ادامه باخت‌های میامی در شب برد تورنتو و پورلتند

12:33 ۱۸۴ روز و ۲۱ ساعت پیش ایسنا 223 0
ادامه باخت‌های میامی در شب برد تورنتو و پورلتند

رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا با برگزاری چهار مسابقه پیگیری شد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، در جریان دیدارهای برگزار شده در لیگ NBA ، تیم واشنگتن ویزارد در خانه در سالن کپیتال وان آرنا موفق شد با نتیجه ۱۲۵ بر ۱۱۸ مهیمان خود لس آنجلس کلیپرز را شکست دهد .
در روزهای اخیر فضای منفی در تیم واشنگتن ایجاد شده و باشگاه در تلاش برای رفع آن است. وقتی که واشنگتن در اواسط کوارتر دوم با ۲۴ امتیاز از حریف عقب بود، ویزاردها دوباره سقوط نکردند و به جای آن بزرگترین پیروزی این فصل‌شان را رقم زدنند.
برای واشنگتن جان وال ۳۰ امتیاز، بردلی بیل ۲۷ امتیاز و جف گرین ۲۰ امتیاز کسب کردند. هر سه بازیکن در کوارتر چهارم ۱۰ امتیاز کسب کردند تا کوارتر چهارم ۳۹ بر ۲۳ و در مجموع بازی به سود واشنگتن پایان یابد
.
برای کلیپرز تبایاس هریس ۲۹ امتیاز، مونترزل هارل ۲۰ امتیاز و لو ویلیام ۱۷ امتیاز کسب کردند تا نوار پنج پیروزی متوالی کلیپرز در خانه واشنگتن قطع شود. برای کلیپرز آستین ریورز که از واشنگتن به کلیپرز در این فصل منتقل شده مقابل پدرش داک ریورز ( سرمربی کلیپرز ) و هم تیم های سابقش عملکرد ضعیفی داشت و فقط ۲ امتیاز کسب کرد. لوک امباه اموته فوروارد جدید کلیپرز برای دوازدهمین بازی متوالی به خاطر مصدومیت غایب بود. لو ویلیام هم در کوارتر چهارم و در ۳۴ ثانیه مانده به پایان از زمین بازی اخراج شد
.
دوایت هاوارد سنتر واشنگتن باز هم بازی دیگری را به خاطر مصدومیت از دست داد و به جای او توماس برایانت اولین بازی خود در NBA را تجربه کرد و ۷ امتیاز نیز بدست آورد. در این بازی کلی اوبره به جای مارکیف موریس در ترکیب اصلی قرار گرفت که برای اولین بار ار تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۶، موریس بازی را از روی نیمکت شروع کرد
.
بعد از درگیری لفظی و توهین جان وال به سرمربی تیم در تمرین اخیر، در کنفرانس خبری بعد بازی اسکات بروکس از ستاره تیمش دفاع کرد .
در دیگر بازی شب گذشته تیم میامی هیت در خانه در سالن امریکن ایرلاین سنتر با نتیجه ۱۰۴ بر ۹۲ مغلوب میهمان خود بروکلین نتس شد .
برای بروکلین دی آنجلو راسل ۲۰ امتیاز و یرت آلن ۱۳ امتیاز و ۱۴ ریباند کسب کردند تا یازدهمین شکست میامی را  در این فصل رقم بزنند. هم چنین اسپنسر دینویدیه ۱۶ امتیاز، جو هریس و دمار کرول ۱۱ امتیاز کسب کردند تا بروکلین انتقام شکست هفته قبل در خانه مقابل میامی هیت را بگیرد
.
