درودگر: من با بازیکنی در تراکتور قرارداد نبستم

10:43 ۱۰ روز و ۳ ساعت پیش برترین ها 35 0

مسئول کمیته بازاریابی سازمان لیگ، گفت: در زمان حضورم در تراکتورسازی هیچ قراردادی به دست من منعقد نشد و چون دیدم دوستان بهتر فعالیت می‌کنند‌، امور را به خودشان سپردم.

برترین ها

خبرگزاری فارس: صادق درودگر در حاشیه کارگاه آموزشی بازاریابی با حضور نماینده AFC گفت: همان‌طور که می‌دانید بزرگ‌ترین معضل فوتبال ما مسائل اقتصادی و تجاری است. مسئولان سطح اول کشور و دستگاه‌های قانون‌گذار به دنبال خصوصی‌سازی هستند ولی در این امر موفق نمی‌شوند. ابتدا باید بستر را فراهم کنیم و سپس به دنبال کارهای اقتصادی باشیم، تا تجاری نشویم همیشه بدهکاریم. در فوتبال ما کسی به خاطر کسب درآمد سرمایه‌گذاری نمی‌کند و اکثر افراد اهداف غیرورزشی دارند.
وی افزود: دلیل این امر هم عدم آشنایی با آموزه‌های بازاریابی ورزشی است. همین اتفاقات باعث می‌شود باشگاه‌ها تفکر درستی در رابطه با درآمدهای خود نداشته باشد، من در قرقیزستان، کرواسی و اسلوونی دوره‌های بازاریابی را دیدم و به همین خاطر برای برگزاری این دوره‌ها در ایران بودم که قرار است این کارگاه‌ها در سه دوره در ایران برگزار شود.
شما می‌بینید که امروز باشگاه‌های ما ناظر تبلیغاتی دارند، سال قبل گزارشی از تبلیغات محیطی از سوی الیاسی و امیدی مورد بررسی قرار گرفت و ما از تبلیغ ۲۵ شرکت بدون اطلاع بودیم. ناظران تبلیغاتی که امسال از سوی باشگاه‌ها و هیأت‌های فوتبال مشخص شده‌اند، در مسیر شفاف‌سازی قدم برمی‌دارند تا همه باشگاه‌ها از تمام عوامل مطلع باشند.
مسئول کمیته بازاریابی سازمان لیگ در مورد اینکه باشگاه‌های پولی از تبلیغات محیطی نگرفته‌اند، عنوان کرد: ما درآمد ایجاد می‌کنیم و توزیع آن برعهده خزانه است. بخشی از قرارداد را دریافت کردیم و بخشی هم به صورت اسناد مدت‌دار در اختیارمان است که همین امروز بخشی از آن وصول شد و در طول فصل توزیع خواهد شد. اگر درآمدها وصول شود پرداختی به باشگاه‌ها نسبت به سال قبل بسیار چشمگیر خواهد بود.
وی در مورد اینکه گفته می‌شود شیرازی مسئول تبلیغات محیطی سال قبل ۶۰-۵۰ میلیارد به سازمان لیگ بدهکار است، عنوان کرد: قطعا این مبلغ را دریافت می‌کنیم. آل اسحاق مسئول حقوقی سازمان لیگ در حال پیگیری این موضوع است. آنها داوری که ما مشخص کردیم را نپذیرفتند و قرار شد از کانون وکلا درخواست تعیین داور بدهیم.
در این رابطه پیگیری‌های لازم صورت می‌گیرد و من به عنوان نماینده‌ای که در این بخش فعالیت می‌کند هیچ اغماضی در این موضوع ندارم و با تلاشی که می‌کنیم بیش از ۸۰-۷۰ میلیارد از طلب باشگاه‌ها را می‌گیریم.
