تایید انضباط مالی کمیته امداد در سال ۱۳۹۶

16:10 ۱۷۶ روز و ۴ ساعت پیش ایسنا 261 0
تایید انضباط مالی کمیته امداد در سال ۱۳۹۶

بر اساس گزارش موسسه حسابرسی مفید راهبر، پس از حسابرسی‌های به عمل آمده، صورت‌های مالی تلفیقی دفتر مرکزی کمیته امداد و استان‌های آن در سال ۱۳۹۶ مطلوب و شفاف ارزیابی شد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، با توجه به الزام برگزاری هر ساله جلسه مجمع عمومی عادی برای بررسی عملکرد کمیته امداد، پانزدهمین جلسه هیات امنا کمیته امداد در سالجاری با حضور معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری و حسابرس و بازرس قانونی برگزار شد .
بر اساس ماده ۱۲ اساس نامه کمیته امداد نظارت بر عملکرد این نهاد و موسسات و واحدهای تابعه و وابسته به آن بر عهده معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری بوده و هر ساله علاوه بر نظارت نهادهای نظارتی همچون سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات کشور توسط موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس و بازرس مستمر از سوی دفتر مقام معظم رهبری مورد بررسی و ارزیابی قرار می­ گیرد .
بر اساس گزارش موسسه حسابرسی مفید راهبر، پس از حسابرسی­ های به عمل آمده صورت­های مالی تلفیقی دفتر مرکزی و استان­های کمیته امداد در سال ۱۳۹۶ مطلوب و شفاف ارزیابی شد .
برهمین پایه، مشخص شد کمیته امداد در سال ۱۳۹۶ بدهی مالیاتی نداشته و دستورالعمل وزارت امور اقتصاد و دارائی در ارتباط با قانون مبارزه با پولشویی را به طور کامل اجرا کرده است. همچنین کمیته امداد صورت­های مالی خود را بر اساس استانداردهای حسابداری بخش عمومی مصوب سال ۱۳۹۴ دولت تهیه و گزارش مقبول حسابرسی را اخذ کرده که این موضوع نشان دهنده انضباط مالی در این نهاد انقلابی است
.
این گزارش تصریح می­‌کند: رسیدگی و ارزیابی مالی لازم از سوی موسسه حسابرسی مفید راهبر انجام گرفته و همچنین به استناد تبصره ۵ ماده ۱۵ اساسنامه کمیته امداد، نسخه‌ای از گزارش مصوب عملکرد و حساب­های سالانه مالی و محاسباتی امداد امام(ره) با امضاء رئیس هیات امنا به محضر مقام معظم رهبری ارسال خواهد شد .
 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شایسته ذکر است، موسسه حسابرسی مفید راهبر به منظور اعمال نظارت و ارتقای سطح کیفی اطلاعات و گزارش­های مالی و مدیریتی بنیادها و نهادهای انقلاب اسلامی و ارائه خدمات حرفه­ای به دستگاه­ها و موسسات تحت پوشش دفتر مقام معظم رهبری به عنوان موسسه غیرتجاری انتفاعی در اواخر سال ۱۳۷۱ تأسیس و بر اساس مصوبه سال 80  هیئت وزیران به عنوان موسسه حسابرسی عضو "جامعه حسابداران رسمی ایران "به رسمیت شناخته شده و در اسفند ماه سال ۱۳۸۸ ضمن کسب "گواهی تعهد به تعالی" از موسسه مطالعات بهره­‌وری و منابع انسانی (مسئول اعطای جایزه ملی  بهره ­وری و تعالی سازمانی) با تداوم و استمرار پروژه­‌های بهبود در اسفند ۱۳۹۱ جایزه سه ستاره را اخذ کرده است .


