ترافیک چهره‌های سیاسی برای مراسم ۱۶ آذر

13:40 ۱۶۹ روز و ۲ ساعت پیش برترین ها 185 0

دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی از جمله دانشگاه‌های تهرانی به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو میزبان نشست‌ها و مناظره‌های مختلف با حضور چهره‌های سیاسی هستند.

برترین ها

خبرگزاری مهر: دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی از جمله دانشگاه‌های تهرانی به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو میزبان نشست‌ها و مناظره‌های مختلف با حضور چهره‌های سیاسی هستند.
 ۱۶ آذر و روز دانشجو امسال مصادف با جمعه و تعطیلات دانشگاه ها شده است بنابراین دانشگاه های کشور برنامه های خود را در اواخر هفته جاری و اوایل هفته آینده برگزار می کنند.
تشکل های دانشجویی به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو همانند سال های گذشته اقدام به برگزاری برنامه های مختلف از جمله نشست های تخصصی، میزگرد، مناظره و جلسات سخنرانی می کنند.
حضور رئیس جمهور در دانشگاه علوم پزشکی سمنان یکی از مهمترین برنامه های گرامیداشت روز دانشجو حضور رئیس جمهور در یکی از دانشگاه های کشور است که امسال قرار است وی در دانشگاه علوم پزشکی سمنان در جمع دانشجویان سخنرانی کند.
زمان دقیق این مراسم مشخص نشده و قرار است در یکی از روزهای منتهی به روز دانشجو و ۱۶ آذر رئیس جمهور در حاشیه سفر استانی خود در جمع دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی سمنان حضور می یابد.
علاوه بر این، حضور و سخنرانی دیگر چهره های سیاسی در دانشگاه ها از جمله دانشگاه های تهرانی نیز فراهم شده است.
برنامه ۵ تشکل و حضور ۴۱ چهره سیاسی در دانشگاه تهران باتوجه به اینکه روز دانشجو مصادف با تعطیلات آخر هفته است بنابراین برنامه های گرامیداشت این روز در دانشگاه تهران ۱۸ آذرماه برگزار می شود.
۵ تشکل این دانشگاه در روز ۱۸ آذرماه میزبان ۴۱ چهره سیاسی هستند.
بسیج دانشجویی این دانشگاه برای این مراسم از حجت الاسلام محمدی قمی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی، علی عسگری، مهرداد بذرپاش، سردار قاسم سلیمانی، محمد دهقان، علی فروغی، سعید جلیلی و وحید یامین پور دعوت کرده است.
همچنین انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران نیز از محمدرضا عارف، علی مطهری، علی ربیعی، محسنی اژه ای، محمد جعفری دولت آبادی، محسن الویری، معصومه ابتکار، شهیندخت مولاوردی، محمد واعظی، علی نوبخت، لعیا جنیدی، علوی تبار، محمدرضا جلایی پور، محمد مجتهد شبستری و سعید حجاریان برای شرکت در مراسم روز دانشجو دعوت کرده اند.
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران نیز میزبان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، پرویز فتاح، حسین شریعتمداری، محمدرضا مخبر دزفولی، محمدباقر لنکرانی و عزت الله ضرغامی خواهند بود.
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران نیز برای مراسم روز دانشجو از محمدحسین بادامچی، مجتبی احمدی، مجتبی نامخواه، حسام سلامت، مهدی محمدی، آرمان ذاکری و امیرحسین ثابتی دعوت کرده است.
انجمن اسلامی مستقل این دانشگاه نیز از سردار حسین اشتری و محسن رضایی برای مراسم روز دانشجو دعوت کرده است.
حضور زیبا کلام و رسایی در دانشگاه علم و صنعت صادق زیبا کلام و حمید رسایی به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، ۱۳ آذرماه به دانشگاه علم و صنعت می روند.
این دو چهره سیاسی قرار است در مناظره ابهامات یک توافق که توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه و با همکاری بسیج دانشجویی برگزار می شود، سخنرانی کنند.
این مراسم ساعت ۱۲:۱۵ تا ۱۴:۳۰ در سالن آمفی تئاتر بهرامی دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد.
حضور نمایندگان مجلس در دانشگاه خواجه نصیر دانشگاه خواجه نصیر در آستانه روز دانشجو میزبان محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و محمدعلی وکیلی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی است.
این مراسم با محوریت مجلس، عصاره فضائل ملت توسط واحد سیاسی بسیج دانشجویی این دانشگاه در روز ۱۲ آذرماه برگزار خواهد شد.
