استاد دانشگاه: اگر صنعت خودرو در اختیار بسیج قرار بگیرد، از کره جنوبی جلو می‌زنیم

01:31 ۲۰ روز و ۱۶ ساعت پیش برترین ها 64 0

کرمی با تاکید بر اینکه اگر صنعت خودرو به مدت 5 سال در اختیار بسیجیان قرار بگیرد کشورمان می تواند از کره جنوبی جلو بزند اظهار داشت: با تفکرات بسیجی توانستیم به بهترین عملکرد در بخش هوا و فضا و موشکی دست پیدا کنیم.

برترین ها

خبرگزاری تسنیم: پروفسور علی کرمی امروز در همایش پدافند غیرعامل دستگاه‌های غیر اجرایی استان گیلان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد رشت اظهار داشت: باید زوایای مختلف زندگی امامان را به خوبی بشناسیم.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با بیان اینکه در کشور ما به حرف‌های امام صادق(ع) به خوبی عمل نکردیم عنوان داشت: به فرموده مقام معظم رهبری باید در کشور نهضت ترجمه راه اندازی شود.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با اشاره به اینکه ارتقای علمی اساتید در دانشگاه‌ها بر اساس مقاله انجام می‌پذیرد تصریح کرد: چاپ کردن کتاب بسیار راحت است اما نگارش کتاب مفید بسیار سخت است.
وی با اعلام اینکه فساد در سیستم اداری نهادینه شده است خاطرنشان کرد: اگر کارمند مسلمان ببیند در چرخه اداری تخلفی رخ می‌دهد و به دلایل مختلف سکوت کند در جرم اتفاق افتاده شریک است.
کرمی با تاکید بر اینکه سیستم اداری کشور سوراخ‌های زیادی دارد ابراز داشت: سلطان‌های سکه، طلا، شکر، ارز و غیره افراد باهوشی هستند که می‌توانند از سوراخ‌های قانونی نظام اداری عبور کنند.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) افزود: مقامات کشورمان در جواب یک مقام آمریکایی گفتند که با اضافه غذای مردم ایران می‌توانیم 40 میلیون کارتن خواب امریکایی را سیر کنیم که البته جواب خوبی دادند اما این نشان می‌دهد که میزان اصراف در کشور بالا است.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با اشاره به اینکه کار امام راحل در ایجاد بسیج همانند یک معجزه بود ابراز داشت: کارمند بسیجی در صورت دیدن پرداخت رشوه باید با اخلاق خوب نهی از منکر کند.
وی با اعلام اینکه در سیستم آموزشی کشور مافیا ایجاد شده است و وزیر آموزش و پروش نمی‌تواند در مقابل موسسات آموزشی ایستادگی کند گفت: بعضی از معلمان برای آوردن شاگردان به کلاس خصوصی خودشان به طور کامل درس نمی‌دهند.
کرمی با تاکید بر اینکه اگر صنعت خودرو به مدت 5 سال در اختیار بسیجیان قرار بگیرد کشورمان می تواند از کره جنوبی جلو بزند اظهار داشت: با تفکرات بسیجی توانستیم به بهترین عملکرد در بخش هوا و فضا و موشکی دست پیدا کنیم.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به اینکه ایران دارای 9 هزار و 300 کیلومتر خط مرزی با کشورهای همسایه است و امنیت نقاط مختلف کشور وجود دارد تصریح کرد: در کشور پاکستان به علت وجود طالبان نا امنی‌های زیاد وجود دارد.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با بیان اینکه آمریکا 90 پایگاه در اطراف ایران دارد عنوان داشت: کشور آمریکا در حال فروپاشی است و همانگونه که شوروری از بین رفت امریکا به سرنوشت شوروی دچار می‌شود.
