چرا آمریکا اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرد

05:15 ۱۸۲ روز و ۱ ساعت پیش افکار نیوز 264 0
چرا آمریکا اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکا اکنون نیز می‌خواهد با تهدید کردن مردم جهان و ایران هراسی به اهداف خود برسد، آمریکا سعی دارد سیاست‌های ظالمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران را به نحوی توجیه کند و برای این کار موضوع دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرده است.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،احمد علیرضابیگی، با اشاره به اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا، اظهار داشت: به زعم ترامپ، کشوری که قرار بود خاورمیانه را فتح کند و رئیس جمهور تندروی آمریکا مانع این کار شده امروز بنا دارد آمریکا را نیز با دخالت در انتخابات این کشور فتح کند که البته این موضوعات برای مصرف داخلی در آمریکا بیان می‌شود.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این اتهاماتی که از سوی آمریکایی‌ها علیه ایران مطرح می‌شود، نشان می‌دهد که آمریکایی ها همانطور که ترامپ می‌خواهد، به دنبال این هستند که جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک تهدید برای بشریت، امنیت جهان و دموکراسی معرفی کنند.
سیاست خارجی آمریکا تهدید محوری بنا شده استوی با بیان اینکه این روش آمریکایی‌ها برای ایران هراسی، موضوع جدیدی نیست، افزود: بنیان سیاست خارجی آمریکا بر مبنای تهدید محوری است.
علیرضابیگی ادامه داد: آمریکا وقتی که کمونیسم را برای جهان به عنوان یک تهدید معرفی کرد، به جهان چنین القا کرد که اگر می‌خواهید کمونیسم شما را نخورد و از بین نبرد، تحت لوای آمریکا قرار بگیرید و از سیاست‌های واشنگتن تبعیت کنید.
اتهام زنی به ایران، برای توجیه تحریم‌های ظالمانهنماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا اکنون نیز می‌خواهد با تهدید کردن مردم جهان و ایران هراسی به اهداف خود برسد، آمریکا سعی دارد سیاست‌های ظالمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران را به نحوی توجیه کند و برای این کار موضوع دخالت ایران در انتخابات آمریکا را مطرح کرده است.
علیرضابیگی اظهار داشت: آمریکا ابتدا داعش را در منطقه ایجاد و سپس این گروه را ضد بشریت معرفی کرد و علیه آن اقدام کرد که البته در مبارزه با داعش، آمریکا فقط به فکر چپاول کشورهای منطقه بود و در نهایت داعش توسط جمهوری اسلامی ایران از بین رفت و همه دنیا قبول دارند که ایران داعش را از بین برد.
وی افزود: اروپا در شورای امنیت سازمان ملل متحد، ترامپ را در اجرای سیاست‌های مغرضانه علیه ایران همراهی نکرد و اکنون اتهاماتی را به دروغ علیه ایران می‌سازد.
ترامپ به دنبال این است تا موضوعاتی که در خصوص دخالت روسیه در روی کار آمدن خودش مطرح می‌شود را با اتهاماتی که علیه روسیه مطرح می‌کند را خنثی سازد و خود را در جبهه رویارویی روسیه نشان دهدعضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از یک سو ترامپ می‌گوید ایران به خود مشغول و گرفتار است و از سوی دیگر بیان می‌کند که ایران با دخالت در انتخابات می‌خواهد، آمریکا را فتح کند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه آمریکا علیه روسیه، چین و ایران اتهام دخالت در انتخابات آمریکا را مطرح کرده و تلاش دارد تا القا کند که 3 کشور مزبور قصد دخالت در انتخابات‌های پیش روی آمریکا را دارند، گفت: به نظر می‌رسد ترامپ به دنبال این است تا موضوعاتی که در خصوص دخالت روسیه در روی کار آمدن خودش مطرح می‌شود را با این اتهامات خنثی کند و خود را در جبهه رویارویی روسیه نشان دهد.
  


