روایت فرمانده ناجا از ناکامی دشمن در ایجاد اغتشاش در مرداد

13:04 ۲۴ روز و ۱۰ ساعت پیش افکار نیوز 61 0
روایت فرمانده ناجا از ناکامی دشمن در ایجاد اغتشاش در مرداد

فرمانده ناجا به برنامه‌ریزی دشمن برای ایجاد اغتشاش و بی‌نظمی در کشور اشاره کرد و گفت: پیش‌بینی دشمن این بود که در مرداد ماه کشور را به هم بریزند اما با هوشیاری مردم و اقتدار ناجا این امر محقق نشد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،مراسم تودیع و معارفه جانشین فرمانده ناجا در ستاد فرماندهی نیروی انتظامیبرگزار شد.
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامیدر این مراسم به رجزخوانی استکبار جهانیبرای جمهوری اسلامیاشاره و اظهار داشت: رئیس جمهوربی‌عقل آمریکا در یکی از صحبت‌هایش گفت که تابستان داغی برای ایراندر پیش داریم و پیش‌بینی کرد که با آن فراخوان‌ها و اعلام مرحله اول تحریم‌ها کشور  و نظم و آرامش موجود در آن به هم می‌ریزد.
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: آمریکا از یک طرف حامیانش در داخل از سوی دیگر و فضای مجازیهم هرچقدر توانست در این فضای مسموم دمید. 
وی گفت: مرداد ماه که فرا رسید طبق فراخوان‌هایی که اعلام کرده بودند پیش‌بینی‌شان این بود که بیش از یک میلیون نفر داخل خیابان‌ها بریزند و با توجه به افزایش قیمت‌ها اعتراض کنند؛ تمام فعالیت خود را انجام دادند و در 19 مرداد که اوج فراخوان‌هایشان بود و پیش‌بینی کرده بودند که در 300 - 200 نقطه تجمعات شکل بگیرد مشاهده کردیم که تجمعاتی کمتر از 10 هزار نفر در مجموع به وقوع پیوست آن هم در 10 تا 15 نقطه. 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: ناجا در این موضوع مقتدرانه و هوشمندانه وارد عمل شد و ممانعت کرد از این که به اموال مردم خسارت وارد شود؛ البته مردم ما نیز هوشمند بودند و فهمیدند که آنها دنبال هرج و مرجو ناامنی هستند چرا که مردم هم نمی‌خواستند امنیتشان خدشه‌دار شود پس پیش‌بینی‌های آنها نقش بر آب شد. 
وی به رجزخوانی‌های دوباره دشمنان پرداخت و گفت: اعلام کردند 13 آبان که مصادف با مرحله بعدی اعلام تحریم‌ها است و از 15-10 روز گذشته شروع کردند به تحریک و ناامیدی مردم؛‌ اما در این سو دیدیم که با فرمایشات مقام معظم رهبریکه آبی بر آتش بود امید دوباره در دل مردم و مسئولان جوانه زد. 
سردار اشتری به فاجعه‌ای که برای دشمن به وقوع پیوست اشاره و بیان کرد: قتلخاشقچی در سفارت عربستان باعث شد که همه توجه رسانه‌ها جلب آنها شود؛ جنایتی که عربستانبا حمایت آمریکا در سفارتش در ترکیهانجام داد. 
وی گفت: تمام توجه دشمن به این بود که هرج و مرج را در داخل ایران ایجاد کند اما تمام دنیا حواسش به جنایتی که در سفارت عربستان به وقوع پیوست متوجه شد. 
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در این بین ایادی داخلی نیز بیکار ننشستند و یکی از خودشان، خودش را کشت و اینطور صحنه‌سازی کردند؛ خودشان گفتند می‌خواستیم حرفی بزنیم و معروف شویم؛ یکسری هم متاسفانه داخل نظام هستند و اپوزیسیون هستند که خیانت است؛ مسئولیت دارند و اپوزیسیون هستند؛ یک نفر خودش را در ماشین کشته می‌خواستند به واسطه آن توجهات داخل کشور بیاورند که خوشبختانه ناکام ماندند. 
وی گفت: دشمن به دنبال این است که بهانه‌ای پیدا کند که تمام خدمات و پیشرفت‌های ایران را با یک اتفاق ساده زیر سوال ببرد؛ باید هوشیار باشیم چرا که حفظ جمهوری اسلامی به گفته رهبری از واجب واجبات است. 
سردار اشتری تاکید کرد: هر کسی که خلاف فرمایشات و تدابیر رهبری صحبت کند به مردم و به کشور خیانت کرده است. 
وی به فرمایشات مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: ایشان همواره می‌فرمایند که باید وحدت داشته باشیم تا بتوانیم آمریکا را مایوس کنیم. 
