زمان کنار گذاشتن بواتنگ و نویر فرا رسیده است؟

01:45 ۱۹ روز و ۱۴ ساعت پیش برترین ها 153 0
         زمان کنار گذاشتن بواتنگ و نویر فرا رسیده است؟

نویر و بواتنگ دو بازیکن ملی پوش و ستاره بایرن مونیخ روزهای بسیار بدی را در ترکیب تیم آلمانی سپری می کنند.

برترین ها

 وبسایت نود: بایرن مونیخ در این فصل در خط دفاع وضعیتی بحرانی داشته است و گزاف نیست اگر بگوییم بخش بزرگی از نتایج ضعیف بایرن در این فصل به خاطر عملکرد تیم در خط دفاع بوده است و در این بین بازی های ضعیف بواتنگ و نویر بیشتر در چشم بوده است.

         زمان کنار گذاشتن بواتنگ و نویر فرا رسیده است؟

اوضاع برای کواچ در بایرن مونیخ خوب پیش نمی رود، نیمکت او در مونیخ، تنها چند ماه پس از جانشینی هاینکس، در خطر از دست رفتن است. چند ماه قبل در پایان فصل گذشته بود که هاینکس دوباره بایرن مونیخ را ترک کرد. هوینس مدیر بایرن مونیخ تمایل زیادی داشت تا حداقل برای یک فصل دیگر هم که شده هاینکس را حفظ کند. اما سرمربی کهنه کار آلمانی به دنبال بازنشستگی بود.

هاینکس فصل قبل جای آنچلوتی را گرفت و اوضاع را سروسامان داد، این فصل دوباره بایرن مونیخ با بحران مواجه شده است و خبری از هاینکس نیست! اکنون بایرن مونیخ در رده نازل پنجم ایستاده و پنج امتیاز با دورتموند صدرنشین فاصله دارد.

         زمان کنار گذاشتن بواتنگ و نویر فرا رسیده است؟

آخرین ناکامی بایرن مونیخ ابتدای هفته مقابل دوسلدورف رقم خورد، مونیخی ها که در خانه تا دقایق پایانی 3-1 از رقیب پیش بودند در نهایت با دریافت گل دقیقه 93، بازی برده را با تساوی عوض کردند، تساوی ای که کمتر از باخت برایشان نبود.

در شرایط فعلی، شاید کواچ قربانی اصلی بحران فعلی در مونیخ باشد. اما این تیمی است که از درون دچار مشکل است و با روزهای خوبش فاصله گرفته است. هسته اصلی این تیم بایرن مونیخ، همان تیمی است که 5 سال قبل تحت نظر هاینکس به قهرمانی در اروپا رسید.

         زمان کنار گذاشتن بواتنگ و نویر فرا رسیده است؟

حضور مداوم بازیکنانی نظیر نویر، بواتنگ، آلابا، مارتینز، ریبری، روبن و مولر که در تیم قهرمان 2013 درخشیدند، و امروز هم در تیم بازی می کنند، می تواند نشانه ای از ثبات در ترکیب بایرن مونیخ باشد ولی سوال اصلی باقی می ماند: آیا آن ها هنوز هم بازیکنان سابق هستند؟ آیا با روزهای خوبشان فاصله نگرفته اند؟

به طور خاص، اگر بخواهیم به بازیکنانی اشاره کنیم، باید از نویر و بواتنگ نام ببریم: دو بازیکنی که در هفته های اخیر نمایش هایی ضعیف در ترکیب تیمشان داشته اند و این سوال را مطرح کرده اند که آیا کواچ نباید این دو را کنار بگذارد؟ نویر که به اعتقاد خیلی ها جزو بهترین دروازه بانان جهان است و سابقه کسب این عنوان را هم دارد، در این فصل عملکردی بد به جای گذاشته است. او در بوندس لیگا، از 17 شوتی که به سمت دروازه اش نواخته شده، 14 گل خورده است!

         زمان کنار گذاشتن بواتنگ و نویر فرا رسیده است؟

اگر بخواهید به خوبی متوجه این آمار ضعیف شوید، باید بدانید که این بدترین عملکرد نویر از زمان حضورش در بایرن مونیخ است. او در هشت بازی گذشته اش در لیگ آلمان در امر کلین شیت ناکام بوده است. آخرین بار در فصل 2010-2011 نویر چنین آماری را به ثبت رساند که در آن زمان بازیکن شالکه بود.

بایرن مونیخ هم از سال 2000، هیچوقت چنین آمار بدی را در دریافت گل نداشته است. اکنون 12 هفته از لیگ گذشته و بایرن 17 گل دریافت کرده است. حال آن که پیش تر اتفاق افتاده که بایرن بعد از 34 بازی (اتمام فصل) چنین آماری را به ثبت رسانده است. مشکلات خط دفاعی این تیم باعث شده، آن ها برای اولین بار از سال 1994، در چهار بازی پیاپی در بوندس لیگا، به برد نرسند.

         زمان کنار گذاشتن بواتنگ و نویر فرا رسیده است؟

بواتنگ نیز روزهای بدی را پشت سر می گذارد، هر چند او پایه گذار یکی از گل های بایرن مونیخ در روز شنبه بود، اما به وضوح روی دو گل از سه گل میهمان، نقشی تاثیرگذار داشت. بواتنگ نه تنها چابکی و سرعت گذشته را ندارد، بلکه به نظر می رسد در تصمیم گیری نیز دچار مشکل شده و هوشمندی قبل را ندارد.