درودگر در پاسخ به این سؤال که چه کاری باید انجام داد تا باشگاه‌ها دیگر نیازی به پول بیت‌المال نداشته باشند، اظهار داشت: حرف بسیار قشنگی در مورد پول بیت المال زدید. وقتی درآمدزایی نباشد، پول‌هایی از راه‌های مختلف بدون داشتن مکانیزم تزریق می‌شود که این مسئله فساد به وجود می‌آورد.
ما باید برای درآمدزایی برنامه‌ریزی کنیم. از سوی دیگر مجلس باید قوانین حمایتی در نظر بگیرد. بسیاری از صنایع تسهیلات حمایتی در بحث توسعه و صادرات دریافت می‌کنند و باید چنین موضوعی را در امر فوتبال هم تعریف کنیم. چند سال قبل راهکار جامعی در این راستا مشخص شد که یک شخص چون این مسئله را قبول نداشت آن را کنار گذاشت و اجرایی نکرد. متأسفانه ما همه جا دچار بی نظمی هستیم و این مسئله آسیب‌ می‌زند.
وی در مورد اینکه این امر چه زمانی اجرایی خواهد شد، عنوان کرد: ان‌شاءالله وقتی این موضوع در اختیار من قرار گرفت، این مسئله اجرایی می‌شود.
مسئول کمیته بازاریابی سازمان لیگ در رابطه با اینکه پولی از تبلیغات محیطی وصول شده است، گفت: بله، بخشی از این پول وصول شده و در دو نوبت پرداخت داشته‌ایم، ام این پرداخت‌ها چشمگیر نبوده است، مثلا در بحث حقوق و ایاب و ذهاب داوران، بحث مالیات و بیمه و باشگاه‌هایی که طلب داشتند پرداخت‌هایی صورت گرفت. ما مالیات و بیمه را هم به روز تسویه می‌کنیم و همان‌طور که گفتم اگر این درآمدها به دست بیاید، امسال پرداختی نسبت به سال قبل بسیار چشمگیر خواهد بود.
وی در ادامه عنوان کرد: باید مسیر هدف‌دار باشد. متأسفانه ما در باشگاه‌هایمان اهداف درآمدزایی نداریم و در فدراسیون و سازمان لیگ ما هم آن طور که در جهان رایج است، بحث‌های اقتصادی را دنبال نمی‌کنیم. باید قدم‌های بزرگی در این راستا برداریم و سازمان اقتصادی باشگاه را تعریف کنیم.
درودگر در پایان در ارتباط با اینکه گفته می‌شود در زمان حضور او به عنوان مدیرعامل در باشگاه تراکتورسازی در قراردادهایی که با بازیکنان خارجی بسته شده به بازیکنان حق فسخ داده‌اند، عنوان کرد: من ۱۴ روز مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بودم و هیچ قراردادی به دست من منعقد نشد.
تنها دو نسخه قراردادی که عقد شده بود را تحویل مسئولان سازمان لیگ دادم. در زمان حضور من اشکان دژاگه و مسعود شجاعی از سوی باشگاه جذب شدند که در جریان قرارداد و مذاکرات آنها نبودم. به همین دلیل که دوستان عزیزمان بهتر فعالیت می‌کردند اجازه دادم آنها کارشان را بکنند و رفتم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