سردار اشتری تصریح کرد: آمریکا منافقین و ضدانقلاب به دنبال ضربه زدن به انقلابهستند که باید ما هوشمندانه‌تر عمل کنیم. 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با اعلام این مطلب که باید در 13 آبان امسال پرشورتر از گذشته در صحنه باشیم گفت: مردم در 13 آبان پرشورتر از گذشته ثابت می‌کنند پای رهبری،‌نظام و ارزش‌هایشان هستند؛ دشمن به دنبال این است که جمهوری اسلامی 40 سالگی خود را نبیند اما ما در 22 بهمن نیز پرشورتر به خیابان‌ها خواهیم آمد. 
وی گفت: این تفکرات دشمن خواب و خیال است درست همان تعبیری که مقام معظم رهبری در اجتماع بسیجیان فرمود که شتر در خواببیند پنبه‌دانه. 
فرمانده نیروی انتظامی به وظیفه ذاتی ناجا پرداخت و اعلام کرد: حفظ و امنیت و ارتقاء آن و همچنین حفظ آرامش و نظم در جامعه به حول و قوه الهی و با مدیریت فرماندهان و روسای ناجا به نفع احسنت در تمام استان‌ها نیز انجام شده است. 
وی گفت: دشمن به دنبال این است که در ماه‌های آینده تحرکات داشته باشد؛ به بهانه گرانیآشوب ایجاد کند اگرچه باید مسئولان عالی به وضعیت مردم و اقتصادمردم برسند اما دشمن بداند و آگاه باشد که مردم عادی در پرتو هدایت‌های مقام معظم رهبری و مجاهدت فرزندانشان در ناجا نمی‌گذارند به هیچ وجه بی‌نظمی در کشور ایجاد شود. 
فرمانده نیروی انتظامی گفت: باید در ماه‌های آینده مراقبت و هوشیاری بیشتری داشته باشیم و آمادگی خود را با حفظ روحیه جهادی و هوشمندی حفظ کنیم. 
سردار اشتری اظهار امیدواری کرد: وضعیت کشور بعد از این بهتر از گذشته خواهد شد و شان ناجا نیز از این بالاتر خواهد رفت. 
وی به نظرسنجی چهار دستگاه پرداخت و گفت: در نظرسنجی مشخص شد اعتماد و علاقه مردم به ناجا افزایش یافته است. 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود به بخشی از ماموریت‌های ناجا در خصوص کنگره عظیم اربعین پرداخت و تصریح کرد: حدود 30 هزار نفر از ماموران ما مشغول خدمت‌رسانی به زائرین اربعین‌اند؛ بخش اعظمی از ناجا اعزام شده و تعداد قابل توجهی از همکارانمان در استان‌های ایلام، خوزستان و استان‌های همسایه مرزها برای خدمت به زائران اباعبدالله عاشقانه خدمت می‌کنند. 
وی گفت: در سال‌های گذشته این چنین تجمع و ترددی را از مرزهای مهران، شلمچه و چذابه شاهد نبودیم اما از 6-5 سال گذشته شاهدیم که مردم با عشقاین مسیر را انتخاب می‌کنند. 
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در سنوات گذشته برای مدیریت این جمعیت اشکالاتی وجود داشت اما هر ساله با نظم بهتر و برنامه‌ریزی مناسب‌تر خدمات به زائرین اربعین ارائه می‌شود؛ ماموران یگان ویژه، مرزبانی، پلیس راه، پلیس راهور، پلیس گذرنامه و ... همه به صورت شبانه‌روزی و عاشقانه در خدمت زائرین اباعبدالله هستند. 
سردار اشتری به حضور شب گذشته خود در پلیس گذرنامه پرداخت و تصریح کرد: جمعیتی در پلیس گذرنامه جمع شده بودند و مردم نگران بودند؛ بنده به آنجا مراجعه کردم و دیدم همکاران با تمام نیروهای کمکی مشغول خدمت‌اند؛ روند صدور گذرنامه مشکلی ندارد و سه روزه تحویل مردم می‌شود اما اینکه ویزا هم همراه گذرنامه صادر می‌شود در روند کار کمی تاخیر انداخته است. 
وی ادامه داد: حجم کار برای همکاران ما در پلیس گذرنامه زیاد شده است اما پلیس گذرنامه جایی است که مردم مطمئن هستند وخیالشان راحت است. 
فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران ناجا باید ضمن اقتدار و رعایت نظم و قانوندر خدمت‌گذاری به مردم مشغول باشند چرا که به فرموده رهبری بزرگترین دشمنی با امریکا خدمت به مردم است؛ پس هرچه بیشتر به مردم خدمت کنیم توی دهان آمریکا زده‌ایم.
 


