فولادگر: هیچ ضربه تروریستی و امنیتی علیه ایران بی‌پاسخ نمی‌ماند

14:41 ۲۷۳ روز و ۱۱ ساعت پیش افکار نیوز 267 0
فولادگر: هیچ ضربه تروریستی و امنیتی علیه ایران بی‌پاسخ نمی‌ماند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه اکثر ضربات امنیتی و تروریستی که دشمن قصد دارد به ایران بزند، کشف می‌شود، گفت: آن دسته از ضرباتی که از چشم مسئولان دور می‌ماند هیچ‌گاه بی‌پاسخ نخواهد ماند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،حمیدرضا فولادگر، با اشاره به اقدامات تروریستی که اخیرا علیه ایرانافزایش یافته، گفت: در مسائلی که سال های اخیر اتفاق افتاده است دنیای استکبارو عوامل آنها در منطقه با برنامه ریزی حساب شده عمل کرده و با حمایت از گروه داعش تصمیم به تغییر نقشه سیاسی منطقه گرفتند.
نماینده مردم اصفهان  در مجلس شورای اسلامیبر همین اساس تصریح کرد: در حال حاضر وارد عرصه بسیار خطیری شده ایم که در نهایت به این قیمت شد که هم امنیت کشورمان تأمین شد و هم تروریسمبه هدف خود برای برهم زدن نقشه خاورمیانهدست نیافت.
وی ادامه داد: اگر کسی از بیرون از جغرافیا و تاریخ کنونی اقدامات جمهوری اسلامیدر منطقه را ببیند خواهد دید که کار عظیمی صورت گرفته است و اقدامات تروریستی که قادر به کشف و خنثای آن نمی شویم در برابر آن تعدادی که کشف و خنثی می شوند هیچ است.
فولادگر در ادامه با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی از طریق نقاط آسیب پذیر مثل مرزها و قومیت ها استفاده می کنند تا به نظام ضربه بزنند، عنوان کرد: مقام معظم رهبریفرمودند که دوران بزن دررو تمام شده از این رو هرکس اقدام به زدن ضربه علیه نظام کند، به زودی بازگشت آن را خواهد دید.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامیدر پایان با بیان اینکه باید از توان دیپلماسی بیش از این استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: اعتقادی به قطع ارتباط با هیچ کشوری نداریم اما تا زمانی که واشنگتنچنین سیاستی در قبال ایران دارد وارد  مذاکره با آمریکا نمی شویم و هرگاه ضربه امنیتی بخوریم قطع ضربه امنیتی خواهیم زد که این بستگی به توان دیپلماسی خارجی ما دارد که باید تقویت شود.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

قاضی سراج: انتخابات شورایاری‌ها 100 درصد غیرقانونی است
قاضی سراج در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ در مورد نرخ‌گذاری قیمت خودرو، گفت: ما نامه نوشتیم و هنوز جواب قانع‌کننده‌ای دریافت نکردیم.
فعالیت ٣٥ هزار زندانی حقوق‌بگیر در زندان‌های کشور
رحیم مطهرنژاد در حاشیه بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ گفت: طی ٧ سال گذشته با کمک سازمان زندان‌ها و سازمان امور فنی و حرفه‌ای کشور، ٥٠٠ هزار زندانی آموزش فنی حرفه‌ای دیدند.
ارائه معاینه فنی برتر فقط در مراکز شهر تهران
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: تخفیف 25 درصدی عوارض تردد در محدوده‌های ترافیکی صرفاً برای معاینه فنی برتر از مراکز معاینه فنی شهر تهران لحاظ می‌شود.
چند هزار زائر وارد عربستان شدند؟
بر اساس تازه ترین آمار منتشره شده از سوی ستاد های مدینه و مکه، تا پایان امروز شنبه (29 تیرماه) 39094 نفراز زائران و کارگزاران حج 98 وارد خاک عربستان می شوند.
اتهام «فساد و تروریسم» حربه آمریکا علیه مخالفین حضور نظامی در عراق
«حامد الموسوی»، نماینده پارلمان عراق از ائتلاف الفتح گفت که آمریکا دور جدیدی از تحریم‌ها را علیه مقامات سیاسی و امنیتی عراق آغاز خواهد کرد.
رفتن یک مقام آمریکایی دیگر از پنتاگون
دیوید تراچتنبرگ» معاون وزیر دفاع آمریکا در امور سیاسی روز جمعه آینده از سمت خود کناره‌گیری می‌کند.
لغو پروازهای «بریتیش ایرویز» به قاهره
شرکت هوایی «بریتیش ایرویز» شامگاه شنبه به وقت تهران از لغو تمام پروازهای خود به «قاهره»، پایتخت مصر خبر داد.
استقبال سرد از وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در آمریکا
«اسرائیل کاتص» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی که به تازگی به صورت رسمی به این سمت منصوب شده ، هفته جاری به واشنگتن سفر کرد.
موضوع گفت‌وگوی تلفنی چاووش‌اوغلو و پامپئو
منابع دیپلماتیک اعلام کردند که «مولود چاوش اوغلو» وزیر امور خارجه ترکیه روز شنبه تلفنی با «مایک پامپئو» همتای آمریکایی خود درباره پرونده جنگنده‌های اف-35 و سامانه دفاع موشکی اس-400 روسیه و موضوع سوریه گفت‌وگو کردند.
برگزاری تظاهرات ضدبرکسیت در خیابان‌های لندن
تعدادی از فعالان طرفدار اروپا امروز (شنبه)، ۲۰ ژوئیه، به عنوان بخشی از برنامه «راهپیمایی برای تغییر» به خیابان‌های لندن آمدند تا اعتراض خود به برکسیت را نشان دهند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

