یزدی: بازیکنانم را با سلاح‌ سرد تهدید کردند- این عده هوادار باعث سرشکستی تیم هستند

13:36 ۱۵ روز و ۷ ساعت پیش ایسنا 31 0
یزدی: بازیکنانم را با سلاح‌ سرد تهدید کردند- این عده هوادار باعث سرشکستی تیم هستند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به حواشی ایجاد شده برای این تیم، گفت: عده‌ای که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند مشکلاتی برای ما ایجاد و حتی همان روز اول نیز با سلاح‌های سرد بازیکنان را تهدید کردند و به همین دلیل عده‌ای از بازیکنان از تیم رفتند.

ایسنا

داریوش یزدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص شکست این تیم برابر نفت‌آبادان و تاکید بر عواملی که در رقم خوردن این نتیجه تاثیرگذار بود، اظهار کرد: ما نه تنها در بازی با نفت آبادان، بلکه در بازی با تراکتورسازی نیز نتایج بسیار ضعیفی را کسب کردیم. استقلال خوزستان در این دو بازی یازده گل دریافت کرد، در حالی‌که تاکنون سابقه نداشته که تیم‌هایی که من سرمربی آن‌ها بوده‌ام، در طول یک فصل یازده گل دریافت کنند.
وی ادامه داد: من قصد توجیه این نتیجه را ندارم ولی قطعا وقتی چنین نتایجی رقم می‌خورد، آن هم برای تیمی که در طول لیگ برابر تیم‌های خوب، گلی دریافت نمی‌کند دلایلی دارد. ما در بازی با ذوب آهن و پرسپولیس بدون این‌که گلی دریافت کنیم از زمین خارج شدیم اما در دو بازی یازده گل خوردیم که این موضوع نگران‌کننده است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از روزی که استقلال خوزستان تمرینات خود را برای حضور در لیگ برتر آغاز کرد و در حالی‌که هنوز هیچ چیزی مشخص نبود، عده‌ای از هواداران که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، دست به اعتراض زدند و قصد بر هم زدن شرایط تیم را داشتند و اکنون هم در حالی‌که نتایج و عملکرد ما نسبت به سه نماینده دیگر خوزستان، چیزی کم ندارد، این اعتراضات همچنان وجود دارد. به هر حال زمانی که تمرینات‌مان را آغاز کردیم، عده‌ای از آقایان شروع به فحاشی و توهین به کادر فنی و مجموعه مدیریت باشگاه کردند و حتی مانع انجام تمرینات‌مان شدند.
وی افزود: ما تیم‌مان را دیر بستیم و نتوانستیم نفرات مورد نظر را جذب کنیم و بعد هم این عده یکسری چالش‌های این شکلی برایمان به وجود آوردند. عده‌ای که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، این کار را انجام می‌دهند، در حالی‌که به نظرم این عده اصلا تیم و باشگاه را دوست ندارند و دنبال اهداف خاص خودشان هستند.
یزدی تاکید کرد: این عده دنبال سربلندی و موفقیت تیم نیستند زیرا اگر این‌گونه بود در روز بازی با پدیده که باید تیم مورد حمایت هواداران قرار بگیرد، از دقیقه ۸۰ که یک بر صفر هم از حریف پیش بودیم، شروع به توهین به بازیکنان و کادر فنی نمی‌کردند. تمام این‌ها باعث عدم تمرکز بازیکنان جوانمان شد و بعد در همین بازی نه تنها سه امتیاز را نگرفتیم، بلکه با شکست زمین را هم ترک کردیم.
