درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا

11:21 ۱۷۸ روز پیش برترین ها 940 0
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا

اگر نگاهی به جاهای مختلف دنیا بیندازید، روش‌های درمانی جالبی را می‌بینید که مردم برای تقویت پوست و جسمشان انجام می‌دهند. در این مطلب جالبترین روش‌های زیبایی دنیا را مشاهده می‌کنید.

برترین ها

برترین‌ها: مردم سراسر دنیا روش‌های مختلفی برای مراقبت از ذهن، جسم و روحشان دارند و به نظر می‌رسد برای این کار از هر چیزی، از طلا تا شکلات می‌توان استفاده کرد. اگر نگاهی به جاهای مختلف دنیا بیندازید، روش‌های درمانی جالبی را می‌بینید که مردم برای تقویت پوست و جسمشان انجام می‌دهند. در این مطلب جالبترین روش‌های زیبایی دنیا را مشاهده می‌کنید.

درمان حلزون در تایلند
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
در این روش، حلزون مخاطش را روی پوستتان پخش می‌کند و صورتتان را ماساژ می‌دهد. هرچند این روش درمانی در تایلند محبوب است، اما قدمت درمان‌های مشابه با استفاده از حلزون به یونان باستان بازمی گردد.

زنبوردرمانی
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
اگر در کودکی می‌ترسیدید زنبور نیشتان بزند، اگر بدانید چه چیزی را از دستت دادید، حتما تعجب می‌کنید. زنبوردرمانی شامل روش‌هایی می‌شود که از همه محصولات زنبور از جمله زهر آن استفاده می‌شود. این درمان برای کمک به اسکلروزیس چندگانه، آرتریت، عفونت و زونا استفاده می‌شود. همچنین برخی افراد از زنبور درمانی برای غلبه بر ترس از زنبور‌ استفاده می‌کنند.

دلفین درمانی در پرو
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
حیوانات مختلفی برای روش‌های درمانی به کار گرفته می‌شوند. در پرو، شنا کردن با دلفین‌ها در پارک‌های آبی یک روش درمانی به شمار می‌رود. زنان باردار هم از این درمان استفاده می‌کنند. دلفین‌ها به آرامی به شکم زنان ضربه می‌زنند و صدای با فرکانس بالا تولید می‌کنند که مغز جنین را تحریک می‌کند.

ماساژ مار
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
در این روش درمانی چندین مار روی بدن شخص می‌خزند و تمام بدن، از جمله صورتش را ماساژ می‌دهند. مشتریان ادعا می‌کنند که این روش به درمان میگرن و درد عضلانی کمک می‌کند.

ماسک با جفت جنین
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
استفاده از جفت جنین برای درمان انواع مشکلات پوستی از آکنه تا پسوریازیس در سراسر جهان استفاده می‌شود. در هلند، فوتبالیست‌های هلندی پارگی رباط مچ پا را با جفت جنین اسب درمان می‌کنند.

حمام خاکستر آتشفشانی
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
شاید درباره حمام گل یا حتی حمام شن شنیده باشید، اما تا به حال شنیده اید که از ماسه‌های آتشفشانی برای درمان استفاده شود؟ در این درمان نه تنها از ماسه آتشفشانی استفاده می‌شود، بلکه برخی حمام‌های سنتی مثل یاماکاوا را آتشفشان گرم می‌کنند.

سرما درمانی
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
معمولا وقتی بیمار می‌شویم از گرما برای درمان خودمان استفاده می‌کنیم (سوپ گرم، چای گرم، پتوی گرم، آب گرم)، بنابراین استفاده از سرما برای درمان کمی عجیب به نظر می‌رسد. در سرما درمانی از دمای انجماد یا نزدیک به انجماد استفاده می‌شود، هرچند شناخته شده‌ترین نوع آن نشستن در یک مخزن سرد است. ظاهرا ماندن در این مخزن سلامت روانی را افزایش می‌دهد و عمر را طولانی می‌کند. اما این ادعا اثبات نشده است.

علف درمانی در شمال ایتالیا
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
در این روش، مشتری با علف مرطوب و تخمیرشده پوشانده می‌شود. این ایده به قرن‌ها پیش بازمی گردد که کشاورزان روی علف‌ها می‌خوابیدند تا باانرژی بیدار شوند. این روش درمانی به گرفتکی عضلانی، سفتی مفاصل و حتی چاقی کمک می‌کند.

