ادامه باخت‌های میامی در شب برد تورنتو و پورلتند

12:33 ۸۹ روز و ۱ ساعت پیش ایسنا 164 0
ادامه باخت‌های میامی در شب برد تورنتو و پورلتند

رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا با برگزاری چهار مسابقه پیگیری شد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، در جریان دیدارهای برگزار شده در لیگ NBA ، تیم واشنگتن ویزارد در خانه در سالن کپیتال وان آرنا موفق شد با نتیجه ۱۲۵ بر ۱۱۸ مهیمان خود لس آنجلس کلیپرز را شکست دهد .
در روزهای اخیر فضای منفی در تیم واشنگتن ایجاد شده و باشگاه در تلاش برای رفع آن است. وقتی که واشنگتن در اواسط کوارتر دوم با ۲۴ امتیاز از حریف عقب بود، ویزاردها دوباره سقوط نکردند و به جای آن بزرگترین پیروزی این فصل‌شان را رقم زدنند.
برای واشنگتن جان وال ۳۰ امتیاز، بردلی بیل ۲۷ امتیاز و جف گرین ۲۰ امتیاز کسب کردند. هر سه بازیکن در کوارتر چهارم ۱۰ امتیاز کسب کردند تا کوارتر چهارم ۳۹ بر ۲۳ و در مجموع بازی به سود واشنگتن پایان یابد
.
برای کلیپرز تبایاس هریس ۲۹ امتیاز، مونترزل هارل ۲۰ امتیاز و لو ویلیام ۱۷ امتیاز کسب کردند تا نوار پنج پیروزی متوالی کلیپرز در خانه واشنگتن قطع شود. برای کلیپرز آستین ریورز که از واشنگتن به کلیپرز در این فصل منتقل شده مقابل پدرش داک ریورز ( سرمربی کلیپرز ) و هم تیم های سابقش عملکرد ضعیفی داشت و فقط ۲ امتیاز کسب کرد. لوک امباه اموته فوروارد جدید کلیپرز برای دوازدهمین بازی متوالی به خاطر مصدومیت غایب بود. لو ویلیام هم در کوارتر چهارم و در ۳۴ ثانیه مانده به پایان از زمین بازی اخراج شد
.
دوایت هاوارد سنتر واشنگتن باز هم بازی دیگری را به خاطر مصدومیت از دست داد و به جای او توماس برایانت اولین بازی خود در NBA را تجربه کرد و ۷ امتیاز نیز بدست آورد. در این بازی کلی اوبره به جای مارکیف موریس در ترکیب اصلی قرار گرفت که برای اولین بار ار تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۶، موریس بازی را از روی نیمکت شروع کرد
.
بعد از درگیری لفظی و توهین جان وال به سرمربی تیم در تمرین اخیر، در کنفرانس خبری بعد بازی اسکات بروکس از ستاره تیمش دفاع کرد .
در دیگر بازی شب گذشته تیم میامی هیت در خانه در سالن امریکن ایرلاین سنتر با نتیجه ۱۰۴ بر ۹۲ مغلوب میهمان خود بروکلین نتس شد .
برای بروکلین دی آنجلو راسل ۲۰ امتیاز و یرت آلن ۱۳ امتیاز و ۱۴ ریباند کسب کردند تا یازدهمین شکست میامی را  در این فصل رقم بزنند. هم چنین اسپنسر دینویدیه ۱۶ امتیاز، جو هریس و دمار کرول ۱۱ امتیاز کسب کردند تا بروکلین انتقام شکست هفته قبل در خانه مقابل میامی هیت را بگیرد
.
برای میامی هیت حسن وایتساید ۲۱ امتیاز و ۲۳ ریباند ( دهمین بازی که  وایتساید در آن حداقل ۲۰ امتیاز و ۲۰ ریباند کسب می کند ) و جاش ریچاردسون ۱۶ امتیاز کسب کردند تا پنجمین شکست متوالی خانگی میامی رقم بخورد و تاکنون در تاریخ باشگاه تیمی نتوانسته بعد از کسب پنج شکست متوالی در خانه یا بیشتر، بتواند به مرحله حذفی صعود کند. میامی در کوارتر چهارم نمایش بسیار ضعیفی را ارائه کرد و هر ۷ پرتاب سه امتیازی را از دست داد، از ۱۳ پرتاب پنالتی ۷ پرتاب را گل کردند و از ۱۹ اقدام خود در کوارتر چهارم فقط ۴ پرتاب را وارد سبد کردند
.
بازی در پایان نیمه اول با نتیجه ۴۲ بر ۳۹ به سود میامی به پایان رسید که دو تیم در مجموع ۸۱ امتیاز کسب کرده بودند که این کمترین امتیاز کسب در یک نیمه از بازی های این فصل است .
