دشمن با مشاهده جشن چهلمین سالگرد انقلاب مایوس خواهد شد

15:07 ۱۸۱ روز و ۱۸ ساعت پیش ایرنا 136 0
دشمن با مشاهده جشن چهلمین سالگرد انقلاب مایوس خواهد شد

بجنورد- ایرنا- امام جمعه بجنورد و رئیس شورای سیاست گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان شمالی بر برگزاری هرچه باشکوهتر جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و 22 بهمن تاکید و تصریح کرد: دشمن با مشاهده چنین روزی هرچه بیشتر ناامید خواهد شد.

ایرنا

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی روز شنبه در دومین نشست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک ویژگی بارز دارد زیرا که دشمن از پارسال اعلام کرده که شیرینی 22 بهمن را در این روز از مردم ایران می گیریم و حتی نمی گذاریم به چهلم برسد.
وی افزود: حساسیت توجه به انقلاب و ایام الله ها که انقلاب را آفریده اند امسال ویژه تر است.
وی اظهار داشت: 13 آبان روز رسمی کشور است که به نام‌ مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده بنابراین دشمن این روز را انتخاب کرده تا جواب این اقدام دانش آموزان را در این روز بدهد و به فکر ضد ضربه افتاده است.
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: در روز 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا هیمنه ای که آمریکا داشته شکسته شد و بنابراین دشمن می خواهد در این روز انتقام ضربه ای را که در این روز خورده بگیرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه ما در 22 بهمن نوکر و در 13 آبان ارباب را زدیم، اظهار داشت: دشمن هر چه در توان داشته را از سواره و پیاده نظام بسیج کرده تا اصل نظام اسلامی را در این دو یوم الله نشانه بگیرد.
وی افزود: آنها می خواهند از اقتصاد پلی به اصل نظام اسلامی بزنند و ضربه خود را از این طریق وارد کنند.
امام جمعه بجنورد افزود: تشکیل ستاد چهلمین سالگرد به دلیل اهمیت انقلاب و شیطنت های شیاطین عالم است تا در سالگرد چهلمین روز انقلاب اسلامی شادابی و فرهنگ انقلاب را به نسل جوان منتقل کنیم.
وی با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم نسل سوم و چهارم از انقلاب فاصله بگیرد، گفت: امسال باید جدی تر از همیشه برنامه ها برگزار شود.
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی به امضای سند الگوی پیشرفت ایران اسلامی توسط رهبری نیز اشاره کرد و افزود: امضای این سند در این راستا بوده که به دنیا نشان دهیم نه تنها به بن بست نرسیده ایم بلکه به فکر 50 سال آینده نیز هستیم.
استاندار خراسان شمالی نیز در این نشست با تاکید بر اینکه هر چه برای معرفی انقلاب به نسل جوان کار کنیم باز هم کم است، گفت: اگر مسئولان به وظایف خود به خوبی عمل می کردند اوضاع بهتر از این بود.
محمدرضا خباز افزود: دشمن دندان تیز کرده و شمشیر را از رو بسته و با کمال وقاحت و پررویی به صحنه آمده و می گوید نمی گذاریم مردم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ببینند.
وی اظهار داشت: در این راستا وظیفه ما بسیار سنگین تر است و باید کاری کنیم که متفاوت از سال های گذشته ثمرات 40 ساله انقلاب را به رخ جهانیان بکشانیم.
خباز گفت: باید ثمرات ارزشمند انقلاب را برای نسل جوان چنان تبیین کنیم که به دل آنها بنشیند و احساس نیکی به آنها بدهد.
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر کار کردن با عشق و علاقه، از مدیران خواست: وقت زیادی را برای این مساله قائل شوند تا چهلمین سالگرد با شکوه هر چه تمام برگزار شود.
مقام عالی دولت در خراسان شمالی به ایام الله 13 آبان نیز اشاره کرد و گفت: در این روز باید طوری وارد صحنه شویم که همه تبلیغات دشمن را که با اسفاده از 250 رسانه تصویری و صدها رسانه صوتی به میدان آمده خنثی کنیم.
وی اظهار داشت: باید برنامه ها را طوری تبیین کنیم که جوانان ما انقلابی بودن را به عنوان یک افتخار مطرح کنند و احساس کنند که اگر انقلابی باشند مدال باعزتی بر سینه خود می زنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی نیز اظهار داشت: جلسات ستاد چهلمین سالگرد فقط مختص دهه فجر نیست بلکه تمامی برنامه های 6 ماهه دوم سال را شامل می شود.
حجت الاسلام محمدعلی سالاری افزود: هم اکنون در همه کارگروه ها فقط مختص دهه فجر بسته شده و لازم است به سایر ایام الله ها از قبیل 13 آبان نیز توجه شود.
مسئول کارگروه فرهنگی و هنری نیز در ادامه این نشست گفت: تمامی مراکز فرهنگی و هنری برای برگزاری باشکوه مراسم چهلمین سالگرد برنامه ریزی لازم را داشته اند.
حسین فرخنده از برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی با عنوان 40 نمایشگاه در 40 مسجد، جشنواره فیلم فجر، حمایت از چاپ کتب مرتبط و تجلیل از فعالان این عرصه به عنوان اهم این برنامه ها یاد کرد.
دومین نشست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به منظور اعلام برنامه های کارگروه های مختلف ستاد چهلمین سالگرد با حضور مدیران مرتبط در محل دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد.
ط/ 6042


