یزدی: بازیکنانم را با سلاح‌ سرد تهدید کردند- این عده هوادار باعث سرشکستی تیم هستند

13:36 ۲۵۷ روز و ۲ ساعت پیش ایسنا 184 0
یزدی: بازیکنانم را با سلاح‌ سرد تهدید کردند- این عده هوادار باعث سرشکستی تیم هستند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به حواشی ایجاد شده برای این تیم، گفت: عده‌ای که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند مشکلاتی برای ما ایجاد و حتی همان روز اول نیز با سلاح‌های سرد بازیکنان را تهدید کردند و به همین دلیل عده‌ای از بازیکنان از تیم رفتند.

ایسنا

داریوش یزدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص شکست این تیم برابر نفت‌آبادان و تاکید بر عواملی که در رقم خوردن این نتیجه تاثیرگذار بود، اظهار کرد: ما نه تنها در بازی با نفت آبادان، بلکه در بازی با تراکتورسازی نیز نتایج بسیار ضعیفی را کسب کردیم. استقلال خوزستان در این دو بازی یازده گل دریافت کرد، در حالی‌که تاکنون سابقه نداشته که تیم‌هایی که من سرمربی آن‌ها بوده‌ام، در طول یک فصل یازده گل دریافت کنند.
وی ادامه داد: من قصد توجیه این نتیجه را ندارم ولی قطعا وقتی چنین نتایجی رقم می‌خورد، آن هم برای تیمی که در طول لیگ برابر تیم‌های خوب، گلی دریافت نمی‌کند دلایلی دارد. ما در بازی با ذوب آهن و پرسپولیس بدون این‌که گلی دریافت کنیم از زمین خارج شدیم اما در دو بازی یازده گل خوردیم که این موضوع نگران‌کننده است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از روزی که استقلال خوزستان تمرینات خود را برای حضور در لیگ برتر آغاز کرد و در حالی‌که هنوز هیچ چیزی مشخص نبود، عده‌ای از هواداران که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، دست به اعتراض زدند و قصد بر هم زدن شرایط تیم را داشتند و اکنون هم در حالی‌که نتایج و عملکرد ما نسبت به سه نماینده دیگر خوزستان، چیزی کم ندارد، این اعتراضات همچنان وجود دارد. به هر حال زمانی که تمرینات‌مان را آغاز کردیم، عده‌ای از آقایان شروع به فحاشی و توهین به کادر فنی و مجموعه مدیریت باشگاه کردند و حتی مانع انجام تمرینات‌مان شدند.
وی افزود: ما تیم‌مان را دیر بستیم و نتوانستیم نفرات مورد نظر را جذب کنیم و بعد هم این عده یکسری چالش‌های این شکلی برایمان به وجود آوردند. عده‌ای که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، این کار را انجام می‌دهند، در حالی‌که به نظرم این عده اصلا تیم و باشگاه را دوست ندارند و دنبال اهداف خاص خودشان هستند.
یزدی تاکید کرد: این عده دنبال سربلندی و موفقیت تیم نیستند زیرا اگر این‌گونه بود در روز بازی با پدیده که باید تیم مورد حمایت هواداران قرار بگیرد، از دقیقه ۸۰ که یک بر صفر هم از حریف پیش بودیم، شروع به توهین به بازیکنان و کادر فنی نمی‌کردند. تمام این‌ها باعث عدم تمرکز بازیکنان جوانمان شد و بعد در همین بازی نه تنها سه امتیاز را نگرفتیم، بلکه با شکست زمین را هم ترک کردیم.
وی خاطرنشان‌کرد: زمانی که می‌خواهیم تمرین کنیم، یکسری از این افراد در محل تمرین حاضر می‌شوند و مانع از انجام تمرین‌مان می‌شوند و هر وقت در اهواز تمرین داشته‌ایم نیز یک چشم‌مان به زمین بوده و یک چشم‌مان به حواشی اطراف زمین بوده است و بازیکنان نیز درگیر چنین موضوعی هستند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: حتی از روز اول با سلاح‌های سرد بازیکنان ما را تهدید کردند و دلیل رفتن عده‌ای از بازیکنان ما همین موضوع بود. آیا هوادار ما باید این‌گونه رفتار کند؟ هیچ جای دنیا هوادار یک تیم باعث سرشکستگی تیم خود نخواهد شد اما این عده هوادار در حال انجام این کار هستند.
وی افزود: سه روز پیش از دیدار اخیرمان با نفت آبادان، همین آقایان در باشگاه و محلی که جلسه آنالیزمان بود، حضور پیدا کردند و جلسه آنالیز را بر هم زدند. این عده دنبال یکسری خواسته‌ها هستند و نمی‌دانم ما چگونه باید آرامش داشته باشیم تا بتوانیم تمرینات‌مان را برگزار کنیم. این آقایان روز قبل از بازی با نفت آبادان نیز تمرینمان را بر هم زدند و درگیری فیزیکی با سرپرست تیم داشتند و همین باعث شد تمرین نیمه‌تمام بماند. بعد روز مسابقه نیز برای ما دردسر ایجاد کردند. کجای دنیا چنین اتفاقاتی می‌افتد و به نظرم فقط در ایران است که شاهد چنین موضوعاتی هستیم.
یزدی بیان کرد: از نیروهای امنیتی درخواست کمک داریم و می‌خواهیم به این موضوع ورود کنند. باشگاه نیز به موضوع ورود کرده است و می‌طلبد تمهیدات صحیحی را به کار گیرد. به هر حال متاسفانه این رفتار این عده هوادار باعث می‌شود، زحمات مجموعه تیم به هدر برود.
وی در پاسخ به این سوال آیا این گروه مخالف از سوی افرادی حمایت می‌شوند؟ گفت: در حال رصد این موضوع هستیم و از گوشه و کنار و بعضا خود این آقایان هم شنیده‌ایم که اسم یک عده‌ای را می‌گویند که البته هنوز برای ما محرز نشده است. این موضوع در حیطه کاری من نیست ولی کمیته امنیتی باشگاه در حال رصد است. اگر کسی در این ماجرا نقش داشته باشد و محرز شود، قطعا باشگاه اسامی آن‌ها را اعلام خواهد کرد. امیدوارم حدس ما مبنی بر این که کسی این عده را حمایت می‌کند، درست نباشد زیرا اگر حدسمان درست باشد باید فاتحه این فوتبال را بخوانیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: مگر می‌شود وقتی من مربی بیکار هستم، دیگران را تخریب و تحقیر کنم تا خودم روی کار بیایم؟ این کار انسانیت نیست و چنین اتفاقاتی تنها در ایران می‌افتد. متاسفانه نه تنها نتوانسته‌ایم روی فرهنگ غنی سابق‌مان کار کنیم، بلکه رفتارهای رواج پیدا کرده که شایسته نیست.
وی گفت: به هر حال باشگاه کاملا پیگیر این موضوع است و امیدوارم فرد یا افرادی که باعث رقم خوردن این اتفاق هستند به سرعت مشخص شوند. به نظر من این عده هوادار که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، افرادی ساده و دچار فقر مالی هستند و شاید به خاطر همین فقر مالی تن به چنین کارهایی می‌دهند که امیدوارم هر چه سریع‌تر متوجه این کار غیراخلاقی خود شوند و از این کار فاصله بگیرند.
یزدی تاکید کرد: تیم بسیار خوبی داریم و پنج بازیکن ما برای تیم‌ملی امید انتخاب شده‌اند که موضوع مهمی است، ضمن این‌که نفرات دیگری را هم به جامعه فوتبال کشور معرفی کرده‌ایم که برای اولین بار بوده است. تمام این‌ها اقدامات بزرگی است که در استقلال خوزستان انجام شده است و امیدوارم در ادامه نیز اتفاقات بهتری برای ما رقم بخورد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

