کدام ورزشکار بیشترین درآمد تبلیغاتی را دارد؟

08:26 ۱۱۰ روز و ۱۶ ساعت پیش برترین ها 236 0

مجله دنیای ورزش تورنتو گزارشی منتشر کرده از درآمدهای ورزشکاران از کارهای تبلیغاتی.

برترین ها

ایران ورزشی: این روزها ستاره‌ها یکی از بهترین راه‌های درآمدزایی شان شده است حضور در تبلیغات شرکت های مختلف. قانونی که بیش از یک دهه ممنوعیت داشت و حقی که آنها به خاطر قوانین عجیب و غریب از آن ها سلب شده بود، از سال ۹۳ به آنها برگردانده شد.
از این سال معاون وقت مطبوعاتی اعلام کرد ستاره ها می‌توانند برای حمایت از کالاهای دولتی در بیلبوردها حاضر باشند.
از آن زمان این چرخه دوباره پیش روی سلبریتی‌ها قرار گرفت و البته روز به روز این درآمدزایی برای شان افزایش پیدا کرد. حالا و در این روزها البته قرارداد تبلیغاتی بعضی از این ستاره‌ها خیلی بیشتر از درآمدهای دیگر‌شان است.
قرارداد پر سر و صدای کارلوس کی‌روش در میان قراردادهای تبلیغاتی که ستاره‌های مختلف بسته‌اند؛ قرارداد کارلوس کی‌روش با بانک سامان یکی از خبرسازترین ها بود. قراردادی که رقم یک ساله‌اش را حدود دو میلیون دلار تخمین زده بودند. رقمی که هیچ گاه تکذیب نشد.
در زمان بسته شدن این توافق نامه البته عددش خیلی کمتر می افتاد ولی فاصله بین دلار ۳۹۰۰ تومانی تا ۱۸ هزار تومانی احتمالا کابوسی را برای این بانک ایجاد کرده است.
قراردادی که گفته شده به واسطه یک رستوران دار معروف منعقد شده است. مالک رستوران لئون که از افراد شناخته شده پیشین در تبلیغات بازرگانی فوتبال بود.
کی روش با این قرارداد در ویدئوهای تبلیغاتی بانک ، کنفرانس ها و بیلبوردهای شان حاضر شد و هنوز هدر همه تبلیغات این سایت است. قرارداد او تقریبا برابر با قرارداد سالانه اش با فدراسیون فوتبال بود .
حالا با این قیمت تمام شده، قرارداد کی روش شاید برای آنها گرانتر از قراردادشان با تیم ملی والیبال هم در آمده اما آنها این طور نشان می دهند که از ایده تبلیغاتی شان راضی هستند.
ساعت گلزار بر دستان برانکو! وینفرد شفر آلمانی برای اینکه طعنه بزند به برانکو، می گوید او‌ در ایران اسپانسر دارد و می تواند حتی به هم بازیکنانش ساعت هدیه بدهد اما من اوضاعم این قدری خوب نیست! وینفرد شفر حدودا از دو سال قبل در ایران اسپانسر گرفته است. اسپانسری که همزمان اسپانسر مالی محمدرضا گلزار هم هست . گلزار از دو سال قبل برای بازی در تمام فیلم هایی که این ساعت را به دست می کرده ، بیش از ۳ میلیارد تومان عایدی داشته است. این قرارداد برای برانکو هم گفته شده رقمش چند صد هزار دلاری است که حالا می توان گفت سر به فلک کشیده است!
