آقای رئیس جمهور! همدردی با مردم خوب است اما ما نیاز به کار و تلاش داریم

14:33 ۹۲ روز و ۵ ساعت پیش افکار نیوز 40 0
آقای رئیس جمهور! همدردی با مردم خوب است اما ما نیاز به کار و تلاش داریم

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رئیس جمهور همدردی و هم‌نوایی با مردم خوب است اما ما نیاز به عمل، کار، تلاش و تأثیرگذاری داریم، دولت باید به صورت جهادی کار مردم را پیگیری و اجرا کند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،محمد علی پورمختار در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷) گفت: قیام امام حسین(ع) دارای درس‌های فراوانی است که باید آنها را بشناسیم و به کار بندیم از جمله این درس‌ها نقش خواص بی‌بصیرت در وقوع این فاجعه تاریخی است. از دنیا طلبان، پست و مسئولیت‌خواهان، ورشکستگان سیاسی تا ترسوها از قدرت پوشالی معاویه و یزید و مذاکره طلبان با باطل در برابر امام جبهه گرفتند.
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامیاظهارداشت: امروز همین ناکسین در مقابل ولی و علی زمان ایستاده و قبله خود را غرب و آمریکای جنایتکار قرار داده‌اند البته حضور و پشتیبانی میلیون‌ها دلباخته ولایت از رهبر عزیز عرصه را بر بدخواهان تنگ کرده گرچه هر از چندی شاهد حرکات مذبوهانه و ایضایی آنان هستیم ولی حق پیروز است.
وی افزود: قتلجمال خاشقجی توسط عربستانبه دستور ولیعهد هوس‌ران و نوکر آمریکا و حمایت‌های بی‌دریغ ترامپ مهر باطلی بر تمام ادعاهای حقوقبشری آمریکاست.
پورمختار خاطرنشان کرد: خداوند در حال رسوا کردن دروغگویان است، آمریکا که ایرانرا به رفتارهای ضد حقوق بشری متهم می‌کند امروز در رأس حامیان رژیم ضد بشری آل‌سعود قرار گرفته و با خروج از شورای حقوق بشرسازمانملل چهره ضد انسانی خود را افشا و مردم جهانو ایران را بیش از پیش از نیات پلیدش آگاه ساخت. آیا با چنین رژیمی می‌توان مذاکره کرد؟ و با چنین رژیمی می‌توان کنار آمد؟ آیا حرف‌های سران این
دولتجنایتکار برای حمایت از حقوق بشر قابل باور است؟ نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامیاظهارداشت: سران جنایتکار هیأت حاکمه آمریکا در حالی این حمایت‌ها را از آل‌سعود قاتل که در صدد تحریم مردم ایرانهستند اما بدانند همانگونه که امام راحلفرمود آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و ما آمریکا را زیر پا له می‌کنیم و البته در طول ۴۰ سال گذشته ملت ایرانآمریکا را لِه و بی‌حیثیت کرده است و یک بار دیگر جشن ۴۰ سالگی انقلابرا با روسیاهی آمریکا برگزار خواهیم کرد.
وی افزود: اقتصاد مقاومتیو ضرورت حمایت عملی از تولید داخل و کالای ایرانی باید همچنان در رأس دغدغه‌ها و اقدامات دولت باشد، مجلس هم آمادگی کامل برای حمایت از همه طرح‌ها و لوایح دولت دارد.
پورمختار اضافه کرد: گرچه اقداماتی صورت گرفته است اما هنوز در ابتدای راهیم، ناکارآمدی مدیریت‌ها، نابسامانی امور بانکی و مالی، عدم دقت نظر و توجه دستگاه‌های مسئول به امر تولید از قطع برقواحدهای بزرگ تولیدی به بهانه بدهی و مشکلاتبانکی که ایجاد می‌کنند و بسنده کردن به مصوبات توخالی و بدون پشتوانه از آسیب‌های جدی به اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی است.
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورایاسلامی اظهارداشت: وزیر جهاد کشاورزیبه عنوان متولی امور کشاورزان باید از این قشر حمایت عملی را داشته باشد. آقای حجتی شما به‌رقم مسئولیتتان در حمایت از کشاورزان متأسفانه راه صادرات و
ارزآوری محصولاتی همچون سیب‌زمینی را بسته‌اید، امید است قبل از استیضاحی که در راه است دست از اینگونه اقدامات بردارید و از کشاورز حمایت عملی کنید.
وی افزود: هرازچندگاهی شنیده می‌شود که رئیس جمهورباید بیاید و واقعیت‌ها را بگوید یا اینکه گفته می‌شود نمی‌گذارند کار کنیم، اینها توجیهات نخ‌نما و بی‌خاصیت برای گریز از تنبلی و کم‌کاری است مردم می‌دانند که مقام معظم رهبریهر آنچه را که جهت تصمیم‌گیری و کار توسط دولت و قوه قضاییهبرای عبور از شرایط اقتصادیامروز لازم است اعطا و واگذار کرده و انتظار کار اجرایی از جابجایی وزیر و مدیر از رهبر معظم انقلابامر بیهوده‌ای است.
پورمختار خاطرنشان کرد: از برگزاری همایش یک میلیون نفری بسیجیان و نمایش اقتدار و آمادگی‌های دفاعی کمال تشکر را دارم، از آقای روحانی می‌خواهم ضمن اینکه از شرایط اقتصادی مردم مستحضر هستند اگرچه همدردی و همنوایی خوب است اما ما نیاز به عمل، کار و تلاش و تاثیرگذاری داریم.
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: دولت باید با همه توان به صورت شبانه‌روزی و به صورت جهادی و بدون ملاحظات فامیلی، حزبی، جناحی و عاطفی کار مردم را پیگیری و اجرا کند چرا که مشکلات در این جهت قابل حل است.
 


