شفر: بازی باید در ۲۰ دقیقه اول تمام می‌شد

00:38 ۱۱۱ روز و ۱۶ ساعت پیش برترین ها 1,097 0
         شفر: بازی باید در ۲۰ دقیقه اول تمام می‌شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در 20 دقیقه اول بازی باید کار را تمام می‌کردیم، برخی از بازیکنان جدید تیم باید روش بازی در استقلال را یاد بگیرند.

برترین ها

خبرگزاری فارس: وینفرد شفر، سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از برتری تیمش در بازی با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: خوشحالم که برای اولین بار مردم شهر مسجد سلیمان را دیدم و می‌دانم شما مردم این شهر، تاریخ بسیار قدیمی دارید.

وی افزود: ما در 20 دقیقه اول باید بازی را تمام می‌کردیم، چند موقعیت خوب را از دست دادیم، این بازی به 90 دقیقه رفت، این طولانی شدن برای مردم خوب بود ولی برای مربیان دو تیم نه!خوشحالم که توانستیم گل بزنیم و ببریم.

*از اخراج غفوری ناراحتم

شفر ادامه داد: کمی بعد از اتفاقی که برای غفوری افتاد ناراحتم، ما مجبور شدیم قائدی را عوض کنیم در حالی که خوب بازی کرده بود. ما به یک بازیکن قد بلند نیاز داشتیم و باید این بازیکن را عوض می‌کردیم. نفت تیم خوبی است که ضدحملات خوبی ایجاد می‌کند. من بازی قبل این تیم را دیدم و بردن مقابل این تیم کار راحتی نیست.

* قائدی حرفه‌ای است و ناراحت نبود

سرمربی استقلال در خصوص اینکه آیا مهدی قائدی بعداز تعویض ناراحت بود، گفت: نه، قائدی ناراحت نبود چون او یک بازیکن حرفه‌ای است و می‌داند ما در آن دقایق به یک بازیکن بلندقد نیاز داشتیم. بعد از اخراج غفوری سیستم را تغییر دادیم و تبریزی، چشمی و روح‌الله باقری را بیشتر برای زدن ضربات بلند به کار گرفتیم. این اولین بار نیست که یک بازیکن مرتکب اشتباه می‌شود و مجبوریم یک نفر دیگر را جایگزین کنیم.

*بازیکنی که به استقلال می‌آید ۱۰۰ هزار فالوور پیدا می‌‌کند

وی با اشاره به جدایی چند بازیکن از استقلال گفت: وقتی عکس امسال تیم استقلال را با عکس پارسال آن مقایسه می‌کنیم می‌بینیم که شش بازیکن از این تیم جدا شده‌اند و نفرات جدید جای آنها را گرفته است. نفرات جدید هم تا بخواهند از یکدیگر شناخت پیدا کنند به زمان نیاز دارد وقتی شما در تیم استقلال بازی می‌کنید شاید یک میلیون نظر در مورد بازی شما در فضای مجازی منتشر شود.

         شفر: بازی باید در ۲۰ دقیقه اول تمام می‌شد

اینکه برخی بگویند خوب بازی کردید و برخی دیگر بگویند بد بازی کردید. وقتی در باشگاه کوچکتر هستید توجهات به شما کمتر است اما وقتی به باشگاه‌های بزرگ می‌آید نظر و تمرکز مردم روی شما بیشتر می‌شود. بازیکن زمانی ممکن است هزار فالوور داشته باشد اما وقتی که استقلال می‌آید یک باره تعداد فالوورهایش ۱۰۰ هزار می‌شود.

*برخی بازیکنان تیم باید روش بازی استقلال را یاد بگیرند

شفر تصریح کرد: تیام اکنون در عجمان فقط یک گل زده و در آخرین بازی تیمش هم شکسته‌ خورده‌اند. امید ابراهیمی هم در تیم جدیدش شکست‌های زیادی داشته، جباروف هم هنوز در تیمش بازی نمی‌کند. به هر حال بازیکنان ما از تیم‌های مختلفی مثل سایپا، پارس جنوبی و... آمده‌اند سبک بازی هر تیم با تیم دیگر متفاوت است.

اینها باید روش بازی استقلال را یاد بگیرند و مرتب ببینند و تمرین کنند. در بازی با نفت مسجدسلیمان می‌توانستیم در ۲۰ دقیقه اول گل بزنیم. صیادمنش اگر موقعیت گلزنی‌اش را از دست نمی‌داد می‌توانستیم گل‌های بیشتری به نفت مسجدسلیمان بزنیم اما فوتبال همین است و بازیکنان باید تمرین کنند تا بهتر و بهتر شوند.