51 هزار دانش آموز در المپیاد ورزشی کهگیلویه و بویراحمد شرکت کردند
یاسوج - ایرنا - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: 51 هزار دانش آموز این استان در پنجمین دوره المپیاد درون مدرسه ای این استان شرکت کردند.
قانون روی قانون پیام‌رسان‌ها؟!
مجلس شورای اسلامی در حالی می‌خواهد طرحی برای ساماندهی پیام‌رسان‌ها تصویب کند که شورای عالی فضای مجازی سال گذشته با بررسی این موضوع، مصوبه‌ای با عنوان «سیاست‌ها و اقدامات ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی» تصویب کرده بود.
زنجان درمسابقات پاورلیفتینگ پیشکسوتان و جوانان، اول و دوم شد
زنجان - ایرنا - رئیس هیات پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان گفت: تیم زنجان در رقابت های قهرمانی پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران که به میزبانی زنجان برگزار شد در رده پیشکسوتان و جوانان به مقام نخست و دوم دست یافت.
نگرانی آمریکا از حمله سایبری گسترده چین
راب جویس مشاور آژانس امنیت ملی آمریکا ضمن اظهار نگرانی از فعالیت های هکری فزاینده چین در ماههای اخیر، در مورد تشدید این حملات اظهار نگرانی کرده است.
2 بانوی همدانی در مسابقات کشوری طلایی شدند
همدان- ایرنا- 2 بانوی این استان موفق به کسب مدال طلا در مسابقات کشوری قایقرانی و ورزش های دوگانه شدند.
بانوی دونده قزوینی به اردوی تیم ملی دعوت شد
قزوین – ایرنا – دبیر هیات دوومیدانی استان قزوین گفت: شهلا محمودی بانوی دونده قزوینی به اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.
دوربین هوشمندی که صدای مزاحم را حذف می‌کند
این دوربین مجهز به دستیار صوتی هوشمندی است که با بررسی انواع اصوات محیطی با دقت بسیار بیشتری صداهای مزاحم را شناسایی و حذف می کند.
بدون رکوردگیری از اردوی تیم ملی حذف شدم
تهران - ایرنا - الناز کمپانی دوومیدانی کار ایران گفت: در ابتدای فصل و بدون رکوردگیری به عنوان کسی که سال هاست رکورددار رشته ام هستم به اردوی ملی دعوت نشدم.
پیش بینی زوال عقل با تنها یک مولکول
یک کشف جدید علمی تشخیص بیماری زوال عقل را قبل از آنکه آسیب عمده ای به مغز برساند، ممکن کرده است. از این طریق حتی می توان نوع این بیماری که قرار است فرد به آن مبتلا شود را هم شناسایی کرد.
ورزش دزفول نیازمند ورود خیران
دزفول - ایرنا - خیران و نیکوکاران شهرستان دزفول در حوزه بهداشت و آموزش و پرورش زبانزد کشور هستند و انتظار می رود برای کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی ناشی از نبود فضای ورزشی در این شهرستان به حوزه ورزش نیز ورود کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ورزشکار پرورش اندام شهرستان فسا به قتل رسید
شیراز - ایرنا - آرمان نیک پی، قهرمان رشته پرورش اندام استان فارس سه شنبه شب در شهرستان فسا به قتل رسید.
چهره‌های مشهور و موفق و عادت‌های صبحگاهی شان
اغلب چهره‌های موفق دنیا ویژگی‌های مشترکی دارند. برای مثال، همه‌ی آن‌ها اتفاق نظر دارند که اولین کاری که هر روز صبح باید انجام دهید این است که قورباغه تان را قورت دهید!
شخصیت شناسی؛ قاه قاه می‌خندیـد یا ریز ریز؟!
چیزی که بیشتر افراد نمی‌دانند، این است که مدل خندیدن هر فرد می‌تواند به آدم‌های اطرافش چیز‌هایی را درباره او و شخصیتش بگوید. فرقی نمی‌کند که مدل خندیدن شما با صدای بلند مانند بمباران باشد یا مدل آرام مثل یک موش! همه این مدل‌های خنده، پیام‌هایی دارند که شما درباره شخصیت تان به دیگران می‌فرستید.
افزایش بودجه‌ توانبخشی پس از اعتراض معلولان
تهران - روزنامه مردم سالاری طی گزارشی در شماره روز چهارشنبه خود به بررسی اعتراض‌های جامعه‌ معلولان سراسر کشور، برای حمایت از معلولان و افزایش یک هزار و 100 میلیارد تومان به بودجه‌ بهزیستی پرداخته است.
«مردی به نام اوهه» مهمان جادوی صحنه
بهرام سروری‌نژاد کارگردان نمایش «مردی به نام اوهه» این هفته به رادیو فرهنگ می‌آید.
کاسیاس با صدمین بُرد خود سکوت محفل تک نفره رونالدو را شکست
آقایان مدیر برای عکس یادگاری با تابوت دانایی‌فرد صف بکشید
دارایی گز قطب جدید فوتبال گلستان
زمان نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال اعلام شد
واکنش‌ها به درگذشت ایرج دانایی‌فرد
تیم استقلال خوزستان در بازی مقابل سپاهان 2 بازیکن غایب دارد
اضافه شدن یک بازیکن جدید به جمع سرخپوشان
نفت آبادان با 2 غایب به مصاف سایپا تهران می رود
سرپرست باشگاه پرسپولیس: نیم فصل دوم تیم قدرتمندتری را می بینید
از کی‌روش تقدیر می شود