میامی در این بازی هم بدون گارد آل استاری خود گوران دراگیچ بازی کرد هم چنین تایلر جانسون هم در تمرین روز یکشنبه از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و در این بازی غایب بود ولی دوین وید بعد از ۷ بازی غیبت به خاطر تولد فرزندش به تیم بازگشته بود .
در یکی دیگر از بازی‌ها تیم اورلاندو مجیک در خانه در سالن اموی سنتر با نتیجه نزدیک ۹۳ بر ۹۱ مغلوب میهمان خود تورنتو رپترز شد .
ایوان فورنیر با اسلم دانک خود بازی را در امتیاز ۹۱ به تساوی کشاند در حالی که فقط ۲.۳ ثانیه تا انتهای بازی زمان بود با پاس کایل لوری و پرتاب موفق دنی گرین در حالی که فقط ۰.۵ ثانیه به پایان بازی زمان باقی بود باعث پیروزی نزدیک تورنتو شد
.
برای تورنتو کووای لنارد ۱۸ امتیاز، پاسکال سیاکام ۱۵ امتیاز، سرژ ایباکا ۱۴ امتیاز و دنی گرین ۱۳ امتیاز کسب کردند تا دومین پیروزی متوالی تورنتو بعد از دو شکست اخیرش به دست آید .
برای اورلاندو ایوان فورنیر ۲۷ امتیاز که ۲۲ امتیاز را در نیمه دوم زمانی که مطمئن ترین گزینه در حملات بود کسب کرد و نیکولا وچوویچ با ۱۴ امتیاز و ۱۸ ریباند دبل دبل کرد و آرون گوردون نیز ۱۶ امتیاز برای مجیک کسب کرد ولی اورلاندو بعد از سه پیروزی متوالی، شکست خورد .
در این بازی هر دو تیم در فاز تهاجمی عملکرد مناسبی نداشتند مخصوصا در کوارتر چهارم که تیم تورنتو ۸ بار توپ را لو داد و تیم اورلاندو ۱۱ موقعیت گل زنی را طی ۴ دقیقه از دست داد .
در آخرین بازی تیم نیویورک نیکس در خانه در سالن مدیسون اسکوئر گاردن با نتیجه ۱۱۸ بر ۱۱۴ مغلوب میهمان خود پورتلند تریل بلیزرز شد .
بازی با واشنگتن چهارمین بازی از شش بازی متوالی خارج از خانه پورتلند بود که در سه بازی قبلی دو شکست و یک پیروزی کسب کرده بودند و با پیروزی دیشب با روحیه‌ای مناسب به مصاف دو بازی بسیار سخت متوالی خارج از خانه خواهند رفت که به ترتیب با میلواکی باکس و گلدس استیت مصاف خواهند داشت.( رکورد هر دو تیم در خانه ۸ پیروزی و ۱ شکست می باشد)
برای پورتلند سی جی مک کام ۳۱ امتیاز، دمین لیلارد ۲۹ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل و یوسف نورکیچ ۱۳ امتیاز و ۱۱ ریباند (این پنجمین دبل دبل متوالی نورکیچ بود) کسب کردند تا دوازدهمین پیروزی این فصل پورتلند ثبت شود .
برای نیویورک تیم هارادوی ۳۲ امتیاز و تری بورک ۱۹ امتیاز کسب کردند ولی نتوانستند مانع از ثبت ششمین شکست متوالی نیویورک شوند. این سومین بازی متوالی بود که هارادوی در آن حداقل ۳۰ امتیاز کسب می کند. نیویورک در این بازی هم با ترکیب جدیدی بازی را شروع کرد، انس کانتر و ماریو هزونیا در ترکیب اصلی بودند. هزونیا برای اولین‌بار در ترکیب اصلی نیویورک قرار گرفت و در لیست تیم فقط رون بیکر و لوک کورنت تاکنون در ترکیب اصلی بازی را شروع نکرده‌اند
.
قبل از شروع بازی چند دقیقه سکوت به خاطر درگذشت جان روکر افسر پلیس سابق نیویورک درسالن برگزار شد. جان روکر در سال ۱۹۵۰ به تمرینات نیکس دعوت شده بود و اولین بازیکن آفریقایی-امریکایی بود که پیراهن تیم نیکس را به تن کرد
.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

بیماری سخت دروازه‌بان اسبق استقلال
دروازه‌بان اسبق استقلال در سکوت خبری پیگیر درمان بیماری‌اش شده و بی‌سر و صدا مراحل شیمی‌درمانی و پرتودرمانی را پشت سر گذاشته و حالا منتظر نتیجه معاینات جدید است.
