رمزگشایی از مصاحبه جنجالی کاپیتان پرسپولیس

04:40 ۸۹ روز و ۲۳ ساعت پیش افکار نیوز 113 0
رمزگشایی از مصاحبه جنجالی کاپیتان پرسپولیس

سیدجلال حسینی پس از دیدار با نود ارومیه به گلایه از تماشاگران پرداخت که به ورزشگاه نرفتند تا سکو‌ها خالی بماند و سپس به مدیران بخش پشتیبانی باشگاه نیز حمله کرد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،  پرسپولیسی‌ها در شرایط حساسی قرار دارند و هر حاشیه‌ای می‌تواند تمرکزشان قبل از دیدار مقابل السد قطررا به‌هم بریزد به همین علت، فوتبالی‌ها به شدت مراقب هستند تا آرامش پرسپولیس با اخبار جنجالی از بین نرود. نه خبری از مصاحبه‌های عجیب و پیچیده است و نه خبری از گزارش‌های آنچنانی علیه باشگاه. حتی موضوعاتی مثل بدهی‌ها، شکایات علیه
پرسپولیسو... نیز مسکوت مانده تا هیچ حاشیه‌ای از بیرون به داخل باشگاه و تیم رسوخ نکند، اما بعد از
بازیبا نود ارومیه، اتفاق عجیبی رخ داد زیرا حاشیه از داخل به بیرون درز پیدا کرد! مصاحبه سیدجلال حسینی کافی بود تا یک‌سری چراغ‌های خطر روشن شود. او در آن
مصاحبهبه گلایه از تماشاگران پرداخت که به ورزشگاه نرفتند تا سکو‌ها خالی بماند و سپس به مدیران بخش پشتیبانی باشگاه نیز حمله کرد. اتفاقی که نظیر آن را کمتر دیده بودیم. بعد از خواندن آن مصاحبه، همه به دنبال جواب این سؤال بودند که چرا باید کاپیتان تیم، علیه بخش پشتیبانی باشگاه صحبت کند. سیدجلال گفت: «بازیکنان خارجی با او درددل می‌کنند. متأسفانه بخش پشتیبانی باشگاه خوب عمل نمی‌کند و...» و این‌طور به نظر می‌رسید که بازیکنان خارجی تیم یعنی بوژیدار رادوشوویچ، گادوین منشا و بشار رسن از وضعیت‌شان راضی نیستند که به سیدجلال در مورد پشتیبانی باشگاه حرف‌هایی زده‌اند. 
این در حالی است که بشار رسن و بوژیدار رادوشوویچ مشکلی بابت اسکان ندارند و همزمان با سایر بازیکنان نیز پول دریافت کردند. همچنین گادوین منشا که قرار بود شنبه هفته قبل پول بگیرد، دیروز و همراه با سایر بازیکنان به بخشی از پول خود رسید تا مشکلاتش حل شود. او نیز به تازگی قرارداد منزلش را تمدید کرده و قاعدتاً نباید از وضعیتی که در تهران دارد، ناراضی باشد. برانکو نیز در مورد پول‌های خودش حرفی نمی‌زند بلکه می‌گوید باشگاه بهتر است در ابتدا بخشی از
پولدستیارانش را بپردازد تا آن‌ها نسبت به کاری که انجام می‌دهند، دلگرم شوند و در نهایت، این مربی به پولش برسد. پس مشکل نمی‌تواند دقیقاً وضعیت خارجی‌ها باشد. 
موضوع وقتی پیچیده‌تر می‌شود که به یاد بیاوریم سیدجلال در همان مصاحبه در ابتدا گفت: «من از آقایان خبیری و گرشاسبی تشکر می‌کنم، چون در تماس هستیم، اما ما در باشگاه یک گروه پشتیبانی داریم که از آقای گرشاسبی می‌خواهیم بگویند آن گروه حواس‎شان را جمع کنند، چون متأسفانه گروه پشتیبانی کارش را اصلاً خوب انجام نمی‌دهد.» در واقع سیدجلال از گرشاسبی و فردی که همواره کنارش دیده می‌شود، حمایت کرده، اما گروه پشتیبانی را حسابی مورد شماتت و انتقاد قرار داده است. پیچیدگی ماجرا اینجاست که معاون پشتیبانی فردی بود که به محض امضای حکم سرپرستی گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس، از سوی «وزارت ورزش» به باشگاه آمد تا
معاونگرشاسبی باشد. در واقع او از جانب
وزارتخانهپست گرفت نه از سوی گرشاسبی!این موضوع را مدنظر داشته باشید که حمیدرضا گرشاسبی تحت هر شرایطی باید به زودی باشگاه پرسپولیسرا ترک کند زیرا دوران بازنشستگیاش فرارسیده و، چون در قانونجدید، صرفاً حضور در جبهه‌های جنگ تحمیلیباعث ادامه همکاری مدیران نمی‌شود و باید هر مدیر بازنشسته بیش از ۵۰ درصد جانبازی داشته باشد، راهی برای فعالیت ادامه گرشاسبی در باشگاه دیده نمی‌شود. با این وضعیت،
وزارت ورزشباید به دنبال فرد جدیدی باشد. البته مدتی است شایعه شده فردی که از سوی وزارتخانه به عنوان معاون پشتیبانی پرسپولیس منصوب شده، مدیرعامل بعدی باشگاه و جانشین گرشاسبی خواهد بود. در همین زمینه، شنیدیم صحبت‌های سیدجلال و انتقاد از پشتیبانی باشگاه، در واقع حمایت از ادامه دوران مدیرعاملی گرشاسبی بود. انصافاً گرشاسبی از وقتی مدیریت باشگاه را برعهده گرفته (چه زمان سرپرستی و چه حالا) اقدامات مهمی را رقم زد؛ از تمدید قرارداد با برانکو تا درآمدزایی از ماجرای جدایی مهدی طارمی، جذب بازیکنانی مثل ترابی، رفیعی و... در دوران بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، درآمدزایی بالا از اسپانسر و وزارت ورزش، رایزنی برای گرفتن تخفیف از باشگاه ریزاسپور، افزایش امکانات تمرینی در کمپ پرسپولیس، حفظ اسکلت اصلی تیم و... به همین علت مورد تأیید همه بازیکنان و کادر فنی است، اما آیا راهی برای ادامه همکاری او وجود دارد؟ 
این حواشی در حالی از داخل تیم به بیرون درز کرد که کمتر کسی فکرش را می‌کرد فردی مثل سیدجلال حسینی وارد عمل شده و علیه بخشی از مدیریت باشگاه مصاحبه کند. چنین اتفاق بی‌سابقه‌ای، شایعه مدیرعاملی معاون گرشاسبی به جای او را تقویت می‌کند به خصوص که شخصِ گرشاسبی نیز در ابتدا معاون علی‌اکبر طاهری مدیرعامل وقت باشگاه شد و سپس به سرپرستی این باشگاه رسید. حالا با همان فرمول ممکن است فرد مورد انتقاد سیدجلال حسینی، مدیرعامل باشگاه شود.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

