کامیابی‌نیا: فشار بازی‌ها برای ما جان نگذاشته

15:12 ۲۰۱ روز و ۱۸ ساعت پیش برترین ها 489 0

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌دانیم گرشاسبی زحماتی زیادی می‌کشد اما انتظار داریم باشگاه شرایط بازیکنان را بیشتر درک کند چرا که بازیکنان از جان مایه می‌گذارند تا پرسپولیس موفق شود.

برترین ها

خبرگزاری فارس: کمال کامیابی‌نیا در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش، تمرین نکردن تمرین بازیکنان پرسپولیس و آوردن پرچم ژاپن به ورزشگاه آزادی از سوی هواداران تراکتورسازی صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.
روز گذشته دچار مصدومیت شدی و حتی کارت به بیمارستان کشید. آخرین وضعیت کتف آسیب دیده‌ات چطور است؟
خدا را شکر وضعیت خوبی دارم چرا که همان شب گذشته در بیمارستان کتفم را جا انداختند و دستم به حالت سابق برگشته است. البته امروز با پزشک جراحم جلسه دارم و باید با او مشورت کنم تا ببینم نظرش در خصوص وضعیت دست من چیست.
اما طبق آخرین صحبت‌هایی که انجام شده نیازی به جراحی برای کتفم احساس نمی‌شود اما باید عضله‌هایم را تقویت کنم اما به دلیل فشردگی بازی‌ها و سنگینی رقابت‌ها دیگر جایی برای من نمانده که بخواهم این کار را انجام دهم. دیروز هم خیلی بد به زمین خوردم و پایم پیچید و روی کتفم به زمین خوردم که این موضوع باعث شد تا باز هم مصدوم شوم.
از چه زمانی تمریناتت را با پرسپولیس آغاز می‌کنی؟ خوشبختانه مشکل خاصی ندارم و فردا با تیم پرسپولیس تمرین می‌کنم. اما باید روی دستم کار کنم تا شرایطم بهتر شود.
این فشردگی بازی‌ها حسابی به تیم پرسپولیس فشار آورده است و یک لشکر مصدوم در تیم باقی مانده.
بازی‌ها واقعا فشرده است و نمی‌دانم چرا چنین برنامه‌ریزی برای ما انجام دادند. با همین شرایط ما توانستیم خودمان را به فینال آسیا برسانیم ومطمئنا با این نوع برنامه‌ریزی که در فوتبال می‌شود هیچ تیم ایرانی دیگر نمی‌تواند به فینال آسیا برسد. برخی‌ها متاسفانه فکر می‌کنند رفتن به فینال آسیا الکی و کار راحتی است.
امروز هم در اعتراض به برخی مسائل تمرین نکردید.
ما اگر اعتراضی هم می‌‌کنیم فقط به خاطر هواداران است چرا که نمی‌خواهیم آنها ضرر کنند. وقتی برنامه بازی‌های ما فشرده است این مسئله باعث ضرر تیم پرسپولیس می‌شود و اگر ما ضرر کنیم هواداران ناراحت می‌شوند و ما اگر حرفی می‌زنیم فقط به خاطر هواداران است.