اسب درمانی در استرالیا
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
در این روش «انرژی حیات» از طریق لمس کردن منتقل می‌شود. مشتریان روی تخت دراز می‌کشند و اسب‌ها دور آن‌ها حرکت می‌کنند تا انرژی خود را منتقل کنند.

کتی بستی
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
در این روش خمیری از آرد عدس به شکل دایره روی نواحی گرفته بدن فرد به خصوص کمرش قرار داده و یک روغن دارویی داخل آن ریخته می‌شود.

حمام نودل در ژاپن
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
در ژاپن مشتریان داخل یک وان بزرگ پر از نودل می‌نشینند که گفته می‌شود متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد و مشکلات پوستی را درمان می‌کند.

یوگای بز
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
ابتدایی‌ترین شکل یوگای بز، انجام حرکات یوگا در میان بز‌ها و به خصوص بزغاله‌هایی است که هنگام اجرای حرکات از شما بالا می‌روند و ماساژتان می‌دهند. این روش به درمان استرس و اضطراب کمک می‌کند.

بادکش کردن
 
         درمان‌های زیبایی عجیب و غریب در دنیا
این درمان طب سنتی چینی شامل گرم کردن فنجان‌های شیشه‌ای و قرار دادن آن روی کمر مشتری می‌باشد که روی پوست مکش ایجاد می‌کند. این درمان به مشکلات مختلف، از گرفتگی عضلات تا سرماخوردگی ساده کمک می‌کند. اما کبودی‌های دایره‌ای شکلی در اثر مکش ایجاد می‌شود.