فال روزانه ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۷
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.
جهانبخش: بیرانوند ما را به بازی برگرداند
علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: الان زمانی برای خوشحالی نداریم و باید از همین فردا برای رویارویی با چین آماده شویم.
سرمربی عمان: از بازی با ایران واقعا لذت بردم
سرمربی عمان با بیان این که از بازی با ایران واقعا لذت بردم، گفت: ما توانستیم تیم خوب ایران را تحت فشار قرار دهیم و این برای من قابل تحسین بود.
«آس»: بیرانوند قلب عمانی‌ها را شکست
نشریه مادریدی «آس» پس از برد ایران مقابل عمان از عملکرد باثبات شاگردان کی‌روش در نیمه دوم و واکنش علیرضا بیرانوند نوشت.
یک نام عجیب در فهرست خرید رئال مادرید!
اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی و 32 ساله چلسی، مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار گرفته است.
بیرانوند بهترین و مجید حسینی بدترین بازیکن
کارشناسان سایت «فاکس اسپورتس آسیا»، علیرضا بیرانوند را بهترین و مجید حسینی را، بدترین بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار مقابل عمان معرفی کردند.
مقایسه ایران ۲۰۱۹ با سالی که قهرمان آسیا شد
صفحه اجتماعی رسمی رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا به تمجید از عملکرد تیم ملی ایران پرداخت.
گزارش: علیرضا؛ سریع‌تر و قوی‌تر از منتقدین!
باشگاه برایتون پس از گلزنی علیرضا جهانبخش با ریتوئیت کردن، توئیت AFC نشان داد، گلزنی و درخشش این بازیکن که مدت زیادی مصدوم بوده، برایشان چقدر اهمیت دارد.
کی‌روش: نوع فوتبال بازیکنانم در آسیا جا نیفتاده
کارلوش کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به این نکته اذعان کرد که تیمش با واکنش خوب علیرضا بیرانوند در دقیقه نخست دیدار مقابل عمان در این بازی باقی مانده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

فال روزانه ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۷
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.
دژاگه: الان وقتش است پشت کی‌روش باشم
کاپیتان تیم ملی می گوید در دوران مصدومیت، کی روش و تیم به او خیلی محبت کرده اند و حالا او باید با بازی های خوب نشان دهد که او هم پشت کی روش و تیم است.
آقاجانیان: چین را هم از پیش رو بر می‌داریم
مربی ایران تیم‌ملی فوتبال ایران می‌گوید سعی می‌کنند چین را هم از پیش‌رو بردارند.
پورعلی‌گنجی: دمِ بیرانوند گرم
مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: دست بیرانوند را به خاطر پنالتی که گرفت می‌بوسم.
بیرانوند: اول قهرمانی، بعد از آن لژیونر شدن!
دروازه‌بان تیم ملی ایران می‌گوید حالا به فکر قهرمانی با یاران بعد از 45 سال هستند و بعد از آن به فکر لژیونر شدن است.
طلسم 15 ساله ایران شکست!
بیرانوند: قبل از اشاره سردار آزمون تصمیمم را گرفته بودم
پورعلی‌گنجی: دست بیرانوند را می‌بوسم
آزمون: قرار بود همه توپ هایم گل شود باید به بارسا می‌رفتم
رکورد ویژه ایران با دستان بیرانوند
کی‌روش: بیرانوند ما را در بازی نگه داشت- نوع بازی ما هنوز در آسیا جا نیفتاده است
آمار نهایی بازی ایران و عمان- یوزهای ایرانی لایق پیروزی
فیفا: ایران از ترس اول بازی گریخت و صعود کرد
واکنش کارشناس داوری به پنالتی که ایران داد
سرمربی عمان 2 تیم مدعی قهرمانی آسیا را معرفی کرد