قلعه‌نویی: وقت‌های اضافه ۵ سال گذشت

19:37 ۷۹ روز و ۱ ساعت پیش برترین ها 434 0
         قلعه‌نویی: وقت‌های اضافه ۵ سال گذشت

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، گفت: 5 دقیقه وقت اضافه در دیدار مقابل پدیده به اندازه 5 سال طول می‌کشید!

برترین ها

خبرگزاری فارس: امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل پدیده، گفت: باید از هواداران خوبمان تشکر کنم. شاید تا به الان به هواداران کم لطفی کردیم. حدود 40 هزار هوادار به ورزشگاه آمد و از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم لیاقت داشته باشیم که جوابگوی محبت این عزیزان باشیم.

وی افزود: به تیم یحیی گل‌محمدی و خود او و بازیکنانش تبریک می‌گویم. ما فضا را به حریف دادیم ولی در ساختن موقعیت از حریف بهتر بودیم. هنوز این نگرش بد در تیم از بین نرفته که آنها خودشان را باور کنند و گل‌های بیشتری بزنند‌. باید در نیم فصل خودمان را تقویت کنیم و در برخی پست‌ها باید بهتر شویم.

نمی‌دانم شاید زمان اکنون به این شکل است که در بازی با ماشین سازی 3 دقیقه وقت اضافه گرفتند و در این بازی 5 دقیقه وقت اضافه بود که اندازه 5 ساعت می‌گذشت‌. بازیکنان ما با همه وجود بازی کردند. باید بازیکنانی در حد و اندازه سپاهان جذب کنیم. باید تیم را تقویت کنیم. باشگاه در این مدت اگر از برنامه خود جلو نباشد عقب هم نیست.

         قلعه‌نویی: وقت‌های اضافه ۵ سال گذشت

سرمربی سپاهان در مورد 15 دقیقه پایانی بازی تیمش عقب آمده بود، عنوان کرد: ما فضا را به حریف دادیم و در ایجاد موقعیت به غیر از موقعیت تک به تک سجاد شهباززاده چند ضد حمله خوب داشتیم. در نیمه اول مشکلی داشتیم و تغییر سیستم دادیم. مقابل دفاع یک مربع درست کردیم و عمق را بستیم. آنها در 15 دقیقه آخر به بازی مستقیم روی آوردند و ما تقریبا 3 دفاعه شدیم‌.

50 متر جلو ما نگرش خوبی ندارد، در آن منطقه خیلی راحت توپ لو دادیم. پدیده به جز یک برگردان موقعیت خاصی نداشت. پیام نیازمند هم امروز خوب کار کرد و نشان داد یک گلر بزرگ است. نظم و ساختار دفاع ما امروز بسیار خوب بود. باید یک مدل دیگر بازی کنیم. سپاهان را به این شکل دوست ندارم. وقتی یک گل می‌زنیم باید به دنبال گل‌های بعدی باشیم. من سپاهان 7-8 سال قبل را می‌پسندم.باید در نیم فصل با تقویت تیم به آن سمت حرکت کنیم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه تیمش در مالکیت توپ مشکل دارد، گفت: نیاز به زمان داریم. یک ساختمان را یک شبه می‌توان خراب کرد اما برای ساختن دوباره آن 5 سال زمان نیاز دارد. سپاهان سال قبل چندم بود؟ ( خبرنگاران اعلام کردند در رده چهاردم قرار داشت) ما از لحاظ بودجه تیم پنجم جدول هستیم.

آیا خود شما دوستان فکر می‌کردید سپاهان امسال اینجا برسد؟ پس لطفا دیگر این سوالات را نپرسید. در نیم فصل دوم بهتر خواهیم شد باید خودمان را تقویت کنیم. اگر رسول نویدکیا به شرایط بازی برگردد آن مشکل مدنظر آقا سعید که قرار است ما را به صرف آبگوشت دعوت کند ( خبرنگاری که این سوال را پرسید) هم حل خواهد شد!

سرمربی سپاهان در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای حفظ صدرنشینی دارد، گفت:‌ اول باید فشار را از تیم دور کنیم. برخی دوستان که تبلیغ می‌کردند سپاهان باید قهرمان شود دشمنان سپاهان نبودند. ما از لحاظ بودجه تیم پنجم جدول هستیم از همان روز اول هم گفتم چشم انداز تیم را برای قرار گرفتن در بین سه تیم در نظر گرفتم تا فشار روی تیم نباشد..

نباید به تیم فشار بیاوریم. به قهرمان نیم فصل ‌جام نمی‌دهند. باید خودمان را برای نیم فصل دوم تقویت کنیم. دیروز به بازیکنان گفتم یک زمان مربی میلی‌ به حضور در تمرین ندارد اما امسال شرایط طوری است که منتظر ساعت 14 و 30 هستم تا در تمرین حاضر شوم.

