اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

14:59 ۱۶ روز و ۵ ساعت پیش ایسنا 137 0
اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

تاکید رهبری بر «عظمت ایران، اقتدار جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری ملت ایران»، هدف ستاد تبلیغات اقتصادی کشور مدیریت مناسب عرصه خبر و اطلاع رسانی اقتصادی، اهتمام دولت برای تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی، برگزاری دومین اجلاس بین‌المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی، تلاش بی نتیجه رژیم صهیونیستی برای همراه کردن آلمان علیه تحریم‌های ضد ایرانی و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز پنج شنبه و جمعه، دوازدهم و سیزدهم مهر ماه ۱۳۹۷ است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، سردار رمضان شریف در تجمع عظیم ۴۰ هزارنفری بسیجیان آذربایجان غربی گفت:جنگ تحریمی، اقتصادی دشمن را تبدیل به فرصتی برای پیشرفت کشور و قدرت اقتصادی پایدار خواهیم کرد.

همچنین جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا در رزمایش بزرگ عاشوراییان استان یزد با اشاره به ضرورت خنثی کردن توطئه دشمنان نظام اسلامی ایران، گفت:بسیج در خنثی کردن توطئه دشمنان نقش اصلی ایفا می‌کندو خط  مقدم است.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه حل مشکلات کشور هستند، به ارائه تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند ایشان درادامه  «عظمت ایران، اقتدار جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری ملت ایران» را سه واقعیت انکارناپذیر برشمردند و افزودند: اینها رجزخوانی نیست، واقعیاتی است که دشمنان آرزو می کنند ملت ایران آنها را نداند یا مورد غفلت قرار دهد تا درباره اوضاع کشور و توانایی های خود، دچار گمان غلط شود.

این بیانات مقام معظم رهبری همچنین بازتاب گسترده و وسیعیدر رسانه‌های جهانداشت.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه های این هفته نماز عبادی- سیاسی جمعه با اشاره به اینکه موشک های عزت‌بخش ما سران داعش را در عمق سوریه و بیخ گوش آمریکایی‌ها به درک فرستادند، گفت:حمله موشکی سپاه پیام قدرت بود و این پیام بود که اگر امنیت می‌خواهید باید در کنار ایران و در سایه ایران باشید و حواستان جمع باشد که طبق فرموده رهبر معظم انقلاب دوران بزن در رو تمام شده است یکی بزنید ده تا می‌خورید.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

وزیر کشور در نشست مشترک با اساتید علوم سیاسی دانشگاهی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان سیاسی و حزبی گفت:اعتدال به معنای بی طرفی نیستبلکه اعتدال به معنای روش و شیوه و انتخاب افرادی است که با گرایش های مختلف سیاسی و تخصص‌های متفاوت بتوانند حد وسط امور را پیش ببرند لذا ما از افراط‌گری و انفعال پرهیز داریم.

رحمانی فضلی همچنین در حاشیه اولین ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت:هدف از تشکیل ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادکشور ایجاد آرامش، اطمینان‌بخشی و هماهنگی در اطلاع رسانی در مورد تصمیمات اقتصادی کشور با مدیریت مناسب عرصه خبر است.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

همتی از اهتمام دولت برای تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی خبر داد. این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این که راه‌های تامین ارز برای دارو و تجهیزات پزشکی پیدا شده است، گفت: سیاستگذاری‌ها و برنامه‌ها بر این است که در آینده ای نزدیک مشکل کمبود دارو حل شود.

همچنین یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با استقبال از انتخاب برهم صالح، رییس‌جمهور جدید عراق گفت که امیدواریم باانتخاب رییس مجلس و رییس‌جمهور جدید عراق، روابط بین ایران و عراق نسبت به گذشته بهتر و امیدبخش‌تر شود.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

اجلاس بین‌المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی

دومین اجلاس بین‌المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینییادبود شهادت محمد الدره، نوجوان فلسطینیی با حضور شخصیت های سیاسی ــ فرهنگی برگزار شد.

