زنوزی و گرشاسبی: یاشاسین ایران، تهران و تبریز

01:14 ۸۲ روز و ۱۰ ساعت پیش برترین ها 419 0

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی روی خط برنامه نود آمد و به سوالات عادل فردوسی‌پور پاسخ داد.

برترین ها

وبسایت نود: محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی روی خط برنامه نود آمد و به سوالات عادل فردوسی‌پور پاسخ داد.
 زنوزی درباره گل سالم تراکتورسازی که به اشتباه توسط کمک داور آفساید اعلام شد اعلام کرد: داور هم مثل هر انسان دیگری ممکن است اشتباه کند اما توجیه این موضوع کار شایسته ای نیست. اگر بگویند گل سالم به ثمر رسیده اما اشتباه داوری رخ داده مشکلی نیست. همین! فیفا و قانون صریحا این صحنه را درست تلقی میکنند و مهم این است.
زنوزی در پاسخ به سوال فردوسی‌پور مبنی بر حضور پرچم ژاپن در میان تماشاگران تراکتورسازی نیز گفت: اگر شما به بازی های تراکتورسازی در تبریز دقت کنید از هفته دوم یا سوم هم این پرچم در ورزشگاه ما به اهتزاز در آمده و ارتباطی به موضوع کاشیما ندارد و به خاطر بازیکن ژاپنی ماست. ما می‌خواهیم فضا، فضای فوتبالی باشد نه چیز دیگر. ما برعکس تیم های پایتخت تریبون همیشگی نداریم و احقاق حق برایمان مشکل تر است.
وی در مورد وضعیت استوکس نیز گفت: تلاش ما این است تا او در تراکتورسازی باقی بماند و فردا نیز با مدیرعامل آقای اسدی جلسه خواهد داشت.
زنوزی درمورد شعارها به نفع کاشیما در بین طرفداران تراکتور در ورزشگاه نیز گفت: از روزی که به فوتبال آدم سعی داشتم تا جو متشنج ورزشگاه ها را بشکنم و برای تیم هایی که به تبریز می‌آیند میزبان شایسته ای باشیم. در بازی گذشته شروع کننده جو منفی در ورزشگاه طرفداران پرسپولیس بودند اما قول می‌دهم ما در تبریز مهمان نوازی کنیم.
همچنین او در پاسخ به سوال عادل فردوسی‌پور مبنی بر وضعیت مالکیت هم‌زمان او بر دو باشگاه ماشین سازی و تراکتورسازی و مغایرت با قوانین فیفا گفت: اگر بشود همین فردا ماشین‌سازی را تعطیل می‌کنم تا لیگ 15 تیمی بشود! قبلا هم گفتم اگر کسی خریدار ماشین‌سازی است بسم الله! قبول دارم که حضور دو تیم با یک مالک ممکن شبهه برانگیز باشد اما از شما سوالی دارم. آیا استقلال و پرسپولیس هر دو متعلق به وزارت ورزش نیستند؟ آیا این دو تیم به همین دلیل در کمیته انضباطی و سازمان لیگ و ... نفوذ ندارند؟
در این لحظه حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس روی خط برنامه نود آمد. او صحبت هایش را با این جملات آغاز کرد: شروع کننده پرسپولیسی ها بودند ؟ ایشان(زنوزی) در VVIP حضور داشتند و همه صحنه ها را به ریز دیدند و شاهد بودند . ما هم که وقتی 10 درصد سهم تماشاگران تراکتورسازی بود و دیدیم بیشتز از ظرفیت حضور یافته اند اجازه ورود دادیم و مهمان نوازی کردیم. لذا ما حسن نیت خود را نشان دادیم .
ما همواره اینگونه بودیم و در لیگ قهرمانان آسیا نیز تیم اخلاق مسابقات شدیم و هرگز شروع کننده جو متشنج نبودیم. کاش صحنه هایی مثل اهتزاز پرچم کشور های مختلف را شاهد نبودیم چراکه ما ایرانی هستیم و در کشور ایران و پایتخت ایران به میزبانی ما این اتفاقات زیبنده نبود. تاکید می کنم ما شروع کننده نبودیم و امیدوارم با توجه به قولی که آقای زنوزی دادند در تبریز هم شاهد مهمان نوازی تراکتوری ها باشیم.
زنوزی در پاسخ به گرشاسبی گفت:‌ ما هم مشکلی نداریم و اگر ظرفیت ورزشگاه به ما اجازه دهد به پرسپولیسی ها اختصاص می دهیم. هرچقدر هوادار داشته باشند در خدمتشان هستیم و پذیرایی هم از ایشان خواهیم کرد.
سپس گرشاسبی ادامه داد: ما خود در سکوهایمان کنترل داریم و مسایلی که رخ می دهد را کنترل می کنیم و با توجه به اینکه آقای زنوزی گفتند تنش ها باید کاهش پیدا کند امیدوارم ایشان هم از خطاهای طرفدارانشان چشم پوشی نکنند و ما شاهد بهبود جو در ورزشگاه ها باشیم.
گرشاسبی در پاسخ به سوال فردوسی‌پور مبنی بر اعتصاب بازیکنان پرسپولیس گفت:‌ هرگز چنین نیست! مصاحبه جلال حسینی؟ نخیر ایشان معترض به اهتزاز پرچم ها در ورزشگاه ها بودند و این حرکات روی اعصاب بازیکنان ما رفته است.
سپس فردوسی پور از وی پرسید پس چرا امروز بازیکنان پرسپولیس تمرین نکرند؟ که گرشاسبی توضیح داد: هرگز! حتی خود جلال هم گفته است امروز تمرین بدنسازی انجام داده ایم.
گرشاسبی در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت بازنشستگی اش گفت: تا 15 آذر تکلیف مشخص خواهد شد. باید وزارت ورزش و جوانان که پیگیر کار و مسایل قانونی آن است در این باره پاسخ دهد.
در این لحظه زنوزی از فردوسی‌پور در مورد حضور پرچم کرواسی در بازی های پرسپولیس پرسید که عادل گفت به خاطر برانکو این اتفاق می‌افتد. در ادامه زنوزی اذعان داشت پرچم ژاپن در ورزشگاه ما هم به خاطر سوگیتا است. یاشاسین ایران یاشاسین آذربایجان! مگر من خدمت کمی به تیم ملی کردم؟(اشاره به تخصیص هواپیمای اختصاصی برای پرواز های تیم ملی)
در نهایت هم گرشاسبی روی خط برنامه اعلام کرد: یاشاسین تهران! که با همراهی زنوزی همراه شد!


