شفر: بازی باید در ۲۰ دقیقه اول تمام می‌شد

00:38 ۲۰۱ روز و ۱۹ ساعت پیش برترین ها 1,260 0
         شفر: بازی باید در ۲۰ دقیقه اول تمام می‌شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در 20 دقیقه اول بازی باید کار را تمام می‌کردیم، برخی از بازیکنان جدید تیم باید روش بازی در استقلال را یاد بگیرند.

برترین ها

خبرگزاری فارس: وینفرد شفر، سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از برتری تیمش در بازی با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: خوشحالم که برای اولین بار مردم شهر مسجد سلیمان را دیدم و می‌دانم شما مردم این شهر، تاریخ بسیار قدیمی دارید.

وی افزود: ما در 20 دقیقه اول باید بازی را تمام می‌کردیم، چند موقعیت خوب را از دست دادیم، این بازی به 90 دقیقه رفت، این طولانی شدن برای مردم خوب بود ولی برای مربیان دو تیم نه!خوشحالم که توانستیم گل بزنیم و ببریم.

*از اخراج غفوری ناراحتم

شفر ادامه داد: کمی بعد از اتفاقی که برای غفوری افتاد ناراحتم، ما مجبور شدیم قائدی را عوض کنیم در حالی که خوب بازی کرده بود. ما به یک بازیکن قد بلند نیاز داشتیم و باید این بازیکن را عوض می‌کردیم. نفت تیم خوبی است که ضدحملات خوبی ایجاد می‌کند. من بازی قبل این تیم را دیدم و بردن مقابل این تیم کار راحتی نیست.

* قائدی حرفه‌ای است و ناراحت نبود

سرمربی استقلال در خصوص اینکه آیا مهدی قائدی بعداز تعویض ناراحت بود، گفت: نه، قائدی ناراحت نبود چون او یک بازیکن حرفه‌ای است و می‌داند ما در آن دقایق به یک بازیکن بلندقد نیاز داشتیم. بعد از اخراج غفوری سیستم را تغییر دادیم و تبریزی، چشمی و روح‌الله باقری را بیشتر برای زدن ضربات بلند به کار گرفتیم. این اولین بار نیست که یک بازیکن مرتکب اشتباه می‌شود و مجبوریم یک نفر دیگر را جایگزین کنیم.

*بازیکنی که به استقلال می‌آید ۱۰۰ هزار فالوور پیدا می‌‌کند

وی با اشاره به جدایی چند بازیکن از استقلال گفت: وقتی عکس امسال تیم استقلال را با عکس پارسال آن مقایسه می‌کنیم می‌بینیم که شش بازیکن از این تیم جدا شده‌اند و نفرات جدید جای آنها را گرفته است. نفرات جدید هم تا بخواهند از یکدیگر شناخت پیدا کنند به زمان نیاز دارد وقتی شما در تیم استقلال بازی می‌کنید شاید یک میلیون نظر در مورد بازی شما در فضای مجازی منتشر شود.

         شفر: بازی باید در ۲۰ دقیقه اول تمام می‌شد

اینکه برخی بگویند خوب بازی کردید و برخی دیگر بگویند بد بازی کردید. وقتی در باشگاه کوچکتر هستید توجهات به شما کمتر است اما وقتی به باشگاه‌های بزرگ می‌آید نظر و تمرکز مردم روی شما بیشتر می‌شود. بازیکن زمانی ممکن است هزار فالوور داشته باشد اما وقتی که استقلال می‌آید یک باره تعداد فالوورهایش ۱۰۰ هزار می‌شود.

*برخی بازیکنان تیم باید روش بازی استقلال را یاد بگیرند

شفر تصریح کرد: تیام اکنون در عجمان فقط یک گل زده و در آخرین بازی تیمش هم شکسته‌ خورده‌اند. امید ابراهیمی هم در تیم جدیدش شکست‌های زیادی داشته، جباروف هم هنوز در تیمش بازی نمی‌کند. به هر حال بازیکنان ما از تیم‌های مختلفی مثل سایپا، پارس جنوبی و... آمده‌اند سبک بازی هر تیم با تیم دیگر متفاوت است.

