دریادار خانزادی: دشمن فکر تجاوز به ایران را نکند

13:58 ۱۰ روز و ۲۳ ساعت پیش برترین ها 39 0

فرمانده نیروی دریایی ارتش در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: امروز از پیروزی انقلاب ۴۰ سال گذشته است و آنهایی که در گهواره بودند امروز در سرپنجه ها هستند و انگشتان شان بر ماشه است. فرزندان جسور ایران اسلامی با اقتدار و سلامت در دریا حضور دارند تا دشمن حتی فکر تجاوز به مرزهای ایران را نکند.

برترین ها

خبرآنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: امروز از پیروزی انقلاب ۴۰ سال گذشته است و آنهایی که در گهواره بودند امروز در سرپنجه ها هستند و انگشتان شان بر ماشه است. فرزندان جسور ایران اسلامی با اقتدار و سلامت در دریا حضور دارند تا دشمن حتی فکر تجاوز به مرزهای ایران را نکند.
اهم صحبت‌های او از این قرار است: *عملیات مروارید سیلی محکمی به رژیم بعث عراق زد و نیروی دریایی آن را از حیز انتفاع انداخت. عملیات اسکورت که توسط نیروی دریایی انجام شد و در این عملیات توانستیم ده هزار کشتی تجاری را به سلامت به مقصد برسانیم.
* در دهه دوم انقلاب در شرایط تحریم قطعات مورد نیاز خود را ساختیم. فرزندان این مملکت و ظرفیت و توانمندی های آنها را قبول کردیم و نیروی انسانی مان را خودمان تربیت کردیم و به این ترتیب وابستگی به خارج از کشور برای تربیت نیروی انسانی را قطع کردیم.
*در دهه سوم انقلاب خیز بلند نیروی دریایی برای ساخت تجهیزات آغاز شد و هر آنچه برای حضور مقتدرانه در دنیا نیاز داشتیم، ساختیم.
*کار مبارزه با دزدان دریایی را در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران و در غربت کامل انجام شد و تا امروز ۵۸ ناوگروه به خلیج عدن اعزام شده است که این امر مورد تقدیر سازمان های جهانی قرار گرفته است.
*دهه چهارم انقلاب مملو از اقدامات بدون توقف نیروی دریایی است. نیروی دریایی پرچمدار توسعه سواحل مکران شد که تداوم این توسعه اقتدار جمهوری اسلامی در دریاها را به همراه دارد.
*امروز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زیر دریایی غدیر ۹۵۵ و نسل جدید زیردریایی های راهبردی کلاس فاتح و ناوشکن تمام ایرانی سهند را به ناوگان جنوب جمهوری اسلامی ایران ملحق می کنیم.
* ان شاءالله فردا شاهد خواهیم بود که نسل جدیدی از ناو شکن های کلاس موج و نسل سوم جماران به نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در جنوب ملحق خواهد شد و در پی آن ناوشکن های دنا و برای بار دیگر ناوشکن جماران را برای چند ماه دیگر احیاء و برای بار دیگر به نیروی دریای ملحق خواهیم کرد.
* کجایند یاوه گویانی که ببینند زیر بار تحریم های مضحک شان نهال انقلاب به درختی تنومند تبدیل شده است. امروز بی آبرویی و خفت نصیب آمریکایی ها شده که حاصل عظمت، شکوه، افتخار و نتیجه ایستادگی و ایثار و از خود گذشتگی مردم و نیروهای مسلح بوده است. امروز پرچم شکوه انقلاب اسلامی در عرشه ناوشکن های ایرانی به اهتزاز درآمده است و افتخار می کنیم مظهر اقتدار ملت در دریا هستیم.
* امروز از پیروزی انقلاب ۴۰ سال گذشته است و آنهایی که در گهواره بودند امروز در سرپنجه ها هستند و انگشتان شان بر ماشه است. فرزندان جسور ایران اسلامی با اقتدار و سلامت در دریا حضور دارند تا دشمن حتی فکر تجاوز به مرزهای ایران را نکند. ما این شکوه را مدیون انقلاب و ملت بیدار و همیشه در صحنه هستیم.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

