شکری: محمدی اگر مرد بود، حُکم شدیدتر می‌شد!

00:48 ۱۱ روز و ۱۷ ساعت پیش برترین ها 68 0

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: به صراحت می‌گویم که اگر وی مرد بود، شاید رای شدیدتری برایش صادر می‌شد. حکمی که صادر شده ربطی به جنسیت ورزشکار ندارد.

برترین ها

خبرگزاری فارس: جلسه کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس روز شنبه دهم آذرماه در محل این فدراسیون به منظور رسیدگی به تخلفات انضباطی اکرم محمدی برگزار شد و پس از بررسی سوابق و استماع اظهارات وی، رای بدوی مبنی بر 2 سال محرومیت از حضور در اماکن و رویدادهای ورزشی بولینگ، بیلیارد و بولس (یک سال تعلیق) صادر شد.
نادر شکری، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در خصوص صدور این حکم اظهار داشت: روز شنبه جلسه نهایی کمیته انضباطی برگزار شد. ما برای برگزاری این جلسه از اکرم محمدی دعوت کردیم که وی به همراه وکیل خود در جلسه حضور پیدا کرد.
وی ادامه داد: ما مواردی که داشتیم و توسط هیأت استان، مسئولان برگزاری اردوها و مسئولان بخش اعزام‌های برون مرزی به دست‌مان رسیده بود را مورد بررسی قرار دادیم. محمدی هم دفاعیات خود را اعلام کرد و در نهایت این حکم صادر شد، اما باید تصریح کنم که این حکم قطعی نیست و متهم می‌تواند از این رای به کمیته استیناف شکایت کند که البته این کار هم انجام شده است. فکر می‌کنم تا هفته آینده رای نهایی درمورد پرونده اکرم محمدی صادر شود.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس درمورد اینکه محمدی عنوان کرده بابت یک مصاحبه محروم شده است، عنوان کرد: موارد انضباطی را نباید در رسانه‌ها اعلام کنیم، چراکه ممکن است کرامت ورزشکار زیر سوال برود.
اتهاماتی از چند مرجع به دست ما رسیده بود که در کمیته انضباطی بررسی کردیم. ما اتهامات را به محمدی و وکیلش تفهیم کردیم و آنها هم دفاعیات خود را گفتند. در نهایت ما براساس عدالت رای خود را صادر کردیم.
شکری درمورد مطلبی که اکرم محمدی در صفحه شخصی خود منتشر کرده و مدعی شده که «جرمم اینه که زن هستم و تن به بردگی ندادم ولاغیر...» تصریح کرد: من کاری به صفحه شخصی ورزشکاران ندارم. آنها می توانند هرچه که دوست دارند بنویسند.
او مختار است تا هر مطلبی که دلش می‌خواهد منتشر کند. به هر حال این شخص محروم است و ورزشکار محروم از خانواده آن رشته خارج می‌شود. اگر مقامات رسمی گزارشی بابت این مطالب به ما گزارش کنند ما موظف هستیم که آن را پیگیری کنیم، اما در شرایط کنونی اخلاق حکم می‌کند که برای حفظ کرامت ورزشکاران موارد انضباطی رسانه‌ای نشود.
وی ادامه داد: رای محرومیت دو ساله را کمیته بدوی صادر کرده و حکم قطعی نیست. باید این امر را هم در نظر گرفت که در حال حاضر اکرم محمدی متهم است و ممکن است در کمیته استیناف تبرئه شود و به همین دلیل نمی توانیم موارد انضباطی وی را بازگو کنیم، چراکه اگر این اقدام را انجام دهیم تخلف کرده‌ایم.
محمدی هم یا به رای تمکین می‌کند و یا مسیرهای دیگر را درپیش می‌گیرد. اگر رای قطعی شد، ممکن است مسئولان و مقامات صلاح بدانند که تخلفات را منتشر کنند.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس درمورد اینکه محمدی مدعی شده چون زن است چنین رای برای او صادر شده، خاطرنشان کرد: به صراحت می‌گویم که اگر وی مرد بود، شاید رای شدیدتری برایش صادر می‌شد. حکمی که صادر شده ربطی به جنسیت ورزشکار ندارد.
من سربسته اعلام کنم که ما در جلسه 5 موضوع را به وی و وکیلش تفهیم اتهام کردیم. وکیل وی هم بعد از جلسه در دفاعیه خود نوشت با توجه به اینه تفهیم اتهام شدیم دفاعیات خود را مطرح کردیم.
شکری افزود: این یک اغراق است که به دلیل انجام یک مصاحبه وی را محروم کرده‌ایم. تاکید می‌کنم که ما 5 موضوع را مورد بررسی قرار دادیم و حکم هم برای همین 5 موضوع صادر شد و هیچ ربطی به مصاحبه نداشت. اگر محمدی و وکیلش حرفی غیر از این 5 مورد را در رسانه‌ها مطرح کنند، من حتماً موضوع را در کانون وکلا پیگیری می‌کنم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

