فائزه و فاطمه بروند همسر قالیباف بیاید؟

07:57 ۴۴ روز و ۲ ساعت پیش برترین ها 30 0

برخی سایت‌های خبری نوشتند: فاطمه و فائزه هاشمی سال‌هاست که استاد دانشگاه آزاد و عضو هیات علمی هستند، فاطمه‌ هاشمی استاد دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب و مدیر گروه علوم سیاسی بوده است و فائزه هاشمی نیز سال‌هاست استاد واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی است، اما به طور شفاهی آنها از دانشگاه اخراج شده‌اند.

برترین ها

روزنامه  آرمان نوشت: برخی سایت‌های خبری نوشتند: فاطمه و فائزه هاشمی سال‌هاست که استاد دانشگاه آزاد و عضو هیات علمی هستند، فاطمه‌ هاشمی استاد دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب و مدیر گروه علوم سیاسی بوده است و فائزه هاشمی نیز سال‌هاست استاد واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی است، اما به طور شفاهی آنها از دانشگاه اخراج شده‌اند.
اسکان‌نیوز نوشت: از آن سو زهرا مشیر همسر شهردار اسبق تهران به سرپرست دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال منصوب می‌شود. می‌گویند به محض صدور این حکم دانشکده مدیریت و علوم انسانی تهران شمال که در یک ساختمان بوده، از هم جدا شده و دستور جابه‌جایی بخش مدیریت به دانشکده زبان‌ها صادر می‌شود و ساختمان دانشکده علوم انسانی مستقل می‌شود.
شاید یکی از مقصد‌های مدیریتی قالیبافی‌ها دانشگاه آزاد باشد. از روزنامه‌نگاران طرفدار وی تا مدیران بی‌میزی که پس از مدتی به دانشگاه آزاد رفته‌اند. مدتی پیش نیز در خبرهای غیر رسمی اعلام شد، بابک نگاهداری که در مدیریت گذشته شهرداری رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی بود به عنوان رئیس تازه دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد آغاز به کار خواهد کرد.
طی سال‌های حضور مشیر به عنوان مشاور امور زنان در شهرداری برخی اتفاقات تاریخی در شهرداری رقم خورد که پرحاشیه‌ترین آن دستور تفکیک زنان و مردان در مجموعه‌های شهرداری بود.
او که علاقه زیادی به جداسازی داشت پیش از این بخشنامه معروف، ایده ایجاد پارک‌های ویژه زنان را هم اجرایی کرده بود. طرفدارانش می‌گویند او طراح برندهای زنانه شهر مانند، مراکز ورزشی ویژه زنان، شهربانو و کوثر بوده است. او را مبدع گردهمایی زنانه و سالانه زنان عاشورایی هم می‌دانند! او سال‌ها در شهرداری درحوزه توامندسازی زنان هم فعالیت کرد. به تازگی خبر استفاده از ملکی ۱۴ هزار متری در منطقه ۱۲ به اسم زنان سرپرست خانواده، اما به کام تولیدکنندگان چوب و آشپزخانه و توزیع غذا و... منتشر شده است.
