دشمنان با ابزار رسانه ای به دنبال نا امیدی مردم ایران هستند

19:31 ۹۲ روز و ۱۴ ساعت پیش ایرنا 106 0
دشمنان با ابزار رسانه ای به دنبال نا امیدی مردم ایران هستند

اندیمشک - ایرنا - فرماندار اندیمشک گفت: دشمنان با ابزار رسانه ای به دنبال کمرنگ جلوه دادن خدمات نظام و نا امیدی مردم ایران هستند.

ایرنا

به گزارش خبرنگار ایرنا پیمان جهانگیری یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: رسانه های بیگانه و دشمنان نظام اسلامی با ابزار رسانه ای برای ایجاد ناامیدی و کمرنگ جلوه دادن خدمات نظام اسلامی و دولت، به صورت گسترده وارد عمل شده اند.
وی ایجاد بی اعتمادی به مسئولان و دولتمردان را از اهداف دشمن دانست و گفت: در این شرایط رسانه های داخلی باید با هوشیاری و درایت افکار عمومی را آگاه کنند.
فرماندار اندیمشک با اشاره به اینکه برخی کانال های بی هویت با دشمن همسو شده اند، افزود: راه اندازی کانال های بی هویت و تخریب خدمات در جامعه اسلامی از اهداف دشمن است.
وی با بیان اینکه خدمات در بخش های مختلف شهرستان اندیمشک قابل توجه بوده است، اظهار داشت: طرح های در حال اجرای اندیمشک موجب برخورداری مردم از خدمات مطلوبی شده اند که البته این تلاش ها همچنان برای رفاه مردم ادامه دارند.
جهانگیری تحقق دهها طرح در بخش الوار گرمسیری و مرکزی را نشان دهنده اهتمام مسئولان برای زدودن چهره محرومیت از بخش های مختلف در شهرستان عنوان کرد و افزود: با تلاش جدی نماینده شهرستان در زمینه اعتبارات، طرح های اشتغالزا و اقتصادی خوبی در اندیمشک تحقق یافته است.
وی گفت: دهها طرح آموزشی، فرهنگی و درمانی از سوی بنیاد برکت با پیگیری نماینده شهرستان اجرایی شده و بخشی از این طرح ها نیز به زودی افتتاح می شوند.
فرماندار اندیمشک افزود: نیروگاه سیکل ترکیبی با قول مساعد مسئولان وزرات نیرو شتاب گرفته است ضمن اینکه طرح های مختلفی که در طول چند سال به کندی پیش می رفتند یا بلاتکلیف بودند با پیگیری نماینده شهرستان در حال تکمیل هستند.
وی اظهار داشت: تقاطع میدان بسیج از جمله طرح هایی است که با پیگیری جدی و رفع موانع، مرحله تکمیل آن با سرعت در حال انجام است.
جهانگیری افزود: در زمینه زیرساخت های بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، راه روستایی، روشنایی، آبرسانی و سایر ابعاد خدمات چشمگیری در شهرستان انجام شده که نمی توان آنها را نادیده گرفت.
وی با بیان اینکه این طرح ها سبب رضایتمندی عمومی و رفع دغدغه های شهروندان شده اند، افزود: از نقد منصفانه استقبال می شود البته عده ای با اهداف مشخص برای کمرنگ نشان دادن این گام های بزرگ در تلاش هستند.
وی با اشاره به استقبال خودجوش مردم اندیمشک از زائران کربلای معلی گفت: مهمترین مسیر عبور زائران به مرز چذابه، شهرستان اندیمشک است که ضرورت خدمات دهی مناسب در این شهرستان را مضاعف کرده است.
فرماندار اندیمشک افزود: زائران استان های بسیاری از کشور از مسیر اندیمشک تردد می کنند.
وی گفت: بیش از 70 موکب در شهرستان راه اندازی شده ضمن اینکه موکب مرکزی اندیمشک در مقبره شهدای گمنام روزانه میزبان هزاران زائر کربلای معلی است.
7281/3022


