زنوزی و گرشاسبی: یاشاسین ایران، تهران و تبریز

01:14 ۲۰ روز و ۱۷ ساعت پیش برترین ها 145 0

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی روی خط برنامه نود آمد و به سوالات عادل فردوسی‌پور پاسخ داد.

برترین ها

وبسایت نود: محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی روی خط برنامه نود آمد و به سوالات عادل فردوسی‌پور پاسخ داد.
 زنوزی درباره گل سالم تراکتورسازی که به اشتباه توسط کمک داور آفساید اعلام شد اعلام کرد: داور هم مثل هر انسان دیگری ممکن است اشتباه کند اما توجیه این موضوع کار شایسته ای نیست. اگر بگویند گل سالم به ثمر رسیده اما اشتباه داوری رخ داده مشکلی نیست. همین! فیفا و قانون صریحا این صحنه را درست تلقی میکنند و مهم این است.
زنوزی در پاسخ به سوال فردوسی‌پور مبنی بر حضور پرچم ژاپن در میان تماشاگران تراکتورسازی نیز گفت: اگر شما به بازی های تراکتورسازی در تبریز دقت کنید از هفته دوم یا سوم هم این پرچم در ورزشگاه ما به اهتزاز در آمده و ارتباطی به موضوع کاشیما ندارد و به خاطر بازیکن ژاپنی ماست. ما می‌خواهیم فضا، فضای فوتبالی باشد نه چیز دیگر. ما برعکس تیم های پایتخت تریبون همیشگی نداریم و احقاق حق برایمان مشکل تر است.
وی در مورد وضعیت استوکس نیز گفت: تلاش ما این است تا او در تراکتورسازی باقی بماند و فردا نیز با مدیرعامل آقای اسدی جلسه خواهد داشت.
زنوزی درمورد شعارها به نفع کاشیما در بین طرفداران تراکتور در ورزشگاه نیز گفت: از روزی که به فوتبال آدم سعی داشتم تا جو متشنج ورزشگاه ها را بشکنم و برای تیم هایی که به تبریز می‌آیند میزبان شایسته ای باشیم. در بازی گذشته شروع کننده جو منفی در ورزشگاه طرفداران پرسپولیس بودند اما قول می‌دهم ما در تبریز مهمان نوازی کنیم.
همچنین او در پاسخ به سوال عادل فردوسی‌پور مبنی بر وضعیت مالکیت هم‌زمان او بر دو باشگاه ماشین سازی و تراکتورسازی و مغایرت با قوانین فیفا گفت: اگر بشود همین فردا ماشین‌سازی را تعطیل می‌کنم تا لیگ 15 تیمی بشود! قبلا هم گفتم اگر کسی خریدار ماشین‌سازی است بسم الله! قبول دارم که حضور دو تیم با یک مالک ممکن شبهه برانگیز باشد اما از شما سوالی دارم. آیا استقلال و پرسپولیس هر دو متعلق به وزارت ورزش نیستند؟ آیا این دو تیم به همین دلیل در کمیته انضباطی و سازمان لیگ و ... نفوذ ندارند؟
در این لحظه حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس روی خط برنامه نود آمد. او صحبت هایش را با این جملات آغاز کرد: شروع کننده پرسپولیسی ها بودند ؟ ایشان(زنوزی) در VVIP حضور داشتند و همه صحنه ها را به ریز دیدند و شاهد بودند . ما هم که وقتی 10 درصد سهم تماشاگران تراکتورسازی بود و دیدیم بیشتز از ظرفیت حضور یافته اند اجازه ورود دادیم و مهمان نوازی کردیم. لذا ما حسن نیت خود را نشان دادیم .
ما همواره اینگونه بودیم و در لیگ قهرمانان آسیا نیز تیم اخلاق مسابقات شدیم و هرگز شروع کننده جو متشنج نبودیم. کاش صحنه هایی مثل اهتزاز پرچم کشور های مختلف را شاهد نبودیم چراکه ما ایرانی هستیم و در کشور ایران و پایتخت ایران به میزبانی ما این اتفاقات زیبنده نبود. تاکید می کنم ما شروع کننده نبودیم و امیدوارم با توجه به قولی که آقای زنوزی دادند در تبریز هم شاهد مهمان نوازی تراکتوری ها باشیم.
زنوزی در پاسخ به گرشاسبی گفت:‌ ما هم مشکلی نداریم و اگر ظرفیت ورزشگاه به ما اجازه دهد به پرسپولیسی ها اختصاص می دهیم. هرچقدر هوادار داشته باشند در خدمتشان هستیم و پذیرایی هم از ایشان خواهیم کرد.
سپس گرشاسبی ادامه داد: ما خود در سکوهایمان کنترل داریم و مسایلی که رخ می دهد را کنترل می کنیم و با توجه به اینکه آقای زنوزی گفتند تنش ها باید کاهش پیدا کند امیدوارم ایشان هم از خطاهای طرفدارانشان چشم پوشی نکنند و ما شاهد بهبود جو در ورزشگاه ها باشیم.
گرشاسبی در پاسخ به سوال فردوسی‌پور مبنی بر اعتصاب بازیکنان پرسپولیس گفت:‌ هرگز چنین نیست! مصاحبه جلال حسینی؟ نخیر ایشان معترض به اهتزاز پرچم ها در ورزشگاه ها بودند و این حرکات روی اعصاب بازیکنان ما رفته است.
سپس فردوسی پور از وی پرسید پس چرا امروز بازیکنان پرسپولیس تمرین نکرند؟ که گرشاسبی توضیح داد: هرگز! حتی خود جلال هم گفته است امروز تمرین بدنسازی انجام داده ایم.
گرشاسبی در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت بازنشستگی اش گفت: تا 15 آذر تکلیف مشخص خواهد شد. باید وزارت ورزش و جوانان که پیگیر کار و مسایل قانونی آن است در این باره پاسخ دهد.
در این لحظه زنوزی از فردوسی‌پور در مورد حضور پرچم کرواسی در بازی های پرسپولیس پرسید که عادل گفت به خاطر برانکو این اتفاق می‌افتد. در ادامه زنوزی اذعان داشت پرچم ژاپن در ورزشگاه ما هم به خاطر سوگیتا است. یاشاسین ایران یاشاسین آذربایجان! مگر من خدمت کمی به تیم ملی کردم؟(اشاره به تخصیص هواپیمای اختصاصی برای پرواز های تیم ملی)
در نهایت هم گرشاسبی روی خط برنامه اعلام کرد: یاشاسین تهران! که با همراهی زنوزی همراه شد!