برای میامی هیت حسن وایتساید ۲۱ امتیاز و ۲۳ ریباند ( دهمین بازی که  وایتساید در آن حداقل ۲۰ امتیاز و ۲۰ ریباند کسب می کند ) و جاش ریچاردسون ۱۶ امتیاز کسب کردند تا پنجمین شکست متوالی خانگی میامی رقم بخورد و تاکنون در تاریخ باشگاه تیمی نتوانسته بعد از کسب پنج شکست متوالی در خانه یا بیشتر، بتواند به مرحله حذفی صعود کند. میامی در کوارتر چهارم نمایش بسیار ضعیفی را ارائه کرد و هر ۷ پرتاب سه امتیازی را از دست داد، از ۱۳ پرتاب پنالتی ۷ پرتاب را گل کردند و از ۱۹ اقدام خود در کوارتر چهارم فقط ۴ پرتاب را وارد سبد کردند
.
بازی در پایان نیمه اول با نتیجه ۴۲ بر ۳۹ به سود میامی به پایان رسید که دو تیم در مجموع ۸۱ امتیاز کسب کرده بودند که این کمترین امتیاز کسب در یک نیمه از بازی های این فصل است .
میامی در این بازی هم بدون گارد آل استاری خود گوران دراگیچ بازی کرد هم چنین تایلر جانسون هم در تمرین روز یکشنبه از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و در این بازی غایب بود ولی دوین وید بعد از ۷ بازی غیبت به خاطر تولد فرزندش به تیم بازگشته بود .
در یکی دیگر از بازی‌ها تیم اورلاندو مجیک در خانه در سالن اموی سنتر با نتیجه نزدیک ۹۳ بر ۹۱ مغلوب میهمان خود تورنتو رپترز شد .
ایوان فورنیر با اسلم دانک خود بازی را در امتیاز ۹۱ به تساوی کشاند در حالی که فقط ۲.۳ ثانیه تا انتهای بازی زمان بود با پاس کایل لوری و پرتاب موفق دنی گرین در حالی که فقط ۰.۵ ثانیه به پایان بازی زمان باقی بود باعث پیروزی نزدیک تورنتو شد
.
برای تورنتو کووای لنارد ۱۸ امتیاز، پاسکال سیاکام ۱۵ امتیاز، سرژ ایباکا ۱۴ امتیاز و دنی گرین ۱۳ امتیاز کسب کردند تا دومین پیروزی متوالی تورنتو بعد از دو شکست اخیرش به دست آید .
برای اورلاندو ایوان فورنیر ۲۷ امتیاز که ۲۲ امتیاز را در نیمه دوم زمانی که مطمئن ترین گزینه در حملات بود کسب کرد و نیکولا وچوویچ با ۱۴ امتیاز و ۱۸ ریباند دبل دبل کرد و آرون گوردون نیز ۱۶ امتیاز برای مجیک کسب کرد ولی اورلاندو بعد از سه پیروزی متوالی، شکست خورد .
در این بازی هر دو تیم در فاز تهاجمی عملکرد مناسبی نداشتند مخصوصا در کوارتر چهارم که تیم تورنتو ۸ بار توپ را لو داد و تیم اورلاندو ۱۱ موقعیت گل زنی را طی ۴ دقیقه از دست داد .
در آخرین بازی تیم نیویورک نیکس در خانه در سالن مدیسون اسکوئر گاردن با نتیجه ۱۱۸ بر ۱۱۴ مغلوب میهمان خود پورتلند تریل بلیزرز شد .
بازی با واشنگتن چهارمین بازی از شش بازی متوالی خارج از خانه پورتلند بود که در سه بازی قبلی دو شکست و یک پیروزی کسب کرده بودند و با پیروزی دیشب با روحیه‌ای مناسب به مصاف دو بازی بسیار سخت متوالی خارج از خانه خواهند رفت که به ترتیب با میلواکی باکس و گلدس استیت مصاف خواهند داشت.( رکورد هر دو تیم در خانه ۸ پیروزی و ۱ شکست می باشد)
برای پورتلند سی جی مک کام ۳۱ امتیاز، دمین لیلارد ۲۹ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل و یوسف نورکیچ ۱۳ امتیاز و ۱۱ ریباند (این پنجمین دبل دبل متوالی نورکیچ بود) کسب کردند تا دوازدهمین پیروزی این فصل پورتلند ثبت شود .