وی با اعلام اینکه اتاق فکر امریکا برای هر استان کشورمان یک نقشه دارند خاطر نشان کرد ابراز داشت: رژیم اسرائیل افراد فارسی زبانی دارد که در شبکه های مجازی بر روی تغییر تفکرات مردم ایران کار می کنند.
کرمی با تاکید بر اینکه چهره تهدیدات دشمن تغییر کرده است و از روش‌های علمی و بیولوژیکی به دنبال تخریب ایران هستند خاطرنشان کرد: سنبل آبی یک تهدید آشکار از سوی دشمن برای استان گیلان است.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به اینکه در دانشگاه گیلان هیچ فردی در مورد پدافند غیرعامل کار نمی‌کند گفت: دشمنان در اتاق فکرشان از افرادی استفاده می‌کنند که اطلاعاتی دقیقی در مورد ساختار فکری مردم ایران دارند.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با بیان اینکه بزرگترین بحران نظام اسلامی بحران مدیریت است افزود: پدافند غیرعامل در ادارات سه گام دارد که نخستین گام پدافند غیرعامل شناخت تهدیدات است.
وی با اعلام اینکه گام دوم در پدافند غیرعامل بررسی میزان اسیب پذیری کارمندان از تهدیدات موجود است بیان داشت: گام سوم در پدافند غیرعامل یافتن راه‌هایی برای کاهش آسیب‌پذیری از تهدیدات است.
کرمی با تاکید بر اینکه رشوه و فسادهای مختلف در زندگی انسان‌ها باعث تخریب زندگی آنها می شود اظهار داشت: نیت یک کار در ژن افراد اثر می‌گذارد و نیت‌های غلط باعث از بین رفتن عمل می‌شود.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به اینکه 70 درصد داروها در آلمان منشا گیاهی دارد اما 70 درصد داروها در ایران منشا شیمیایی دارد عنوان داشت: در کتاب‌های روز دنیا از طب سنتی و اسلامی استفاده می‌شود.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی با بیان اینکه ایران 3 هزار و 300 نوع داروی گیاهی دارد که همه آنها را صادر می‌کنند تصریح کرد: دشمنان در کشت و زرع ایران اختلال ایجاد می‌کنند.
وی با اعلام اینکه زباله، معماری و شهرسازی ، محیط زیست و بیکاری از چالش‌های اصلی استان گیلان هستند خاطرنشان کرد: سبک زندگی و اهداف در جامعه ایرانی عوض شده است.
کرمی با تاکید بر اینکه استان گیلان رتبه اول سالمندی در کشور شده است و بزرگترین عامل مرگ و میر کشور بیماری‌های قلبی است ابراز داشت: استان گیلان رتبه اول ابتلا به سرطان در کشور را دارد.
استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به اینکه 90 درصد بیماری‌ها ناشی از روش زندگی و غذا هستند بیان داشت: 6 اصل برای سلامتی باید توسط افراد جامعه رعایت شود.
مدرس و محقق پدافند غیرعامل در زمینه تهدیدات نوین زیستی و محیطی افزود: تغذیه سالم، کاهش استرس و اضطراب، ورزش و تحرک، دعا و نیایش، خواب صحیح و احساسات مثبت بر روی سلامتی انسان تاثیرگذار هستند.
وی با اعلام اینکه 37 کشور در جهان کشت محصولات تراریخته را ممنوع کردند گفت: قند، چربی و نمک بر روی غذای مردم تاثیر گذاشته است و مردم باید از غذاهای مفید استفاده کنند.


