یزدی: بازیکنانم را با سلاح‌ سرد تهدید کردند- این عده هوادار باعث سرشکستی تیم هستند

13:36 ۷۴ روز پیش ایسنا 89 0
یزدی: بازیکنانم را با سلاح‌ سرد تهدید کردند- این عده هوادار باعث سرشکستی تیم هستند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به حواشی ایجاد شده برای این تیم، گفت: عده‌ای که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند مشکلاتی برای ما ایجاد و حتی همان روز اول نیز با سلاح‌های سرد بازیکنان را تهدید کردند و به همین دلیل عده‌ای از بازیکنان از تیم رفتند.

ایسنا

داریوش یزدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص شکست این تیم برابر نفت‌آبادان و تاکید بر عواملی که در رقم خوردن این نتیجه تاثیرگذار بود، اظهار کرد: ما نه تنها در بازی با نفت آبادان، بلکه در بازی با تراکتورسازی نیز نتایج بسیار ضعیفی را کسب کردیم. استقلال خوزستان در این دو بازی یازده گل دریافت کرد، در حالی‌که تاکنون سابقه نداشته که تیم‌هایی که من سرمربی آن‌ها بوده‌ام، در طول یک فصل یازده گل دریافت کنند.
وی ادامه داد: من قصد توجیه این نتیجه را ندارم ولی قطعا وقتی چنین نتایجی رقم می‌خورد، آن هم برای تیمی که در طول لیگ برابر تیم‌های خوب، گلی دریافت نمی‌کند دلایلی دارد. ما در بازی با ذوب آهن و پرسپولیس بدون این‌که گلی دریافت کنیم از زمین خارج شدیم اما در دو بازی یازده گل خوردیم که این موضوع نگران‌کننده است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از روزی که استقلال خوزستان تمرینات خود را برای حضور در لیگ برتر آغاز کرد و در حالی‌که هنوز هیچ چیزی مشخص نبود، عده‌ای از هواداران که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، دست به اعتراض زدند و قصد بر هم زدن شرایط تیم را داشتند و اکنون هم در حالی‌که نتایج و عملکرد ما نسبت به سه نماینده دیگر خوزستان، چیزی کم ندارد، این اعتراضات همچنان وجود دارد. به هر حال زمانی که تمرینات‌مان را آغاز کردیم، عده‌ای از آقایان شروع به فحاشی و توهین به کادر فنی و مجموعه مدیریت باشگاه کردند و حتی مانع انجام تمرینات‌مان شدند.
وی افزود: ما تیم‌مان را دیر بستیم و نتوانستیم نفرات مورد نظر را جذب کنیم و بعد هم این عده یکسری چالش‌های این شکلی برایمان به وجود آوردند. عده‌ای که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، این کار را انجام می‌دهند، در حالی‌که به نظرم این عده اصلا تیم و باشگاه را دوست ندارند و دنبال اهداف خاص خودشان هستند.
یزدی تاکید کرد: این عده دنبال سربلندی و موفقیت تیم نیستند زیرا اگر این‌گونه بود در روز بازی با پدیده که باید تیم مورد حمایت هواداران قرار بگیرد، از دقیقه ۸۰ که یک بر صفر هم از حریف پیش بودیم، شروع به توهین به بازیکنان و کادر فنی نمی‌کردند. تمام این‌ها باعث عدم تمرکز بازیکنان جوانمان شد و بعد در همین بازی نه تنها سه امتیاز را نگرفتیم، بلکه با شکست زمین را هم ترک کردیم.
