قلعه‌نویی: وقت‌های اضافه ۵ سال گذشت

19:37 ۱۷۲ روز و ۲۳ ساعت پیش برترین ها 457 0
         قلعه‌نویی: وقت‌های اضافه ۵ سال گذشت

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، گفت: 5 دقیقه وقت اضافه در دیدار مقابل پدیده به اندازه 5 سال طول می‌کشید!

برترین ها

خبرگزاری فارس: امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل پدیده، گفت: باید از هواداران خوبمان تشکر کنم. شاید تا به الان به هواداران کم لطفی کردیم. حدود 40 هزار هوادار به ورزشگاه آمد و از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم لیاقت داشته باشیم که جوابگوی محبت این عزیزان باشیم.

وی افزود: به تیم یحیی گل‌محمدی و خود او و بازیکنانش تبریک می‌گویم. ما فضا را به حریف دادیم ولی در ساختن موقعیت از حریف بهتر بودیم. هنوز این نگرش بد در تیم از بین نرفته که آنها خودشان را باور کنند و گل‌های بیشتری بزنند‌. باید در نیم فصل خودمان را تقویت کنیم و در برخی پست‌ها باید بهتر شویم.

نمی‌دانم شاید زمان اکنون به این شکل است که در بازی با ماشین سازی 3 دقیقه وقت اضافه گرفتند و در این بازی 5 دقیقه وقت اضافه بود که اندازه 5 ساعت می‌گذشت‌. بازیکنان ما با همه وجود بازی کردند. باید بازیکنانی در حد و اندازه سپاهان جذب کنیم. باید تیم را تقویت کنیم. باشگاه در این مدت اگر از برنامه خود جلو نباشد عقب هم نیست.

         قلعه‌نویی: وقت‌های اضافه ۵ سال گذشت

سرمربی سپاهان در مورد 15 دقیقه پایانی بازی تیمش عقب آمده بود، عنوان کرد: ما فضا را به حریف دادیم و در ایجاد موقعیت به غیر از موقعیت تک به تک سجاد شهباززاده چند ضد حمله خوب داشتیم. در نیمه اول مشکلی داشتیم و تغییر سیستم دادیم. مقابل دفاع یک مربع درست کردیم و عمق را بستیم. آنها در 15 دقیقه آخر به بازی مستقیم روی آوردند و ما تقریبا 3 دفاعه شدیم‌.

50 متر جلو ما نگرش خوبی ندارد، در آن منطقه خیلی راحت توپ لو دادیم. پدیده به جز یک برگردان موقعیت خاصی نداشت. پیام نیازمند هم امروز خوب کار کرد و نشان داد یک گلر بزرگ است. نظم و ساختار دفاع ما امروز بسیار خوب بود. باید یک مدل دیگر بازی کنیم. سپاهان را به این شکل دوست ندارم. وقتی یک گل می‌زنیم باید به دنبال گل‌های بعدی باشیم. من سپاهان 7-8 سال قبل را می‌پسندم.باید در نیم فصل با تقویت تیم به آن سمت حرکت کنیم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه تیمش در مالکیت توپ مشکل دارد، گفت: نیاز به زمان داریم. یک ساختمان را یک شبه می‌توان خراب کرد اما برای ساختن دوباره آن 5 سال زمان نیاز دارد. سپاهان سال قبل چندم بود؟ ( خبرنگاران اعلام کردند در رده چهاردم قرار داشت) ما از لحاظ بودجه تیم پنجم جدول هستیم.

آیا خود شما دوستان فکر می‌کردید سپاهان امسال اینجا برسد؟ پس لطفا دیگر این سوالات را نپرسید. در نیم فصل دوم بهتر خواهیم شد باید خودمان را تقویت کنیم. اگر رسول نویدکیا به شرایط بازی برگردد آن مشکل مدنظر آقا سعید که قرار است ما را به صرف آبگوشت دعوت کند ( خبرنگاری که این سوال را پرسید) هم حل خواهد شد!

سرمربی سپاهان در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای حفظ صدرنشینی دارد، گفت:‌ اول باید فشار را از تیم دور کنیم. برخی دوستان که تبلیغ می‌کردند سپاهان باید قهرمان شود دشمنان سپاهان نبودند. ما از لحاظ بودجه تیم پنجم جدول هستیم از همان روز اول هم گفتم چشم انداز تیم را برای قرار گرفتن در بین سه تیم در نظر گرفتم تا فشار روی تیم نباشد..

نباید به تیم فشار بیاوریم. به قهرمان نیم فصل ‌جام نمی‌دهند. باید خودمان را برای نیم فصل دوم تقویت کنیم. دیروز به بازیکنان گفتم یک زمان مربی میلی‌ به حضور در تمرین ندارد اما امسال شرایط طوری است که منتظر ساعت 14 و 30 هستم تا در تمرین حاضر شوم.

