سیدجلال: دغدغه‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم

23:14 ۱۷۷ روز پیش برترین ها 500 0
         سیدجلال: دغدغه‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز نگرانی‌های قبلی حل نشده، دغدغه های جدیدی پیدا کرده‌ایم و این مساله فشار را روی ما بیشتر کرده است.

برترین ها

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان به دنبال مسایل و صحبت‌هایی که طی دیشب و امروز دوشنبه پیش آمد و در فضای رسانه‌ای مطرح شد، در محل باشگاه حضور یافت. او در جلسه ای با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه شرکت کرد و توضیحاتی را درباره موارد مورد اشاره مطرح نمود.

کاپیتان سرخپوشان، در پایان این ملاقات و در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: همانطور که بارها تاکید کرده‌ام فشردگی بازی‌ها ، سنگینی مسئولیتی که نسبت به باشگاه و هواداران روی دوش و ذهن خودمان احساس می‌کنیم و کمبود نفرات که اجازه تقسیم فشار را نداده و استرس ما را بیشتر می‌کند باعث شده است، تحت شرایط بسیار سختی باشیم که هر چه تلاش کنیم توضیح آن ممکن نیست.

در این شرایط وقتی استرس‌ها و نگرانی‌های جدیدی هم به وجود می‌آید، این فشار خرد کننده تر می شود. شاید بعضی اظهار نظرها بعد از بازی‌ها هم ناشی از همین خستگی و فشار باشد و این با احساس عدم امنیتی که از بیرون مجموعه به ما وارد می گردد، تشدید می‌شود.

وی ادامه می‌دهد: ما با انبوه مشکلاتی که داشته ایم خودمان را در این شرایط حفظ کرده‌ایم. همه ما در باشگاه و به ویژه تیم به معنای واقعی بیش از حد معمول انرژی و توان گذاشته ایم.

از یک سو محرومیتی بود که به تیم تحمیل شد و از سوی دیگر موضوع بدهی ها و احکام داخلی و خارجی بود که فشار مالی را زیاد و به کل مجموعه منتقل می‌‌کرد. همانطور که بارها گفتم ما شاهد تلاش خیلی زیاد آقای گرشاسبی و تیم مدیریتی باشگاه بودیم که به دنبال کم کردن مشکلات و رفع نیاز های تیم بودند.

         سیدجلال: دغدغه‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم

وقتی ایشان به عنوان سرپرست کار خود را با انبوهی از مشکلات آغاز کرد هیچ کس به دنبال در اختیار گرفتن باشگاه نبود اما امروز که پرسپولیس ، کم کم به شرایط ایده آل می رسد همه مشغول لابی و رایزنی شده اند تا باشگاه را در اختیار بگیرند. ما در آن زمان، چون این تلاش ها را می دیدیم، مسایل بسیاری را تحمل می کردیم و باشگاه هم متقابلا تلاش کرد تا در مواقعی که می شود و تا آن جا که توان دارد به تیم و بچه ها توجه داشته باشد.

در واقع به معنای واقعی مثل یک خانواده شدیم و به هم کمک کردیم تا بتوانیم این روزهای سخت تر از سخت را سپری کنیم. اگر غیر از این بود قطعا در یکی از دشوارترین روزهای تاریخ باشگاه یکی از بهترین دوران های آن را رقم نمی زدیم.

سید جلال حسینی اضافه می کند: حالا در شرایطی که هنوز با این مشکلات روبرو هستیم و یک جورهایی هنوز فقط خودمان هستیم و خدای خودمان و هواداران مان باید نگران اتفاقات تازه ای باشیم که می خواهد این ترکیب برنده و موفق را بر هم بزند. این مساله واقعا تیم را عصبی می کند.

ما همه این مشقت ها را تحمل کردیم، به امید آنکه این دوره بگذرد و بتوانیم شرایط مساعد تری داشته باشیم ولی حالا نمی دانیم آینده باشگاه چه می شود.

