استاد دانشگاه: اگر صنعت خودرو در اختیار بسیج قرار بگیرد، از کره جنوبی جلو می‌زنیم

01:31 ۸۲ روز و ۹ ساعت پیش برترین ها 192 0

کرمی با تاکید بر اینکه اگر صنعت خودرو به مدت 5 سال در اختیار بسیجیان قرار بگیرد کشورمان می تواند از کره جنوبی جلو بزند اظهار داشت: با تفکرات بسیجی توانستیم به بهترین عملکرد در بخش هوا و فضا و موشکی دست پیدا کنیم.

برترین ها

خبرگزاری تسنیم: پروفسور علی کرمی امروز در همایش پدافند غیرعامل دستگاه‌های غیر اجرایی استان گیلان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد رشت اظهار داشت: باید زوایای مختلف زندگی امامان را به خوبی بشناسیم.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با بیان اینکه در کشور ما به حرف‌های امام صادق(ع) به خوبی عمل نکردیم عنوان داشت: به فرموده مقام معظم رهبری باید در کشور نهضت ترجمه راه اندازی شود.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با اشاره به اینکه ارتقای علمی اساتید در دانشگاه‌ها بر اساس مقاله انجام می‌پذیرد تصریح کرد: چاپ کردن کتاب بسیار راحت است اما نگارش کتاب مفید بسیار سخت است.
وی با اعلام اینکه فساد در سیستم اداری نهادینه شده است خاطرنشان کرد: اگر کارمند مسلمان ببیند در چرخه اداری تخلفی رخ می‌دهد و به دلایل مختلف سکوت کند در جرم اتفاق افتاده شریک است.
کرمی با تاکید بر اینکه سیستم اداری کشور سوراخ‌های زیادی دارد ابراز داشت: سلطان‌های سکه، طلا، شکر، ارز و غیره افراد باهوشی هستند که می‌توانند از سوراخ‌های قانونی نظام اداری عبور کنند.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) افزود: مقامات کشورمان در جواب یک مقام آمریکایی گفتند که با اضافه غذای مردم ایران می‌توانیم 40 میلیون کارتن خواب امریکایی را سیر کنیم که البته جواب خوبی دادند اما این نشان می‌دهد که میزان اصراف در کشور بالا است.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با اشاره به اینکه کار امام راحل در ایجاد بسیج همانند یک معجزه بود ابراز داشت: کارمند بسیجی در صورت دیدن پرداخت رشوه باید با اخلاق خوب نهی از منکر کند.
وی با اعلام اینکه در سیستم آموزشی کشور مافیا ایجاد شده است و وزیر آموزش و پروش نمی‌تواند در مقابل موسسات آموزشی ایستادگی کند گفت: بعضی از معلمان برای آوردن شاگردان به کلاس خصوصی خودشان به طور کامل درس نمی‌دهند.
کرمی با تاکید بر اینکه اگر صنعت خودرو به مدت 5 سال در اختیار بسیجیان قرار بگیرد کشورمان می تواند از کره جنوبی جلو بزند اظهار داشت: با تفکرات بسیجی توانستیم به بهترین عملکرد در بخش هوا و فضا و موشکی دست پیدا کنیم.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به اینکه ایران دارای 9 هزار و 300 کیلومتر خط مرزی با کشورهای همسایه است و امنیت نقاط مختلف کشور وجود دارد تصریح کرد: در کشور پاکستان به علت وجود طالبان نا امنی‌های زیاد وجود دارد.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با بیان اینکه آمریکا 90 پایگاه در اطراف ایران دارد عنوان داشت: کشور آمریکا در حال فروپاشی است و همانگونه که شوروری از بین رفت امریکا به سرنوشت شوروی دچار می‌شود.