مکانی که هرگز دست زنان سرپرست خانواده‌ها به آن نرسید. میکائیل سعید که سال‌ها دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۲ بوده است درباره این انبار که به اسم خانم‌ها با رقم هنگفتی تجهیز شد اما تنها کسانی که به این مکان راه داده نشدند، خانم‌های بدسرپرست و بی‌سرپرست بودند، به اسکان‌‌نیوز می‌گوید: این کارگاه را با رقم‌های بالایی تجهیز کردند، اما همیشه برای ورود به آن خانم‌ها محدودیت داشتند و می‌توان گفت پای آنها به آنجا نرسید و تنها به نام خانم‌های خودسرپرست تمام شد، اما به کام‌شان نه!
حالا مدافع زنان شهر و امور عام‌المنفعه سکاندار بخش علوم انسانی دانشگاه آزادی است که در این سال‌ها تغییر مشی‌های زیادی داده است. زهرا مشیر ۵۷ ساله در رشته جامعه‌شناسی فرهنگی از دانشگاه آزاد فارغ‌التحصیل شده، و از سال ۹۰ استادیار این دانشگاه است.
ولایتی به کدام سو می‌رود! از سوی دیگر نباید به سادگی از کنار اقدامات و اظهارات علی اکبر ولایتی که موضوع نقد جدی محافل سیاسی و اجتماعی شده به راحتی عبور کرد. 7 مهر بود که رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد یعنی ولایتی در همایش هفته دفاع مقدس که در دانشگاه آزاد برگزار شد، گفت: «از یمنی‌ها یاد بگیریم که چگونه در برابر تهدید و تحریم مقاومت می‌کنند.
به جای لباس لنگ می‌بندند و اسلحه به دست دارند و چند تکه نان خشک دستشان است با پای پیاده و سعودی‌ها از دست اینها عاجز شدند.» ساده زیستن به‌ویژه بستن لنگ مورد انتقاد زیاد قرار گرفت، چراکه این دو مقوله با زندگی ولایتی همخوانی ندارد و منتقدان از ولایتی خواستند تا گزارشی از میزان حقوق دریافتی خود و همچنین اتومبیلی که با راننده در خدمت او است ارائه کند تا همگان به میزان اعتقادات ولایتی به آنچه پی ببرند که او به دیگران توصیه می‌‌کند. عباس عبدی در نقد خود به سخنان ولایتی افزود: «درباره مدیریت‌های متعدد خانوادگی نیز سکوت کردند حالا مردم را به نان خشک خوردن دعوت می‌کنند؟
مردم نیازی به این توصیه‌ها ندارند اگر لازم باشد آنقدر شرف دارند که از خودشان دفاع کنند، ولی این دفاع، منحصر به دفاع در برابر دشمنان خارجی نمی‌شود که باید وضعیت خیلی‌ها را در داخل هم بررسی کرد.» برخی کانال‌ها نوشتند: «محمد و علی‌اصغر ولایتی فرزندان علی‌اکبر ولایتی هستند. محمد مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت «سیف‌بنا» برادرش علی‌اصغر قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره این شرکت است.
این شرکت 1400 پرسنل دارد و در سال 85 با سرمایه ابتدایی 3 میلیارد تومان به ثبت رسیده است. پروژه 204 واحدی جاسک، مجتمع اداری تجاری فرجام، مجتمع اداری ترکمنستان، مجتمع مسکونی یاسمن الهیه، شهرک مسکونی شقایق ساری و مجتمع مسکونی کوثر الهیه از پروژه‌هایی است که توسط این شرکت ساخته شده است» و واکنش‌هایی دیگر که معنای تمام آنها عدم توازن در حرف و عمل است!