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

حذف هر سه سابریست ایران از جام جهانی
در روز دوم از جام جهانی شمشیربازی اسلحه سابر در الجزایر هر سه سابریست ایران با حذف در مراحل مختلف از کسب مدال در جام جهانی ناکام ماندند.
شکست شاگردان آنتیگا در شب درخشش عبادی پور
تیم والیبال اسکرا بلهاتوف لهستان در هفته هشتم پلاس لیگا برابر تیم اونیکو ورشو به پیروزی رسید و به رده سوم صعود کرد.
شعبانی به مدال برنز جهان رسید
نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران با کسب مدال برنز کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان، تنها مدال آور ایران در 5 وزن نخست این رقابت‌ها نام گرفت.
برترین گلزنان ۲۰۱۸؛ بونجاح بالاتر از مسی و رونالدو
وبسایت گل اسامی برترین گلزنان سال جاری میلادی تا روز ۱۶ نوامبر را منتشر کرد.
زکی پور پُست سهرابیان را تغییر می‌دهد؟
مدافع چپ استقلال می تواند با درخشش در بازی های بعدی پست آرمین سهرابیان را تغییر بدهد.
منت کی‌روش روی سر پرسپولیس
وقتی به برنامه تیم ملی و همچنین زمان برگزاری بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس نگاهی می‌کنیم،می‌بینیم که نه تنها کی‌روش و سازمان لیگ لطفی به برانکو نکرده‌اند بلکه هر 4 روز برای این تیم بازی گذاشته‌اند.
عذر می‌خواهم که نتوانستیم داور را بترسانیم!
سرمربی تیم مس کرمان می‌گوید داور با اعلام پنالتی به سود ملوان خواست جو استادیوم را آرام کند.
انگار فوتبال را راموس اختراع کرده است
خورخه والدانو، کارشناس، سرمربی و بازیکن آرژانتینی اسبق رئال به تمجید از روحیه و قدرت شخصیتی بالای سرخیو راموس پرداخت.
آغاز بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و پیکان
بلیت فروشی دیدار رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان از هفته نهم مسابقات لیگ برتر (جام خلیج فارس) آغاز شد.
رمز قمقمه آب دروازه‌بان سه‌شیرها چیست!؟
دروازه‌بان سه شیرها از شگرد جالبی برای مهار پنالتی بازیکنان حریف استفاده می‌کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

متکی: آمریکا برای تامین منافع از حربه تحریم استفاده می کند
مشهد- ایرنا- معاون امور بین الملل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: آمریکا برای تامین مطامع خود از کوبا تا هند، چین، روسیه و اتحادیه اروپایی را تحت تحریمهای مختلف دارد و از آن به عنوان حربه ای برای تامین منافعش استفاده می کند.
آقای حکایتی و هنرمندان در جشن کتابخوان های انزلی
انزلی – ایرنا- بهرام شاه محمد لو 'آقای حکایتی' برنامه کودک دهه 60 و 70 ، کامران رسول زاده شاعر ، نمایشنامه نویس و خالق و خواننده ترانه ی زیبای ' درخت' و حمید نور شمسی روزنامه نگار، فعال حوزه نشر و کتاب در جشن ' تو هم بخوان ' کتابخوانهای انزلی حضور یافتند.
برای ترویج فرهنگ مطالعه نیازمند تعریف جامع هستیم
قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: دستگاه های فرهنگی برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی با همکاری یکدیگر به تعریف یک مسیر مطالعاتی در جامعه کمک کنند.
جشنواره انار 24 آذر در کاخ نیاوران برگزار می شود
تهران -ایرنا- جشنواره انار استان های غربی کشور برای نخستین بار از 24 آذرماه امسال قرار است در کاخ موزه نیاوران واقع در پایتخت برگزار شود.
تیترهای 26 آبان روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج- ایرنا- روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد روز شنبه 26 آبان سال 1397 تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده اند.
راه‌اندازی بازار گل در محدوده بهشت زهرا(س)
واکنش شهردار تهران به خبر رد صلاحیتش
وزیر بهداشت: سند درمان کشور تصویب شد
حذف کنکور تا ۱۰ سال دیگر هم غیرممکن است
آدم‌دزد‌ها در مقابل ایست پلیس، شروع به تیراندازی کردند
سندی که قرار است جلوی پارتی بازی را بگیرد
آیا نوازندگی در خیابان جرم است؟
۵۰ هزار تومان جریمه در کمین خودرو‌ها
شایعات اخیری که در فضای مجازی تکذیب شد- فیلم
حمله به پزشک یکی از درمانگاه‌های مشهد