رمزگشایی از مصاحبه جنجالی کاپیتان پرسپولیس

04:40 ۱۷۹ روز و ۵ ساعت پیش افکار نیوز 230 0
رمزگشایی از مصاحبه جنجالی کاپیتان پرسپولیس

سیدجلال حسینی پس از دیدار با نود ارومیه به گلایه از تماشاگران پرداخت که به ورزشگاه نرفتند تا سکو‌ها خالی بماند و سپس به مدیران بخش پشتیبانی باشگاه نیز حمله کرد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،  پرسپولیسی‌ها در شرایط حساسی قرار دارند و هر حاشیه‌ای می‌تواند تمرکزشان قبل از دیدار مقابل السد قطررا به‌هم بریزد به همین علت، فوتبالی‌ها به شدت مراقب هستند تا آرامش پرسپولیس با اخبار جنجالی از بین نرود. نه خبری از مصاحبه‌های عجیب و پیچیده است و نه خبری از گزارش‌های آنچنانی علیه باشگاه. حتی موضوعاتی مثل بدهی‌ها، شکایات علیه
پرسپولیسو... نیز مسکوت مانده تا هیچ حاشیه‌ای از بیرون به داخل باشگاه و تیم رسوخ نکند، اما بعد از
بازیبا نود ارومیه، اتفاق عجیبی رخ داد زیرا حاشیه از داخل به بیرون درز پیدا کرد! مصاحبه سیدجلال حسینی کافی بود تا یک‌سری چراغ‌های خطر روشن شود. او در آن
مصاحبهبه گلایه از تماشاگران پرداخت که به ورزشگاه نرفتند تا سکو‌ها خالی بماند و سپس به مدیران بخش پشتیبانی باشگاه نیز حمله کرد. اتفاقی که نظیر آن را کمتر دیده بودیم. بعد از خواندن آن مصاحبه، همه به دنبال جواب این سؤال بودند که چرا باید کاپیتان تیم، علیه بخش پشتیبانی باشگاه صحبت کند. سیدجلال گفت: «بازیکنان خارجی با او درددل می‌کنند. متأسفانه بخش پشتیبانی باشگاه خوب عمل نمی‌کند و...» و این‌طور به نظر می‌رسید که بازیکنان خارجی تیم یعنی بوژیدار رادوشوویچ، گادوین منشا و بشار رسن از وضعیت‌شان راضی نیستند که به سیدجلال در مورد پشتیبانی باشگاه حرف‌هایی زده‌اند. 
این در حالی است که بشار رسن و بوژیدار رادوشوویچ مشکلی بابت اسکان ندارند و همزمان با سایر بازیکنان نیز پول دریافت کردند. همچنین گادوین منشا که قرار بود شنبه هفته قبل پول بگیرد، دیروز و همراه با سایر بازیکنان به بخشی از پول خود رسید تا مشکلاتش حل شود. او نیز به تازگی قرارداد منزلش را تمدید کرده و قاعدتاً نباید از وضعیتی که در تهران دارد، ناراضی باشد. برانکو نیز در مورد پول‌های خودش حرفی نمی‌زند بلکه می‌گوید باشگاه بهتر است در ابتدا بخشی از
پولدستیارانش را بپردازد تا آن‌ها نسبت به کاری که انجام می‌دهند، دلگرم شوند و در نهایت، این مربی به پولش برسد. پس مشکل نمی‌تواند دقیقاً وضعیت خارجی‌ها باشد. 
موضوع وقتی پیچیده‌تر می‌شود که به یاد بیاوریم سیدجلال در همان مصاحبه در ابتدا گفت: «من از آقایان خبیری و گرشاسبی تشکر می‌کنم، چون در تماس هستیم، اما ما در باشگاه یک گروه پشتیبانی داریم که از آقای گرشاسبی می‌خواهیم بگویند آن گروه حواس‎شان را جمع کنند، چون متأسفانه گروه پشتیبانی کارش را اصلاً خوب انجام نمی‌دهد.» در واقع سیدجلال از گرشاسبی و فردی که همواره کنارش دیده می‌شود، حمایت کرده، اما گروه پشتیبانی را حسابی مورد شماتت و انتقاد قرار داده است. پیچیدگی ماجرا اینجاست که معاون پشتیبانی فردی بود که به محض امضای حکم سرپرستی گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس، از سوی «وزارت ورزش» به باشگاه آمد تا
معاونگرشاسبی باشد. در واقع او از جانب
وزارتخانهپست گرفت نه از سوی گرشاسبی!این موضوع را مدنظر داشته باشید که حمیدرضا گرشاسبی تحت هر شرایطی باید به زودی باشگاه پرسپولیسرا ترک کند زیرا دوران بازنشستگیاش فرارسیده و، چون در قانونجدید، صرفاً حضور در جبهه‌های جنگ تحمیلیباعث ادامه همکاری مدیران نمی‌شود و باید هر مدیر بازنشسته بیش از ۵۰ درصد جانبازی داشته باشد، راهی برای فعالیت ادامه گرشاسبی در باشگاه دیده نمی‌شود. با این وضعیت،
وزارت ورزشباید به دنبال فرد جدیدی باشد. البته مدتی است شایعه شده فردی که از سوی وزارتخانه به عنوان معاون پشتیبانی پرسپولیس منصوب شده، مدیرعامل بعدی باشگاه و جانشین گرشاسبی خواهد بود. در همین زمینه، شنیدیم صحبت‌های سیدجلال و انتقاد از پشتیبانی باشگاه، در واقع حمایت از ادامه دوران مدیرعاملی گرشاسبی بود. انصافاً گرشاسبی از وقتی مدیریت باشگاه را برعهده گرفته (چه زمان سرپرستی و چه حالا) اقدامات مهمی را رقم زد؛ از تمدید قرارداد با برانکو تا درآمدزایی از ماجرای جدایی مهدی طارمی، جذب بازیکنانی مثل ترابی، رفیعی و... در دوران بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، درآمدزایی بالا از اسپانسر و وزارت ورزش، رایزنی برای گرفتن تخفیف از باشگاه ریزاسپور، افزایش امکانات تمرینی در کمپ پرسپولیس، حفظ اسکلت اصلی تیم و... به همین علت مورد تأیید همه بازیکنان و کادر فنی است، اما آیا راهی برای ادامه همکاری او وجود دارد؟ 
این حواشی در حالی از داخل تیم به بیرون درز کرد که کمتر کسی فکرش را می‌کرد فردی مثل سیدجلال حسینی وارد عمل شده و علیه بخشی از مدیریت باشگاه مصاحبه کند. چنین اتفاق بی‌سابقه‌ای، شایعه مدیرعاملی معاون گرشاسبی به جای او را تقویت می‌کند به خصوص که شخصِ گرشاسبی نیز در ابتدا معاون علی‌اکبر طاهری مدیرعامل وقت باشگاه شد و سپس به سرپرستی این باشگاه رسید. حالا با همان فرمول ممکن است فرد مورد انتقاد سیدجلال حسینی، مدیرعامل باشگاه شود.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