اینها باید روش بازی استقلال را یاد بگیرند و مرتب ببینند و تمرین کنند. در بازی با نفت مسجدسلیمان می‌توانستیم در ۲۰ دقیقه اول گل بزنیم. صیادمنش اگر موقعیت گلزنی‌اش را از دست نمی‌داد می‌توانستیم گل‌های بیشتری به نفت مسجدسلیمان بزنیم اما فوتبال همین است و بازیکنان باید تمرین کنند تا بهتر و بهتر شوند.

* امیدوارم نفت بعد از بازی شنبه موفق باشد!

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به تعریف و تمجید یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری گفت: جا دارد از شما تشکر کنم و بگویم که ایران و آلمان همیشه مواضع نزدیکی به یکدیگر داشته‌اند و ما همیشه چه از لحاظ فوتبالی و غیرفوتبالی ارتباط خوبی با هم داشته‌ایم.

در مورد بازی هم بگویم که قبل از اینکه نفت مسجدسلیمان موقعیت جدی داشته باشد ما سه فرصت خوب گلزنی داشتیم که اگر تبدیل به گل می‌شد بازی به طور کل تغییر می‌کرد. بعد از آن سه موقعیت حریف بهتر کار کرد و وقتی ما توپ را از دست می‌دادیم از فرصت‌ها استفاده می‌کردند. البته آنها در تیر یک بازیکنی نداشتند که توپ‌ها را قطع کند امیدوارم بعد از بازی روز شنبه در لیگ برتر نفت در ادامه راه موفق باشد.

* اسماعیلی می‌توانست ۲ گل بزند

وی در خصوص عملکرد فرشید اسماعیلی گفت: فرشید اسماعیلی در این بازی خوب کار کرد و به نظرم بهترین بازیکن بود. اگر او کمی خوش‌شانس بود می‌توانست ۲ گل برای ما به ثمر برساند.

* استقلال مثل آتش است

شفر در مورد اینکه چه زمانی استقلال به شرایط خوبش برمی‌گردد و در نیم‌فصل دوم به سطح بالای جدول می‌رسد، گفت: باید بازیکنان بیشتر تمرین کنند تا بیشتر یاد بگیرند. ما شش هفت بازیکن جدید داشتیم که همه آنها در یک زمان به تیم اضافه نشدند بلکه در زمان‌های مختلف به اردوی تیم آمدند.

در اردوی تدارکاتی پیش از فصل همه بازیکنان را یکجا در اختیار نداشتیم. ساختن تیم زمان‌بر است. البته اگر همه بازیکنان یکجا کنار هم باشند. بازیکنان ما در زمان‌های مختلف به اردو آمدند. گرو، کریمی و نویمایر در زمان‌های متفاوتی به تیم استقلال اضافه شدند. استقلال مثل آتش است. ما وقتی برای استراحت نداریم. وقتی در تیمی مثل استقلال هستیم در تمرکز و توجه رسانه‌ها قرار داریم.

* بهتر از فصل قبل می‌شویم

وی افزود: برای بازیکنان جدیدی که از تیم‌های کوچکتر به استقلال آمده‌اند شرایط راحت نیست. مثلاً مرتضی تبریزی در ذوب‌آهن یک قهرمان بوده و اکنون به تیم ما اضافه شده است. به هر حال ما به سطح فصل قبل برمی‌گردیم و حتی بهتر از آن هم می‌شویم.

* فقط با اسم استقلال نمی‌شود برنده شد، بازیکنان باید تلاش کنند

سرمربی استقلال در پاسخ به این سؤال که امشب ووریا غفوری همان بازیکن همیشگی نبود و عصبی بازی می‌کرد و آیا این دستور شما بود که وی نفوذ نکند، گفت: گلی که ما زدیم روی خلاقیت و حرکت غفوری بود. ما امروز با یک سیستم جدید بازی کردیم که دو مهاجم در خط حمله داشتیم و از دو مدافع چپ و راست‌مان می‌خواستم که در زمین‌مان بمانند چون دو وینگر نفت مسجدسلیمان در صورت جلو رفتن مدافعان ما خالی می‌ماندند.

