مهمان‌نوازی پرسپولیسی‌های تبریز؛ از فرودگاه تا هتل

23:25 ۱۷۲ روز و ۱۳ ساعت پیش برترین ها 412 0
         مهمان‌نوازی پرسپولیسی‌های تبریز؛ از فرودگاه تا هتل

این گزارشی است از حضور کاروان پرسپولیس در فرودگاه شهید مدنی تبریز و سپس استقرار در هتل محل اقامت این تیم.

برترین ها

ورزش سه: سرخپوشان پایتخت پس از جدال حساس مقابل تراکتورسازی تبریز امروز راهی این شهر شدند تا پنج شنبه (فردا) برابر دیگر تیم تبریز قرار بگیرند. پرسپولیسی ها که با لشکری از مصدوم و محروم مواجه بودند، با تیمی نصفه و نیمه به سمت تبریز حرکت کردند.

- پرواز تیم پرسپولیس قرار بود ساعت 16:10 از فرودگاه مهرآباد پرواز کند اما با تاخیر نیم ساعته به سمت تبریز حرکت کرد. قرمزپوشان در فرودگاه تهران با استقبال چند هوادار و درخواست باری گرفتن سلفی مواجه شدند اما اتفاقات بهتر در پیش بود.

- حدود 50-60 هوادار پرسپولیس از ساعت 16 در فرودگاه شهید مدنی تبریز حضور داشتند. نیروی انتظامی نیز برای برقراری امنیت و ممانعت از هرگونه حرکت غیرقانونی حضور فعالی در محیط داشت و البته به هواداران پرسپولیس اجازه نمی داد تجمعی در فرودگاه کرده یا شعاری بدهند. برخی از هواداران از شهرهایی چون آستارا، ارومیه، مرند و... آمده بودند و لحظه به لحظه نیز برتعدادشان افزوده می شد.

         مهمان‌نوازی پرسپولیسی‌های تبریز؛ از فرودگاه تا هتل

- پرواز پرسپولیس ساعت 17:30 بر زمین نشست. اتفاقات قبلی باعث شده بود حتی اجازه حضور در قسمت ورودی به خبرنگاران هم داده نشود اما سرانجام موفق شدیم به این قسمت برویم. در این لحظه تعداد حاضرین بیش از 100 نفر بود و هر کدام مشتاق حضور ستاره های محبوبشان بودند. در این بین یکی دو نفر از هواداران منتسب به تیم تراکتورسازی هم حضور داشتند.

- بازیکنان تیم پرسپولیس پس از حضور در قسمت ورودی با درخواست عکس یادگاری از هوادارانی روبرو شدند که با ممانعت پلیس مواجه شده بودند. بازیکنانی نظیر گادوین منشا، احسان علوان زاده و احمد نوراللهی در زمان ترخیص بار به سمت آن ها رفتند و عکس هایی به یادگار گرفتند. نکته جالب این که خیلی از هواداران به یک سلفی از پشت شیشه با ستاره محبوبشان نیز راضی بودند! یکی از هواداران بانوی پرسپولیس لباس علی علیپور را پوشیده و به فرودگاه آمده بود.

         مهمان‌نوازی پرسپولیسی‌های تبریز؛ از فرودگاه تا هتل

- پسر کریم باقری نیز در کاروان سرخ ها حضور داشت. هواداران تبریزی به شکلی ویژه از آقا کریم استقبال کردند.

- پس از ترخیص بار، بازیکنان در میان اسکورت پلیس و نیروی انتظامی به سمت اتوبوس رفتند و تازه آنجا خیلی از هواداران منتظر بودند تا با قرمزها عکس یادگاری یا امضا بگیرند. علیرضا بیرانوند چهره ویژه ای بود که خیلی ها می خواستند عکسی با او داشته باشند. بیرانوند برای چند لحظه با شعار حمایتی هواداران هم روبرو شد. برانکو که تا حدودی عصبانی هم به نظر می رسید، خیلی زود سوار اتوبوس شد.

         مهمان‌نوازی پرسپولیسی‌های تبریز؛ از فرودگاه تا هتل

- هواداران پرسپولیس در ترافیک اتوبان کسایی، کنار اتوبوس حامل کاروان تیم محبوبشان بودند و سعی می کردند عدد 6 یا 24 را با دستشان به آن ها نشان دهند. برخی از بازیکنان جوان پرده اتوبوس را کنار زدند تا حضور خودروهای پرسپولیسی را نظاره کنند. این اتفاق تا رسیدن به هتل محل اقامت ادامه داشت.

         مهمان‌نوازی پرسپولیسی‌های تبریز؛ از فرودگاه تا هتل

- در هتل مسئولان باتوجه به تاکید باشگاه پرسپولیس، اجازه ورود به هیچ هواداری را نمی دادند اما خیلی ها با ترفندهای مختلف خود را به لابی هتل رساندند. بازیکنان پرسپولیس بلافاصله پس از حضور در هتل راهی رستوران شدند تا شام را صرف کنند. در این بین شجاع خلیل زاده، علی علیپور و چند بازیکن دیگر به گفتگو با هواداران پرداختند.