از این تیم لذت می‌برم. البته نیم فصل دوم سال قبل هم این وضعیت را داشتیم. باید از یک روانشناس در نیم فصل دوم استفاده کنیم. در ذوب آهن دکتر نقابیان را ما در نیم فصل دوم به عنوان روانشناس در کنارمان داشتیم‌. تا دو روز وقت لذت بردن از این برد را داریم اما سپس باید به فکر بازی پرسپولیس باشیم.

وی در مورد اینکه آیا لیست نفرات مدنظر خود را به باشگاه داده است، گفت: نامه‌ای به صورت کلی‌ دادیم اما اجازه بدهید این دو هفته تمام شود تا نفرات را مشخص کنیم. باید 4-5 بازیکن بگیریم که بتوانیم در کورس بمانیم. اسامی در ذهنمان مشخص است. اخیرا مده شده که نصفه شب و... قرارداد می‌بندند (با خنده). هر وقت عکس بازیکنی با پیراهن سپاهان منتشر شد‌معلوم می‌شود در لیست ما بوده است. از همه بچه‌ها راضی هستم‌ اما نقل و انتقالات زمستانی را برای تقویت تیم‌ها گذاشتند‌.

وی در مورد یک صحنه که به شدت نسبت به داور اعتراض داشت، عنوان کرد:‌ دو خطا پشت سر هم رخ داد. فاصله خطا اول با خطا دوم زیاد نبود و حتی اگر خطا دوم هم اتفاق نمی‌افتاد داور باید سوت می‌زد و یک کارت زرد نشان می‌داد. ما هم کتاب داوری را می‌خوانیم.

یک زمان فاصله دو خطا زیاد است اما در این صحنه داور باید این تصمیم را می‌گرفت حسین زرگر از بهترین داوران ایران ‌است. داوران ایرانی مظلوم هستند و امکانات کمی دارند اما با همین وجود آنها جزو بهترین‌ها در آسیا هستند. عادل فردوسی‌پور نیم فصل در برنامه نود نشان ‌می‌دهد بیشترین ضرر را چه تیمی کرده است. در کل اشتباهات داوری سهوی است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه برخی از ورزشگاه مشکل دارد و اجازه حضور هواداران را در آن مناطق نمی‌دهند، گفت: اعتقادم این است که باید ابتدای فصل این مشکل را حل می‌کردیم و من پیشنهاد آن را دادم. در مسائل فنی نباید دخالت کنم اما ورزشگاه در حال مقاوم سازی هستند.

احتمال می‌دهم مهندسان در بازی با پرسپولیس اجازه حضور هواداران در بخشی از ورزشگاه را بدهند. باید راه ورودی و خروجی را درست کنند. خودم مجموعه ورزشی درست کردم و در این مورد اطلاع دارم.در دنیا ابتدای محوطه سازی می‌کنند و بعد ورزشگاه را درست می‌کنند. اینجا ورزشگاه را بدون کارشناسی می‌سازند. الان ورزشگاهی که در کاشان ساخته شده چه استفاده‌ای دارد. وقتی ورزشگاه می سازند محوطه را درست نمی‌کنند وتا دلتان بخواهد سنگ و آجر وجود دارد.

وی در مورد اینکه در فضای مجازی اعلام شده گل پدیده که آفساید اعلام شد صحیح بوده است، خاطرنشان کرد: در آن صحنه در‌پاس اول بازیکن پدیده در آفساید نبود اما چون مهاجم دوم روی توپ تاثیر گذاشت داور آفساید اعلام کرد.

قلعه‌نویی در پایان تأکید کرد: این قطار راه افتاده و سنگ‌اندای شروع شده است. شما عزیزان باید کمک کنید چراکه سپاهان و ذوب آهن دو تیم شهر شما هستند. باید کمک کنید این سنگ‌ها را مهار کنیم. کسی با قطار بدون حرکت کاری ندارد اما به محض اینکه حرکت قطار شروع شود سنگ اندازی‌ها هم شروع می‌شود.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