علی دایی دو میلیارد تومانی! علی دایی را این روزها در تهران روی بیلبوردهای شهر زیاد می توان دید. او همیشه یک چهره جذاب برای اسپانسرها بوده است.
او در ۵ ساله گذشته برندهای زیادی را روی بیلبودها برده است که این آخرینش یک شرکت و اپلیکیشن موبایلی است برای گرفتن تاکسی. قرارداد دایی با دینگ را حدود ۲ میلیارد تومان تخمین زده اند . قراردادی که رقمش برابر است با رقمی که او به ازای هر سال نشستن روی نیمکت مربیگری می گیرد.
قرارداد درصدی کاپیتان کیا مهدی مهدوی کیا قرارداد خاصی را با یک اسپانسر بستنی و محصولات لبنیاتی بسته است. قراردادی که بر اساس آن او درآمدی کسب می کند چند میلیاردی که تقریبا تمامش صرف آکادمی فوتبال می شود.
او قرار شده روی بیلبوردها باشد، در تبلیغات ویدئویی و تلویزیونی شرکت کند و متن قرارداد هم طوری تنظیم شده که به ازای هر تعداد افزایش فروش محصولات پس از شروع کمپین کاپیتان کیا ، درصدی مجزا برای او آورده دارد.
مهدی البته می گوید:«من تقریبا در این مدت هرچه در آوردم را گذاشتم در آکادمی کیا و خوشحالم و حتی شرکتی که اسپانسرم شده و قرارداد دو ساله داریم برای تعدادی از بازیکنان شهرستانی ام این امکان را فراهم کرده تا خانواده های شان بیایند و در کارخانه شان کار کنند.»
کاپیتان کیا که حالا خودش یکی از مربیان زیر ۲۱ ساله های هامبورگ است، بیش از ۲۰۰ بچه با استعداد را از سراسر کشور جمع کرده و فوتبال یادشان می دهد.
مهدی رحمتی و دوستان دیگر گروهی که این روزها از میان ستاره های ورزشی روی بیلبوردها هستند و قرارداد جاری دارند؛ مهدی رحمتی با کمال کامیابی نیا و کیمیا علیزاده هستند. قرارداد این سه البته خیلی رقم زیادی ندارد . آنها که این روزها روی بیلبورد هستند قراردادهایی بین ۳۰۰ تا ۵۰ میلیون تومان بسته اند که خیلی چشمگیر نیست اما آنها هم درآمد درصدی کارمزدی از این قرارداد به ازای هر تعداد افزایش تعداد بیمه شونده های شرکت بدست می آورند.
ستاره‌های روی بیلبورد این چند سال! خیلی از بازیکنان و ورزشکارها ، این سال ها در صف ستاره های روی بیلبورد بودند. کریم باقری خمیردندان تبلیغ کرده، احمدرضا عابدزاده موتور، بهداد سلیمی و بقیه هم تقریبا تبلیغاتی از این دست داشتند و هر کدام درآمدهایی داشتند از ۱۰۰ میلیون تا ۳۰۰ میلیون تومان حتی قرارداد بهرام رادان با چرم نوین هم بیش از ۳۰۰ میلیون تومان نبود!