استعلام و پرداخت بدهی عوارض طرح ترافیک تهران
قابلیت استعلام و پرداخت بدهی عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک شهر تهران، در نسخه جدید اپلیکیشن سِت فراهم شد.
تجربه‌ای متفاوت اخذ وقت سفارت ایتالیا با شرکت ویزاگردی
سفر به هر کشوری با اخذ روادید آن کشور ممکن خواهد بود.
جابه‌جایی مرزهای سریال‌سازی در تلویزیون!
نمونه می‌خواهید؟ نمونه‌ها بی‌شمارند و تازه‌ترین نمونه هم تغییر نام یک سریال بعد از پخش چند قسمت آغازین آن است!
بانک‌ها حق ندارند هزینه پیامک حساب را گران کنند
محمدرضا جمشیدی درباره افزایش ۲۰ درصدی کارمزد پیامک‌های بانکی اظهار داشت: به هیچ وجه چنین افزایشی در بانک‌های خصوصی دیده نشده و اگر هر یک از مشتریان بانک‌های خصوصی پیامکی مبنی بر افزایش کارمزد دریافت کرده‌اند، به کانون بانک‌های خصوصی گزارش دهند.
همدان قهرمان رقابت‌های دوومیدانی جوانان نابینا و کم بینا شد
در پایان رقابت‌های دو ومیدانی جوانان و نوجوانان که در سنندج برگزار شد، همدان با ٤١ امتیاز کاپ قهرمانی را به خانه برد.
صعود تیم ملی هندبال ساحلی ایران به نیمه نهایی
تیم ملی هندبال ساحلی ایران در آخرین دیدارش در رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل عمان شکست خورد و به عنوان تیم دوم به مرحله نیمه نهایی رسید.
دومین شکست دختران بسکتبالیست در جام جهانی
تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران در جام جهانی این رشته برابر رومانی شکست خورد.
پایان اردوی خردادماه تیم ملی امید
اردوی خردادماه تیم ملی فوتبال امید با برگزاری آخرین تمرین، صبح امروز به پایان رسید.
هیات مدیره پرسپولیس پول مفت می‌گیرند و کار نمی‌کنند- یحیی بیاید، دعوا می‌شود
پیشکسوت باشگاه پرسولیس می‌گوید ندادن پول برانکو سناریویی از قبل طراحی شده برای فراری دادن او بوده است.
مظاهری از امروز در تمرین‌های تراکتور آفتابی می‌شود
دروازه‌بان ملی‌پوش تراکتورسازی بعد از چند هفته استراحت و غیبت در اردوی تیم ملی از امروز در تمرین‌های تیم باشگاهی جدید خود حضور پیدا می‌کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