به همین خاطر غفوری و زکی‌پور باقی می‌ماندند. از استقلال همیشه توقع برد هست ولی فقط با اسم استقلال نمی‌شود برنده شد و بازیکنان باید تلاش کنند. ما در تیم‌مان نفراتی مثل منتظری و رحمتی باتجربه را داریم که تلاش می‌کنند ولی جوان‌ها هم باید بیشتر زحمت بکشند تا تیم به موفقیت برسد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

کسب و کار خانگی با آموختن مهارت‌های ضروری
راه‌اندازی کسب و کار خانگی خیلی جذاب است. چه کسی بدش می‌آید در خانه بنشیند و درآمد خوبی داشته باشد و همه چیز را تحت کنترل خودش بگیرد؟ کسب و کار خانگی مزایای بسیار زیادی دارد. البته اگر به صورت فکر شده، برنامه‌ریزی شده و منطقی راه‌اندازی شود. نه بلند پروازانه یا با درصد زیاد ریسک.
نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حضور ایرانسل برگزار می‌شود
نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX ۲۰۱۹) از ۲ تا ۵ اردیبهشت‌ماه با حضور ایرانسل برگزار می‌شود.
آموزشگاه زبان گات
آموزشگاه زبان گات فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده و تا به امروز با کسب افتخارات متعدد نظیر بازدید معاون سفیر سوئد و رئیس بخش فرهنگی سفرت سوئد و حضور آقای نم سوک، رئیس شرکت آموزشی هانول در کره‌جنوبی و بالا بردن سطح کیفیت تدریس با توجه به استانداردهای جهانی توانسته تا حد زیادی رضایت زبان آموزان را جلب کند.
یک خاطر آسوده با رزرو بلیط هواپیما
رزرو بلیط هواپیما خیال مسافران را برای سفر راحت‌تر می‌کند ولی برای اطمینان بیشتر از نحوه رزرو و فرایند خرید اینترنتی باید حتما در انتخاب سایت‌های فروش بلیط هواپیما دقت شود تا بلیطی بی‌دردسر و مطمئن خریداری شود.
ارزان‌ترین خانه‌های تهران در کدام مناطق قرار دارند؟
افزایش ناگهانی قیمت خانه طی ماه‌های اخیر در تهران شوک بزرگی بود که تغییرات قابل توجهی را در بازار مسکن به وجود آورد. این موضوع باعث شده، مخاطبان هدف بسیاری از خانه‌های لوکس و بزرگ محله‌های گران‌قیمت پایتخت ریزش کند و افراد زیادی توان مالی خرید و سکونت در چنین خانه‌هایی را از دست بدهند.
رانت ٧٥٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠ تومانی
واردکنندگان با دلار ٤٢٠٠ تومانی یک‌ساله ٥ / ٢ برابر خسارت سیل به جیب زدند.
چه شد که گوشت نجومی شد؟
با وجود افزایش قیمت گوشت قرمز تا ۱۰۰ هزار تومان طی یک سال گذشته، همچنان رکورد گرانی این کالا به نام دولت نهم و دهم است.
کاسبی در مال‌های تهران مالی نیست!
اجاره گزاف این واحدها به علاوه رکود اقتصادی و کاهش قدرت خرید مردم باعث شده هم‌اکنون بسیاری از پاساژهای تجاری بزرگ در تهران نیمه‌تعطیل باشند.
صادرات نفت ایران به صفر نمی‌رسد
«ممکن است آمریکایی‌ها تا حدودی بتوانند در مسیر صادرات نفت ایران وقفه ایجاد کنند اما به صراحت این مساله را مطرح می‌کنم که آنها هیچ‌گاه نمی‌توانند صادرات نفت ایران را به صفر برسانند. امکان حذف نفت ایران از بازار انرژی دنیا چیزی نزدیک به صفر است.»
