فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

01:25 ۱۱۱ روز و ۱۵ ساعت پیش برترین ها 532 0
         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

برترین ها

 

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فال روزانه چهارشنبه 11 مهر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بسیار جاه طلب هستید که همیشه نگاهی رو به بالا دارد و مدام به دنیال پیشرفت و موفقیت هستید. اگر می خواهید اطرافیانتان شما را دوست داشته باشند و از بودن در کنار شما لذت ببرند باید دست از رفتار سلطه جویانه خود بردارید. شما به طور ذاتی یک مدیر و رهبر هستید و انتظار دارید دوستان و همکارانتان هرچه می گویید را بپذیرند، اما این رفتارتان گاهی باعث ایجاد سوء تفاهم و ناراحتی می شود. در سالی که پیش رو دارید برای حفظ وضعیت سلامتی خود باید زمان بیشتری را در طبیعت بگذرانید، اگر نمی توانید خودتان به دل طبیعت بروید حداقل طبیعت را به خانه تان بیاورید و دور و برتان را با گل ها و گلدان های زیبا پر کنید. این کار با حفظ سلامت رمانی شما به سلامت جسمانیتان نیز کمک خواهد کرد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای شما بسیار سودبخش خواهد بود. شاید حتی بتوانید پول هایتان را صرف خرید یک خانه ی بزرگتر کرده و هم خودتان از آن استفاده کرده و هم یک سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید. در سالی که پیش رو دارید مقامات مافوقتان با دیدن صداقت و وفاداری شما و جدیتی که در کارتان دارید مسئولیت های بیشتری را به عهده شما خواهند گذاشت و شما هم به خوبی از پس انجام آنها برخواهید آمد و در نتیجه پیشرفتتان حتمی خواهد بود. امسال عشق شما باید امتحان هایی را پشت سر بگذارد، پس خودتان را خوب آماده کنید. خرداد، شهریور و آذر بهترین ماه های سال هستند.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز بدون آن که خودتان حواستان باشد ناگهان افکار خود را به زبان آورده و با نداشتن حس همدردی و یا تفکرات به نظر افراط گرایانه خود اطرافیانتان را تعجب زده خواهید کرد. اگر نمی خواهید مورد قضاوت آنها قرار بگیرید بهتر است تا جای ممکن سکوت اختیار کنید و در بحث هایی که ارتباط مستقیمی با شما ندارند شرکت نکنید. چنانچه هنوز با کسی رابطه عاطفی برقرار نکرده اید و با نگاه کردن به زوج های اطرافتان دلتان را غصه می گیرد باید باور کنید که امروز در تنهایی خود خیلی راحتتر خواهید بود. واقعیت این نکته را تنها آنهایی که در یک رابطه عاطفی به سر می برند درک می کنند. بودن در یک رابطه همیشه هم به آن خوبی که از دور به نظر می رسد نیست.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز کافی است در انتخاب کلمه هایتان چند اشتباه کوچک داشته باشید تا یک دعوای ناخواسته به راه بیندازید. شما در دنیای رویاها و خیالپردازی دارید سیر می کنید ولی بهتر است زیاد هم در این عالم خودتان را گم نکنید و پایتان روی زمین باشد. توصیه می شود اسرار خود را با دیگران در میان نگذارید و احساساتتان را در ذهن خود بررسی کنید. به احساسات درونی خود اعتماد کنید تا ببینید چه زمانی باید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. با خوش شانسی و فرصت هایی که سر راهتان قرار می گیرند مبارزه نکنید. اگر بخواهید دری را به زور باز کنید آن در گشوده نخواهد شد. به آرامی در بزنید تا درهای روبرویتان خود به خود باز شوند.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

