چرا آمریکا اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرد

05:15 ۸۷ روز و ۶ ساعت پیش افکار نیوز 135 0
چرا آمریکا اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکا اکنون نیز می‌خواهد با تهدید کردن مردم جهان و ایران هراسی به اهداف خود برسد، آمریکا سعی دارد سیاست‌های ظالمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران را به نحوی توجیه کند و برای این کار موضوع دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرده است.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،احمد علیرضابیگی، با اشاره به اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا، اظهار داشت: به زعم ترامپ، کشوری که قرار بود خاورمیانه را فتح کند و رئیس جمهور تندروی آمریکا مانع این کار شده امروز بنا دارد آمریکا را نیز با دخالت در انتخابات این کشور فتح کند که البته این موضوعات برای مصرف داخلی در آمریکا بیان می‌شود.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این اتهاماتی که از سوی آمریکایی‌ها علیه ایران مطرح می‌شود، نشان می‌دهد که آمریکایی ها همانطور که ترامپ می‌خواهد، به دنبال این هستند که جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک تهدید برای بشریت، امنیت جهان و دموکراسی معرفی کنند.
سیاست خارجی آمریکا تهدید محوری بنا شده استوی با بیان اینکه این روش آمریکایی‌ها برای ایران هراسی، موضوع جدیدی نیست، افزود: بنیان سیاست خارجی آمریکا بر مبنای تهدید محوری است.
علیرضابیگی ادامه داد: آمریکا وقتی که کمونیسم را برای جهان به عنوان یک تهدید معرفی کرد، به جهان چنین القا کرد که اگر می‌خواهید کمونیسم شما را نخورد و از بین نبرد، تحت لوای آمریکا قرار بگیرید و از سیاست‌های واشنگتن تبعیت کنید.
اتهام زنی به ایران، برای توجیه تحریم‌های ظالمانهنماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا اکنون نیز می‌خواهد با تهدید کردن مردم جهان و ایران هراسی به اهداف خود برسد، آمریکا سعی دارد سیاست‌های ظالمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران را به نحوی توجیه کند و برای این کار موضوع دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرده است.
علیرضابیگی اظهار داشت: آمریکا ابتدا داعش را در منطقه ایجاد و سپس این گروه را ضد بشریت معرفی کرد و علیه آن اقدام کرد که البته در مبارزه با داعش، آمریکا فقط به فکر چپاول کشورهای منطقه بود و در نهایت داعش توسط جمهوری اسلامی ایران از بین رفت و همه دنیا قبول دارند که ایران داعش را از بین برد.
وی افزود: اروپا در شورای امنیت سازمان ملل متحد، ترامپ را در اجرای سیاست‌های مغرضانه علیه ایران همراهی نکرد و اکنون اتهاماتی را به دروغ علیه ایران می‌سازد.
ترامپ به دنبال این است تا موضوعاتی که در خصوص دخالت روسیه در روی کار آمدن خودش مطرح می‌شود را با اتهاماتی که علیه روسیه مطرح می‌کند را خنثی سازد و خود را در جبهه رویارویی روسیه نشان دهدعضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از یک سو ترامپ می‌گوید ایران به خود مشغول و گرفتار است و از سوی دیگر بیان می‌کند که ایران با دخالت در انتخابات می‌خواهد، آمریکا را فتح کند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه آمریکا علیه روسیه، چین و ایران اتهام دخالت در انتخابات آمریکا را مطرح کرده و تلاش دارد تا القا کند که 3 کشور مزبور قصد دخالت در انتخابات‌های پیش روی آمریکا را دارند، گفت: به نظر می‌رسد ترامپ به دنبال این است تا موضوعاتی که در خصوص دخالت روسیه در روی کار آمدن خودش مطرح می‌شود را با این اتهامات خنثی کند و خود را در جبهه رویارویی روسیه نشان دهد.
  