برای نیویورک تیم هارادوی ۳۲ امتیاز و تری بورک ۱۹ امتیاز کسب کردند ولی نتوانستند مانع از ثبت ششمین شکست متوالی نیویورک شوند. این سومین بازی متوالی بود که هارادوی در آن حداقل ۳۰ امتیاز کسب می کند. نیویورک در این بازی هم با ترکیب جدیدی بازی را شروع کرد، انس کانتر و ماریو هزونیا در ترکیب اصلی بودند. هزونیا برای اولین‌بار در ترکیب اصلی نیویورک قرار گرفت و در لیست تیم فقط رون بیکر و لوک کورنت تاکنون در ترکیب اصلی بازی را شروع نکرده‌اند
.
قبل از شروع بازی چند دقیقه سکوت به خاطر درگذشت جان روکر افسر پلیس سابق نیویورک درسالن برگزار شد. جان روکر در سال ۱۹۵۰ به تمرینات نیکس دعوت شده بود و اولین بازیکن آفریقایی-امریکایی بود که پیراهن تیم نیکس را به تن کرد
.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

واکنش جالب نیمار به رفتار جنجالی اش
ستاره پاری ‌سن‌ ژرمن به اقدام جنجالی اخیر خود واکنشی جالب نشان داد.
توخل سرانجام نگران اخراخش شد!
سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن بعد از شکست برابر رنس در هفته پایانی اعتراف کرد که نگران اخراج از تیمش است.
ˮهوادارˮ، ˮفوتبالˮ و ˮرفتارهای هواداریˮ از نگاه یک جامعه شناس ورزشی
یک جامعه‌شناس ورزشی در تحلیل پدیده‌ هواداری در فوتبال و سنجش رفتارهای هواداران معتقد است که فوتبال به منزله یک میدان جنگ است که افراد به صورت نمادین در آن با یکدیگر می‌جنگند اما جنگی کنترل شده. او می‌گوید خشونت در فوتبال در مقایسه با سایر آمارهای خشونت اجتماعی بالا نیست.
رضائیان: تماشاگرنماها از باشگاه‌ها اخاذی می‌کنند
معاون باشگاه صنعت نفت آبادان معتقد است که برای کنترل امنیت در ورزشگاه ها نباید فقط به شماره گذاری صندلی‌ها توجه کرد،‌ بلکه باید بتوانیم اشخاصی که در ورزشگاه‌ها حضور دارند را شناسایی کرده و از دوربین های قوی برای کنترل رفتار آنان استفاده کنیم تا افراد ناهنجار را بعد از شناسایی جریمه کنیم.
توافق نهایی روزبه چشمی با الاهلی قطر
سایت الرای قطر از توافق نهایی "روزبه چشمی" با باشگاه الاهلی قطر سخن به میان آورد.
اعلام شهریه مدارس غیردولتی شهر تهران؛ ۱۵ میلیون تومان بالاترین نرخ شهریه
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش سقف شهریه دریافتی برای مدارس غیردولتی تهران را برای مقطع ابتدایی ۹ میلیون و۴۰۰ هزار تومان، برای مقطع متوسطه اول ۱۱ میلیون تومان و برای مقطع متوسطه دوم ۱۵ میلیون تومان اعلام و اظهار کرد: میزان افزیش شهریه مدارس، بر حسب الگو و بر اساس شاخص‌هایی تعیین شده و به این ترتیب منطقه به منطقه و حتی مدرسه به مدرسه متفاوت است.
آذربایجانی: کاهش دعاوی قضایی نیازمند تعامل جدی سه قوه است
یک وکیل دادگستری گفت: اینکه قوه قضائیه تصور کند که مشکل کثرت نزاع و دعاوی مسأله قضائی بوده و فقط از طریق قضائی حل می‌شود اشتباه است بلکه این موضوع نیازمند تعامل جدی پیشگیرانه بین هر سه قوه است.