* امیدوارم نفت بعد از بازی شنبه موفق باشد!

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به تعریف و تمجید یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری گفت: جا دارد از شما تشکر کنم و بگویم که ایران و آلمان همیشه مواضع نزدیکی به یکدیگر داشته‌اند و ما همیشه چه از لحاظ فوتبالی و غیرفوتبالی ارتباط خوبی با هم داشته‌ایم.

در مورد بازی هم بگویم که قبل از اینکه نفت مسجدسلیمان موقعیت جدی داشته باشد ما سه فرصت خوب گلزنی داشتیم که اگر تبدیل به گل می‌شد بازی به طور کل تغییر می‌کرد. بعد از آن سه موقعیت حریف بهتر کار کرد و وقتی ما توپ را از دست می‌دادیم از فرصت‌ها استفاده می‌کردند. البته آنها در تیر یک بازیکنی نداشتند که توپ‌ها را قطع کند امیدوارم بعد از بازی روز شنبه در لیگ برتر نفت در ادامه راه موفق باشد.

* اسماعیلی می‌توانست ۲ گل بزند

وی در خصوص عملکرد فرشید اسماعیلی گفت: فرشید اسماعیلی در این بازی خوب کار کرد و به نظرم بهترین بازیکن بود. اگر او کمی خوش‌شانس بود می‌توانست ۲ گل برای ما به ثمر برساند.

* استقلال مثل آتش است

شفر در مورد اینکه چه زمانی استقلال به شرایط خوبش برمی‌گردد و در نیم‌فصل دوم به سطح بالای جدول می‌رسد، گفت: باید بازیکنان بیشتر تمرین کنند تا بیشتر یاد بگیرند. ما شش هفت بازیکن جدید داشتیم که همه آنها در یک زمان به تیم اضافه نشدند بلکه در زمان‌های مختلف به اردوی تیم آمدند.

در اردوی تدارکاتی پیش از فصل همه بازیکنان را یکجا در اختیار نداشتیم. ساختن تیم زمان‌بر است. البته اگر همه بازیکنان یکجا کنار هم باشند. بازیکنان ما در زمان‌های مختلف به اردو آمدند. گرو، کریمی و نویمایر در زمان‌های متفاوتی به تیم استقلال اضافه شدند. استقلال مثل آتش است. ما وقتی برای استراحت نداریم. وقتی در تیمی مثل استقلال هستیم در تمرکز و توجه رسانه‌ها قرار داریم.

* بهتر از فصل قبل می‌شویم

وی افزود: برای بازیکنان جدیدی که از تیم‌های کوچکتر به استقلال آمده‌اند شرایط راحت نیست. مثلاً مرتضی تبریزی در ذوب‌آهن یک قهرمان بوده و اکنون به تیم ما اضافه شده است. به هر حال ما به سطح فصل قبل برمی‌گردیم و حتی بهتر از آن هم می‌شویم.

* فقط با اسم استقلال نمی‌شود برنده شد، بازیکنان باید تلاش کنند

سرمربی استقلال در پاسخ به این سؤال که امشب ووریا غفوری همان بازیکن همیشگی نبود و عصبی بازی می‌کرد و آیا این دستور شما بود که وی نفوذ نکند، گفت: گلی که ما زدیم روی خلاقیت و حرکت غفوری بود. ما امروز با یک سیستم جدید بازی کردیم که دو مهاجم در خط حمله داشتیم و از دو مدافع چپ و راست‌مان می‌خواستم که در زمین‌مان بمانند چون دو وینگر نفت مسجدسلیمان در صورت جلو رفتن مدافعان ما خالی می‌ماندند.