سیاست خارجی
سیاست خارجی

آخرین اخبار

حضور مردم در اداره شهرها ضروری است
شیراز-ایرنا- عضو هیات مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز با اشاره به مشکلات دولت در اداره امور شهرها گفت: با توجه به این مساله حضور مردم در اداره امور شهری امری ضروری است.
هیچ دانش‌آموزی به دلیل فقر نباید از تحصیل دور بماند
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: هیچ دانش‌آموزی نباید به دلیل فقر و شرایط مادی و اقتصادی خانواده‌اش از تحصیل دور بماند.
استقبال دانش آموزان شیروان برای تحصیل در هنرستان ها  افزایش یافت
بجنورد- ایرنا- معاون متوسطه آموزش و پرورش شیروان گفت: استقبال دانش آموزان این شهرستان برای تحصیل در هنرستان ها نسبت به سال گذشته افزایش یافته است که پیش بینی می شود سال تحصیلی آینده 45 درصد دانش آموزان در این مراکز تحصیل کنند.
مزاحمت برای ستاره سینما در فضای مجازی
سرهنگ کارآگاه تورج کاظمی ، رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات و فناوری ( فتا ) تهران بزرگ از دستگیری متهمی خبر داد که در شبکه های مجازی برای افراد مشهور بویژه ستارهای سینمایی ایجاد مزاحمت کرده بود.
اولین پارک علم و فناری کودک در اردبیل راه اندازی می شود
اردبیل - ایرنا - رییس مرکز فرهنگی آموزشی سما استان اردبیل گفت: اولین پارک علم و فناوری کودک در استان با هدف ایجاد کسب و کارهای دانش محور راه اندازی می شود.
خریدار اموال مسروقه به دام افتاد
معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مالخری حرفه‌ای خبر داد که در بازرسی از چندین انبار بزرگ متعلق به وی بیش از 7 میلیارد تومان انواع اموال مسروقه کشف و ضبط شد.
تلاش احمدی نژادی ها برای تسخیر ایرنا پیش از 88
تهران-ایرنا- جلال فیاضی مدیر عامل اسبق خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) از تلاش علی اکبر جوانفکر و دیگر یاران احمدی نژاد برای تسخیر ایرنا قبل از انتخابات سال 1388 پرده برداشت.
قاتل ۸۲ زن به ۲ بار حبس ابد محکوم شد
یک قاتل روس که بخاطر قتل 22 زن دو سال پیش به حبس ابد محکوم شده بود، بخاطر مشخص شدن 60 قتل دیگر برای دومین بار به حبس ابد محکوم شد.
32 مدال و کسب جایگاه 18استان در المپیاد استعدادهای برتر
زاهدان - ایرنا - روزنامه محلی سیستان و بلوچستان ضمیمه روزنامه خراسان روز سه شنبه/20 آذر 97 مطلبی با عنوان «32مدال و کسب جایگاه 18استان در المپیاد استعدادهای برتر» منتشر کرده است.
میزگرد سواد رسانه‌ای در ایرنا قزوین برگزار شد
قزوین - ایرنا - میزگرد سواد رسانه‌ای با رویکرد اجتماعی و ساختاری روز سه شنبه با حضور کارشناسان و صاحب نظران در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) قزوین برگزار شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

گُلی که زندگی تان را به خاک سیاه می‌نشاند!
بر اساس اظهارات کارشناسان آسیب‌های اجتماعی زنگ خطر مصرف ماده مخدر «گَُل» در میان نوجوانان و جوانان به صدا درآمده است.
به یاد احمدرضا دالوند؛ مردی که سواد بصری داشت
احمدرضا دالوند، گرافیست، منتقد هنری و روزنامه نگار بامداد دیروز درگذشت و برای همیشه از تحمل بیماری دشوارش خلاص شد. او هنگام مرگ ۶۰ سال داشت که بیش از نیمی از عمرش را صرف حرفه اش کرد و آثار ارزشمندی از خود به یادگار گذاشت.
خواب عمیق مجری مشهور ایرانی سر ضبط برنامه-عکس
نیما کرمی با انتشار این عکس نوشت: یک زمان‌هایی باید خوابید، یک زمان‌هایی باید از ته دل خندید.
بهرام قاسمی درگذشت احمدرضا دالوند را تسلیت گفت
خرم آباد - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت روزنامه نگار و گرافیست پیشکسوت را تسلیت گفت.
پیام‌های تسلیت برای «زیبا بروفه»-از مهناز افشار تا رامبد جوان
هنرمندان بسیاری از جمله رامبد جوان، مهناز افشار و بهنوش بختیاری پیام‌های تسلیتی را در پی درگذشت پیام صابری منتشر کردند.
سازمان ملل: ۱۰ میلیون یمنی نیاز به غذا دارند
تکذیب کشف مهمات منتسب به ایران در غزنی
ورود پیکر ۴۶ شهید تازه تفحص‌شده به کشور ‌هفته آینده از مرز مهران
دشمنان آرزوی ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی را به گور خواهند برد
روحانی:‌ رهنمود مورد نظر رهبرانقلاب برای اصلاح بودجه ۹۸ بررسی شد
برترین‌ها پلاس؛ فقر فرانسوی و سیداحمد خمینی
شکست رؤیای عربی در خلیج پارسی
پایان خوش خیالی حامیان FATF
شیوخ اصولگرا چرا این روز‌ها سکوت کرده‌اند؟
آیت‌الله خاتمی: اجلاسیه خبرگان رهبری ۲۱ اسفند برگزار می‌شود