رمزگشایی از مصاحبه جنجالی کاپیتان پرسپولیس

04:40 ۲۹ روز و ۱۳ ساعت پیش افکار نیوز 55 0
رمزگشایی از مصاحبه جنجالی کاپیتان پرسپولیس

سیدجلال حسینی پس از دیدار با نود ارومیه به گلایه از تماشاگران پرداخت که به ورزشگاه نرفتند تا سکو‌ها خالی بماند و سپس به مدیران بخش پشتیبانی باشگاه نیز حمله کرد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،  پرسپولیسی‌ها در شرایط حساسی قرار دارند و هر حاشیه‌ای می‌تواند تمرکزشان قبل از دیدار مقابل السد قطررا به‌هم بریزد به همین علت، فوتبالی‌ها به شدت مراقب هستند تا آرامش پرسپولیس با اخبار جنجالی از بین نرود. نه خبری از مصاحبه‌های عجیب و پیچیده است و نه خبری از گزارش‌های آنچنانی علیه باشگاه. حتی موضوعاتی مثل بدهی‌ها، شکایات علیه
پرسپولیسو... نیز مسکوت مانده تا هیچ حاشیه‌ای از بیرون به داخل باشگاه و تیم رسوخ نکند، اما بعد از
بازیبا نود ارومیه، اتفاق عجیبی رخ داد زیرا حاشیه از داخل به بیرون درز پیدا کرد! مصاحبه سیدجلال حسینی کافی بود تا یک‌سری چراغ‌های خطر روشن شود. او در آن
مصاحبهبه گلایه از تماشاگران پرداخت که به ورزشگاه نرفتند تا سکو‌ها خالی بماند و سپس به مدیران بخش پشتیبانی باشگاه نیز حمله کرد. اتفاقی که نظیر آن را کمتر دیده بودیم. بعد از خواندن آن مصاحبه، همه به دنبال جواب این سؤال بودند که چرا باید کاپیتان تیم، علیه بخش پشتیبانی باشگاه صحبت کند. سیدجلال گفت: «بازیکنان خارجی با او درددل می‌کنند. متأسفانه بخش پشتیبانی باشگاه خوب عمل نمی‌کند و...» و این‌طور به نظر می‌رسید که بازیکنان خارجی تیم یعنی بوژیدار رادوشوویچ، گادوین منشا و بشار رسن از وضعیت‌شان راضی نیستند که به سیدجلال در مورد پشتیبانی باشگاه حرف‌هایی زده‌اند. 
این در حالی است که بشار رسن و بوژیدار رادوشوویچ مشکلی بابت اسکان ندارند و همزمان با سایر بازیکنان نیز پول دریافت کردند. همچنین گادوین منشا که قرار بود شنبه هفته قبل پول بگیرد، دیروز و همراه با سایر بازیکنان به بخشی از پول خود رسید تا مشکلاتش حل شود. او نیز به تازگی قرارداد منزلش را تمدید کرده و قاعدتاً نباید از وضعیتی که در تهران دارد، ناراضی باشد. برانکو نیز در مورد پول‌های خودش حرفی نمی‌زند بلکه می‌گوید باشگاه بهتر است در ابتدا بخشی از
پولدستیارانش را بپردازد تا آن‌ها نسبت به کاری که انجام می‌دهند، دلگرم شوند و در نهایت، این مربی به پولش برسد. پس مشکل نمی‌تواند دقیقاً وضعیت خارجی‌ها باشد. 