مشاور وزیر خارجه: گردشگری محوری مهم در دیپلماسی عمومی است
مشهد - ایرنا - مشاور وزیر امور خارجه و رئیس نمایندگی وزارت در شمال و شرق کشور گفت: توسعه انواع گردشگری نظیر گردشگری زیارت و سلامت به سبب نقش تاثیرگذار آن بر اقتصاد و فرهنگ یکی از محورهای اصلی دیپلماسی عمومی به شمار می رود.
پیکر مادر خبرنگار شهید حسین ضامن در زاهدان تشییع شد
زاهدان- ایرنا- پیکر مرحومه فاطمه سلمانی مادر شهید حسین ضامن خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی امروز/چهارشنبه/ با حضور شماری از مدیران و مسئولان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، خبرنگاران و اصحاب رسانه در زاهدان تشییع و در بهشت محمد رسول الله (ص) این شهر خاکسپاری شد.
46 درصد نیروی کار بخش کشاورزی زنان هستند
ارومیه - ایرنا - معاون توسعه تعاونی ها، تشکل ها و نظام های بهره برداری ایران گفت: سازمان تعاون روستایی از تشکل های زنان در حوزه تعاونی ها استقبال می کند و بانوان بیش از 46 درصد نیروی کار بخش کشاورزی کشور را تشکیل می دهند.
2 طرح در راه آهن آذربایجان به بهره برداری رسید
تبریز - ایرنا - 2 طرح در راه آهن آذربایجان روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.
معاون وزیر راه: قطار تهران - آنکارا دوباره راه اندازی می شود
تبریز - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در پی سفر رئیس راه آهن ترکیه به ایران راه اندازی دوباره قطار تهران - آنکارا توافق شد.
رد شایعات مطرح شده پیرامون تجارت شکر
قم - ایرنا - دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی مطلبی در خصوص رد شایعات مطرح شده پیرامون تجارت شکر، سهام شرکت قند دزفول و ارتباط معظم له با آقای مدلل منتشر کرد.
عزم مدیریت استان مرکزی در گره گشایی از مشکلات آذرآب جدی است
اراک - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی گفت: عزم زنجیره مدیریتی این استان برای گره گشایی از معضلات شرکت مادرتخصصی آذرآب جدی است.
سیل در خراسان جنوبی جان یک نفر را گرفت
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: شدت بارش رگباری باران روز (چهارشنبه) موجب سیل در پنج شهرستان استان و فوت یک نفر شد.
20هزار و 530 میلیارد ریال به استان بوشهر ابلاغ شد
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر گفت: از محل اعتبارات سفر اسفندماه سال گذشته رئیس جمهوری به این استان 20 هزار و 530 میلیارد ریال اعتبار ابلاغ شده است.
فریاد باروی تاریخی «چالش تر» را بشنوید - پانته آ نیکزاد*
شهرکرد- ایرنا- غلبه حضور ماشین بر انسان، داستان غریب شهرهای امروزی است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تیام: 900 هزار دلار بدهید تا استقلالی شوم
مامه بابا تیام پس از سپری کردن یک فصل ناموفق در عجمان امارات حالا قصد تعویض تیمش را داشته و مدعی شده مدیران باشگاه استقلال با او برای بازگشت مجدد به جمع آبی‌پوشان مذاکره کرده‌اند.
گناهِ موزه‌هایی که می‌خواهند تاریخ‌ساز باشند، چیست؟
«باید برای تخصیص اعتبار برای اعتلای موزه‌ها فکری جدی کرد، هر چند آن صرفاً مختص به موزه‌های میراث فرهنگی نیست و بیشترِ موزه‌ها با این موارد مواجه‌اند؛ چون کمبود همین بودجه‌ها موزه را از رسالت اصلی خود که آگاهی بخشی مردم و صرف اوقات فراغت آنها با مطالبات فرهنگی است باز می‌دارد. اگر یک موزه بداند چه بودجه‌ای دارد، برای هر قدم از اقداماتش در فضای موزه‌ای خود و مهمتر از همه یعنی جذب مخاطب و رفع نیازهای روز او برنامه‌ریزی می‌کند.»
گزینه سخنگویی دولت آخر هفته با رئیس جمهور دیدار می‌کند- بن علوی برای میانجیگری نیامده بود
از کشورهای مختلف عده‌ای به دنبال این هستند که هم برجام حفظ شود و هم درگیری در منطقه نشود. با توجه به اهمیت برجام می خواهند امور به گونه‌ای پیش رود که رضایت ایران جلب شود. اما این تلاش ها به این معنا نیست که مذاکره‌ای بین ایران و آمریکا انجام شود.
مصرف امگا 3 بر بدن ورزشکاران تاثیر مثبتی دارد
یک عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان گفت: مصرف امگا 3 بر بدن ورزشکاران تاثیر مثبتی دارد.
تولد فیفا بدون انگلیسی‌ها
فیفا در حالی در بیست و یکم می سال ۱۹۰۴ تاسیس شد که بریتانیا نام خود را در این سازمان به ثبت نرساند.
فروش بی سابقه بلیت دیدارهای فصل آینده شیاطین سرخ
رقابت های فوتسال جام رمضان کهگیلویه و بویراحمد ادامه یافت
مدیر مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد
16 تیم صعود کننده لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند
فدراسیون فوتبال به باشگاه نفت مسجدسلیمان اخطار داد
رئیس فدراسیون فوتبال مهمان شهرکرد است
دیدار النصر و ذوب آهن در دوحه برگزار می شود
«کروس» و «ترشتگن» غایبان آلمان در انتخابی یورو 2020
بازگشت «چک» به استمفوردبریج با سمت مدیر ورزشی
رییس کمیته فوتبال ساحلی: مربی ایرانی مسئول تیم ملی است