سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست

10:46 ۹۲ روز و ۱۸ ساعت پیش ایرنا 135 0
سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر با اشاره به نقش و جایگاه ورزش در توسعه و پیشرفت جامعه گفت: سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست، بلکه هزینه کرد در این حوزه دستاوردهایی بزرگی را برای آینده کشور به دنبال دارد.

ایرنا

به گزارش ایرنا باب الله فتحی شامگاه یکشنبه در دیدار با روسا و نواب هیات های ورزشی شهرستان ملایر اظهار داشت: سرمایه گذاری در حوزه ورزش به طور قطع کشور را در بسیاری از آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد.
وی با اشاره به ظرفیت های بالای هیات های ورزشی، خواستار ورود جدی خیران و اسپانسرهای ورزشی شد و افزود: جامعه ورزش با حضور هیات های ورزشی حرف برای گفتن دارد.
فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه مشکلات مالی هیات های ورزشی دغدغه ما نیز هست ادامه داد: برای کمک به هیات های ورزشی و جذب اسپانسر جلسه ای با حضور صاحبان صنایع و بخش خصوصی تشکیل شود.
فتحی به برخی معضلات جامعه همچون اعتیاد، بیکاری و آسیب های اجتماعی اشاره کرد و افزود: با همت و تلاش جامعه ورزش آن هم بدون هیچگونه چشم داشتی، بسیاری از این معضلات حل می شود که برای ما دارای ارزش است.
وی با بیان اینکه پیگیر حل مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی هیات های ورزشی هستیم، استعدادیابی را یکی از ضرورت ها برشمرد و گفت: در این راستا باید هماهنگی با آموزش و پرورش انجام و از ظرفیت پیشکسوتان نیز برای استعدادیابی جوانان استفاده شود.
معاون استاندار همدان کم توجهی هیات های ورزشی همدان به شهرستان ها را از دیگر مشکلات مطرح شده و پیش روی هیات های ورزشی عنوان و تاکید کرد: این مشکل از طریق فرمانداری به استان منعکس می شود.
فتحی خاطرنشان کرد: هیات های ورزشی همدان باید نگاه استانی داشته باشند و با حضور در شهرستان ها برای حل مشکلات هیات ها تلاش کنند.
وی گفت: با توجه به مشکلات مالی هیات های ورزشی در اعزام تیم های ورزشی به مسابقات، وظیفه داریم این مشکل را با همکاری دستگاه های اجرایی در شهرستان پیگیری و حل کنیم.
فتحی همچنین نبود پیست اتومبیلرانی که توسط رئیس این هیات مطرح و درخواست شد تاکید کرد: ایجاد پیست اتومبیلرانی پس از تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در اولویت طرح های ورزشی این شهرستان قرار گیرد.
فرماندار ویژه ملایر همچنین تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر را نیز از اولویت های مهم این شهرستان دانست و تاکید کرد: تکمیل و راه اندازی این ورزشگاه یک دغدغه برای ورزش ملایر است که باید هر چه سریعتر بخشی از آن مورد بهره برداری قرار گیرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر نیز گفت: با تلاش هیات های ورزشی موفق شدیم در میادین ملی و بین المللی ورزش به افتخارات بزرگی دست پیدا کنیم.
مهدی رضایی به اجرای بیش از 80 برنامه متنوع ورزشی و فرهنگی همزمان با هفته تربیت بدنی در این شهرستان اشاره و بیان کرد: هدف ما حل مشکلات هیات های ورزشی و پاسخگویی به نیازهای ورزشکاران است.
وی کمبود اعتبارات را همواره از مهمترین دغدغه های جامعه ورزش این شهرستان برشمرد و افزود: نیازمند جذب اسپانسر و حضور جدی خیران در این حوزه هستیم.
رضایی ادامه داد: تعداد ورزشکاران سازمان یافته و بیمه شده ورزشی تا سال گذشته 6 هزارو 165 تن بود که امسال این تعداد به پنج هزارو 165 تن رسید.
به گزارش ایرنا، استعدادیابی در تمامی رشته های ورزشی، عادلانه نبودن بودجه و امکانات هیات های ورزشی شهرستان ها نسبت به استان، مشکلات مالی و تجهیزات سالن ها و باشگاه های ورزشی، نبود اسپانسر ورزشی، واریز کردن درآمدهای سالن ها و استخرهای ورزشی به خزانه، هزینه هنگفت اعزام تیم های ورزشی به مسابقات، نبود پیست اتومبیلرانی و آموزش مهارت های روانشناختی ورزشی و تغذیه از جمله مشکلاتی بود که توسط هیات های ورزشی ملایر مطرح شد.
ملایر دارای 40 هیات ورزشی است.
این شهرستان دارای بیش از 11 هزار ورزشکار سازمان یافته است.
7528/2087


