کنعانی: نتیجه بازی با پرسپولیس دست من بود

14:29 ۱۷۰ روز و ۷ ساعت پیش برترین ها 318 0

مدافع ملی پوش ماشین سازان معتقد است همه ایران خطای پنالتی روی وی در دیدار پرسپولیس را دیدند به غیر از داور مسابقه!

برترین ها

ورزش سه: یکی از بازیکنان مورد نظر کی روش برای حضور در اردوهای اخیر تیم ملی مدافع تیم ماشین سازی تبریز است. محمدحسین کنعانی زادگان که پس از مصدومیت سنگین فصل گذشته، این روزها باز هم توانسته خود را به عنوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیمش معرفی کند. پس از دیدار حساس تبریزی ها برابر پرسپولیس، درباره اوضاع این روزهای کنعانی با وی پای صحبت نشستیم.
هواداران در بنیان دیزل کولاک کردند چیزی که در ابتدای صحبت هایم باید به آن اشاره کنم هواداران دیدار اخیر است. تبریزی هایی که به ورزشگاه آمده بودند از جان و دل مایه گذاشتند و همین موضوع باعث شد تا ما هم حال و هوای دیگری را تجربه کنیم. ماشین سازی به نسبت تیم های دیگر تبریزی هواداران کمتری دارد اما در این بازی و اتحادی که بین هواداران به وجود آمده بود باعث شد تا بهترین اتفاق برای ماشین بیفتد. در بازی اخیر شرایطی را تجربه کردم که پیش از این در تیم ملوان آن را به یاد می آورم. هواداران فراوانی که ورزشگاه را روی سرشان می گذارند و حال و هوای بازیکنان تیم را عوض می کنند.
به زور می شویم 11 نفر! ما یکی از تیم هایی هستیم که واقعا بازیکن کم داریم. کسی تابحال در این باره صحبت نکرده اما ماشین سازی 11،12 بازیکن ثابت دارد که در بازی های مختلف به میدان می روند. شما دقت کنید می بینید که مسیح زاهدی هر بازی در یک پست بازی می کند یا همینطور بازیکنان دیگر، بال چپ در دفاع چپ بازی می کند، هافبک وسط به کناره ها می رود و ...، این از انعطاف پذیری بالای بازیکنان ماست. همین اتفاق باعث شده تا اتحاد در تیم شکل بگیرد و بازیکنان بدانند برای یک هدف واحد می دوند و از جان مایه می گذارند.
دیگر به راحتی گل نمی خوریم در بازی های امسال نشان دادیم تیمی هستیم که به راحتی گل نمی خوریم. خداراشکر به شرایطی رسیدیم که اولا می دانیم در بازی ها چه می خواهیم و پس از آن هم به خوبی راه را برای رسیدن حریف به موفقیت می بندیم. کادر فنی و بازیکنان در این موارد به برداشت مشترکی رسیدند و همین باعث شده تا تبدیل به یکی از تیم های لیگ برتری شویم که سخت می بازد.
بازی ها 85 دقیقه ای بود ما صدرنشین بودیم باور کنید اگر بازی های ما 85 دقیقه ای بود اکنون در صدر جدول حضور داشتیم. همان طور که همه دیدند در بازی اخیر در آخرین دقایق بازی گل خوردیم. این اتفاق در بسیاری از بازی های دیگر هم برای ما افتاده است و نمی دانم درپنج دقیقه پایانی بازی ها چه می شود که ما گل می خوریم. چند بازی برده ما در این دقایق مساوی شد و حتی مانند بازی پرسپولیس، یک امتیاز مهم مان در همین دقایق از دست رفت.
فرصت های بسیاری برابر پرسپولیس داشتیم در بازی با تیم های بزرگ موقعیت زیادی نصیب تیم روبرو نمی شود اما در این دیدار ما فرصت های بسیاری داشتیم تا بتوانیم دروازه پرسپولیس را باز کنیم ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد تا دقایق پایانی دروازه خود را باز شده ببینیم. تیمی مانند پرسپولیس هر طوری که باشد بالاخره پرسپولیس است شما ببینید ما برابر آنها چقدر فرصت داشتیم. این موقعیت ها به راحتی به دست نمی آید اما نتوانستیم به هر دلیلی از آنها استفاده کنیم. البته وجدان مان راحت است که بهترین فرم خود را به نمایش گذاشتیم و هر چه داشتیم در زمین پیاده کردیم. حتی برخی از بازیکنان در این بازی با مصدومیت پا به میدان گذاشتند. بهرحال ما می خواهیم ماشین سازی را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.
بازی در تیم بزرگ افتخار است اما فعلا همه فکرم ماشین سازی است آرزوی هر بازیکنی است که در یکی از تیم های بزرگ و صاحب هوادار به میدان برود و من هم از این قاعده مستثنی نیستم اما در حال حاضر تمام فکر و ذکرم تیم ماشین سازی است تا بتوانم همینطور به بازی هایم ادامه دهم. فعلا فقط به موفقیت ماشین سازی و حضور در تیم ملی فکر می کنم. البته باز هم تاکید می کنم بازی در تیم های بزرگ لیگ همچون تراکتورسازی و باقی تیم ها یک افتخار است اما در حال حاضر فقط باید تمرکزم روی تیم خودم باشد.
دلم نمی خواست بازی به حاشیه کشیده شود در بازی پرسپولیس هم سعی کردم خیلی چیزها را ثابت کنم. البته با توجه به اینکه همه تلاش مان را کردیم تا بدون حاشیه این بازی به پایان برسد، بعضا حاشیه هایی به وجود می آمد اما در نهایت به خیر می گذشت. من هم یکی از بازیکنانی بودم که ابدا تمایل نداشتم بازی به حاشیه کشیده شود و به همین دلیل همه بازیکنان سعی کردند به یکدیگر احترام بگذارند.
نتیجه بازی پرسپولیس دست من بود اگر ...
برای ما فرقی ندارد که در مقابل کدام تیم بازی می کنیم و سعی می کنیم در هر بازی با قدرت به میدان برویم. در دیدار اخیر هم همینطور بود. از همان ابتدای دیدار دنبال باز کردن دروازه پرسپولیس بودیم و در دقیقه دهم بازی باید این اتفاق می افتاد. در این دقیقه چیزی نمانده بود تا روی حرکت من گلزنی کنیم اما هنوز هم در عجبم که چطور داور آن خطای شجاع روی من را پنالتی نگرفت. باور کنید اگر یک نفر بگویم آن پنالتی نبود من فوتبالم را کنار می گذارم. همه ایران گفتند آن خطای دقیقه دهم پنالتی بود جزء داور. نتیجه بازی دست من بود و من با آن خطای پنالتی می توانستم نتیجه اصلی بازی را رقم بزنم.
به امید زنده ماندم در یک ماه اخیر در دو بازی تیم ملی به میدان رفتم و دو دیدار سنگین برابر سپاهان و پرسپولیس را پشت سر گذاشتم و همین موضوع باعث شد تا به طور کامل خودم را محک بزنم. من بعد از آن مصدومیت سنگین به امید زنده ماندم تا بتوانم باز هم خودم را به تیم ملی برسانم که خداراشکر همین اتفاق هم افتاد. از آقایان زنوزی، مهاجری و نصیرزاده هم ممنونم که در این راه به من کمک کردند. انصافا شرایط بسیار خوبی در تیم ماشین سازی به وجود آمد تا بتوانم به خوبی خودم را نشان دهم. رضا مهاجری یکی از بهترین مربیان ایرانی است که دقیقا می داند چه از تیم و بازیکنانش می خواهد و همین موضوع هم به من بازیکن کمک زیادی می کند.
به جام جهانی نرسیدم اما جام ملت ها را از دست نمی دهم انشالله بتوانم در لیست نهایی تیم ملی نیز حضور داشته باشم. سال ها تلاش کرده بودم تا به جام جهانی برسم که در نهایت با مصدومیتم پرونده این موضوع بسته شد. حالا به دنبال این هستم تا بتوانم هر طور شده خودم را به لیست نهایی تیم ملی برسانم. از آقای کی روش و کادرفنی و پزشکی تیم ملی نیز ممنونم که به من اعتماد کردند تا بتوانم باز هم برای تیم ملی به میدان بروم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

