امنیت مردم خط قرمز ناجا است

11:57 ۷۵ روز پیش ایسنا 207 0
امنیت مردم خط قرمز ناجا است

فرمانده نیروی انتظامی امنیت مردم را خط قرمز نیروهای مسلح و ناجا اعلام کرد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در نخستین روز از هفته ناجا با حضور در نماز جمعه تهران گفت: نیروی انتظامی با شعار «پلیس مقتدر، امین مردم» برنامه های خود در هفته ناجا را آغاز کرد و ان شاءالله در کنار مردم و برای آسایش و آرامش مردم همچون گذشته تا پای جان ایستاده است.
وی با بیان اینکه نماز جمعه محلی برای همایش هفتگی امت مسلمان و اطلاع رسانی به مردم است، گفت: به همین دلیل هم شروع هفته ناجا را با حضور در نمازهای جمعه تهران و سراسر کشور آغاز کردیم.
سردار اشتری ادامه داد: در سالی که گذشت فرزندان مردم در ناجا اقدامات شایسته‌ای را برای امنیت و آسایش بیشتر این مردم انجام دادند، در برخورد با جرائم و پیشگیری ازجرائم ما توفیقات زیادی را در فضای حقیقی و مجازی داشتیم و آمار و گزارش‌ها حاکی از رشد اقدامات پلیس و کاهش جرائم در برخی حوزه‌ها بود که امیدواریم با همت مضاعف به نقطه مطلوب که با آن فاصله داریم نزدیک شده و رضایت مردم را به دست بیاوریم.
فرمانده ناجا ادامه داد: هر چقدر که ما بتوانیم با مردم و نخبگان و آحاد مردم در ارتباط باشیم حتما در پیشرفت مأموریت‌ها موثر خواهد بود و از همین تریبون مقدس از مردم می‌خواهم که انتقادات و پیشنهادات و راهکارهای خود را به دست ما برسانند. ارتباط مردم با پلیس امروز بهترین سرمایه ناجا است و در نظرسنجی‌ها و افکارسنجی‌هایی که از سوی نهادهای خارج از ناجا انجام شده این اعتماد افزایش یافته که این باعث افتخار خدمتگذاران مردم در ناجا است.
وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های ناجا حفظ و ارتقاء امنیت در جامعه است، گفت: به حمدالله امنیتی مثال زدنی و بی نظیر در کشور ما حاکم است و از مرزهای خشکی و دریایی تا شهرها و روستاها و جاده ها به دلیل حضور نیروهای مسلح از ارتش قهرمان و سپاه مجاهد و نیروهای خدوم انتظامی امنیت برقرار است.
سردار اشتری خط قرمز ناجا و نیروهای مسلح را امنیت مردم دانست و تصریح کرد: کسانی که درصدد اخلال در نظم و امینت کشور هستند بدانند در هرگوشه‌ای از کشور قصد برهم زدن نظم و امنیت را داشته باشند با پنچه فولادین با آنها برخورد خواهد شد.
فرمانده ناجا با بیان اینکه امنیت ابعاد مختلفی دارد و یکی از آنها امنیت اقتصادی است، خاطرنشان کرد: در این عرصه که به تعبیر مقام معظم رهبری یک جنگ تمام عیار است ناجا اقدامات خوب و شایسته ای انجام داده است. در مقاطعی که در چند ماه گذشته داشتیم و برخی افراد در نظم کشور اخلال ایجاد کردند ناجا در هماهنگی با قوه قضاییه توانست افراد مخل در نظم اقتصادی را شناسایی و دستگیر کند و به دست قانون بسپارد که بخشی از افرادی که امروز با آنها برخورد می شود حاصل تلاش های ماموران پلیس است.
وی با تاکید بر اینکه در هر حوزه ای که امنیت مردم به خطر بیفتد ناجا می ایستد و برای مردم فداکاری می کند، گفت: ناجا حافظ جان و مال و ناموس مردم است و با رشادت ها و ایثارگری های خود این را به اثبات رسانده است.
به گفته اشتری، امروز با تدابیر و هدایت های مقام معظم رهبری و همکاری خوب مردم عزیز وبرکت شهدا امنیت بسیار خوبی در کشور داریم.
فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه ناجا آمادگی کامل دارد که برای امنیت مردم وقت گذاشته و برنامه ریزی کند، گفت: با استفاده از نیروهای متدین، مجاهد و تلاشگر هرروز این امنیت را ارتقاء خواهیم بخشید.
وی با بیان اینکه از همه مسئولان و دستگاه های ذیربط می خواهیم که با ناجا همکاری کنند، ادامه داد: ما در عرصه امنیت اخلاقی، امنیت اقتصادی و ... نیاز به همکاری دستگاه های مختلف داریم. امروز 26 دستگاه با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در عرصه امنیت فرهنگی و اخلاقی مسئولیت دارند اما برخی دستگاه ها وظایف خود را انجام نمی دهند و ناجا به تنهایی مشغول اجرای قانون است.
فرمانده ناجا در پایان با تقدیر از سبزپوشان نیروی انتظامی گفت: لازم است از سبز پوشان و آن ها که لباس سبز خدمت به مردم و ولایت را برتن کرده اند تشکر کنم، همچنین از سخنان دیروز مقام معظم رهبری که روح تازه ای در ما دمیدند تشکر می کنم و ان‌شاالله اعمال ما مورد رضایت خداوند وامام زمان(عج) و مقام معظم رهبری باشد.