وی افزود: این موفقیت فقط با تلاش تیم و یا تنها با حمایت هواداران و فقط با تلاش باشگاه ممکن نبود. همه در سال‌های قبل دیده ایم پرسپولیس، هر گاه در یکی از این موارد ضعیف و در دیگر موارد خیلی قوی بوده به نتیجه نرسیده است.

الان این شرایط را با جمع شدن دانایی کادر فنی، همت و غیرت و فداکاری بازیکنان و حمایت غیر قابل توصیف هواداران و تلاش‌های شبانه روزی مدیرعامل، هیات مدیره، مدیران بخش های مختلف باشگاه، تیم مدیریتی و تک تک کارکنان باشگاه داریم. پس باید به ما حق بدهند که نگران برهم خوردن این ثبات و انسجام باشیم. چه کسی می‌داند این ثبات که بر هم بخورد، چه شرایطی به وجود می‌آید؟

این مساله ذهن همه ما را به هم می ریزد. بعضی آدم ها امتحان پس داده هستند و بعضی هم که هندوانه در بسته اند. آن هم در این مقطع که تازه می خواهیم کمی نفس بکشیم. بازیکنان جدید بیایند و خودمان را برای یک نیم فصل قدرتمند و همچنین حضور پر قدرت در دوره بعدی لیگ قهرمانان آماده کنیم. پرسپولیس در شرایط خیلی حساسی قرار گرفته و به جای اینکه دغدغه ها کمتر شود، اخباری می شنویم که دغدغه های ما را بیشتر هم کرده است.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اظهار نظر من بعد از بازی با تراکتور و در شرایطی که بازی سنگینی داشتیم تا حد زیادی تحت تاثیر همین مسایل و فشار ها بود. امیدوارم هواداران هم واکنش منفی نشان ندهند. ما باید عامل اصلی موفقیت خودمان که اتحاد، همدلی و کار دسته جمعی است را حفظ کنیم. باید متحد باشیم چون آن چه رقم زده ایم حاصل یک کار گروهی در باشگاه و تیم و هواداران بوده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین امیدواریم اگر این امکان وجود ندارد که در حل مشکلی از مشکلات به کمک پرسپولیس بیایند، حداقل بیش از این بر مشکلات این باشگاه و هواداران اضافه نشود و بگذارند تا با ثبات مدیریت باشگاه پرسپولیس بار دیگر روزهای خوب و درخشان خود را تکرار کند.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

کشتی و رزمی
کشتی و رزمی

آخرین اخبار

شهرداری بندرعباس در خانه شکست خورد
بندرعباس- ایرنا- تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در دیداری خانگی در برابر تیم پارس جنوبی بوشهر با نتیجه پنج بر سه شکست خورد.
تعهد ۵۳۰۰ میلیارد ریالی ستاد فرمان حضرت امام برای اشتغال سیلزدگان
بجنورد - ایرنا - معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: این ستاد ۵۳۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال جوانان در مناطق سیلزده کشور را تعهد کرده است.
ستاد اجرایی حضرت امام ۶۰ هزار مسکن برای سیل زدگان می سازد
بجنورد - ایرنا - معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: این ستاد برای ساخت ۶۰ هزار واحد مسکونی در مناطق سیلزده کشور، با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توافق کرده است.
سردار فضلی: فتح خرمشهر از امدادهای غیبی بود
ساوه - ایرنا - فرمانده دانشکده افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: فتح خرمشهر حاصل امدادهای غیبی و الهی با روحیه شهادت طلبی و حق جویانه رزمندگان اسلام بود.
سیلاب در شهرستان دماوند خسارات جانی به همراه نداشت
تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان دماوند از وقوع سیلاب در دو منطقه از این شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه خسارات جانی به همراه نداشت.
15 هزار حافظ قرآن تربیت می شود
گنبدکاووس - ایرنا - رییس سازمان دارالقرآن کشور اعلام کرد که تربیت 15 هزار حافظ قرآن از برنامه های این سازمان در تعطیلات تابستان 98 است که با کمک تشکل ها، موسسه ها و خانه های قرآنی محقق می شود.
بارش ها سبب جاری شدن سیلاب در سمنان شد
سمنان - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: بارش های رگباری که از شب گذشته آغاز شده و از عصر امروز شدت یافته، سبب جاری شدن سیلاب در برخی مناطق استان شده است.
همگرایی مردم همانند روزهای نخست سیل باقی است
ساری - ایرنا - رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان سیمرغ مازندران روند فعالیت های بازسازی را رضایت بخش اعلام کرد و گفت: همگرایی مردم همانند روزهای نخستین وقوع سیل ادامه دارد.
گروه‌های مقاومت: حقوق ملت فلسطین قابل مذاکره نیست
تهران- ایرنا- گروه‌های مقاومت فلسطین ضمن اعلام مخالفت قاطع با برگزاری کنفرانس اقتصادی بحرین تحت نظارت آمریکا، آن را گامی خطرناک برای نابودی مساله فلسطین دانستند و افزودند که حقوق ملت فلسطین قابل مذاکره نیست.
ده ها نظامی سعودی در حمله نیروهای یمنی کشته شدند
تهران- ایرنا- ده‌ها نظامی سعودی روز چهارشنبه در حمله ارتش و کمیته های مردمی یمن به منطقه نجران در جنوب عربستان کشته و زخمی شدند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