وی خاطرنشان‌کرد: زمانی که می‌خواهیم تمرین کنیم، یکسری از این افراد در محل تمرین حاضر می‌شوند و مانع از انجام تمرین‌مان می‌شوند و هر وقت در اهواز تمرین داشته‌ایم نیز یک چشم‌مان به زمین بوده و یک چشم‌مان به حواشی اطراف زمین بوده است و بازیکنان نیز درگیر چنین موضوعی هستند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: حتی از روز اول با سلاح‌های سرد بازیکنان ما را تهدید کردند و دلیل رفتن عده‌ای از بازیکنان ما همین موضوع بود. آیا هوادار ما باید این‌گونه رفتار کند؟ هیچ جای دنیا هوادار یک تیم باعث سرشکستگی تیم خود نخواهد شد اما این عده هوادار در حال انجام این کار هستند.
وی افزود: سه روز پیش از دیدار اخیرمان با نفت آبادان، همین آقایان در باشگاه و محلی که جلسه آنالیزمان بود، حضور پیدا کردند و جلسه آنالیز را بر هم زدند. این عده دنبال یکسری خواسته‌ها هستند و نمی‌دانم ما چگونه باید آرامش داشته باشیم تا بتوانیم تمرینات‌مان را برگزار کنیم. این آقایان روز قبل از بازی با نفت آبادان نیز تمرینمان را بر هم زدند و درگیری فیزیکی با سرپرست تیم داشتند و همین باعث شد تمرین نیمه‌تمام بماند. بعد روز مسابقه نیز برای ما دردسر ایجاد کردند. کجای دنیا چنین اتفاقاتی می‌افتد و به نظرم فقط در ایران است که شاهد چنین موضوعاتی هستیم.
یزدی بیان کرد: از نیروهای امنیتی درخواست کمک داریم و می‌خواهیم به این موضوع ورود کنند. باشگاه نیز به موضوع ورود کرده است و می‌طلبد تمهیدات صحیحی را به کار گیرد. به هر حال متاسفانه این رفتار این عده هوادار باعث می‌شود، زحمات مجموعه تیم به هدر برود.
وی در پاسخ به این سوال آیا این گروه مخالف از سوی افرادی حمایت می‌شوند؟ گفت: در حال رصد این موضوع هستیم و از گوشه و کنار و بعضا خود این آقایان هم شنیده‌ایم که اسم یک عده‌ای را می‌گویند که البته هنوز برای ما محرز نشده است. این موضوع در حیطه کاری من نیست ولی کمیته امنیتی باشگاه در حال رصد است. اگر کسی در این ماجرا نقش داشته باشد و محرز شود، قطعا باشگاه اسامی آن‌ها را اعلام خواهد کرد. امیدوارم حدس ما مبنی بر این که کسی این عده را حمایت می‌کند، درست نباشد زیرا اگر حدسمان درست باشد باید فاتحه این فوتبال را بخوانیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: مگر می‌شود وقتی من مربی بیکار هستم، دیگران را تخریب و تحقیر کنم تا خودم روی کار بیایم؟ این کار انسانیت نیست و چنین اتفاقاتی تنها در ایران می‌افتد. متاسفانه نه تنها نتوانسته‌ایم روی فرهنگ غنی سابق‌مان کار کنیم، بلکه رفتارهای رواج پیدا کرده که شایسته نیست.
وی گفت: به هر حال باشگاه کاملا پیگیر این موضوع است و امیدوارم فرد یا افرادی که باعث رقم خوردن این اتفاق هستند به سرعت مشخص شوند. به نظر من این عده هوادار که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، افرادی ساده و دچار فقر مالی هستند و شاید به خاطر همین فقر مالی تن به چنین کارهایی می‌دهند که امیدوارم هر چه سریع‌تر متوجه این کار غیراخلاقی خود شوند و از این کار فاصله بگیرند.
یزدی تاکید کرد: تیم بسیار خوبی داریم و پنج بازیکن ما برای تیم‌ملی امید انتخاب شده‌اند که موضوع مهمی است، ضمن این‌که نفرات دیگری را هم به جامعه فوتبال کشور معرفی کرده‌ایم که برای اولین بار بوده است. تمام این‌ها اقدامات بزرگی است که در استقلال خوزستان انجام شده است و امیدوارم در ادامه نیز اتفاقات بهتری برای ما رقم بخورد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