کشتی و رزمی
کشتی و رزمی

آخرین اخبار

بیمه رازی، قهرمان کشتی آزاد باشگاههای جهان
تیم بیمه رازی به عنوان قهرمانی پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان دست یافت.
فیگو حذف می‌شود؟
هواداران بارسلونا از مسئولان این باشگاه درخواست کردند که تصویر ستاره پرتغالی سابق این باشگاه را از ورزشگاه نیوکمپ بردارند.
تمرین تیم ملی در ساختمان پک برگزار شد
بازیکنان حاضر در ایران صبح امروز در تمرین تیم ملی حاضر شدند.
کاروان رقیب ایران سه شنبه عازم قطر می‌شود
کاروان تیم ملی فوتبال عراق سه شنبه برای برگزاری اردوی تدارکاتی عازم دوحه می شود.
پیام تبریک انگلیسی‌ها به مایکل اوون
فدراسیون فوتبال انگلیس برای مهاجم صاحب‌نام اسبق سه‌شیرها پیام تبریک فرستاد.
غیبت رحمتی و باقری و گفتگوی منتظری با شفر
تمرین ریکاوری استقلال در سالن وزنه هتل المپیک برگزار شد.
انتظار ۴۵ دقیقه‌ای هواداران برای استقلال و پدیده!
هواداران استقلال با وجود در اختیار داشتن بلیت طبقه اول نتوانستند بازی را از نزدیک تماشا کنند.
ترکیب سایپا برای جدال با صنعت نفت
بازیکنان اصلی علی دایی برای جدال با صنعت نفت مشخص شدند.
آرسنال و چلسی به دنبال جذب دنیس سوارز
دنیس سوارز، هافبک بارسلونا، مورد توجه باشگاه‌های آرسنال و چلسی قرار دارد.
کمک داور استقلال - پدیده: عذرخواهی می‌کنم
کمک داور دیدار استقلال و پدیده خراسان به خاطر اشتباهی که مرتکب شد، عذرخواهی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

انتقادات تُند صادق خرازی از دولت
دبیرکل حزب ندای ایرانیان ضمن انتقاد از دولت،‌ گفت: مطالبات مردم آن چیزی نیست که اکنون در کشور می‌بینید.
انتقادات تُند صادق خرازی از دولت
دبیرکل حزب ندای ایرانیان ضمن انتقاد از دولت،‌ گفت: مطالبات مردم آن چیزی نیست که اکنون در کشور می‌بینید.
۵ پرواز فرودگاه اهواز لغو شدند
مرکز اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی اهواز از لغو پنج پرواز به مبدأ و مقصد این فرودگاه خبر داد.
داعش، تیراندازی در استراسبورگ را به عهده گرفت
گروه تروریستی داعش مسئولیت تیراندازی سه‌شنبه شب در شهر استراسبورگ فرانسه را به عهده گرفت.
گفت و گوی آوای کرمانشاه با نماینده شرق استان کرمانشاه
هفته نامه آوای کرمانشاه در شماره روز سه شنبه بیستم آذر ماه 96 مصاحبه خبرنگار این نشریه محلی را با حسن سلیمانی نماینده مردم شهرستانهای کنگاور، هرسین و صحنه در مجلس شورای اسلامی با عنوان «روزگارِ شیخ نمایندگان» منتشر کرده است.
برترین های انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری پیشکسوتان مشخص شدند
برترین های انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری پیشکسوتان مشخص شدند
تجلیل از 30مربی و کمیته ورزشی برتر
ورزشگاه 15 هزار نفری در بندر انزلی ساخته می شود
نماینده کرمانشاه در لیگ دسته دوم هندبال شرکت می کند
مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی پیشکسوتان در مازندران آغاز شد
مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی پیشکسوتان در مازندران آغاز شد
ایران و سنگاپور بر گسترش همکاری ها و روابط ورزشی تاکید کردند
رئیس فدراسیون کبدی: امیدوارم میزبان رقابت های جهانی شویم
18سالگی پارالمپیک و ریاست خسروی وفا