گاهی وقتی در فعالیت های گروهی شرکت می کنید نسبت به بیان آنچه در ذهنتان می گذرد تردید دارید. شما معمولا مشکلی با در میان گذاشتن افکارتان با شریک و یا رئیستان به طور خصوصی مشکلی ندارید، با این حال بیان حرف هایتان در جمع برایتان کار خیلی راحتی نیست. امروز شجاعت خود را جمع کرده و حرف هایتان را به زبان بیاورید. نیاز نیست که تمامی جزئیات را به زبان بیاورید، ولی خیالتان از این که حرف هایتان شنیده خواهند شد راحت باشد. امروز بسته به باورهایی که دارید حتما زمانی را در آرامشِ تمام صرف فعالیت های معنوی و مذهبی کنید و به دعا کردن و یا مدیتیشن بپردازید تا از لحاظ عاطفی و معنوی حال بهتری داشته باشید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز به جای اینکه خودتان را با تلاش برای اثبات حرف ها و نظراتتان به دیگران خسته کنید، بهتر است سرتان را با کارهایی که دارید گرم کنید و در عمل به دیگران نشان دهید که حق با خودتان است. انرژی فوق العاده ای امروز در وجود شماست که با بیقراری به دنبال راهی برای بروز یافتن است. مواظب باشید خودتان را با زیاده روی در انجام کارهایی که نتیجه ی چندانی برایتان ندارند خسته نکنید. اگر زیاد برای اثبات حرف هایتان تلاش کنید بی آنکه خودتان متوجه باشید از واقعیت فاصله خواهید گرفت. کمی برای رسیدگی به وضع باغچه و یا گلدان هایتان وقت بگذارید، الان درست زمانی است که باید برای آنها وقت صرف کنید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز به هیچ عنوان از موضع خودتان کوتاه نیایید و اگر چیزی را می خواهید تا زمانی که به آن دست نیافته اید تسلیم نشوید. شما خیلی خوب به عقاید و نظرات خود آگاهی دارید، پس اجازه ندهید چیزی سر راهتان قرار گرفته و ذهنتان را درگیر کند. درست است که باید انعطاف پذیر باشیم و با ذهن باز افکار و نظرات مخالف را مورد بررسی قرار دهیم، اما وفاداری به افکار و عقایدتان امروز به نفع شما خواهد بود. اجازه ندهید دیگران با نظراتشان شما را از راهتان منحرف کنند. امروز شاید مجردها فکر کنند یک نفر توجهشان را به خود جلب کرده است و این خیال باطل در آنها ایجاد شود که نسبت به او علاقه مند هستند، در حال حاضر بهتر است در این زمینه تصمیم گیری نکنید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز برای افکار خود هیچ حد و مرزی قائل نشوید. جسارت منحصربفردی در افکار شما نهفته است و نباید اجازه بدهید که این کیفیت بی نظیری که در افکارتان وجود دارد به هدر برود. اگر به کارهایی که می خواهید انجام دهید فکر کنید خواهید دید که ایده های فوق العاده ای که به ذهنتان می رسند شما را غافلگیر خواهند کرد. کمی پیاده روی کنید و در خلوت خودتان به قدم بزرگ بعدیتان فکر کنید و ببینید چه تغییری در زندگیتان می خواهید ایجاد کنید. چنانچه سر و کله عشق قدیمیتان پیدا شده است با او خیلی منطقی و حساب شده حرف بزنید تا مبادا از حرف های شما برداشت اشتباهی بکند. شما که نمی خواهید این رابطه مسموم را از سر بگیرید؟!

