۳ داور به دلیل اشتباه تاثیرگذار محروم شدند

09:31 ۹۱ روز و ۱۹ ساعت پیش افکار نیوز 135 0
۳ داور به دلیل اشتباه تاثیرگذار محروم شدند

اصفهانیان در مورد مشکلات داوری در هفته‌‌‌های اخیر گفت: در هفته نهم لیگ برتر در سه بازی اشکالاتی در داوری داشتیم البته با توجه به اینکه مسابقات جام حذفی در لیگ برتر برگزار شد اعتراض‌ها زیاد به نظر می‌رسید اما واقعیت این است که هر کاری که بکنیم اشتباه داوری همیشه وجود دارد من نمی‌گویم داوران جایزالخطا هستند بلکه می‌گویند داوران ممکن‌الخطا هستند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،فریدون اصفهانیان در مورد اینکه سعید آذری نسبت به داوری مسابقه سپیدرود و ذوب‌آهن بسیار معترض بود، گفت: واقعاً او به داوری اعتراض داشت؟ اگر اینگونه است چرا بعد از مسابقه به رختکن داوران رفت و به آنها خسته نباشید گفت و از آنها تشکر کرد اکنون چگونه او در رسانه‌ها حرف‌های دیگری می‌زند.
وی در مورد مشکلاتداوری در هفته‌‌‌های اخیر گفت: در هفته نهم لیگ برتردر سه بازیاشکالاتی در داوری داشتیم البته با توجه به اینکه مسابقات جام حذفیدر لیگ برتربرگزار شد اعتراض‌ها زیاد به نظر می‌رسید اما واقعیت این است که هر کاری که بکنیم اشتباه داوری همیشه وجود دارد من نمی‌گویم داوران جایزالخطا هستند بلکه می‌گویند داوران ممکن‌الخطا هستند. 
رئیس کمیته داوراندر مورد اعتراض باشگاه نساجیبه پنالتی دقیقه ۹۶ سپاهان گفت: فیلم این مسابقه را آنالیز کردیم اگر خطایی هم رخ داده بیرون از محوطه جریمه بوده و پنالتی درست نبوده است. 
اصفهانیان در مورد اینکه بهروان گفته او حتی جواب نامه‌های ما را هم نمی‌دهد، اظهار داشت:‌ ما در کمیته داوران هر نامه‌ای که بیاید بررسی می‌کنیم و پاسخش را می‌دهیم. شاید نامه‌ای که آنها نوشته‌اند بعد از جلسه کمیته داوران بوده که باید تا تشکیل جلسه بعدی پاسخش را بدهیم وگرنه تمامی نامه‌ها در کمیته داوران پاسخ داده می‌شود.
وی در مورد اینکه چند داور در هفته‌های اخیر به دلیل اشتباهات تأثیرگذار محروم شده‌اند، گفت: کمیته داوران آیین‌نامه‌ای دارد که طبق آن داوران را تشویق و جریمه می‌کنند داورانی که خوب کار نکنند و اشتباه تأثیرگذار داشته باشند طبق آیین‌نامه محروم می‌شوند و چند هفته‌ای قضاوت به آنها داده نمی‌شود. در هفته‌های اخیر دو سه داور به دلیل اشتباه تأثیرگذار محروم شده‌اند.
اصفهانیان با اشاره به محدودیت‌های کمیته داوران عنوان کرد: علیرضا فغانی به دلیل اینکه بیشتر در خارج از کشور قضاوت می‌کند کمتر می‌توانیم از او در لیگ استفاده کنیم همچنین برخی از داوران ما برای قضاوت به خارج از کشور می‌روند با این حال در هفته‌های آینده قطعاً شاهد قضاوت‌های بهتری از داوران خواهیم بود. بسیاری از این داوران جوان هستند.
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد بحث قانون منع به کارگیری بازنشستگان در فدراسیون‌های ورزشی گفت: ما تابع قانونکشور هستیم و در این کشور زندگی می‌کنیم اما طبق اساسنامه‌ای که فدراسیون فوتبال دارد و مورد تأیید فیفاو همچنین هیأت وزیران ما است فدراسیون فوتبال یک نهاد غیر دولتی است. ما حتی نهاد عمومی غیر دولتی هم نیستیم بنابراین قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال فدراسیون
فوتبالنمی‌شود زیرا اساسنامه فدراسیون فوتبالبا سایر فدراسیون‌ها تفاوت‌هایی دارد.
اصفهانیان در مورد اینکه چطور در گذشته برخی از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگبه خاطر بازنشستگیمجبور به جدایی شدند، گفت: طبق قانون فیفا افرادی که بیش از ۶۵ سال دارند نمی‌توانند در کارهای اجرایی حضور داشته باشند خود من هم وقتی به سن ۶۵ سال برسم دیگر نمی‌توانم کار اجرایی کنم یا به عنوان ناظر فعالیت کنم. آن افراد هم به دلیل رسیدن به این سن کنار گذاشته شده‌اند نه به خاطر بازنشستگی. 
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه بالاخره کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایرانقرارداد دارد یا خیر، گفت: مگر می‌شود کسی بدون قرارداد با تیم ملی ایرانکار کند.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