موضوع وقتی پیچیده‌تر می‌شود که به یاد بیاوریم سیدجلال در همان مصاحبه در ابتدا گفت: «من از آقایان خبیری و گرشاسبی تشکر می‌کنم، چون در تماس هستیم، اما ما در باشگاه یک گروه پشتیبانی داریم که از آقای گرشاسبی می‌خواهیم بگویند آن گروه حواس‎شان را جمع کنند، چون متأسفانه گروه پشتیبانی کارش را اصلاً خوب انجام نمی‌دهد.» در واقع سیدجلال از گرشاسبی و فردی که همواره کنارش دیده می‌شود، حمایت کرده، اما گروه پشتیبانی را حسابی مورد شماتت و انتقاد قرار داده است. پیچیدگی ماجرا اینجاست که معاون پشتیبانی فردی بود که به محض امضای حکم سرپرستی گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس، از سوی «وزارت ورزش» به باشگاه آمد تا
معاونگرشاسبی باشد. در واقع او از جانب
وزارتخانهپست گرفت نه از سوی گرشاسبی!این موضوع را مدنظر داشته باشید که حمیدرضا گرشاسبی تحت هر شرایطی باید به زودی باشگاه پرسپولیسرا ترک کند زیرا دوران بازنشستگیاش فرارسیده و، چون در قانونجدید، صرفاً حضور در جبهه‌های جنگ تحمیلیباعث ادامه همکاری مدیران نمی‌شود و باید هر مدیر بازنشسته بیش از ۵۰ درصد جانبازی داشته باشد، راهی برای فعالیت ادامه گرشاسبی در باشگاه دیده نمی‌شود. با این وضعیت،
وزارت ورزشباید به دنبال فرد جدیدی باشد. البته مدتی است شایعه شده فردی که از سوی وزارتخانه به عنوان معاون پشتیبانی پرسپولیس منصوب شده، مدیرعامل بعدی باشگاه و جانشین گرشاسبی خواهد بود. در همین زمینه، شنیدیم صحبت‌های سیدجلال و انتقاد از پشتیبانی باشگاه، در واقع حمایت از ادامه دوران مدیرعاملی گرشاسبی بود. انصافاً گرشاسبی از وقتی مدیریت باشگاه را برعهده گرفته (چه زمان سرپرستی و چه حالا) اقدامات مهمی را رقم زد؛ از تمدید قرارداد با برانکو تا درآمدزایی از ماجرای جدایی مهدی طارمی، جذب بازیکنانی مثل ترابی، رفیعی و... در دوران بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، درآمدزایی بالا از اسپانسر و وزارت ورزش، رایزنی برای گرفتن تخفیف از باشگاه ریزاسپور، افزایش امکانات تمرینی در کمپ پرسپولیس، حفظ اسکلت اصلی تیم و... به همین علت مورد تأیید همه بازیکنان و کادر فنی است، اما آیا راهی برای ادامه همکاری او وجود دارد؟ 
این حواشی در حالی از داخل تیم به بیرون درز کرد که کمتر کسی فکرش را می‌کرد فردی مثل سیدجلال حسینی وارد عمل شده و علیه بخشی از مدیریت باشگاه مصاحبه کند. چنین اتفاق بی‌سابقه‌ای، شایعه مدیرعاملی معاون گرشاسبی به جای او را تقویت می‌کند به خصوص که شخصِ گرشاسبی نیز در ابتدا معاون علی‌اکبر طاهری مدیرعامل وقت باشگاه شد و سپس به سرپرستی این باشگاه رسید. حالا با همان فرمول ممکن است فرد مورد انتقاد سیدجلال حسینی، مدیرعامل باشگاه شود.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