صفحه نخست روزنامه‌های شنبه
صف طولانی‌ کشتی‌های حامل کالای اساسی در بنادر جنوب، روحانی: صدای ذلت و تسلیم از ایران و ملت بلند نخواهد شد و علی ربیعی سخنگوی دولت شد از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
ویدئو - شب نوزدهم ماه رمضان در دانشگاه تهران
مراسم احیای نوزدهمین شب ماه مبارک رمضان در سراسر کشور برگزار شد. در تهران هم مساجد و حسینیه‌ها از جمله مسجد دانشگاه تهران، مانند هر سال، میزبان خیل عظیمی از مؤمنان و روزه‌دارانی بود که با دعا و مناجات، شب را به سحر رساندند.
پر جمعیت‌ترین منطقه پایتخت را بشناسید!
مرکز آمار و رصد شهری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اقدام به ارائه اماری کرده است که این آمار نشان میدهد پراکندگی جمعیت در مناطق ۲۲ پایتخت به چه شکل است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

واکنش جالب نیمار به رفتار جنجالی اش
ستاره پاری ‌سن‌ ژرمن به اقدام جنجالی اخیر خود واکنشی جالب نشان داد.
ˮهوادارˮ، ˮفوتبالˮ و ˮرفتارهای هواداریˮ از نگاه یک جامعه شناس ورزشی
یک جامعه‌شناس ورزشی در تحلیل پدیده‌ هواداری در فوتبال و سنجش رفتارهای هواداران معتقد است که فوتبال به منزله یک میدان جنگ است که افراد به صورت نمادین در آن با یکدیگر می‌جنگند اما جنگی کنترل شده. او می‌گوید خشونت در فوتبال در مقایسه با سایر آمارهای خشونت اجتماعی بالا نیست.
رضائیان: تماشاگرنماها از باشگاه‌ها اخاذی می‌کنند
معاون باشگاه صنعت نفت آبادان معتقد است که برای کنترل امنیت در ورزشگاه ها نباید فقط به شماره گذاری صندلی‌ها توجه کرد،‌ بلکه باید بتوانیم اشخاصی که در ورزشگاه‌ها حضور دارند را شناسایی کرده و از دوربین های قوی برای کنترل رفتار آنان استفاده کنیم تا افراد ناهنجار را بعد از شناسایی جریمه کنیم.
ورزشکاران از نوشیدن قهوه در سحر پرهیز کنند
یک متخصص تغذیه ورزشی معتقد است: قهوه به دلیل داشتن کافئین زیاد به شدت ادرار آور است و سبب دی‌هیدراته شدن بدن می‌شود، بنابراین توصیه می‌شود که ورزشکاران از مصرف قهوه در هنگام سحر پرهیز کنند و نوشیدن قهوه را به زمان بعد از افطار موکول کنند.
واکنش سرمربی بارسلونا به احتمال برکناری
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از فینال کوپا دل ری حاضر شد.
ملی‌پوش والیبال: قول می‌دهم به روزهای خوب والیبال بانوان هم برسیم
اعلام زمان بازی‌های تیم ملی بسکتبال در جام‌جهانی
حضور 2 گلستانی در لیگ ملت های والیبال جهان
حذف بسکتبال ۳ نفره ایران از کاپ آسیا
دو باخت برای بسکتبال سه نفره ایران
کاپیتان تیم ملی: لیگ پویایی برای توسعه والیبال زنان نداریم
قهرمانی یاران موسوی و حیدری در لیگ هندبال رومانی- چسمه با حضور برادران استکی چهارم شد
«شهنازی» سرمربی تیم والیبال سایپا شد
شهرداری تبریز از تمامی فعالیت های بسکتبال محروم شد
بانوان والیبالست فارس در تمرین تیم ملی حضور دارند