بایرن مونیخ یا شاید به عبارتی بهتر، کواچ تاوان اشتباهشان را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی می دهند، بایرن مونیخ در تابستان حضوری فعالی در پنجره ترانسفر نداشت و بیشتر به بازیکنان فعلی اعتماد کرد. وفاداری اصلی قابل ستایش است ولی باید این نکته را هم در ذهن داشت که آیا موجودی فعلی، قدرت همیشگی خود را دارد؟


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

' دختر کولی ' ترکیه به خانه بازگشت
تهران- ایرنا- قطعات گمشده یکی از چشمگیرترین گنجینه‌های باستانی ترکیه پس از نیم قرن به این کشور بازگردانده شد.
آخرین چالش مسی در سال ۲۰۱۸
مهاجم بارسلونا می خواهد بهترین گلزن سال ۲۰۱۸ شود.
وقتی فیلم کیارستمی گریه فیلمساز ایتالیایی را درآورد
مستندساز ایتالیایی و عضو کمیته‌ انتخابی جشنواره‌ رم، می‌گوید: «سینمای ایران را خوب می‌شناسم و اغلب در کلاس‌های درسم فیلم‌های بزرگان سینمای ایران را نشان می‌دهم. و هر بار کلوزآپ کیارستمی را می‌بینم، چشمانم اشک بار می‌شود.»
مالکیت کاروانسراهای آهوان سمنان به دولت منتقل می شود
سمنان- ایرنا- مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) با انتقال مالکیت 2 کاروانسرای سنگی و آجری آهوان واقع در محور سمنان- دامغان به دولت موافقت کرد.
کفاشیان درباره قانون بازنشستگی: طبق اساسنامه فدراسیون عمل می‌کنیم
نایب رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید درباره بازنشستگان، این فدراسیون طبق اساسنامه عمل خواهند کرد.
حامد بهداد با «مارموز» در سینماها چه می‌کند؟
با اضافه شدن فیلم سینمایی «مارموز» ساخته کمال تبریزی به جمع فیلم‌های روی پرده و استقبال مخاطبان از آثار در حال اکران به نظر می‌رسد اکران پاییز تجربه‌ای متفاوت را پشت سر می‌گذارد.
مشکلات کارآفرینان گردشگری فارس در نمایشگاه گردشگری پارس بررسی شد
شیراز- ایرنا- مدیر اجرایی دهمین‌ نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس اعلام کرد: مسائل و مشکلات کارآفرینان حوزه گردشگری توسط کانون کارآفرینان فارس در این نمایشگاه بررسی شد.
پیش بینی اکسپرس روسیه از قهرمانی ایران در جام ملت‌های آسیا
اکسپرس روسیه با معرفی فوتبال و ورزش ایران، پیش بینی کرد ایران قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.
آزمایش مخوف روسی فیلم می‌شود-خبرهایی از یک پروژه ترسناک
داستان ترسناک «آزمایش خواب شوروی» و تحقیقات سری ارتش سرخ درباره تاثیرات بی‌خوابی بر انسان، دستمایه ساخت یک فیلم ترسناک شده است
جشنواره های بومی محلی و پیوند نسل ها
گچساران - ایرنا- برگزاری جشنواره های بومی و محلی ظرفیتی برای پیوند نسل های دیروز و امروز در یک جامعه است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هتل‌ها به لیست بایدهای وزارت نیرو اضافه شدند
موضوع توزیع لوازم کاهنده مصرف آب، چند سالی است که ازسوی وزارت نیرو مطرح و اقداماتی نیز در این حوزه انجام شده است. این‌بار این وزارتخانه از افزایش همکاری با هتل‌ها در حوزه مدیریت مصرف آب خبر داده است.
قیمت خرید دلار در بانک‎ها در 25 آذر 97
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۹ هزار و ۹۰۵ تومان تعیین شد.
افتتاح سومین نمایشگاه حمل‌ونقل با حضور وزیر راه و شهرسازی
وزیر راه و شهرسازی صبح امروز (یکشنبه) با حضور در مصلای تهران سومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته را افتتاح کرد.
فرمانده قرارگاه منطقه ای سپاه در شمال شرق کشور درگذشت
مشهد- ایرنا- سردار جانباز قدرت‌ الله منصوری فرمانده قرارگاه منطقه‌ ای ثامن الائمه(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمالشرق کشور بامداد امروز 25 آذر پس از یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفت به یاران شهیدش پیوست.
چرا پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی مردود است؟
تردیدی نیست که سخنان آقای احمدی‌نژاد درباره امکان پرداخت یارانه 900 هزار تومانی یک موضع و برخورد سیاسی و در تقابل با واقعیت‌های اقتصاد کشور است اما این اظهارنظر را در دو زاویه مبانی نظری و واقعیت‌های اقتصادی ایران می‌شود تحلیل کرد.
کفاشیان درباره قانون بازنشستگی: طبق اساسنامه فدراسیون عمل می‌کنیم
پیش بینی اکسپرس روسیه از قهرمانی ایران در جام ملت‌های آسیا
چشمی: کی‌روش به ما روحیه جنگندگی داد
مهدوی کیا: برانکو غرور را به پرسپولیس برگرداند
بوستانی: ما برای خودمان بازی کردیم نه ˮپرسپولیسˮ و ˮسپاهانˮ
کرانچار: در قطر چند بازی دوستانه برگزار خواهیم کرد
رنگ پیراهن پرسپولیس تغییر کرد
مارکوس نیومایر هم از استقلال جدا شد
چلسی به دنبال شکار ستاره بی‌نظم بارسلونا
حضور ترابی در پرسپولیس منتفی خواهد شد؟