کشتی و رزمی
کشتی و رزمی

آخرین اخبار

تصاویر جالبی که تاریخ را پیش چشمتان زنده می‌کند!
همه ما حداقل یک بار آرزو کرده ایم که کاش می‌توانستیم به گذشته برویم و ببینیم زندگی در آن زمان چگونه بوده است. اما هنوز چیزی به عنوان ماشین زمان وجود ندارد، بنابراین فقط می‌توانیم از عکس‌های گذشته لذت ببریم.
ساختمان‌های زیبایی که هرگز فراموششان نخواهید کرد!
در گوشه و کنار جهان همیشه ساختمان های بسیار زیبایی ساخته می شوند که هنر طراح و معمار را به خوبی به تصویر می کشند. بناهایی که با طراحی های منحصر به فرد خود، یا بازگوکننده پیام خاصی هستند، یا تنها به منظور زیباسازی فضا در محل موردنظرشان ساخته و مستقر شده اند.
در اینستای ستاره‌های خارجی؛ از مامان جنیفر تا خانمِ «هایلی بیبِر»!
در این سری مطالب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
مقصر پخش اشتباهی سرود ملی مشخص شد
نایب رئیس تکواندوی بانوان پخش سرود شاهنشاهی به جای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان تکواندو(پومسه) را اشتباه کمیته برگزاری مسابقات اعلام کرد.
ترکیب پرسپولیس مقابل تراکتور تغییر می‌کند
بازگشت ملی پوشان پرسپولیس بار دیگر ترکیب پرسپولیس را دستخوش تغییر خواهد کرد.
وضعیت آشفته تراکتور در دیدار با پرسپولیس
تراکتورسازی که در این فصل چهره ای متفاوت نسبت به سال های گذشته پیدا کرده در آستانه حساس ترین بازی فصل خودش با مشکلات متنوعی روبرو شده که شرایط این تیم را تحت تاثیر قرار داده است.
پرسپولیس ۷۰ میلیارد تومان مطالبه دارد
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گزارشی از گزیده عملکرد یک ساله باشگاه را منتشر کرد. در این گزارش به اقدام های صورت گرفته برای حل مشکلات باشگاه و همچنین توسعه و پیشرفت آن در طول یک سال گذشته اشاره شده است.
آزمون: آرزوی ما قهرمانی در جام ملت‌هاست
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت:همه ما در حال حاضر يک آرزو داريم و آن هم موفقيت در جام ملت‌ها است که اميدوارم به کمک همه به آن دست پیدا کنيم.
بیرانوند مهمان علی‌ضیا در فرمول یک
دروازه‌بان پرسپولیس عصر امروز به برنامه فرمول یک خواهد رفت و به سوالات علی ضیا پاسخ خواهد داد.
خانزاده: جو درست شده علیه تیم ملی درست نیست
مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت:ونزوئلا تیم منسجمی بود و با برنامه بازی می‌کرد و آن‌ها بازیکنان با کیفیتی داشتند که در لیگ‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تاج: ماندن ما در فدراسیون فوتبال طبق قانون است
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید در صورتی که قانون اجازه ندهد، هیچ‌کس نمی‌تواند از راه غیر قانونی در فوتبال بماند و این فدراسیون باید قانونی اداره شود.
آمریکا با تحریم غذا و دارو مردم ایران را نشانه گرفته
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: آمریکا با رویکرد خصمانه و تحریم های مختلف از جمله غذا و دارو مردم ایران اسلامی را برای ضربه زدن نشانه گرفته است.
سفارت ایران حمله تروریستی هتل اورانوس کابل را محکوم کرد
سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل، واقعه تروریستی هتل اورانوس در افغانستان را محکوم کرد.
بازگشایی بسته پیشنهادی قیمت خودرو در هیئت دولت- 246 روز تاخیر در شفاف‌سازی حقوق مدیران- جدال کارگران و کارفرمایان بر سر بقا
مطابق جدیدترین آمار از میزان تولید کالاهای منتخب صنعتی در شش ماهه نخست امسال شاهد افت تولید ۲۲ محصول صنعتی از میان ۳۱ کالا بوده‌است.
کار‌های عجیب و غریب و خنده دار حیوانات
اگر فکر می‌کنید که هیچ چیزی وجود ندارد که حیوان خانگیتان بتواند با آن شما را شگفت زده کند، به رفتارش بیشتر دقت کنید. آن‌ها به هم حقه می‌زنند، مثل انسان‌ها رفتار می‌کنند و با روش‌های خلاقانه احساساتشان را به ما نشان می‌دهند.
فروش مهاجم یوونتوس با شرایطی ویژه!
زلاتان به میلان باز می‌گردد؟
والدراما: ترجیح می‌دهم یک کلمبیایی سرمربی تیم ملی‌مان شود، نه کی‌روش
مجیدی: پیشنهاد سرمربیگری استقلال را رد کردم
اکبرپور در استقلال پست گرفت
زمان بازگشت اینیستا به بارسلونا!
فیلم- عملکرد همام و رسن در تیم ملی عراق برابر بولیوی
طاهری: چرا فقط در ناکامی پرسپولیس نام من هست؟
اسامی نامزدهای ریاست فدراسیون سه‌گانه مشخص شد
مقصر اصلی پخش اشتباهی سرود ملی ایران