رحیم پور ازغدی به دانشگاه الزهرا(س) می رود دانشگاه الزهرا(س) نیز به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو میزبان رحیم پورازغدی خواهد بود.
این مراسم ۱۲ آذرماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷:۳۰ در سالن کنفرانس تورانی این دانشگاه برگزار می شود.
همچنین به مناسبت روز دانشجو مراسم تقدیر از دانشجویان برتر این دانشگاه و جلسه بیان دغدغه دانشجویان نیز ۱۲ آذرماه برگزار خواهد شد.
حضور ۴ چهره سیاسی در دانشگاه تربیت مدرس مناظره چگونگی نقش آفرینی دانشجویان بر مسائل کلان کشور با حضور حسنعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی و محمد صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی در دانشگاه تربیت مدرس ۱۴ آذرماه برگزار می شود.
همچنین مناظره غلامحسین کرباسچی و حسین مرعشی نیز توسط انجمن اسلامی پیشرو در این دانشگاه برگزار می شود که زمان و مکان برگزاری این مراسم هنوز مشخص نشده است.
حضور چهره های آموزشی در دانشگاه علامه در آستانه روز دانشجو حسین سلیمی، سیدصدرالدین شریعتی، غلامرضا ظریفیان، محمدجواد فتحی، محمدعلی نجفی، مصطفی معین، فاطمه سعیدی، رضا فرجی دانا، پروانه سلحشوری، محمود سریع القلم و جعفر توفیقی در دانشگاه علامه طباطبایی سخنرانی می کنند.
این مراسم ۱۲ آذرماه از ساعت ۱۳ تا ۱۷ برگزار می شود.
چهره های سیاسی در دانشگاه شهید بهشتی محمود صادقی، علیرضا بهشتی و مقصود فراست خواه به مناسبت روز دانشجو و در ۱۳ آذرماه میهمان انجمن اسلامی آزاد خواه دانشگاه شهید بهشتی هستند.
برنامه ۶ تشکل دانشجویی دانشگاه امیرکبیر برای روز دانشجو تشکل های دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز مانند دیگر دانشگاه های کشور برنامه های مختلفی با حضور چهره های سیاسی به مناسبت روز دانشجو برگزار می کند.
بسیج دانشجویی این دانشگاه نشست نقش مجلس در تحقق عدالت را با حضور مسعود پزشکیان، حمیدرضا حاجی بابایی، کاظم جلالی و احمد توکلی را ۱۳ آذرماه برگزار می کند.
همچنین این تشکل در روز سه شنبه ۲۰ آذرماه نیز نشست بررسی نگاه های گوناگون به مدیریت کشور با حضور عزت الله ضرغامی، سعید قاسمی، وحید جلیلی، حجت الله عبدالملکی، حسین شریعتمداری و علی باقری را برگزار می کند.
از دیگر برنامه های بسیج دانشجویی به مناسبت روز دانشجو نشست ارائه راهکار برای حل مشکلات معیشتی مردم است که با حضور یاسر جبرائیلی، ابراهیم رزاقی، مسعود نیلی، فرشاد مومنی و مسعود درخشان و طیب نیا ۲۰ آذرماه برگزار می شود.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز ۱۸ آذر ماه نشستی با محوریت نقش جوانان در آینده مدیریتی کشور، بحران های فعلی کشور و راه حل عبور از بحران ها به دست جوانان با حضور محمدباقر قالیباف، حجت الاسلام رئیسی و رائفی پور برگزار می کند.
کانون اندیشه دانشجوی مسلمان این دانشگاه نیز ۱۷ آذرماه نشست چالش های خصوصی سازی با حضور فرشاد اسماعیلی حقوقدان و پژوهشگر حوزه کار، علی صابری تولایی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع)، فرشاد مومنی عضو هیات علمی و استاد دانشگاه علامه طباطبایی و حسین عبده تبریزی مشاور مدیریت و تامین مالی وزیر راه و شهرسازی برگزار می کند.
انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه نیز به مناسبت روز دانشجو برنامه ای با عنوان دانشجو صفیر آزادی را ۱۹ آذرماه با حضور آزمان ذاکری، ابوطالب آدینه وند، کمال اطهاری، ضیا هاشمی، عبدالله مومنی، پروانه سلحشوری، محمدرضا عارف وند، محمود صادقی، محمد کیانوش راد، محمدرضا نجفی، شهیندخت مولاوردی، امیر رئیسیان و وحید فروزنده برگزار می کند.
انجمن فرهنگ و سیاست این دانشگاه نیز نشستی با عنوان دانشجو، دیده بان جامعه با سخنرانی پروانه سلحشوری و الهه کولایی ۱۹ آذرماه برگزار می کند.
مجمع اسلامی دانشجویان این دانشگاه نیز ۱۲ و ۱۳ آذرماه درخواست برگزاری مناظره به مناسبت ۱۶ آذر با حضور صادق زیبا کلام، محمدرضا خاتمی، علیرضا علوی تبار، محسن رمضان زاده، عزت الله ضرغامی، حمید رسایی، وحید یامین پور، عبدالحسین خسرو پناه، علیرضا زاکانی، حجت الاسلام ذوالنور، حجت الاسلام مصباحی مقدم و کوچک زاده ارائه کرده است.


