مجمع خیران سلامت چهار هزار طرح در کشور اجرا کرد

13:35 ۹۲ روز و ۱۵ ساعت پیش ایرنا 135 0
مجمع خیران سلامت چهار هزار طرح در کشور اجرا کرد

سمنان - ایرنا- عضو مجمع خیران سلامت کشور گفت: مجمع خیران سلامت کشور در مدت 10 سال گذشته چهار هزار طرح در حوزه بهداشت و درمان کشور اجرایی کرده است.

ایرنا

عباس پورهاشمی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از طرح های نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان استان سمنان گفت: مجمع خیران سلامت برای اجرایی شدن و تکمیل این چهار هزار طرح در حوزه سلامت در حدود 60 هزار میلیارد ریال هزینه کرده است.
وی ادامه داد: مجمع خیران سلامت در زمینه تامین زیر ساخت ها مانند بیمارستان، خانه بهداشت در شهرها و روستا ، خرید تجهیزاتی نظیر دستگاه های دیالیز و احداث واحد اورژانس و خرید تجهیزات ارائه خدمت می کند.
وی با اشاره به اینکه خرید وسایل و تجهیزات از سوی مجمع خیران سلامت بر اساس نیازسنجی و متناسب با نیاز هر منطقه از کشور تامین می شود، تصریح کرد: با معرفی و تایید دانشگاه علوم ‌پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی، مجمع خیران سلامت به اجرای طرح های مورد نیاز مردم در حوزه بهداشت و درمان اقدام می کنند.
به گفته وی ، افراد نیکوکار و خیر با کمک فرمانداران و استانداران در مدت 10 ساله 14 میلیون متر مربع زمین به منظور احداث طرح های عمرانی در حوزه سلامت اهدا کردند.
وی یادآور شد: برای ورود خیران به حوزه سلامت محدودیتی وجود ندارد و نیکوکاران می توانند در زمینه زیرساخت، تامین تجهیزات و انجام کارهای پژوهشی و تحقیقاتی مشارکت داشته باشند و یاریگر بخش دولتی در حوزه بهداشت و درمان باشند.
این عضو مجمع خیران سلامت کشور گفت: براساس هدف گذاری های انجام شده خیران تا پایان امسال 10 هزار میلیارد ریال به مجمع خیران کمک کنند.
به گزارش ایرنا، مجمع خیران در کشور در حدود 270 شعبه دارد و بیش از هفت هزار خیر در حوزه بهداشت و درمان یاریگر دولت هستند.
7342/6103


