فائزه و فاطمه بروند همسر قالیباف بیاید؟

07:57 ۲۰۵ روز و ۳ ساعت پیش برترین ها 153 0

برخی سایت‌های خبری نوشتند: فاطمه و فائزه هاشمی سال‌هاست که استاد دانشگاه آزاد و عضو هیات علمی هستند، فاطمه‌ هاشمی استاد دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب و مدیر گروه علوم سیاسی بوده است و فائزه هاشمی نیز سال‌هاست استاد واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی است، اما به طور شفاهی آنها از دانشگاه اخراج شده‌اند.

برترین ها

روزنامه  آرمان نوشت: برخی سایت‌های خبری نوشتند: فاطمه و فائزه هاشمی سال‌هاست که استاد دانشگاه آزاد و عضو هیات علمی هستند، فاطمه‌ هاشمی استاد دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب و مدیر گروه علوم سیاسی بوده است و فائزه هاشمی نیز سال‌هاست استاد واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی است، اما به طور شفاهی آنها از دانشگاه اخراج شده‌اند.
اسکان‌نیوز نوشت: از آن سو زهرا مشیر همسر شهردار اسبق تهران به سرپرست دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال منصوب می‌شود. می‌گویند به محض صدور این حکم دانشکده مدیریت و علوم انسانی تهران شمال که در یک ساختمان بوده، از هم جدا شده و دستور جابه‌جایی بخش مدیریت به دانشکده زبان‌ها صادر می‌شود و ساختمان دانشکده علوم انسانی مستقل می‌شود.
شاید یکی از مقصد‌های مدیریتی قالیبافی‌ها دانشگاه آزاد باشد. از روزنامه‌نگاران طرفدار وی تا مدیران بی‌میزی که پس از مدتی به دانشگاه آزاد رفته‌اند. مدتی پیش نیز در خبرهای غیر رسمی اعلام شد، بابک نگاهداری که در مدیریت گذشته شهرداری رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی بود به عنوان رئیس تازه دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد آغاز به کار خواهد کرد.
طی سال‌های حضور مشیر به عنوان مشاور امور زنان در شهرداری برخی اتفاقات تاریخی در شهرداری رقم خورد که پرحاشیه‌ترین آن دستور تفکیک زنان و مردان در مجموعه‌های شهرداری بود.
او که علاقه زیادی به جداسازی داشت پیش از این بخشنامه معروف، ایده ایجاد پارک‌های ویژه زنان را هم اجرایی کرده بود. طرفدارانش می‌گویند او طراح برندهای زنانه شهر مانند، مراکز ورزشی ویژه زنان، شهربانو و کوثر بوده است. او را مبدع گردهمایی زنانه و سالانه زنان عاشورایی هم می‌دانند! او سال‌ها در شهرداری درحوزه توامندسازی زنان هم فعالیت کرد. به تازگی خبر استفاده از ملکی ۱۴ هزار متری در منطقه ۱۲ به اسم زنان سرپرست خانواده، اما به کام تولیدکنندگان چوب و آشپزخانه و توزیع غذا و... منتشر شده است.
