کارگر برای پذیرایی و نظافت

13:48 ۸۳ روز و ۶ ساعت پیش برترین ها 327 0
         کارگر برای پذیرایی و نظافت

همچنین اگر در مهمانی‌ها خودتان کار‌ها را بر عهده بگیرید، فرصت خوش گذراندن و همنشینی وهم صحبتی با مهمان‌ها را ازدست می‌دهید. درنتیجه برای بهتر و راحت‌تر شدن برگزاری میهمانی‌ها بهتر است از کارگر پذیرایی (مهماندار) استفاده کنید.

برترین ها

کارگر برای پذیرایی:

یکی از رویداد‌های مهم در زندگی افراد برگزاری یک مراسم خاص است. مانند جشن عروسی، جشن تولد، مراسم ختم، میهمانی‌ها و .... آماده کردن همه چیز برای این مراسم از عهده‌ی یک شخص خارج است، و اگر چند نفر نباشند که به شما کمک کنند آن همه کار، فکر و جسم شما را خسته می‌کند.

همچنین اگر در مهمانی‌ها خودتان کار‌ها را بر عهده بگیرید، فرصت خوش گذراندن و همنشینی وهم صحبتی با مهمان‌ها را ازدست می‌دهید. درنتیجه برای بهتر و راحت‌تر شدن برگزاری میهمانی‌ها بهتر است از کارگر پذیرایی (مهماندار) استفاده کنید.

شرکت پندار موج نو
هر خدماتی که نیاز دارید، آماده کمک به شما هستیم.
سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید. 
همین حالا با ما تماس بگیرید
         کارگر برای پذیرایی و نظافت
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید

کارگر پذیرایی نقش بسیار مهمی در مراسم ایفا می‌کند. رشته‌های دانشگاهی و دروس مختص برای کارگر پذیرایی و مهمانداری در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود. پس لزوما کارگر پذیرایی یک فرد معمولی و کم سواد در این رشته نیست.

         کارگر برای پذیرایی و نظافت

وظایف کارگر پذیرایی:

 • کارگر پذیرایی باید آداب پذیرایی متناسب با هر مجلس را بداند.
 • اگر مهمان‌ها به کمک نیاز داشتند، کارگر پذیرایی باید کمکشان کند.
 • کارگر پذیرایی نباید زیاد در مجلس بچرخد و فقط درصورت نیاز برای پذیرایی حاضر شود.
 • کارگران پذیرایی نباید در یک محل اجتماع کنند و مشغول کار‌ها و صحبت‌های متفرقه شوند. کارگران پذیرایی باید در کل سالن حضور داشته باشند و به نیاز‌های مهمان‌ها در کل سالن رسیدگی کنند.
 • کارگر پذیرایی باید به مهمان‌ها احترام بگذارد و با آن‌ها وارد بحث نشود.
 • کارگر پذیرایی بهتر است با جملات کوتاه و لحن مودبانه پاسخ مهمان‌ها را بدهد و سعی کند از کلمات منفی مانند خیر، نداریم و نمی‌توانم استفاده نکند.
 • کارگر پذیرایی باید سرعت عمل خوبی داشته باشد و به موقع درخواست مهمان‌ها را برآورده کند و کارش را به تاخیر نیاندازد.
 • یک کارگر پذیرایی خوب باید بتواند همه مهمان‌ها با روحیات مختلف را راضی نگه دارد و در مواجهه با مهمانان ناراضی آرامش خود را حفظ کند.
 • کارگر پذیرایی هنگام ورود مهمانان باید کنار در ورودی بایستد. ممکن است برخی مهمانان با سالن غریبه باشند. کارگر پذیرایی باید باید با خوشرویی به آن‌ها خوش آمد بگوید و راهنمایی شان کند.
 • کارگران پذیرایی در پایان مراسم باید کنار در خروجی حضور داشته باشند و مهمان‌ها را مشایعت کنند و از آن‌ها خداحافظی کنند.

هزینه کارگر پذیرایی:

قیمت کارگر پذیرایی در تهران به نوع خدمات، تجربه کارگر پذیرایی و ... بستگی دارد. بطور معمول قیمت کارگر پذیرایی در تهران به ازای هر ساعت ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان است..

