سلیمی: بدون استوکس، سرتر از پرسپولیس بودیم

01:00 ۱۷۴ روز و ۱۰ ساعت پیش برترین ها 386 0
         سلیمی: بدون استوکس، سرتر از پرسپولیس بودیم

ایمان سلیمی که در دیدار برابر پرسپولیس نمایش بسیار خوبی در خط دفاعی قرمزپوشان تبریزی داشت، معتقد است تیمش در این مسابقه بسیار بهتر از میزبان خود کار کرده است.

برترین ها

ورزش سه: ایمان سلیمی، مدافع تراکتور در آستانه دیدار با تیم سابقش پارس جنوبی جم صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

به هر قیمتی نمی‌خواستم در اروپا بازی کنم

در ابتدای فصل پیشنهادات خوبی داشتم اما برنامه‌ریزی‌ام برای ادامه فوتبال، بازی کردن در اروپا بود. با توجه به شرایط سنی که داشتم، می‌خواستم فوتبالم را در اروپا دنبال کنم اما نه به هر قیمتی. بازی کردن در تیم‌های بی‌کیفیت و رده پایین اروپا تجربه‌ای نبود که بخواهم آن را امتحان کنم برای همین در میان چند پیشنهادی که داشتم تراکتور را انتخاب کردم چرا که در ابتدا هم دوست داشتم برای ادامه فوتبالم در این فصل به تراکتور بروم.

تراکتور مدیریت، بازیکنان و هواداران بزرگی دارد. استقبال هواداران و خواست آنها در انتخابم تاثیر زیادی داشت.

از توشاک چیزهای زیادی یاد گرفتم

البته از اینکه مورد توجه توشاک بودم و ایشان در کنار کادرشان من را انتخاب کردند، خوشحال بودم. من با انتخاب آقای توشاک به تراکتور آمدم اما طولی نکشید که این مربی از تراکتورسازی کنار رفت. واقعیت این است که من در همان 10 روز هم چیزهای زیادی از این مربی بزرگ یاد گرفتم.

خدا را شکر که بعد از توشاک، دو مربی جوان و علم‌گرا را بالای سرم دیدم که شرایط خوبی را برای من به عنوان یک بازیکن جوان مهیا کردند. آقایان تقوی و پیروانی به من میدان دادند و با تمرکز روی تمرینات، خودم را به شرایط مد نظر سرمربی تیم رساندم.

هفت هفته گذشته بود که به تراکتور آمدم برای همین نیاز به هماهنگی داشتم تا جایگاه ثابت پیدا کنم. خوشحالم که شرایط طوری پیش رفت که اعتماد کادر فنی را جلب کردم.

تقوی و پیروانی زوج بسیار خوبی هستند

هرکدام از آنها (مربیان تراکتورسازی) دیدگاه‌های متفاوت خودشان را داشتند به نظر من آقای تقوی مربی بادانشی است که ما جوان‌ها هر روز از تجربه او استفاده می‌کنیم. خوشبختانه آقای پیروانی در کنار آقای تقوی یک زوج خوب در مربیگری را تشکیل داده‌اند که هم جوان هستند و هم علم‌گرا. بازیکنان باتجربه و جوان از شرایط تیم با این دو مربی راضی هستند.

تقوی رابطه خوبی با بازیکنان برقرار کرده

تقوی در سطح بالایی از مربیگری؛ به لحاظ علمی و فنی قرار دارد و رابطه خوبی با بازیکنان برقرار کرده است. هر روز از تمرینات لذت می‌بریم و پیشرفت را احساس می‌کنیم. همین مساله نشان می‌دهد که آقای تقوی شناخت خیلی خوبی از فوتبال ایران دارد و سبک فوتبال بازیکنان ایرانی را به خوبی می‌شناسد.

از سوی دیگر آقای پیروانی که یکی از بهترین استعدادیاب‌های ایران است، به خوبی با جوان‌ها و حتی باتجربه‌ها کار می‌کند. همان‌طور که گفتم این دو مربی یک زوج خوب را کنار یکدیگر تشکیل دادند.

         سلیمی: بدون استوکس، سرتر از پرسپولیس بودیم

همه پیشرفت تراکتور را به چشم می‌بینند

وقتی کادر باشگاه، فنی، بازیکنان و هواداران از یک بازیکن حمایت کنند، انگیزه و روحیه مضاعفی در هر بازیکنی به وجود می‌آید. سعی می‌کنم روز به روز پیشرفت کنم و بهتر شوم چون شرایط این بهتر شدن در تراکتورسازی وجود دارد و همه به چشم این پیشرفت را می‌بینند و البته ارکان باشگاه تلاش می‌کنند تا جواب محبت‌های هواداران را بدهند.