موراتا: اتلتیکو در لالیگا و CL برای قهرمانی می‌جنگد
آلوارو موراتا، مهاجم اتلتیکو مادرید می‌گوید این تیم تا لحظه آخر پا پس نخواهد کشید و چه در لالیگا و چه در لیگ قهرمانان اروپا با تمام قوا برای قهرمانی تلاش خواهد کرد.
یک رکورد جدید برای لیونل مسی
مهاجم بارسلونا برای یازدهمین فصل پیاپی حداقل ۳۰ گل در یک فصل به ثمر رساند.
ابهام بزرگ پیش روی برانکو و پرسپولیس
در شرایطی مجوز حضور مهدی ترابی در رقابت پرسپولیس و پدیده شهرخودرو در چارچوب جام حذفی صادر شده که این بازیکن یک بار دیگر هم در این مرحله از جام حذفی امسال به میدان رفته‌ است.
حسینی: هنوز پاداش جام جهانی را نگرفته‌ایم
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: متأسفانه ما هنوز پاداش جام جهانی را نگرفته‌ایم و سال گذشته تنها بخشی از آن را دریافت کردیم، البته بسیاری از پاداش‌های دیگرمان که مبلغ خاصی هم نیست نیز عقب‌افتاده است.
پیزارو، مسن‌ترین گلزن تاریخ بوندسلیگا شد
مهاجم با تجربه تیم وردربرمن با گلزنی در بازی شنبه شب برابر هرتابرلین به مسن‌ترین گلزن تاریخ بوندسلیگا تبدیل شد.
طباطبایی: استقلال مقابل تراکتور برنامه‌ای نداشت
هادی طباطبایی، دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، این تیم در دیدار مقابل تراکتورسازی برنامه‌ای برای گلزنی‌ نداشته است.
تارتار: جلالی استاد من است و به او اهانت نمی‌کنم
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم نسبت به سوءتفاهم ایجاد شده برای هواداران نساجی مازندران توضیحاتی را ارائه کرد.
مهاجرانی: انتخاب سرمربی تیم ملی خیلی آسان است
حشمت مهاجرانی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که کسی از فدراسیون برای حضور در کمیته فنی با او صحبت نکرده است.
خلیلی: پرسپولیس چند هفته از داوری متضرر شد
سرپرست جدید تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس در چند هفته از داوری متضرر شده است اما قطعا اشتباهات به دلیل عدم تمرکز و غیر عمد است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات دانشجویان خارجی خواهیم کرد
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: ما در دانشگاه فردوسی تمام سعی خود را خواهیم کرد که دانشجویان خارجی مشکلی نداشته باشند، اما به هر حال باز هم سختی‌هایی وجود خواهد داشت.
پیکر شهدای ‌تروریستی سیستان و بلوچستان وارد فرودگاه اصفهان شد
‌پیکر شهدای حادثه تروریستی شامگاه گذشته سیستان و بلوچستان به شهر اصفهان رسید.
در اینستای ستاره‌های خارجی؛ کیتی پری ترسناک و نیمار هدفون باز!
در این سری مطالب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده‌ای از عکس‌های چهره‌های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
بارش های مطلوب و ذخیره سازی خوب آب در گنبدکاووس
گنبدکاووس - ایرنا - بارش های خوب سال زراعی جاری به ذخیره سازی خوب این نزولات آسمانی در چند سد، آب بندان و سه تالاب منطقه گنبدکاووس که اقلیمی نیمه خشک دارد، منجر شده و علاوه بر آن این بارش ها نوید بخش سالی پرمحصول برای کشاورزان این دیار است.
دو جایزه برای «بنفشه افریقایی» از جشنواره وزول
مونا زندی حقیقی با دومین فیلم بلندش «بنفشه افریقایی» که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، موفق به کسب دو جایزه از این جشنواره شد.
همکاری NBA و FIBA برای توسعه بسکتبال در آفریقا
پورحسن: ۱۲ تیم هم برای لیگ‌برتر والیبال زیاد است!
مشحون: نباید حدادی را از بسکتبال حذف کنیم
حواشی بسکتبال ایران فیبا را گمراه کرد
ملی پوش بسکتبال: هواداران ما را تنها نگذارند
مدیرعامل هندبال زاگرس: دهدشتی‌ها رسم میهمان‌نوازی را به‌جا نیاوردند
گنبد آماده برگزاری مرحله نهایی والیبال لیگ برتر نوجوانان است
اعتبار دورنای ارومیه در لیگ برتر والیبال کمتر از 2 میلیارد ریال است
تیم دانش آموزی قزوین قهرمان مسابقات بسکتبال سه نفره کشور شد
مسابقات والیبال زیرگروه کشور در رشت پایان یافت