به استرالیا کشور ۷۲ ملت ارزان سفر کنید

16:08 ۲۰ روز پیش ایسنا 130 0
به استرالیا کشور ۷۲ ملت ارزان سفر کنید

اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای رفتن به یک مکان ناشناخته، هیجان‌انگیز و بسیار دیدنی هستید و می‌خواهید برای تعطیلات خود به همچنین جایی بروید، تور استرالیا را امتحان کنید.

ایسنا

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام سام سیر، ما در اینجا سعی می‌کنیم که اطلاعات، دانستی‌ها و حقایق بسیار جالب درباره استرالیا به شما بدهیم، تا کاملا بدانید به چه جایی می‌خواهید سفر کنید! اگر می‌خواهید درباره هتل‌ها، غذاها و یا جاذبه‌های محلی این سرزمین پهناور بیشتر بدانید، با ما همراه باشید...

 برای مشاهده آخرین آفر پاییزیتور استرالیاکلیک کنید.

شیوه زندگی آسی / آزی /Aussieواقعا حسادت‌برانگیز است و این‌چنین تنوعی واقعا باعث می‌شود در استرالیا برای هر سلیقه و تفکری چیزی برای سرگرمی و لذت باشد. این کشور پهناور، بزرگ‌ترین کشور-جزیره دنیا و ششمین کشور از لحاظ جمعیت در دنیا می‌باشد. خیلی از شماها، پهناوری این کشور را دست‌کم می‌گیرید و حتی نمی‌دانید که بین شهرهای مدرن و پرجمعیت آن چقدر فاصله است. آب‌وهوای متنوع آن از گرمسیری تا مناطق دورافتاده بسیار خشک که در بین این دو آب‌وهوا، شما همه جور پوشش طبیعی را می‌بینید.

همان‌ اندازه که به خاطر سواحل بکر و طبیعی بی‌نظیر، جزایر گرمسیری و بیابان‌های بسیار خشک‌ مشهور است، به خاطر شهرهایش هم بسیار در جهان شناخته‌ شده است، که هر کدام به خاطر هویت و فرهنگ منحصربه‌فرد آن می‌باشد. تور استرالیاباید در لیست کشورهای مورد علاقه برای دیدار از آن، برای خیلی از توریست‌ها باشد.

برای شروع، یک ایالت را انتخاب کنید و یا از یکی از تجربه‌های مسافران قبل و یا حتی یک مقصد محبوب را امتحان کنید. حتی می‌توانید از یک نقشه استفاده کنید تا متوجه بشوید کجا را در این کشور دوست دارید، بازدید کنید.

کوئینزلند (Queenslandآب‌وهوای گرمسیری شگفت‌انگیزی با سواحل شگفت‌انگیز و جنگل‌های بارانی سرسبز دارد. اگر شما به دنبال یک آب‌وهوای گرم یا یک جزیره گرمسیری هستید، پس دیواره مرجانیQueenslandدر بالای لیست شما باید قرار گیرد.

نیو ساوت ولز (New South Wales)، دارای مقاصد شگفت‌انگیز ساحلی و برخی از شهرهای معروف دورافتاده است که واقعا ارزش بازدید را دارند. البته سیدنی محلی بسیار عالی برای زندگی شبانه یاNight Lifeو خریدهای بسیار دوست‌داشتنی است.

به استرالیا کشور ۷۲ ملت ارزان سفر کنید

ویکتوریا (Victoriaپایتخت فرهنگی استرالیا، که مسلما یکی از بهترین‌های غذا و نوشیدنی است که منظره‌های بسیار منحصر به‌فردی دارد. 

ملبورن (Melbourneیک شهر فوق‌العاده چند فرهنگی است.

جنوب استرالیا،به خاطر تاکستان و نوشیدنی‌هایش معروف است و بسیار مکانی عالی برای ریلکس کردن با یک فرهنگ بسیار پربار می‌باشد. آدلاید (Adelaide)، که اغلب به عنوان شهر فستیوال‌ها می‌شناسند که چندین فرهنگ متنوع در خودش دارد که باعث می‌شود، از نظر منوی غذایی بسیار مهیج باشد. 