گروه های زیر مجموعه سیاسی

سیاست خارجی
سیاست خارجی

آخرین اخبار

کری خوانی تیلور آمریکایی برای حسن یزدانی
دیوید تیلور آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم آمریکا بار دیگر برای حسن یزدانی کری‌خوانی کرد و از عزم خود برای کسب سومین پیروزی متوالی و اینبار در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان خبر داد.
دژاگه: دلیلی نداشت مقابل عراق ریسک کنیم
اشکان دژاگه اگرچه در دیدار مقابل عراق از نیمه دوم به زمین مسابقه رفت اما تا همین جای جام ملت‌ها هم خود را به‌عنوان یک مهره قابل اتکا و عصای دست کی‌روش مطرح کرده و از حالا می‌توان روی او به همراه 10 بازیکن دیگر حاضر در میدان برای موفقیت در دیدار با عمان حساب ویژه‌ای باز کرد.
مصلح: بیشتر از هیچ تیمی پول نگرفته‌ایم
اردوی تیـــم فوتبــال پرسپـــولیس بعــد از ۱۲روز، امروز در دوحه قطر به پایان خواهد رسید و شاگردان برانکو صبح فردا راهی تهران خواهند شد. در این اردو سرخ‌پوشان برنامه‌های متفاوتی را پشت‌سر گذاشتند و حتی دو بازی دوستانه هم برگزار کردند تا بار فنی این اردو بالاتر هم برود.
حربه‌های کی‌روش مقابل بزرگان قاره
شاید از اینجا به بعد جام کی روش کمی دستش را رو کند و کم کم مهره هایی را بازی دهد که بیشتر روی حضورشان در ترکیب ایران نظر دارد. البته شاید در بازی عمان هم او دوباره تغییرات داشته باشد و بازیکنانی را به زمین بفرستد که دوباره همه را گیج کند.
دو پرسپولیسی، زوج طلایی منصوریان در ذوب‌آهن
محمدرضا خلعتبری و محسن مسلمان دو زوج طلایی ذوب آهن در نیم فصل دوم هستند.
نعمتی، آچار فرانسه جدید تیم برانکو
سیامک نعمتی که در نیم فصل چند بازی در پست مدافع راست بازی کرد، در بازی برابر سپیدورد در پست هافبک دفاعی به میدان خواهد رفت.
عمان، تیمی با مهاجمان مخفی
تیم ملی ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف عمان خواهد رفت.
چراغپور: پیکره فوتبال آسیا ضعیف است
کارشناس فوتبال ایران ۷ عامل اصلی را به عنوان دلایل ضعف فوتبال آسیا در مقایسه با فوتبال روز دنیا عنوان کرد.
درخشان: عمان حریف دست و پا بسته‌ای نیست
کارشناس فوتبال گفت: عمان حریف دست و پا بسته‌ای نیست و با تمام توان مقابل تیم ملی قرار می‌گیرد.
نگرانی بزرگ عمانی‌ها قبل از دیدار با ایران
اشتباه‌های زیاد خط دفاعی عمان در دو دیدار برابر ازبکستان و ژاپن باعث نگرانی هواداران این تیم قبل از بازی بزرگ برابر تیم ملی ایران شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

فال روزانه ۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۷
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.
تفاوت روسیه و شوروی سابق از دیدگاه بشار اسد
رئیس گروه دوستی پارلمان روسیه و سوریه گفت که در دیدار اخیر یک هیئت روسی با رئیس جمهور سوریه وی به تفاوت اصلی روسیه و شوروی سابق اشاره کرد.
تغییرات رنگ پوست نشانه سرطان است
انجمن سرطان آمریکا اعلام می‌کند که هرگز نباید تغییرات در رنگ پوست، بخصوص در افراد مبتلا به سرطان، نادیده گرفته شود.
آیت الله شبیری: وساطت برای استخدام شخصی که استحقاق ندارد، حرام است
بطور کلی چنانچه استخدام بر خلاف ضوابط باشد به گونه‌ای که فرد استحقاق حضور و دریافت حقوق و امتیازات آن مجموعه را نداشته باشد، حضورش جایز نخواهد بود و نباید چیزی دریافت کند. واسطه شدن برای چنین تخلفی نیز حرام است و در صورت وقوع باید بر اساس ضوابط قانونی عمل شود.
واکنش داماد امام موسی صدر به ادعای خوئینی‌ها
داماد امام موسی صدر به اظهارات اخیر آیت‌الله موسوی خوئینی که امام موسی صدر و شهید چمران را غیرهمراه با انقلاب اسلامی ایران خطاب کرده بود، واکنش نشان داد.
باهنر: جمنا، ساخته و پرداخته سپاه نیست
علی جنتی: حرف‌های خوئینی‌ها درست نیست
ایندیپندنت: ترامپ به استیضاح نزدیکتر می‌شود
سال ۷۶ هاشمی برای ناطق خطبه خواند یا خاتمی؟
رسانه اصولگرا: آقای رئیس جمهور! عذرخواهی کنید
چمران: خوئینی‌ها به امام موسی دید مثبت نداشت
فرمانده ناجا: دشمنان امسال را برای ایجاد آشوب و ناآرامی انتخاب کردند، اما موفق نشدند
سعید مرتضوی کجاست؟ نجف یا زندان؟
تنش میان چین و کانادا بالا گرفت
سوریه، تهران و مسکو را به هم نزدیک می‌کند؟