۱۰ نکته درباره آفات و بیماری‌ها در جنگل‌های کشور
مساحت پوشش جنگلی کشور در حال حاضر حدود ۱۴.۲ میلیون هکتار است که متاسفانه بخشی از آن آلوده به بیماری و آفت شده است به عنوان مثال بر اساس اعلام سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری وسعت شمشادزارهای شمال کشور ۴۰ هزار هکتار است که تقریبا تمامی آن آلوده به بیماری شده است .
سیل و رانش زمین با سمنان چه کرد؟
سمنان- ایرنا- بارندگی ها و سیلاب ویرانگر در یک ماه گذشته گریبان بسیاری از شهرها و روستاهای کشور را گرفته است، سیل به همراه رانش زمین در استان سمنان تاکنون یک هزار و 700 میلیارد ریال به بخش های مختلف مسکونی، کشاورزی و زیرساختی خسارت وارد کرد.
زلزله درگهان هرمزگان را لرزاند
تهران- ایرنا- زلزله ای به بزرگی 4.4 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 7 و 11 دقیقه و 5 ثانیه امروز (شنبه) درگهان در استان هرمزگان را لرزاند.
گرانی کنتورها، هوشمندسازی چاهها را با مشکل مواجه کرد
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: گرانی کنتورهای حجمی و دستگاه های اندازه گیری برداشت آب های زیرزمینی، بویژه در یکسال اخیر چالش اصلی هوشمندسازی چاه ها به شمار می رود.
پنجمین روز تظاهرات محیط زیستی در لندن با بیش از 100 بازداشت
تهران- ایرنا- پنجمین روز از تظاهرات اعتراضی هزاران تن از فعالان محیط ‌زیست در پایتخت انگلیس در حالی سپری شد که تظاهرکنندگان چندین خیابان لندن را تسخیر کردند و با دستگیری بیش از 100 نفر، شمار کل بازداشتی های این تظاهرات به نزدیک 700 تن رسید.
ترکیه دیدار مکرون با کردهای سوری را محکوم کرد
تهران- ایرنا- ترکیه دیدار رئیس جمهوری فرانسه با هیاتی از گروه کردهای سوریه موسوم «نیروهای دمکراتیک» را محکوم کرد.
استفاده از ظرفیت ˮسیستم کنترلی سامانه سنجش فرایندیˮ در پیشران‌های هسته‌ای
هدف از ساخت "سیستم کنترلی سامانه سنجش فرایندی" به عنوان یک سیستم زیرساختی طراحی، ساخت، راه‌اندازی و تست یک سامانه محرک کنترلی با کاربری در راکتورهای هسته‌ای است اما یکی از مهم‌ترین تاثیرات و استفاده‌های این سیستم در زمینه پیشران‌های هسته‌ای است.
ائتلاف سعودی عملیاتی علیه توان پهپادی یمن آغاز کرد
تهران- ایرنا- رسانه های سعودی گزارش دادند که ائتلاف به سرکردگی عربستان عملیاتی را در صنعا علیه توان پهپادی نیروهای یمنی آغاز کرده است.
مجمع عمومی 'اوآنا' با حضور ایران در سئول برگزار می شود
پکن- ایرنا- هفدهمین مجمع عمومی سازمان خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه (OANA) از 6 تا 9 نوامبر سال جاری (15 تا 18 آبان 98) با میزبانی یونهاپ، خبرگزاری رسمی کره جنوبی و با حضور نمایندگان 44 خبرگزاری از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در سئول برگزار می شود.
رازهای سوپر استار شعبده‌بازی ایران + فیلم
«شعبده‌بازان انسان‌های ماورایی نیستند، بلکه آن‌ها افرادی‌اند که می‌دانند چگونه با به‌کارگیری علم فیزیک، شیمی، ریاضی و روان‌شناسی، ذهن مخاطب خود را کنترل و آنها را غافلگیر کنند.»

