اطلاع رسانی از اخبار شورا باید صادقانه باشد

11:17 ۳۰ روز و ۱۱ ساعت پیش ایرنا 68 0
اطلاع رسانی از اخبار شورا باید صادقانه باشد

قزوین - ایرنا - سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: اطلاع رسانی از اخبار و رویدادهای مرتبط با شورا باید صادقانه و منطبق بر واقعیت باشد.

ایرنا

به گزارش ایرنا، سیده منیره قوامی روز شنبه در دیدار با رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) قزوین افزود: نهاد شورا و رسانه هر 2 در خدمت مردم قرار داشته و تعامل و همکاری آنها با یکدیگر می تواند آثار مثبت و سازنده ای را در سطح جامعه از خود به جا بگذارد.
وی اظهار داشت: رسانه ها به شرط رعایت اصل انصاف و امانتداری در کارشان می توانند با فعالیت خود بازوی توانمندی برای خدمت رسانی بهتر نهاد شورا و پیشبرد وظایف نمایندگان مردم در این حوزه باشند.
عضو شورای اسلامی شهر قزوین، انتشار یک سویه و غرض ورزانه اخبار را آفت برخی رسانه ها دانست و گفت: از سوی این دسته رسانه ها گاهی اوقات به دلایل شخصی و یا اغراض سیاسی و یا از سرناآگاهی یک موضوع و یا یک مشکل کوچک بزرگنمایی و یا یک خدمت بزرگ کوچک شمرده شده و نادیده گرفته می شود که این اقدام شایسته و صحیح نیست و می تواند در مسیر خدمت رسانی دستگاه ها و نهادها خلل ایجاد کند.
قوامی در ادامه از ایرنا به عنوان رسانه ای که مورد وثوق و اعتماد جامعه است، یاد کرد و گفت: اطلاع رسانی مناسب و پایبندی به اخلاق حرفه ای این سرمایه را برای این رسانه بوجود آورده است.
علی حیدر شاه حسینی نیز از شوراها به عنوان یک ظرفیت قابل توجه برای توسعه شهرها و روستاها و نهادی موثر و کارآمد برای خدمت رسانی به شهروندان جامعه یاد کرد و گفت: رسانه ها با اطلاع رسانی مناسب می توانند به کارآمدتر کردن این نهاد کمک کنند.
وی در ادامه به ارایه گزارشی از فعالیت های ایرنا قزوین در حوزه انعکاس اخبار و رویدادهای مرتبط با حوزه مدیریت شهری و شورا پرداخت.
3013