معاون امور بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی:مساله فلسطین فراتر از مساله مبارزه ملی و مذهبی است

نماینده جنبس حماس در تهران:جبهه مقاومت باید برنامه کامل و استراتژیک داشته باشد

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران:اگر حمایت آمریکا نبود رژیم صهیونیستی نمی‌توانست جای پایی در فلسطین محکم کند

یک کارشناس مسائل فلسطین:آمریکا در دوره ترامپ از زاویه دید رژیم صهیونیستی به منطقه نگاه می‌کند

***

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی با شبکه الجزیره انگلیسی، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه دولت سوریه از سوی برخی گروه‌ها متهم به جنایات جنگی شده، گفت: ایران در هیچ فعالیتی در هیچ منطقه مسکونی مشارکت نداشته و در آینده نیز نخواهد داشت.ایران هرگونه حمله به غیرنظامیان را از سوی هر کسی که باشد، محکوم می‌کند.

محمد جواد ظریف همچنین در توییتر خود با اشاره به تحقیر سعودی‌ها توسط ترامپ نوشت:جایزه برون سپاری امنیت به بیگانگان توسط سعودی‌ها، تحقیر آنها توسط رییس جمهور آمریکاست.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

رئیس جمهوررژیم صهیونیستی از صدراعظم آلمان خواستتا به تحریم‌های آمریکا علیه ایران بپیوندد.

این درحالیست که آنگلا مرکل با بیان اینکه اسرائیل و آلمان در این مساله که باید هر طور شده از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای جلوگیری کرد اتفاق نظر دارند، تاکید کرد:با اسراییل درباره برجام اختلاف نظر داریم.

همچنین وزیر امورخارجه آلمان پس از دیدار با همتای آمریکایی خود تصریح کرد که دو کشور اهداف مشترکی درخصوص ایران و سوریه دارند اماآلمان با آمریکا در زمینه برجام اختلاف نظر دارد.

حشمت الله فلاحت، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در واکنش به اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی  علیه ایران، گفت که رژیم صهیونیستی به دنبال جنگ روانی علیه ایران است که نمونه اخیر آن را در سازمان ملل دیدیم . معتقدماید منتظر یکسری جنگ روانی دیگر علیه ایران باشیم.

اهداف ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصاد-تاکیدات رهبری در ورزشگاه آزادی-تلاش برای تامین ارز دارو

وزیر امور خارجه آمریکا در تماس تلفنی با ولیعهد عربستاندرباره مسائل منطقه‌ای شامل یمن و به علاوه سیاست‌های منطقه‌ای ایران گفت‌وگو کرد. همچنین مایکپمپئو ضمن دیدار با همتای بحرینی خوددرباره نفوذ ایران در منطقه و لزوم مقابله با آن گفت‌وگو کرد.

وزیر امور خارجه پیشین آمریکا نیز در دفاع از توافق هسته‌ای با ایران، تاکید کرد:سیاست ما در برجام بر مبنای اعتماد نبوده،‌ بلکه بر اساس راستی آزمایی بوده است.

وندی شرمن، معاون وزیر امورخارجه پیشین آمریکا هم گفت که تصمیم دولت کشورش برای خروج از پیمان مودت با ایران اتفاق عجیبی نیست چراکهترامپ تعهدات بین‌المللی را دوست ندارد.

هم‌زمان با نزدیک شدن زمان دومین مرحله از تحریم‌های آمریکا علیه ایران و اظهارات شدیداللحن برخی مقامات دولت ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی، رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا اعلام کرد کهبه دنبال جنگ با ایران نیستیم.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