وی خاطرنشان‌کرد: زمانی که می‌خواهیم تمرین کنیم، یکسری از این افراد در محل تمرین حاضر می‌شوند و مانع از انجام تمرین‌مان می‌شوند و هر وقت در اهواز تمرین داشته‌ایم نیز یک چشم‌مان به زمین بوده و یک چشم‌مان به حواشی اطراف زمین بوده است و بازیکنان نیز درگیر چنین موضوعی هستند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: حتی از روز اول با سلاح‌های سرد بازیکنان ما را تهدید کردند و دلیل رفتن عده‌ای از بازیکنان ما همین موضوع بود. آیا هوادار ما باید این‌گونه رفتار کند؟ هیچ جای دنیا هوادار یک تیم باعث سرشکستگی تیم خود نخواهد شد اما این عده هوادار در حال انجام این کار هستند.
وی افزود: سه روز پیش از دیدار اخیرمان با نفت آبادان، همین آقایان در باشگاه و محلی که جلسه آنالیزمان بود، حضور پیدا کردند و جلسه آنالیز را بر هم زدند. این عده دنبال یکسری خواسته‌ها هستند و نمی‌دانم ما چگونه باید آرامش داشته باشیم تا بتوانیم تمرینات‌مان را برگزار کنیم. این آقایان روز قبل از بازی با نفت آبادان نیز تمرینمان را بر هم زدند و درگیری فیزیکی با سرپرست تیم داشتند و همین باعث شد تمرین نیمه‌تمام بماند. بعد روز مسابقه نیز برای ما دردسر ایجاد کردند. کجای دنیا چنین اتفاقاتی می‌افتد و به نظرم فقط در ایران است که شاهد چنین موضوعاتی هستیم.
یزدی بیان کرد: از نیروهای امنیتی درخواست کمک داریم و می‌خواهیم به این موضوع ورود کنند. باشگاه نیز به موضوع ورود کرده است و می‌طلبد تمهیدات صحیحی را به کار گیرد. به هر حال متاسفانه این رفتار این عده هوادار باعث می‌شود، زحمات مجموعه تیم به هدر برود.
وی در پاسخ به این سوال آیا این گروه مخالف از سوی افرادی حمایت می‌شوند؟ گفت: در حال رصد این موضوع هستیم و از گوشه و کنار و بعضا خود این آقایان هم شنیده‌ایم که اسم یک عده‌ای را می‌گویند که البته هنوز برای ما محرز نشده است. این موضوع در حیطه کاری من نیست ولی کمیته امنیتی باشگاه در حال رصد است. اگر کسی در این ماجرا نقش داشته باشد و محرز شود، قطعا باشگاه اسامی آن‌ها را اعلام خواهد کرد. امیدوارم حدس ما مبنی بر این که کسی این عده را حمایت می‌کند، درست نباشد زیرا اگر حدسمان درست باشد باید فاتحه این فوتبال را بخوانیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: مگر می‌شود وقتی من مربی بیکار هستم، دیگران را تخریب و تحقیر کنم تا خودم روی کار بیایم؟ این کار انسانیت نیست و چنین اتفاقاتی تنها در ایران می‌افتد. متاسفانه نه تنها نتوانسته‌ایم روی فرهنگ غنی سابق‌مان کار کنیم، بلکه رفتارهای رواج پیدا کرده که شایسته نیست.
وی گفت: به هر حال باشگاه کاملا پیگیر این موضوع است و امیدوارم فرد یا افرادی که باعث رقم خوردن این اتفاق هستند به سرعت مشخص شوند. به نظر من این عده هوادار که خود را منتسب به باشگاه می‌دانند، افرادی ساده و دچار فقر مالی هستند و شاید به خاطر همین فقر مالی تن به چنین کارهایی می‌دهند که امیدوارم هر چه سریع‌تر متوجه این کار غیراخلاقی خود شوند و از این کار فاصله بگیرند.
یزدی تاکید کرد: تیم بسیار خوبی داریم و پنج بازیکن ما برای تیم‌ملی امید انتخاب شده‌اند که موضوع مهمی است، ضمن این‌که نفرات دیگری را هم به جامعه فوتبال کشور معرفی کرده‌ایم که برای اولین بار بوده است. تمام این‌ها اقدامات بزرگی است که در استقلال خوزستان انجام شده است و امیدوارم در ادامه نیز اتفاقات بهتری برای ما رقم بخورد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