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

بهترین و مهیج‌ترین مسابقات تلویزیونی صدا و سیما
یکی‭ ‬از‭ ‬قالب‌های‭ ‬جذاب‭ ‬برنامه‌سازی، ‭ ‬مسابقات‭ ‬تلویزیونی‭ ‬است‭. ‬بنابراین‭ ‬در‭ ‬ضرورت‭ ‬تولید‭ ‬این‭ ‬ساختار‭ ‬تلویزیونی‭ ‬شکی‭ ‬نیست، ‭ ‬اما‭ ‬کیفیت‭ ‬و‭ ‬چگونگی‭ ‬تولید‭ ‬مسابقات‭ ‬اهمیت‭ ‬به‌سزایی‭ ‬دارد‭. ‬به‭ ‬همین‭ ‬دلیل‭ ‬برنامه‌سازان‭ ‬باید‭ ‬در‭ ‬گروه‭ ‬طراحی‭ ‬مسابقات‭ ‬حتما‭ ‬از‭ ‬کارشناسان‭ ‬فرهنگی، ‭ ‬رسانه، ‭ ‬روان‌شناس‭ ‬و‭ ‬جامعه‌شناس‭ ‬بهره‭ ‬ببرنند‭
چرا «قانون مورفی» را ببینیم؟
بعد از فیلم خوب و موفق «نگار»، همه منتظر بودند ببینند رامبد جوان در اثر بعدی‌اش یعنی «قانون مورفی» چه کرده، اکنون که این فیلم به صورت عمومی اکران شده و نظرات مثبت و منفی بسیاری را به دنبال داشته است.
آلبینیسم؛ بیماری ژنتیکی افسانه‌ای
زالی یک نوع اختلال ارثی است که بر اثر عدم وجود آنزیمی که در تشکیل ملانین نقش دارد بروز می‌کند. مبتلایان به زالی یا با کمبود رنگدانه مواجهند یا نمی‌توانند رنگدانه تولید کنند. از هر ۱۷ هزار نفر یک نفر به زالی دچار می‌شود.
تخم مرغ، معجزه‌ای برای کاهش وزن
تخم مرغ یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاهش وزن سالم است. تخم مرغ سرشار از چربی‌های سالم، پروتئین‌های عضله ساز و املاح و ویتامین‌هاست و کمک‌تان می‌کند به شیوه‌ای سالم وزن کم کنید.
چگونه چیپس هویج ترد درست کنیم؟
با نحوه درست کردن چیپس هویج که غذایی مناسب کودکان است، آشنا شوید و این خوراکی خانگی را تهیه کرده و لذت ببرید.
آیا می‌دانستید این ستاره‌ها نقاش هم هستند؟
ما معمولا ستاره‌های مشهور جهان را تنها با یکی از مهارت هایشان می‌شناسیم، به عنوان مثال جیم کریما معمولا ستاره‌های مشهور جهان را تنها با یکی از مهارت هایشان می‌شناسیم، به عنوان مثال جیم کریر را به عنوان بازیگر یا لیدی گاگا را به عنوان خواننده می‌شناسیم، اما آیا می‌دانید که آن‌ها به جز این توانایی، هنر‌های دیگری، چون نقاشی هم دارند؟
محسن کیایی؛ مردی که همه جور نقشی را خوب در می‌آورد
من شش فیلم با برادرم مصطفی و یازده فیلم با کارگردان‌های دیگر کار کرده‌ام و اتفاقا در تمام این سال‌ها، تلاشم بر این بوده که کار با شخصیت‌های مهم سینما را تجربه کنم. اما گاهی اوقات پیشنهاد‌هایی که از سمت همان شخصیت‌های مهم برای من می‌آمد، آن چیزی نبود که به دنبال آن بودم.
راهنمای ست کردن پیراهن جین مردانه
پیراهن جین یکی از مدل لباس‌هایی ست که هیچگاه از مد نمی‌افتد، اما باید بدانیم که این مدل لباس را با چه چیز‌هایی ست کنیم. خوبی اش آن است که پیراهن جین را هم می‌توان برای موقعیت‌های رسمی و هم غیر رسمی و کژوال به تن کرد. اگر دوست دارید بهترین تیپ‌هایی را که می‌توان با پیراهن جین زد ببینید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.
«گل‌پسر‌ها» و جاذبه مردانگی نرم در کره جنوبی
فرض کنید مردی آرایش کرده در خیابان راه برود. احتمالا خیلی‌ها بد نگاهش می‌کنند. بعضی‌ها ممکن است مردانگی یا حتی جنسیتش را زیر سوال ببرند. اما در کره جنوبی وضع فرق می‌کند. مرد زیبا تعریفی متفاوت دارد، و این تعریف متفاوت روی برخورد و نگاه عمومی در کشورهای دیگر جهان هم اثر می‌گذارد.
شما نیمه گمشده خود را پیدا کرده‌اید اگر...
سالهاست که موضوع پیدا کردن نیمه گمشده خیلی جا‌ها مطرح است، اما نیمه گمشده چیست؟ ساده است؛ کسی که کاملا مناسب شما باشد، فقط شما! هرچند ایده‌ی پیدا کردن نیمه گمشده رومانتیک و جذاب است، اما واقعیت ندارد. در واقع خیلی از کارشناسان روابط، مفهوم نیمه گمشده را کاملا رد می‌کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سکوت رسانه‌های بیگانه در قبال اعتراف جاسوسان پیشانی سفید
رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که معمولا به بازتاب‌های رسانه‌ای جاسوسان غرب واکنش نشان می‌دادند ودر مقام وکیل مدافع آنها اقدام می‌کردند،در مواجهه باپخش تصاویر جدیدازاعترافات این جاسوس‌ها سکوت پیشه کردند.
روسیه در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی کند
بنا بر اعلام وزیر امور خارجه لهستان، روسیه اعلام کرده است که در نشست ضد ایرانی ورشو شرکت نخواهد کرد.
بودجه آب و برق به نحو احسن تامین شد
معاون وزیر نیرو گفت: اگرچه محدودیت‌های بسیاری در حوزه آب و برق وجود دارد، اما رقم تعیین شده برای بودجه وزارت نیرو بیانگر آن است که دولت نگاه ویژه‌ای به بخش آب و برق کشور داشته و این مساله می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات فعلی باشد.
منتظر اعلام نظر عراق، برای رسمی شدن مرز سومار هستیم
یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند
نگاهی به خروش انقلابیون مشهد در آذر و دی 57
نگاهی به خروش انقلابیون مشهد در آذر و دی ماه 57
مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه شنبه تا صبح یکشنبه
ایستادگی در برابر استکبار پیام چهل ساله ملت ایران است
مسیر دیپلماسی بهترین راه گسترش تعاملات ایران و ترکمنستان است
انقلاب اسلامی در40 سالگی به کمال رسیده است
توسعه روابط با جمهوری آذربایجان اولویت سیاست خارجی ایران است
جشن های چهل سالگی انقلاب باید باشکوه خاص برگزار شود