کنعانی: نتیجه بازی با پرسپولیس دست من بود

14:29 ۷ روز و ۹ ساعت پیش برترین ها 93 0

مدافع ملی پوش ماشین سازان معتقد است همه ایران خطای پنالتی روی وی در دیدار پرسپولیس را دیدند به غیر از داور مسابقه!

برترین ها

ورزش سه: یکی از بازیکنان مورد نظر کی روش برای حضور در اردوهای اخیر تیم ملی مدافع تیم ماشین سازی تبریز است. محمدحسین کنعانی زادگان که پس از مصدومیت سنگین فصل گذشته، این روزها باز هم توانسته خود را به عنوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیمش معرفی کند. پس از دیدار حساس تبریزی ها برابر پرسپولیس، درباره اوضاع این روزهای کنعانی با وی پای صحبت نشستیم.
هواداران در بنیان دیزل کولاک کردند چیزی که در ابتدای صحبت هایم باید به آن اشاره کنم هواداران دیدار اخیر است. تبریزی هایی که به ورزشگاه آمده بودند از جان و دل مایه گذاشتند و همین موضوع باعث شد تا ما هم حال و هوای دیگری را تجربه کنیم. ماشین سازی به نسبت تیم های دیگر تبریزی هواداران کمتری دارد اما در این بازی و اتحادی که بین هواداران به وجود آمده بود باعث شد تا بهترین اتفاق برای ماشین بیفتد. در بازی اخیر شرایطی را تجربه کردم که پیش از این در تیم ملوان آن را به یاد می آورم. هواداران فراوانی که ورزشگاه را روی سرشان می گذارند و حال و هوای بازیکنان تیم را عوض می کنند.
به زور می شویم 11 نفر! ما یکی از تیم هایی هستیم که واقعا بازیکن کم داریم. کسی تابحال در این باره صحبت نکرده اما ماشین سازی 11،12 بازیکن ثابت دارد که در بازی های مختلف به میدان می روند. شما دقت کنید می بینید که مسیح زاهدی هر بازی در یک پست بازی می کند یا همینطور بازیکنان دیگر، بال چپ در دفاع چپ بازی می کند، هافبک وسط به کناره ها می رود و ...، این از انعطاف پذیری بالای بازیکنان ماست. همین اتفاق باعث شده تا اتحاد در تیم شکل بگیرد و بازیکنان بدانند برای یک هدف واحد می دوند و از جان مایه می گذارند.
دیگر به راحتی گل نمی خوریم در بازی های امسال نشان دادیم تیمی هستیم که به راحتی گل نمی خوریم. خداراشکر به شرایطی رسیدیم که اولا می دانیم در بازی ها چه می خواهیم و پس از آن هم به خوبی راه را برای رسیدن حریف به موفقیت می بندیم. کادر فنی و بازیکنان در این موارد به برداشت مشترکی رسیدند و همین باعث شده تا تبدیل به یکی از تیم های لیگ برتری شویم که سخت می بازد.
بازی ها 85 دقیقه ای بود ما صدرنشین بودیم باور کنید اگر بازی های ما 85 دقیقه ای بود اکنون در صدر جدول حضور داشتیم. همان طور که همه دیدند در بازی اخیر در آخرین دقایق بازی گل خوردیم. این اتفاق در بسیاری از بازی های دیگر هم برای ما افتاده است و نمی دانم درپنج دقیقه پایانی بازی ها چه می شود که ما گل می خوریم. چند بازی برده ما در این دقایق مساوی شد و حتی مانند بازی پرسپولیس، یک امتیاز مهم مان در همین دقایق از دست رفت.
فرصت های بسیاری برابر پرسپولیس داشتیم در بازی با تیم های بزرگ موقعیت زیادی نصیب تیم روبرو نمی شود اما در این دیدار ما فرصت های بسیاری داشتیم تا بتوانیم دروازه پرسپولیس را باز کنیم ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد تا دقایق پایانی دروازه خود را باز شده ببینیم. تیمی مانند پرسپولیس هر طوری که باشد بالاخره پرسپولیس است شما ببینید ما برابر آنها چقدر فرصت داشتیم. این موقعیت ها به راحتی به دست نمی آید اما نتوانستیم به هر دلیلی از آنها استفاده کنیم. البته وجدان مان راحت است که بهترین فرم خود را به نمایش گذاشتیم و هر چه داشتیم در زمین پیاده کردیم. حتی برخی از بازیکنان در این بازی با مصدومیت پا به میدان گذاشتند. بهرحال ما می خواهیم ماشین سازی را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.
