زنوزی و گرشاسبی: یاشاسین ایران، تهران و تبریز

01:14 ۱۷۹ روز و ۲۰ ساعت پیش برترین ها 443 0

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی روی خط برنامه نود آمد و به سوالات عادل فردوسی‌پور پاسخ داد.

برترین ها

وبسایت نود: محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی روی خط برنامه نود آمد و به سوالات عادل فردوسی‌پور پاسخ داد.
 زنوزی درباره گل سالم تراکتورسازی که به اشتباه توسط کمک داور آفساید اعلام شد اعلام کرد: داور هم مثل هر انسان دیگری ممکن است اشتباه کند اما توجیه این موضوع کار شایسته ای نیست. اگر بگویند گل سالم به ثمر رسیده اما اشتباه داوری رخ داده مشکلی نیست. همین! فیفا و قانون صریحا این صحنه را درست تلقی میکنند و مهم این است.
زنوزی در پاسخ به سوال فردوسی‌پور مبنی بر حضور پرچم ژاپن در میان تماشاگران تراکتورسازی نیز گفت: اگر شما به بازی های تراکتورسازی در تبریز دقت کنید از هفته دوم یا سوم هم این پرچم در ورزشگاه ما به اهتزاز در آمده و ارتباطی به موضوع کاشیما ندارد و به خاطر بازیکن ژاپنی ماست. ما می‌خواهیم فضا، فضای فوتبالی باشد نه چیز دیگر. ما برعکس تیم های پایتخت تریبون همیشگی نداریم و احقاق حق برایمان مشکل تر است.
وی در مورد وضعیت استوکس نیز گفت: تلاش ما این است تا او در تراکتورسازی باقی بماند و فردا نیز با مدیرعامل آقای اسدی جلسه خواهد داشت.
زنوزی درمورد شعارها به نفع کاشیما در بین طرفداران تراکتور در ورزشگاه نیز گفت: از روزی که به فوتبال آدم سعی داشتم تا جو متشنج ورزشگاه ها را بشکنم و برای تیم هایی که به تبریز می‌آیند میزبان شایسته ای باشیم. در بازی گذشته شروع کننده جو منفی در ورزشگاه طرفداران پرسپولیس بودند اما قول می‌دهم ما در تبریز مهمان نوازی کنیم.
همچنین او در پاسخ به سوال عادل فردوسی‌پور مبنی بر وضعیت مالکیت هم‌زمان او بر دو باشگاه ماشین سازی و تراکتورسازی و مغایرت با قوانین فیفا گفت: اگر بشود همین فردا ماشین‌سازی را تعطیل می‌کنم تا لیگ 15 تیمی بشود! قبلا هم گفتم اگر کسی خریدار ماشین‌سازی است بسم الله! قبول دارم که حضور دو تیم با یک مالک ممکن شبهه برانگیز باشد اما از شما سوالی دارم. آیا استقلال و پرسپولیس هر دو متعلق به وزارت ورزش نیستند؟ آیا این دو تیم به همین دلیل در کمیته انضباطی و سازمان لیگ و ... نفوذ ندارند؟
در این لحظه حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس روی خط برنامه نود آمد. او صحبت هایش را با این جملات آغاز کرد: شروع کننده پرسپولیسی ها بودند ؟ ایشان(زنوزی) در VVIP حضور داشتند و همه صحنه ها را به ریز دیدند و شاهد بودند . ما هم که وقتی 10 درصد سهم تماشاگران تراکتورسازی بود و دیدیم بیشتز از ظرفیت حضور یافته اند اجازه ورود دادیم و مهمان نوازی کردیم. لذا ما حسن نیت خود را نشان دادیم .
ما همواره اینگونه بودیم و در لیگ قهرمانان آسیا نیز تیم اخلاق مسابقات شدیم و هرگز شروع کننده جو متشنج نبودیم. کاش صحنه هایی مثل اهتزاز پرچم کشور های مختلف را شاهد نبودیم چراکه ما ایرانی هستیم و در کشور ایران و پایتخت ایران به میزبانی ما این اتفاقات زیبنده نبود. تاکید می کنم ما شروع کننده نبودیم و امیدوارم با توجه به قولی که آقای زنوزی دادند در تبریز هم شاهد مهمان نوازی تراکتوری ها باشیم.
زنوزی در پاسخ به گرشاسبی گفت:‌ ما هم مشکلی نداریم و اگر ظرفیت ورزشگاه به ما اجازه دهد به پرسپولیسی ها اختصاص می دهیم. هرچقدر هوادار داشته باشند در خدمتشان هستیم و پذیرایی هم از ایشان خواهیم کرد.
سپس گرشاسبی ادامه داد: ما خود در سکوهایمان کنترل داریم و مسایلی که رخ می دهد را کنترل می کنیم و با توجه به اینکه آقای زنوزی گفتند تنش ها باید کاهش پیدا کند امیدوارم ایشان هم از خطاهای طرفدارانشان چشم پوشی نکنند و ما شاهد بهبود جو در ورزشگاه ها باشیم.
گرشاسبی در پاسخ به سوال فردوسی‌پور مبنی بر اعتصاب بازیکنان پرسپولیس گفت:‌ هرگز چنین نیست! مصاحبه جلال حسینی؟ نخیر ایشان معترض به اهتزاز پرچم ها در ورزشگاه ها بودند و این حرکات روی اعصاب بازیکنان ما رفته است.
سپس فردوسی پور از وی پرسید پس چرا امروز بازیکنان پرسپولیس تمرین نکرند؟ که گرشاسبی توضیح داد: هرگز! حتی خود جلال هم گفته است امروز تمرین بدنسازی انجام داده ایم.
گرشاسبی در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت بازنشستگی اش گفت: تا 15 آذر تکلیف مشخص خواهد شد. باید وزارت ورزش و جوانان که پیگیر کار و مسایل قانونی آن است در این باره پاسخ دهد.
در این لحظه زنوزی از فردوسی‌پور در مورد حضور پرچم کرواسی در بازی های پرسپولیس پرسید که عادل گفت به خاطر برانکو این اتفاق می‌افتد. در ادامه زنوزی اذعان داشت پرچم ژاپن در ورزشگاه ما هم به خاطر سوگیتا است. یاشاسین ایران یاشاسین آذربایجان! مگر من خدمت کمی به تیم ملی کردم؟(اشاره به تخصیص هواپیمای اختصاصی برای پرواز های تیم ملی)
در نهایت هم گرشاسبی روی خط برنامه اعلام کرد: یاشاسین تهران! که با همراهی زنوزی همراه شد!