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

ساير حوزه ها
ساير حوزه ها

آخرین اخبار

تعداد مراکز دانشگاه علمی کاربردی به 550 مرکز  کاهش یافت
مشهد - ایرنا - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تعداد مراکز این دانشگاه در کشور از یکهزار مرکز به 550 مرکز رسید.
صنعت غذا جاذبه گردشگری در خراسان رضوی
مشهد - ایرنا - صنعت غذا در خراسان رضوی به عنوان منبع مهم درآمد سهم بسیار در جذب گردشگر، اشتغال و توسعه استان دارد که باید به این ثروت نهفته بهای بیشتری داده شود.
دولت تدبیر در هر یک روز به 10 روستا گازرسانی کرد
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به عزم جدی دولت تدبیر و امید برای گسترش شبکه گازرسانی، گفت: دولت تدبیر و امید طی پنج سال گذشته در هر یک روز به 10 روستا گازرسانی کرد.
وزیر کشاورزی: کشت گلخانه ای رکورد زد
مهاباد- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی گفت: در نیمه نخست امسال با احداث یک هزار و 400 هکتار کشت گلخانه ای در کشور، رکورد جدیدی در این نوع کشت از نظر افزایش بهره وری ثبت شد.
گام های توسعه کشور در بخش بهداشت و درمان شتابان بوده است
ارومیه- ایرنا- رییس جمهوری کشورمان با بیان اینکه گام های مهمی در بخش بهداشت و درمان برداشته شده که یکی از مهمترین آنها اجرای طرح تحول سلامت است، گفت: گام های توسعه کشور در بخش بهداشت و درمان شتابان بوده است.
فرودگاه ماکو نماد توجه دولت به جوان ترین منطقه آزاد کشور
ارومیه- ایرنا- فرودگاه ماکو چندی پیش به صورت جهادی و با هدف تسهیل تردد گردشگران و فعالان اقتصادی به این منطقه راه اندازی شد و اکنون در حال شکوفایی است تا یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در راستای توسعه جوان ترین منطقه آزاد کشور باشد.
مطالعات 12 ساله منجر به قهرمانی ووشو در جهان شد
شیراز-ایرنا- رئیس فدراسیون ووشو گفت: اگر امروز ووشو ایران توانسته است گوی سبقت را از چینی ها بگیرد و قهرمان جهان شود، با 12 سال کار مطالعاتی علمی و هم افزایی صورت گرفته است.
جوانی که قربانی کری خوانی فوتبال شد
اردبیل - ایرنا- جوانی در اردبیل که تصور می شد بر اثر تصادف جان باخته ، در واقع قربانی کری خوانی با دوست خود پس از بازی دو تیم فوتبال شده بود.
کره جنوبی روابط بازرگانی با ایران را ادامه می دهد
رشت - ایرنا - سفیر کره جنوبی در کشورمان با یادآوری روابط دیپلماتیک تهران و سئول از سال 1962 میلادی گفت: می توانیم به روابط بازرگانی خود ادامه دهیم.
وزیر اطلاعات: دشمن از تقابل ایران اسلامی با استکبار جهانی عصبانی است
مهاباد- ایرنا- وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمن از تقابل جمهوری اسلامی با استکبار جهانی عصبانی است، گفت: دشمنان به همین دلیل تلاش می کنند این تقابل را به تقابل شیعه و سنی و قومیت ها تبدیل کند، ولی وحدت و همدلی مردم و مسوولان تاکنون این دسیسه آنها را با شکست مواجه کرده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مسیری که همه مدیران خواهند رفت
۲۶ آبان یا ۱۵ آذر چندان تفاوتی ندارد. به هر حال طبق قانون، بازنشسته‌ها باید پست‌های خود را تحویل دهند. با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در سال ۹۷، تعداد زیادی از مدیران دولتی باید از میزهای خود دل بکنند و جا را برای تازه‌نفس‌ها باز کنند.
نخستین آگهی مزایده اموال بابک زنجانی- عکس
نخستین آگهی مزایده اموال بابک زنجانی در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر شد.
عکس‌های باورنکردنی گاه هراس‌انگیز از موجودات ژرفای دریا‌ها
رومن فدورتسوف، ماهیگیر روسی ساکن مرمانسک است. او که اینک ۳۹ ساله است، ۱۷ سال است که ماهیگیری می‌کند و با دریا و سطح اقیانوس می‌رود. آن‌ها در سفرهایشان بار‌ها موجودات عجیبی صید کرده‌اند که در عمق دریا‌ها و اقیانوس‌ها زیست می‌کنند. موجوداتی که کمتر پیش می‌آید عکس آن‌ها را دیده باشیم.
گریم عجیب مصطفی زمانی- عکس
مصطفی زمانی به جمع بازیگران سریال «نهنگ آبی» پیوست.
مطالبات بیمه سلامت زنجان با مراکز طرف قرار داد به روز شد
زنجان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: امسال با رایزنی انجام گرفته در کشور و استان؛ پرداختی مطالبات بخش دانشگاهی، خصوصی و داروخانه ها به روز شده و در مقایسه با سال های گذشته وضعیت بهتری حاکم است.
2 هزار و 800 دقیقه ویژه برنامه دهه فجر در آبادان تولید شد
شهدا مایه رونق حیات معنوی
دشمن در حوزه جنگ روانی با ابزار رسانه برنامه ریزی کرده است
سایه روشن انتخابات نماینده مدیران مسوول در هیات نظات بر مطبوعات
8 علامت در پاها که خبر از بیماری می دهد
انتخابات نماینده مدیران مسوول به کجا رسید؟
نوریان: آرامش جامعه به رعایت شئونات تمامی خرده اقوام و فرهنگ‌ها بستگی دارد
گرافیک شبکه یک تغییر می‌کند
صفحه نخست مشابه مطبوعات شیراز در 28 آبان
45 عنوان برنامه برای چهل سالگی انقلاب اسلامی تولید شد