گروه های زیر مجموعه سیاسی

انرژی هسته ایی
انرژی هسته ایی

آخرین اخبار

۱۰ نکته درباره آفات و بیماری‌ها در جنگل‌های کشور
مساحت پوشش جنگلی کشور در حال حاضر حدود ۱۴.۲ میلیون هکتار است که متاسفانه بخشی از آن آلوده به بیماری و آفت شده است به عنوان مثال بر اساس اعلام سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری وسعت شمشادزارهای شمال کشور ۴۰ هزار هکتار است که تقریبا تمامی آن آلوده به بیماری شده است .
سیل و رانش زمین با سمنان چه کرد؟
سمنان- ایرنا- بارندگی ها و سیلاب ویرانگر در یک ماه گذشته گریبان بسیاری از شهرها و روستاهای کشور را گرفته است، سیل به همراه رانش زمین در استان سمنان تاکنون یک هزار و 700 میلیارد ریال به بخش های مختلف مسکونی، کشاورزی و زیرساختی خسارت وارد کرد.
زلزله درگهان هرمزگان را لرزاند
تهران- ایرنا- زلزله ای به بزرگی 4.4 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 7 و 11 دقیقه و 5 ثانیه امروز (شنبه) درگهان در استان هرمزگان را لرزاند.
گرانی کنتورها، هوشمندسازی چاهها را با مشکل مواجه کرد
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: گرانی کنتورهای حجمی و دستگاه های اندازه گیری برداشت آب های زیرزمینی، بویژه در یکسال اخیر چالش اصلی هوشمندسازی چاه ها به شمار می رود.
پنجمین روز تظاهرات محیط زیستی در لندن با بیش از 100 بازداشت
تهران- ایرنا- پنجمین روز از تظاهرات اعتراضی هزاران تن از فعالان محیط ‌زیست در پایتخت انگلیس در حالی سپری شد که تظاهرکنندگان چندین خیابان لندن را تسخیر کردند و با دستگیری بیش از 100 نفر، شمار کل بازداشتی های این تظاهرات به نزدیک 700 تن رسید.
ترکیه دیدار مکرون با کردهای سوری را محکوم کرد
تهران- ایرنا- ترکیه دیدار رئیس جمهوری فرانسه با هیاتی از گروه کردهای سوریه موسوم «نیروهای دمکراتیک» را محکوم کرد.
استفاده از ظرفیت ˮسیستم کنترلی سامانه سنجش فرایندیˮ در پیشران‌های هسته‌ای
هدف از ساخت "سیستم کنترلی سامانه سنجش فرایندی" به عنوان یک سیستم زیرساختی طراحی، ساخت، راه‌اندازی و تست یک سامانه محرک کنترلی با کاربری در راکتورهای هسته‌ای است اما یکی از مهم‌ترین تاثیرات و استفاده‌های این سیستم در زمینه پیشران‌های هسته‌ای است.
ائتلاف سعودی عملیاتی علیه توان پهپادی یمن آغاز کرد
تهران- ایرنا- رسانه های سعودی گزارش دادند که ائتلاف به سرکردگی عربستان عملیاتی را در صنعا علیه توان پهپادی نیروهای یمنی آغاز کرده است.
مجمع عمومی 'اوآنا' با حضور ایران در سئول برگزار می شود
پکن- ایرنا- هفدهمین مجمع عمومی سازمان خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه (OANA) از 6 تا 9 نوامبر سال جاری (15 تا 18 آبان 98) با میزبانی یونهاپ، خبرگزاری رسمی کره جنوبی و با حضور نمایندگان 44 خبرگزاری از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در سئول برگزار می شود.
رازهای سوپر استار شعبده‌بازی ایران + فیلم
«شعبده‌بازان انسان‌های ماورایی نیستند، بلکه آن‌ها افرادی‌اند که می‌دانند چگونه با به‌کارگیری علم فیزیک، شیمی، ریاضی و روان‌شناسی، ذهن مخاطب خود را کنترل و آنها را غافلگیر کنند.»