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

آخرین اخبار

در جهان شبکه ای، درخت ممنوعه نسازیم-در موضوع حجاب، خطاب قرآن ابتدا به مردان است
رئیس جمهور ارتباطات و فناوری اطلاعات را نماد تحول جوامع در حوزه تکنولوژی دانست و با بیان اینکه مقاومت در برابر فناوری ها و تحولات نوین، رویکردی قدیمی است، تاکید کرد: شناخت درست و فرهنگ سازی، تنها راه مدیریت و پیشگیری از مشکلات فناوری است.
بازدید رییس‌جمهور از نمایشگاه «کسب و کارهای آینده»
رئیس جمهور صبح دوشنبه با حضور در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از نمایشگاه کسب و کارهای آینده بازدید کرد.
ذهنیت‌های نادرست فردی و پنداشت‌های نادرست اجتماعی، بیشترین زمینه‌ساز فساد در جامعه
وزیر کشور معتقد است، ذهنیت‌های نادرست فردی که به پنداشت‌های نادرست اجتماعی منتهی می‌شود، بیشترین زمینه فساد در جامعه را فراهم می‌کند.
آغاز گازرسانی به جنوب استان کرمان همزمان با سفر جهانگیری
معاون اول رییس جمهور به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و صنعتی، فردا (دوشنبه) به استان کرمان سفر می‌کند.
حکیمی‌پور: استانی‌شدن انتخابات به‌تنهایی کارآمد نیست
دبیرکل حزب اراده ملت ایران طرح استانی‌شدن انتخابات را در صورتی دارای کارآمدی دانست که نظام انتخابات به سمت حزبی‌شدن حرکت کند.
امینی: باید از فضای مجازی برای تقابل با دشمنان بهره ببریم
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش حضور جوانان در فضای مجازی به منظور دشمن شناسی و مقابله با دشمن، گفت: با حضور جوانان هوشمند و متعهد در فضای مجازی می توانیم ارزش های خود را به رخ بیگانگان بکشیم و در مقابل دشمن بایستیم.
دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه ˮاحسان و نیکوکاریˮ
در چهل سالگی انقلاب اسلامی شاهد دستاوردهای فراوانی در حوزه احسان و نیکوکاری هستیم که از جمله موارد آن این است که انقلاب اسلامی احسان و نیکوکاری را از یک نمایش تبلیغاتی به کاری واقعی و مردمی بدل کرد.
۳ بهمن ۱۳۵۷؛ انحلال شورای سلطنت
سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۵۷؛ انحلال شورای سلطنت و گفت‌وگوهای امام با رسانه‌های داخلی مهم‌ترین اخبار امروز بودند.
روایت حذف موسی خیابانی از کمیته استقبال از امام در بهمن‌ماه ۵۷
با انتشار خبر ورود امام خمینی به کشور در بهمن ۵۷ کمیته‌ای تحت عنوان کمیته استقبال از امام خمینی، به منظور مدیریت امور استقبال در همه عرصه‌ها، شکل گرفت. این کمیته موظف بود محل استقرار امام، محافظت از ایشان، هماهنگی برنامه‌های استقبال را پوشش دهد.
میرسلیم: مشارکت مردم در اداره کشور نباید در حد شعار بماند
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در قانون اساسی احترام زیادی برای مشارکت مردم در اداره کشور قائل شده‌اند و نباید در حد شعار بماند وگرنه به صورت صوری انتخابات برگزار کردن تعیین سرنوشت نیست

پر بازدید ترین اخبار امروز

روایت «امام موسی صدر» از نیم قرن پیش اروپا
«در این ۵۵ روز ۱۰هزار کیلومتر راه را با ماشین پیمودیم که البته این غیر از سفرهای دریایی و هوایی است. با ماشینِ من سفر کردیم اما خلیل صبراوی راننده بود. رنج سفر نصیب او شد و دستاوردهایش نصیب من.»
افتادن در دیگ بخار، ۳ کارگر را کُشت
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از سقوط ۳ نفر در دیگ بخار در شهرک صنعتی چرمشهر در ورامین خبر داد و گفت: متاسفانه ۲ نفر در این حادثه جان باختند.
۲ پیشنهاد شهریه‌ای دانشگاه علمی کاربردی به مجلس
رییس دانشگاه علمی کاربردی از تصویب پرداخت بخشی از شهریه دانشجویان مهارتی مناطق محروم توسط دولت از سوی کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد و گفت: این طرح در صورت تصویب نهایی از سال آینده اجرایی خواهد شد.
درآمد پزشکان در کدام کشور‌ها بیشتر است؟
در بیشتر کشورهای جهان پزشکان به دلیل ماهیت چالش برانگیز شغل خود و مسئولیتی که در برابر سلامت عمومی مردم دارند، بیشترین درآمدها را ‌کسب می‌کنند.
آبشار نیاگارا یخ زد
سرمای شدید هوا در کانادا باعث شده آبشار نیاگارا منجمد شود.
خطر برخی داروهای سرماخوردگی برای سلامت قلب
افزایش تولد ˮنوزادان با روده خارج از بدنˮ در آمریکا
تاثیر استاتین‌ها در پیشگیری از بیماری‌های چشمی ناشی از دیابت
حواس‌پرتی و کاهش تمرکز نشانه‌ افسردگی است؟
بیمه سلامت برای 11هزار بیمار خاص تهرانی، چقدر هزینه می‌کند؟
بیماری‌هایی که پس از انقلاب از کشور پاک شدند
520 نفر برفروبی معابر شهر قزوین را بر عهده دارند
رعایت پیوست اجتماعی و فرهنگی در طرح های شهری ضروری است
همسان سازی بازنشستگان 12هزار میلیارد تومان اعتبار می خواهد
باید منابع حوزه سلامت را منطقی هزینه کنیم