بازی در تیم بزرگ افتخار است اما فعلا همه فکرم ماشین سازی است آرزوی هر بازیکنی است که در یکی از تیم های بزرگ و صاحب هوادار به میدان برود و من هم از این قاعده مستثنی نیستم اما در حال حاضر تمام فکر و ذکرم تیم ماشین سازی است تا بتوانم همینطور به بازی هایم ادامه دهم. فعلا فقط به موفقیت ماشین سازی و حضور در تیم ملی فکر می کنم. البته باز هم تاکید می کنم بازی در تیم های بزرگ لیگ همچون تراکتورسازی و باقی تیم ها یک افتخار است اما در حال حاضر فقط باید تمرکزم روی تیم خودم باشد.
دلم نمی خواست بازی به حاشیه کشیده شود در بازی پرسپولیس هم سعی کردم خیلی چیزها را ثابت کنم. البته با توجه به اینکه همه تلاش مان را کردیم تا بدون حاشیه این بازی به پایان برسد، بعضا حاشیه هایی به وجود می آمد اما در نهایت به خیر می گذشت. من هم یکی از بازیکنانی بودم که ابدا تمایل نداشتم بازی به حاشیه کشیده شود و به همین دلیل همه بازیکنان سعی کردند به یکدیگر احترام بگذارند.
نتیجه بازی پرسپولیس دست من بود اگر ...
برای ما فرقی ندارد که در مقابل کدام تیم بازی می کنیم و سعی می کنیم در هر بازی با قدرت به میدان برویم. در دیدار اخیر هم همینطور بود. از همان ابتدای دیدار دنبال باز کردن دروازه پرسپولیس بودیم و در دقیقه دهم بازی باید این اتفاق می افتاد. در این دقیقه چیزی نمانده بود تا روی حرکت من گلزنی کنیم اما هنوز هم در عجبم که چطور داور آن خطای شجاع روی من را پنالتی نگرفت. باور کنید اگر یک نفر بگویم آن پنالتی نبود من فوتبالم را کنار می گذارم. همه ایران گفتند آن خطای دقیقه دهم پنالتی بود جزء داور. نتیجه بازی دست من بود و من با آن خطای پنالتی می توانستم نتیجه اصلی بازی را رقم بزنم.
به امید زنده ماندم در یک ماه اخیر در دو بازی تیم ملی به میدان رفتم و دو دیدار سنگین برابر سپاهان و پرسپولیس را پشت سر گذاشتم و همین موضوع باعث شد تا به طور کامل خودم را محک بزنم. من بعد از آن مصدومیت سنگین به امید زنده ماندم تا بتوانم باز هم خودم را به تیم ملی برسانم که خداراشکر همین اتفاق هم افتاد. از آقایان زنوزی، مهاجری و نصیرزاده هم ممنونم که در این راه به من کمک کردند. انصافا شرایط بسیار خوبی در تیم ماشین سازی به وجود آمد تا بتوانم به خوبی خودم را نشان دهم. رضا مهاجری یکی از بهترین مربیان ایرانی است که دقیقا می داند چه از تیم و بازیکنانش می خواهد و همین موضوع هم به من بازیکن کمک زیادی می کند.
به جام جهانی نرسیدم اما جام ملت ها را از دست نمی دهم انشالله بتوانم در لیست نهایی تیم ملی نیز حضور داشته باشم. سال ها تلاش کرده بودم تا به جام جهانی برسم که در نهایت با مصدومیتم پرونده این موضوع بسته شد. حالا به دنبال این هستم تا بتوانم هر طور شده خودم را به لیست نهایی تیم ملی برسانم. از آقای کی روش و کادرفنی و پزشکی تیم ملی نیز ممنونم که به من اعتماد کردند تا بتوانم باز هم برای تیم ملی به میدان بروم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

