آخرین وضعیت نقل و انتقالات نیم فصل استقلال

12:43 ۱۶۹ روز و ۲۲ ساعت پیش برترین ها 504 0

سرپرست باشگاه استقلال آخرین وضعیت این باشگاه برای نقل و انتقالات نیم فصل را تشریح کرد و گفت: برای جذب یا کنار گذاشتن بازیکنان منتظر فهرست مد نظر سرمربی تیم هستیم.

برترین ها

خبرگزاری مهر: امیرحسین فتحی در گفتگویی که با رادیو تهران داشت به آخرین وضعیت باشگاه استقلال اشاره کرد و در مورد چند موضوع اظهار نظر کرد.
امیدوارم روند ادامه داشته باشد من از ابتدای فصل هم به همه هواداران قول داده بودم که روز به روز بهتر می شویم و روند صعودی و مطلوب تری خواهیم داشت. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و روزهای بهتر، بازی های تماشاگر پسندتر و نتایج مطلوب تری در انتظار تیم ما باشد.
به تعهدات مان عمل می کنیم باشگاه تعهداتی به بازیکنان و کادرفنی دارد. با هماهنگی به عمل آمده، کم کم به این تعهدات عمل می کنیم. درصد دقیقش را باید از مسئولان مالی بپرسم ولی در کل درحال تعامل با بازیکنان و کادرفنی هستیم. امیدواریم مشکلات مالی ما و سایر باشگاه ها زودتر حل شود تا بازیکنان با فکر آسوده تر دراختیار باشگاه باشند.
آخرین وضعیت لیست ورود و خروج قبلا هم گفته ام که درباره لیست ورودی و خروجی صحبتی نشده است. من با شفر جلساتی داشته ام. بعد از بازی آخر نیم فصل جلسه می گذاریم و لیست را از شفر می گیریم. با توجه به گروه سختمان در آسیا، به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود هستیم. ما نقاط ضعف را از طریق کمیته فنی و کادرفنی شناسایی کرده ایم و نسبت به رفع این نقاط با نظر کادرفنی اقدام می کنیم.
هیچ بازیکنی رسما وارد مذاکره نشده ایم و قراردادی امضا نکرده ایم. هیچ بازیکنی در لیست فروش قرار نگرفته است. از هواداران عزیز می خواهم به این حرف ها گوش نکنند. عزیزان به این مسائل دامن نزنند چون باعث تضعیف روحیه تیم می شود. می بینم در فضای مجازی که منتشر می کنند فلان بازیکن در لیست فروش است.
این اتفاقات رخ نداده است. مطمئن باشید اگر اتفاقی رخ دهد، از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال، خود بنده یا نماینده باشگاه به اطلاع هواداران رسانه ها می رسد.
رفتن پادوانی ناراحت کننده است این وظیفه باشگاه بود. پادوانی بازیکن خوب و با اخلاقی بودند. همه هم و غم من از وقتی آمدم رسیدگی به وضعیت او بود. او با سلامت به ایران آمد و متاسفانه با ویلچر از ایران رفت که ناراحت کننده است. هر کاری از دستمان بر می آمد انجام دادیم. امیدوارم با تلاشی که باشگاه دارد و هماهنگی انجام شده، او در برزیلیا است و ما با چند مرکز درمانی در سوئیس صحبت کردیم و هر کاری که از دستمان بر بیاید برای سلامتی این بازیکن انجام می‌دهیم.
مردم برای دانایی فرد دعا کنند من دیروز متاسفانه شنیدم که ایشان بستری هستند. امروز با آقایان عبداللهی و نوروزی به عیادت ایشان رفتیم ولی متاسفانه ایشان حال مساعدی ندارند. از مردم ایران و هوادارانمان می خواهم که برای این اسطوره بزرگ باشگاه استقلال و فوتبال ایران دعا کنند. او برای تیم ملی ایران در جام جهانی گلزنی کرده است. ما مکلف هستیم که برای ایشان هرکاری بتوانیم بکنیم، انجام می دهیم. ما از بابت تکلیف هرکاری بتوانیم می کنیم.
می خواهیم استقلال به درآمد پایدار برسد هر صحبتی که از سوی ما انجام می شود، حقیقت دارد. ما دنبال حرکاتی نیستیم که مردم دوست داشته باشند بلکه واقعیت ها را عنوان می کنیم. ما چند نقطه را دیده ایم و با اسپانسرها و حامیان مالی هم صحبت داشته ایم تا بتوانیم استقلال را صاحب یک درآمد پایدار کنیم و از اینکه هرروز یک جا تمرین کنیم، خارج شویم یا حتی بازی های رسمی خود را آنجا انجام دهیم. امیدوارم حداقل کلنگ زنی این ماجرا در زمان ما اتفاق بیافتد.