         کارگر برای پذیرایی و نظافت

کارگر نظافت:

کارگر نظافت شخصی است که از طرف شرکت‌های خدماتی نظافت فرستاده می‌شود و کار نظافت محیط را تمام و کمال انجام می‌دهد. کارگر نظافت در زمینه تمیز کردن منزل، شرکت، راه پله، درمانگاه ها، موسسات آموزشی و ... فعالیت می‌کند.
در گذشته بیشتر افراد خودشان به کار نظافت می‌پرداختند یا کارگر نظافت توسط دوست و آشنا معرفی می‌شد. اما امروزه با بیشتر شدن مشغله‌ها و تحول در سبک زندگی، نیاز به کارگر نظافت بیشتر شده است. بطوری که نظافت به صورت یک حرفه درآمده و کارگر نظافت نیز آموزش‌های لازم در این حرفه را می‌بیند. کارگر نظافت باید با اصول نظافت و تمیزکاری آشنا باشد. اما مشکلی که وجود دارد عدم شناخت کارگر نظافت است و نمی‌توان به سادگی به هر کارگر نظافتی اطمینان کرد. باید توجه داشته باشید که کارگر نظافت را از یک شرکت خدماتی معتبر انتخاب کنید که مطمئن باشید خانه یا شرکت شما در هنگام نظافت امن است و کار نظافت به درستی و خوبی توسط کارگر نظافت انجام می‌شود.

          کارگر برای پذیرایی و نظافت

ویژگی‌های کارگر نظافت:

 • کارگر نظافت باید خودش ظاهر تمیزی داشته باشد و با اصول نظافت آشنا باشد. وقتی کارگر نظافت به نظافت خود اهمیت دهد، می‌تواند به نظافت محیط هم اهمیت دهد.
 • کارگر نظافت باید همراه با مهارت، سرعت خوبی هم داشته باشد و در کار خود تعلل نکند.
 • کارگر نظافت باید همراه با تجربه، دقت لازم را داشته باشد. زیرا داشتن تجربه به تنهایی کافی نیست، و دقت و حوصله در کار، لازمه‌ی آن است.
 • کارگر نظافت باید با وسایل پاک کننده آشنایی کافی داشته باشد. تا در هنگام تمیز کردن، صدمه‌ای به وسایل نزند.
 • کارگر نظافت بهتر است نیروی بدنی خوبی داشته باشد. البته نیروی بدنی کارگر نظافت بستگی به کاری که انجام می‌دهد نیز دارد. برای همین برای فعالیت‌های مختلف کارگر نظافت خانم یا کارگر نظافت آقا مناسب‌تر است. مثلا برای نظافت منزل، کارگر‌های نظافت خانم به دلیل اینکه دقت و حوصله‌ی بیشتری دارند و با امور نظافت منزل آشناترند مناسب ترند؛ و کارگر‌های نظافت آقا در اموری مانند نظافت دیوار‌ها و راه پله که به نیروی بدنی بیشتری نیاز دارند و دشوارترند، مناسب ترند.
 • کارگر نظافت باید وسایل مورد نیاز برای نظافت را به همراه داشته باشد. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که به مسائل نظافتی اهمیت می‌دهید، بهتر است خودتان یک پکیج کامل از وسایل نظافتی داشته باشید و به کارگر نظافت بدهید.

کارگر نظافت باید چه خدماتی انجام دهد؟

وظیفه‌ی کارگر نظافت بسته به نوع خدمتی که برای منزل، شرکت، بیمارستان و ... انجام می‌دهد متفاوت است. پاره‌ای از وظایف کارگر نظافت عبارتند از: جارو و گردگیری، نظافت دیوارها، نظافت راه پله، شست و شوی سرامیک ها، نظافت پنجره ها، شست و شوی ظروف، تمیز کردن پنجره ها، آشپزی، مرتب کردن کابیت‌ها و ....

هزینه کارگر نظافت:

قیمت کارگر نظافت بسته به نوع فعالیت، زمان نظافت، متراژ نظافت، خانم یا آقا بودن کاگر نظافت، مواد شوینده‌ی مورد استفاده و ... متفاوت است.
دستمزد کارگر نظافت به طور ساعتی یا کلی داده می‌شود. همچنین اگر بطور مداوم به کارگر نظافت نیاز دارید، می‌توانید با شرکت‌های خدمات نظافتی قرارداد هفتگی یا ماهانه بیندید.
بطور معمول، قیمت نظافت منزل با کارگر نظافت خانم برای ۴ ساعت کار، حدود ۶۰۰۰۰ تومان، و با کارگر نظافت آقا حدود ۵۰۰۰۰ تومان است. قیمت کارگر نظافت برای نظافت راه پله‌ی ساختمان برای ۴ ساعت کا، حدود ۵۰۰۰۰ تومان است.

