سیدجلال: دغدغه‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم

23:14 ۱۶ روز و ۱۴ ساعت پیش برترین ها 110 0
         سیدجلال: دغدغه‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز نگرانی‌های قبلی حل نشده، دغدغه های جدیدی پیدا کرده‌ایم و این مساله فشار را روی ما بیشتر کرده است.

برترین ها

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان به دنبال مسایل و صحبت‌هایی که طی دیشب و امروز دوشنبه پیش آمد و در فضای رسانه‌ای مطرح شد، در محل باشگاه حضور یافت. او در جلسه ای با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه شرکت کرد و توضیحاتی را درباره موارد مورد اشاره مطرح نمود.

کاپیتان سرخپوشان، در پایان این ملاقات و در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: همانطور که بارها تاکید کرده‌ام فشردگی بازی‌ها ، سنگینی مسئولیتی که نسبت به باشگاه و هواداران روی دوش و ذهن خودمان احساس می‌کنیم و کمبود نفرات که اجازه تقسیم فشار را نداده و استرس ما را بیشتر می‌کند باعث شده است، تحت شرایط بسیار سختی باشیم که هر چه تلاش کنیم توضیح آن ممکن نیست.

در این شرایط وقتی استرس‌ها و نگرانی‌های جدیدی هم به وجود می‌آید، این فشار خرد کننده تر می شود. شاید بعضی اظهار نظرها بعد از بازی‌ها هم ناشی از همین خستگی و فشار باشد و این با احساس عدم امنیتی که از بیرون مجموعه به ما وارد می گردد، تشدید می‌شود.

وی ادامه می‌دهد: ما با انبوه مشکلاتی که داشته ایم خودمان را در این شرایط حفظ کرده‌ایم. همه ما در باشگاه و به ویژه تیم به معنای واقعی بیش از حد معمول انرژی و توان گذاشته ایم.

از یک سو محرومیتی بود که به تیم تحمیل شد و از سوی دیگر موضوع بدهی ها و احکام داخلی و خارجی بود که فشار مالی را زیاد و به کل مجموعه منتقل می‌‌کرد. همانطور که بارها گفتم ما شاهد تلاش خیلی زیاد آقای گرشاسبی و تیم مدیریتی باشگاه بودیم که به دنبال کم کردن مشکلات و رفع نیاز های تیم بودند.

         سیدجلال: دغدغه‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم

وقتی ایشان به عنوان سرپرست کار خود را با انبوهی از مشکلات آغاز کرد هیچ کس به دنبال در اختیار گرفتن باشگاه نبود اما امروز که پرسپولیس ، کم کم به شرایط ایده آل می رسد همه مشغول لابی و رایزنی شده اند تا باشگاه را در اختیار بگیرند. ما در آن زمان، چون این تلاش ها را می دیدیم، مسایل بسیاری را تحمل می کردیم و باشگاه هم متقابلا تلاش کرد تا در مواقعی که می شود و تا آن جا که توان دارد به تیم و بچه ها توجه داشته باشد.

در واقع به معنای واقعی مثل یک خانواده شدیم و به هم کمک کردیم تا بتوانیم این روزهای سخت تر از سخت را سپری کنیم. اگر غیر از این بود قطعا در یکی از دشوارترین روزهای تاریخ باشگاه یکی از بهترین دوران های آن را رقم نمی زدیم.

سید جلال حسینی اضافه می کند: حالا در شرایطی که هنوز با این مشکلات روبرو هستیم و یک جورهایی هنوز فقط خودمان هستیم و خدای خودمان و هواداران مان باید نگران اتفاقات تازه ای باشیم که می خواهد این ترکیب برنده و موفق را بر هم بزند. این مساله واقعا تیم را عصبی می کند.

ما همه این مشقت ها را تحمل کردیم، به امید آنکه این دوره بگذرد و بتوانیم شرایط مساعد تری داشته باشیم ولی حالا نمی دانیم آینده باشگاه چه می شود.

وی افزود: این موفقیت فقط با تلاش تیم و یا تنها با حمایت هواداران و فقط با تلاش باشگاه ممکن نبود. همه در سال‌های قبل دیده ایم پرسپولیس، هر گاه در یکی از این موارد ضعیف و در دیگر موارد خیلی قوی بوده به نتیجه نرسیده است.

الان این شرایط را با جمع شدن دانایی کادر فنی، همت و غیرت و فداکاری بازیکنان و حمایت غیر قابل توصیف هواداران و تلاش‌های شبانه روزی مدیرعامل، هیات مدیره، مدیران بخش های مختلف باشگاه، تیم مدیریتی و تک تک کارکنان باشگاه داریم. پس باید به ما حق بدهند که نگران برهم خوردن این ثبات و انسجام باشیم. چه کسی می‌داند این ثبات که بر هم بخورد، چه شرایطی به وجود می‌آید؟

این مساله ذهن همه ما را به هم می ریزد. بعضی آدم ها امتحان پس داده هستند و بعضی هم که هندوانه در بسته اند. آن هم در این مقطع که تازه می خواهیم کمی نفس بکشیم. بازیکنان جدید بیایند و خودمان را برای یک نیم فصل قدرتمند و همچنین حضور پر قدرت در دوره بعدی لیگ قهرمانان آماده کنیم. پرسپولیس در شرایط خیلی حساسی قرار گرفته و به جای اینکه دغدغه ها کمتر شود، اخباری می شنویم که دغدغه های ما را بیشتر هم کرده است.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اظهار نظر من بعد از بازی با تراکتور و در شرایطی که بازی سنگینی داشتیم تا حد زیادی تحت تاثیر همین مسایل و فشار ها بود. امیدوارم هواداران هم واکنش منفی نشان ندهند. ما باید عامل اصلی موفقیت خودمان که اتحاد، همدلی و کار دسته جمعی است را حفظ کنیم. باید متحد باشیم چون آن چه رقم زده ایم حاصل یک کار گروهی در باشگاه و تیم و هواداران بوده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین امیدواریم اگر این امکان وجود ندارد که در حل مشکلی از مشکلات به کمک پرسپولیس بیایند، حداقل بیش از این بر مشکلات این باشگاه و هواداران اضافه نشود و بگذارند تا با ثبات مدیریت باشگاه پرسپولیس بار دیگر روزهای خوب و درخشان خود را تکرار کند.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