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

زنان و جوانان
زنان و جوانان

آخرین اخبار

آسیب حاد اجتماعی در مناطق سیل زده خوزستان به وجود نیامده است
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: ارزیابی میدانی تیم های اجتماعی در مناطق سیل زده خوزستان نشان می دهد که هنوز آسیب اجتماعی حاد و غیرعادی به وجود نیامده و میزان تبعات ناشی از آن در اینگونه مناطق بالا نرفته است.
جابجایی روستاهای درحریم رودخانه ها  حداقلی انجام می شود
اهواز - ایرنا - معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: نتیجه بررسی در خصوص جابجایی روستاهای در حریم رودخانه های خوزستان نشان می دهد که باید این اقدام در صورت وجود ضرورت جدی به شکل حداقلی انجام شود.
معاون اقتصادی وزیر کشور: مطالبات قطعه سازان را پیگیری می کنیم
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: تا پایان هفته آتی گزارشی از وضعیت شرکت های قطعه ساز خودرو برای رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت ارسال و مطالبات این شرکت ها را از خودروسازان کشور پیگیری می کنیم.
بهسازی جاده بستان - مرز بین المللی چذابه در خوزستان به پایان رسید
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: تعمیر و بهسازی جاده بستان - چذابه و انتقال آب سیلاب از روی این جاده در نقطه ای دیگر روز یکشنبه به پایان رسید و جاده برای تردد خودروها باز شده است.
گردشگر دوچرخه سوار پس از 18 ماه رکاب زنی به خوزستان رسید
اهواز - ایرنا - دوچرخه سوار و گردشگر ایرانی پس از 18 ماه و چند روز رکاب زنی و عبور از استان های مختلف کشور میهمان خوزستانی ها ست.
میزان گرد و غبار در حمیدیه خوزستان به 3.8 برابر حد مجاز رسید
اهواز - ایرنا - میزان گرد و غبار در ساعت 17 روز یکشنبه در حمیدیه 3.8 برابر حد مجاز اعلام شد.
مدیرعامل پالایشگاه تبریز: واحد قیرسازی آلاینده نیست
تبریز- ایرنا- مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز در خصوص شائبه های آلایندگی واحد قیرسازی این شرکت گفت: واحد قیرسازی ما به هیچ عنوان آلایندگی ندارد و یکی از واحدهای تکمیلی پالایشگاه می باشد که در راستای تکمیل زنجیره تامین، توزیع و محصولات راه اندازی شده است.
رعدوبرق جان یک نفر را در اسلام آبادغرب گرفت
کرمانشاه- ایرنا- رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: یک نفر در شهرستان اسلام آبادغرب عصر امروز (یکشنبه) بر اثر اصابت صاعقه جان خود را از دست داد.
از جویدن 10میلیارد تومان اعتبار توسط ملخها تا گلایه هاشمی از سه قوه
استان ها - ایرنا - تخصیص 10 میلیارد تومان به مبارزه با ملخ ها، نقش شرکتهای نفتی در ممانعت آبگیری بخشی از هورالعظیم، به گور بردن آرزوی شکست ایران، اعلام وزیر مبنی نداشتن کمبود معلم، گلایه هاشمی از سه قوه، زنانی با دلهای کبود و ترمیم جراحت تحریم گزیده ای از اخبار 24 ساعت گذشته است که بر روی خروجی استان های ایرنا قرار گرفته است.
یک هزار و 220 راس دام در سیل خوزستان تلف شدند
اهواز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت:یک هزار و 220راس دام سبک و سنگین در جریان وقوع سیلاب فروردین امسال در خوزستان تلف شدند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پاکدل: تا آخر رمضان نواب رییس هندبال مشخص می شوند
رییس فدراسیون هندبال گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان نایب رییسان (نایب رییس فدراسیون و نایب رییس بانوان) را معرفی می‌کنیم.
ˮآزادیˮ ایستگاه پایانی ژاوی
دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی آخرین بازی ژاوی در مستطیل سبز خواهد بود.
پاکستان از کشف ذخایر نفتی جدید ناامید شد
تهران- ایرنا- دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان از متوقف شدن عملیات اکتشاف نفت و گاز در سواحل کراچی خبر داد و گفت هیچ ذخایر نفتی در این منطقه کشف نشده است.
اعتبار فرهنگی ستاد احیا دریاچه ارومیه به 362 میلیارد ریال رسید
ارومیه- ایرنا- رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه اعتبار فرهنگی مصوب این ستاد از بدو تاسیس/1393/ تاکنون به 362 میلیارد ریال رسیده، گفت: 131 میلیارد ریال از این اعتبار تخصیص یافته است.
معاون اقتصادی وزیر کشور: مطالبات قطعه سازان را پیگیری می کنیم
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: تا پایان هفته آتی گزارشی از وضعیت شرکت های قطعه ساز خودرو برای رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت ارسال و مطالبات این شرکت ها را از خودروسازان کشور پیگیری می کنیم.
هشدار پلیس بین‌الملل به جوانان متقاضی کار در خارج از کشور
ویدئو - دختری که برای نجات مردم، سنت‌ها را می‌شکند
یک پنجم حقوق بگیران، همسر و فرزندان بازنشستگان هستند
عواقب حذف پایه بیمه درمان اعتیاد در بودجه 98
چشم‌هایی که به «جشن رمضان» دوخته شده
بیمه‌ها عمل جراحی‌ مبتلایان اختلال هویت جنسیتی را «زیبایی» محسوب می‌کنند!
بهره‌مندی مددجویان تهرانی از سفره‌های افطار و سبد ارزاق رمضان
تخریب بیش از ۱۹۰۰ واحد مسکونی مددجویان در سیل- احداث خانه‌ها طی ۶ ماه
شرایط ارائه طرح ترافیک به معلولان - طرح امسال روزشمار است
شریعتمداری: پرونده دوشغله‌های وزارت کار و رفاه رسما بسته شد