روایت فرمانده ناجا از ناکامی دشمن در ایجاد اغتشاش در مرداد

13:04 ۹۱ روز و ۲۱ ساعت پیش افکار نیوز 128 0
روایت فرمانده ناجا از ناکامی دشمن در ایجاد اغتشاش در مرداد

فرمانده ناجا به برنامه‌ریزی دشمن برای ایجاد اغتشاش و بی‌نظمی در کشور اشاره کرد و گفت: پیش‌بینی دشمن این بود که در مرداد ماه کشور را به هم بریزند اما با هوشیاری مردم و اقتدار ناجا این امر محقق نشد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،مراسم تودیع و معارفه جانشین فرمانده ناجا در ستاد فرماندهی نیروی انتظامیبرگزار شد.
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامیدر این مراسم به رجزخوانی استکبار جهانیبرای جمهوری اسلامیاشاره و اظهار داشت: رئیس جمهوربی‌عقل آمریکا در یکی از صحبت‌هایش گفت که تابستان داغی برای ایراندر پیش داریم و پیش‌بینی کرد که با آن فراخوان‌ها و اعلام مرحله اول تحریم‌ها کشور  و نظم و آرامش موجود در آن به هم می‌ریزد.
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: آمریکا از یک طرف حامیانش در داخل از سوی دیگر و فضای مجازیهم هرچقدر توانست در این فضای مسموم دمید. 
وی گفت: مرداد ماه که فرا رسید طبق فراخوان‌هایی که اعلام کرده بودند پیش‌بینی‌شان این بود که بیش از یک میلیون نفر داخل خیابان‌ها بریزند و با توجه به افزایش قیمت‌ها اعتراض کنند؛ تمام فعالیت خود را انجام دادند و در 19 مرداد که اوج فراخوان‌هایشان بود و پیش‌بینی کرده بودند که در 300 - 200 نقطه تجمعات شکل بگیرد مشاهده کردیم که تجمعاتی کمتر از 10 هزار نفر در مجموع به وقوع پیوست آن هم در 10 تا 15 نقطه. 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: ناجا در این موضوع مقتدرانه و هوشمندانه وارد عمل شد و ممانعت کرد از این که به اموال مردم خسارت وارد شود؛ البته مردم ما نیز هوشمند بودند و فهمیدند که آنها دنبال هرج و مرجو ناامنی هستند چرا که مردم هم نمی‌خواستند امنیتشان خدشه‌دار شود پس پیش‌بینی‌های آنها نقش بر آب شد. 
وی به رجزخوانی‌های دوباره دشمنان پرداخت و گفت: اعلام کردند 13 آبان که مصادف با مرحله بعدی اعلام تحریم‌ها است و از 15-10 روز گذشته شروع کردند به تحریک و ناامیدی مردم؛‌ اما در این سو دیدیم که با فرمایشات مقام معظم رهبریکه آبی بر آتش بود امید دوباره در دل مردم و مسئولان جوانه زد. 
سردار اشتری به فاجعه‌ای که برای دشمن به وقوع پیوست اشاره و بیان کرد: قتلخاشقچی در سفارت عربستان باعث شد که همه توجه رسانه‌ها جلب آنها شود؛ جنایتی که عربستانبا حمایت آمریکا در سفارتش در ترکیهانجام داد. 
وی گفت: تمام توجه دشمن به این بود که هرج و مرج را در داخل ایران ایجاد کند اما تمام دنیا حواسش به جنایتی که در سفارت عربستان به وقوع پیوست متوجه شد. 
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در این بین ایادی داخلی نیز بیکار ننشستند و یکی از خودشان، خودش را کشت و اینطور صحنه‌سازی کردند؛ خودشان گفتند می‌خواستیم حرفی بزنیم و معروف شویم؛ یکسری هم متاسفانه داخل نظام هستند و اپوزیسیون هستند که خیانت است؛ مسئولیت دارند و اپوزیسیون هستند؛ یک نفر خودش را در ماشین کشته می‌خواستند به واسطه آن توجهات داخل کشور بیاورند که خوشبختانه ناکام ماندند. 
وی گفت: دشمن به دنبال این است که بهانه‌ای پیدا کند که تمام خدمات و پیشرفت‌های ایران را با یک اتفاق ساده زیر سوال ببرد؛ باید هوشیار باشیم چرا که حفظ جمهوری اسلامی به گفته رهبری از واجب واجبات است. 
سردار اشتری تاکید کرد: هر کسی که خلاف فرمایشات و تدابیر رهبری صحبت کند به مردم و به کشور خیانت کرده است. 
وی به فرمایشات مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: ایشان همواره می‌فرمایند که باید وحدت داشته باشیم تا بتوانیم آمریکا را مایوس کنیم. 
