سلیمی: بدون استوکس، سرتر از پرسپولیس بودیم

01:00 ۱۷ روز و ۴ ساعت پیش برترین ها 131 0
         سلیمی: بدون استوکس، سرتر از پرسپولیس بودیم

ایمان سلیمی که در دیدار برابر پرسپولیس نمایش بسیار خوبی در خط دفاعی قرمزپوشان تبریزی داشت، معتقد است تیمش در این مسابقه بسیار بهتر از میزبان خود کار کرده است.

برترین ها

ورزش سه: ایمان سلیمی، مدافع تراکتور در آستانه دیدار با تیم سابقش پارس جنوبی جم صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

به هر قیمتی نمی‌خواستم در اروپا بازی کنم

در ابتدای فصل پیشنهادات خوبی داشتم اما برنامه‌ریزی‌ام برای ادامه فوتبال، بازی کردن در اروپا بود. با توجه به شرایط سنی که داشتم، می‌خواستم فوتبالم را در اروپا دنبال کنم اما نه به هر قیمتی. بازی کردن در تیم‌های بی‌کیفیت و رده پایین اروپا تجربه‌ای نبود که بخواهم آن را امتحان کنم برای همین در میان چند پیشنهادی که داشتم تراکتور را انتخاب کردم چرا که در ابتدا هم دوست داشتم برای ادامه فوتبالم در این فصل به تراکتور بروم.

تراکتور مدیریت، بازیکنان و هواداران بزرگی دارد. استقبال هواداران و خواست آنها در انتخابم تاثیر زیادی داشت.

از توشاک چیزهای زیادی یاد گرفتم

البته از اینکه مورد توجه توشاک بودم و ایشان در کنار کادرشان من را انتخاب کردند، خوشحال بودم. من با انتخاب آقای توشاک به تراکتور آمدم اما طولی نکشید که این مربی از تراکتورسازی کنار رفت. واقعیت این است که من در همان 10 روز هم چیزهای زیادی از این مربی بزرگ یاد گرفتم.

خدا را شکر که بعد از توشاک، دو مربی جوان و علم‌گرا را بالای سرم دیدم که شرایط خوبی را برای من به عنوان یک بازیکن جوان مهیا کردند. آقایان تقوی و پیروانی به من میدان دادند و با تمرکز روی تمرینات، خودم را به شرایط مد نظر سرمربی تیم رساندم.

هفت هفته گذشته بود که به تراکتور آمدم برای همین نیاز به هماهنگی داشتم تا جایگاه ثابت پیدا کنم. خوشحالم که شرایط طوری پیش رفت که اعتماد کادر فنی را جلب کردم.

تقوی و پیروانی زوج بسیار خوبی هستند

هرکدام از آنها (مربیان تراکتورسازی) دیدگاه‌های متفاوت خودشان را داشتند به نظر من آقای تقوی مربی بادانشی است که ما جوان‌ها هر روز از تجربه او استفاده می‌کنیم. خوشبختانه آقای پیروانی در کنار آقای تقوی یک زوج خوب در مربیگری را تشکیل داده‌اند که هم جوان هستند و هم علم‌گرا. بازیکنان باتجربه و جوان از شرایط تیم با این دو مربی راضی هستند.

تقوی رابطه خوبی با بازیکنان برقرار کرده

تقوی در سطح بالایی از مربیگری؛ به لحاظ علمی و فنی قرار دارد و رابطه خوبی با بازیکنان برقرار کرده است. هر روز از تمرینات لذت می‌بریم و پیشرفت را احساس می‌کنیم. همین مساله نشان می‌دهد که آقای تقوی شناخت خیلی خوبی از فوتبال ایران دارد و سبک فوتبال بازیکنان ایرانی را به خوبی می‌شناسد.

از سوی دیگر آقای پیروانی که یکی از بهترین استعدادیاب‌های ایران است، به خوبی با جوان‌ها و حتی باتجربه‌ها کار می‌کند. همان‌طور که گفتم این دو مربی یک زوج خوب را کنار یکدیگر تشکیل دادند.

