فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

00:24 ۲۰۴ روز و ۶ ساعت پیش برترین ها 1,295 0
         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

برترین ها

 

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فال روزانه سه شنبه 10 مهر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 10مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر چه تا به حال زندگی به کام شما نبوده، اما امسال همان سالی ست که به مراد دلتان می رسید. زندگی شما از زوایای مختلف دچار تغییرات مثبت می شود. از آنجا که دوران حساسی را می گذرانید، باید با احتیاط بیشتری قدم بردارید و برای لحظه لحظه آن برنامه ریزی کنید. اگر چه تا به حال محدودیت خاصی در زندگی تان نداشتید اما حال زمان آن است که آن را در زمینه اهدافی که در سر دارید، برای خود ایجاد کنید. ماه دی خبرهای خوبی به شما می رسد که نتیجه تلاش های چند وقت اخیرتان است. اما دست از تلاش برندارید و به همان مسیرتان ادامه دهید. برای پیشرفت در زندگی باید ریسک پذیر بود، بنابراین درنگ نکنید و با جسارت لازم قدم بردارید. سالی پر از پیشرفت و تغییرات مثبت در زندگی تان خواهید داشت، از آن لذت ببرید.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

احساس می کنید که در مردابی گیر افتاده اید. هی دست و پا می زنید اما بیشتر فرو می روید. لازم نیست از کسی کمک بگیرید، با کمی فکر کردن، بهترین راه حل به ذهن تان خواهد رسید کافی است بر اعصاب تان مسلط باشید. اگر مجرد هستید، پیشنهاد یکی از دوستان تان را برای دیدار با فردی بپذیرید. شاید در ابتدا جذب ظاهرش نشوید، اما اخلاق او پس از مدتی از این رو به آن رویتان خواهد کرد. متاهل ها نیز خبر خوبی خواهند شنید که تغییر بزرگی در زندگی شان ایجاد خواهد شد.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

چند روزی ست که موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است آنقدر که روی رفتارتان هم تاثیر گذاشته است. بهتر است به جای دست و پا زدن کمی تمرکز کنید تا بهترین راه حل را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنید. در ارتباط با دیگران، حرف هایتان را نخورید و آنها را به زبان آورد تا دیگران نیز از آنچه درون شما می گذرد، آگاه شوند. هر چه بیشتر واقعیت خودتان را نشان دهید، بیشتر به نفع تان خواهد بود. اگر مجرد هستید، به زودی نشانه هایی از عشق در زندگی شما شکوفا می شود به طوری که انتظارش را ندارید. سعی کنید این فرصت را از دست ندهید.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

مدت هاست که می خواهید راز بزرگی که در سینه دارید را فاش کنید اما فرصت نشد. امروز زمان آن فرا می رسد و شما می توانید باری که بر دوش داشتید را زمین بگذارید. فقط دقت کنید که حرف هایتان را به چه کسی می زنید زیرا آدم های سودجوی زیادی در اطراف هستند که به راحتی می توانند سو استفاده کنند. به زودی یک فرصت شغلی خوبی برایتان فراهم می شود که بهتر است آن را از دست ندهید. اگر چه در ابتدا همه چیز برایتان سخت خواهد بود اما پیشرفتی که در زندگی خواهید داشت انگیزه لازم را به شما می دهد.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

منتظر خبری هستید، به زودی انتظارها به پایان می رسد و شما به مراد دلتان می رسید. فرد غریبه ای قصد کمک به شما را دارد اما شما مقاومت می کنید، بهتر است که به او این فرصت را بدهید تا خودی نشان دهد، شاید بتواند همقدم خوبی برایتان باشد. این روزها بیش از همیشه به ظاهر خود اهمیت دهید. دیگران در نگاه اول به ظاهر شما جذب می شوند، بنابراین قدم اول را درست بردارید. خبری از راه دور در راه است که تغییر بزرگی در روحیه تان ایجاد خواهد کرد.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فردی مدام به پر و پای شما می پیچد. می خواهید راه فراری پیدا کنید اما نمی توانید. به جای این که دور خودتان بچرخید، کافی است کمی بیاستید و به فکر راه دیگری باشید. شاید فکر کنید که تنهایید اما اگر کمی دقیق تر به اطراف تان نگاه کنید می بینید که افراد با تجربه ای هستند که می توانید از آنها کمک بگیرید. از دست دوستی دلخور هستید، اگر سعی کنید که ماجرا را از زاویه دید او ببینید، متوجه می شوید که او تقصیری ندارد. پس دست از قضاوت بی جا بردارید و به سمت اش بروید.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فردی تحت هر شرایطی از شما حمایت می کند و این موضوع اعتماد به نفس تان را بالا برده است. اگر موقعیت فعلی خود را حفظ کنید، آرامش تان پایدار خواهد بود اما اگر پایتان را از محدودیت ها فراتر بگذارید، همه چیز دگرگون خواهد شد. بنابراین انتخاب با شماست، سعی کنید به اشتباه نروید. در کاری به مشکلی برخوردید اما نشسته اید و منتظر کمک هستید. حتی اگر کسی دست شما را بگیرد، باز هم این خودتان اید که باید برای مشکلات تان به دنبال راه حلی باشید.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فردی دوست دارید که مدام به شما دستور دهد اما این موضوع شما را می آزارد. بهتر است در این شرایط خیلی به خودتان سخت نگیرید. بدون هیچ استرسی به کار خودتان برسید تا همه چیز بر وفق مرادتان شود. پیشنهادی به شما شده که می خواهید ردش کنید، توصیه ما به شما این است که قبل از هر تصمیمی خوب در مورد آن با یک فرد باتجربه صحبت کنید. فرصت هایی که در حال حاضر در اختیار شما قرار می گیرد محدود است، بنابراین آنها را از دست ندهید.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