تاسمانی (Tasmaniaاین شهر که می‌تواند جایگزین بسیار خوبی برای زندگی شهری با فرهنگ با ارزش و قوی خود و بعضی از مناطق حیات‌وحش بکر و طبیعی که هیچ انسانی در آنجا ساکن نشده و نتوانسته آنجا را رام کند، باشد.Tassie(لقب تاسمانی) مکانی بسیار عالی و آرام است، که برای گریز از هیاهوی شهرهای بزرگ بسیار عالی است.

غرب استرالیا،که یک مقصد عالی از سواحل بکر و طبیعی و بیابان‌های دورافتاده است. این بخش از استرالیا به خاطر گل‌های وحشی‌اش و منطقه رودخانهMargaret، شناخته‌ شده است باید در لیست کشف و اکتشافات شما قرار گیرد.

قلمروهای شمالی استرالیاهم واقعا یک تجربه عالی برای دیدن مکان‌های دورافتاده و سرزمین‌های فوق‌العاده عجیب است. فرصت کشف «آخرین حد –Top End» را اصلا از دست ندهید، اینجا جایی است که شما فوق‌العاده‌ترین مناظر همانندKatherine Gorge،Kakadu،Olgasو صدالبتهUluruنمادین را می‌توانید ببینید.

قلمرو پایتخت استرالیایی و کانبراخانه پارلمان و بسیاری از گنجینه‌های ملی از طریق گالری‌ها، موزه‌ها و جاذبه‌های فرهنگی است. غذاهای بسیار خوشمزه‌ای در بازارها و رستوران‌ها در انتظار شما است.

پس برای چه منتظری؟ ماجراجویی شما در اینجا شروع می‌شودکه با یکقیمت تور استرالیامناسب می‌توانید استفاده کنید.

پس می‌بینید که، موارد جالب زیادی برای دیدن و یادگیری در مورد استرالیا وجود دارد. بهترین راه کشف استرالیا مسافرت کردن به این کشور و تجربه کردن تور استرالیا برای خودتان است!

آژانس مسافرتی سام سیر، با فراهم کردن شرایط دریافت ویزای استرالیا بدون واسطه و اجرای تور استرالیا مستقیم و با یکی از بزرگ‌ترین کارگزاران این مسیر، در تلاش است که بهترین مسافرت را برای شما مسافران رقم بزند. 

واقعا منحصربه‌فرد است.»

استرالیا، مکانی وحشی و زیبا است، زمینی که پالت رنگی از ماسه‌های قرمز و صخره‌های رنگارنگ را می‌سازد و شهرهای پیشرفته و داستان‌های محلی بومی را طراحی می‌کند. تنها کشوری که یک قاره کامل را پوشش می‌دهد و بزرگ‌ترین کشور-جزیره دنیا.

شهرهای مدرن و ساحلی 

اکثر استرالیایی‌ها در نزدیکی سواحل زندگی می‌کنند و اکثر این افراد در شهرها زندگی می‌کنند - درواقع ۸۹ درصد استرالیایی‌ها. این به این معنی است که تور استرالیا بسیار سرگرم‌کننده است. سیدنی یک پوستر خارق‌العاده با سواحلی در سطح کلاس جهانی است و یا یک محیط شگفت‌انگیز به سبک دیگر است. ملبورن صحنه‌ای برای همه هنرها، کوچه‌ها و غذاهای خیابانی است. درست در سمت بالا، بریزبن یک شهر نیمه‌گرمسیری است، آدلاید هم که پیش‌زمینه برگزاری هر جشنی در هر زمانی را دارد و پر از بار، رستوران و کافه است. شهر پرت در ساحل غربی که روبه‌پیشرفت و توسعه است که به شما حس خوب و مثبتی از خود می‌دهد، کانبرا هم پر از گنجینه‌ای فرهنگی است و در شمالی‌ترین نقطه استرالیا به شهر گرمسیری داروین می‌رسیم و شهر شنی و سنگی هوارت که نمی‌تواند دیگر بیشتر از این متفاوت باشد.