امشب بارش شهابی جوزایی به اوج می‌رسد
کارشناس نجوم با بیان اینکه امشب بارش شهابی جوزایی قابل رصد می شود، گفت: این بارش از پرشهابترین بارشهایی است که در سال رخ می دهد.
زمان عرضه و قیمت گلکسی اس ۱۰ لو رفت
سایت بریتانیایی Gizmodo زمان عرضه و قیمت گلکسی اس 10 سامسونگ (Samsung Galaxy S10) را به واسطه‌ی منابع معتبری به دست آورده است.
دوربین سلفی گلکسی‌ای ۸ اس با افکتی جذاب
با اینکه دوربین سلفی گلکسی ای 8 اس در سوراخی در نمایشگر دستگاه تعبیه شده، اما سامسونگ افکت‌های جذابی را برای آن در نظر گرفته است که می‌تواند طراحی دوربین را بی‌نظیر کند.
تصادف در بزرگراه کرج؛ یک نفر فوت شد
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف در سیر غرب به شرق بزرگراه کرج خبر داد و گفت: در این حادثه یک خانم فوت و ۲ آقا مصدوم شدند.
دستگیری سارقان مسلح سنگ الماس
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۴ سارق مسلح سنگ الماس از بازار تهران، هنگام خروج از مرز های شمال غربی کشور خبر داد.
آتش افروز شیشه‌ای خودرو‌ها به دام افتاد
رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که اقدام به آتش زدن چندین خودرو در عبدل‌آباد تهران کرده بود.
تازه‌ترین جزئیات از فوت مشکوک زن همدانی
رئیس بیمارستان بوعلی همدان با اشاره فوت یک مادر در این بیمارستان گفت: علی‌رغم تاکید پرستاران بیمارستان بوعلی به حساسیت بیمار به داروهای آنتی بیوتیکی، اما باز هم پزشک دستور تزریق را داده است.
گردهمایی ملی « سبک زندگی و سلامت » در یزد آغاز شد
یزد - ایرنا - دومین گردهمایی ملی « سبک زندگی و سلامت »، روز پنجشنبه در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد آغاز شد. در این همایش 2 روزه حدود 300 نفر از استادان ، دانشجویان و صاحب‌نظران رشته‌های مختلف از دانشگاه‌های سراسر کشور حضور دارند.
جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان در کاشان گشایش یافت
کاشان - ایرنا - نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان روز پنجشنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در میدان فرهنگ و هنر کمال الملک شهر کاشان آغاز شد.
نیروی انتظامی 70 هزار حافظ قرآن دارد
مشهد- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: افزون بر 70 هزار نفر حافظ یک جزء تا کل قرآن کریم در این نیرو خدمت می کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

واکنش مردم به ادعای بنزینی علی مطهری
در پی زمزمه‌های رئیس‌جمهور و علی مطهری نایب‌رئیس‌مجلس درباره دو نرخی و گران کردن بنزین، سایت تابناک این موضوع را به اقتراح مخاطبان خود گذاشت.
تصمیم تازه رژیم صهیونیستی درباره سفارت‌خانه ها در قدس اشغالی
رژیم صهیونیستی قصد دارد در راستای تشویق کشورهای جهان به انتقال سفارت‌خانه‌هایشان به قدس اشغالی، در این شهر یک مجتمع سفارت‌خانه‌ها را ایجاد کند.
امروز ۱۳ دسامبر؛ سالروز تحول بزرگ در ارتباط مخابراتی
روز ۱۳ دسامبر ۱۹۶۲ سازمان فضایی آمریکا(ناسا) گام مهمی را برای برای برقراری ارتباط مخابراتی برداشت.
امشب بارش شهابی جوزایی به اوج می‌رسد
کارشناس نجوم با بیان اینکه امشب بارش شهابی جوزایی قابل رصد می شود، گفت: این بارش از پرشهابترین بارشهایی است که در سال رخ می دهد.
زمان عرضه و قیمت گلکسی اس ۱۰ لو رفت
سایت بریتانیایی Gizmodo زمان عرضه و قیمت گلکسی اس 10 سامسونگ (Samsung Galaxy S10) را به واسطه‌ی منابع معتبری به دست آورده است.
تیم های امدادی به هواداران سرخابی خدمات ویژه ارائه می دهند
مسابقه فوتسال مقاومت آستارا و لاهیگ لاهیجان نیمه تمام ماند
کیم یونگ سرمربی تیم ملی فوتبال کره شمالی شد
مسابقات فوتسال لیگ برتر بزرگسالان گیلان آغاز شد
فولاد هرمزگان قهرمان فوتبال ساحلی بندرعباس شد
فیلم| نگاهی به بازی‌های فصل گذشته استقلال و پدیده
ابراهیمی و خانزاده در الاهلی ماندنی شدند
کی‌روش: بازیکنم آماده هستند خودشان را برای تیم فدا کنند
شاگردان ˮشفرˮ و ˮگل محمدیˮ به مصاف هم می‌روند
لیست بازیکنان مدنظر ˮبرانکوˮ آماده است