آخرین وضعیت نقل و انتقالات نیم فصل استقلال

12:43 ۱۱ روز و ۵ ساعت پیش برترین ها 87 0

سرپرست باشگاه استقلال آخرین وضعیت این باشگاه برای نقل و انتقالات نیم فصل را تشریح کرد و گفت: برای جذب یا کنار گذاشتن بازیکنان منتظر فهرست مد نظر سرمربی تیم هستیم.

برترین ها

خبرگزاری مهر: امیرحسین فتحی در گفتگویی که با رادیو تهران داشت به آخرین وضعیت باشگاه استقلال اشاره کرد و در مورد چند موضوع اظهار نظر کرد.
امیدوارم روند ادامه داشته باشد من از ابتدای فصل هم به همه هواداران قول داده بودم که روز به روز بهتر می شویم و روند صعودی و مطلوب تری خواهیم داشت. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و روزهای بهتر، بازی های تماشاگر پسندتر و نتایج مطلوب تری در انتظار تیم ما باشد.
به تعهدات مان عمل می کنیم باشگاه تعهداتی به بازیکنان و کادرفنی دارد. با هماهنگی به عمل آمده، کم کم به این تعهدات عمل می کنیم. درصد دقیقش را باید از مسئولان مالی بپرسم ولی در کل درحال تعامل با بازیکنان و کادرفنی هستیم. امیدواریم مشکلات مالی ما و سایر باشگاه ها زودتر حل شود تا بازیکنان با فکر آسوده تر دراختیار باشگاه باشند.
آخرین وضعیت لیست ورود و خروج قبلا هم گفته ام که درباره لیست ورودی و خروجی صحبتی نشده است. من با شفر جلساتی داشته ام. بعد از بازی آخر نیم فصل جلسه می گذاریم و لیست را از شفر می گیریم. با توجه به گروه سختمان در آسیا، به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود هستیم. ما نقاط ضعف را از طریق کمیته فنی و کادرفنی شناسایی کرده ایم و نسبت به رفع این نقاط با نظر کادرفنی اقدام می کنیم.
هیچ بازیکنی رسما وارد مذاکره نشده ایم و قراردادی امضا نکرده ایم. هیچ بازیکنی در لیست فروش قرار نگرفته است. از هواداران عزیز می خواهم به این حرف ها گوش نکنند. عزیزان به این مسائل دامن نزنند چون باعث تضعیف روحیه تیم می شود. می بینم در فضای مجازی که منتشر می کنند فلان بازیکن در لیست فروش است.
این اتفاقات رخ نداده است. مطمئن باشید اگر اتفاقی رخ دهد، از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال، خود بنده یا نماینده باشگاه به اطلاع هواداران رسانه ها می رسد.
رفتن پادوانی ناراحت کننده است این وظیفه باشگاه بود. پادوانی بازیکن خوب و با اخلاقی بودند. همه هم و غم من از وقتی آمدم رسیدگی به وضعیت او بود. او با سلامت به ایران آمد و متاسفانه با ویلچر از ایران رفت که ناراحت کننده است. هر کاری از دستمان بر می آمد انجام دادیم. امیدوارم با تلاشی که باشگاه دارد و هماهنگی انجام شده، او در برزیلیا است و ما با چند مرکز درمانی در سوئیس صحبت کردیم و هر کاری که از دستمان بر بیاید برای سلامتی این بازیکن انجام می‌دهیم.
مردم برای دانایی فرد دعا کنند من دیروز متاسفانه شنیدم که ایشان بستری هستند. امروز با آقایان عبداللهی و نوروزی به عیادت ایشان رفتیم ولی متاسفانه ایشان حال مساعدی ندارند. از مردم ایران و هوادارانمان می خواهم که برای این اسطوره بزرگ باشگاه استقلال و فوتبال ایران دعا کنند. او برای تیم ملی ایران در جام جهانی گلزنی کرده است. ما مکلف هستیم که برای ایشان هرکاری بتوانیم بکنیم، انجام می دهیم. ما از بابت تکلیف هرکاری بتوانیم می کنیم.
می خواهیم استقلال به درآمد پایدار برسد هر صحبتی که از سوی ما انجام می شود، حقیقت دارد. ما دنبال حرکاتی نیستیم که مردم دوست داشته باشند بلکه واقعیت ها را عنوان می کنیم. ما چند نقطه را دیده ایم و با اسپانسرها و حامیان مالی هم صحبت داشته ایم تا بتوانیم استقلال را صاحب یک درآمد پایدار کنیم و از اینکه هرروز یک جا تمرین کنیم، خارج شویم یا حتی بازی های رسمی خود را آنجا انجام دهیم. امیدوارم حداقل کلنگ زنی این ماجرا در زمان ما اتفاق بیافتد.