وی با اعلام اینکه اتاق فکر امریکا برای هر استان کشورمان یک نقشه دارند خاطر نشان کرد ابراز داشت: رژیم اسرائیل افراد فارسی زبانی دارد که در شبکه های مجازی بر روی تغییر تفکرات مردم ایران کار می کنند.
کرمی با تاکید بر اینکه چهره تهدیدات دشمن تغییر کرده است و از روش‌های علمی و بیولوژیکی به دنبال تخریب ایران هستند خاطرنشان کرد: سنبل آبی یک تهدید آشکار از سوی دشمن برای استان گیلان است.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به اینکه در دانشگاه گیلان هیچ فردی در مورد پدافند غیرعامل کار نمی‌کند گفت: دشمنان در اتاق فکرشان از افرادی استفاده می‌کنند که اطلاعاتی دقیقی در مورد ساختار فکری مردم ایران دارند.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با بیان اینکه بزرگترین بحران نظام اسلامی بحران مدیریت است افزود: پدافند غیرعامل در ادارات سه گام دارد که نخستین گام پدافند غیرعامل شناخت تهدیدات است.
وی با اعلام اینکه گام دوم در پدافند غیرعامل بررسی میزان اسیب پذیری کارمندان از تهدیدات موجود است بیان داشت: گام سوم در پدافند غیرعامل یافتن راه‌هایی برای کاهش آسیب‌پذیری از تهدیدات است.
کرمی با تاکید بر اینکه رشوه و فسادهای مختلف در زندگی انسان‌ها باعث تخریب زندگی آنها می شود اظهار داشت: نیت یک کار در ژن افراد اثر می‌گذارد و نیت‌های غلط باعث از بین رفتن عمل می‌شود.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به اینکه 70 درصد داروها در آلمان منشا گیاهی دارد اما 70 درصد داروها در ایران منشا شیمیایی دارد عنوان داشت: در کتاب‌های روز دنیا از طب سنتی و اسلامی استفاده می‌شود.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با بیان اینکه ایران 3 هزار و 300 نوع داروی گیاهی دارد که همه آنها را صادر می‌کنند تصریح کرد: دشمنان در کشت و زرع ایران اختلال ایجاد می‌کنند.
وی با اعلام اینکه زباله، معماری و شهرسازی ، محیط زیست و بیکاری از چالش‌های اصلی استان گیلان هستند خاطرنشان کرد: سبک زندگی و اهداف در جامعه ایرانی عوض شده است.
کرمی با تاکید بر اینکه استان گیلان رتبه اول سالمندی در کشور شده است و بزرگترین عامل مرگ و میر کشور بیماری‌های قلبی است ابراز داشت: استان گیلان رتبه اول ابتلا به سرطان در کشور را دارد.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به اینکه 90 درصد بیماری‌ها ناشی از روش زندگی و غذا هستند بیان داشت: 6 اصل برای سلامتی باید توسط افراد جامعه رعایت شود.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی افزود: تغذیه سالم، کاهش استرس و اضطراب، ورزش و تحرک، دعا و نیایش، خواب صحیح و احساسات مثبت بر روی سلامتی انسان تاثیرگذار هستند.
وی با اعلام اینکه 37 کشور در جهان کشت محصولات تراریخته را ممنوع کردند گفت: قند، چربی و نمک بر روی غذای مردم تاثیر گذاشته است و مردم باید از غذاهای مفید استفاده کنند.