چرا نفت در بورس مشتری ندارد؟
نماینده شرکت ملی نفت در بورس گفت: انتظار می‌رود در هفته‌های آینده حجم معاملات فروش نفت و میعانات گازی در بورس انرژی افزایش یابد که برای این مساله نیز سازوکارهای لازم را در نظر گرفته‌ایم، اما این‌که این اتفاق چه زمانی محقق می‌شود بستگی به مشتریان این بازار دارد.
آلمان و فرانسه: هنوز هم زمان وجود دارد اما تنها زمان کم!
وزرای خارجه آلمان و فرانسه ضمن هشدار به احتمال خطر درگیری در منطقه خلیج فارس، خویشتنداری همه طرف‌های درگیر را خواستار شدند.
ساخت نامعمول سریال «چرنوبیل» و پخش غیرمتعارف آن در ایران
مینی‌سریال «چرنوبیل» درباره حادثه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که در سال ۱۹۸۶ در اوکراین اتفاق افتاد و باعث پخش مواد رادیواکتیو در بخشی از غرب شوروی سابق شد، از برخی رسانه‌های جهان در حال پخش است.
صبحانه هایی که کلسترول خون را کاهش می دهند
یکی از راههای کاهش سطح کلسترول بالا، شروع به مصرف بعضی از مواد غذایی خاص، درست لحظه بیدارشدن صبحگاهی است.
ترفند طلافروشان برای کسب سود بیشتر
برخی از واحد‌های طلافروشی از بی اطلاعی مشتریان سوء استفاده کرده و برای کسب سود بیشتر دست به ترفند‌هایی می‌زنند
پایان اردوی خردادماه تیم ملی امید
هیات مدیره پرسپولیس پول مفت می‌گیرند و کار نمی‌کنند- یحیی بیاید، دعوا می‌شود
مظاهری از امروز در تمرین‌های تراکتور آفتابی می‌شود
اگر ثابت کنند با قطبی مذاکره کردم برای همیشه از فوتبال می‌روم
جانشین رحمتی در  استقلال کیست؟
پرسپولیس به یک گزینه نهایی رسید
استقلالی‌ها تست پزشکی دادند
جزییاتی از اردوی تیم ملی بدون حضور لژیونرها و با حضور چهره‌های جدید
دنیزلی: بازیکن مصدوم به درد من نمی‌خورد
زنوزی: دلالی در تراکتور بی معنی است