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

فضای مجازی برای حقانیت ارزش های انقلابی استفاده شود
سمنان- ایرنا- معاون پارلمانی آستان قدس رضوی استان سمنان گفت: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ظرفیت خوبی برای بیان حقانیت و دستاوردهای انقلاب در مقابله با جنگ روانی دشمن است.
همت مردم عامل اصلی پیشرفت بیله سوار است
اردبیل - ایرنا- امام جمعه بیله سوار اصلی ترین عامل پیشرفت این شهرستان را همت مردم دانسته و تاکید کرد: امروز باید مهم ترین دغدغه مردم منطقه عمران، آبادانی و زیبایی شهرباشد.
برخورد خودروی کترینگ با بال هواپیما در فرودگاه مهرآباد
برخورد خودروی کترینگ هواپیمایی تابان با بال هواپیمای این شرکت هواپیمایی خسارت چندانی نداشت و مسافران آن با هواپیمای دیگری عازم مقصد خود شدند.
امروز نیازمند قیام روشنگری در کشور هستیم
قم- ایرنا- عضو پژوهشگران اقتصاد مقاومتی، FATF را بستر نفوذ، استعمار نو و عامل تسلط آمریکا بر ایران دانست و گفت: امروز نیازمند قیام روشنگری در کشور می باشیم
آشنا: برجام نه ورسای است نه ویتنام
مشاور رئیس‌جمهوری تاکید کرد: برجام نه ورسای و نه ویتنام است؛ آمریکایی‌ها و ایرانی‌ها در برجام بدون شلیک گلوله به یک توافق برد - برد تن دادند؛ همین برابری حقوق و دستاوردها در برجام است که از دید ترامپ "وحشتناک " تلقی می‌شود.
امام جمعه نیر بر رفع مشکلات آموزش و پرورش تاکید کرد
اردبیل - ایرنا - امام جمعه نیر بر فراهم کردن امکانات آموزش مناسب و استفاده بهینه از دانش و فناوری روز برای پیشرفت جایگاه علمی دانش آموزان توسط معلمان تاکید کرد.
انقلاب اسلامی ایران تمام معادلات ابرقدرتها را به هم ریخت
شهرری- ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: انقلاب اسلامی ایران موجب از بین رفتن تمامی معادلات، توطئه ها و نقشه های ابرقدرتها علیه کشورهای ستمدیده به ویژه کشورهای منطقه شد.
دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه «تعلیم و تربیت»
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دستاوردهای قابل توجهی در حوزه تعلیم و تربیت هستیم که این موارد بیانگر پیشرفت‌های فراوانی در این حوزه است.
ایستادگی در برابر وابستگی مهمترین آرمان انقلاب ایران است
تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان قرچک گفت: شعار « استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی » آرمانی انقلابی است که تنها در ایستادگی مقابل وابستگی معنا پیدا می کند.
انتخابات باید نخبه ها را بر مسند کار آورد
اردبیل - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: انتخابات باید بتواند نخبه ها را بر مسند کار آورد در غیر این صورت مردم سالاری ما با غربی ها هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه «تعلیم و تربیت»
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دستاوردهای قابل توجهی در حوزه تعلیم و تربیت هستیم که این موارد بیانگر پیشرفت‌های فراوانی در این حوزه است.
۲۹ دی ۱۳۵۷؛ برگزاری تظاهرات میلیونی اربعین
جمعه ۲۹ دی ۱۳۵۷؛ برگزاری تظاهرات میلیونی به درخواست امام در تهران و شهرستان‌ها مهم‌ترین خبر امروز بود.
وقتی عکس «فرهاد» مانع مجوز شد
«من دلم سخت گرفته‌ست از این میهمان‌خانه مهمان‌کش روزش تاریک که به جان هم نشناخته، انداخته است، چند تن خواب آلود، چند تن ناهموار، چند تن ناهشیار...»
چرا شهره سلطانی فیلمش را در شبکه خانگی عرضه کرد؟
شهره سلطانی کارگردان فیلم سینمایی «کوتاه مثل زندگی» که به تازگی در شبکه نمایش خانگی عرضه شده است،بیان کرد: اگر من هم فیلمی مفرح برای سینما یا حتی نمایش خانگی ساخته بودم الان شرایط بهتری داشتم. متاسفانه خیلی سلیقه‌ای و شخصی به آثار نگاه می‌شود و توجهی ندارند که چقدر برای آن زحمت کشیده شده. من در آخرین صحبت‌هایی که با گروه سینمایی «هنروتجربه» داشتم و پرسیدم که چرا این اثر به نمایش نرسید؟! آنها بیان کردند که "سلیقه" ما این بوده است.
تجربه سال‌ها پرهیز از واژگان غیرپارسی
میرجلال‌الدین کزازی درباره تجربه سال‌ها پرهیز از به‌کار بردن واژگانی غیر از واژگان پارسی سخن گفت.
آمار جالب مهاجم ساوتهمپتون؛ هر مربی، یک گل!
سولاری: ایسکو؟ صد بار به این سوال پاسخ داده‌ام
بازگشت عقیل اعتمادی به آلمیره سیتی
پیروزی پُرگل امیدها برابر کویت
المعزعلی؛ اولین آقای گل غیرآسیایی جام ملت‌ها
سویا - بارسلونا، در یک چهارم نهایی جام حذفی
واکنش کلوپ به رکورد فوق العاده لیورپول
حمایت تمام قدِ محمد تقوی از کی‌روش
ساری: آرسنال همان تیم ابتدای فصل نیست
مرزبان: خائنان خاکستری اطراف تیم ملی هستند