اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

14:59 ۷۴ روز و ۴ ساعت پیش ایسنا 189 0
اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

تاکید رهبری بر «عظمت ایران، اقتدار جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری ملت ایران»، هدف ستاد تبلیغات اقتصادی کشور مدیریت مناسب عرصه خبر و اطلاع رسانی اقتصادی، اهتمام دولت برای تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی، برگزاری دومین اجلاس بین‌المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی، تلاش بی نتیجه رژیم صهیونیستی برای همراه کردن آلمان علیه تحریم‌های ضد ایرانی و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز پنج شنبه و جمعه، دوازدهم و سیزدهم مهر ماه ۱۳۹۷ است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، سردار رمضان شریف در تجمع عظیم ۴۰ هزارنفری بسیجیان آذربایجان غربی گفت:جنگ تحریمی، اقتصادی دشمن را تبدیل به فرصتی برای پیشرفت کشور و قدرت اقتصادی پایدار خواهیم کرد.

همچنین جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا در رزمایش بزرگ عاشوراییان استان یزد با اشاره به ضرورت خنثی کردن توطئه دشمنان نظام اسلامی ایران، گفت:بسیج در خنثی کردن توطئه دشمنان نقش اصلی ایفا می‌کندو خط  مقدم است.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه حل مشکلات کشور هستند، به ارائه تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند ایشان درادامه  «عظمت ایران، اقتدار جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری ملت ایران» را سه واقعیت انکارناپذیر برشمردند و افزودند: اینها رجزخوانی نیست، واقعیاتی است که دشمنان آرزو می کنند ملت ایران آنها را نداند یا مورد غفلت قرار دهد تا درباره اوضاع کشور و توانایی های خود، دچار گمان غلط شود.

این بیانات مقام معظم رهبری همچنین بازتاب گسترده و وسیعیدر رسانه‌های جهانداشت.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه های این هفته نماز عبادی- سیاسی جمعه با اشاره به اینکه موشک های عزت‌بخش ما سران داعش را در عمق سوریه و بیخ گوش آمریکایی‌ها به درک فرستادند، گفت:حمله موشکی سپاه پیام قدرت بود و این پیام بود که اگر امنیت می‌خواهید باید در کنار ایران و در سایه ایران باشید و حواستان جمع باشد که طبق فرموده رهبر معظم انقلاب دوران بزن در رو تمام شده است یکی بزنید ده تا می‌خورید.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

وزیر کشور در نشست مشترک با اساتید علوم سیاسی دانشگاهی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان سیاسی و حزبی گفت:اعتدال به معنای بی طرفی نیستبلکه اعتدال به معنای روش و شیوه و انتخاب افرادی است که با گرایش های مختلف سیاسی و تخصص‌های متفاوت بتوانند حد وسط امور را پیش ببرند لذا ما از افراط‌گری و انفعال پرهیز داریم.

رحمانی فضلی همچنین در حاشیه اولین ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت:هدف از تشکیل ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادکشور ایجاد آرامش، اطمینان‌بخشی و هماهنگی در اطلاع رسانی در مورد تصمیمات اقتصادی کشور با مدیریت مناسب عرصه خبر است.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

همتی از اهتمام دولت برای تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی خبر داد. این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این که راه‌های تامین ارز برای دارو و تجهیزات پزشکی پیدا شده است، گفت: سیاستگذاری‌ها و برنامه‌ها بر این است که در آینده ای نزدیک مشکل کمبود دارو حل شود.

همچنین یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با استقبال از انتخاب برهم صالح، رییس‌جمهور جدید عراق گفت که امیدواریم باانتخاب رییس مجلس و رییس‌جمهور جدید عراق، روابط بین ایران و عراق نسبت به گذشته بهتر و امیدبخش‌تر شود.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

اجلاس بین‌المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی

دومین اجلاس بین‌المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینییادبود شهادت محمد الدره، نوجوان فلسطینیی با حضور شخصیت های سیاسی ــ فرهنگی برگزار شد.