می توانستیم پرسپولیس را ببریم

دیدید که 90 دقیقه نفس به نفس بازیکنان پرسپولیس که نایب‌ قهرمان آسیا هم بودند جنگیدیم و حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم. راجع به بازیکنانی که تخلف کردند من نظری ندارم و باشگاه باید در مورد آنها تصمیم بگیرد اما چیزی که در تراکتورسازی سرلوحه همه قرار گرفته این است که هیچ فردی مهم‌تر از نام تراکتور نیست.

نبود دو بازیکن تاثیری در روند ما نداشت

دیدید که نبود دو بازیکن تاثیری روی کیفیت بازی ما نداشت. اگر کمی کیفیت بازی افت کرد به خاطر شرایط جوی بود وگرنه با همین اوضاع هم فکر می‌کنم بابرنامه‌تر و مستحق‌تر از پرسپولیس برای کسب سه امتیاز بودیم. حتی یک موقعیت هم به پرسپولیسی‌ها ندادیم.

مدعی قهرمانی هستیم

هدف ما این است که در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم و وقتی نگاه‌مان موفقیت در هر بازی باشد، در کورس قرار خواهیم گرفت. با این مدیریت، کادر فنی و بازیکنان و هوادارانی که داریم، مدعی قهرمانی خواهیم بود و در کورس قهرمانی قرار خواهیم گرفت.

بدون استرس بازی می کنم

برای من یک تجربه شیرین به حساب می‌آید. بازی کردن کنار هم‌تیمی‌هایی که تلاش می‌کنند تا همه با هم در کنار هم احساس خوبی از بازی کردن داشته باشیم. هر بازیکنی که وارد ترکیب می‌شود، باتجربه‌های تیم طوری رفتار می‌کنند که بدون استرس و فشار بازی کنیم. در همین بازی مقابل پرسپولیس، هواداران و بازیکنان باتجربه طوری کار کردند که احساس کردیم در یادگار امام بازی می‌کنیم و من به شخصه بدون کمترین استرس و با اعتماد به نفس بالا بازی کردم.

با هواداران در آزادی میزبان بودیم نه میهمان !

هواداران باعث شدند تا فکر کنیم ما میزبان هستیم نه پرسپولیس. تیم ما از تجربه غنی است؛ از درون دروازه و خط دفاع تا نوک حمله. جوان‌های ما همه لیگ برتر بازی کرده هستند و ملی‌پوشان شرایط خوبی را برای بازیکنان رقم زدند.

صلاح نبود در پارس جنوبی بمانم

از مجموعه پارس که فصل گذشته در کنار شما بودم، تشکر می‌کنم و یک فصل فوق‌العاده را در کنار آنها پشت‌سر گذاشتم. صلاح نبود که در خدمت‌شان باشم و دوست داشتم به تراکتورسازی بیایم. پارس جنوبی تیم خوب و قابل احترامی است که هواداران خونگرم و دوست‌داشتنی دارد.