استاندار خراسان جنوبی از مناطق سیل زده سربیشه بازدید کرد
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پی بارش رگباری و وقوع سیل در این استان عصر چهارشنبه از مناطق سیل زده شیرگ آقا از توابع شهرستان سربیشه بازدید کرد.
هدف تولیدات نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی جامعه باشد
مشهد - ایرنا - یک مددکار اجتماعی گفت: هدف تولیدات تصویری و نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی و شایع در جامعه برای مخاطبان باشد.
تیام: 900 هزار دلار بدهید تا استقلالی شوم
مامه بابا تیام پس از سپری کردن یک فصل ناموفق در عجمان امارات حالا قصد تعویض تیمش را داشته و مدعی شده مدیران باشگاه استقلال با او برای بازگشت مجدد به جمع آبی‌پوشان مذاکره کرده‌اند.
گناهِ موزه‌هایی که می‌خواهند تاریخ‌ساز باشند، چیست؟
«باید برای تخصیص اعتبار برای اعتلای موزه‌ها فکری جدی کرد، هر چند آن صرفاً مختص به موزه‌های میراث فرهنگی نیست و بیشترِ موزه‌ها با این موارد مواجه‌اند؛ چون کمبود همین بودجه‌ها موزه را از رسالت اصلی خود که آگاهی بخشی مردم و صرف اوقات فراغت آنها با مطالبات فرهنگی است باز می‌دارد. اگر یک موزه بداند چه بودجه‌ای دارد، برای هر قدم از اقداماتش در فضای موزه‌ای خود و مهمتر از همه یعنی جذب مخاطب و رفع نیازهای روز او برنامه‌ریزی می‌کند.»
گزینه سخنگویی دولت آخر هفته با رئیس جمهور دیدار می‌کند- بن علوی برای میانجیگری نیامده بود
از کشورهای مختلف عده‌ای به دنبال این هستند که هم برجام حفظ شود و هم درگیری در منطقه نشود. با توجه به اهمیت برجام می خواهند امور به گونه‌ای پیش رود که رضایت ایران جلب شود. اما این تلاش ها به این معنا نیست که مذاکره‌ای بین ایران و آمریکا انجام شود.
شهرداری بندرعباس در خانه شکست خورد
قلعه نویی: تمایلی برای بازگشت به استقلال ندارم
سه باریکن یزدی به اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان دعوت شدند
عضو هیات مدیره استقلال: باید در هر سه جام مدعی باشیم
ساری: اگر فینال لیگ اروپا ملاک ماندنم باشد، همین حالا می روم
قرارداد «ویلموتس» با فدراسیون فوتبال ایران امضاء شد
مشکلات تیم ملی فوتبال افغانستان حل می شود
دادگاه اتحادیه اروپا رای سال 2016 علیه رئال مادرید را لغو کرد
مدیرعامل پرسپولیس: مشکل بیرانوند حل شد
امضای قرارداد «ویلموتس» بازهم به تعویق افتاد