پر بازدید ترین اخبار امروز

سقوط جرثقیل برجی در مشهد حادثه آفرید
سقوط جرثقیل برجی در مشهد حادثه آفرید و باعث محبوس شدن اپراتور در داخل اتاقک این دستگاه شد.
گزارش تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات آمریکا محبوبیت ترامپ را کاهش داد
تهران- ایرنا- نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که محبوبیت ترامپ پس از انتشار گزارش نتایج تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات سال 2016 آمریکا به پائین ترین حد خود در سال 2019 رسیده است.
حر مدافعان حرم چه کسی بود؟+عکس و فیلم
شهید مجید قربانخانی متولد مرداد ماه ۱۳۶۹ در محله یافت آباد تهران بود. تک پسر خانواده و لوتی مسلک بود که در کنار پدرش در بازار کار می کرد.
۱۰ نکته درباره آفات و بیماری‌ها در جنگل‌های کشور
مساحت پوشش جنگلی کشور در حال حاضر حدود ۱۴.۲ میلیون هکتار است که متاسفانه بخشی از آن آلوده به بیماری و آفت شده است به عنوان مثال بر اساس اعلام سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری وسعت شمشادزارهای شمال کشور ۴۰ هزار هکتار است که تقریبا تمامی آن آلوده به بیماری شده است .
سیل و رانش زمین با سمنان چه کرد؟
سمنان- ایرنا- بارندگی ها و سیلاب ویرانگر در یک ماه گذشته گریبان بسیاری از شهرها و روستاهای کشور را گرفته است، سیل به همراه رانش زمین در استان سمنان تاکنون یک هزار و 700 میلیارد ریال به بخش های مختلف مسکونی، کشاورزی و زیرساختی خسارت وارد کرد.
دغدغه برانکو برای بازی با سپاهان در غیاب شجاع
قهرمانی از دست استقلال خارج شده است
جذب رونالدو تضمین قهرمانی یوونتوس نیست!
بهترین گل هفته اروپا به نام مسی
۳ هوادار تراکتورسازی دچار حمله قلبی شدند
فروزان از مالک باشگاه تراکتورسازی شکایت می‌کند
تازه واردهای لیگ برتر 19 از کجا می‌آیند؟
تساوی پارس جنوبی و سپیدرود در جم
مصاحبه جنجالی سرمربی تیم ملی امید
هدیه جانشین فروزان به پیکان و مدعیان