آنها فصل گذشته به تک تک بازیکنان لطف داشتند. فصل گذشته هر تیمی که به جم می‌آمد کار سختی داشت اما ما هم تراکتور هستیم و برای بازی در جم برنامه خودمان را داریم و می‌رویم تا سه امتیاز را کسب کنیم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه در حلال دانلود
قسمت ۱۱ سریال « رقص روی شیشه » به کارگردانی مهدی گلستانه، امروز چهارشنبه (۱ خرداد) توسط موسسه تصویر دنیای هنر و سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع شد.
پاناسونیک، تولیدکننده دستگاه‌های الکترونیکی
شاید شما هم از جمله کسانی باشید که از محصولات ساخت ژاپن استفاده کرده و از کیفیت آن رضایت کامل دارید. پاناسونیک یکی از کمپانی‌های ژاپنی است که تولیدکننده دستگاه‌های الکترونیکی است.
چرا انگلیس می‌خواهد مزدور آمریکا باشد؟
«پنی موردانت» وزیر دفاع جدید انگلیس، فعالیت‌های منطقه‌ای ایران را «تنش‌زا» توصیف کرد و گفت لندن از واشنگتن حمایت می‌کند. «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس نیز گفت در صورتی که «منافع» آمریکا در منطقه هدف قرار گیرد، ایالات متحده به این اقدام پاسخ می‌دهد. هانت مدعی شد بهترین راه برای حل بحران خاورمیانه، عقب نشینی ایران از فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده‌اش است.
چهار پرواز مقصد تهران در اصفهان فرود آمدند
اصفهان- ایرنا- چهار پرواز داخلی و خارجی مقصد تهران به دلیل وضعیت نامساعد جوی سه شنبه شب و بامداد چهارشنبه در فرودگاه اصفهان به زمین نشستند.
هوای مازندران در تعطیلات پایان هفته گرم می شود
ساری – ایرنا – بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران ، آسمان استان برای روزهای پایانی هفته جوی آرام ، نیمه ابری همراه با افزایش نا محسوس دما را تجربه خواهد کرد.
سوسوی چراغ رنگرزی در پستوی بازارچه سنندجی
سنندج - ایرنا - مشاغل قدیمی، سنتی و صنایع دستی مختلفی در گذر زمان از بین رفته و یا خطر حذف آنها را تهدید می کند؛ یکی از این مشاغل رنگرزی گیاهی در کردستان است.
حباب خریدهای هیجانی و موج سواری اقتصادی سودجویان
اراک - ایرنا - خرید هیجانی در چرخه اقتصادی نوعی آسیب و اختلال در بازار است که در سال های اخیر این معضل گریبانگیر اقتصاد ایران نیز شده است و باید حباب آن را با رفتارهای آگاهانه و شناسایی بهنگام عوامل دامن زننده، شکست.
ناله های خاموش زاگرس
یاسوج - ایرنا- فرض کنید یک روز صبح در خبرها می شنوید که چاه نفتی در منطقه ای از کشور آتش گرفته است. روز بعد دوباره می شنوید 10 چاه نفت ایران به دلیل بی احتیاطی یکی از شهروندان دود شده و به هوا رفته است.
شاخص اهدای عضو در کهگیلویه و بویراحمد سه برابر کشور است
گچساران - ایرنا -‏مسئول هماهنگی تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی یاسوج گفت: در حالی که شاخص اهدای عضو در کشور 11.28 نفر در یک میلیون نفر است ، این شاخص در کهگیلویه و بویراحمد 31 نفر در یک میلیون نفر است.
عصر واگیری بیماری های غیر واگیر – عیسی پاشاپور **
آستارا - ایرنا - پیش از این پزشکان در مواجهه با بیماران قلبی و عروقی، حداقل به سرایت نکردن آن به دیگران خوشبین بودند اما با شیوع آن عارضه ها تحت تاثیر زندگی ماشینی و کم تحرکی انسان ها، گویی امراض غیرمسری و غیرواگیر به واگیر تبدیل شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مصرف امگا 3 بر بدن ورزشکاران تاثیر مثبتی دارد
یک عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان گفت: مصرف امگا 3 بر بدن ورزشکاران تاثیر مثبتی دارد.
تولد فیفا بدون انگلیسی‌ها
فیفا در حالی در بیست و یکم می سال ۱۹۰۴ تاسیس شد که بریتانیا نام خود را در این سازمان به ثبت نرساند.
سپاهان؛ تیمی که از این رو به آن رو شد
با مشاهده عملکرد سپاهاهان در فصل ۹۸-۹۷ متوجه می‌شویم این تیم با تغییر سرمربی خود و جذب بازیکنان بزرگ موفق شد عملکرد بد فصول قبل خود را جبران کند و تا آخرین بازی فصل شانس قهرمانی داشته باشد. این نتیجه را اگر با وضعیت سپاهان در فصل قبل که خطر سقوط به دسته اول را هم احساس می‌کرد مقایسه کنیم متوجه کار فوق‌العاده این تیم می‌شویم.
پایان اما و اگرها برای وزنه‌برداران جوان - اعزام کامل تیم به قهرمانی جهان
تیم ملی وزنه‌برداری جوانان ایران با ترکیب کامل در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می‌کند.
قضاوت اولین داور ایرانی در دوچرخه سواری المپیک ۲۰۲۰
داور ایرانی برای قضاوت در رقابت‌های دوچرخه‌سواری جاده المپیک ۲۰۲۰ انتخاب شد.
بازیکن پیشین میلان به تبریز برگشت
نکونام: خسرو حیدری هیچ‌گاه دنبال منافع خودش نبود
تعجب سایت آلمانی از سکوهای خالی در بازی خداحافظی ژاوی
فدراسیون فوتبال و ویلموتس به اختلاف خوردند- احتمال عدم توافق!
ملی پوش کاراته: تبعیض در تیم ملی جایی ندارد
بیانی: مجیدی نیاز به تجربه دارد
روزنامه بلژیکی: توافق ویلموتس با ایران در هاله ای از ابهام
امیدهای فوتسال در پی تکرار قهرمانی آسیا
مسقط گزینه جدید میزبانی ذوب آهن از النصر عربستان
درخواست ˮائتلاف شوم عربیˮ برای میزبانی جام‌جهانی!