به همین خاطر غفوری و زکی‌پور باقی می‌ماندند. از استقلال همیشه توقع برد هست ولی فقط با اسم استقلال نمی‌شود برنده شد و بازیکنان باید تلاش کنند. ما در تیم‌مان نفراتی مثل منتظری و رحمتی باتجربه را داریم که تلاش می‌کنند ولی جوان‌ها هم باید بیشتر زحمت بکشند تا تیم به موفقیت برسد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

رشیدی: حسینی باید بماند و با رحمتی کنار بیاید
منصور رشیدی پیشکسوت دروازه‌بان ایران عملکرد تیم ملی را در جام ملت‌های آسیا خوب تعریف کرده و پیش‌بینی کرد ملی‌پوشان می‌توانند عنوان قهرمانی را کسب کنند.
کرانچار: همچنان به بازی‌های تدارکاتی نیاز داریم
سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران در پایان اردوی قطر ضمن اظهار رضایت از برنامه های آماده سازی این تیم و 3 مسابقه تدارکاتی برگزار شده در دوحه اظهار داشت:خوشبختانه به تمامی اهداف و خواسته های خودمان در این بازی ها رسیدیم و باید بگویم اردوی قطر همان چیزی بود که انتظار داشتیم.
رزمایش قطع اینترنت در ایران
یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده درگاه پرداخت اینترنتی خبر از اجرای رزمایش قطع اینترنت در کشور و نسبت به قطع برخی سرویس‌های مبتنی بر کارت بانکی هشدار داد.
اروپا، اکسیژن و آب از ماه استخراج می‌کند
سازمان فضایی اروپا قصد دارد تا ۲۰۲۵ میلادی حفاری را در ماه آغاز و اکسیژن و آب استخراج کند.
حق امتیاز موبایل تاشوی موتورلا فاش شد
حق امتیاز اختراع جدیدی ثبت شده که به نظر می رسد به موبایل تاشوی Razr موتورلا تعلق دارد.
اسپاتیفای هم بلاک می‌کند
اسپاتیفای قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم این اپلیکیشن افزوده است تا به کاربرانش اجازه دهد از خواننده‌هایی که مورد علاقه آنها نیستند، آهنگ جدیدی دریافت و مشاهده نکنند.
کاهش ۹۳ درصدی حملات صرع با ایمپلنت مغزی
دانشمندان به تازگی موفق به ساخت ایمپلنتی شدند که می‌تواند حملات صرع را در بیماران تا 93 درصد کاهش دهند.
رندر ویوو APEX ۲۰۱۹ به اینترنت راه پیدا کرد
چند روز دیگر به صورت رسمی از نسل جدید گوشی اپکس رونمایی می شود؛ با این حال به تازگی رندر ویوو APEX 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.
همکاری مشترک ایران و عراق در فناوری فضایی
وزرای ارتباطات ایران و عراق برای همکاری‌های مشترک در حوزه فناوری فضایی و فناوری اطلاعات مذاکره کردند.
راننده تاکسی زورگیر دستگیر شد
رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از دستگیری راننده تاکسی سارق که در یکی از شرکت های معروف تاکسی اینترنتی کار می کرد خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ضرب و شتم دانش‌آموز افغان در مدرسه
معلمی یک دانش آموز افغانی را مورد ضرب و شتم و توهین قرار می دهد. اطلاعات بیشتری از این ویدئو در دسترس نیست.
شوخی سلطانی‌فر با مجتبی عابدینی
مراسم افتتاح موزه ورزش با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک روز گذشته (یکم بهمن) برگزار شد.
چرا کسانی که گربه دارند باید یک میز شیشه‌ای داشته باشند؟
عکس گربه‌هایی که روی میز‌های شیشه‌ای نشسته اند، مثل عکس‌های هوایی به شما اجازه می‌دهد دنیا را از زاویه جدیدی ببینید.
امیرکبیر؛ فرزند خلف، اما ناکام رویا‌های ضد استعماری
در هزاوه از بخش‌های فراهان در محله‌ای که امروز به محله میرزا تقی خان، نامی است، در سال ۱۲۲۲ هجری شمسی فرزندی پا به عرصه زندگی می‌گذارد که او را محمد تقی نام نهادند که یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های شب ظلمانی ۲۰۰ ساله ایران می‌شود.
رشیدی: حسینی باید بماند و با رحمتی کنار بیاید
کرانچار: همچنان به بازی‌های تدارکاتی نیاز داریم
جناب CQ باز هم کنار صفحه شطرنج
مدیرعامل سپاهان تایید کرد؛ مذاکره جدی با مسلمان
میلاد محمدی در فهرست خریدهای زمستانی نیوکاسل
داور بازی ایران و چین مشخص شد
داور ژاپن-ویتنام معرفی شد
استقلال از فردا تمرین می‌کند
قرارداد محسن مسلمان رسما با ذوب‌آهن فسخ شد
عنایتی: باز‌ی با چین برای ما ساده نیست