شکری: محمدی اگر مرد بود، حُکم شدیدتر می‌شد!

00:48 ۱۷۰ روز و ۱۰ ساعت پیش برترین ها 653 0

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: به صراحت می‌گویم که اگر وی مرد بود، شاید رای شدیدتری برایش صادر می‌شد. حکمی که صادر شده ربطی به جنسیت ورزشکار ندارد.

برترین ها

خبرگزاری فارس: جلسه کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس روز شنبه دهم آذرماه در محل این فدراسیون به منظور رسیدگی به تخلفات انضباطی اکرم محمدی برگزار شد و پس از بررسی سوابق و استماع اظهارات وی، رای بدوی مبنی بر 2 سال محرومیت از حضور در اماکن و رویدادهای ورزشی بولینگ، بیلیارد و بولس (یک سال تعلیق) صادر شد.
نادر شکری، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در خصوص صدور این حکم اظهار داشت: روز شنبه جلسه نهایی کمیته انضباطی برگزار شد. ما برای برگزاری این جلسه از اکرم محمدی دعوت کردیم که وی به همراه وکیل خود در جلسه حضور پیدا کرد.
وی ادامه داد: ما مواردی که داشتیم و توسط هیأت استان، مسئولان برگزاری اردوها و مسئولان بخش اعزام‌های برون مرزی به دست‌مان رسیده بود را مورد بررسی قرار دادیم. محمدی هم دفاعیات خود را اعلام کرد و در نهایت این حکم صادر شد، اما باید تصریح کنم که این حکم قطعی نیست و متهم می‌تواند از این رای به کمیته استیناف شکایت کند که البته این کار هم انجام شده است. فکر می‌کنم تا هفته آینده رای نهایی درمورد پرونده اکرم محمدی صادر شود.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس درمورد اینکه محمدی عنوان کرده بابت یک مصاحبه محروم شده است، عنوان کرد: موارد انضباطی را نباید در رسانه‌ها اعلام کنیم، چراکه ممکن است کرامت ورزشکار زیر سوال برود.
اتهاماتی از چند مرجع به دست ما رسیده بود که در کمیته انضباطی بررسی کردیم. ما اتهامات را به محمدی و وکیلش تفهیم کردیم و آنها هم دفاعیات خود را گفتند. در نهایت ما براساس عدالت رای خود را صادر کردیم.
شکری درمورد مطلبی که اکرم محمدی در صفحه شخصی خود منتشر کرده و مدعی شده که «جرمم اینه که زن هستم و تن به بردگی ندادم ولاغیر...» تصریح کرد: من کاری به صفحه شخصی ورزشکاران ندارم. آنها می توانند هرچه که دوست دارند بنویسند.
او مختار است تا هر مطلبی که دلش می‌خواهد منتشر کند. به هر حال این شخص محروم است و ورزشکار محروم از خانواده آن رشته خارج می‌شود. اگر مقامات رسمی گزارشی بابت این مطالب به ما گزارش کنند ما موظف هستیم که آن را پیگیری کنیم، اما در شرایط کنونی اخلاق حکم می‌کند که برای حفظ کرامت ورزشکاران موارد انضباطی رسانه‌ای نشود.
وی ادامه داد: رای محرومیت دو ساله را کمیته بدوی صادر کرده و حکم قطعی نیست. باید این امر را هم در نظر گرفت که در حال حاضر اکرم محمدی متهم است و ممکن است در کمیته استیناف تبرئه شود و به همین دلیل نمی توانیم موارد انضباطی وی را بازگو کنیم، چراکه اگر این اقدام را انجام دهیم تخلف کرده‌ایم.
محمدی هم یا به رای تمکین می‌کند و یا مسیرهای دیگر را درپیش می‌گیرد. اگر رای قطعی شد، ممکن است مسئولان و مقامات صلاح بدانند که تخلفات را منتشر کنند.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس درمورد اینکه محمدی مدعی شده چون زن است چنین رای برای او صادر شده، خاطرنشان کرد: به صراحت می‌گویم که اگر وی مرد بود، شاید رای شدیدتری برایش صادر می‌شد. حکمی که صادر شده ربطی به جنسیت ورزشکار ندارد.
من سربسته اعلام کنم که ما در جلسه 5 موضوع را به وی و وکیلش تفهیم اتهام کردیم. وکیل وی هم بعد از جلسه در دفاعیه خود نوشت با توجه به اینه تفهیم اتهام شدیم دفاعیات خود را مطرح کردیم.
شکری افزود: این یک اغراق است که به دلیل انجام یک مصاحبه وی را محروم کرده‌ایم. تاکید می‌کنم که ما 5 موضوع را مورد بررسی قرار دادیم و حکم هم برای همین 5 موضوع صادر شد و هیچ ربطی به مصاحبه نداشت. اگر محمدی و وکیلش حرفی غیر از این 5 مورد را در رسانه‌ها مطرح کنند، من حتماً موضوع را در کانون وکلا پیگیری می‌کنم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه در حلال دانلود
قسمت ۱۱ سریال « رقص روی شیشه » به کارگردانی مهدی گلستانه، امروز چهارشنبه (۱ خرداد) توسط موسسه تصویر دنیای هنر و سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع شد.
پاناسونیک، تولیدکننده دستگاه‌های الکترونیکی
شاید شما هم از جمله کسانی باشید که از محصولات ساخت ژاپن استفاده کرده و از کیفیت آن رضایت کامل دارید. پاناسونیک یکی از کمپانی‌های ژاپنی است که تولیدکننده دستگاه‌های الکترونیکی است.