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

اجازه ندهید همسرتان شما را عصبانی کند
هیچکس نمی‌تواند احساسی را به ما تحمیل کند. بله مطمئنا همسرمان می‌تواند کاری کند یا حرفی بزند که ما را کاملا عصبانی و خشمگین کند یا احساس واقعا بدی پیدا کنیم، ولی این چیزی نیست که برایش برنامه ریزی شده باشد؛ بلکه فقط اتفاقی است که روی می‌دهد.
عمده فروشی چیست و چه کاربردی دارد؟
در این مقاله قصد داریم نگاهی کلی به عمده فروشی داشته باشیم و با هم نگاهی به نقش عمده فروشی در بازار بیندازیم. بد نیست پیش از هر چیز به تعریف درستی از عمده فروشی برسیم. به خرید کالا در مقیاس‌های بزرگ (عمدتا از تولید کننده) و فروش آن به مشتریان (خرده فروشان، صنایع و ...) به صورت عمده و قیمت پائین عمده فروشی گفته می‌شود.
بازتاب جهانی سانسور بازی بایرن در ایران
عدم پخش مسابقه فوتبال بین تیم های آگزبورگ و بایرن مونیخ در تلویزیون ایران مورد توجه رسانه های آلمانی قرار گرفته است.
روایت عجیب هوادار انگلیسی زندانی در امارات
هوادار انگلیسی که تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر را در جام ملت های آسیا 2019 تشویق کرد، از روزهای تلخ خود در زندان اماراتی‌ها گفت.
عنایتی: از حضور کی‌روش در ایران استفاده نکردیم
پیشکسوت استقلال کی‌روش یک مربی باکلاس بود اما از حضور هشت ساله او در ایران استفاده نکردیم.
رقیب استقلال یوونتوس را کنار می‌زند؟
باشگاه العین امارات برای جذب مهاجم تیم ملی عراق پیشنهادی نجومی به باشگاه الشرطه داد.
خلیلی به تمرین پرسپولیس نمی‌رود
سرپرست جدید تیم فوتبال پرسپولیس امروز به تمرین این تیم نمی‌رود.
اسامی ۲۰ بازیکن پرسپولیس برای بازی با پدیده
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، 20 بازیکن را برای حضور دراردوی پیش از بازی با پدیده فرا خواند.
کوچ اجباری استقلال و پرسپولیس از ورزشگاه آزادی
احتمال دارد دیدارهای استقلال و پرسپولیس با حریفانشان در لیگ برتر دیگر در ورزشگاه آزادی برگزار نشود.
سیمئونه: گریژمان بازیکنی چند پستی است
سرمربی اتلتیکومادرید پس از پیروزی مقابل رایو وایکانو گفت: گریژمان بازیکنی فوق العاده و استثنایی است و می تواند در هر پستی خوش بدرخشد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هنرمندان معلول دیر بوشهر6 مقام کسب کردند
بوشهر- ایرنا- رئیس هیات مدیره انجمن معلولان شهرستان دیر استان بوشهر گفت: هنرمندان بازیگر معلول این شهرستان در جشنواره منطقه ای تئاتر مهر آیین خلیج فارس 6 مقام کسب کردند.
فرمانداری مجوز تشییع همسر شریعتی از حسینیه ارشاد را داده بود
تهران- ایرنا- فرماندار تهران اعلام کرد: مجوز تشییع پیکر پوران شریعت رضوی همسر دکتر شریعتی از حسینیه ارشاد صادر شده بود و نیروی انتظامی نیز همکاری لازم را در این زمینه داشته است.
حدیث زیبای پیامبر(ص) درباره روزی حلال
حدیث رسول اکرم(ص) درباره روزی حلال را در اینجا بخوانید.
جزئیات حریق یک دستگاه اتوبوس
سرهنگ نادر رحمانی درباره جزییات این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۷ شنبه در کیلومتر ۱۲ محور ایلام - سرابله (قبل از تونل آزادی)، یک دستگاه اتوبوس بنز با ۴۲ مسافر دچار حریق شد.
بازتاب جهانی سانسور بازی بایرن در ایران
روایت عجیب هوادار انگلیسی زندانی در امارات
عنایتی: از حضور کی‌روش در ایران استفاده نکردیم
رقیب استقلال یوونتوس را کنار می‌زند؟
خلیلی به تمرین پرسپولیس نمی‌رود
اسامی ۲۰ بازیکن پرسپولیس برای بازی با پدیده
کوچ اجباری استقلال و پرسپولیس از ورزشگاه آزادی
سیمئونه: گریژمان بازیکنی چند پستی است
ستایش اسطوره میلان از خرید زمستانی این تیم
ذوالفقارنسب: پرسپولیس نیاز به زمان دارد