         سلیمی: بدون استوکس، سرتر از پرسپولیس بودیم

همه پیشرفت تراکتور را به چشم می‌بینند

وقتی کادر باشگاه، فنی، بازیکنان و هواداران از یک بازیکن حمایت کنند، انگیزه و روحیه مضاعفی در هر بازیکنی به وجود می‌آید. سعی می‌کنم روز به روز پیشرفت کنم و بهتر شوم چون شرایط این بهتر شدن در تراکتورسازی وجود دارد و همه به چشم این پیشرفت را می‌بینند و البته ارکان باشگاه تلاش می‌کنند تا جواب محبت‌های هواداران را بدهند.

می توانستیم پرسپولیس را ببریم

دیدید که 90 دقیقه نفس به نفس بازیکنان پرسپولیس که نایب‌ قهرمان آسیا هم بودند جنگیدیم و حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم. راجع به بازیکنانی که تخلف کردند من نظری ندارم و باشگاه باید در مورد آنها تصمیم بگیرد اما چیزی که در تراکتورسازی سرلوحه همه قرار گرفته این است که هیچ فردی مهم‌تر از نام تراکتور نیست.

نبود دو بازیکن تاثیری در روند ما نداشت

دیدید که نبود دو بازیکن تاثیری روی کیفیت بازی ما نداشت. اگر کمی کیفیت بازی افت کرد به خاطر شرایط جوی بود وگرنه با همین اوضاع هم فکر می‌کنم بابرنامه‌تر و مستحق‌تر از پرسپولیس برای کسب سه امتیاز بودیم. حتی یک موقعیت هم به پرسپولیسی‌ها ندادیم.

مدعی قهرمانی هستیم

هدف ما این است که در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم و وقتی نگاه‌مان موفقیت در هر بازی باشد، در کورس قرار خواهیم گرفت. با این مدیریت، کادر فنی و بازیکنان و هوادارانی که داریم، مدعی قهرمانی خواهیم بود و در کورس قهرمانی قرار خواهیم گرفت.

بدون استرس بازی می کنم

برای من یک تجربه شیرین به حساب می‌آید. بازی کردن کنار هم‌تیمی‌هایی که تلاش می‌کنند تا همه با هم در کنار هم احساس خوبی از بازی کردن داشته باشیم. هر بازیکنی که وارد ترکیب می‌شود، باتجربه‌های تیم طوری رفتار می‌کنند که بدون استرس و فشار بازی کنیم. در همین بازی مقابل پرسپولیس، هواداران و بازیکنان باتجربه طوری کار کردند که احساس کردیم در یادگار امام بازی می‌کنیم و من به شخصه بدون کمترین استرس و با اعتماد به نفس بالا بازی کردم.

با هواداران در آزادی میزبان بودیم نه میهمان !

هواداران باعث شدند تا فکر کنیم ما میزبان هستیم نه پرسپولیس. تیم ما از تجربه غنی است؛ از درون دروازه و خط دفاع تا نوک حمله. جوان‌های ما همه لیگ برتر بازی کرده هستند و ملی‌پوشان شرایط خوبی را برای بازیکنان رقم زدند.

صلاح نبود در پارس جنوبی بمانم

از مجموعه پارس که فصل گذشته در کنار شما بودم، تشکر می‌کنم و یک فصل فوق‌العاده را در کنار آنها پشت‌سر گذاشتم. صلاح نبود که در خدمت‌شان باشم و دوست داشتم به تراکتورسازی بیایم. پارس جنوبی تیم خوب و قابل احترامی است که هواداران خونگرم و دوست‌داشتنی دارد.