چرا انگلیس می‌خواهد مزدور آمریکا باشد؟
«پنی موردانت» وزیر دفاع جدید انگلیس، فعالیت‌های منطقه‌ای ایران را «تنش‌زا» توصیف کرد و گفت لندن از واشنگتن حمایت می‌کند. «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس نیز گفت در صورتی که «منافع» آمریکا در منطقه هدف قرار گیرد، ایالات متحده به این اقدام پاسخ می‌دهد. هانت مدعی شد بهترین راه برای حل بحران خاورمیانه، عقب نشینی ایران از فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده‌اش است.
چهار پرواز مقصد تهران در اصفهان فرود آمدند
اصفهان- ایرنا- چهار پرواز داخلی و خارجی مقصد تهران به دلیل وضعیت نامساعد جوی سه شنبه شب و بامداد چهارشنبه در فرودگاه اصفهان به زمین نشستند.
هوای مازندران در تعطیلات پایان هفته گرم می شود
ساری – ایرنا – بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران ، آسمان استان برای روزهای پایانی هفته جوی آرام ، نیمه ابری همراه با افزایش نا محسوس دما را تجربه خواهد کرد.
سوسوی چراغ رنگرزی در پستوی بازارچه سنندجی
سنندج - ایرنا - مشاغل قدیمی، سنتی و صنایع دستی مختلفی در گذر زمان از بین رفته و یا خطر حذف آنها را تهدید می کند؛ یکی از این مشاغل رنگرزی گیاهی در کردستان است.
حباب خریدهای هیجانی و موج سواری اقتصادی سودجویان
اراک - ایرنا - خرید هیجانی در چرخه اقتصادی نوعی آسیب و اختلال در بازار است که در سال های اخیر این معضل گریبانگیر اقتصاد ایران نیز شده است و باید حباب آن را با رفتارهای آگاهانه و شناسایی بهنگام عوامل دامن زننده، شکست.
ناله های خاموش زاگرس
یاسوج - ایرنا- فرض کنید یک روز صبح در خبرها می شنوید که چاه نفتی در منطقه ای از کشور آتش گرفته است. روز بعد دوباره می شنوید 10 چاه نفت ایران به دلیل بی احتیاطی یکی از شهروندان دود شده و به هوا رفته است.
شاخص اهدای عضو در کهگیلویه و بویراحمد سه برابر کشور است
گچساران - ایرنا -‏مسئول هماهنگی تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی یاسوج گفت: در حالی که شاخص اهدای عضو در کشور 11.28 نفر در یک میلیون نفر است ، این شاخص در کهگیلویه و بویراحمد 31 نفر در یک میلیون نفر است.
عصر واگیری بیماری های غیر واگیر – عیسی پاشاپور **
آستارا - ایرنا - پیش از این پزشکان در مواجهه با بیماران قلبی و عروقی، حداقل به سرایت نکردن آن به دیگران خوشبین بودند اما با شیوع آن عارضه ها تحت تاثیر زندگی ماشینی و کم تحرکی انسان ها، گویی امراض غیرمسری و غیرواگیر به واگیر تبدیل شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مصرف امگا 3 بر بدن ورزشکاران تاثیر مثبتی دارد
یک عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان گفت: مصرف امگا 3 بر بدن ورزشکاران تاثیر مثبتی دارد.
تولد فیفا بدون انگلیسی‌ها
فیفا در حالی در بیست و یکم می سال ۱۹۰۴ تاسیس شد که بریتانیا نام خود را در این سازمان به ثبت نرساند.
سپاهان؛ تیمی که از این رو به آن رو شد
با مشاهده عملکرد سپاهاهان در فصل ۹۸-۹۷ متوجه می‌شویم این تیم با تغییر سرمربی خود و جذب بازیکنان بزرگ موفق شد عملکرد بد فصول قبل خود را جبران کند و تا آخرین بازی فصل شانس قهرمانی داشته باشد. این نتیجه را اگر با وضعیت سپاهان در فصل قبل که خطر سقوط به دسته اول را هم احساس می‌کرد مقایسه کنیم متوجه کار فوق‌العاده این تیم می‌شویم.
پایان اما و اگرها برای وزنه‌برداران جوان - اعزام کامل تیم به قهرمانی جهان
تیم ملی وزنه‌برداری جوانان ایران با ترکیب کامل در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می‌کند.
قضاوت اولین داور ایرانی در دوچرخه سواری المپیک ۲۰۲۰
داور ایرانی برای قضاوت در رقابت‌های دوچرخه‌سواری جاده المپیک ۲۰۲۰ انتخاب شد.
لفو اعزام دوومیدانی‌کاران معلول به سوئیس
بیشترین ورزشکاران یونیورسیاد ۲۰۱۹ از چه کشورهایی هستند؟
ملی پوش تنیس روی میز:هزینه مسابقات آزاد را خودمان می پردازیم
فوتسالیستهای خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
قم ظرفیت احداث سالن بین المللی تنیس روی میز را دارد
7 ورزشکار ناشنوای خراسان شمالی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
مدیرکل ورزش تهران: نظارت جدی بر استخرها انجام می شود
فخری: جهان به شمشیربازی ایران احترام می گذارد
اعزام گلبالیست‌ها به ژاپن برای کسب سهمیه بدون هیچ تدارکاتی!
پایان اما و اگرها برای وزنه‌برداران جوان - اعزام کامل تیم به قهرمانی جهان