نکونام: تا به حال به اندازه امروز بدشانس نبوده‌ایم

21:09 ۱۷۰ روز و ۲۳ ساعت پیش برترین ها 281 0
         نکونام: تا به حال به اندازه امروز بدشانس نبوده‌ایم

سرمربی تیم نساجی مازندران معتقد است تیمش با بدشانسی و برخی اشتباهات فردی برد شیرینی را از دست داده است.

برترین ها

ورزش سه: جواد نکونام، سرمربی نساجی مازندران بعد از تساوی دو بر دو مقابل سپیدرود، در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. وی گفت:

می دانستیم سپیدرود در نیمه اول بازی را می خواباند. می خواستند بازی را از تب و تاب بیندازند؛ ولی ما گل زدیم. موقعیت هایی هم از دست دادیم. دو آفساید هم گرفته شد که به نظر من صد در صد آفساید نبود و بازیکنان ما می توانستند با گلر سپیدرود تک به تک شوند.

در نیمه دوم، به بازیکنان گفته بودم مراقب ضد حملات باشیم. متاسفانه بازیکن ما یک اشتباه کرد. امروز نساجی بدون حمله حریف گل خورد. ما دو گل خوردیم؛ ولی تا قبل از آن؛ سپیدرود یک موقعیت نصفه و نیمه در وقت اول بازی داشت. بعد از گل دوم هم آنها روی ضد حملات خطرناک شدند؛

         نکونام: تا به حال به اندازه امروز بدشانس نبوده‌ایم

ولی توانستیم دوباره بازی را کنترل کنیم. چند موقعیت داشتیم که تبدیل به گل نکردیم. بی شک شما هم موافقید که می توانستیم امروز با اختلاف ببریم.

موقعیت هایی ساختیم. سپیدرود تیمی است که به رقبای خود، مخصوصا خارج از خانه به دشواری موقعیت می دهد؛ ولی ما موقعیت هایی داشتیم که گل نشد و بدشانسی آوردیم. متاسفانه دو تعویض ما هم امروز سوخت. بازیکنان در اواخر بازی خسته بودند و می توانستیم تعویض کنیم؛

ولی چون دو تعویض اجباری داشتیم، این فرصت از ما گرفته شد. این بازی می توانست یکی از راحت ترین بازی های ما در لیگ برتر باشد؛ ولی اشتباهات فردی داشتیم. به گل دومی که خوردیم، نگاه کنید. ما در موقعیت حمله بودیم. یک اشتباه در میانه میدان، توپ را به آنها داد و گل زدند. به نظرم نساجی امروز خوب بازی کرد. در لحظاتی که باید بیشتر فشار می آوردیم، تیم سست شد؛ چون فکر می کردند می توانیم راحت بازی را ببریم.

تا به حال اینقدر بدشانس نبوده ایم

متاسفانه در بازی قبلی، سجاد عاشوری وقتی داشت گرم می کرد، مصدوم شد. امروز هم ممشلی نتوانست بازی کند. دیروز یک توپ ساده به پای او خورد و متاسفانه پنجه پایش پیچید. گفت بازی می کند ولی بعد از گرم کردن متوجه شدیم نمی تواند.

واقعا در این سه بازی آخر، مصدومیت های الکی داشتیم. همین امروز کتف نظری در رفت یا عباس زاده مصدوم شد. به نظرم امروز بدشانس ترین روز بازی های ما در لیگ برتر بود و تا به حال اینقدر بدشانس نبودیم. از لحظه گرم کردن، مصدوم دادیم. به خاطر مصدومیت های بازی هم تغییر تاکتیک و سیستم داشتیم. بچه ها اینقدر حمله کرده بودند که دیگر جان نداشتند.

مسئولان به مالکان باشگاه کمک کنند

از ته قلبم از هواداران صمیمانه تشکر می کنم. آنها سنگ تمام گذاشتند. کمکشان به ما انرژی زیادی داد تا خوب بازی کنیم. ما هم دوست داریم در قائمشهر باشیم.شما برای انجام کار بزرگ نیاز به سخت افزارهای ساده و پیش پا افتاده در فوتبال دارید. ما یک مقدار مشکلات داریم.

         نکونام: تا به حال به اندازه امروز بدشانس نبوده‌ایم

زمین تمرین، خوابگاه بازیکنان و... هست. ما زمین طبیعی می خواهیم. متاسفانه نداریم. مالکان محترم هم تلاش خود را کرده اند؛ ولی با توجه به برنامه ریزی، هنوز بستر فراهم نیست. از اول فصل، یک رختکن ما را درست نکرده اند. واقعیت اینجاست ما با توجه به ارتباطاتمان داریم در استادیوم وطنی بازی می کنیم؛ وگرنه این ورزشگاه استاندارد نیست. ما دوست داریم کلا در قائمشهر باشیم.

یکی از ایده های ما از ابتدا همین بود. ولی متاسفانه اینجا امکانات نداریم. مگر ما برای سه بازی حذفی اینجا اردو نزدیم؟ دوست داریم این اتفاق بیفتد و اگر از فردا امکانات حاضر باشد، ما همین جا می مانیم. از اول فصل اینقدر گفتیم استادیوم و رختکن را درست کنید. درست شد؟

صنیعی فر و حدادیان از جیبشان هزینه می کنند. باید مسئولان به آنها کمک کنند تا بستر برای حمایت از نساجی مهیا باشد. مالکان ما هم دوست دارند تیم اینجا باشد؛ ولی امکانات مهیا نیست. اگر مهیا شد، ما از فردا همین جا هستیم. در کل ما خیلی وقت ها سه یا چهار روز در اینجا بوده ایم و تمرین کرده‌ایم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