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز وقتی پای به کرسی نشاندن حرفتان و دنبال کردن خواسته هایتان به میان می آید به هیچ وجه کوتاه نیایید و با چنگ و دندان از آنها دفاع کنید. افکار و عقاید شما مهم هستند و باید آنها را با افرادی که برایتان اهمیت دارند در میان بگذارید. به اینکه هرآنچه می گویید امکان آن را دارد که به حقیقت بپیوندد ایمان داشته باشید. اگر لازم شد از دیگران کمک بگیرید و یادتان باشد که نتایج کار گروهی همیشه بهتر از کار انفرادی هستند. رابطه عاطفی بی ثبات شما امروز به شدت به چالش کشیده خواهد شد، با این حال اگر خودتان بخواهید در آخرین لحظه می توانید اوضاع را بهبود بخشیده و این چالش را به زمینه ای برای پیشرفت رابطه خود تبدیل کنید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز یکی از آن روزهایی است که به یک چهارراه رسیده اید اما نمی دانید کدام راه را باید در پیش بگیرید و وقتی از دیگران می پرسید آنها هم نمی توانند شما را راهنمایی کنند. منتظر ننشینید تا ببینید دیگران چه راهی را در پیش می گیرند تا شما هم به دنبال آنها بروید. وقت خود را هدر ندهید و با جسارت پیش قدم شوید. شاید دیگران عادت نداشته باشند چنین رفتاری را از شما ببینند، اما می توانید با عملکردتان به آنها نشان دهید که اگر اهل سر و صدا به راه انداختن نیستید این بدان معنا نیست که نمی دانید چکار باید بکنید. امروز دیدار با عشقتان ممکن است شما را پشیمان کند! اگر برایتان ممکن است امروز کمی از هم فاصله بگیرید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز به چالش کشیدن شما و افکارتان می تواند یکی از احمقانه ترین کارهای ممکن باشد. قدرت بی نظیری که پشت افکار و کلام شما نهفته است ممکن است باعث شود برای به کرسی نشاندن حرف هایتان کمی زیاده روی کنید! امروز در قول دادن به دیگران کمی احتیاط کنید و از دادن وعده هایی که نمی توانید عملی کنید خودداری نمایید. این که بتوانید خونسردی خود را در بحبوحه چالش هایی که اهداف بلند مدتتان را تهدید می کنند حفظ کنید از اهمیت بسیاری برخوردار است. نیازی نیست کنترل تک تک لحظات را در دست داشته باشید و برای هر دقیقه از وقتتان برنامه ریزی کنید، کمی خودتان را آزاد بگذارید تا چیزهای جدیدی را تجربه کنید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

شاید افکار و عقایدی که دارید به شما کمک کرده باشند که مسیری طولانی را طی کرده و موفقیت های زیادی را به دست بیاورید، اما حالا دیگر وقت آن فرا رسیده است که در ایده ها و افکار خود تغییراتی را به وجود بیاورید. سعی کنید راه هایی کنجکاوانه و ماجراجویانه برای بیان افکار و نظرات حود پیدا کنید. به دنبال راه های تازه باشید و خودتان را از دام رکود نجات دهید. وقتی راه جدیدی را در پیش بگیرید خواهید دید که در کمال تعجب حمایت قابل توجهی از شما خواهد شد و در تمام طول راه نیز این حمایت ادامه خواهد داشت. امروز از پذیرفتن هرگونه مسئولیت جدیدی خودداری کنید، شما فعلا وقتی برای هیچ کار اضافه ای ندارید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

شاید بخواهید تماس کوتاهی با یکی از دوستانتان گرفته و حال او را بپرسید، اما این مکالمه به صحبتی طولانی مدت تبدیل خواهد شد. شما در مورد مسائلی عمیق و جدی مانند زندگی و معنای آن با هم صحبت خواهید کرد. در پایان این تماس ذهن شما بسیار درگیر خواهد بود و انرژی غیر قابل کنترلی را در ذهن خود احساس خواهید کرد. بهتر است زیاد ذهن خود را مشغول این افکار آشفته نکنید. شما می خواهید بدون در نظر گرفتن عواقب کارهایی که در حال حاضر انجام می دهید دست به ریسک بزنید، اما اگر در این زمینه زیاده روی کنید از این کارتان درسی خواهید گرفت که اصلا انتظارش را ندارید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز ممکن است مجبور به شروع به انجام کاری شوید که برای آن آمادگی کافی ندارید و به همین دلیل هم احساس تردید و دودلی دارید و ترجیح می دهید آهسته پیش بروید و قبل از آنکه با سرعت جلو رفته و خودتان را به دردسر بیندازید کمی اطلاعات جمع کنید. شرایط را طوری تنظیم کنید که به جای آنکه قربانی شرایط موجود شوید کنترل آن را در دست بگیرید. امروز فرار کردن خیلی وسوسه انگیزتر از ماندن و جنگیدن به نظرتان می رسد. وقتی پای پیدا کردن راه حل برای چالش های پیش رویتان در میان است، به نفعتان است که به جای آن که دنباله روی دیگران باشید خودتان رهبری اوضاع را در دست بگیرید و پیش از هر حرکتی از نتیجه آن آگاهی پیدا کنید.