ویدئو- سرلشگر سلامی از دانشگاه تا فرماندهی سپاه
یک روز مانده به چهلمین سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با حکم رهبر انقلاب، فرمانده کل سپاه تغییر کرد.تا پیش از سرلشکر سلامی،سردار محمدعلی جعفری به مدت ۱۲ سال فرماندهی سپاه را برعهده داشت.سرلشکر سلامی که تا پیش از این، جانشین فرمانده کل سپاه بود، به‌واسطه چندین بار حضورش در مصاحبه‌های تلویزیونی جزو چهره‌های شناخته‌شده نظامی کشور محسوب می‌شود.موضع‌گیری‌های صریح و بی‌پرده او در قبال رژیم صهیونیستی،آمریکا و غرب، از مهمترین وجوه اظهارنظرهای فرمانده جدید سپاه است و با توجه به رویکرد اخیر دولت آمریکا در قبال سپاه، این انتصاب می‌تواند حامل پیام‌های روشنی به مقامات آمریکایی و غربی باشد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پایان معافیت خریداران نفت ایران از تحریمهای آمریکا اعلام می شود
تهران– ایرنا– روزنامه واشنگتن پست به نقل از دو مقام وزارت خارجه آمریکا گزارش داد، مایک پمپئو وزیر خارجه این کشور روز دوشنبه اعلام خواهد کرد که معافیتهای تحریمی واردکنندگان نفت ایران از دوم ماه می (12 اردیبهشت) دیگر تمدید نخواهد شد؛ اقدامی که تبعاتی برای بازارهای جهانی نفت دارد.
پیام شیرین برانکو برای پرسپولیسی‌ها
مربی کروات قرمزها از هواداران این تیم خواسته تا با خیال راحت و بدون هیچ استرسی بازی با الاهلی عربستان را تماشا کنند.
الماسی: تصمیمات غیرانسانی آمریکا شرایط اقتصادی سختی را برای مردم ایران ایجاد کرد
نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس گفت: تصمیمات غیرانسانی و غیرقانونی دولتمردان آمریکا شرایط سختی را برای مردم ایران ایجاد کرد. دغدغه‌های معیشتی و شرایط نامناسب اقتصادی مردم بخشی از تبعات این رفتار است.
«شجریان» به روایت هم‌محله‌ای‌ها-پاتوق خسرو آواز ایران تخریب می‌شود؟
«در محل شایعه شده قرار است ساختمان را بفروشند. لابد می‌کوبند و چند طبقه می‌سازند. کاش اینجا به یاد استاد بماند...»
چاووش اوغلو به اربیل می‌رود
وزیر خارجه ترکیه هفته آینده به اربیل عراق سفر می‌کند.
برگزاری داربی برای کمک به سیل زدگان- بازی استقلال - پرسپولیس بعد از لیگ برتر
حدادی‌فر: می‌خواهیم صعودمان را قطعی کنیم- آینده ذوب‌آهن در گرو بازی با الوصل است
منصوریان پیش از دیدار با الوصل: باید کلاه‌مان را سفت بچسبیم تا باد نبرد
مربی الوصل: نباید اشتباهات قبلی را مقابل ذوب آهن تکرار کنیم
بازیکن الوصل: بازی برابر ذوب‌آهن آخرین شانس ماست
کاروان الوصل وارد اصفهان شد
فتاحی: کارگروهی برای رصد تمامی اتفاقات لیگ برتر تشکیل شد
طعنه معنادار «کلوپ» به شیاطین سرخ در آستانه شهرآورد منچستر
باخت تحقیرآمیز به اورتون ماحصل تفرقه انگلیسی-اسپانیایی در اولدترافورد
سرمربی سابق امید استقلال: از مدیرآکادمی شکایت می کنم