به استرالیا کشور ۷۲ ملت ارزان سفر کنید

حیات وحش و سرزمین‌های وحشی

استرالیا دارای شگفت‌انگیزترین طبیعت‌ها در جهان است، مانند دیواره بزرگ مرجانی – بزرگ‌ترین سیستم صخره‌ای مرجانی و میراث‌های جهانی ثبت‌شده در غرب استرالیاAyers Rock (Uluru)وBungle Bungles، دوازده حواری در امتداد جاده اقیانوس بزرگ. بناهای ساخته‌شده توسط انسان که شامل پل بندر سیدنی و اپرای سیدنی می‌شوند. جغرافیای استرالیا متشکل از بیابان‌ها، جزایر کوهستانی، گرمسیری، جنگل‌های بارانی، دریاچه‌ها و رودخانه‌ها است. طولانی‌ترین رودخانه در استرالیا، رودخانه مورای است که ۲ هزار و ۳۷۵ کیلومتر طول دارد. رودخانه مورای در نیو ساوت‌ولز شروع می‌شود، سپس از طریق ویکتوریا و درنهایت جنوب استرالیا، جایی که مورای به اقیانوس جنوبی می‌رسد. رودخانه مورای به انواع حیوانات وحشی مانند پلاتی پوس یا نوک اردکی، مورای کد یا سبزماهی، ماهی طلایی یاGolden Perch، ماهی قزل‌آلا و روغن ‌ماهی اطلسی یاCodمی باشد. رودخانه نیز برای کشتی‌های پدالی آن معروف است و این کشتی‌ها در رودخانه برای چند روز کروز دارند.

فرهنگی لذت‌گرا

فرهنگ استرالیا ناشی از ترکیب فرهنگ بومی استرالیا با فرهنگ اروپاییان مهاجر و مهاجرت دیگر فرهنگ‌ها به این قاره است. استرالیا به این تنوع در مردمانش افتخار می‌کند و از فرهنگ‌ها و غذاهای مختلف آنها بهره می‌برد. غذای دریایی نقش مهمی را بازی می‌کند، از لابسترهای خلیج مورتون تا ماهی خوش‌طعمKing George whiting. ولی هنوز هم می‌توانید گوشت گاو، بره و مرغ در باربیکیوAussieپیدا کنید. نیاز به کافئین دارید؟ کافی‌شاپ‌ها همه‌جا هستند، دستگاه‌های قهوه‌سازی در پمپ‌بنزین‌ها و مغازه‌های قهوه فروشی در مرکز شهر و ...  آب‌وهوای استرالیا بسیار متنوع و گرمسیری است و در جهات مختلف کاملا متفاوت می‌باشد. آب‌وهوای متنوع در استرالیا اجازه انجام انواع ورزش‌های فضای باز مانند قایقرانی، اسکی، پیاده‌روی و صخره‌نوردی را می‌دهد.

استرالیا یک کشور سکولار است و مذهب رسمی ندارد. هر شهر مراکزی برای پرستش ادیان مختلف دارد. مردمان استرالیا برای آزادی، تنوع، برابری و آرامش ارزش خاصی قائل هستند.

جاده‌های زیبا

در این سرزمین پهناور، جاده‌های زیادی وجود دارد. از رودخانهMargaretتاCooktown، ازJabiruتاDover، بهترین راه برای تور استرالیا، فقط باید به دل جاده بزنید. کرایه ماشین در استرالیا تقریبا مقرون به‌صرفه است، شرایط جاده‌ها هم به‌طورکلی خوب است و ترافیک داخل شهرهای بزرگ را هم ندارد. اگر هم که شما یک ماشین کاروان دارید، پارکینگ‌های بزرگ و مستحکمی در شهرهای مختلف استرالیا برای این ماشین‌ها وجود دارد. اگر خیلی دوست دارید هیجانی شوید، یک ماشین ۴ درب اجاره کنید و بهOff-roadبروید: پارک‌های ملی استرالیا کاملا مناسب این سفرهای جاده‌ای هستند و مناسب اردو زدن هستند، ازBirdsvilleتاCape York.