از این تیم لذت می‌برم. البته نیم فصل دوم سال قبل هم این وضعیت را داشتیم. باید از یک روانشناس در نیم فصل دوم استفاده کنیم. در ذوب آهن دکتر نقابیان را ما در نیم فصل دوم به عنوان روانشناس در کنارمان داشتیم‌. تا دو روز وقت لذت بردن از این برد را داریم اما سپس باید به فکر بازی پرسپولیس باشیم.

وی در مورد اینکه آیا لیست نفرات مدنظر خود را به باشگاه داده است، گفت: نامه‌ای به صورت کلی‌ دادیم اما اجازه بدهید این دو هفته تمام شود تا نفرات را مشخص کنیم. باید 4-5 بازیکن بگیریم که بتوانیم در کورس بمانیم. اسامی در ذهنمان مشخص است. اخیرا مده شده که نصفه شب و... قرارداد می‌بندند (با خنده). هر وقت عکس بازیکنی با پیراهن سپاهان منتشر شد‌معلوم می‌شود در لیست ما بوده است. از همه بچه‌ها راضی هستم‌ اما نقل و انتقالات زمستانی را برای تقویت تیم‌ها گذاشتند‌.

وی در مورد یک صحنه که به شدت نسبت به داور اعتراض داشت، عنوان کرد:‌ دو خطا پشت سر هم رخ داد. فاصله خطا اول با خطا دوم زیاد نبود و حتی اگر خطا دوم هم اتفاق نمی‌افتاد داور باید سوت می‌زد و یک کارت زرد نشان می‌داد. ما هم کتاب داوری را می‌خوانیم.

یک زمان فاصله دو خطا زیاد است اما در این صحنه داور باید این تصمیم را می‌گرفت حسین زرگر از بهترین داوران ایران ‌است. داوران ایرانی مظلوم هستند و امکانات کمی دارند اما با همین وجود آنها جزو بهترین‌ها در آسیا هستند. عادل فردوسی‌پور نیم فصل در برنامه نود نشان ‌می‌دهد بیشترین ضرر را چه تیمی کرده است. در کل اشتباهات داوری سهوی است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه برخی از ورزشگاه مشکل دارد و اجازه حضور هواداران را در آن مناطق نمی‌دهند، گفت: اعتقادم این است که باید ابتدای فصل این مشکل را حل می‌کردیم و من پیشنهاد آن را دادم. در مسائل فنی نباید دخالت کنم اما ورزشگاه در حال مقاوم سازی هستند.

احتمال می‌دهم مهندسان در بازی با پرسپولیس اجازه حضور هواداران در بخشی از ورزشگاه را بدهند. باید راه ورودی و خروجی را درست کنند. خودم مجموعه ورزشی درست کردم و در این مورد اطلاع دارم.در دنیا ابتدای محوطه سازی می‌کنند و بعد ورزشگاه را درست می‌کنند. اینجا ورزشگاه را بدون کارشناسی می‌سازند. الان ورزشگاهی که در کاشان ساخته شده چه استفاده‌ای دارد. وقتی ورزشگاه می سازند محوطه را درست نمی‌کنند وتا دلتان بخواهد سنگ و آجر وجود دارد.

وی در مورد اینکه در فضای مجازی اعلام شده گل پدیده که آفساید اعلام شد صحیح بوده است، خاطرنشان کرد: در آن صحنه در‌پاس اول بازیکن پدیده در آفساید نبود اما چون مهاجم دوم روی توپ تاثیر گذاشت داور آفساید اعلام کرد.

قلعه‌نویی در پایان تأکید کرد: این قطار راه افتاده و سنگ‌اندای شروع شده است. شما عزیزان باید کمک کنید چراکه سپاهان و ذوب آهن دو تیم شهر شما هستند. باید کمک کنید این سنگ‌ها را مهار کنیم. کسی با قطار بدون حرکت کاری ندارد اما به محض اینکه حرکت قطار شروع شود سنگ اندازی‌ها هم شروع می‌شود.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