سردار اشتری تصریح کرد: آمریکا منافقین و ضدانقلاب به دنبال ضربه زدن به انقلابهستند که باید ما هوشمندانه‌تر عمل کنیم. 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با اعلام این مطلب که باید در 13 آبان امسال پرشورتر از گذشته در صحنه باشیم گفت: مردم در 13 آبان پرشورتر از گذشته ثابت می‌کنند پای رهبری،‌نظام و ارزش‌هایشان هستند؛ دشمن به دنبال این است که جمهوری اسلامی 40 سالگی خود را نبیند اما ما در 22 بهمن نیز پرشورتر به خیابان‌ها خواهیم آمد. 
وی گفت: این تفکرات دشمن خواب و خیال است درست همان تعبیری که مقام معظم رهبری در اجتماع بسیجیان فرمود که شتر در خواببیند پنبه‌دانه. 
فرمانده نیروی انتظامی به وظیفه ذاتی ناجا پرداخت و اعلام کرد: حفظ و امنیت و ارتقاء آن و همچنین حفظ آرامش و نظم در جامعه به حول و قوه الهی و با مدیریت فرماندهان و روسای ناجا به نفع احسنت در تمام استان‌ها نیز انجام شده است. 
وی گفت: دشمن به دنبال این است که در ماه‌های آینده تحرکات داشته باشد؛ به بهانه گرانیآشوب ایجاد کند اگرچه باید مسئولان عالی به وضعیت مردم و اقتصادمردم برسند اما دشمن بداند و آگاه باشد که مردم عادی در پرتو هدایت‌های مقام معظم رهبری و مجاهدت فرزندانشان در ناجا نمی‌گذارند به هیچ وجه بی‌نظمی در کشور ایجاد شود. 
فرمانده نیروی انتظامی گفت: باید در ماه‌های آینده مراقبت و هوشیاری بیشتری داشته باشیم و آمادگی خود را با حفظ روحیه جهادی و هوشمندی حفظ کنیم. 
سردار اشتری اظهار امیدواری کرد: وضعیت کشور بعد از این بهتر از گذشته خواهد شد و شان ناجا نیز از این بالاتر خواهد رفت. 
وی به نظرسنجی چهار دستگاه پرداخت و گفت: در نظرسنجی مشخص شد اعتماد و علاقه مردم به ناجا افزایش یافته است. 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود به بخشی از ماموریت‌های ناجا در خصوص کنگره عظیم اربعین پرداخت و تصریح کرد: حدود 30 هزار نفر از ماموران ما مشغول خدمت‌رسانی به زائرین اربعین‌اند؛ بخش اعظمی از ناجا اعزام شده و تعداد قابل توجهی از همکارانمان در استان‌های ایلام، خوزستان و استان‌های همسایه مرزها برای خدمت به زائران اباعبدالله عاشقانه خدمت می‌کنند. 
وی گفت: در سال‌های گذشته این چنین تجمع و ترددی را از مرزهای مهران، شلمچه و چذابه شاهد نبودیم اما از 6-5 سال گذشته شاهدیم که مردم با عشقاین مسیر را انتخاب می‌کنند. 
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در سنوات گذشته برای مدیریت این جمعیت اشکالاتی وجود داشت اما هر ساله با نظم بهتر و برنامه‌ریزی مناسب‌تر خدمات به زائرین اربعین ارائه می‌شود؛ ماموران یگان ویژه، مرزبانی، پلیس راه، پلیس راهور، پلیس گذرنامه و ... همه به صورت شبانه‌روزی و عاشقانه در خدمت زائرین اباعبدالله هستند. 
سردار اشتری به حضور شب گذشته خود در پلیس گذرنامه پرداخت و تصریح کرد: جمعیتی در پلیس گذرنامه جمع شده بودند و مردم نگران بودند؛ بنده به آنجا مراجعه کردم و دیدم همکاران با تمام نیروهای کمکی مشغول خدمت‌اند؛ روند صدور گذرنامه مشکلی ندارد و سه روزه تحویل مردم می‌شود اما اینکه ویزا هم همراه گذرنامه صادر می‌شود در روند کار کمی تاخیر انداخته است. 
وی ادامه داد: حجم کار برای همکاران ما در پلیس گذرنامه زیاد شده است اما پلیس گذرنامه جایی است که مردم مطمئن هستند وخیالشان راحت است. 
فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران ناجا باید ضمن اقتدار و رعایت نظم و قانوندر خدمت‌گذاری به مردم مشغول باشند چرا که به فرموده رهبری بزرگترین دشمنی با امریکا خدمت به مردم است؛ پس هرچه بیشتر به مردم خدمت کنیم توی دهان آمریکا زده‌ایم.
 