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

آخرین وضعیت تورج لارودی و حسن حبیبی
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی درباره آخرین وضعیت تورج لارودی گفت: هرچند این پیشکسوت عرصه رسانه و کارشناس کشتی دچار بیماری عصبی و عضلانی است و فرمان اعصاب به درستی به عضلات نمی رسد، اما تلاش پزشکان بر این است تا بیماری او را کنترل کنند.
شکست دیرهنگام یاران جهانبخش برابر تاتنهام
دیدار دو تیم تاتنهام و برایتون در لیگ برتر انگلیس با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید.
بارسلونا در یک قدمی فتح لالیگا قرار گرفت
تیم فوتبال بارسلونا با شکست آلاوس تنها به یک پیروزی برای قهرمانی در لالیگا نیاز دارد.
دبیر فدراسیون بدنسازی: امیدوارم به قهرمانی آسیا اعزام شویم- نظارت بر باشگاه‌ها بر عهده ما نیست
دبیر فدراسیون بدنسازی می‌گوید نظارت بر باشگاه‌های بدنسازی و برخورد با متخلفین فروش مکمل‌های غیرقانونی بر عهده ما نیست و ادارات کل ورزش و جوانان مسئولیت این کار را بر عهده دارند.
نتانیاهو: نام شهرکی در بلندی‌های جولان را ترامپ می‌گذاریم
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، به نشان سپاس از دونالد ترامپ که ماه گذشته بلندی‌های جولان را به عنوان بخشی از اراضی اشغالی به رسمیت شناخت، یک از شهرک‌های احداثی در این منطقه اشغالی را ترامپ خواهد نامید.
داروی تمامی دردهایتان در کلام مولا علی(ع)
امام علی علیه السلام فرموده‌اند تقوای الهی پاک کننده آلودگی جان‌هایتان و روشنی بخش ضعف چشم‏هایتان و فرو نشاننده ترس و اضطراب دل‏هایتان است.
ذکری کارگشا برای جبران اعمال گذشته
ماه شعبان بهترین فرصت برای بدست آوردن گنج‌های معنوی و ذخیره ثروت در آخرت است.
بارش برف بهاری در زنجان- عکس
بارش برف در سومین روز از دومین ماه سال چهره شهر و اطراف زنجان را سفید پوش کرد.
عموهایی که در آینده تنها یک اسم از آنها باقی است
یک جامعه شناس گفت: در آینده از عموها و اقوام نزدیک تنها یک اسم باقی می‌ماند.
راهی ساده و مفید برای جوان ماندن مغز
آلزایمر و زوال عقل جزو لاینفک پیری نیستند و نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد حتی کمی ورزش هم می تواند به پیشگیری از این مشکلات مغزی کمک کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آخرین وضعیت تورج لارودی و حسن حبیبی
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی درباره آخرین وضعیت تورج لارودی گفت: هرچند این پیشکسوت عرصه رسانه و کارشناس کشتی دچار بیماری عصبی و عضلانی است و فرمان اعصاب به درستی به عضلات نمی رسد، اما تلاش پزشکان بر این است تا بیماری او را کنترل کنند.
دبیر فدراسیون بدنسازی: امیدوارم به قهرمانی آسیا اعزام شویم- نظارت بر باشگاه‌ها بر عهده ما نیست
دبیر فدراسیون بدنسازی می‌گوید نظارت بر باشگاه‌های بدنسازی و برخورد با متخلفین فروش مکمل‌های غیرقانونی بر عهده ما نیست و ادارات کل ورزش و جوانان مسئولیت این کار را بر عهده دارند.
سرقت خانوادگی با نوزاد یک ساله
ماموران انتظامی مشهد با حضور در محل سرقت زن جوانی را دستگیر کردند که نوزادی یک ساله داخل کالسکه را نیز با وسایل سرقتی حمل می کرد و در حال فرار بود.
اظهارات عجیب یک بازیگر در توجیه یک فیلم مبتذل
یک بازیگر سینما و تلویزیون، برای حمایت از فیلمی ضدخانواده، در اقدامی عجیب مقدسات دینی را دستاویز قرار داد.
۶ ترفند برای مقابله با موخوره
موخوره از جمله عارضه‌های شایعی است که کمبود مواد غذایی لازم برای موها می‌تواند این مشکل را تشدید کند.
خواب آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران تعبیر نخواهد شد
خود زنی ترامپ با تصمیم احمقانه‌اش
ایران پاسخ قاطعی به عربستان خواهد داد
هند کاهش عرضه نفت ایران را از دیگر کشورها تامین می‌کند
ایران کمتر از یک میلیون بشکه نفت در روز نخواهد فروخت
غلط ترین آدرس ممکن این است
سامانه سهمیه‌بندی کالاهای اساسی چه زمانی رونمایی می‌شود؟
هشدار صریح جامعه اطلاعاتی کشور به سردمداران آمریکا
دولتی‌ها این کتاب را بخواند! +عکس
مهره‌چینی سیاسی در کمیته تحقیق سیل پس از یک‌ماه تعلل