بیماری سخت دروازه‌بان اسبق استقلال
دروازه‌بان اسبق استقلال در سکوت خبری پیگیر درمان بیماری‌اش شده و بی‌سر و صدا مراحل شیمی‌درمانی و پرتودرمانی را پشت سر گذاشته و حالا منتظر نتیجه معاینات جدید است.
موراتا: اتلتیکو در لالیگا و CL برای قهرمانی می‌جنگد
آلوارو موراتا، مهاجم اتلتیکو مادرید می‌گوید این تیم تا لحظه آخر پا پس نخواهد کشید و چه در لالیگا و چه در لیگ قهرمانان اروپا با تمام قوا برای قهرمانی تلاش خواهد کرد.
یک رکورد جدید برای لیونل مسی
مهاجم بارسلونا برای یازدهمین فصل پیاپی حداقل ۳۰ گل در یک فصل به ثمر رساند.
ابهام بزرگ پیش روی برانکو و پرسپولیس
در شرایطی مجوز حضور مهدی ترابی در رقابت پرسپولیس و پدیده شهرخودرو در چارچوب جام حذفی صادر شده که این بازیکن یک بار دیگر هم در این مرحله از جام حذفی امسال به میدان رفته‌ است.
حسینی: هنوز پاداش جام جهانی را نگرفته‌ایم
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: متأسفانه ما هنوز پاداش جام جهانی را نگرفته‌ایم و سال گذشته تنها بخشی از آن را دریافت کردیم، البته بسیاری از پاداش‌های دیگرمان که مبلغ خاصی هم نیست نیز عقب‌افتاده است.
پیزارو، مسن‌ترین گلزن تاریخ بوندسلیگا شد
مهاجم با تجربه تیم وردربرمن با گلزنی در بازی شنبه شب برابر هرتابرلین به مسن‌ترین گلزن تاریخ بوندسلیگا تبدیل شد.
طباطبایی: استقلال مقابل تراکتور برنامه‌ای نداشت
هادی طباطبایی، دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، این تیم در دیدار مقابل تراکتورسازی برنامه‌ای برای گلزنی‌ نداشته است.
تارتار: جلالی استاد من است و به او اهانت نمی‌کنم
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم نسبت به سوءتفاهم ایجاد شده برای هواداران نساجی مازندران توضیحاتی را ارائه کرد.
مهاجرانی: انتخاب سرمربی تیم ملی خیلی آسان است
حشمت مهاجرانی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که کسی از فدراسیون برای حضور در کمیته فنی با او صحبت نکرده است.
خلیلی: پرسپولیس چند هفته از داوری متضرر شد
سرپرست جدید تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس در چند هفته از داوری متضرر شده است اما قطعا اشتباهات به دلیل عدم تمرکز و غیر عمد است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تعامل دانشگاه و جامعه برنامه‌ریزی نیاز دارد؛دستوری نیست-دلیل اثرگذارنبودن پروژه‌های علوم‌انسانی
رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با بیان اینکه این نگرش که دانشگاه‌ها تنها در توسعه مرزهای دانش به صورت جزیره‌ای مؤثر باشند، مطرود است، گفت: اگر دانشگاه می‌خواهد بماند، متحول شود و ارتقا یابد، مسیر ناگزیر آن پیوند با جامعه است و اکنون که ۴۰ سال تجربه را پشت سر داریم، باید در این زمینه اولویت‌بندی‌های واقعی را شناسایی و خلاءها و به هم ریختگی‌های روابطی که موجود است را ساماندهی کنیم.
بیماری سخت دروازه‌بان اسبق استقلال
دروازه‌بان اسبق استقلال در سکوت خبری پیگیر درمان بیماری‌اش شده و بی‌سر و صدا مراحل شیمی‌درمانی و پرتودرمانی را پشت سر گذاشته و حالا منتظر نتیجه معاینات جدید است.
صهیونیستها بر مدار شکست
تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر به دنبال هشت سال بحران سازی در سوریه و بی نتیجه بودن همه تلاش هایش، به شکست در این کشور اعتراف کرد.
هنرمندان معلول دیر بوشهر6 مقام کسب کردند
بوشهر- ایرنا- رئیس هیات مدیره انجمن معلولان شهرستان دیر استان بوشهر گفت: هنرمندان بازیگر معلول این شهرستان در جشنواره منطقه ای تئاتر مهر آیین خلیج فارس 6 مقام کسب کردند.
بیماری سخت دروازه‌بان اسبق استقلال
موراتا: اتلتیکو در لالیگا و CL برای قهرمانی می‌جنگد
یک رکورد جدید برای لیونل مسی
ابهام بزرگ پیش روی برانکو و پرسپولیس
حسینی: هنوز پاداش جام جهانی را نگرفته‌ایم
پیزارو، مسن‌ترین گلزن تاریخ بوندسلیگا شد
طباطبایی: استقلال مقابل تراکتور برنامه‌ای نداشت
تارتار: جلالی استاد من است و به او اهانت نمی‌کنم
مهاجرانی: انتخاب سرمربی تیم ملی خیلی آسان است
خلیلی: پرسپولیس چند هفته از داوری متضرر شد