گروه های زیر مجموعه سرگرمی

جالبترین ها
جالبترین ها

آخرین اخبار

بازیکن مد نظر حجت‌الاسلام علیپور کیست؟
کدام بازیکن تیم‌ ملی ترامادول مصرف کرد؟
پلیس خوب، پلیس بد؛ تأسف بر این تعصب
خیلی از آنها که امروز با تمام وجود دنبال دفاع کورکورانه از بیرانوند هستند و به خاطرش حاضرند اصل جایگاه پلیس را هم زیر سوال ببرند، اگر بیرو سر حرف اولش می‌ماند و استقلالی می‌شد امروز در شرایط مشابه یقه او را می‌چسبیدند و رها نمی‌کردند. درست مثل استقلالی‌هایی که اگر مجادله فرهاد مجیدی با مأمور راهنمایی مثلاً برای علی کریمی رخ داده بود، دربست جانب پلیس را می‌گرفتند.
داستان «سرمایه»؛ یک پرونده ابرفساد مالی
«پرونده‌ی فساد گسترده‌ بانک سرمایه بزرگ‌ترین پرونده‌ فساد مالی این سال‌هاست که به جرات می‌توان از آن به عنوان ابرفساد مالی یاد کرد! پرونده‌ای به میزان ۱۴ هزار میلیارد تومان که در نوع خود عجیب است. پرونده‌ای که متهمان دانه‌درشت آن همه سرشناس‌اند.»
بچه نازی‌آباد که بادیگارد نمی‌خواهد!
«من بچه نازی‌آباد هستم، شما باورتان می‌شود کسی بچه نازی‌آباد باشد و بادیگارد استخدام کند؟ این حرف‌ها خنده‌دار است چون همه می‌دانند این وصله‌ها به یکی مثل من نمی‌چسبد.»
مرکل پیشنهاد خروج یونان از منطقه یورو را مطرح کرده بود
نخست وزیر سابق یونان فاش کرد، صدراعظم آلمان پیشتر به او پیشنهاد داده بود کشورش در پی گرفتار شدن به بحران اقتصادی گسترده و برای برخورداری از یک "طرح ب" از منطقه یورو خارج شود، اما او این پیشنهاد را رد کرده بود.
چلسی منینگ اتهام‌زنی‌ جدید علیه آسانژ را محکوم کرد
چلسی منینگ اقدام اخیر وزارت دادگستری آمریکا در طرح ۱۷ اتهام جدید علیه بنیانگذار ویکی‌لیکس را محکوم کرده و دولت آمریکا را به استفاده از قانون به عنوان یک "شمشیر علیه آزادی مطبوعات" متهم کرد.
پیشنهاد رهبر اپوزیسیون سودان برای تشکیل شورای حاکمیتی با اکثریت مدنی و ریاست نظامی
پس از اینکه در مذاکرات ائتلاف گروه‌های آزادی و تغییر در سودان با شورای نظامی این کشور درباره تشکیل شورای حاکمیتی در دوره انتقالی وقفه ایجاد شد، ائتلاف در بیانیه‌ای اعلام کرد، در خصوص حل بحران وقفه در مذاکرات با حامیان خود رایزنی می‌کند. در این راستا صادق المهدی اعلام کرد، تشکیل شورای حاکمیتی با اکثریت مدنی و ریاست نظامی به منزله چارچوبی برای تعیین روابط با شورای نظامی است.
پلوسی خواستار وساطت خانواده ترامپ در حل اختلاف بین دموکرات‌ها و کاخ سفید شد
نانسی پلوسی روز پنج‌شنبه اظهار امیدواری کرد که اعضای دولت این کشور و خانواده دونالد ترامپ با «وساطت» در اختلاف بین دموکرات‌ها و کاخ سفید به این کشور کمک کنند.
سناتور آمریکایی خواهان مداخله نظامی در ونزوئلا شد
سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی مدعی شد دونالد ترامپ باید به نیکولاس مادورو هشدار دهد در صورتی که قدرت را ترک نکند، با مداخله نظامی آمریکا در ونزوئلا به سبک مداخله‌ای که آمریکا در سال ۱۹۸۳ علیه کشور گرنادا انجام داد، روبرو خواهد شد.
آمریکا ۱۷ اتهام تازه‌ را علیه آسانژ به دادگاه ارائه کرد
وزارت دادگستری آمریکا ۱۷ اتهام تازه را علیه یکی از بنیانگذاران ویکی لیکس به دادگاه ارائه کرده است. وزارت دادگستری آمریکا فاش کرده آسانژ احتمالا با مجازات حبسی که به ۱۷۵ سال می‌رسد، روبه‌رو خواهد شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هنر ذوب‌آهن؛ بازگشت در نیم فصل دوم
تیم فوتبال ذوب‌آهن فصل ۹۸-۹۷ را هم مشابه فصل قبل با شروعی بد و سرانجامی خوش به پایان رساند؛ آن‌ها اگر می‌خواهند نیم فصل اول سال بعد را همانند فصول قبل بد شروع نکنند باید از همین حالا به فکر انسجام تیم‌شان باشند.
فائقی: افراد حرفه‌ای از نابسامانی در بلیت‌فروشی درآمد دارند- به تماشاگران احترام نمی‌گذاریم
معاون اسبق تربیت بدنی با اشاره به این که شماره گذاری صندلی ها در ورزشگاه آزادی نیاز به ارتقاء فرهنگی دارد، گفت‌: باید سطح فرهنگی و حقوق شهروندی مردم را ارتقاء دهیم و علاوه بر آن می‌توان با جریمه کردن باشگاه ها هواداران را اجبار به نشستن بر روی صندلی های خود کرد.
چرا چینی‌ها نمی‌توانند اپل را تحریم کنند؟
با توجه به اقدامات تلافی جویانه چین و آمریکا در طول یک سال اخیر، بسیاری از مردم چین خواستار تحریم محصولات اپل و ضربه زدن به اقتصاد ایالات متحده شده اند. این در حالیست که بسیاری از کارشناسان این اقدام را به ضرر چین می دانند.
وجود حیات روی کره زمین به خاطر ماه است
محققان دانشگاه مونستر آلمان می‌گویند بیشتر آب‌های موجود روی کره زمین از برخورد کیهانی که باعث شکل گرفتن ماه شده، آمده است.
خبر خوش برای تولیدکنندگان
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح بازنگری‌هایی که در طرح‌ رونق تولید صورت گرفته، از پیش‌بینی پرداخت ۱۴۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به ۳۵ هزار و ۶۱۰ واحد صنعتی طی این طرح در سال جاری خبر داد و اظهار کرد که واحدهای صنعتی در سال جاری مجموعاً به ۷۲۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی نیاز دارند که درخواست پرداخت این مبلغ به بانک مرکزی اعلام شده است.