انفجار گاز فاضلاب در بیمارستان محک تهران یک کشته داشت
تهران- ایرنا- رئیس مرکز اورژانس تهران از انفجار گاز ناشی از فاضلاب در بیمارستان محک خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و 8 نفر دچار مصدومیت شدند.
ایران درودی: به عشق موزه تهران منزل پاریس را فروختم
تهران- ایرنا- ایران درودی نقاش برجسته ایرانی با اشاره به اینکه همواره عشق به وطن داشته گفت: به عشق مردم و وطنم منزل شهر پاریسم را فروختم و برای ساخت موزه تهران خرج می کنم.
خوزستان هشتمین استان کشور از نظر میزان بارندگی است
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: میزان بارندگی در خوزستان از ابتدای سال آبی جاری(اول مهر) تاکنون در کل کشور هشتمین استان از نظر میزان بارندگی است.
ورزشگاه 6 هزار نفری سلماس پس از 10 سال افتتاح شد
ارومیه- ایرنا- ورزشگاه 6 هزار نفری شهرستان سلماس پس از 10 سال امروز/سه شنبه/ با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
120 طرح روی رودخانه های مرزی کشور احداث شده است
مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت منابع آب و نیروی ایران گفت: 120 طرح مربوط به مهار آب و آبرسانی به زمین های اطراف در 12 استان مرزی کشور بر روی رودخانه ها احداث شده است.
اعطای تسهیلات قرض الحسنه در راستای توسعه بخش کشاورزی
بانک قرض الحسنه مهرایران در همکاری با «شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی» به منظور حمایت و تقویت زمینه های کشاورزی، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
پس از زلزله 3.5 میلیون مترمکعب ساخت وساز درکرمانشاه انجام شد
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: حدود 15 ماه از زلزله 7.3 ریشتری سال 96 در استان می گذرد که طی این مدت حدود سه و نیم میلیون متر مکعب کار ساخت و ساز در نقاط مختلف استان کرمانشاه انجام شده است.
ترخیص کالا با پست بین‌المللی پی اس پی (PSP)
شرکت پست بین‌المللی پی اس پی (PSP) با سال‌ها سابقه کار در حوزه پست سریع، حمل‌ونقل بین‌المللی، ترخیص کالا از گمرک، خدمات انبارداری، حواله ارزی، کلیه امور مربوط به صادرات، خرید کالا از سایت‌های آمازون، علی اکسپرس، ebay، علی‌بابا، تائوبائو و... فعالیت می‌کند.
سردار سپاه: صدای شکستن استخوان های آمریکا در جهان پیچیده است
شهرری- ایرنا- جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین(ع) گفت: صدای شکسته شدن استخوان های آمریکا در جهان پیچیده و جوانان ایران اسلامی به زودی شاهد سقوط طاغوت جهانخوار و اسرائیل غاصب در سال 2050 خواهند بود.
از کشف محموله 40 میلیاردی شیشه تا مجوز صادرات پیاز و ممنوعیت ورود اتوبوس
استان ها - ایرنا - تاکید وزیر اطلاعات در خنثی سازی نقشه های نظام سلطه، محموله 50 کیلویی شیشه صنعتی در فرودگاه بم، آفت ملخ و امنیت غذایی، گنجینه های غریب گردشگری و تهدید زمین با مواد پلاستیکی، برخی از عناوین اخبار و گزارش هایی است که در 24 ساعت گذشته بر روی اخبار استان های ایرنا منتشر شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