پولی به دست تان رسیده که نمی دانید با آن چه کنید، بهتر است که هر چه سریع تر در مورد آن تصمیم بگیرید، در غیر این صورت از دست تان می رود، بی آنکه بدانید. شما انتخاب تان را کرده اید و به شدت در مورد آن مصمم اید به طوری که حرف دیگران را هم نشنیده می گیرید اما بد نیست که گزینه های دیگر را هم مرور کنید. شاید بهترین انتخاب را کرده باشید اما این را هم بدانید که هر چه اطلاعات شما بیشتر باشد، در مسیری که قدم می گذارید نیز موفق تر خواهید بود. خبر خوشی در مورد یکی از اعضای خانواده تان در راه است.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

انتظار شما از دیگران بسیار زیاد است اما بدانید که هر کسی زندگی خودش را دارد و آزاد است تا راه خودش را انتخاب کند. بنابراین خیلی برای رسیدن به هدف تان پاپیچ نشوید. بهتر است مراقب زندگی خودتان باشید تا سرک کشیدن بر زندگی دیگران. به زودی فردی را ملاقات می کنید که مسیر زندگی تان را تغییر می دهد. بهتر است به او اعتماد کنید. گاهی سپردن مسئولیت هایتان به دست دیگری، می تواند سرعت پیشرفت شما را بالا ببرد، بنابراین نترسید و به دیگران این اجازه را بدهید.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فردی جلو پای شما سنگی انداخته، شما نیز مدام به دنبال راه حلی برای آن هستید، از این رو به سختی می توانید روی کارهایتان تمرکز کنید. حتی اگر به آن موضوع فکر هم کنید، در حال حاضر کاری از دست تان بر نمی آید، بنابراین بهتر است که آن را فعلا رها کنید. این موضوع به طور خود به خودی برطرف خواهد شد. امروز حقیقتی برایتان روشن می شود که از شنیدن آن شوکه می شوید. نگران نباشید این تغییر اتفاقات خوش بیشتری را برای شما رقم خواهد زد.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

میان انتخاب دو نفر، یا در مورد کار یا رابطه عاطفی، گیر کرده اید. نمی دانید که به کدام جواب مثبت بدهید، بهتر است چند روز دیگر هم صبر کنید تا همه چیز برایتان روشن تر شود. به تازگی با فردی بدرفتاری می کنید اما دلیل آن را هم نمی دانید. بهتر است تا کنترل شما را به دست نگرفته، از همین حالا مهارش کنید. امروز زمان خوبی ست تا به بیرون از خانه بروید و به دنبال کارهای عقب افتاده تان باشید. هر چه انرژی دارید، برای اتمام آنها بگذارید تا باری که بر دوش تان است سبک تر شود، آنوقت راحت تر می توانید بر کارهای دیگر تمرکز کنید.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷

اگر چیزی در زندگی تان وجود دارد که آزارتان می دهد یا مانع پیشرفت تان می شود، همان حالا رهایش کنید وگرنه در آینده زندگی را به کام شما سخت تر خواهد کرد. کاری که امروز از دست تان برمی آید را انجام دهید زیرا در آینده فرصت برایش نخواهید داشت. سعی کنید که همه قدم هایتان را، به خصوص در ارتباط با دیگران، برنامه ریزی شده بردارید. به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد که آن را مدیون یکی از تلاش هایی که در گذشته کرده اید، هستید. به تلاش تان ادامه دهید تا به یکی از بزرگ ترین اهداف زندگی تان ختم شود.