مکانی که هرگز دست زنان سرپرست خانواده‌ها به آن نرسید. میکائیل سعید که سال‌ها دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۲ بوده است درباره این انبار که به اسم خانم‌ها با رقم هنگفتی تجهیز شد اما تنها کسانی که به این مکان راه داده نشدند، خانم‌های بدسرپرست و بی‌سرپرست بودند، به اسکان‌‌نیوز می‌گوید: این کارگاه را با رقم‌های بالایی تجهیز کردند، اما همیشه برای ورود به آن خانم‌ها محدودیت داشتند و می‌توان گفت پای آنها به آنجا نرسید و تنها به نام خانم‌های خودسرپرست تمام شد، اما به کام‌شان نه!
حالا مدافع زنان شهر و امور عام‌المنفعه سکاندار بخش علوم انسانی دانشگاه آزادی است که در این سال‌ها تغییر مشی‌های زیادی داده است. زهرا مشیر ۵۷ ساله در رشته جامعه‌شناسی فرهنگی از دانشگاه آزاد فارغ‌التحصیل شده، و از سال ۹۰ استادیار این دانشگاه است.
ولایتی به کدام سو می‌رود! از سوی دیگر نباید به سادگی از کنار اقدامات و اظهارات علی اکبر ولایتی که موضوع نقد جدی محافل سیاسی و اجتماعی شده به راحتی عبور کرد. 7 مهر بود که رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد یعنی ولایتی در همایش هفته دفاع مقدس که در دانشگاه آزاد برگزار شد، گفت: «از یمنی‌ها یاد بگیریم که چگونه در برابر تهدید و تحریم مقاومت می‌کنند.
به جای لباس لنگ می‌بندند و اسلحه به دست دارند و چند تکه نان خشک دستشان است با پای پیاده و سعودی‌ها از دست اینها عاجز شدند.» ساده زیستن به‌ویژه بستن لنگ مورد انتقاد زیاد قرار گرفت، چراکه این دو مقوله با زندگی ولایتی همخوانی ندارد و منتقدان از ولایتی خواستند تا گزارشی از میزان حقوق دریافتی خود و همچنین اتومبیلی که با راننده در خدمت او است ارائه کند تا همگان به میزان اعتقادات ولایتی به آنچه پی ببرند که او به دیگران توصیه می‌‌کند. عباس عبدی در نقد خود به سخنان ولایتی افزود: «درباره مدیریت‌های متعدد خانوادگی نیز سکوت کردند حالا مردم را به نان خشک خوردن دعوت می‌کنند؟
مردم نیازی به این توصیه‌ها ندارند اگر لازم باشد آنقدر شرف دارند که از خودشان دفاع کنند، ولی این دفاع، منحصر به دفاع در برابر دشمنان خارجی نمی‌شود که باید وضعیت خیلی‌ها را در داخل هم بررسی کرد.» برخی کانال‌ها نوشتند: «محمد و علی‌اصغر ولایتی فرزندان علی‌اکبر ولایتی هستند. محمد مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت «سیف‌بنا» برادرش علی‌اصغر قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره این شرکت است.
این شرکت 1400 پرسنل دارد و در سال 85 با سرمایه ابتدایی 3 میلیارد تومان به ثبت رسیده است. پروژه 204 واحدی جاسک، مجتمع اداری تجاری فرجام، مجتمع اداری ترکمنستان، مجتمع مسکونی یاسمن الهیه، شهرک مسکونی شقایق ساری و مجتمع مسکونی کوثر الهیه از پروژه‌هایی است که توسط این شرکت ساخته شده است» و واکنش‌هایی دیگر که معنای تمام آنها عدم توازن در حرف و عمل است!