به نظرت در این شرایط باید چه کرد؟ شما لیگ کشور قطر را ببینید که بازی‌های السد را برای لیگ قهرمانان آسیا چند روز تعطیل کردند تا آنها با استراحت کامل به مصاف ما بیایند اما فشار بازی‌های ما آنقدر زیاد بود که پشت سر هم مصدوم می‌دهیم. بلافاصله بعد از فینال آسیا برای ما بازی با پیکان را گذاشتند و بعد از آن با تراکتورسازی بازی کردیم که دیدیم چند مصدوم روی دست تیم ماند.
برای بازی پنجشنبه من محروم هستم و الان سیامک نعمتی و شایان مصلح هم مصدوم هستند و همین مسائل باعث می‌شود به تیم فشار بیاید و آسیب ببینیم که در این صورت هواداران بیشتر از همه ضرر می‌کنند چون حیف است تیمی با این پتانسیل بخواهد ضرر کند.
در این بین اعتراضاتی هم به برخی مسائل مادی شده است.
ما می‌دانیم که آقای گرشاسبی زحمت زیادی می‌کشد اما بازیکنان پرسپولیس هم کاری کردند کارستان و تلاش زیادی انجام دادند تا به این جا رسیدیم. بازیکنان خانواده دارند و زندگی‌شان از این راه می‌گذرد و به هر حال باشگاه هم باید بازیکنان را تامین کند. ما همگی از همه چیزمان گذشتیم و سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنیم و چیز اضافه‌ای نمی‌خواهیم.
ما تنها خواستار معوقات‌مان هستیم. هر چند می‌دانیم آقای گرشاسبی هم زحمت زیادی می‌کشد اما ما هم توقع داریم که با بازیکنان جلسه‌ای بگذارند و مشکلات ما را بشنوند. با همه مشکلاتی که وجود دارد بازیکنان پرسپولیس کم نگذاشتند و با همه وجود کار می‌کنند.
با این شرایط برای بازی با ماشین‌سازی آماده می‌شوید؟ ما سه روز دیگر بازی داریم و از فردا تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم تا از نظر بدنی عقب نیوفتیم. امروز هم پس از مشورتی که با بازیکنان انجام شد و با صلاحدید آقای برانکو مسائل را حل و فصل می‌کنیم. بازیکنان مشکلات‌شان را به سیدجلال حسینی می‌گویند و او کاپیتان و بزرگتر ما است و صحبت‌های بازیکنان با او انجام می‌شود.
ما می‌دانیم که گرشاسبی هم زحمت می‌کشد اما انتظار داریم هوای بچه‌ها را بیشتر داشته باشد. با همه این سختی‌هایی که داریم اما باز هم شاهدیم که برخی هواداران و تماشاگران تیم‌های دیگر کارهای عجیبی انجام می‌دهند.
منظور از باز شدن پرچم ژاپن روی سکوی ورزشگاه است؟ واقعا نمی‌دانم در مورد یکسری افراد چه بگویم. تماشاگران دیروز با خود پرچم ژاپن به ورزشگاه آوردند که تیم‌شان حتی خواب رفتن به آسیا را نمی‌بیند. متاسفانه به جای اینکه به مشکلات ریشه‌ای رسیدگی شود برخی هواداران دنبال کارهای حاشیه‌ای هستند.
بعدا می‌فهمند که پرسپولیس چه کار بزرگی انجام داده اما این را قابل توجه افراد حاشیه‌ساز می‌دانم که کسانی که با خود پرچم ژاپن به ورزشگاه آورده‌اند در خواب هم نمی‌دیدند که تیم‌شان به یک چهارم نهایی آسیا برود.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