         فال روزانه ۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۷


گروه های زیر مجموعه سرگرمی

جالبترین ها
جالبترین ها

آخرین اخبار

مشارکت پمپئو در اجلاس داووس به صورت ویدئویی!
وزیر امور خارجه آمریکا عصر امروز (سه‌شنبه) به صورت ویدئویی در اجلاس جهانی داووس سخنرانی خواهد کرد.
داور ژاپن-ویتنام معرفی شد
داور اماراتی دیدار ژاپن با ویتنام در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا سوت می زند.
مدافع آرسنال ادامه فصل را از دست داد +عکس
هکتور بیرین به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیمش را در ادامه فصل همراهی کند.
تاکید اردن بر لزوم حل سیاسی بحران سوریه
وزیر خارجه اردن در مصاحبه‌ای با اعلام اینکه بحران سوریه بر کشور‌های منطقه هم تاثیر گذاشته است، خواستار حل سیاسی آن شد.
توکلی: رهبری درباره پالرمو و CFT نظری نداده‌اند
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره جلسه اخیر اعضای این مجمع با محمدجواد ظریف، گفت: طبعا اگر اعضای مجمع قانع شده بودند که مجمع جلسه فوق‌العاده نمی‌گذاشت. پس تا الان مجمع قانع نشده است که نیاز به جلسه فوق‌العاده است. اگر منظور شما درباره تصاویر این است که بله آقای ظریف نتوانست مجمع را قانع کند.
استقلال از فردا تمرین می‌کند
تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز استراحت در تهران، از فردا از سر گرفته خواهد شد.
6 ملاقات جانانه ایران با چین در جام ملتها
در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹، تیم ملی ایران با چین روبه‌رو خواهد شد. این هفتمین جدال دو تیم در ادوار جام ملت‌های آسیاست.
اژه‌ای: صددرصد موافق دادگاه علنی هستم
سخنگوی قوه‌قضاییه گفت: من صددرصد موافق هستم که دادگاه‌ها علنی برگزار شود.
چرا مسلمان از ذوب آهن جدا شد؟
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با بیان اینکه مسلمان با درخواست کادر فنی از این تیم جدا شد، درباره پیگیری طلب این تیم از استقلال گفت: باشگاه استقلال پاسخ بازیکنان خودش را هم نمی‌دهد چه برسد به ما.

پر بازدید ترین اخبار امروز

شوخی سلطانی‌فر با مجتبی عابدینی
مراسم افتتاح موزه ورزش با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک روز گذشته (یکم بهمن) برگزار شد.
چرا کسانی که گربه دارند باید یک میز شیشه‌ای داشته باشند؟
عکس گربه‌هایی که روی میز‌های شیشه‌ای نشسته اند، مثل عکس‌های هوایی به شما اجازه می‌دهد دنیا را از زاویه جدیدی ببینید.
امیرکبیر؛ فرزند خلف، اما ناکام رویا‌های ضد استعماری
در هزاوه از بخش‌های فراهان در محله‌ای که امروز به محله میرزا تقی خان، نامی است، در سال ۱۲۲۲ هجری شمسی فرزندی پا به عرصه زندگی می‌گذارد که او را محمد تقی نام نهادند که یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های شب ظلمانی ۲۰۰ ساله ایران می‌شود.
لغو اجرای ۲ نمایش لهستانی در جشنواره تئاتر فجر
مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد به دلیل سیاست‌های ضد ایرانی کشور لهستان، اجرای ۲ نمایش از این کشور را در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر لغو کردیم.
دانستنی‌های جالب؛ وزن زبان نهنگ آبی!
چرا کسانی که گربه دارند باید یک میز شیشه‌ای داشته باشند؟
تصاویر دیدنی از ابرماه خونین ۲۰۱۹
عجیب‌ترین واحد‌های اندازه گیری دنیا
فال روزانه ۰۲/ ۱۱/ ۱۳۹۷
شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ هزینه تعویض مدیرعامل
تصاویر دیدنی از سفید پوش شدن روستای زیبای ماسوله
اگر اندازه هر کشور متناسب با جمعیتش بود چه می‌شد؟
تصاویر زیبایی که نشان می دهد زندگی چقدر باارزش است
فال روزانه ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۷