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

شیر بادام؛ شیر گیاهی خوشمزه و پر خاصیت با چندین طعم مختلف
کسانی که به دلیل در پیش گرفتن رژیم گیاهخواری و یا حساسیت به لاکتوز به دنبال شیر‌های گیاهی هستند، معمولا شیر بادام یکی از انتخاب‌های مهم آنهاست به دلیل دارا بودن میزان بالای کلسیم این شیر می‌تواند تا حدودی در برابر شیر گاو عرض اندام کند و جای آن را بگیرد.
هافبک استقلال در حال مذاکره با باشگاه سوئیسی
هافبک نیم فصل اول تیم استقلال مورد توجه یک باشگاه سوئیسی قرار گرفته است.
پرسپولیسی‌ها به ضیافت اسپانسر برانکو رفتند
بازیکنان پرسپولیس به ضیافتی که اسپانسر سرمربی‌شان در نظر گرفته رفتند.
استقلال و پرسپولیس ۲ ماه تا قیمت‌گذاری
رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اشاره مصوبه هیات وزیران درباره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: تا دو ماه دیگر و نهایتا تا پایان سال قیمت‌گذاری این دو باشگاه انجام می‌شود.
شیخ ویسی: آلیسون هم دقیقا مثل من گل خورد
پیکان در هفته های پایانی نمایش برابر و حتی خوبی برابر حریفانش داشت اما هر بار اشتباهات فردی یا بدشانسی باعث شد این تیم شکست بخورد.
عرب با برانکو و ۵ بازیکن پرسپولیس جلسه برگزار کرد
سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز در جلسه‌ای با حضور سرمربی این تیم و پنج بازیکن حاضر شد تا در خصوص مسائل رخ داده صحبت کند.
عرب با برانکو و ۵ بازیکن پرسپولیس جلسه برگزار کرد
سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز در جلسه‌ای با حضور سرمربی این تیم و پنج بازیکن حاضر شد تا در خصوص مسائل رخ داده صحبت کند.
اینتر در اندیشه تمدید قرارداد با ایکاردی
باشگاه فوتبال اینترمیلان قصد دارد تا چندی دیگر با مهاجم تکنیکی خود قراردادش را تمدید کند.
احتمال جدایی علی‌محمدی از سپاهان
جلال‌الدین علی‌محمدی، هافبک تیم فوتبال سپاهان درصدد جدایی از این تیم است.
مرفاوی: تیم شفر پیشرفت کرده است
صمد مرفاوی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال فصل را خوب شروع نکرد اما در دیدار‌های اخیر پیشرفت را در شاگردان شفر دیدیم.

پر بازدید ترین اخبار امروز

معافیت جانبازان ۵۰ درصد از قانون بازنشستگی
جانبازان ۵۰ درصد هم مانند جانبازان بالای ۵۰ درصد، از قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند.
بازیگر معروف به استقبال زمستان رفت +عکس
سیدجواد رضویان بازیگر سینما و تلویزیلون با انتشار تصویری از خود به استقبال زمستان رفت.
رنگ موی جدید رامین رضاییان
رامین رضاییان پس از پایان کارش در لیگ بلژیک و چند وقت بی تیم ماندن به لیگ قطر رفت اما تیپ و ظاهر او در این مدت، کاملا عوض شده است.
«کامبیز مهدی زاده»؛ داماد جنجالی حسن روحانی
کامبیز مهدی زاده فرساد، تیر ماه امسال در تالار فرشته تهران با یکی از دختران آقای رییس جمهور دولت تدبیر و امید ازدواج کرد. آقای روحانی٬ دو پسر و سه دختر دارد که اکنون یکی از دامادهای وی در کانون توجه رسانه های داخلی و بین المللی قرار گرفته است.
فرزندان روسای جمهور آسیای مرکزی چه می‌کنند؟
سورانبای جین‌بیک‌اف، رئیس‌جمهور قرقیزستان با ۲ فرزند کمترین، و امامعلی رحمان با ۹ فرزند رکورددار بزرگ ترین خانواده در میان روسای جمهور آسیای مرکزی هستند.
هافبک استقلال در حال مذاکره با باشگاه سوئیسی
پرسپولیسی‌ها به ضیافت اسپانسر برانکو رفتند
استقلال و پرسپولیس ۲ ماه تا قیمت‌گذاری
شیخ ویسی: آلیسون هم دقیقا مثل من گل خورد
عرب با برانکو و ۵ بازیکن پرسپولیس جلسه برگزار کرد
عرب با برانکو و ۵ بازیکن پرسپولیس جلسه برگزار کرد
اینتر در اندیشه تمدید قرارداد با ایکاردی
احتمال جدایی علی‌محمدی از سپاهان
مرفاوی: تیم شفر پیشرفت کرده است
قرعه دشوار برای لیورپول و منچستریونایتد