پر بازدید ترین اخبار امروز

سقوط جرثقیل برجی در مشهد حادثه آفرید
سقوط جرثقیل برجی در مشهد حادثه آفرید و باعث محبوس شدن اپراتور در داخل اتاقک این دستگاه شد.
گزارش تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات آمریکا محبوبیت ترامپ را کاهش داد
تهران- ایرنا- نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که محبوبیت ترامپ پس از انتشار گزارش نتایج تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات سال 2016 آمریکا به پائین ترین حد خود در سال 2019 رسیده است.
حر مدافعان حرم چه کسی بود؟+عکس و فیلم
شهید مجید قربانخانی متولد مرداد ماه ۱۳۶۹ در محله یافت آباد تهران بود. تک پسر خانواده و لوتی مسلک بود که در کنار پدرش در بازار کار می کرد.
۱۰ نکته درباره آفات و بیماری‌ها در جنگل‌های کشور
مساحت پوشش جنگلی کشور در حال حاضر حدود ۱۴.۲ میلیون هکتار است که متاسفانه بخشی از آن آلوده به بیماری و آفت شده است به عنوان مثال بر اساس اعلام سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری وسعت شمشادزارهای شمال کشور ۴۰ هزار هکتار است که تقریبا تمامی آن آلوده به بیماری شده است .
سیل و رانش زمین با سمنان چه کرد؟
سمنان- ایرنا- بارندگی ها و سیلاب ویرانگر در یک ماه گذشته گریبان بسیاری از شهرها و روستاهای کشور را گرفته است، سیل به همراه رانش زمین در استان سمنان تاکنون یک هزار و 700 میلیارد ریال به بخش های مختلف مسکونی، کشاورزی و زیرساختی خسارت وارد کرد.
لزوم برنامه ریزی جهت مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان
استاندار خراسان جنوبی: امنیت ما در گرو فعالیت سربازان گمنام امام زمان است
جهانگیری: اقدامات پیشگیرانه برای مواجهه با سیلاب‌های افغانستان انجام شود
ظریف: تروریست ها و حامیان آنان از نزدیکی کشورهای مسلمان وحشت دارند
رییس جمهوری شنبه به لرستان سفر می کند
رییس جمهور شنبه به لرستان سفر می کند
نمایشگاه کتاب تهران با حضور رئیس ‌جمهور گشایش می یابد
پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت شهادت گونه چهارتن از کارشناسان خدوم بنیاد مسکن استان اردبیل
ریاست جمهوری از مناطق سیلزده گزارش میدانی تهیه می کند
نماینده معاون اول رییس جمهوری از مناطق سیلزده مازندران بازدید کرد