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

آخرین اخبار

پرتره‌های جالب و دیدنی از موج سواری با بدن
با نگاهی به عکس‌های عکاس استرالیایی «ترنت میچل» متوجه می‌شوید که آثارش خودشان حرف می‌زنند. میچل به عنوان هنرمندی که کنار دریا زندگی می‌کنند، عاشق عکاسی از مردم به خصوص در ارتباط با طبیعت اطرافشان است
عجیب‌ترین رسوم ملت‌های گوناگون دنیا
شب یلدا را در پیش داریم و با مناسبتی طرف هستیم که در کنار ریشه کهن و دیرینه، رسمی پسندیده و نیکو به‌حساب می‌آید. به‌سلامتی از این رسم‌های فرخنده در میان فرهنگ ایران کم نداریم، اما سایر کشور‌ها نیز رسم و رسوم‌های خاص خود را دارند.
بررسی انیمه «ماکیا»؛ در مدح و مذمت عشق
برخی انیمه‌های ژاپنی می‌توانند به شدت با احساسات مخاطب خود بازی کنند و تاثیر شگرفی روی تماشاگرانشان بگذارند. داستانی که در دل این انیمه‌ها روایت می‌شود به علاوه صداگذاری و موسیقی که با جان و دل برای آن‌ها انجام می‌شود، برخی از این آثار را تبدیل به عناوینی می‌کند که تا مدت‌ها در یاد آدمی باقی می‌ماند.
سنجد تلخ؛ فواید، عوارض و تداخلات دارویی
سنجد تلخ یا خولان گیاهی ست که در مناطق جنوب خراسان، قهستان و اقلید به صورت انبوده می‌روید. برگ، گل، دانه و میوه‌های گیاه استفاده دارویی دارند. از برگ و گل این گیاه برای درمان آرتروز، زخم‌های گوارشی، تقرس و دانه‌های روی پوست که بوسیله بیماری‌های عفونی همچون سرخک ایجاد شده باشد، به کار می‌رود.
بهترین ورزش‌ها برای جوان ماندن
یکی از فاکتور‌های اساسی در سلامت سلول‌ها، تلومر‌ها هستند، یعنی همان کلا‌های ایمنی در انتهای هر کروموزم که از آسیب آن هنگام تقسیم سلولی محافظت می‌کنند. با کوتاه شدن تلومرها، کرموزوم‌ها شروع به تباه شدن کرده و این اتفاق سیگنالی می‌فرستد که سلول در حال پیر شدن است و به زودی پروسه‌ی مرگ سلولی شروع می‌شود.
غذا‌های مفید و مضر برای سلامت روان
دانشمندان ارتباط بین غذا و مغز را کشف کرده‌اند. در این مطلب برای‌تان می‌گوییم چه غذا‌هایی بخورید تا احساسات آرامشبخش‌تان بیشتر شود و کمتر دچار اضطراب شوید.
چای ماسالا؛ چای ادویه دار هندی
چای ماسالا یک چای هندی است که در سراسر جهان به شکل‌های مختلفی درست می‌شود. این چای از ترکیب ادویه، گیاهان و حتی میوه و سبزیجات در آب‌جوش تهیه می‌شود و مناسب برای عصرانه در روز‌های سرد زمستانی یا رفع خستگی است.
سوپ انار؛ پیش غذای متفاوت شب یلدا
یکی از غذا‌های خوشمزه‌ای که می‌توانیم با انار درست کنیم سوپ انار یا آش انار است که یک غذای کاملا ایرانی است. این سوپ خوشمزه ایرانی را می‌توانید به مناسبت شب یلدا درست کنید.
کوکوی مرغ با پنیر موزارلا را حتما امتحان کنید
کوکوی مرغ با پنیر یکی از انواع کوکوی خوشمزه است که هر کسی که یکبار آن را بخورد، عاشق آن خواهد شد. تهیه کردن آن بسیار راحت است و طعمی مطبوع نیز دارد.
محمد باسط درازهی نماینده سراوان؛ از ویدیو جنجالی تا استیضاح وزیر اقتصاد
داستان از این جا شروع شده که کلیپی در سایت‌ها منتشر شده است مربوط به درگیری لفظی نماینده مجلس یک شهر با کارمند یک اداره دولتی. خب صد البته همیشه تماشای دعوا و درگیری برای مردم ما جذاب بوده است. این بار که یک طرف دعوا نماینده مجلس است، ماجرا خیلی جذاب‌تر شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