آنها فصل گذشته به تک تک بازیکنان لطف داشتند. فصل گذشته هر تیمی که به جم می‌آمد کار سختی داشت اما ما هم تراکتور هستیم و برای بازی در جم برنامه خودمان را داریم و می‌رویم تا سه امتیاز را کسب کنیم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

مهاجم نیجریه‌ای از استقلال جدا شد
الحاجی گرو نخستین خروجی استقلال در نیم‌فصل لیگ هجدهم لقب گرفت.
گرسنگی پنهان، مشکلی شایع در گیاهخواران
نتایج یک بررسی نشان می‌دهد رژیم غذایی گیاه‌خواری گرسنگی پنهان را که شکلی از سوء تغذیه است، افزایش می‌دهد.
آثار تحریم‌ها بر دانشجویان ایرانی در انگلیس
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشته دانشگاه‌های انگلیس دانشجویان ایرانی‌تبار خود را که به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به انتقال شهریه تحصیل خود نبوده‌اند تهدید کرده‌اند.
گاج:دانش‌آموز بدون مشق شب دچار آسیب می‌شود
جوکار، مدیر انتشارات گاج در واکنش به حذف مشق شب برای دانش آموزان در توییت خود نوشت: معتقدم دانش آموز بدون مشق شب دچار آسیب می‌شود.
احتمال گرانی قیمت کالا‌های مهم در سال آینده
امسال سال مایوس‌کننده‌ای برای کالاها بوده اما برخی از کالاها مانند طلا، مس، ذرت و سویا که عملکرد ضعیفی داشتند، ممکن است در سال ۲۰۱۹ پیشرو باشند و رشد قیمت چشمگیری را نشان دهند.
مرسدس بنز با پوشش برلیان در تهران!
در عکس زیر رونمایی از اولین خودرو کاور شده با سنگ برلیان در تهران را می بینید.
پناه بردن امام عسکری(ع) به خدا از دست این افراد
امام حسن عسکری علیه السلام: پناه می برم به خدا از جماعتی که آیات محکمات کتاب الهی را نادیده گرفته‌اند و حضرت رب‌العالمین را فراموش کرده‌اند.
حدیث امام صادق(ع) درباره آموختن ادب
حدیث امام صادق(ع) درباره آموختن ادب را در اینجا بخوانید.
بیماری ناشناخته،خواننده مشهور را گرفتار کرد!- اوضاع خواننده ایرانی وخیم است
صفحه اینستاگرام مجید خراطها، خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ، از وضع وخیم چشمان او به دلیل یک بیماری ناشناخته خبر داد.
جدیدترین پستی که «آزاده نامداری» منتشر کرد- عکس
آزاده نامداری با انتشار عکس زیر صفحه شخصی خود را به روز کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

شغل عجیب «فریبرز عرب نیا» در کانادا- عکس
واکنش فریبرز عرب نیا به انتقادات روزهای اخیر رسانه‌ها درخصوص اقامت و زندگی وی در کانادا: راننده بیماران هستم!
مهاجم نیجریه‌ای از استقلال جدا شد
الحاجی گرو نخستین خروجی استقلال در نیم‌فصل لیگ هجدهم لقب گرفت.
گرسنگی پنهان، مشکلی شایع در گیاهخواران
نتایج یک بررسی نشان می‌دهد رژیم غذایی گیاه‌خواری گرسنگی پنهان را که شکلی از سوء تغذیه است، افزایش می‌دهد.
آثار تحریم‌ها بر دانشجویان ایرانی در انگلیس
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشته دانشگاه‌های انگلیس دانشجویان ایرانی‌تبار خود را که به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به انتقال شهریه تحصیل خود نبوده‌اند تهدید کرده‌اند.
گاج:دانش‌آموز بدون مشق شب دچار آسیب می‌شود
جوکار، مدیر انتشارات گاج در واکنش به حذف مشق شب برای دانش آموزان در توییت خود نوشت: معتقدم دانش آموز بدون مشق شب دچار آسیب می‌شود.
مهاجم نیجریه‌ای از استقلال جدا شد
باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال حلقه مفقوده اشتباهات داوری
قضاوت فغانی در فینال سوزوکی‌کاپ
مهاجم نیجریه‌ای از استقلال جدا شد- گرو: می‌خواهم کنار خانواده‌ام باشم
طعنه دوباره مورینیو به لیورپولِ کلوپ
زبیدی: شانسی؟ کاملا تاکتیکی تراکتور را بردیم
قضاوت فغانی در فینال سوزوکی کاپ
خلاصه بازی اینتر ۱ - اودینزه ۰
ادامه یکه‌تازی دورتموند در بوندس لیگا
خلاصه بازی رئال مادرید ۱ - رایو والکانو ۰