کشتی و رزمی
کشتی و رزمی

آخرین اخبار

یزدانی: کارسختی پیش رو دارم
کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: برای بازگشت به کشتی دست به ریسک بزرگی زدم و مطمئنا کار بسیار سختی پیش رو دارم.
در پروژه های شهرسازی منافع مردم مغفول مانده است
تهران-ایرنا- شهردار تهران درباره فضای شهری تهران گفت: وقتی حوزه منافع شهروندان در تقاطع منافع دیگر نیروهای اثرگذار نادیده گرفته شود، پروژه های ساخت و ساز در شهر ناهنجار خواهد شد و شهرداری تلاش خواهد کرد تا این منافع را به صورت متعادل در تصمیم گیری ها لحاظ کند.
پروازهای فرودگاه شهدای سنندج لغو شد
سنندج - ایرنا - مدیرکل فرودگاه های استان کردستان گفت: به علت شرایط نامساعد جوی و کاهش دید افقی، پروازهای فرودگاه شهدای سنندج لغو شد.
خیران کشور 12 هزار میلیارد ریال به ساخت مدرسه کمک کردند
اراک - ایرنا - رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت: خیران مدرسه ساز کشور 12 هزار میلیارد ریال در سال جاری برای ساخت، بازسازی و مقاوم سازی فضاهای آموزشی کمک کردند.
شرط حضور نادری در پرسپولیس مشخص شد
شرط حضور بازیکن مد نظر برانکو در پرسپولیس مشخص شد.
روزهای شلوغ وینفرد شفر قبل از ترک ایران
سرمربی تیم فوتبال استقلال در روزهای باقی مانده حضورش در ایران جلساتی را با مسئولان این باشگاه برگزار خواهد کرد.
دوره تخصصی فقه پزشکی در قم راه اندازی شد
قم - ایرنا - مدیرگروه فقه پزشکی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) قم گفت: 'دوره تخصصی فقه پزشکی» برای نخستین بار در طول تاریخ حوزه های علمیه راه اندازی شد.
خرید دو خارجی برای استقلال قطعی شد
با فسخ قرارداد گرو و نویمایر همان طور که پیش بینی می شد سران باشگاه استقلال برای تقویت تیم به تکاپو افتادند.
کشف بزرگترین محموله سوخت قاچاق کشور در هرمزگان
بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: بزرگترین محموله قاچاق سوخت کشور به میزان 287 میلیون لیتر در این استان کشف شد.
جپاروف و استقلال به شرط تخفیف
باشگاه استقلال درحال مذاکره با سرور جباروف است تا هافبک سابق و 35 ساله خودش را به این تیم برگرداند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

واکنش ابتکار به حادثه آتش‌سوزی در مدرسه زاهدان
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، نسبت به حادثه آتش‌سوزی مدرسه‌ای در زاهدان واکنش نشان داد.
چرا یک شبه پس از اعتراضات مردم استیضاح وزیر اقتصاد کلید نخورد؟
از دی ۹۶ که فشار اقتصادی به گوش مسئولان رسید تا شهریور ۹۷ استیضاح وزیر وقت اقتصاد به درازا کشید اما اکنون برای دغدغه شخصی یک نماینده، یک شبه ۴۰ امضا برای استیضاح وزیر جمع می شود!
همه چیز در مورد کارل لاگرفلد، قیصر جهان مد
صراحتا می‌شود گفت “کارل لاگرفلد” یکی از مطرح‌ترین و معروف‌ترین چهره‌های مد جهان محسوب می‌شود. او به خاطر خلق طرح‌های جسورانه و خارج از چهارچوب ساختارهای طراحی، از طرف مجله ووگ “توصیف کننده‌ی بی‌نظیر لحظه‌ها” لقب گرفت.
چهار ستاره در لیست مشترک سرخابی‌ها
نیم‌فصل اول لیگ برتر هجدهم چندروزی است که به پایان رسیده و تیم‌ها به مدت یک‌ماه فرصت دارند تا در نقل‌وانتقالات زمستانی کادر بازیکنان خود را با خروج نفرات مازاد و جذب بازیکنان جدید تقویت کنند.
مدرسه خبرساز زاهدان پلمب شد
طبق اعلام آموزش‌وپرورش استان سیستان و بلوچستان "یکتا میرشکار" سومین دانش‌آموز آسیب‌دیده آتش‌سوزی دبستانی در شهر زاهدان جان باخت. همچنین دبستان غیردولتی اسوه حسنه پلمب شد و دانش‌آموزان در هر مدرسه‌ای که خانواده‌ها تمایل داشتند ثبت‌نام خواهند شد و با دستور دادستان مدیر مدرسه نیز بازداشت شده است.
شرط حضور نادری در پرسپولیس مشخص شد
روزهای شلوغ وینفرد شفر قبل از ترک ایران
خرید دو خارجی برای استقلال قطعی شد
جپاروف و استقلال به شرط تخفیف
ماجرای پیوستن ایمانی به تراکتورسازی چیست؟
بارسلونا به دنبال مدافع جوان یوونتوس
ناصری: فوتسال ارزان‌تر از کالای ایرانی است
احتمال نیمکت‌نشینی هری کین به دلیل سرماخوردگی
رزومه خارجی‌های سرشناس روی میز مالک تراکتور
چراغ سبز ذوب آهن به جذب مهاجم استقلال