تاکید سفیر ایران در کی‌یف بر گسترش همکاری‌های فرهنگی با اوکراین
سفیر کشورمان در کی‌یف با خانم دوبروینا، رئیس کتابخانه ورنادسکی این کشور دیدار و در مورد گسترش همکاری‌های فرهنگی گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.
افتتاح مرکز دائمی نمایشگاهی ایران در بغداد با حضور معاون سفیر ایران
نمایشگاه دائمی کالاهای ایرانی با هدف بازاریابی و صادرات کالا به عراق با حضور معاون سفیر ایران در عراق و معاون وزیر تجارت این کشور در شهر بغداد افتتاح شد.
معاون وزیر خارجه لهستان گفت‌وگو با مقامات ایران را سازنده خواند
معاون وزیر خارجه لهستان که صبح روز دوشنبه در راس هیئتی از دیپلمات‌های کشورش به تهران سفر کرده بود، گفت‌وگو با مقامات ایران را سازنده خواند.
آیا جمهوری خواهان، ترامپ را دور می‌زنند؟
یک کارشناس مسائل آمریکا با اشاره به طولانی شدن تعطیلی بخشی از دولت فدرال آمریکا که منجر به ایجاد مشکلاتی برای مردم این کشور شده است، اظهار کرد: این موضوع نشان‌دهنده وجود انسداد سیاسی در آمریکا است.
سخنگوی وزارت خارجه حمله انتحاری در کابل را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه حمله انتحاری به یک مرکز نظامی در غرب کابل را که دهها کشته بر جای گذاشت به شدت محکوم کرد.
آمریکا از طریق لهستان به دنبال ایجاد اتحاد بین‌المللی علیه ایران است
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم گفت: آمریکا در تلاش است تا از طریق لهستان بتواند اتحاد بین‌المللی علیه ایران را ایجاد کند، اما مسئولان ما باید با کشورهایی که قصد شرکت در کنفرانس ورشو را دارند گفت‌وگو کرده و مواضع ایران را برای آن‌ها بیان کنند.
اختصاص هزار میلیارد تومان برای ایجاد تاسیسات منطقه‌ای تبدیل پسماند به مواد و انرژی
نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ٩٨ از مصوبه این کمیسیون برای اختصاص هزار میلیارد تومان جهت ایجاد تاسیسات منطقه‌ای تبدیل پسماند به مواد و انرژی در سال آینده خبر داد.
پیشنهاد اختصاص ماهانه ٢۴ لیتر بنزین به هر ایرانی در سال ٩٨
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۸ از پیشنهاد خود برای اختصاص ماهانه ٢۴ لیتر بنزین به هر ایرانی دارای کد ملی در سال آینده خبر داد و گفت که براساس این طرح افراد در صورت عدم مصرف سهمیه سوخت، می‌توانند اعتبار خود را به دیگران واگذار کنند.
صباغیان: درباره افزایش بی‌رویه قیمت کالاها جلسه غیرعلنی برگزار شود
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش قیمت‌ها گفت: درباره افزایش بی‌رویه قیمت کالاها جلسه غیرعلنی برگزار شود.
نوروزی: ۵۰ حکم قانون برنامه توسعه در رابطه با ایثارگران عملیاتی نشده است
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از عملیاتی نشدن احکام قانون برنامه توسعه در رابطه با ایثارگران انتقاد کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

روایت «امام موسی صدر» از نیم قرن پیش اروپا
«در این ۵۵ روز ۱۰هزار کیلومتر راه را با ماشین پیمودیم که البته این غیر از سفرهای دریایی و هوایی است. با ماشینِ من سفر کردیم اما خلیل صبراوی راننده بود. رنج سفر نصیب او شد و دستاوردهایش نصیب من.»
افتادن در دیگ بخار، ۳ کارگر را کُشت
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از سقوط ۳ نفر در دیگ بخار در شهرک صنعتی چرمشهر در ورامین خبر داد و گفت: متاسفانه ۲ نفر در این حادثه جان باختند.
۲ پیشنهاد شهریه‌ای دانشگاه علمی کاربردی به مجلس
رییس دانشگاه علمی کاربردی از تصویب پرداخت بخشی از شهریه دانشجویان مهارتی مناطق محروم توسط دولت از سوی کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد و گفت: این طرح در صورت تصویب نهایی از سال آینده اجرایی خواهد شد.
درآمد پزشکان در کدام کشور‌ها بیشتر است؟
در بیشتر کشورهای جهان پزشکان به دلیل ماهیت چالش برانگیز شغل خود و مسئولیتی که در برابر سلامت عمومی مردم دارند، بیشترین درآمدها را ‌کسب می‌کنند.
آبشار نیاگارا یخ زد
سرمای شدید هوا در کانادا باعث شده آبشار نیاگارا منجمد شود.
کاری که سردار آزمون کرد را نمی‌پسندم
خبری بد برای استقلال- بازیکن ملی پوش مصدوم شد
پست اینستاگرامی محسن مسلمان پس از پیوستن به سپاهان+عکس
خارجی های پرسپولیس به ایران نیامدند
سرمربی سابق استقلال جواب فتحی را داد
دستور العمل لیپی به چینی ها برای تقابل با ایران
کی روش- لیپی ؛ کدام برنده می شوند؟
کاپیتان ژاپن: ایران بهترین تیم آسیا است
قطع امید امدادگران از زنده یافتن بازیکن لیگ برتری
برانکو: مثل گل بابونه آرامش‎بخش هستم