واکنش ابتکار به حادثه آتش‌سوزی در مدرسه زاهدان
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، نسبت به حادثه آتش‌سوزی مدرسه‌ای در زاهدان واکنش نشان داد.
چرا یک شبه پس از اعتراضات مردم استیضاح وزیر اقتصاد کلید نخورد؟
از دی ۹۶ که فشار اقتصادی به گوش مسئولان رسید تا شهریور ۹۷ استیضاح وزیر وقت اقتصاد به درازا کشید اما اکنون برای دغدغه شخصی یک نماینده، یک شبه ۴۰ امضا برای استیضاح وزیر جمع می شود!
همه چیز در مورد کارل لاگرفلد، قیصر جهان مد
صراحتا می‌شود گفت “کارل لاگرفلد” یکی از مطرح‌ترین و معروف‌ترین چهره‌های مد جهان محسوب می‌شود. او به خاطر خلق طرح‌های جسورانه و خارج از چهارچوب ساختارهای طراحی، از طرف مجله ووگ “توصیف کننده‌ی بی‌نظیر لحظه‌ها” لقب گرفت.
چهار ستاره در لیست مشترک سرخابی‌ها
نیم‌فصل اول لیگ برتر هجدهم چندروزی است که به پایان رسیده و تیم‌ها به مدت یک‌ماه فرصت دارند تا در نقل‌وانتقالات زمستانی کادر بازیکنان خود را با خروج نفرات مازاد و جذب بازیکنان جدید تقویت کنند.
مدرسه خبرساز زاهدان پلمب شد
طبق اعلام آموزش‌وپرورش استان سیستان و بلوچستان "یکتا میرشکار" سومین دانش‌آموز آسیب‌دیده آتش‌سوزی دبستانی در شهر زاهدان جان باخت. همچنین دبستان غیردولتی اسوه حسنه پلمب شد و دانش‌آموزان در هر مدرسه‌ای که خانواده‌ها تمایل داشتند ثبت‌نام خواهند شد و با دستور دادستان مدیر مدرسه نیز بازداشت شده است.
دختر ۱۵ ساله: آزار مکرر ناپدری‌ام را پنهان می‌کردم
اعترافات پسر جوان در مورد قتل پدر
مردم دانش آموزان مصدوم زاهدان را دعا کنند
عروس باردار قربانی دخالت‌های مادر شوهر
مدرسه خبرساز زاهدان پلمب شد
تکذیب تجاوز جنسی به دانش آموز بوشهری
‌سومین دانش آموز ‌حادثه آتش‌سوزی‌ زاهدان هم فوت کرد
روایت شریعتمداری از روز تصادف نوربخش
تصادف زنجیره ای؛ کامیون به دره سقوط کرد
واژگونی تراکتور جان راننده را گرفت