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

آخرین اخبار

شیر بادام؛ شیر گیاهی خوشمزه و پر خاصیت با چندین طعم مختلف
کسانی که به دلیل در پیش گرفتن رژیم گیاهخواری و یا حساسیت به لاکتوز به دنبال شیر‌های گیاهی هستند، معمولا شیر بادام یکی از انتخاب‌های مهم آنهاست به دلیل دارا بودن میزان بالای کلسیم این شیر می‌تواند تا حدودی در برابر شیر گاو عرض اندام کند و جای آن را بگیرد.
هافبک استقلال در حال مذاکره با باشگاه سوئیسی
هافبک نیم فصل اول تیم استقلال مورد توجه یک باشگاه سوئیسی قرار گرفته است.
پرسپولیسی‌ها به ضیافت اسپانسر برانکو رفتند
بازیکنان پرسپولیس به ضیافتی که اسپانسر سرمربی‌شان در نظر گرفته رفتند.
استقلال و پرسپولیس ۲ ماه تا قیمت‌گذاری
رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اشاره مصوبه هیات وزیران درباره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: تا دو ماه دیگر و نهایتا تا پایان سال قیمت‌گذاری این دو باشگاه انجام می‌شود.
شیخ ویسی: آلیسون هم دقیقا مثل من گل خورد
پیکان در هفته های پایانی نمایش برابر و حتی خوبی برابر حریفانش داشت اما هر بار اشتباهات فردی یا بدشانسی باعث شد این تیم شکست بخورد.
عرب با برانکو و ۵ بازیکن پرسپولیس جلسه برگزار کرد
سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز در جلسه‌ای با حضور سرمربی این تیم و پنج بازیکن حاضر شد تا در خصوص مسائل رخ داده صحبت کند.
عرب با برانکو و ۵ بازیکن پرسپولیس جلسه برگزار کرد
سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز در جلسه‌ای با حضور سرمربی این تیم و پنج بازیکن حاضر شد تا در خصوص مسائل رخ داده صحبت کند.
اینتر در اندیشه تمدید قرارداد با ایکاردی
باشگاه فوتبال اینترمیلان قصد دارد تا چندی دیگر با مهاجم تکنیکی خود قراردادش را تمدید کند.
احتمال جدایی علی‌محمدی از سپاهان
جلال‌الدین علی‌محمدی، هافبک تیم فوتبال سپاهان درصدد جدایی از این تیم است.
مرفاوی: تیم شفر پیشرفت کرده است
صمد مرفاوی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال فصل را خوب شروع نکرد اما در دیدار‌های اخیر پیشرفت را در شاگردان شفر دیدیم.

پر بازدید ترین اخبار امروز

معافیت جانبازان ۵۰ درصد از قانون بازنشستگی
جانبازان ۵۰ درصد هم مانند جانبازان بالای ۵۰ درصد، از قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند.
بازیگر معروف به استقبال زمستان رفت +عکس
سیدجواد رضویان بازیگر سینما و تلویزیلون با انتشار تصویری از خود به استقبال زمستان رفت.
رنگ موی جدید رامین رضاییان
رامین رضاییان پس از پایان کارش در لیگ بلژیک و چند وقت بی تیم ماندن به لیگ قطر رفت اما تیپ و ظاهر او در این مدت، کاملا عوض شده است.
«کامبیز مهدی زاده»؛ داماد جنجالی حسن روحانی
کامبیز مهدی زاده فرساد، تیر ماه امسال در تالار فرشته تهران با یکی از دختران آقای رییس جمهور دولت تدبیر و امید ازدواج کرد. آقای روحانی٬ دو پسر و سه دختر دارد که اکنون یکی از دامادهای وی در کانون توجه رسانه های داخلی و بین المللی قرار گرفته است.
فرزندان روسای جمهور آسیای مرکزی چه می‌کنند؟
سورانبای جین‌بیک‌اف، رئیس‌جمهور قرقیزستان با ۲ فرزند کمترین، و امامعلی رحمان با ۹ فرزند رکورددار بزرگ ترین خانواده در میان روسای جمهور آسیای مرکزی هستند.
تپه باستانی هگمتانه
سریعترین خودروی پلاک‌شده در ایران!
کارگران بازداشتی فولاد آزاد می‌شوند
حناچی این هفته وارد مذاکره با وزارت خارجه می‌شود
برگی دیگر از فساد اقتصادی متهم بزرگ نفتی
ثبت ۷ رکورد جهانی در حادثه زلزله کرمانشاه
کودکان کار و خیابانی؛ پدیده‌ای ‌با ‌چالش‌های فراو‌ان‌
حل مشکلات اقتصادی با برخورد‌های صرفا قضایی ممکن نیست
رتبه‌بندی معلمان شامل بازنشستگان نمی شود
انتقال روزانه حدود 60 تن پسماند عفونی به مرکز جمع‌آوری پسماند آرادکوه