شرکت پندار موج نو
هر خدماتی که نیاز دارید، آماده کمک به شما هستیم.
سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید.  
همین حالا با ما تماس بگیرید
         کارگر برای پذیرایی و نظافت
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید

گردآوری شده توسط برترین ها


گروه های زیر مجموعه سبک زندگی

لباس و مد
لباس و مد

آخرین اخبار

نوجوان ژیمناست چابهاری را جرقه نزده خاموش کردند
مشخص نیست فدراسیون چه انتظاری از نوجوان کم سن و سال چابهاری دارد. پرکان تاکید می‌کند تنها در حرکات زمینی سررشته دارد، چرا که سایر حرکات ژیمناستیک به وسایلی نیاز دارد که در چابهار نیست. او حتی مربی هم ندارد، حالا با عمویش تمرین نمی‌کند و تمام تمرکزش را روی کاری قرار داده که برای ماهی ۱۵۰ هزار تومان باید درگیر آن باشد.
شکست سه شمشیرباز ایران در گرند پری قاهره
شمشیربازان ایران با شکست برابر حریفان خود از صعود به مرحله یک هشتم نهایی گرند پری قاهره بازماندند.
تاثیر محرومیت چلسی و فروش «هازارد» به رئال
با محرومیتی که فیفا برای نقل و انتقالات تیم فوتبال چلسی در نظر گرفته پروسه پیوستن ادن هازارد از این تیم به رئال مادرید پیچیده‎تر از قبل شده است.
بنیاد خیریه «مسی» و کمک به کودکان کنیایی
بنیاد خیریه مسی برای ساخت پمپ آب و همچنین تغذیه کردن کودکانی که سوء تغذیه دارند مبلغ ۲۰۰ هزار یورو به کنیا و پروژه‎های یونیسف در این کشور کمک کرده است.
علی کریمی به رشت برنگشت
مربی سپیدرود رشت به همراه بازیکنان این تیم در پرواز مشهد به رشت حضور نداشت.
تشویق برانکو از سوی تماشاگران
۲۰۰ تماشاگر پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه شهید محمدی به تشویق برانکو سرمربی تیم خود پرداختند.
موافقت AFC با میزبانی کربلا برای ذوب‌آهن
یک سایت عراقی مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه ذوب آهن برای میزبانی کربلا مقابل نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا موافقت کرد.
حسینی: برد ذوب‌آهن برابر الغرافه یک حماسه بود
سیدمحمدرضا حسینی هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تاکید کرد که پیروزی این تیم برابر الغرافه قطر یک حماسه بود.
نکات آماری دیدار تیم‌های استقلال - ذوب‌آهن
دیدار تیم های فوتبال استقلال و ذوب آهن قدمتی حدود ۴۵ سال دارد که دو تیم در این مدت ۶۵ بار برابر یکدیگر صف‌آرایی کرده اند.
اینتر، توپ را به زمین همسر ایکاردی انداخت
باشگاه اینتر پیشنهاد تمدید قرارداد به کاپیتان سابقش داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آلمان،فرانسه وانگلیس با راه اندازی سازوکار مالی از برجام حمایت کردند
تهران - ایرنا - درحالیکه آلمان،فرانسه وانگلیس با راه اندازی سازوکار حمایت ازمبادلات تجاری ایران و اروپا(اینستکس)درصدد انجام تعهدات خود وپایبندی به برجام و گشودن باب مراودات تجاری با تهران هستند، معاون وزیر خزانه داری آمریکا در مطلبی این اقدام را به معنای حمایت این کشورها از برجام دانست.
فروش فوری ایران‌خودرو و سایپا متوقف شد
در ادامه اجرای طرح فروش فوری دو خودروسازی بزرگ کشور، فروش محصولات این دو شرکت امروز شنبه بدون اطلاع قبلی متوقف شد.
چرا کودک‌تان رشد نمی‌کند؟
خوب وزن نگرفتن کودکان مشکلی رایج است که عموما مادر متوجه آن می‌شود یا پزشک تشخیص می‌دهد که روند رشد کودک طبیعی نیست و طبق الگوی نرمال پیش نمی‌رود.
تراژدی ساماندهی مطبوعات استان لرستان
پایگاه خبری تحلیلی قدس آنلاین در مطلبی با عنوان ' تراژدی ساماندهی مطبوعات استان لرستان' نوشت: مطبوعات استان مبدل به شنبه‎بازاری شده که همه چیز و همه کس در آن وجود دارد، بی‎آنکه نگاه صنفی بر کلیت آن حاکم باشد.
اینگونه کیک خیس پرتقالی درست کنید!
امروز تصمیم گرفتیم یک کیک خوشمزه و عالی به نام کیک خیس پرتقالی را آموزش دهیم که به فر و یا ماکرویو احتیاجی نداشته باشید
چرا بچه‌ها در هواپیما گریه می‌کنند؟
بازیافت خانگی؛ هنر نزد قدیمی‌ها بود و بس
مشکلات فرزندان طلاق؛ از احساس گناه تا پرخاشگری
شخصیت شناسی از روی گوشی موبایل؛ آیفون دارید یا سامسونگ؟
به فرزندتان اجازه دهید اشتباه کند!
خطا‌های شناختی؛ تعمیم دادن
کودکمان را در روز‌های بارانی چگونه سرگرم کنیم؟
چرا زن‌های ایرانی تغییرات چهره را دوست دارند؟
راهکار‌هایی برای درآمد بیشتر
عمده فروشی چیست و چه کاربردی دارد؟