کشتی و رزمی
کشتی و رزمی

آخرین اخبار

قرعه سخت برای امامی و گلیج
دو ملی‌پوش کشتی آزاد ایران با قرعه سختی در مسابقات جهانی مواجه شدند.
توضیح برانکو ایوانکوویچ درباره عالیشاه
سرمربی کروات پرسپولیس در آستانه جدال با السد قطر درباره غیبت امید عالیشاه در لیست 20 نفره تیمش توضیح داد.
۹۰ دوشنبه شب پخش می‌شود
برنامه پربیننده نود پس از یک هفته پخش نشدن، مجددا دوشنبه شب مهمان خانه های علاقمندان به فوتبال خواهد شد.
معمای الحاجی گرو در استقلال
مهاجمان جوان استقلال این روز‌ها خوب کار می‌کنند و این یعنی زنگ خطر جدی برای الحاجی گرو که توسط خود شفر به استقلال آمد.
گوتی؛ گزینه مدنظر پرز برای جانشینی لوپتگی
جولن لوپتگی پس از شکست شب گذشته رئال برابر لوانته در خطر اخراج قرار دارد و به نظر می رسد که دیر یا زود این اتفاق رخ خواهد داد.
مرور کارنامه پرسپولیس بدون مدافعان کلیدی
پرسپولیس در دو فصل اخیر به ۱۲ ترکیب دفاعی مختلف بازی داده که همه آن‌ها به جز یک ترکیب، سابقه کلین‌شیت دارند. اتفاقی که برانکو را امیدوار می‌کند از السد هم گل نخورند و به فینال آسیا برسند.
تساوی پُرگل صدرنشین و ادامه روند ضعیف اکسین
هفته نهم لیگ دسته اول فوتبال با سه تساوی آغاز شد.
مسی و آرنجی که هنوز دردناک است
لیونل مسی شب گذشته در جریان بازی با سویا دچار مصدومیت از ناحیه آرنج دست راست شد.
پرداخت طلب برانکو ماند برای بعد
باشگاه پرسپولیس فقط طلب دستیاران کروات برانکو را پرداخت کرد.
لاتزیو به یک‌قدمی ناپولی رسید
آبی‌پوشان رم در دیداری خارج از خانه مقابل پارما به برتری دست یافتند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آناتولی: هزار زائر ایرانی از ورود به عراق منع شدند
تهران - ایرنا - خبرگزاری آناتولی گزارش داد که مقام های عراقی از ورود هزار زائر ایرانی اربعین به این کشور به دلیل داشتن ویزای تقلبی ممانعت کردند.
خاشقچی به دلیل بسته شدن دهانش خفه شده است
دوحه – ایرنا – سعودی ها با روایت جدیدی از نحوه ربوده شدن روزنامه نگار مخالف ولیعهد این کشور ، ادعا کردند که 'جمال خاشقچی' بعد از درگیری در داخل کنسولگری تقاضای کمک می کند و یکی از حاضرین برای ساکت کردن او جلوی دهانش را می گیرد و همین مسئله موجب خفه شدن و مرگ او می شود.
گروه دوستی پارلمانی ایران و برزیل با مقامات برزیلی دیدار کرد
تهران – ایرنا - هیات گروه دوستی پارلمانی ایران و برزیل درچارچوب توسعه مراودات پارلمانی دو کشور و گسترش روابط در سفر خود به برازیلیا با مقامات این کشور دیدار و گفت وگو کردند.
تلاش آمریکا‌یی‌ها برای ساخت بمب‌ اتمی مناسب درگیری‌های کوچک
تهران- ایرناپلاس- یک کارشناس مسائل روسیه گفت: خروج آمریکا از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد با اتحاد جماهیر شوروی (INF) جدی است. آمریکایی‌ها در تلاشند بمب‌های هسته‌ای در مقیاس قابل حمل بسازند تا بتوانند در درگیری‌های کوچک‌تر از آن استفاده کنند.
فیلمبرداری سریال ستایش به ندامتگاه قزلحصار رسید
کرج-ایرنا- کار تصویر برداری قسمتی از بخش سوم مجموعه تلویزیونی « ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی به ندامتگاه قزلحصار کرج رسید.
توضیح برانکو ایوانکوویچ درباره عالیشاه
۹۰ دوشنبه شب پخش می‌شود
معمای الحاجی گرو در استقلال
گوتی؛ گزینه مدنظر پرز برای جانشینی لوپتگی
مرور کارنامه پرسپولیس بدون مدافعان کلیدی
تساوی پُرگل صدرنشین و ادامه روند ضعیف اکسین
مسی و آرنجی که هنوز دردناک است
پرداخت طلب برانکو ماند برای بعد
لاتزیو به یک‌قدمی ناپولی رسید
رضایی: پرسپولیس برای تاریخ‌سازی باید بجنگد