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

نوری: پروژه زیرگذر چهارراه شوش عملیاتی شود
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصادفات پیش آمده در ۱۰ ماهه گذشته در جاده ترانزیتی اهوازـ اندیمشک بیان کرد: ما خواهان دستور برای آغاز پروژه چهارراه شوش هستیم؛ چراکه این تقاطع غیرهمسطح در امتداد جاده ترانزیتی اهواز ـ اندیمشک است.
عبداللهی: مصوبه تعیین خسارت زلزله ارسباران عملیاتی شود
نماینده مردم ارسباران با بیان اینکه دولت مصوبه‌ای را درخصوص تعیین خسارت زلزله ارسباران مصوب کرده است، اظهار کرد: اما بانک مسکن و بانک کشاورزی در این خصوص ترتیبی اتخاذ نکرده‌اند.
انتقاد نماینده تهران از نحوه قیمت گذاری خودروها
نماینده مردم تهران بیان کرد: مکانیزم قیمت گذاری خودروها نادرست است و در نهایت منجر به تعارض منافع و نارضایتی بیشتر مردم می‌شود.
تذکر نماینده ممسنی به چندین وزیر در خصوص مسائل حوزه انتخابیه
نماینده مردم ممسنی در مجلس با خطاب قرار دادن وزیر نیرو، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی خواستار رسیدگی به مشکلات منطقه‌ای شد.
طاهرخانی: تصمیمات مجلس در قعر امور است
نماینده مردم تاکستان در مجلس با اشاره به اینکه قانون اساسی مکانیسمی برای دستیابی به عدالت اجتماعی است بیان کرد: دولت و مسئولان اجرایی چقدر به قانون و تصمیمات مجلس عمل می‌کنند؟
جاسمی: مسئولان بازگشایی مرز خسروی را در دستور کار قرار دهند
نماینده مردم کرمانشاه گفت: در مرز خسروی امنیت کامل برقرار است. مسئولان اقدامات لازم برای بازگشایی مرز را انجام دهند.
کبیری: وزارت خارجه اقدامات جدی برای آزادی خبرنگار پرس تی وی انجام دهد
نماینده مردم خوی خواهان رسیدگی جدی و سریع وزارت خارجه برای آزادی خبرنگار و گوینده زن شبکه تلویزیونی پرس تی وی شد.
گودرزی: دستگاه قضایی و بانک مرکزی به متخلفان ارزی رسیدگی کنند
نماینده مردم بروجرد در مجلس با اشاره به اینکه متخلفان ارزی رقمی معادل ۳۵ هزار میلیارد تومان پول گرفتند و کالایی به کشور وارد نکرده‌اند، گفت: دستگاه قضایی و بانک مرکزی باید به طور جدی با این متخلفان برخورد کند.
نماینده نهبندان: تعرفه گرمسیری برای شهرستان نهبندان در نظر گرفته شود
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی خواستار محاسبه تعرفه برق این شهرستان به صورت گرمسیری شد.
موسوی لارگانی: استمهال وام کشاورزان اجرایی نمی‌شود
نماینده مردم فلاورجان در مجلس از عدم اجرای استمهال وام کشاورزان انتقاد کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

روایت «امام موسی صدر» از نیم قرن پیش اروپا
«در این ۵۵ روز ۱۰هزار کیلومتر راه را با ماشین پیمودیم که البته این غیر از سفرهای دریایی و هوایی است. با ماشینِ من سفر کردیم اما خلیل صبراوی راننده بود. رنج سفر نصیب او شد و دستاوردهایش نصیب من.»
افتادن در دیگ بخار، ۳ کارگر را کُشت
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از سقوط ۳ نفر در دیگ بخار در شهرک صنعتی چرمشهر در ورامین خبر داد و گفت: متاسفانه ۲ نفر در این حادثه جان باختند.
۲ پیشنهاد شهریه‌ای دانشگاه علمی کاربردی به مجلس
رییس دانشگاه علمی کاربردی از تصویب پرداخت بخشی از شهریه دانشجویان مهارتی مناطق محروم توسط دولت از سوی کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد و گفت: این طرح در صورت تصویب نهایی از سال آینده اجرایی خواهد شد.
درآمد پزشکان در کدام کشور‌ها بیشتر است؟
در بیشتر کشورهای جهان پزشکان به دلیل ماهیت چالش برانگیز شغل خود و مسئولیتی که در برابر سلامت عمومی مردم دارند، بیشترین درآمدها را ‌کسب می‌کنند.
آبشار نیاگارا یخ زد
سرمای شدید هوا در کانادا باعث شده آبشار نیاگارا منجمد شود.
مقصودلو به یک پیروزی دیگر دست یافت
رویایی که برای تنیسور ۲۰ ساله به واقعیت بدل شد
صعود نادال به نیمه نهایی تنیس اپن استرالیا
شوخی سلطانی‌فر با مجتبی عابدینی
صعود جوکوویچ به یک چهارم تنیس استرالیا
سلیمی: فدراسیون تمایلی به همکاری با من ندارد
وداع تلخ فدرر از تنیس اپن استرالیا
بیرانوند: ما به جای بهداد سلیمی تصمیم نمی‌گیریم
چهارمی یخنورد ایرانی در جام جهانی پکن
حذف کمانداران ایران از جام جهانی فرانسه