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

آخرین اخبار

سخنگوی شورا: مالیات برارزش افزوده 60 درصد درآمد شهرداری را کاهش می دهد
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورت تصویب لایحه مالیات بر ارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی درآمد شهرداری ها 60 درصد کاهش می یابد.
درگیری لفظی در دماوند منجر به قتل شد
تهران – ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: درگیری لفظی بین چند نفر در شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند منجر به قتل شد.
فرودگاه ماکو برای فرود هواپیمای رییس جمهوری آماده است
ارومیه- ایرنا- مدیر فرودگاه منطقه آزاد ماکو گفت: با وجود بارش باران در ساعات نخست صبح امروز، فرودگاه ماکو برای فرود هواپیمای حامل رییس جمهوری و هیات همراه آماده است.
پرواز لار به دوبی خردادماه از سر گرفته می شود
شیراز- ایرنا- مدیر کل فرودگاه بین المللی لارستان استان فارس گفت: پرواز هواپیمایی کیش ایر از لار به دوبی که به دلیل انجام تعمیرات در فرودگاه دوبی از 27 فروردین 98 متوقف شده بود، از دهم خرداد امسال از سر گرفته خواهد شد.
مبارزه با آفت، این بار ملخ مراکشی
استانها- ایرنا- حدود چهار ماه از هشدار سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) درباره هجوم ملخ صحرایی به ایران می گذرد؛ گرچه در این مدت سعی شده این آفت در هشت استان جنوبی کنترل شود اما در نیمه شمالی کشور نیز به دلیل بارش های بهاری، شاهد طغیان نوع بومی آن هستیم.
ارمغان 4465 میلیارد تومانی سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی
ارومیه- ایرنا- دکتر حسن روحانی عصر امروز/سه شنبه/ در سفری یکروزه برای افتتاح طرح های عمرانی، خدماتی و زیربنایی به آذربایجان غربی سفر کرده و در این سفر 27 طرح بزرگ با هزینه چهار هزار و 465 میلیارد تومانی را در شهرهای مختلف استان افتتاح می کند.
احتکار خرما در انبارهای بوشهر در دست پیگیری است
بوشهر- ایرنا- معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: موضوع احتکار خرما در برخی از انبارهای این استان در دست پیگیری است.
30 درصد یزدی ها از فشار خون بالا رنج می برند
یزد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از فشار خون به عنوان یکی از علل اصلی مرگ و میر در جامعه یاد کرد و گفت: 30 درصد جمعیت بیش از 30 سال این استان مبتلا به فشار خون بالا هستند.
شناسایی60 گونه گیاه درحال انقراض و نادر در اصفهان
اصفهان- ایرنا- معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان از شناسایی 60 گونه گیاه در حال انقراض، نادر و آسیب پذیر در این استان خبر داد.
حیات شبانه پایتخت پس از ماه رمضان نیازمند پیوست انتظامی است
تهران- ایرنا- رییس پلیس تهران بزرگ گفت: تمامی اصناف در ماه مبارک رمضان می توانند تا سحر کار کنند اما بعد از این ماه طرح حیات شبانه نیاز به پیوست انتظامی و ترافیکی دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

۳ ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان در انتظار مذاکره دو وزیر
رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره سه ساله شدن دوره کارشناسی گفت: این اقدام به مجوز آموزش و پرورش و وزارت علوم نیاز دارد، منتظر مذاکره دو وزیر هستیم که بتوانیم برای دوره‌ای زمانی و برای حل مشکل کمبود نیرو، دوره کارشناسی را سه ساله برگزار کنیم تا دانشجویان زودتر فارغ التحصیل شده و وارد آموزش و پرورش بشوند.
سخنگوی شورا: مالیات برارزش افزوده 60 درصد درآمد شهرداری را کاهش می دهد
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورت تصویب لایحه مالیات بر ارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی درآمد شهرداری ها 60 درصد کاهش می یابد.
درگیری لفظی در دماوند منجر به قتل شد
تهران – ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: درگیری لفظی بین چند نفر در شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند منجر به قتل شد.
فرودگاه ماکو برای فرود هواپیمای رییس جمهوری آماده است
ارومیه- ایرنا- مدیر فرودگاه منطقه آزاد ماکو گفت: با وجود بارش باران در ساعات نخست صبح امروز، فرودگاه ماکو برای فرود هواپیمای حامل رییس جمهوری و هیات همراه آماده است.
پرواز لار به دوبی خردادماه از سر گرفته می شود
شیراز- ایرنا- مدیر کل فرودگاه بین المللی لارستان استان فارس گفت: پرواز هواپیمایی کیش ایر از لار به دوبی که به دلیل انجام تعمیرات در فرودگاه دوبی از 27 فروردین 98 متوقف شده بود، از دهم خرداد امسال از سر گرفته خواهد شد.
تصادفات ساختگی؛ برای سرکیسه کردن بیمه‌ها و رانندگان +عکس
آخرین اقدامات برای کنترل «بیماری‌ها» در مناطق سیل‌زده
«ضیافت» با مشاور عالی مقام معظم رهبری
انتصاباتی دیگر در شهرداری تهران
ممنوعیت ورود اتوبوس‌های دست دوم
بی توجهی برخی از شهرداران مناطق نسبت به مسائل و مشکلات مردم
20 سال زندان برای حسین هدایتی
رعد و برق جان 3 نفر را گرفت
جشن کودکان آسمانی به همت پلیس راهور تهران برگزار شد
چالش 30 روزه برای رشد سریع مو