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

تکذیب اقدام عجیب پلیس در جاده خوی – ماکو
مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، استفاده پلیس از خودرو شهروندان برای کمین در مسیر قاچاقچیان کالا را در جاده خوی – ماکو تکذیب کرد.
تردد ۱۱ میلیون وسیله نقلیه فرسوده در کشور
رئیس اداره حقوقی پلیس راه با انتقاد از عملکرد دستگاه‌ها در حوزه اسقاط وسایل نقلیه فرسوده گفت: در حال حاضر یک میلیون و ۵۰۰ هزار خودروی فرسوده و ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار موتورسیکلت فرسوده در کشور تردد می‌کند.
هوای امسال کلانشهر‌ها بهتر از سال گذشته است
معاون محیط زیست انسانی سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه امسال کیفیت هوای کلانشهرها بهتر از سال گذشته بوده است، گفت: برخی دستگاه‌ها در اجرای مصوبات کاهش آلودگی هوا مشارکت بالایی داشتند. برخی دستگاه‌ها نیز باید عملکرد و تلاش خود را در این حوزه ارتقا دهند.
عاداتی به ظاهر مفید اما مضر برای مغز
اگر در یک منطقه شهری که سطوح آلودگی در آن بالاست، زندگی می کنید، برنامه منظم ورزش در فضای باز ممکن است بیش از آن که مفید باشد به ضرر شما تمام شود.
زنگ ورزش مدارس تهران تعطیل شد
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی زنگ ورزش مدارس در روز سه‌شنبه 2 بهمن ماه امسال خبر داد.
سرما در بورس تهران رخنه کرد
بورس اوراق بهادار تهران امروز در اولین روز بهمن ماه به سردی گرایید و با کاهش ۳۶۵۲ واحد وارد کانال ۱۶۱ هزار واحدی شد.
شماره‌گذاری سمند EF۷ تا اطلاع ثانوی متوقف شد
معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد گفت: ارسال دیرهنگام مدارک، دلیل شماره نشدن سمند یی.اف7 (EF7) دوگانه سوز از سوی راهور ناجاست.
بازار سکه بی‌اعتنا به کاهش قیمت طلا
با وجود آنکه در آغاز هفته جدید میلادی بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی نزدیک سه دلار عقبگرد داشت اما در بازار تهران اغلب مسکوکات طلا تحت تاثیر رشد نرخ ارز بالاتر از قیمت دیروز به خریداران فروخته شد.
واریز ۳ میلیارد به حساب همسر وزیر احمدی نژاد
یکی از اعضای هیات مدیره بانک سرمایه در دومین جلسه رسیدگی به اتهامات اعضای هیات مدیره سابق این بانک ضمن تاکید بر این که جزو هیات مدیره غیر موظف این بانک بوده است، گفت‌: توصیه می‌کنم بانک‌ها عضو غیر موظف انتخاب نکنند.
نفت در بورس مشتری پیدا نکرد!
با اینکه معاملات نفت خام سبک ایران تا دقایقی پیش در بورس انرژی تمدید شد اما در نهایت مشتری‌ای برای خرید آن اقدام نکرد. باید در ادامه منتظر اطلاعیه بورس انرژی و شرکت ملی نفت ایران در این رابطه بود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سرما در بورس تهران رخنه کرد
بورس اوراق بهادار تهران امروز در اولین روز بهمن ماه به سردی گرایید و با کاهش ۳۶۵۲ واحد وارد کانال ۱۶۱ هزار واحدی شد.
عناوین روزهای دهه فجر ۹۷ مشخص شد +جدول
عناوین روزهای دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام شد.
استیون سیگال این روز‌ها کجاست و چه می‌کند؟
استیون سیگال بیشتر از سه دهه است که با فیلم‌های اکشن و پر زدوخورد هوادارانش را به هیجان می‌آورد، سیگال برای ایرانی‌ها نیز شخصیت بسیار شناخته شده‌ای است و طرفداران زیادی دارد.
عناوین روزهای دهه فجر 97 مشخص شد + جدول
عناوین روزهای دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام شد.
تیپ و استایل چهره‌های ایرانی؛ چهره‌ها و استایل زمستانی
تیپ و استایل و توجه به پوشش همواره یکی از اصلی‌ترین نکات شخصیتی و از ویژگی‌های بارز سلبریتی‌ها و چهره‌های شناخته شده در هر جامعه‌ای به شمار می‌رود و در طول تاریخ هم همیشه سلبریتی‌ها سعی می‌کردند تمایز اجتماعی و گاهاً اقتصادی خود نسبت به دیگران را با پوشش و لباس خود به منصه ظهور برسانند. در این سری مطلب سعی داریم پکیجی از تیپ‌های برجسته چهره‌های ایرانی خدمتتان تقدیم کنیم.
باز هم شایعه‌سازی علیه حسن روحانی
رقیب احتمالی ترامپ: از دیدار با اسد پشیمان نیستم
اردوغان: چشم طمع به اراضی سوریه نداریم
کرباسچی به منزل بازگشت
نیویورک تایمز: ایران، مناسب رهبری خاورمیانه است
واکنش آملی لاریجانی به بازداشت مرضیه هاشمی
مذاکرات آمریکا با طالبان در قطر؟
مصوبه کمیسیون تلفیق درباره توسعه مترو و طرح‌های کاهش آلودگی هوا
جدیدترین آمار مصرف انواع مواد مخدر در کشور
حبیبی: عده‌ای در لباس مسئولیت خیانت می‌کنند