داریوش شجاعیان نیم فصل برمی گردد شرایط این بازیکن الحمدالله مطلوب است. تصور می کنم بعد از نیم فصل با قدرت و آمادگی کامل به جمع ما اضافه شود.
وضعیت مرتضی تبریزی در استقلال درخصوص لیست ورودی و خروجی صحبتی نشده است. اینکه بازیکن در لیست یازده نفره قرار بگیرد، نظر سرمربی است و من دخالتی ندارم. تبریزی از مهاجمان طراز اول ما هستند و در خدمت او هستند و با تشخیص سرمربی در لیست بازی قرار می گیرد یا نمی گیرد.
توضیح در مورد وزیر پرسپولیسی این سوال را از وزیر محترم باید بپرسید. من بارها گفته ام که وزیر محترم، آقای سلطانی فر هر کمکی که توانسته اند به ما کرده اند و هر وقت تقاضای کمکی داشته ایم به ما کمک کرده اند.
وزیر پول خرید بازیکن خارجی را به استقلال می دهد؟ آقای وزیر نه پولی به استقلال نه پرسپولیس نمی تواند بدهد. وزارت ورزش طبق قانون توسعه ششم نمی تواند پولی به استقلال و پرسپولیس بدهد و این موضوع منتفی است. اگر بازیکنی مثل جپارف یا هرکس دیگری مد نظر کادرفنی باشد، حتما جذب می شود و وزیر دخالتی در این مسائل ندارد. اصلا شان او اجل این حرف هاست که وارد این قضایا شود. من فکر می کنم کسانی که این حرف ها را می زنند دوست باشگاه استقلال نیستند.
چند جای خالی در لیست داریم؟ جای خالی موقعی ایجاد می شود که بازیکنی جدا شود چون لیست ما پر است. ما باید با نظر کادرفنی و کمیته فنی بازیکنانی را از لیست خارج کنیم و افرادی را وارد کنیم.
پرونده یازالده گومز بسته شد خدا را شکر مسئله حل شد و پرونده این بازیکن بسته شد. امیدوارم درخصوص ماجرای جپارف، بویان و سایر موارد هم موفق باشیم و مسائل را بتوانیم حل کنیم.
منتظر رای نهایی سوپرجام هستیم ما منتظر نظر نهایی cas هستیم و فکر می کنیم در این چند هفته نظر نهایی دادگاه اعلام شود. ما امیدواریم تا به حقمان برسیم.
با نظر شفر بازیکن جذب می کنیم قطعا هواداران می خواهند ما قوی باشیم و ما هم بر اساس بضاعت و امکاناتمان تلاش می کنیم. در همه حال با نظر سرمربی ما کار می کنیم و بازیکنی را جذب می کنیم.
از خصوصی سازی استقلال بی اطلاعم بنده اگر بخواهم جواب صحیح بدهم باید بگویم که مطلع نیستم چون متولی کار وزارت خانه است و من هم فقط در رسانه ها در این باره خوانده ام. با اینحال فقط می دانم که وزیر محترم عزمشان در این قضیه جدی است ولی اینکه تا چه مرحله ای پیش رفته اند، بنده بی اطلاعم.
علاقه شفر به نویمایر و گرو بحث دوست داشتن یا نداشتن نیست. بحث کیفیت بازیکن است. هر بازیکن داخلی و خارجی زیر نظر دقیق کارشناسان کادرفنی و کمیته فنی ما هست، اگر کیفیت مطلوب را نداشته باشد در نیم فصل از جمع ما جدا می شود. تفاوتی بین داخلی و خارجی نیست. شفر همه را دوست دارد و کسی را بیشتر دوست دارد که کیفیت بازیش بیشتر باشد.
واکنش به صحبت های شفر من نمی دانم که منظور شفر از اینکه کسانی به تیم ضربه می زنند چیست. از خود ایشان بپرسید. در باشگاه میان معاونین و ارکان باشگاه همکاری خوبی با شفر هست. بعید می دانم مشکل خاصی بوده باشد. اگر منظور شفر شخص خاصی بوده، از خود ایشان بپرسید، من بی اطلاعم.
بهبود شرایط مدیریتی در استقلال اگر اتفاقی در باشگاه رخ می دهد، کار فتحی، خطیر یا مباشری نیست بلکه یک کار دسته جمعی و گروهی است. تک تک همکاران من در این باشگاه کار می کنند و زحمت می کشند. اگر هم پرونده حقوقی و بین الملل ما به نتیجه می رسد، علاوه بر اقای خطیر، همکاران حقوقی و بین الملل ما هم هستند که به او کمک می کنند و از همه عزیزان استفاده می کنیم تا کار به نتیجه برسد. مثلا آقای مباشری کارهای اجرایی باشگاه یا اقای نوروزی معاون پزشکی باشگاه مسائل مربوطه را پیگیری می کنند و اینجا یک کار گروهی شکل گرفته است.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

