جایگاه انقلاب اسلامی با رانت اقتصادی و فساد قابل ارزیابی نیست

17:04 ۲۶ روز و ۲۳ ساعت پیش ایسنا 116 0
جایگاه انقلاب اسلامی با رانت اقتصادی و فساد قابل ارزیابی نیست

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی افراد انقلاب ما را با فساد و رانت‌های اقتصادی ارزیابی می‌کنند، اظهار کرد: جایگاه انقلاب ما قابل مقایسه با این شاخص‌ها نیست .

ایسنا

به گزارش ایسنا ، سردار محمدرضا نقدی  در جمع دانشجویان شیراز اظهار کرد: حقیقت انقلاب اسلامی حادثه‌ای است که با لذت‌های دنیا قابل قیاس نیست .
وی با بیان اینکه جز در نهضت‌های انبیاء حوادثی که مسیر تاریخ را تغییر داده باشد وجود ندارد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی از جنس این نهضت‌هاست و توانست تمام مناسبات داخلی و حتی خارجی را زیر و رو کند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب ما در دنیایی شکل گرفت که دو ابرقدرت بر دنیا حکومت می‌کردند، بیان کرد: این دو ابرقدرت هرچه اراده می‌کردند و تصمیم می‌گرفتند آن تصمیم را اجرا می‌کردند .
  نقدی با بیان اینکه هریک از این دو ابر قدرت مناطق بسیار گسترده‌ای از دنیا را تحت سیطره‌ی خود داشتند، عنوان کرد: تمام جهان زیر سایه‌ی آنها بود بود و کسی جرات نفس کشیدن نداشت و حتی سران کشورها از پس این ابرقدرت‌های شیطانی برنمی‌آمدند.
وی با اشاره به اینکه این ابرقدرت‌ها اراده‌ی خود را بر ملت‌ها تحمیل می‌کردند، اظهار کرد: امروز اثری از شوروی نیست و جایگاه امریکا نیز در جهان به واسطه‌ی انقلاب اسلامی ایران اقتدار پیشین را ندارد.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروزه روابط دنیا عوض شده است، گفت: دیگر آن ابرقدرت‌ها نمی‌توانند مسیرهای سیاسی، سرنوشت جنگ و جدال‌ها و غیره را تعیین کنند این در حالی است که در زمان شکل‌گیری انقلاب تمام این مسیرها را ابرقدرت‌ها تعیین می‌کردند.
  نقدی به حضور آمریکا در کشور عراق و هزینه کردن میلیاردها دلار برای جنگ اشاره کرد و افزود: آمریکا پس از مدت کوتاهی به هدف نرسید و شکست خورد و عقب نشست .
وی همچنین به جنگ و خونریزی در کشور یمن اشاره و با بیان اینکه چهل سال است استکبار در تلاش است که انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرد و موفق نشده است، خاطرنشان کرد: این واقعیت است که انقلاب ما بر مسیر جریان بشریت و اداره و نظم جهان تاثیرگذار بوده است .
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اداره و نظم جهان تحت تاثیر انقلاب ما روندی یافته که قدرت و اراده‌ی ملت‌ها تصمیم‌گیرنده است، عنوان کرد: تمام سلاح‌های علیه ایران شکست خورده و کودتا، ترور، جنگ، تهاجم فرهنگی و حتی تهاجم اقتصادی در این چهل سال موثر نبوده است .
  نقدی تصریح کرد: خروجی چهل سال تهاجم فرهنگی غرب این بود که در بدترین شرایط اقتصادی مردم، بیش از دو میلیون جوان در نهضت جهانی اربعین حسینی شرکت کردند .
وی با بیان اینکه ایجاد شبکه‌های رادیویی و ماهواره‌ای با هزینه‌های گزاف برای ترویج فساد و تولید و توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی با قیمت بسیار کمتر از قیمت‌های جهانی و غیره برای این است که استکبار جهانی توان مقابله نظامی با انقلاب ما را ندارد، تاکید کرد: خروجی انواع تهاجم فرهنگی علیه جوانان ما صف‌های طولانی از نسل سوم انقلاب است که برای رفتن به جبهه مقاومت روزشماری می‌کنند .
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تحریم‌های اقتصادی علیه کشورمان اشاره و بیان کرد: آنها فکر می‌کردند طی ۶ ماه تحریم ایران از هم می‌پاشد و اکنون ۸ سال و ۶ ماه از آن توطئه می‌گذرد و زندگی مردم در جریان است و ترافیک شدید به دلیل مسافرت مردم در جاده‌ها مشاهده می‌شود .
  نقدی با بیان اینکه در آستانه‌ی چهل سالگی انقلاب حتی در حد یک جمله از آرمان‌های امام و انقلاب عقب‌نشینی نکردیم، عنوان کرد: این در حالی است که بسیاری از انقلاب‌ها در جهان با وجود اینکه حامی داشتند اما به یک دهه هم نرسیدند .
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تمام مواضع خود به چهل سالگی رسیده و اتفاق بی‌نظیری در دنیا برای ما رخ داده و نوید بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم .
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه حکومت علی (ع) براندازنده‌ی فساد بود، افزود: مفسدان باید شرمنده باشند زیرا انقلاب ما اینها را کریه می‌داند.
  نقدی با بیان اینکه وقتی انقلاب اسلامی ما ارزیابی می‌شود باید آرمان‌های آن از جمله استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد، تصریح کرد: در دوران پیش از انقلاب نه تنها مردم که حتی شاه کشور نیز حق رای نداشت اما انقلاب اسلامی مردم‌سالاری را در جامعه در عمل پیاده کرد .
وی برخی کاستی‌ها و مشکلات کشور را به سبب انتخاب اشتباه ما در زمان رای دادن دانست و گفت: در انتخابات اخیر مجلس افرادی انتخاب شدند که کمترین تخصصی در زمینه‌ی اقتصادی نداشتند حال آنکه ریشه‌ی مشکلات اقتصادی کشور از درون است .
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند که به مذاکرات خوش‌بین نیستند، زیرا آمریکا بر عهد خود استوار نیست، خاطرنشان کرد: در انتخابات به کسی رای دادیم که تنها راهکار برون‌رفت کشور از مشکلات را مذاکره با آمریکا می‌دانست‌ .


