تقوی: با استوکس یا بی‌استوکس، گل می‌زنیم!

23:46 ۱۷۱ روز و ۱۹ ساعت پیش برترین ها 400 0

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد محسن فروزان مقابل پارس جنوبی جم بهترین نمایش خود را خواهد داشت.

برترین ها

ورزش سه: محمد تقوی، سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری قبل از دیدار با پارس جنوبی جم حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید: بازی با پارس از پرسپولیس سخت تر است من فکر می کنم همه بازی ها سخت است، اما هرچه جلوتر می رویم بازی ها سخت تر می شود. بعد از بازی با پرسپولیس تمام صحبت ما با بچه ها این بوده تا روند خوب شان را ادامه دهند. کمی نگران هستم، چون اعتقاد دارم بازی با پارس جنوبی جم و پرسپولیس هیچ فرقی ندارد. حتی این مسابقه به مراتب سخت تر است. بااین حال ما اگر ما می خواهیم مدعی باشیم، باید دست پر به تبریز برگردیم.
طلسم پارس جم را می شکنیم سرمربی تراکتورسازی در واکنش به این مساله که پارس جنوبی تابه حال در لیگ هجدهم در جم نباخته بیان کرد: هیچ تیمی برای مساوی بازی نمی کند. ما سعی می کنیم طلسم نباختن پارس جنوبی در جم را بشکنیم. اگر اینطور نباشد نمی توانیم خودمان را مدعی بدانیم. اعتقاد دارم بچه ها به مرحله ای رسیدند که می توانیم بگوییم تراکتورسازی مدعی قهرمانی است،
اما نباید فشار روانی روی بچه ها بیاوریم. فرمولی وجود دارد که اگر بیرون از خانه مساوی کنید و داخل خانه ببرید، می توانید مدعی باشید و به قهرمانی فکر کنید اما با توجه به شرایط موجود در جدول بایدحتما بازی های بیرون از خانه را نیز ببریم.
با استوکس یا بی استوکس، توانایی گل زدن داریم از تقوی سوال شد سال گذشته تراکتورسازی در هردو مسابقه با پارس گل اول را دریافت کرد و برنامه او برای گل خوردن از پارس در شرایطی که استوکس واروین را در اختیار ندارد، چیست، تاکید کرد: یکی از مهم ترین موضوعات در فوتبال این است که اول گل نخورید.
البته به آن معنا نیست که دفاعی بازی کنید. ما سعی می کنیم طوری بازی کنیم که تیم مان بازی را کنترل کند. ما توانایی باز کردن هر دروازه ای را داریم. با استوکس یا بدون استوکس.
درباره چیزهایی که در اختیار ندارم حرف نمی زنم من درباره چیزهایی که در دستم نیست صحبت نمی کنم. وقتی آنها را در اختیار ندارم چیزی درباره شان فکر نمی کنم. مطمئنا شیوه راحتی را برای این بازی پیدا می کنیم.
با هیچ بازیکنی صحبت نکردیم درباره جذب بازیکن در نیم فصل فکر نکردیم. ما دو بازی داریم که باید این بازی ها تمام شود. وقت به اندازه کافی داریم. اینکه بازیکن جدید ایرانی یا خارجی باشد هم مشخص نیست. بازیکنی که مد نظرمان باشد در فوبتال ایران من هنوز ندیدم. البته که به آن فکر هم نکردم. ضمن اینکه اگر بازیکنی داخل ایران باشد که به دردمان بخورد مطمئنا قرارداد دارد و درست نیست با بازیکنی که قرارداد دارد صحبت کنیم. به همین دلیل بعد از پایان نیم فصل اول با باشگاه صحبت می کنیم و اگر بودیم در خدمت تان هستیم.
موقت و دائم مهم نیست؛ برد می خواهم موقت، غیرموقت، دائمی و ... اینها همه تیتر است. وظیفه من این است که از نظر فنی به اتفاق همکارانم بهترین عملکرد را داشته باشیم و تا زمانی که باشم، چه امروز چه فردا چه یکسال دیگر و چه یکماه دیگر برایم مهم نیست چه تیتری روی نام من است.
فروزان هرچه بازی حساس تر باشد، بهتر بازی می کند همیشه اینطور بوده وقتی بازیکنی در یک تیم بازی می کرده شمشیر دولبه می تواند باشد. هم ممکن است از نظر روانی روی آنها تاثیر بگذارد که این اتفاق را در بازی قبل داشتیم.
هم ممکن است انگیزه دوباره ای برایشان باشد. حداقل درباره محسن فروزان من معتقدم همیشه هرچه بازی حساس تر باشد نمایش بهتری را خواهد داشت.
تقوی در پایان اعلام کرد تیمش به غیر از استوکس و اروین غایب دیگری در بازی با پارس جنوبی ندارد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