داریوش شجاعیان نیم فصل برمی گردد شرایط این بازیکن الحمدالله مطلوب است. تصور می کنم بعد از نیم فصل با قدرت و آمادگی کامل به جمع ما اضافه شود.
وضعیت مرتضی تبریزی در استقلال درخصوص لیست ورودی و خروجی صحبتی نشده است. اینکه بازیکن در لیست یازده نفره قرار بگیرد، نظر سرمربی است و من دخالتی ندارم. تبریزی از مهاجمان طراز اول ما هستند و در خدمت او هستند و با تشخیص سرمربی در لیست بازی قرار می گیرد یا نمی گیرد.
توضیح در مورد وزیر پرسپولیسی این سوال را از وزیر محترم باید بپرسید. من بارها گفته ام که وزیر محترم، آقای سلطانی فر هر کمکی که توانسته اند به ما کرده اند و هر وقت تقاضای کمکی داشته ایم به ما کمک کرده اند.
وزیر پول خرید بازیکن خارجی را به استقلال می دهد؟ آقای وزیر نه پولی به استقلال نه پرسپولیس نمی تواند بدهد. وزارت ورزش طبق قانون توسعه ششم نمی تواند پولی به استقلال و پرسپولیس بدهد و این موضوع منتفی است. اگر بازیکنی مثل جپارف یا هرکس دیگری مد نظر کادرفنی باشد، حتما جذب می شود و وزیر دخالتی در این مسائل ندارد. اصلا شان او اجل این حرف هاست که وارد این قضایا شود. من فکر می کنم کسانی که این حرف ها را می زنند دوست باشگاه استقلال نیستند.
چند جای خالی در لیست داریم؟ جای خالی موقعی ایجاد می شود که بازیکنی جدا شود چون لیست ما پر است. ما باید با نظر کادرفنی و کمیته فنی بازیکنانی را از لیست خارج کنیم و افرادی را وارد کنیم.
پرونده یازالده گومز بسته شد خدا را شکر مسئله حل شد و پرونده این بازیکن بسته شد. امیدوارم درخصوص ماجرای جپارف، بویان و سایر موارد هم موفق باشیم و مسائل را بتوانیم حل کنیم.
منتظر رای نهایی سوپرجام هستیم ما منتظر نظر نهایی cas هستیم و فکر می کنیم در این چند هفته نظر نهایی دادگاه اعلام شود. ما امیدواریم تا به حقمان برسیم.
با نظر شفر بازیکن جذب می کنیم قطعا هواداران می خواهند ما قوی باشیم و ما هم بر اساس بضاعت و امکاناتمان تلاش می کنیم. در همه حال با نظر سرمربی ما کار می کنیم و بازیکنی را جذب می کنیم.
از خصوصی سازی استقلال بی اطلاعم بنده اگر بخواهم جواب صحیح بدهم باید بگویم که مطلع نیستم چون متولی کار وزارت خانه است و من هم فقط در رسانه ها در این باره خوانده ام. با اینحال فقط می دانم که وزیر محترم عزمشان در این قضیه جدی است ولی اینکه تا چه مرحله ای پیش رفته اند، بنده بی اطلاعم.
علاقه شفر به نویمایر و گرو بحث دوست داشتن یا نداشتن نیست. بحث کیفیت بازیکن است. هر بازیکن داخلی و خارجی زیر نظر دقیق کارشناسان کادرفنی و کمیته فنی ما هست، اگر کیفیت مطلوب را نداشته باشد در نیم فصل از جمع ما جدا می شود. تفاوتی بین داخلی و خارجی نیست. شفر همه را دوست دارد و کسی را بیشتر دوست دارد که کیفیت بازیش بیشتر باشد.
واکنش به صحبت های شفر من نمی دانم که منظور شفر از اینکه کسانی به تیم ضربه می زنند چیست. از خود ایشان بپرسید. در باشگاه میان معاونین و ارکان باشگاه همکاری خوبی با شفر هست. بعید می دانم مشکل خاصی بوده باشد. اگر منظور شفر شخص خاصی بوده، از خود ایشان بپرسید، من بی اطلاعم.
بهبود شرایط مدیریتی در استقلال اگر اتفاقی در باشگاه رخ می دهد، کار فتحی، خطیر یا مباشری نیست بلکه یک کار دسته جمعی و گروهی است. تک تک همکاران من در این باشگاه کار می کنند و زحمت می کشند. اگر هم پرونده حقوقی و بین الملل ما به نتیجه می رسد، علاوه بر اقای خطیر، همکاران حقوقی و بین الملل ما هم هستند که به او کمک می کنند و از همه عزیزان استفاده می کنیم تا کار به نتیجه برسد. مثلا آقای مباشری کارهای اجرایی باشگاه یا اقای نوروزی معاون پزشکی باشگاه مسائل مربوطه را پیگیری می کنند و اینجا یک کار گروهی شکل گرفته است.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