ارزش جوانی از زبان امام علی (ع)
حدیث امام علی (ع) درباره اهمیت جوانی را در اینجا بخوانید.
حضور یک زوج دیگر در تلویزیون حاشیه‌ساز شد- عکس
روابط عمومی «وقتشه» که روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، در ارتباط با حواشی پیش‌آمده برای حضور یک زوج مهمان در این برنامه، توضیحاتی را ارائه کرد. در این متن آمده است:«بر فرض اگر مهمانان برنامه پس از حضور در «وقتشه» به انتشار تصاویر و ویدئوهای خارج از عرف از خود اقدام کرده باشند، مسئولیتی به گردن برنامه نمی‌گذارد.»
تغییرات در بخش مدیریتی شبکه 3
فروغی مدیر شبکه سه در احکامی جداگانه ناصر کریمان را به عنوان مشاور عالی خود و محمدرضا نجارزاده را به سمت مدیر گروه اجتماعی این شبکه منصوب کرد.
ماجرای خر‌هایی که آدم نمی‌شوند ،روی پرده سینماها
عباس اکبری از آخرین وضعیت آماده‌سازی فیلم سینمایی با نام موقت «خر‌ها آدم نمی‌شوند» برای نمایش در جشنواره کودک و نوجوان گفت.
آخرین وضعیت ترافیکی امروز؛ بیست و ششم خرداد ماه ۹۸
در حال حاضر تردد در محور‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه رشت-قزوین (رفت وبرگشت) روان است و در ضمن محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
حضور متفاوت یک عروس و داماد در فرودگاه مهرآباد + عکس
مردم از دیدن زن جوان با لباس عروس متعجب شده و دیدن این صحنه برایشان جذاب بود.
آخرین فرصت ثبت نام در دوره‌های کاردانی نظام جدید
توکلی گفت: کار انتخاب رشته و ثبت نام در دوره‌های کاردانی نظام جدید امروز به پایان می‌رسد.
دانشجویان تا پرداخت شهریه اجازه حضور در جلسه امتحان را ندارند
طی روز‌های گذشته مخاطبان میزان از جلوگیری دانشگاه آزاد برای امتحان دادن دانشجویانی که شهریه خود را پرداخت نکرده اند خبر دادند.
انتقاد کرونی از عملکرد نامناسب  سازمان زیباسازی در استفاده از فضا‌های تبلیغاتی مترو
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه عملکرد سازمان زیباسازی شهرداری در استفاده از فضا‌های تبلیغاتی مترو تا مورد قبل نبوده است، ادامه داد: در استفاده از فضای تبلیغاتی مترو تهران ضعف وجود دارد. این ضعف هم در بحث درآمدزایی و هم در نحوه تبلغات مناسبتی مثل ایام شهادت و اعیاد و ... است.
زلزله 3.4 ریشتری مشگین شهر را لرزاند
بامداد امروز زلزله‌ای به بزرگی 3.4 در مقیاس ریشتر، مشگین شهر در استان اردبیل را لرزاند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پرسپولیس وحید امیری را نمی خواهد؟
دو رسانه ترکیه‌ای به بررسی آخرین شرایط وحید امیری، ملی‌پوش ایرانی تیم ترابزون‌اسپور در نقل‌وانتقال‌های تابستانی پرداختند.
ارزش جوانی از زبان امام علی (ع)
حدیث امام علی (ع) درباره اهمیت جوانی را در اینجا بخوانید.
حضور یک زوج دیگر در تلویزیون حاشیه‌ساز شد- عکس
روابط عمومی «وقتشه» که روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، در ارتباط با حواشی پیش‌آمده برای حضور یک زوج مهمان در این برنامه، توضیحاتی را ارائه کرد. در این متن آمده است:«بر فرض اگر مهمانان برنامه پس از حضور در «وقتشه» به انتشار تصاویر و ویدئوهای خارج از عرف از خود اقدام کرده باشند، مسئولیتی به گردن برنامه نمی‌گذارد.»
تغییرات در بخش مدیریتی شبکه 3
فروغی مدیر شبکه سه در احکامی جداگانه ناصر کریمان را به عنوان مشاور عالی خود و محمدرضا نجارزاده را به سمت مدیر گروه اجتماعی این شبکه منصوب کرد.
علی پروین در اورژانس بستری شد
توضیح فدراسیون فوتبال درباره بازی تیم ملی در روز عاشورا
احتمال بازگشت طارمی به پرسپولیس زیاد است
لاتزیو به دنبال «سردار»
رتبه ۲۰ تیم ملی در رده‌بندی فیفا- فوتبال ایران همچنان بر بام آسیا
«برانکو»، ۵ تیر در تهران
حضور مهدی تاج در دادستانی
سخنگوی باشگاه نساجی: مسئولان استان به قول‌هایشان عمل نکرده‌اند-ادامه راه با این شیوه ممکن نیست
استراماچونی، شنبه در ایران- مبلغ قرارداد سرمربی استقلال مشخص شد
گفت‌وگوی تصویری ویلموتس با مجید حسینی