اشتباه بزرگ هفته؛ پنالتی نبود آقای داوری!
در دیدار معوقه از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از ساعت 16:10 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
جلال حسینی: پرسپولیس یک قدم کوتاه نمی‌آید
دیدار حساس و نفسگیر دو تیم سپاهان و پرسپولیس در حساس ترین مقطع فصل به تساوی یک بر یک انجامید تا دو تیم به روند بدون شکستشان را هم چنان ادامه بدهند .
سنگ‌ اندازی دوباره به اتوبوس پرسپولیس
پس از دیدار پرسپولیس و سپاهان، به سمت اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس سنگ پرتاب شد.
سیزدهمین پیروزی دینامو زاگرب در غیاب محرمی
تیم دینامو زاگرب در غیاب صادق محرمی، ملی‌پوش ایرانی به سیزدهمین پیروزی خود در لیگ کرواسی رسید.
بیرانوند: این رفتار‌ها بزرگی پرسپولیس را می‌رساند
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هر شهری می‌رویم رفتار خوبی با ما نمی‌شود و این بزرگی پرسپولیس و بازیکنانش را می‌رساند.
راکیتیچ: شایسته بُرد ۴ گله در دربی بودیم
بارسا شب گذشته در ورزشگاه اختصاصی اسپانیول با ارائه یک بازی کاملا برتر 0-4 به پیروزی دست یافت.
شعر مدافع سپاهان درباره قهرمانی پرسپولیس!
هافبک سپاهان شعر جالبی را درباره قهرمانی پرسپولیس سرود.
خمارلو: سپاهان باید میلیون دلاری جریمه شود
باشگاه پرسپولیس به حوادث رخ داده در ورزشگاه نقش جهان در زمان بازی با سپاهان واکنش نشان داد.
بهانه گیری‌های عجیب ستاره گرانقیمت یونایتد!
الکسیس سانچس ستاره شیلیایی یونایتد از محل یخچال رختکن این تیم شکایت داشته است.
رئال مادرید به سختی بر قعرنشین غلبه کرد
رئال مادرید در مقابل تیم قعرنشین اوئسکا به سختی به پیروزی دست یافت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 1397-09-17
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران ۳ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان شد.
ابوالفضل زرویی نصرآباد؛ ملا نصرالدین در محفل گل آقا
همین که از «ملانصرالدین» حرف بزنیم انگار یک نام است که در ذهن مخاطب زنده می‌شود. «ابوالفضل زرویی‌نصرآباد» هر چند که القاب بسیار دیگری در مطبوعات ایران داشت، القابی، چون «چغندر میرزا»، «ننه قمر»، «کلثوم ننه»، «آمیز ممتقی»، «میرزا یحیی».
فوتبالیست معروف را از تانکر آب بیرون کشیدند!
بازپرس سابق دادسرای ارشاد پرده از یک پارتی جنجالی برداشت.
گشت و گذار رئیس جمهور آلمان در چین
فرانک والتر اشتاین‌مایر رئیس جمهور آلمان که در سفری شش روزه به چین رفته است از نقاط مختلف شهر گوانگ‌ژو دیدن کرد.
غذا‌های نونی برای شام؛ از کوکو تا فلافل
اگر به دنبال راهی آسان و مناسب برای آشپزی هستید، غذا‌های نونی می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد. در این مطلب طرز تهیه چند غذای نونی خوشمزه را آموزش می‌دهیم تا در این شب‌های سرد پاییزی نوش جان کنید و لذت ببرید.
اشتباه بزرگ هفته؛ پنالتی نبود آقای داوری!
جلال حسینی: پرسپولیس یک قدم کوتاه نمی‌آید
سنگ‌ اندازی دوباره به اتوبوس پرسپولیس
سیزدهمین پیروزی دینامو زاگرب در غیاب محرمی
بیرانوند: این رفتار‌ها بزرگی پرسپولیس را می‌رساند
راکیتیچ: شایسته بُرد ۴ گله در دربی بودیم
شعر مدافع سپاهان درباره قهرمانی پرسپولیس!
خمارلو: سپاهان باید میلیون دلاری جریمه شود
بهانه گیری‌های عجیب ستاره گرانقیمت یونایتد!
رئال مادرید به سختی بر قعرنشین غلبه کرد