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

آخرین اخبار

عمده فروشی چیست و چه کاربردی دارد؟
در این مقاله قصد داریم نگاهی کلی به عمده فروشی داشته باشیم و با هم نگاهی به نقش عمده فروشی در بازار بیندازیم. بد نیست پیش از هر چیز به تعریف درستی از عمده فروشی برسیم. به خرید کالا در مقیاس‌های بزرگ (عمدتا از تولید کننده) و فروش آن به مشتریان (خرده فروشان، صنایع و ...) به صورت عمده و قیمت پائین عمده فروشی گفته می‌شود.
بازتاب جهانی سانسور بازی بایرن در ایران
عدم پخش مسابقه فوتبال بین تیم های آگزبورگ و بایرن مونیخ در تلویزیون ایران مورد توجه رسانه های آلمانی قرار گرفته است.
روایت عجیب هوادار انگلیسی زندانی در امارات
هوادار انگلیسی که تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر را در جام ملت های آسیا 2019 تشویق کرد، از روزهای تلخ خود در زندان اماراتی‌ها گفت.
عنایتی: از حضور کی‌روش در ایران استفاده نکردیم
پیشکسوت استقلال کی‌روش یک مربی باکلاس بود اما از حضور هشت ساله او در ایران استفاده نکردیم.
رقیب استقلال یوونتوس را کنار می‌زند؟
باشگاه العین امارات برای جذب مهاجم تیم ملی عراق پیشنهادی نجومی به باشگاه الشرطه داد.
خلیلی به تمرین پرسپولیس نمی‌رود
سرپرست جدید تیم فوتبال پرسپولیس امروز به تمرین این تیم نمی‌رود.
اسامی ۲۰ بازیکن پرسپولیس برای بازی با پدیده
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، 20 بازیکن را برای حضور دراردوی پیش از بازی با پدیده فرا خواند.
کوچ اجباری استقلال و پرسپولیس از ورزشگاه آزادی
احتمال دارد دیدارهای استقلال و پرسپولیس با حریفانشان در لیگ برتر دیگر در ورزشگاه آزادی برگزار نشود.
سیمئونه: گریژمان بازیکنی چند پستی است
سرمربی اتلتیکومادرید پس از پیروزی مقابل رایو وایکانو گفت: گریژمان بازیکنی فوق العاده و استثنایی است و می تواند در هر پستی خوش بدرخشد.
ستایش اسطوره میلان از خرید زمستانی این تیم
ستاره سابق خط حمله میلان به ستایش از خرید زمستانی این تیم پرداخت و روزهای درخشانی را برای او پیش‌بینی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هنرمندان معلول دیر بوشهر6 مقام کسب کردند
بوشهر- ایرنا- رئیس هیات مدیره انجمن معلولان شهرستان دیر استان بوشهر گفت: هنرمندان بازیگر معلول این شهرستان در جشنواره منطقه ای تئاتر مهر آیین خلیج فارس 6 مقام کسب کردند.
فرمانداری مجوز تشییع همسر شریعتی از حسینیه ارشاد را داده بود
تهران- ایرنا- فرماندار تهران اعلام کرد: مجوز تشییع پیکر پوران شریعت رضوی همسر دکتر شریعتی از حسینیه ارشاد صادر شده بود و نیروی انتظامی نیز همکاری لازم را در این زمینه داشته است.
حدیث زیبای پیامبر(ص) درباره روزی حلال
حدیث رسول اکرم(ص) درباره روزی حلال را در اینجا بخوانید.
جزئیات حریق یک دستگاه اتوبوس
سرهنگ نادر رحمانی درباره جزییات این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۷ شنبه در کیلومتر ۱۲ محور ایلام - سرابله (قبل از تونل آزادی)، یک دستگاه اتوبوس بنز با ۴۲ مسافر دچار حریق شد.
کارتون؛ وضعیت اشتغال دختران تحصیل کرده
کارتون؛ آماده باش به مردم برای شب عید
کارتون؛ پشت‌پرده گم شدن ۹۲۷ راس گوسفند زنده
اینفوگرافیک؛ حال و روز تولید و مصرف گوشت
ویروس کرونا در عربستان قربانی گرفت
آغاز مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد از امروز
ماجرای آسانسور‌های «کارتی» در مترو تهران چیست؟
برف، راه ۱۲۰ روستای آذربایجان شرقی را بست
پادکست هفتگی؛ ولنتاین، روز عشق‌های مبتذل
اینفوگرافیک؛ آمار آموزش عالی ایران در سال ۹۷-۹۶