         فال روزانه ۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷


گروه های زیر مجموعه سرگرمی

جالبترین ها
جالبترین ها

آخرین اخبار

آخرین وضعیت تورج لارودی و حسن حبیبی
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی درباره آخرین وضعیت تورج لارودی گفت: هرچند این پیشکسوت عرصه رسانه و کارشناس کشتی دچار بیماری عصبی و عضلانی است و فرمان اعصاب به درستی به عضلات نمی رسد، اما تلاش پزشکان بر این است تا بیماری او را کنترل کنند.
شکست دیرهنگام یاران جهانبخش برابر تاتنهام
دیدار دو تیم تاتنهام و برایتون در لیگ برتر انگلیس با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید.
بارسلونا در یک قدمی فتح لالیگا قرار گرفت
تیم فوتبال بارسلونا با شکست آلاوس تنها به یک پیروزی برای قهرمانی در لالیگا نیاز دارد.
دبیر فدراسیون بدنسازی: امیدوارم به قهرمانی آسیا اعزام شویم- نظارت بر باشگاه‌ها بر عهده ما نیست
دبیر فدراسیون بدنسازی می‌گوید نظارت بر باشگاه‌های بدنسازی و برخورد با متخلفین فروش مکمل‌های غیرقانونی بر عهده ما نیست و ادارات کل ورزش و جوانان مسئولیت این کار را بر عهده دارند.
نتانیاهو: نام شهرکی در بلندی‌های جولان را ترامپ می‌گذاریم
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، به نشان سپاس از دونالد ترامپ که ماه گذشته بلندی‌های جولان را به عنوان بخشی از اراضی اشغالی به رسمیت شناخت، یک از شهرک‌های احداثی در این منطقه اشغالی را ترامپ خواهد نامید.
داروی تمامی دردهایتان در کلام مولا علی(ع)
امام علی علیه السلام فرموده‌اند تقوای الهی پاک کننده آلودگی جان‌هایتان و روشنی بخش ضعف چشم‏هایتان و فرو نشاننده ترس و اضطراب دل‏هایتان است.
ذکری کارگشا برای جبران اعمال گذشته
ماه شعبان بهترین فرصت برای بدست آوردن گنج‌های معنوی و ذخیره ثروت در آخرت است.
بارش برف بهاری در زنجان- عکس
بارش برف در سومین روز از دومین ماه سال چهره شهر و اطراف زنجان را سفید پوش کرد.
عموهایی که در آینده تنها یک اسم از آنها باقی است
یک جامعه شناس گفت: در آینده از عموها و اقوام نزدیک تنها یک اسم باقی می‌ماند.
راهی ساده و مفید برای جوان ماندن مغز
آلزایمر و زوال عقل جزو لاینفک پیری نیستند و نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد حتی کمی ورزش هم می تواند به پیشگیری از این مشکلات مغزی کمک کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آخرین وضعیت تورج لارودی و حسن حبیبی
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی درباره آخرین وضعیت تورج لارودی گفت: هرچند این پیشکسوت عرصه رسانه و کارشناس کشتی دچار بیماری عصبی و عضلانی است و فرمان اعصاب به درستی به عضلات نمی رسد، اما تلاش پزشکان بر این است تا بیماری او را کنترل کنند.
دبیر فدراسیون بدنسازی: امیدوارم به قهرمانی آسیا اعزام شویم- نظارت بر باشگاه‌ها بر عهده ما نیست
دبیر فدراسیون بدنسازی می‌گوید نظارت بر باشگاه‌های بدنسازی و برخورد با متخلفین فروش مکمل‌های غیرقانونی بر عهده ما نیست و ادارات کل ورزش و جوانان مسئولیت این کار را بر عهده دارند.
سرقت خانوادگی با نوزاد یک ساله
ماموران انتظامی مشهد با حضور در محل سرقت زن جوانی را دستگیر کردند که نوزادی یک ساله داخل کالسکه را نیز با وسایل سرقتی حمل می کرد و در حال فرار بود.
اظهارات عجیب یک بازیگر در توجیه یک فیلم مبتذل
یک بازیگر سینما و تلویزیون، برای حمایت از فیلمی ضدخانواده، در اقدامی عجیب مقدسات دینی را دستاویز قرار داد.
۶ ترفند برای مقابله با موخوره
موخوره از جمله عارضه‌های شایعی است که کمبود مواد غذایی لازم برای موها می‌تواند این مشکل را تشدید کند.