روحانی: ملت ایران در برابر قلدرمابآن سر تعظیم فرود نمی آورد
ارومیه- ایرنا- رییس جمهوری گفت: ملت ایران در برابر قلدرمآبان سر تعظیم فرود نمی آورد.
روحانی: حال خوب دریاچه ارومیه موجب خوشحالی است
ارومیه- ایرنا- رییس جمهوری با اشاره به رسیدن تراز آب دریاچه ارومیه به 5.3 میلیارد متر مکعب در سال جاری گفت: امروز از اینکه حال دریاچه خوب است، خوشحالیم.
آتش 50 هکتار از گندمزارهای ایذه خوزستان را خاکستر کرد
اهواز- ایرنا- مسئول اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایذه گفت: 50 هکتار از گندمزارهای روستای رمه‌چر ایذه ، ظهر روز سه شنبه در جریان آتش سوزی از بین رفت.
سرخابی ها در آزمون دشوار خصوصی سازی - حمیدرضا خلیقی*
شیراز - ایرنا -چند سالی است که بحث واگذاری تیم های استقلال و پرسپولیس تهران به بخش خصوصی مطرح شده و قرار است این دو تیم محبوب ایران امسال به بخش خصوصی واگذاری شوند؛ این موضوع با اما و اگرهایی روبرو است.
حرم روح الله؛ میعادگاه عاشقان در لیالی قدر
شهرری- ایرنا- حرم مطهر امام خمینی(ره) در ایام ماه مبارک رمضان همه روزه میعادگاه عاشقان و شیفتگان اسلام و مومنان است و آنان که دل در گرو حضرت دوست دارند در لیالی قدر نیز در آستان این امام رئوف گرد هم می آیند تا رسم دلدادگی را به جای آورند.
معاون اوقاف :190 هزار موقوفه در کشور ثبت شده است
بندرعباس- ایرنا- معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: 190 هزار موقوفه با 804 نوع نیت در کشور به ثبت رسیده که درآمدهای آنها طبق نیت واقفان هزینه می شود.
حقوق اسفندماه کارکنان آذرآب اراک پرداخت شد
اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان اراک گفت: حقوق اسفندماه سال گذشته کارکنان شرکت صنایع آذرآب اراک روز(سه شنبه) سی و یکم اردیبهشت ماه جاری واریز شد.
نشریات محلی مازندران کاغذ دولتی می گیرند
ساری-ایرنا- معاون مطبوعاتی و امور رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد تا نیمه خردادماه سال جاری کاغذ با ارز 4 هزار و 200 تومانی ویژه سهمیه سه ماهه بهار به نشریات محلی اختصاص داده می شود.
چه کسانی در ماه رمضان چاق تر می شوند؟
تهران- ایرنا- ماه مبارک رمضان ماه خودسازی، مدیریت بهتر خویشتن از ابعاد روحی، شخصیتی و اخلاقی و نیز جسمی است و فرصتی را فراهم می کند برای کاهش وعده های غذایی اما مشاهده می شود برخی افراد در این ماه نه تنها اضافه وزن پیدا می کنند بلکه با مشکلات گوارشی هم مواجه می شوند.
2230 راس دام قاچاق در هرمزگان کشف شد
بندرعباس- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: 2 هزار و 230 رأس دام قاچاق به ارزش 61 میلیارد و 394 میلیون ریال با تلاش ماموران انتظامی استان در فروردین و اردیبهشت ماه امسال کشف شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

۳ ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان در انتظار مذاکره دو وزیر
رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره سه ساله شدن دوره کارشناسی گفت: این اقدام به مجوز آموزش و پرورش و وزارت علوم نیاز دارد، منتظر مذاکره دو وزیر هستیم که بتوانیم برای دوره‌ای زمانی و برای حل مشکل کمبود نیرو، دوره کارشناسی را سه ساله برگزار کنیم تا دانشجویان زودتر فارغ التحصیل شده و وارد آموزش و پرورش بشوند.
شب شعری برای الگو گرفتن مسئولان فرهنگی
هرساله در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) به رسم مألوفِ ماه مبارک، ضیافت شاعران با رهبر انقلاب برگزار می‌شود. شب گذشته شاعران به رسم سنت دو دهه پیش به حضور مقام معظم رهبری رفتند و در یک نشست چند ساعته صمیمی ‌با رهبر کشور که علاقه خاصی به شعر دارند، راجع به شعر و جریان‌های شعری گفت‌وگو کردند.
دلیل عدم توافق قطبی و فولاد
رئیس هیأت مدیره باشگاه فولاد خوزستان، گفت: عدم توافق با افشین قطبی برای هدایت تیم در فصل آینده فقط به خاطر مسائل مالی نبود.
مجموعه شهدای مدافع حرم پانزده‌تایی شد
کتاب "آخر شهید می‌شوی" پانزدهمین جلد از مجموعه شهدای مدافع حرم که شرحی بر داستان زندگی شهید صادق عدالت اکبری است به همت انتشارات روایت فتح منتشر شد.
زمان پخش دیدار شعرا با رهبر انقلاب
مشروح دیدار جمعی از شاعران با رهبر انقلاب امشب از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود.
چلسی قرارداد «ژیرو» را یک سال دیگر تمدید کرد
سعداوی: هیات مدیره برای ادامه همکاری با قطبی به جمع بندی نرسید
توییت «بی فکر» تیم رسانه ای بارسا هواداران را از کوره در برد
عابدینی: زمان استفاده از مربیان داخلی در تیم ملی فرارسیده است
استقلال با علی کریمی وارد مذاکره شد
نام کوچک سرمربی آینده یووه «مائوریتسیو» است
پنج بازی در فوتسال جام رمضان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
عضو هیات مدیره استقلال: فوتبال را باید به اهالی آن سپرد
قطبی از فولاد خوزستان جدا شد
امباپه: توپ طلای 2019 مال «مسی» است