آژانس مسافرتی سام سیر، با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای و داشتن بهترین آفرها می‌تواند در زمینه خریدبلیط ارزان هواپیما در این مسیر؛ چه به صورت تلفنی، حضوری و یا حتی آنلاین بهترین خدمات را به شما ارائه بدهد 


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

لشکرکشی هواداران پدیده برای دیدار با استقلال
تیم فوتبال پدیده خراسان در بازی با استقلال تهران در ورزشگاه آزادی تنها نخواهد بود. تعداد تقریبا زیادی از هواداران این تیم راهی تهران شدند تا در یکی از مهمترین بازی های فصل، تیمشان را تنها نگذارند.
محرومان پرسپولیس و سپاهان در هفته پانزدهم
کمیته مسابقات اعلام کرد: پرسپولیس و سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر یک محروم دارند.
بیرانوند: جداشده‌ها اگر برگردند باید منتظر باشند!
علیرضا بیرانوند بازی با سپاهان بعد از مدتها دروازه اش را باز شده دید. هرچند که خودش اعتقاد دارد که این گل کاملا شانسی بود.
مجید جلالی از پیکان جدا شد
مجید جلالی سرمربی تیم پیکان در جلسه ای که امروز برگزار شد به طور توافقی از این تیم کنار رفت.
منچستر به پوگبا؛ زمستان حق رفتن نداری
باشگاه منچستر یونایتد به ستاره فرانسوی خود اعلام کرد که زمستان نمی تواند از این تیم جدا شود.
تکلیف مدیرعامل پرسپولیس را مشخص می‌کنیم
وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به الزام قانونی که داریم به زودی تکلیف مدیرعامل پرسپولیس را روشن می کنیم.
هاشمی‌طبا: از نظر فیفا دروغگو محسوب می‌شویم
رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی گفت: همه فدراسیون‌های ما به غیر از فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیردولتی محسوب می‌شوند.
آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس مشخص شد
دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس که اواخر تمرین امروز سه‌شنبه، آسیب‌دیدگی مختصری داشت، فردا برای انجام تمرین معاینه خواهد شد.
سهرابیان بازی با پدیده را هم از دست داد
مدافع – هافبک تیم فوتبال استقلال به دیدار با پدیده خراسان نمی‌رسد.
۳ گزینه اصلی سرمربیگری پیکان مشخص شدند
۳ گزینه اصلی هدایت تیم فوتبال پیکان پس از جدایی مجید جلالی از این تیم مشخص شدند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

گُلی که زندگی تان را به خاک سیاه می‌نشاند!
بر اساس اظهارات کارشناسان آسیب‌های اجتماعی زنگ خطر مصرف ماده مخدر «گَُل» در میان نوجوانان و جوانان به صدا درآمده است.
به یاد احمدرضا دالوند؛ مردی که سواد بصری داشت
احمدرضا دالوند، گرافیست، منتقد هنری و روزنامه نگار بامداد دیروز درگذشت و برای همیشه از تحمل بیماری دشوارش خلاص شد. او هنگام مرگ ۶۰ سال داشت که بیش از نیمی از عمرش را صرف حرفه اش کرد و آثار ارزشمندی از خود به یادگار گذاشت.
خواب عمیق مجری مشهور ایرانی سر ضبط برنامه-عکس
نیما کرمی با انتشار این عکس نوشت: یک زمان‌هایی باید خوابید، یک زمان‌هایی باید از ته دل خندید.
گریم خاص الهام حمیدی در سریال جدیدش
الهام حمیدی پست جدیدی را در صفحه شخصی ش در اینستاگرام منتشر کرد.
بهرام قاسمی درگذشت احمدرضا دالوند را تسلیت گفت
خرم آباد - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت روزنامه نگار و گرافیست پیشکسوت را تسلیت گفت.
افتتاح کتابخانه در فروشگاه بزرگ ایرانیان
هوشمندسازی سامانه حمل و نقل پاک در محدوده بازار کلید خورد
لزوم استقرار خدمات پس از فروش نوین
سفری در شهرهای رویایی
همراه بانک تجارت؛ اپلیکیشنی برای همه کارت‌ها
بهترین زمان سفر هوایی به جزیره کیش
راهکارهای پرداخت آنلاین ارزی با نیک پرداخت
ادامه حضور برندهای فرانسوی در ایران پس از تحریم
راهنمای خرید دوربین مدار بسته
معرفی گوشی های سامسونگ 2018 میان رده به همراه قیمت