آسیب حاد اجتماعی در مناطق سیل زده خوزستان به وجود نیامده است
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: ارزیابی میدانی تیم های اجتماعی در مناطق سیل زده خوزستان نشان می دهد که هنوز آسیب اجتماعی حاد و غیرعادی به وجود نیامده و میزان تبعات ناشی از آن در اینگونه مناطق بالا نرفته است.
جابجایی روستاهای درحریم رودخانه ها حداقلی انجام می شود
اهواز - ایرنا - معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: نتیجه بررسی در خصوص جابجایی روستاهای در حریم رودخانه های خوزستان نشان می دهد که باید این اقدام در صورت وجود ضرورت جدی به شکل حداقلی انجام شود.
معاون اقتصادی وزیر کشور: مطالبات قطعه سازان را پیگیری می کنیم
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: تا پایان هفته آتی گزارشی از وضعیت شرکت های قطعه ساز خودرو برای رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت ارسال و مطالبات این شرکت ها را از خودروسازان کشور پیگیری می کنیم.
بهسازی جاده بستان - مرز بین المللی چذابه در خوزستان به پایان رسید
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: تعمیر و بهسازی جاده بستان - چذابه و انتقال آب سیلاب از روی این جاده در نقطه ای دیگر روز یکشنبه به پایان رسید و جاده برای تردد خودروها باز شده است.
گردشگر دوچرخه سوار پس از 18 ماه رکاب زنی به خوزستان رسید
اهواز - ایرنا - دوچرخه سوار و گردشگر ایرانی پس از 18 ماه و چند روز رکاب زنی و عبور از استان های مختلف کشور میهمان خوزستانی ها ست.
میزان گرد و غبار در حمیدیه خوزستان به 3.8 برابر حد مجاز رسید
اهواز - ایرنا - میزان گرد و غبار در ساعت 17 روز یکشنبه در حمیدیه 3.8 برابر حد مجاز اعلام شد.
مدیرعامل پالایشگاه تبریز: واحد قیرسازی آلاینده نیست
تبریز- ایرنا- مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز در خصوص شائبه های آلایندگی واحد قیرسازی این شرکت گفت: واحد قیرسازی ما به هیچ عنوان آلایندگی ندارد و یکی از واحدهای تکمیلی پالایشگاه می باشد که در راستای تکمیل زنجیره تامین، توزیع و محصولات راه اندازی شده است.
رعدوبرق جان یک نفر را در اسلام آبادغرب گرفت
کرمانشاه- ایرنا- رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: یک نفر در شهرستان اسلام آبادغرب عصر امروز (یکشنبه) بر اثر اصابت صاعقه جان خود را از دست داد.
از جویدن 10میلیارد تومان اعتبار توسط ملخها تا گلایه هاشمی از سه قوه
استان ها - ایرنا - تخصیص 10 میلیارد تومان به مبارزه با ملخ ها، نقش شرکتهای نفتی در ممانعت آبگیری بخشی از هورالعظیم، به گور بردن آرزوی شکست ایران، اعلام وزیر مبنی نداشتن کمبود معلم، گلایه هاشمی از سه قوه، زنانی با دلهای کبود و ترمیم جراحت تحریم گزیده ای از اخبار 24 ساعت گذشته است که بر روی خروجی استان های ایرنا قرار گرفته است.
یک هزار و 220 راس دام در سیل خوزستان تلف شدند
اهواز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت:یک هزار و 220راس دام سبک و سنگین در جریان وقوع سیلاب فروردین امسال در خوزستان تلف شدند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پاکدل: تا آخر رمضان نواب رییس هندبال مشخص می شوند
رییس فدراسیون هندبال گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان نایب رییسان (نایب رییس فدراسیون و نایب رییس بانوان) را معرفی می‌کنیم.
ˮآزادیˮ ایستگاه پایانی ژاوی
دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی آخرین بازی ژاوی در مستطیل سبز خواهد بود.
پاکستان از کشف ذخایر نفتی جدید ناامید شد
تهران- ایرنا- دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان از متوقف شدن عملیات اکتشاف نفت و گاز در سواحل کراچی خبر داد و گفت هیچ ذخایر نفتی در این منطقه کشف نشده است.
اعتبار فرهنگی ستاد احیا دریاچه ارومیه به 362 میلیارد ریال رسید
ارومیه- ایرنا- رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه اعتبار فرهنگی مصوب این ستاد از بدو تاسیس/1393/ تاکنون به 362 میلیارد ریال رسیده، گفت: 131 میلیارد ریال از این اعتبار تخصیص یافته است.
معاون اقتصادی وزیر کشور: مطالبات قطعه سازان را پیگیری می کنیم
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: تا پایان هفته آتی گزارشی از وضعیت شرکت های قطعه ساز خودرو برای رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت ارسال و مطالبات این شرکت ها را از خودروسازان کشور پیگیری می کنیم.
پایان مهلت پرسپولیس برای پرداخت طلب50 هزار دلاری جری بنگستون
دیدار با پرسپولیس بازی خداحافظی من و پایان فوتبال ژاوی است
برانکو 20 سرخپوش را به اردو فراخواند
AFC: آزادی تهران «خانه آخر» افسانه فوتبال اسپانیا
مسابقات فوتسال جام رمضان کرمانشاه در حال برگزاری است
AFC: جدال غول های بی جانِ آسیا برای پایان خوش فصلی بد
رادوشوویچ: قهرمانی های متوالی پرسپولیس در تاریخ ماندگار می شود
غفوری: با خاطره ای خوب لیگ قهرمانان را پایان می بریم
سامپدوریا برابر کیه وو قعر نشین متوقف شد
چهارمین قهرمانی سیدنی با پنالتی پیروزی بخش «قوچان نژاد»