ادامه باخت‌های میامی در شب برد تورنتو و پورلتند

12:33 ۲۸ روز و ۴ ساعت پیش ایسنا 58 0
ادامه باخت‌های میامی در شب برد تورنتو و پورلتند

رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا با برگزاری چهار مسابقه پیگیری شد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، در جریان دیدارهای برگزار شده در لیگ NBA ، تیم واشنگتن ویزارد در خانه در سالن کپیتال وان آرنا موفق شد با نتیجه ۱۲۵ بر ۱۱۸ مهیمان خود لس آنجلس کلیپرز را شکست دهد .
در روزهای اخیر فضای منفی در تیم واشنگتن ایجاد شده و باشگاه در تلاش برای رفع آن است. وقتی که واشنگتن در اواسط کوارتر دوم با ۲۴ امتیاز از حریف عقب بود، ویزاردها دوباره سقوط نکردند و به جای آن بزرگترین پیروزی این فصل‌شان را رقم زدنند.
برای واشنگتن جان وال ۳۰ امتیاز، بردلی بیل ۲۷ امتیاز و جف گرین ۲۰ امتیاز کسب کردند. هر سه بازیکن در کوارتر چهارم ۱۰ امتیاز کسب کردند تا کوارتر چهارم ۳۹ بر ۲۳ و در مجموع بازی به سود واشنگتن پایان یابد
.
برای کلیپرز تبایاس هریس ۲۹ امتیاز، مونترزل هارل ۲۰ امتیاز و لو ویلیام ۱۷ امتیاز کسب کردند تا نوار پنج پیروزی متوالی کلیپرز در خانه واشنگتن قطع شود. برای کلیپرز آستین ریورز که از واشنگتن به کلیپرز در این فصل منتقل شده مقابل پدرش داک ریورز ( سرمربی کلیپرز ) و هم تیم های سابقش عملکرد ضعیفی داشت و فقط ۲ امتیاز کسب کرد. لوک امباه اموته فوروارد جدید کلیپرز برای دوازدهمین بازی متوالی به خاطر مصدومیت غایب بود. لو ویلیام هم در کوارتر چهارم و در ۳۴ ثانیه مانده به پایان از زمین بازی اخراج شد
.
دوایت هاوارد سنتر واشنگتن باز هم بازی دیگری را به خاطر مصدومیت از دست داد و به جای او توماس برایانت اولین بازی خود در NBA را تجربه کرد و ۷ امتیاز نیز بدست آورد. در این بازی کلی اوبره به جای مارکیف موریس در ترکیب اصلی قرار گرفت که برای اولین بار ار تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۶، موریس بازی را از روی نیمکت شروع کرد
.
بعد از درگیری لفظی و توهین جان وال به سرمربی تیم در تمرین اخیر، در کنفرانس خبری بعد بازی اسکات بروکس از ستاره تیمش دفاع کرد .
در دیگر بازی شب گذشته تیم میامی هیت در خانه در سالن امریکن ایرلاین سنتر با نتیجه ۱۰۴ بر ۹۲ مغلوب میهمان خود بروکلین نتس شد .
برای بروکلین دی آنجلو راسل ۲۰ امتیاز و یرت آلن ۱۳ امتیاز و ۱۴ ریباند کسب کردند تا یازدهمین شکست میامی را  در این فصل رقم بزنند. هم چنین اسپنسر دینویدیه ۱۶ امتیاز، جو هریس و دمار کرول ۱۱ امتیاز کسب کردند تا بروکلین انتقام شکست هفته قبل در خانه مقابل میامی هیت را بگیرد
.
برای میامی هیت حسن وایتساید ۲۱ امتیاز و ۲۳ ریباند ( دهمین بازی که  وایتساید در آن حداقل ۲۰ امتیاز و ۲۰ ریباند کسب می کند ) و جاش ریچاردسون ۱۶ امتیاز کسب کردند تا پنجمین شکست متوالی خانگی میامی رقم بخورد و تاکنون در تاریخ باشگاه تیمی نتوانسته بعد از کسب پنج شکست متوالی در خانه یا بیشتر، بتواند به مرحله حذفی صعود کند. میامی در کوارتر چهارم نمایش بسیار ضعیفی را ارائه کرد و هر ۷ پرتاب سه امتیازی را از دست داد، از ۱۳ پرتاب پنالتی ۷ پرتاب را گل کردند و از ۱۹ اقدام خود در کوارتر چهارم فقط ۴ پرتاب را وارد سبد کردند
.
بازی در پایان نیمه اول با نتیجه ۴۲ بر ۳۹ به سود میامی به پایان رسید که دو تیم در مجموع ۸۱ امتیاز کسب کرده بودند که این کمترین امتیاز کسب در یک نیمه از بازی های این فصل است .
میامی در این بازی هم بدون گارد آل استاری خود گوران دراگیچ بازی کرد هم چنین تایلر جانسون هم در تمرین روز یکشنبه از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و در این بازی غایب بود ولی دوین وید بعد از ۷ بازی غیبت به خاطر تولد فرزندش به تیم بازگشته بود .