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

آخرین اخبار

سرمربی جدید الدحیل: من با مورینیو فرق دارم
سرمربی جدید الدحیل که در لیگ قهرمانان آسیا با  استقلال همگروه است تاکید کرد که او متفاوت با مورینیو است.
با کلیدی ترین بازیکن چین آشنا شویم
کاپیتان تیم ملی فوتبال چین با وجود سن و سال زیادی که دارد کلیدی ترین بازیکن تیمش است.
نگاهی به داخل اولین هتل فضایی لاکچری جهان
نمونه مفهومی اولین هتل لاکچری جهان در فضا موسوم به Aurora Station رونمایی شد تا بشر یک گام دیگر به سفر توریستی فضایی نزدیک‌تر شود.
عکسی جدید از گلکسی اس۱۰ پلاس منتشر شد
حالا کمتر از یک ماه باقی مانده تا سامسونگ در مراسمی بزرگ، خانواده جدید پرچمداران خود را با نام گلکسی اس۱۰ معرفی کند. هرچه به زمان معرفی نزدیک‌تر می‌شویم، اخبار، شایعات و تصاویر بیشتری از سه گوشی پرچمدار جدید سامسونگ به بیرون درز می‌کند.
حدیثی از امیر المومنین (ع) درباره سرنوشت و تقدیر انسانها
امام علی علیه السلام: به راستی که خداوند برای گروهی کشته شدن را مقدر فرموده و برای دیگران مردن را.
پیاتک با ۳۵ میلیون یورو رسما به میلان پیوست
مهاجم جنوا با میلان به توافق نهایی رسید و تا سال ۲۰۲۳ قرارداد امضا کرد.
فیلم‌های مورد علاقه خود را استوری کنید
نتفلیکس به تازگی اعلام کرده است که مشترکان این سرویس پخش آنلاین فیلم و سریال از این پس قادر خواهند بود محتوای موردعلاقه خود را در استوری های اینستاگرام با دوستان خود به اشتراک بگذارند.
برکات بی نطیر زیارت اهل قبور که از آن بی خبرید
هر کس در عصر پنج شنبه برود بر سر قبر مادرش و پدرش و طلب مغفرت کند ، خداوند عزوجل طبقه هایی از نور به قلب آنان افاضه می کند.
محاسبه کالری غذا از روی عکس
پژوهشگران فرانسوی، نوعی اپلیکیشن ارائه داده‌اند که می‌تواند میزان کالری غذا را تنها از روی عکس آن محاسبه کند!
نمایش یک فیلم کمدی برای کودکان کار
سینمای شهید آوینی روزانه ٤ سانس فیلم نمایش می‌دهد که این برنامه فرهنگی در سانس سوم ساعت ١٩ با حضور کودکان کار برگزار شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

دوچرخه‌های خودران جای تاکسی‌های اینترنتی را می‌گیرند
به نظر می‌رسد که شرکت اوبر تصمیم گرفته است دوچرخه و اسکوترهای خودران را نیز وارد ناوگان حمل و نقل خود کند.
خصلتی که خداوند آن را دوست دارد
حدیث امام صادق (ع) درباره میانه روی را در اینجا بخوانید.
خبر خوب سایت ازبک برای استقلالی‌ها
سایت چمپیونات ازبکستان نوشت که اسماعیل مهاجم مورد نظر استقلال با تیم ازبک فسخ کرده است.
دلیل چسبیدن کودک به مادر چیست؟
وحید اکبری در خصوص دلبستگی کودک به مادر گفت: برخلاف باور عمومی، چسبیدن کودک به مادر به‌ خاطر یادگیری و حتی نیاز به غذا و تامین سلامت جسمی نیست، بلکه به‌ دلیل امنیت روانی است که چنین رابطه‌ی سرشار از صمیمیت به‌ وجود می‌آید.
مادورو: تسلیم نمی‌شوم
رئیس‌جمهور ونزوئلا بعد از مداخله‌جویی‌های آمریکا و اقدام رهبر مخالفان این کشور در معرفی خود به عنوان رئیس‌جمهور خودخوانده گفت که تسلیم نخواهد شد.
استعفای مدیر یک مدرسه به خاطر ضرب و شتم دانش آموز!
ماجرای قتل مادر توسط پسر معتاد
چند درصد کودکان ایرانی کوتاه قد هستند؟
سریعترین راههای چربی سوزی در بدن
محدودیت های ترافیکی جاده چالوس
هشدار به خانواده های کودکان شیر خوار- شیر خشک را از داروخانه تهیه کنید
با اصول تربیتی کودکان کمتر از ۷ سال بیشتر آشنا شوید
واقعا میزان فرار مالیاتی پزشکان چقدر است؟
عکس سلطان سکه در کتب ادعیه واقعیت دارد؟
سه شهر برتر کشور در نزاع و درگیری