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

دریادار فدوی: دشمنان انقلاب هر روز‌ صحنه‌ای از دشمنی را رقم می‌زنند
معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: دشمنان انقلاب هر روز‌ صحنه‌ای از دشمنی را رقم می‌زنند که باید با جان‌، به پای آن‌ موضوع رفت تا هدف‌ دشمنان از بین‌‌ برود.
زندگی هاشمی رفسنجانی را در دوم شخص ورق بزنید
اولین مستند سریالی زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی به فصل دوم رسید.
اعتراض دانشجویان نیشابور به امکانات رفاهی
فرماندار نیشابور گفت: اعضای کمیسیون دانشجویی با معاون مربوطه در فرمانداری موضوع را پیگیری کردند به طوری که از خوابگاه‌ها و سلف بازدید بعمل آمد تا در حضور خود دانشجویان موضوع بررسی شود.
روابط عمومی ها با شایعه پراکنی ها علیه دولت مقابله کنند
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه روابط عمومی ها آینه تمام نمای دستگاههای اجرایی هستند، گفت: روابط عمومی به عنوان نهاد واسط بین دستگاههای اجرایی، رسانه ها و مردم باید در خط مقدم مقابله با شایعه پراکنی ها و حربه ها علیه دولت و نظام وارد میدان مبارزه شوند.
توضیحات شریعتمداری درباره زمان معرفی مدیرعامل تأمین اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی درباره زمان معرفی مدیرعامل جدید تأمین اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور توضیحاتی ارائه کرد.
تشریح بزرگداشت حماسه ۹ دی در سراسر کشور
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جزئیات بزرگداشت حماسه ۹ دی در کشور را تشریح کرد.
نوسروده افشین علا برای حضرت معصومه(س)
یکی از شاعران کشورمان قطعه شعری را درباره حضرت معصومه (س) سروده است.
رباط پاره و بیمه‌ای که حاضر به پرداخت خسارت نیست!
یک دانشجوی تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی که در حین تمرینات تیم دانشگاه برای اعزام به مسابقات کشوری دچار پارگی رباط صلیبی شده بود می‌گوید: علی‌رغم اینکه همه دانشجویان به محض ورود به دانشگاه بیمه می‌شوند اما بیمه از پرداخت هزینه ۱۲ میلیون تومانی جراحی بر روی پای من خودداری کرد.
دانشگاه بقیةالله برمبنای الگوی جهانی عمل می‌کند
معاون بهداشت و درمان سپاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله (عج) در حوزه تحقیقات و پژوهش، دقیقاً بر مبنای الگوی جهانی عمل می‌کند.
امام جمعه تبریز: تحولات فرهنگی از برکات مهم انقلاب اسلامی است
تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ایجاد تحولات عمیق فرهنگی به ویژه در میان نسل سوم و چهارم از برکات مهم و اصلی انقلاب اسلامی است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بازدید سفیر ایران در بوسنی از نمایشگاه زمستانی کتاب سارایوو
سفیر کشورمان در سارایوو در بازدید از چهاردهمین نمایشگاه زمستانی کتاب سارایوو از نزدیک با ناشران ایرانی و بوسنیایی حاضر در این نمایشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
بازیگر زن «پدر سالار» و دخترش در کنسرت «علی زندوکیلی»
اکرم محمدی و دخترش در کنسرت علی زندوکیلی را در زیر می بینید.
تاکید سلطانی‌فر بر حمایت از بخش خصوصی برای توسعه صنعت تبلیغات
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در چارچوب سیاست‏‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالا و سرمایه‌ ایرانی، از ظرفیت‏‌های بخش خصوصی در حوزه تبلیغات استفاده می‏‌شود.
افشاگری حنیف از یک شرط‌ بندی بزرگ پیش از دربی
مدافع سابق تیم استقلال روایت جالبی از شرط بندی در فوتبال ایران را مطرح کرد.
پیشنهادی از انگلیس برای بشار؟
هافبک عراقی پرسپولیس به دنبال حضور در لیگ جزیره است.
گنه کرد در بلخ آهنگری ....
نشست مشترک دبیران کل احزاب زنان اصلاح طلب و فراکسیون زنان مجلس برگزار شد
جلالی: ایستادن جلوی دشمنان تنها به شعار دادن نیست، رفتارها را درست کنید
محبی‌نیا: وزارت اطلاعات به تولید قدرت و امنیت نرم توجه کند
علوی: اعطای ۲۵۰۰ گرین کارت به مقامات صحت ندارد
امیرآبادی: برای کسانی که برای دور زدن قانون منع  بکارگیری به سراغ ولی فقیه رفتند متاسفم
سلامی سخنران مراسم 9 دی تهران
روایت وزیر اطلاعات از تجهیز جریانات تروریستی در خارج از مرزهای ایران
محبی‌نیا از پاسخ وزیر اطلاعات درباره‌ی تمهیدات امنیتی این وزارت‌خانه قانع شد
رییس‌جمهور به آنکارا سفر می‌کند