در یکی دیگر از بازی‌ها تیم اورلاندو مجیک در خانه در سالن اموی سنتر با نتیجه نزدیک ۹۳ بر ۹۱ مغلوب میهمان خود تورنتو رپترز شد .
ایوان فورنیر با اسلم دانک خود بازی را در امتیاز ۹۱ به تساوی کشاند در حالی که فقط ۲.۳ ثانیه تا انتهای بازی زمان بود با پاس کایل لوری و پرتاب موفق دنی گرین در حالی که فقط ۰.۵ ثانیه به پایان بازی زمان باقی بود باعث پیروزی نزدیک تورنتو شد
.
برای تورنتو کووای لنارد ۱۸ امتیاز، پاسکال سیاکام ۱۵ امتیاز، سرژ ایباکا ۱۴ امتیاز و دنی گرین ۱۳ امتیاز کسب کردند تا دومین پیروزی متوالی تورنتو بعد از دو شکست اخیرش به دست آید .
برای اورلاندو ایوان فورنیر ۲۷ امتیاز که ۲۲ امتیاز را در نیمه دوم زمانی که مطمئن ترین گزینه در حملات بود کسب کرد و نیکولا وچوویچ با ۱۴ امتیاز و ۱۸ ریباند دبل دبل کرد و آرون گوردون نیز ۱۶ امتیاز برای مجیک کسب کرد ولی اورلاندو بعد از سه پیروزی متوالی، شکست خورد .
در این بازی هر دو تیم در فاز تهاجمی عملکرد مناسبی نداشتند مخصوصا در کوارتر چهارم که تیم تورنتو ۸ بار توپ را لو داد و تیم اورلاندو ۱۱ موقعیت گل زنی را طی ۴ دقیقه از دست داد .
در آخرین بازی تیم نیویورک نیکس در خانه در سالن مدیسون اسکوئر گاردن با نتیجه ۱۱۸ بر ۱۱۴ مغلوب میهمان خود پورتلند تریل بلیزرز شد .
بازی با واشنگتن چهارمین بازی از شش بازی متوالی خارج از خانه پورتلند بود که در سه بازی قبلی دو شکست و یک پیروزی کسب کرده بودند و با پیروزی دیشب با روحیه‌ای مناسب به مصاف دو بازی بسیار سخت متوالی خارج از خانه خواهند رفت که به ترتیب با میلواکی باکس و گلدس استیت مصاف خواهند داشت.( رکورد هر دو تیم در خانه ۸ پیروزی و ۱ شکست می باشد)
برای پورتلند سی جی مک کام ۳۱ امتیاز، دمین لیلارد ۲۹ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل و یوسف نورکیچ ۱۳ امتیاز و ۱۱ ریباند (این پنجمین دبل دبل متوالی نورکیچ بود) کسب کردند تا دوازدهمین پیروزی این فصل پورتلند ثبت شود .
برای نیویورک تیم هارادوی ۳۲ امتیاز و تری بورک ۱۹ امتیاز کسب کردند ولی نتوانستند مانع از ثبت ششمین شکست متوالی نیویورک شوند. این سومین بازی متوالی بود که هارادوی در آن حداقل ۳۰ امتیاز کسب می کند. نیویورک در این بازی هم با ترکیب جدیدی بازی را شروع کرد، انس کانتر و ماریو هزونیا در ترکیب اصلی بودند. هزونیا برای اولین‌بار در ترکیب اصلی نیویورک قرار گرفت و در لیست تیم فقط رون بیکر و لوک کورنت تاکنون در ترکیب اصلی بازی را شروع نکرده‌اند
.
قبل از شروع بازی چند دقیقه سکوت به خاطر درگذشت جان روکر افسر پلیس سابق نیویورک درسالن برگزار شد. جان روکر در سال ۱۹۵۰ به تمرینات نیکس دعوت شده بود و اولین بازیکن آفریقایی-امریکایی بود که پیراهن تیم نیکس را به تن کرد
.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

دیپلماسی علمی ایران توسعه می یابد
کاشان- ایرنا - قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور بین الملل از اجرای طرح های پژوهشی مشترک با کشورهای آلمان، فرانسه، اتریش، مجارستان و هند خبر داد.
نگاه ویژه به اثربخشی پژوهش شود
رشت - ایرنا - رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور با تاکید بر ضرورت توجه به پژوهش و نقش آن در رشد اقتصادی و تامین رفاه اجتماعی، خواستار نگاه ویژه به اثربخشی پژوهش شد.
90 درصد مشکلات کشور توسط کارآفرینان قابل حل است
زاهدان - ایرنا - رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران گفت: 90 درصد مشکلات کشور توسط کارآفرینان و تنها 10 درصد از سوی دولت قابل حل شدن است بنابراین به کارآفرینان باید اهمیت ویژه ای داد.
تب هم نشینی در طولانی ترین شب سال - فرنگیس حمزه یی*
بندرعباس- ایرنا- یلدا آغاز چله ‌نشینی برای دیدن لبخندهای کسانی است که در بلندترین شب سال مهتابی پرنور می شود تا نگاه‌ ها، طعم لبخند و امید به زندگی بگیرد و هر آنچه روزگاری سرمشق خوبی ها بوده تکرار شود.