امیر کویت: در شرایط بسیار خطرناکی هستیم
امیر کویت ضمن تأکید بر اینکه منطقه در شرایط بسیار خطرناکی است، ابراز امیدواری کرد که هرچه‌زودتر آرامش به منطقه بازگردد.
منابع کمیاب زمینی حربه چین برای مقابله با تعرفه های آمریکا
پکن- ایرنا- چین برای برخورد با تعرفه های آمریکا، راه ها و ابزارهای فراوانی دارد که از جمله آن منابع کمیاب زمینی است موادی که برای ساخت تولیدات با فناوری های پیشرفته از جمله خودروهای الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد.
دیدار وزیر خارجه اردن با نماینده سازمان ملل در امور سوریه
وزیر خارجه اردن با نماینده سازمان ملل در امور سوریه دیدار کرد و دو طرف در جریان این دیدار به بررسی بحران این کشور پرداختند.
جت های آمریکا بمب افکن های روسی را درسواحل آلاسکا رهگیری کردند
تهران - ایرنا - جت های جنگنده آمریکایی در حریم هوایی بین المللی در نزدیکی سواحل آلاسکا شش هواپیمای جنگی روسیه را رهگیری کردند.
ملی پوش تنیس روی میز:هزینه مسابقات آزاد را خودمان می پردازیم
تهران- ایرنا- «امین احمدیان» نفر اول تنیس روی میز جوانان ایران گفت: فدراسیون از ورزشکاران برای حضور در مسابقات آزاد هیچگونه حمایتی ندارد و می توان مدعی شد تمامی هزینه های شرکت در این مسابقات را خودمان پرداخت می کنیم.
رئیس شورای عالی سیاسی یمن: دست ما به سوی آشتی و صلح دراز است
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در آستانه سالگرد وحدت ملی یمن، آشتی ملی برای ازسرگیری دوستی و ایجاد یمنی قدرتمند را خواستار شد.
امارات در کنفرانس اقتصادی آمریکا در بحرین شرکت می‌کند
وزارت خارجه امارات با صدور بیانیه‌ای از مشارکت خود در کنفرانس اقتصادی آمریکا که قرار است با هدف "حمایت از فلسطینیان" در ماه آتی در بحرین برگزار شود، خبر داد.
فوتسالیستهای خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
مشهد- ایرنا- دبیر هیات فوتبال مشهد گفت: شش بازیکن فوتسال از خراسان رضوی به هفدهمین اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشور دعوت شدند.
مهلت ۲ هفته‌ای آمریکا به ترکیه برای انصراف از خرید اس ۴۰۰ روسیه
منابع آگاه اعلام کردند، آمریکا به ترکیه برای چشم پوشی از خرید سامانه‌های دفاع موشکی اس ۴۰۰ روسیه دو هفته مهلت داده و گفته است به جای اس ۴۰۰ سامانه‌های موشکی پاتریوت آمریکا را بخرد.
قم ظرفیت احداث سالن بین المللی تنیس روی میز را دارد
قم- ایرنا- رئیس هیات تنیس روی میز قم گفت: با توجه به ظرفیت های بالای این رشته ورزشی در استان، در صورت تخصیص زمین، ظرفیت احداث سالن بین المللی این رشته ورزشی در قم وجود دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مصرف امگا 3 بر بدن ورزشکاران تاثیر مثبتی دارد
یک عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان گفت: مصرف امگا 3 بر بدن ورزشکاران تاثیر مثبتی دارد.
تولد فیفا بدون انگلیسی‌ها
فیفا در حالی در بیست و یکم می سال ۱۹۰۴ تاسیس شد که بریتانیا نام خود را در این سازمان به ثبت نرساند.
سپاهان؛ تیمی که از این رو به آن رو شد
با مشاهده عملکرد سپاهاهان در فصل ۹۸-۹۷ متوجه می‌شویم این تیم با تغییر سرمربی خود و جذب بازیکنان بزرگ موفق شد عملکرد بد فصول قبل خود را جبران کند و تا آخرین بازی فصل شانس قهرمانی داشته باشد. این نتیجه را اگر با وضعیت سپاهان در فصل قبل که خطر سقوط به دسته اول را هم احساس می‌کرد مقایسه کنیم متوجه کار فوق‌العاده این تیم می‌شویم.
پایان اما و اگرها برای وزنه‌برداران جوان - اعزام کامل تیم به قهرمانی جهان
تیم ملی وزنه‌برداری جوانان ایران با ترکیب کامل در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می‌کند.
قضاوت اولین داور ایرانی در دوچرخه سواری المپیک ۲۰۲۰
داور ایرانی برای قضاوت در رقابت‌های دوچرخه‌سواری جاده المپیک ۲۰۲۰ انتخاب شد.
ملی پوش کاراته: تبعیض در تیم ملی جایی ندارد
بیانی: مجیدی نیاز به تجربه دارد
روزنامه بلژیکی: توافق ویلموتس با ایران در هاله ای از ابهام
امیدهای فوتسال در پی تکرار قهرمانی آسیا
مسقط گزینه جدید میزبانی ذوب آهن از النصر عربستان
درخواست ˮائتلاف شوم عربیˮ برای میزبانی جام‌جهانی!
جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان شد
سپاهان؛ تیمی که از این رو به آن رو شد
مصاف صعودکنندگان گروه B برنده نداشت
بلیت‌فروشی، مشکل حل نشدنی ورزشگاه‌ها- هاشمی‌طبا: باید جلوی سودجوها و مفاسد را گرفت