزاده سه تفنگدار پرسپولیس را شکل داده بودند.

کامیابی نیا در خصوص این تقابل می‌گوید: محسن بازیکن خوبی است و در این شکی نیست. امیدوارم در بازی با ما روز او نباشد، چرا که اگر روز او باشد واقعا می‌تواند تیم ما را اذیت کند و او واقعا باهوش است. باید در قالب تیمی خوب کار کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

         کامیابی‌نیا: مسلمان از بازی جلویِ من می‌ترسد

وی در رابطه با اینکه با رفیق قدیمی‌اش کری خواهد داشت گفت: کری ندارم با او فقط این را بگویم که محسن از بازی روبروی من می‌ترسد. او حتی در زمانی که در پرسپولیس بود هم وقتی در تمرین روبروی من قرار می‌گرفت می‌ترسید.

کامیابی نیا در پایان درباره اینکه تیم در سه بازی چقدر شانس برای تصاحب جایگاه اول را خواهد داشت گفت: ما دو بازی خانگی داریم و به طور کلی اگر بتوانیم از سه بازی آتی هفت امتیاز بگیریم فوق العاده‌ است و شش امتیاز هم برای اینکه در کورس و مدعی جدی برای ادامه فصل باشیم هم خوب هستیم.

تیم ما پتانسیل این را دارد که در سه بازی آینده بهترین امتیازات را بگیرد و آن بالا خودمان را نگه داریم و در ادامه با برنامه ریزی کادرفنی به کارمان برای دستیابی مجدد به موفقیت راه را ادامه دهیم. در این راه مثل همیشه به حمایت هواداران نیاز داریم. خوشحالم که هواداران درک کرده‌اند که بازیکنان در شرایط سخت در کنار آنها هستند و این انتظار را داریم که آنها نیز در این شرایط کنار ما باشند و با حضور گرم آنها همیشه جشن برپا کنیم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

مسی سکوتش را شکست
مهاجم بارسلونا پس از شکست برابر لیورپول در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای نحستین‌بار با رسانه‌ها صحبت کرد.
وقوع انفجار در لیون فرانسه با چندین زخمی
منابع خبری از وقوع انفجار در شهر لیون فرانسه و زخمی شدن ۷ تن خبر دادند.
لغو کلیه امتحانات مدارس در فردای شب‌های قدر
وزارت آموزش و پرورش در ابلاغیه‌ای به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها، کلیه امتحانات مدارس در فردای شب‌های قدر را به جهت بهره‌مندی دانش‌آموزان از برکات لیالی قدر، لغو کرد.
مهران رجبی در نقش روحانی- عکس
مهران رجبی عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
آمریکا رسماً اعلام کرد فروش سلاح به سعودی‌ها را تسریع می‌کند
دولت آمریکا رسماً اعلام کرد قصد دارد بدون مجوز کنگره فروش سلاح به سعودی‌ها را تسریع کند.
ارسال مدارک کانون صرافان به بانک مرکزی آغاز شد
کانون صرافان ایران از روز گذشته ارسال مدارک به بانک مرکزی برای ورود به بازار متشکل را آغاز کرده است. به گفته رئیس‌کل بانک مرکزی این بازار فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارد و پس از تکمیل این مرحله، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
سی‌ان‌ان: ترامپ با تقویت حضور نظامی آمریکا در منطقه موافقت کرد
یک مقام آمریکایی مدعی شده رئیس‌جمهور این کشور با تقویت حضور نظامی این کشور در منطقه موافقت کرده است.
انفجار در شهر لیون فرانسه
در انفجاری در مرکز شهر لیون فرانسه دست کم 7 نفر مجروح شدند.
موسویان: با رئیس‌جمهوری در آمریکا طرفیم که نمی‌داند در مورد ایران چه می‌خواهد
دیپلمات پیشین کشورمان گفت: ترامپ برای مذاکره با ایران، باید تغییر سیاست داده و به اصل عدم مداخله و احترام متقابل عمل کند.
انتقاد دوباره حیدر العبادی از اوضاع سیاسی و دولت عراق
نخست‌وزیر سابق عراق ضمن انتقاد از دولت فعلی این کشور، مدعی شد که در شرایط فعلی منافع شخصی بر منافع ملی اولویت دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هنر ذوب‌آهن؛ بازگشت در نیم فصل دوم
تیم فوتبال ذوب‌آهن فصل ۹۸-۹۷ را هم مشابه فصل قبل با شروعی بد و سرانجامی خوش به پایان رساند؛ آن‌ها اگر می‌خواهند نیم فصل اول سال بعد را همانند فصول قبل بد شروع نکنند باید از همین حالا به فکر انسجام تیم‌شان باشند.
فائقی: افراد حرفه‌ای از نابسامانی در بلیت‌فروشی درآمد دارند- به تماشاگران احترام نمی‌گذاریم
معاون اسبق تربیت بدنی با اشاره به این که شماره گذاری صندلی ها در ورزشگاه آزادی نیاز به ارتقاء فرهنگی دارد، گفت‌: باید سطح فرهنگی و حقوق شهروندی مردم را ارتقاء دهیم و علاوه بر آن می‌توان با جریمه کردن باشگاه ها هواداران را اجبار به نشستن بر روی صندلی های خود کرد.
بازدید سحرگاهی معاون درمان وزارت بهداشت از چند بیمارستان در تهران و شهر ری
معاون درمان وزارت بهداشت سحرگاه امروز به طور سرزده از بیمارستان‌های بهارلو و شهدای هفت تیر شهر تهران و فیروزآبادی شهر ری بازدید کرد.
ظرفیت پارکینگ‌های پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم(ع) به ۱۰ هزار رسید
شهردار منطقه ۲۰ تهران اولویت اول برای دسترسی به حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و شرکت در مراسم لیالی قدر را استفاده از حمل ونقل عمومی برشمرد و گفت: برای شهروندانی که مجبور به استفاده از خودروهای شخصی هستند در ۱۲ موقعیت با ظرفیت ۱۰ هزار و ۵۰۰ خودرو ظرفیت پارکینگ ایجاد شده است.
واردات خودرو دست دوم باعث ایجاد فضای رقابتی در بازار می‌شود
یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا هنگامی که یک خودرو ساز بداند بازار انحصاری را در دست دارد یکه تازی می‌کند و مردم مجبور به خریدن محصولات بی کیفیت هستند.
گل مهدی ترابی بهترین گل هفته لیگ قهرمانان آسیا شد
گل ترابی بهترین گل آسیا شد
مسدودسازی سایت‌های شرط‌بندی، انحلال کانون‌های هواداری و ...
قرارداد لیکنز با تراکتورسازی فسخ شد
قرارداد لیکنز با تراکتورسازی فسخ شد
لوگوی پرسپولیس در آستانه توقیف
پروژه فسخ قرارداد شفر کلید خورد
عرب: نان شب‌مان را به منشا دادیم- می‌خواهیم برانکو بماند
عرفان بوز جانشین لیکنز در تراکتورسازی؟
مانع اصلی حضور تیام در استقلال چیست؟- زمان انتخاب سرمربی خارجی مشخص شد