معاون امور بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی:مساله فلسطین فراتر از مساله مبارزه ملی و مذهبی است

نماینده جنبس حماس در تهران:جبهه مقاومت باید برنامه کامل و استراتژیک داشته باشد

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران:اگر حمایت آمریکا نبود رژیم صهیونیستی نمی‌توانست جای پایی در فلسطین محکم کند

یک کارشناس مسائل فلسطین:آمریکا در دوره ترامپ از زاویه دید رژیم صهیونیستی به منطقه نگاه می‌کند

***

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی با شبکه الجزیره انگلیسی، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه دولت سوریه از سوی برخی گروه‌ها متهم به جنایات جنگی شده، گفت: ایران در هیچ فعالیتی در هیچ منطقه مسکونی مشارکت نداشته و در آینده نیز نخواهد داشت.ایران هرگونه حمله به غیرنظامیان را از سوی هر کسی که باشد، محکوم می‌کند.

محمد جواد ظریف همچنین در توییتر خود با اشاره به تحقیر سعودی‌ها توسط ترامپ نوشت:جایزه برون سپاری امنیت به بیگانگان توسط سعودی‌ها، تحقیر آنها توسط رییس جمهور آمریکاست.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

رئیس جمهوررژیم صهیونیستی از صدراعظم آلمان خواستتا به تحریم‌های آمریکا علیه ایران بپیوندد.

این درحالیست که آنگلا مرکل با بیان اینکه اسرائیل و آلمان در این مساله که باید هر طور شده از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای جلوگیری کرد اتفاق نظر دارند، تاکید کرد:با اسراییل درباره برجام اختلاف نظر داریم.

همچنین وزیر امورخارجه آلمان پس از دیدار با همتای آمریکایی خود تصریح کرد که دو کشور اهداف مشترکی درخصوص ایران و سوریه دارند اماآلمان با آمریکا در زمینه برجام اختلاف نظر دارد.

حشمت الله فلاحت، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در واکنش به اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی  علیه ایران، گفت که رژیم صهیونیستی به دنبال جنگ روانی علیه ایران است که نمونه اخیر آن را در سازمان ملل دیدیم . معتقدماید منتظر یکسری جنگ روانی دیگر علیه ایران باشیم.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

وزیر امور خارجه آمریکا در تماس تلفنی با ولیعهد عربستاندرباره مسائل منطقه‌ای شامل یمن و به علاوه سیاست‌های منطقه‌ای ایران گفت‌وگو کرد. همچنین مایکپمپئو ضمن دیدار با همتای بحرینی خوددرباره نفوذ ایران در منطقه و لزوم مقابله با آن گفت‌وگو کرد.

وزیر امور خارجه پیشین آمریکا نیز در دفاع از توافق هسته‌ای با ایران، تاکید کرد:سیاست ما در برجام بر مبنای اعتماد نبوده،‌ بلکه بر اساس راستی آزمایی بوده است.

وندی شرمن، معاون وزیر امورخارجه پیشین آمریکا هم گفت که تصمیم دولت کشورش برای خروج از پیمان مودت با ایران اتفاق عجیبی نیست چراکهترامپ تعهدات بین‌المللی را دوست ندارد.

هم‌زمان با نزدیک شدن زمان دومین مرحله از تحریم‌های آمریکا علیه ایران و اظهارات شدیداللحن برخی مقامات دولت ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی، رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا اعلام کرد کهبه دنبال جنگ با ایران نیستیم.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