- این پایان کار نبود. پرسپولیسی های تبریز و حومه، منتظر ماندند تا صرف شام به پایان برسد و بار دیگر تلاش کنند تا با بازیکنان محبوب خود سلفی بگیرند.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

رانش، مهمان ناخوانده روستاهای کوهستانی شرق گلستان
گنبدکاووس - ایرنا - بارندگی بی سابقه در روزهای پایانی سال گذشته در شرق گلستان علاوه بر جاری کردن سیلاب مهیب، رانش زمین و تخریب منازل روستاییان در مناطق کوهستانی شرق گلستان را همچون مهمانی ناخوانده به مردم این دیار تحمیل کرد؛ مهمانی که گویی به آسانی سر رفتن ندارد.
شهر انار این «خوشه» را می خواهد
ساوه - ایرنا - معروف است که شانس یک بار در خانه آدم را می زند که اگر با گشاده رویی و به موقع درب را گشودی همراهت می شود در غیر اینصورت مثل معروف «لگد به بخت خود زدن» مصداق می یابد.
سخنگوی شورای تهران: برخی شهرداران مناطق به مشکلات مردم توجه ندارند
تهران- ایرنا- علی اعطا سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بی توجهی برخی شهرداران مناطق نسبت به حل مشکلات شهروندان در توئیتر خود نوشت: شورا و شهردار در برابر بی توجهی به مشکل شهروندان تسامح نخواهند کرد.
تیم داری شهرداری بوشهر مغایر برنامه ششم توسعه نیست
بوشهر- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تیم داری شهرداری در لیگ برتر نمی تواند به عنوان مغایر برنامه ششم توسعه تلقی شود.
2 تن مواد مخدر در غرب استان تهران کشف شد
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در دو عملیات جداگانه دو تن و 293 کیلوگرم مواد افیونی کشف و در این رابطه چهار سوداگر مرگ دستگیر شد.
ضرب زخمه ناکوک بر گوش مدرسه
شیراز- ایرنا- پخش کلیپ رقص و همراهی کودکان و نوجوانان با ترانه‌ای سخیف و نامناسب در یک ماه گذشته واکنش‌های بسیاری را برانگیخت؛ اما در این میان معلمان و درددل آن‌ها از نحوه تربیت کودکان و فشار‌های منفی اجتماع و گاه خانواده‌ها ناشنیده مانده است.
2120 میلیارد ریال به کشاورزی بوشهر اختصاص یافت
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: 2هزار و 120میلیارد ریال اعتبار رهاورد سفر اسفند ماه سال گذشته رئیس جمهوری و هیات دولت برای بخش کشاورزی این استان است.
پایانی بر کابوس سقف های لرزان در منطقه مرزی راز و جرگلان
بجنورد - ایرنا - تخریب خانه های خشت و گلی در رازوجرگلان خراسان شمالی بیش از حد انتظار بود. سقف های لرزانی که برخی از خانوارهای روستایی را در پناه گرفته بود با غرش رعد و جاری شدن سیل از هم گسست و شمار زیادی از آنها تاب نیاورده و بر زمین ریخت.
تکاپوی مسئولان قم برای ساماندهی بازار رمضان
قم- ایرنا - ساماندهی بازار به منظور تدارک مایحتاج مردم درماه مبارک رمضان و پاسخگویی به برخی نارضایتی های شهروندان قمی ، جزء اولویت های کاری مسئولان استان دراین ایام شده، بطوریکه با برگزاری جلسات مختلف به دنبال اجرایی کردن راهکارهایی هستند تا برای شهروندان و زائران حرم مطهر حضرت معصومه(س) رضایتی نسبی ایجاد شود.
سهیم شدن چاپخانه داران در ارز دولتی؛ آری یا نه؟
مشهد- ایرنا- کمبود کاغذ و گرانی آن در بازار آزاد، فعالیت چاپخانه داران خراسان رضوی را به شدت مختل کرده به نحوی که اغلب آنها به مرز تعطیلی رسیده اند و دست نیاز خود را به سوی دولت برای داشتن سهمی از کاغذ با ارز 4200 تومانی دراز کرده اند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

فرکی: تاج قبول شد، کی‌روش ۵ می‌گیرد- بدون سایپا و پیکان فوتبال دست کاسب‌ها می‌افتد
سرمربی پیکان معتقد است اگر دو باشگاه سایپا و پیکان نباشند فوتبال در اختیار کسانی می‌افتد که به دنبال کاسبی هستند تا درآمدی برای خود هستند.
توصیه‌های غذایی برای افراد دیابتی
یکی از دغدغه‌های رایج پس از تشخیص ابتلا به دیابت، انتخاب نوع رژیم غذایی سالم و مناسب برای افراد دیابتی است.
لابی جنگ طلب در آمریکا به دنبال جنگی جدید در خاورمیانه است
اسلام آباد - ایرنا - برخی از روزنامه های پاکستان روز دوشنبه با انتقاد از رویکرد لابی جنگ طلب در آمریکا برای ایجاد درگیری در خاورمیانه، نوشتند: جامعه جهانی باید متوجه باشد که کدام کشور متجاوز و کدام برای دفاع از خود وارد میدان می شود.
سئول:جنگ تجاری چین و آمریکا اقتصاد کره جنوبی را نابود می کند
تهران - ایرنا - وزیر اقتصاد کره جنوبی همزمان با افزایش اختلافات تجاری میان آمریکا و چین اعلام کرد که افزایش این تنش ها می تواند به صورت جدی بر اقتصاد کره جنوبی تاثیر گذاشته و آن را نابود کند.
سر و صدای اخراج سرمربی بتیس یک ساعت پس از برد رئال در برنابئو
شهر انار این «خوشه» را می خواهد
تیم داری شهرداری بوشهر مغایر برنامه ششم توسعه نیست
بیانی: یکی از بدترین فصل های استقلال بود
جمشیدیان: لیگ برتر امسال فوتبال پدیده نداشت
تحقیقات پرونده فروزان در کمیته اخلاق تکمیل شد
کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی خداحافظی کرد
کاپیتان تیم تراکتورسازی خداحافظی کرد
صحبت‌های قوچان‌نژاد بعد از قهرمانی در A لیگ استرالیا
خبر ورزشی: زیرآب دایی را زدند