قاضی سراج: انتخابات شورایاری‌ها 100 درصد غیرقانونی است
قاضی سراج در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ در مورد نرخ‌گذاری قیمت خودرو، گفت: ما نامه نوشتیم و هنوز جواب قانع‌کننده‌ای دریافت نکردیم.
نگرانی تجار برزیلی از خراب شدن تجارت با ایران
ژائیر بولسونارو، رئیس‌جمهور برزیل گفت دولت برزیل به شرکت‌های داخلی در مورد تحریم‌های اعمال شده آمریکا علیه ایران و پیامدهای احتمالی عدم تبعیت از آنها هشدار داده است.
چهار کشتی ایرانی در انتظار سوخت در بنادر برزیل
دو کشتی فله‌بر دیگر ایران که با محموله اوره به برزیل آمده و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند، بدون سوخت ماندند زیرا شرکت دولتی پتروبراس از فروش سوخت بانکر به آنها به علت تحریم‌های آمریکا خودداری می‌کند.
خسارت‌های برجام کم بوده که وعده تمدید محدودیت‌های آن را می‌دهید؟
سخت‌تر کردن نظارت‌های هسته‌ای بر ایران در حالی که تمام تعهدات طرف آمریکایی و اروپایی نقض شده، این پیغام را با خود دارد که طرف قاطعیت لازم در ایستادن پای خطوط قرمز و حقوق خود در توافق را ندارد.
فعالیت ٣٥ هزار زندانی حقوق‌بگیر در زندان‌های کشور
رحیم مطهرنژاد در حاشیه بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ گفت: طی ٧ سال گذشته با کمک سازمان زندان‌ها و سازمان امور فنی و حرفه‌ای کشور، ٥٠٠ هزار زندانی آموزش فنی حرفه‌ای دیدند.
آخرین بار کشتی انگلیسی کجا سیگنال مکانیابی فرستاد؟
اقدامات آمریکا در تنگه هرمز تنش‌ها را افزایش می‌دهد
هانت: دوشنبه واکنش به اقدام ایران را به پارلمان ارائه می‌دهیم
وزیر خارجه فنلاند بر رفع تنش‌ها در خلیج فارس تاکید کرد
تماس هند با ایران به دنبال توقیف نفتکش انگلیسی در خلیج فارس
باید گفت‌وگوها با ایران ادامه پیدا کند
آماده کردن تقاضا از ایران برای دیدار با خدمه کشتی انگلیسی توقیف‌شده
عربستان نفتکش غول‌پیکر ایران را آزاد کرد
نفتکش در برابر نفتکش؛ ایران به وعده خود عمل کرد
نظامی ارشد آمریکا: توقیف نفت‌کش انگلیسی پاسخ متقابل و قابل پیش‌بینی ایران بود