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

رابطه چاقی و کوچک شدن مغز
حفظ وزن سالم می‌تواند خطر ابتلاء به این بیماری‌ها و کوچک شدن مغز را کاهش دهد.
پاکدامن به یک چهارم نهایی گرند پری مسکو نرسید
علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی شمشیربازی سابر گرند پری مسکو نرسید.
کولاکوویچ: می‌توان به حضور در جمع ۶ تیم لیگ ملت‌ها امیدوار بود - هواداران کنار والیبال باشند
سرمربی تیم ملی والیبال می‌گوید: می‌توان به حضور ایران در جمع شش تیم پایانی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ امیدوار بود و بهتر است هواداران ایرانی در کنار تیم ملی باشند.
سلطانی‌فر: امیدوارم والیبال به جمع شش تیم نهایی لیگ ملت‌ها برسد
وزیر ورزش و جوانان در پایان تمرین تیم ملی والیبال گفت: امیدوارم ملی‌پوشان ایران به جمع شش تیم نهایی لیگ ملت‌ها صعود کنند.
حضور وزیر ورزش، صالحی‌امیری و معاونین در آخرین تمرین تیم ملی والیبال
آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از اعزام به لیگ ملت‌ها با حضور وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک و معاونین وزیر ورزش پیگیری شد.
واکنش تراکتورسازی به اظهارات محمد تقوی
باشگاه تراکتورسازی با صدور بیانیه‌ای به اظهارات اخیر محمد تقوی سرمربی سابق این باشگاه واکنش نشان داد.
قاضی دادگاه کالیفرنیا حکم به انسداد پول ساخت دیوار مکزیک داد
یک قاضی فدرال در کالیفرنیا حکم به انسداد موقت پول بخشی از دیوار مکزیک که از بودجه دفاعی کشور تخصیص داده شده بود، داد.
سیدحسن نصرالله: عنوان اساسی روز قدس امسال، مقابله با معامله ترامپ است
سخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان به مناسبت نوزدهمین سالگرد آزادسازی لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی انجام شد.
وقوع ۴٠ حادثه مرتبط درختان در پی طوفان تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع ۴٠ مورد حادثه مرتبط با درختان در پی وقوع طوفان شدید در تهران خبر داد.
حریق یک فست فود در خیابان ستارخان تهران
شب گذشته یک فست فود در خیابان ستارخان دچار حریق شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

انتشار اسامی فعالان اقتصادی مدعو در ضیافت افطار ریاست جمهوری
لازم است مردم فعالان بزرگ اقتصادی و کارآفرینان برجستۀ ایران را بشناسند و ببینند که رئیس جمهور محترمشان برای درمان اقتصادِ ایران با کدام بزرگواران جلسه برگزار می کند.
واکنش نوبخت به انتخاب علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت
سخنگوی سابق دولت با استقبال از انتخاب علی ربیعی گفت: این نخستین بار است که سخنگوی دولت تمام وقت به این وظیفه خواهد پرداخت و سمت دیگری در کابینه ندارد.
شکست در آنفیلد ضربه خیلی سختی بود
مهاجم بارسلونا پس از شکست برابر لیورپول در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای نحستین‌بار با رسانه‌ها صحبت کرد.
قائم مقامی قهرمان برق آسای جام شطرنج امارات - خادم الشریعه هجدهم شد
احسان قائم مقامی در مسابقات برق آسای جام رمضان امارات به عنوان قهرمانی رسید.
عذرخواهی علیرضا بیرانوند از نیروی انتظامی
باشگاه پرسپولیس با توجه به مساله پیش آمده بین دروازه‌بان این تیم با یکی از مأموران نیروی انتظامی، در پایان بازی با پارس جنوبی جم، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.
واکنش تراکتورسازی به اظهارات محمد تقوی
رفتار خوب بیرانوند جریمه‌اش را سبک کرد
ویدئو - «فصل سخت» به روایت برانکو
برانکو: ماندن در پرسپولیس؟ نمی‌دانم، شایدبه خانه برگردم- عراقچی حق دارد طرفدار پرسپولیس باشد
بگوویچ: قهرمانی من و برانکو خوشحال کننده است- در این ۲۰ سال خوب پول درآوردم
پیام تبریک رئیس فیفا به پرسپولیس
اعلام برنامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹
رکوردهایی که پدیده در لیگ نوزدهم شکست
بیرانوند مقابل سپاهان بازی می کند
قهرمانی لیگ نوزدهم مال استقلال است