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

عجیب‌ترین سپرده‌گذاری جهان!
ر مکانی زیرزمینی حومه شهر انگلیسی "ساسکس" که ضد بمب، اشعه رادیو اکتیو، مقاوم در برابر سیل و دمای آن منفی 20 درجه سانتی گراد بوده ، قفسه هایی حاوی دانه های گیاهان ذخیره شده (19هزار مجموعه برای بیش از 39 هزار نوع گیاه) قرار گرفته که از کشورهای گوناگون جمع آوری شده است.
محمدی: کشتی هیچ‌وقت برای من بدبدرقه نبوده!
درحالی که همچنان همه مشغول گمانه‌زنی در مورد وضعیت فدراسیون کشتی بودند، حمید بنی‌تمیم، سرپرست این روزهای کشتی، حکم سرمربیگری تیم ملی آزاد را برای غلامرضا محمدی صادر کرد.
بیرانوند می‌رود، مظاهری می‌آید
پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی 21 آذرماه باز شده و تیم های فوتبال ایران می توانند از این روز وارد بازار نقل و انتقالات زمستانی شوند.
خطیر: سوپرجام را از پرسپولیس پس می‌گیریم
روز گذشته برخی اعضای تیم پرسپولیس ازجمله گرشاسبی، باقری و سیدجلال حسینی راهی سازمان لیگ شدند و سوپرجام را از مسئولان این سازمان تحویل گرفتند که این اقدام، خشم مدیران استقلال را برانگیخت؛ چراکه معتقدند هنوز دادگاه بین المللی CAS به پرونده شکایت استقلال رسیدگی نکرده و احتمالا قرمزها باید جام را پس بدهند!
رهبری‌فرد: قنبرپور شده «یوهان کرویف» پرسپولیس!
کاپیتان پیشین سرخپوشان درباره نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا گفت: اگر قهرمان می‌شدیم، استقلالی‌ها به جای کری خواندن تبریک می‌گفتند.
پاداش بزرگ پرسپولیس در پیچ و تاب تحریم
برای مقدمه، بد نیست یک چرتکه بیندازیم و ببینیم پرسپولیس از هر بازی و هر مرحله‌ی لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ چقدر درآمد داشته.
تاوانی که برای برانکو تبدیل به فرصت شد
برانکو ایوانکوویچ طی این چند سال حضورش در پرسپولیس گام بسیار بلند و هدفمندی در جهت ایستادن مقابل بازیکن سالاری برداشته.
گوگل اینترنت امن خود را معرفی کرد
پروژه جدید گوگل موسوم به «Project Fi» به‌صورت خودکار شما را برای هر اتصال به یک وی‌پی‌ان متصل می‌کند. این به معنای حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر برای کاربران است.
رده بندی کاربران از سوی واتس اپ
واتس اپ فهرست دوستان کاربر را براساس میزان تعامل با آنها رده‌بندی می‌کند. دوستانی که بیشترین ارتباط با کاربر را دارند در بالای فهرست قرار می‌گیرند. به‌گزارش مهر، واتس اپ قابلیت جدیدی ارائه کرده است. این پیام رسان دوستان کاربر را به ترتیب چگونگی تعامل و نوع محتوایی که با آنها به اشتراک گذاشته می‌شود، رده‌بندی می‌کند.
متهم: برادرم قاتل است نه من!
مرد جوانی که به‌خاطر ارتکاب قتل بر سر جای پارک متواری بود پس از بازداشت مدعی شد برادرش عامل اصلی جنایت است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

عکس ساده اما لوکس «سحر قریشی»
سحر قریشی با انتشار این عکس نوشت:زندگی زیباست ساده لباس بپوش، ساده راه برو ولی در برخورد با دیگران ساده نباش زیرا سادگیت را نشانه میگیرند برای در هم شکستن ِ غرورت.
احتساب رایگان مدت سربازی به سوابق بیمه افراد متقاضی
بر اساس استفساریه ماده 95 قانون تأمین اجتماعی مصوب مجلس، افرادی که متقاضی احتساب مدت سربازی به سوابق بیمه خود هستند می توانند بصورت رایگان از این مزایا بهره مند شوند. ‌‌‌‌‌
سنای آمریکا برای قطع فروش تسلیحات به بحرین رای گیری می کند
تهران - ایرنا - سناتور آمریکایی که قطعنامه ای برای قطع فروش تسلیحات به بحرین در سنای آمریکا ارائه کرده است، گفت: امروز (پنجشنبه) برای این قطعنامه رای گیری می شود.
قربون صدقه های خانم بازیگر برای یک گربه -عکس
متین ستوده با انتشار این عکس نوشت: قربون نگاهت با جذبه من.
نظر ۶ نماینده مجلس درباره اظهارات اخیر ˮظریفˮ
برخی از نمایندگان مجلس در واکنش به اظهارات ظریف درباره پولشویی خواستار حضور وی در کمیسیون امنیت ملی مجلس و توضیح درباره اظهاراتش شدند.
عکس- باور کنید اینجا ایران نیست!
آمریکا: مجبور به دادن معافیت تحریمی بودیم
از نظر سعودی‌ها گناه قاسم سلیمانی دفاع از مظلومان در برابر تروریست‌ها است
خطیب نماز جمعه این هفته تهران کیست؟
مکرون: فرانسه دست نشانده آمریکا نیست
سردار نقدی: مشکلات جامعه ربطی به انقلاب ندارد
تکذیب تسلط عراق بر ۲۵ پاسگاه در مرز سوریه
درخواست پناهندگی نخست وزیر پیشین مقدونیه
بعد از اعدام اخلالگران حالا نوبت محاکمه مدیران زمینه ساز است
ماجرای زندگی مولتی میلیاردی که شهید شد