گروه های زیر مجموعه سیاسی

دفاعی امنیتی
دفاعی امنیتی

آخرین اخبار

فرانسه اولین یادبود نسل کشی ارامنه را برگزار کرد
فرانسه اولین روز یادبود نسل کشی ارامنه را روز ۲۴ آوریل، همزمان با سالگرد این رخداد تاریخی برگزار کرد، اقدامی که با واکنش خشمگینانه رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهو ترکیه همراه بود.
آزمون مرحله اول المپیاد دانش‌آموزی نانو فردا برگزار می شود
تهران - ایرنا - آزمون مرحله اول دهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، جمعه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 به صورت همزمان در 121 شهرحوزه و 124 حوزه با حضور 17 هزار و 412 دانش ‌آموز داوطلب برگزار می شود.
طالبان پس از شش سال، 'تاریخ مرگ' ملا عمر را تایید کرد
گروه طالبان با انتشار عکسی از ملامحمد عمر پس از شش سال، برای اولین‌ بار به تاریخ مرگ او اشاره کرده است. در وب سایت این گروه آمده است که ملا محمدعمر شش سال پیش در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲خورشیدی ( 2013) درگذشت.
گالری گردی در ماه کتاب
تهران - ایرنا - گالری های هنری پایتخت همزمان با روزهای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تلاش می کنند با نمایش آثار هنری هنرمندان، توجه اهل فرهنگ را به مراکز هنری نیز، جلب کنند.
آتش در کمین است!
روزنامه خبر جنوب چاپ شیراز در شماره 11081 در نوشتاری با عنوان ' آتش در کمین است!' موضوع آتش سوزی های مراتع و جنگل ها را به بحث گذاشت و بر لزوم تجهیز گروه های مردمی و نهادهای مسوول برای پیشگیری از این حوادث در تابستان تاکید کرد.
استعفای سه عضو شورای نظامی انتقالی سودان
سخنگوی شورای نظامی انتقالی سودان از استعفای سه تن از اعضای این شورا خبر داد و گفت: این شورا با تشکیل کمیته مشترک با "ائتلاف آزادی و تغییر" به منظور حل مسائل مورد اختلاف موافقت کرده است.
30 میلیارد ریال سال 97 صرف فضاهای آموزشی خیری تفت شد
یزد- ایرنا - فرماندار تفت گفت: خیران مدرسه‌ساز، سال 1397 حدود 30 میلیارد ریال برای توسعه ، احداث، تکمیل و تجهیز فضاهای آموزشی در این شهرستان سرمایه گذاری کردند.
پوتین به دیدار اون رفت
رئیس‌جمهوری روسیه امروز (پنج‌شنبه) در اولین نشست با رهبر کره‌شمالی در محوطه دانشگاه فدرال خاور دور در جزیره روسکی با او دیدار کرد.
تیترهای روزنما:از دیده نشدن کهگیلویه تا افزایش حقوق کارمندان
یاسوج- ایرنا- تیتر نخست روزنامه روزنما صبح امروز پنجشنبه پنجم اردیبهشت 1398 « کهگیلویه بزرگ دیده نمی شود» به موضوع طرح های های عمرانی شهرستان کهگیلویه پرداخته است.
آغاز به کار دوازدهمین نشست آستانه در باره سوریه
دوازدهمین دور مذاکرات آستانه پیرامون سوریه امروز(پنجشنبه) در نور سلطان، پایتخت قزاقستان آغاز به کار کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

از «برادر جان» پربازیگر تلویزیون چه خبر؟
همزمان با ادامه تصویربرداری سریال «برادر جان»، مراحل فنی این مجموعه در حال انجام است.
مشمولان دریافت «وام ازدواج» از صندوق بازنشستگی کشوری
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج برای فرزندان بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد.
فرانسه اولین یادبود نسل کشی ارامنه را برگزار کرد
فرانسه اولین روز یادبود نسل کشی ارامنه را روز ۲۴ آوریل، همزمان با سالگرد این رخداد تاریخی برگزار کرد، اقدامی که با واکنش خشمگینانه رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهو ترکیه همراه بود.
آزمون مرحله اول المپیاد دانش‌آموزی نانو فردا برگزار می شود
تهران - ایرنا - آزمون مرحله اول دهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، جمعه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 به صورت همزمان در 121 شهرحوزه و 124 حوزه با حضور 17 هزار و 412 دانش ‌آموز داوطلب برگزار می شود.
طالبان پس از شش سال، 'تاریخ مرگ' ملا عمر را تایید کرد
گروه طالبان با انتشار عکسی از ملامحمد عمر پس از شش سال، برای اولین‌ بار به تاریخ مرگ او اشاره کرده است. در وب سایت این گروه آمده است که ملا محمدعمر شش سال پیش در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲خورشیدی ( 2013) درگذشت.
مواضع ترامپ اثری بر تصمیمات سپاه نمی‌گذارد
گروهی تلاش می‌کنند ترامپ را به جنگ با ایران بکشند
امیر حاتمی: تروریسم و افراط‌گرایی ثبات و امنیت کشورهای جنوب و غرب آسیا را تهدید می‌کند
واکنش محمد هاشمی به اقدام احمقانه ترامپ
وزیر دفاع: تروریسم و افراطی‌گرایی امنیت غرب آسیا را تهدید می‌کند
ظریف: ایران به دنبال تقابل نیست، اما از خود دفاع می‌کند
پیشنهاد مبادله زندانیان باآمریکا «جدی» است
دور دوم رقابت علمی شبیه‌سازی شورای نگهبان آغاز شد
وعده فرمانده جدید برای گسترش اقتدار انقلاب در جهان
گفتگو|سردار شادمانی: ˮنفتکش‌های فرامنطقه‌ایˮ زیر دید ایران است-کشورهای منطقه امنیت را از ما مطالبه می‌کنند-با 5 ارتش بزرگ همکاری می‌کنیم