۳ ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان در انتظار مذاکره دو وزیر
رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره سه ساله شدن دوره کارشناسی گفت: این اقدام به مجوز آموزش و پرورش و وزارت علوم نیاز دارد، منتظر مذاکره دو وزیر هستیم که بتوانیم برای دوره‌ای زمانی و برای حل مشکل کمبود نیرو، دوره کارشناسی را سه ساله برگزار کنیم تا دانشجویان زودتر فارغ التحصیل شده و وارد آموزش و پرورش بشوند.
انفجار گاز فاضلاب در بیمارستان محک تهران یک کشته داشت
تهران- ایرنا- رئیس مرکز اورژانس تهران از انفجار گاز ناشی از فاضلاب در بیمارستان محک خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و 8 نفر دچار مصدومیت شدند.
ارمغان 4465 میلیارد تومانی سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی
ارومیه- ایرنا- دکتر حسن روحانی عصر امروز/سه شنبه/ در سفری یکروزه برای افتتاح طرح های عمرانی، خدماتی و زیربنایی به آذربایجان غربی سفر کرده و در این سفر 27 طرح بزرگ با هزینه چهار هزار و 465 میلیارد تومانی را در شهرهای مختلف استان افتتاح می کند.
احتکار خرما در انبارهای بوشهر در دست پیگیری است
بوشهر- ایرنا- معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: موضوع احتکار خرما در برخی از انبارهای این استان در دست پیگیری است.
بهروز افخمی: فرهادی قصد داشت در ˮفروشندهˮ مردم ایران را تحقیر کند
بهروز افخمی، کارگردان سینما گفت: فیلم جدی کم در سینمای ایران ساخته میشود. برای ساخت فیلم جدی باید دلایل جدی داشته باشید. فیلم هایی که ژست جدی دارند ولی بی‌جهت تماشاچی را آزار می دهند از فیلم های کمدی هم نازلتر هستند.
AFC: وداع بی سر و صدای «ژاوی» و دل هایی که تنگ می شود
پرداخت پول به پرو پئیچ؛ ادعایی که واقعیت نداشت
محرومیت سه هوادار تاتنهام از حضور در فینال لیگ قهرمانان
هیات مدیره باشگاه فولاد برای همکاری با قطبی به جمع بندی نرسید
مدافع پرسپولیس: برای قهرمانی در جام حذفی تا آخرین لحظه می جنگیم
اطلاعیه AFC درباره لغو دیدار ذوب‌آهن - النصر
دایی: باید از ویلموتس حمایت کرد- بودن در فوتبال برایم مهم نیست
چلسی قرارداد «ژیرو» را یک سال دیگر تمدید کرد
سعداوی: هیات مدیره برای ادامه همکاری با قطبی به جمع بندی نرسید
توییت «بی فکر» تیم رسانه ای بارسا هواداران را از کوره در برد