کشتی و رزمی
کشتی و رزمی

آخرین اخبار

بیمه رازی، قهرمان کشتی آزاد باشگاههای جهان
تیم بیمه رازی به عنوان قهرمانی پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان دست یافت.
فیگو حذف می‌شود؟
هواداران بارسلونا از مسئولان این باشگاه درخواست کردند که تصویر ستاره پرتغالی سابق این باشگاه را از ورزشگاه نیوکمپ بردارند.
تمرین تیم ملی در ساختمان پک برگزار شد
بازیکنان حاضر در ایران صبح امروز در تمرین تیم ملی حاضر شدند.
کاروان رقیب ایران سه شنبه عازم قطر می‌شود
کاروان تیم ملی فوتبال عراق سه شنبه برای برگزاری اردوی تدارکاتی عازم دوحه می شود.
پیام تبریک انگلیسی‌ها به مایکل اوون
فدراسیون فوتبال انگلیس برای مهاجم صاحب‌نام اسبق سه‌شیرها پیام تبریک فرستاد.
غیبت رحمتی و باقری و گفتگوی منتظری با شفر
تمرین ریکاوری استقلال در سالن وزنه هتل المپیک برگزار شد.
انتظار ۴۵ دقیقه‌ای هواداران برای استقلال و پدیده!
هواداران استقلال با وجود در اختیار داشتن بلیت طبقه اول نتوانستند بازی را از نزدیک تماشا کنند.
ترکیب سایپا برای جدال با صنعت نفت
بازیکنان اصلی علی دایی برای جدال با صنعت نفت مشخص شدند.
آرسنال و چلسی به دنبال جذب دنیس سوارز
دنیس سوارز، هافبک بارسلونا، مورد توجه باشگاه‌های آرسنال و چلسی قرار دارد.
کمک داور استقلال - پدیده: عذرخواهی می‌کنم
کمک داور دیدار استقلال و پدیده خراسان به خاطر اشتباهی که مرتکب شد، عذرخواهی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

انتقادات تُند صادق خرازی از دولت
دبیرکل حزب ندای ایرانیان ضمن انتقاد از دولت،‌ گفت: مطالبات مردم آن چیزی نیست که اکنون در کشور می‌بینید.
انتقادات تُند صادق خرازی از دولت
دبیرکل حزب ندای ایرانیان ضمن انتقاد از دولت،‌ گفت: مطالبات مردم آن چیزی نیست که اکنون در کشور می‌بینید.
۵ پرواز فرودگاه اهواز لغو شدند
مرکز اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی اهواز از لغو پنج پرواز به مبدأ و مقصد این فرودگاه خبر داد.
داعش، تیراندازی در استراسبورگ را به عهده گرفت
گروه تروریستی داعش مسئولیت تیراندازی سه‌شنبه شب در شهر استراسبورگ فرانسه را به عهده گرفت.
گفت و گوی آوای کرمانشاه با نماینده شرق استان کرمانشاه
هفته نامه آوای کرمانشاه در شماره روز سه شنبه بیستم آذر ماه 96 مصاحبه خبرنگار این نشریه محلی را با حسن سلیمانی نماینده مردم شهرستانهای کنگاور، هرسین و صحنه در مجلس شورای اسلامی با عنوان «روزگارِ شیخ نمایندگان» منتشر کرده است.
فیگو حذف می‌شود؟
تمرین تیم ملی در ساختمان پک برگزار شد
کاروان رقیب ایران سه شنبه عازم قطر می‌شود
پیام تبریک انگلیسی‌ها به مایکل اوون
غیبت رحمتی و باقری و گفتگوی منتظری با شفر
انتظار ۴۵ دقیقه‌ای هواداران برای استقلال و پدیده!
ترکیب سایپا برای جدال با صنعت نفت
آرسنال و چلسی به دنبال جذب دنیس سوارز
کمک داور استقلال - پدیده: عذرخواهی می‌کنم
کاشیما در جام جهانی؛ حسرت برای فوتبال ایران