عکس‌های خبری امیدبخش سال ۲۰۱۸ در مجله آتلانتیک
یک سال پر حادثه دیگر در شرف اتمام است عکس های خبری زیادی در طول سال توسط مجله های خبری منتشر شده است که شاید دیدن برخی از آن‌ها کمی آزاردهنده باشد.
دانستنی‌های جالب؛ شکنجه دردناک قرون وسطی!
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم.
کاتریونا گری؛ دختر شایسته سال ۲۰۱۸
شصت و هفتمین رقابت‌های دختر شایسته «Miss Universe» در بانکوک در روز شنبه برگزار شد. کاتریونا گری از کشور فیلیپین، به عنوان دختر شایسته سال ۲۰۱۸ انتخاب شد. او مدل و ملکه زیبایی استرالیایی- فیلیپینی است که با ۲۴ سن به نمایندگی از فیلیپین در مسابقات دوشیزه جهان در سال ۲۰۱۸ شرکت کرد و برنده شد.
داورزنی: مقام معظم رهبری پیگیر والیبال بودند
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به اظهارات روز گذشته ملی‌پوشان فوتبال ایران قبل از سفر به قطر واکنش نشان داد و تأکید کرد، نباید از ملی‌پوشان به عنوان ابزاری برای ایجاد اختلاف استفاده شود.
تیپ خاص شهربانو منصوریان در کنار نیوشا ضیغمی
شهربانو منصوریان دهمین قهرمانی خود را جشن گرفت.
فروتن: رسانه‌ها توجه به تیم ملی را گدایی می‌کنند
پیشکسوت فوتبال کشورمان پیشنهاد از باشگاه پیکان را تکذیب کرد.
برگزاری تمرین شاداب ملی پوشان در قطر
دومین تمرین تیم ملی فوتبال در قطر برگزار شد.
کریک، مربی موقت منچستریونایتد شد
مایکل کریک به عنوان سرمربی موقت منچستریونایتد معرفی شد.
سالگادو: رائول سرمربی رئال خواهد شد
ستاره سابق رئال مادرید گفت: دیدار با آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا نیز آسان نیست و این اشتباه بزرگی است که فکر کنیم رئال صعودش قطعی است.
دهن‌کجی «موقت» پوگبا به مورینیو
پل پوگبا، هافبک فرانسوی شیاطین سرخ در پی اخراج ژوزه مورینیو از سمت سرمربیگری منچستریونایتد واکنشی موقت و بحث‌برانگیز از خود نشان داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بازدید سفیر ایران در بوسنی از نمایشگاه زمستانی کتاب سارایوو
سفیر کشورمان در سارایوو در بازدید از چهاردهمین نمایشگاه زمستانی کتاب سارایوو از نزدیک با ناشران ایرانی و بوسنیایی حاضر در این نمایشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
بازیگر زن «پدر سالار» و دخترش در کنسرت «علی زندوکیلی»
اکرم محمدی و دخترش در کنسرت علی زندوکیلی را در زیر می بینید.
ویدئو - بازدید شریعتمداری از ایسنا
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح سه‌شنبه (۲۷ آذر) با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این خبرگزاری، با مدیران و خبرنگاران این رسانه به گفت‌وگو نشست.
تاکید سلطانی‌فر بر حمایت از بخش خصوصی برای توسعه صنعت تبلیغات
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در چارچوب سیاست‏‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالا و سرمایه‌ ایرانی، از ظرفیت‏‌های بخش خصوصی در حوزه تبلیغات استفاده می‏‌شود.
ویدئو - بیانات مقام معظم رهبری درباره «تبعات ریاست»
بودجه دولت یا گوشت قربانی-تفاوت رفتار مقامات گرجستان باتوافق لغو روادید-حاشیه‌های درازهی درمجلس
بیانات رهبرانقلاب درابتدای درس خارج فقه درباره تبعات اخروی ریاست
وحدت حوزه و دانشگاه مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است
گزارش‌های کامل همایش نقش پژوهش در فرآیند قانون‌گذاری و سمینار صلح و ثبات در غرب آسیا و ...
توضیحی برای یک مصوبه مجمع-آخرین خبر از حادثه چابهار-تعبیر جهانگیری از وضعیت دانشگاه‌ها و...
پیگیری منویات رهبری در سفر به قزوین نیازمند اتاق فکر است
سفر رهبری به قزوین برای این دیار مملو از دستاورد بود
توضیحی در مورد غیبت آیت الله شاهرودی-سفر ظریف به قطر-غصه باهنر برای دولت و مجلس و...
امام جمعه کیش مردم را به هوشیاری در مقابل دشمن فراخواند