خود مراقبتی نیاز امروز زنان - سارا خدادادی*
سمنان - ایرنا - آموزش های خود مراقبتی در زنان، مهم ترین اصل در پیشگیری و کنترل هر بیماری از جمله سرطان محسوب می شود که با فرهنگ سازی لازم در کنار غربالگری اصولی، مشکل شیوع آن در جامعه برطرف می شود.
اولویت ستادمبارزه باموادمخدر توانمندسازی دانش آموزان است
اهواز - ایرنا - مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: این ستاد تمام اولویت خود را بر توانمندسازی دانش آموزان و والدین آنها در برابر آسیب های اجتماعی متمرکز کرده است.
ضعف مدیریتی علت ساخت و سازهای غیرمقاوم است
کرمان - ایرنا - رئیس انجمن مهندسی زلزله ایران گفت : به دلیل فقدان مدیریت جامع نگر در برنامه های توسعه ای شهرها، ضعف حاکمیت ، پاسخگو نبودن مسئولان ، عدم مدیریت تخصصی و کارآمد شاهد توسعه ناسازگار و آسیب پذیر در حوزه ساخت و سازها هستیم.
راه اندازی کانال ویژه مالی، نماد رابطه فعال ایران و اروپاست
لندن – ایرنا – تام برک نماینده پارلمان انگلیس از حزب لیبرال دمکرات در واکنش به خبر یک روزنامه انگلیسی درباره راه‌اندازی کانال مالی ایران در سوئیس تصریح کرد این مساله نشان می‌دهد که رابطه ایران با شرکای اروپایی همچنان فعال است.
ایران با حفظ برجام، آمریکا را منزوی کرد-اروپا فعالترعمل کند
مسکو - ایرنا- رئیس مرکز مطالعات ایران در انستیتو شرق شناسی روسیه با تمجید از سیاست ایران در حفظ برجام که به انزوای آمریکا منجر شد ، اظهار داشت: روسیه و ایران در شرایطی که هر دو کشور در برابر تحریم های یک جانبه آمریکا قرار دارند باید همکاری های خود را در حوزه های مختلف گسترش دهند.
آسوشیتدپرس:یمنی ها با سرمای شدید وگرسنگی مواجه هستند
تهران - ایرنا - خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل ازبنیاد'آکسفام' ودیگر نهادهادی بین المللی امدادرسانی گزارش داد، نیمی از یک میلیون آواره یمنی در معرض تهدید قحطی و با هوای رو به انجماد مناطق کوهستانی مواجه هستند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پروازهای فرودگاه شهدای سنندج لغو شد
سنندج - ایرنا - مدیرکل فرودگاه های استان کردستان گفت: به علت شرایط نامساعد جوی و کاهش دید افقی، پروازهای فرودگاه شهدای سنندج لغو شد.
خیران کشور 12 هزار میلیارد ریال به ساخت مدرسه کمک کردند
اراک - ایرنا - رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت: خیران مدرسه ساز کشور 12 هزار میلیارد ریال در سال جاری برای ساخت، بازسازی و مقاوم سازی فضاهای آموزشی کمک کردند.
واکنش ابتکار به حادثه آتش‌سوزی در مدرسه زاهدان
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، نسبت به حادثه آتش‌سوزی مدرسه‌ای در زاهدان واکنش نشان داد.
قطاری که تهرانی‌ها را نیم ساعته به شمال می‌رساند
اتصال متروی تهران به آمل عنوان طرحی است که با عنوان گسترش خطوط ریلی مطرح شده،اما به گفته کارشناسان ذیربط، تحت این عنوان و در قالب بودجه‌های استانی توجیه‌پذیر نیست، این پروژه هزینه بالایی را به استان مازندران وارد کرده و چنانچه با بودجه استانی اجرایی شود فاقد توجیه اقتصادی است.
چرا یک شبه پس از اعتراضات مردم استیضاح وزیر اقتصاد کلید نخورد؟
از دی ۹۶ که فشار اقتصادی به گوش مسئولان رسید تا شهریور ۹۷ استیضاح وزیر وقت اقتصاد به درازا کشید اما اکنون برای دغدغه شخصی یک نماینده، یک شبه ۴۰ امضا برای استیضاح وزیر جمع می شود!
25 اسفند جام جهانی بسکتبال قرعه کشی می شود
پادشاه برای نهمین بار دفاع شد، لیکرز باخت
بازیکنان تیم والیبال ژلانو آق قلا اعتصاب کردند
تقابل حساس پتروشیمی و ذوب آهن در نصف جهان
ادامه صدرنشینی ناگتس در کنفرانس غرب
کوردبال مهاباد از صعود به مرحله بعدی بازماند
تیمهای لیگ مردان باید ملزم به تیمداری در بخش بانوان شوند
زمان ورود کولاکوویچ به تهران مشخص شد
بانوی یزدی برای قضاوت لیگ برتر بسکتبال کشور دعوت شد
سرمربی تیم ملی والیبال 18 دی به ایران می‌آید