قرعه سخت برای امامی و گلیج
دو ملی‌پوش کشتی آزاد ایران با قرعه سختی در مسابقات جهانی مواجه شدند.
توضیح برانکو ایوانکوویچ درباره عالیشاه
سرمربی کروات پرسپولیس در آستانه جدال با السد قطر درباره غیبت امید عالیشاه در لیست 20 نفره تیمش توضیح داد.
۹۰ دوشنبه شب پخش می‌شود
برنامه پربیننده نود پس از یک هفته پخش نشدن، مجددا دوشنبه شب مهمان خانه های علاقمندان به فوتبال خواهد شد.
معمای الحاجی گرو در استقلال
مهاجمان جوان استقلال این روز‌ها خوب کار می‌کنند و این یعنی زنگ خطر جدی برای الحاجی گرو که توسط خود شفر به استقلال آمد.
گوتی؛ گزینه مدنظر پرز برای جانشینی لوپتگی
جولن لوپتگی پس از شکست شب گذشته رئال برابر لوانته در خطر اخراج قرار دارد و به نظر می رسد که دیر یا زود این اتفاق رخ خواهد داد.
مرور کارنامه پرسپولیس بدون مدافعان کلیدی
پرسپولیس در دو فصل اخیر به ۱۲ ترکیب دفاعی مختلف بازی داده که همه آن‌ها به جز یک ترکیب، سابقه کلین‌شیت دارند. اتفاقی که برانکو را امیدوار می‌کند از السد هم گل نخورند و به فینال آسیا برسند.
تساوی پُرگل صدرنشین و ادامه روند ضعیف اکسین
هفته نهم لیگ دسته اول فوتبال با سه تساوی آغاز شد.
مسی و آرنجی که هنوز دردناک است
لیونل مسی شب گذشته در جریان بازی با سویا دچار مصدومیت از ناحیه آرنج دست راست شد.
پرداخت طلب برانکو ماند برای بعد
باشگاه پرسپولیس فقط طلب دستیاران کروات برانکو را پرداخت کرد.
لاتزیو به یک‌قدمی ناپولی رسید
آبی‌پوشان رم در دیداری خارج از خانه مقابل پارما به برتری دست یافتند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آناتولی: هزار زائر ایرانی از ورود به عراق منع شدند
تهران - ایرنا - خبرگزاری آناتولی گزارش داد که مقام های عراقی از ورود هزار زائر ایرانی اربعین به این کشور به دلیل داشتن ویزای تقلبی ممانعت کردند.
خاشقچی به دلیل بسته شدن دهانش خفه شده است
دوحه – ایرنا – سعودی ها با روایت جدیدی از نحوه ربوده شدن روزنامه نگار مخالف ولیعهد این کشور ، ادعا کردند که 'جمال خاشقچی' بعد از درگیری در داخل کنسولگری تقاضای کمک می کند و یکی از حاضرین برای ساکت کردن او جلوی دهانش را می گیرد و همین مسئله موجب خفه شدن و مرگ او می شود.
گروه دوستی پارلمانی ایران و برزیل با مقامات برزیلی دیدار کرد
تهران – ایرنا - هیات گروه دوستی پارلمانی ایران و برزیل درچارچوب توسعه مراودات پارلمانی دو کشور و گسترش روابط در سفر خود به برازیلیا با مقامات این کشور دیدار و گفت وگو کردند.
تلاش آمریکا‌یی‌ها برای ساخت بمب‌ اتمی مناسب درگیری‌های کوچک
تهران- ایرناپلاس- یک کارشناس مسائل روسیه گفت: خروج آمریکا از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد با اتحاد جماهیر شوروی (INF) جدی است. آمریکایی‌ها در تلاشند بمب‌های هسته‌ای در مقیاس قابل حمل بسازند تا بتوانند در درگیری‌های کوچک‌تر از آن استفاده کنند.
فیلمبرداری سریال ستایش به ندامتگاه قزلحصار رسید
کرج-ایرنا- کار تصویر برداری قسمتی از بخش سوم مجموعه تلویزیونی « ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی به ندامتگاه قزلحصار کرج رسید.
صدور کیفرخواست برای ۸ مدیر دولتی-تکذیب اظهارات کریمی قدوسی-خنثی شدن طرح داعش برای نفوذ به ایران
گزارشی برای بازرسان آژانس!
نامه تعدادی استاد مخالف CFT به شورای نگهبان
پیگیری وضیعت سربازان ربوده شده-نامه جبهه پیروان به روحانی-بررسی CFT در مجمع تشخیص و...
الهام بخشی ویژگی منحصر به فرد الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
تحقق پیشرفت با مدل سازی بومی
تعقیب عناصر گمرک در پرونده قاچاق خودرو-توصیه به مخالفان و موافقانFATF-بررسی فعال سازی کارت سوخت
رهبری با ارائه سند الگوی پایه اسلامی، موجب نشاط در جامعه شد
اربعین قدرت های  سلطه گر را به چالش کشیده است
درست نیست خودمان را با طناب دار FATF خفه کنیم