علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

08:34 ۱۱۰ روز و ۳ ساعت پیش برترین ها 1,230 0
         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

گاهی به زندگی‌تان و خودتان شک می‌کنید، روز‌هایی احساس خوبی ندارید و از خودتان راضی نیستید و ...، همه‌ی این‌ها یعنی اینکه همچنان تمایل دارید رشد کنید و کامل شوید. یعنی می‌توانید خویش آگاهی‌تان را پویا نگه دارید و هدفمند باشید.

برترین ها

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی:

صورتحساب‌های این ماه را پرداخت کرده‌اید

حتی شاید توانسته باشید مقداری هم پس انداز کنید. فرقی نمی‌کند مبلغ صورتحساب‌ها چقدر بوده یا چه اندازه تاخیر داشته‌اید مهم این است که بالاخره این کار را انجام داده‌اید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

خودتان را گاهی زیر سوال می‌برید

گاهی به زندگی‌تان و خودتان شک می‌کنید، روزهایی احساس خوبی ندارید و از خودتان راضی نیستید و ...، همه‌ی اینها یعنی اینکه همچنان تمایل دارید رشد کنید و کامل شوید. یعنی می‌توانید خویش آگاهی‌تان را پویا نگه دارید و هدفمند باشید. بهترین آدمها کسانی هستند که در پایان روز از خود می‌پرسند: شاید راه بهتری هم برای انجام کارهایم وجود داشته باشد، چرا که نه؟!

شغلی دارید

فرقی نمی‌کند روزی چند ساعت کار می‌کنید و چقدر حقوق می‌گیرید، به هر حال شما پولی در می‌آورید که در هزینه‌ها کمک‌تان می‌کند، غذایی برای خوردن فراهم می‌کنید، لباسی برای پوشیدن و سقفی که در زیر آن آرامش داشته باشید. مهم نیست اوضاع جوری که انتظار داشتید پیش نمی‌رود، گاهی واقعا تقصیر شما نیست. شما باید بابت استقلالی که دارید و می‌توانید از پس خودتان بربیایید، به خودتان احترام بگذارید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

برای پرداختن به کاری که دوست دارید وقت دارید

حتی اگر کار مورد علاقه‌تان «لم دادن روی کاناپه و تماشای سریال محبوب‌تان» باشد!

نگران وعده‌ی بعدی غذای‌تان نیستید

چیزهایی برای خوردن در یخچال یا کابینت آشپزخانه‌تان دارید و می‌توانید انتخاب کنید چه بخورید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

از غذایی که می‌خورید لذت می‌برید

صرفا برای بقا غذا نمی‌خورید؛ خوردن برای‌تان لذتبخش است.

یکی دو دوست واقعا صمیمی دارید

خیلی‌ها تعداد دوست‌ها برای‌‌شان مهم است اما بالاخره می‌فهمند که این تعداد دوستان نیست که دلگرم‌شان می‌کند بلکه کیفیت دوستی‌شان است که پشتوانه‌شان می‌شود. دوستانی که با شما گرم و صمیمی‌اند، شما را قبول دارند و در روزهای خوشی و ناخوشی کنارتان هستند، سرمایه‌های واقعی‌اند و اگر شما حتی فقط یکی دو تا از این دوستان داشته باشید سرمایه دارید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

همان آدمی نیستید که پارسال بودید

همیشه چیزهایی هست که بخواهید آنها را یاد بگیرید، مشغول‌شان شوید و می‌توانید راههای بهتر شدن و تغییر کردن را پیدا کنید. این خیلی ارزشمند است.

همیشه فرصتی برای سرگرمی و شاد بودن پیدا می‌کنید، هر چند جزئی

شاید سالها باشد که به کنسرت نرفته‌اید اما گاهی برای خودتان کتاب می‌خرید، به یک سفر یک روزه به شهر مجاور می‌روید و مجبور نیستید تمام ساعت‌های روز را کار کنید تا زنده بمانید!

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

زیاد درگیر تیپ و ظاهرتان نیستید

مثل خیلی‌ها مدام استرس ِ «چی بپوشم» ندارید! همین که سر و وضع‌تان مرتب و معقول باشد برای‌تان کافیست و اگر به جشن عروسی دعوت شوید، کام‌تان را با وسواس نشان دادن نسبت به لباس و آرایش و ... تلخ نمی‌کنید و بلدید به خوبی از شادی‌ها لذت ببرید و در عین حال در نوع خودتان بهترین باشید و در حد خودتان بدرخشید.

حس ششم‌تان خوب کار می‌کند

همیشه هوشیار و آگاه بودن صفت بسیار مهم و به درد بخوری است که باید بابت داشتن آن به خود ببالید. اینکه بتوانید با خود واقعی‌تان ارتباط برقرار کنید و حس کنید چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست، یعنی چند قدم جلوتر از بقیه‌اید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

بابت گذشته خودتان را سرزنش نمی‌کنید و تاسف نمی‌خورید

خیلی اوقات آدمها گذشته‌شان را مدام با خود حمل می‌کنند و زمان حال‌شان آغشته به تلخی‌ها و شکست‌های گذشته‌ است. رها نشدن از گذشته، کودک درون را می‌کُشد. اما شما تنها چیزی که از گذشته با خود دارید، عبرت‌هایی است که از اشتباهات خود گرفته‌اید، پس حالا انسان بهتری هستید با حال خوب!

فضایی متعلق به خودتان دارید

لزوما این فضا نباید یک خانه یا آپارتمان مستقل باشد (اگر باشد که عالیست!). شما به یک اتاق، یک گوشه، یک میز یا هر فضای کوچکی که بتوانید در آن استراحت کنید و تمرکز داشته باشید نیاز دارید؛ جایی که بتوانید فرمانروای دنیای کوچک خودتان باشید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

از روابط سمی بیرون زده‌اید

تقریبا همه‌ی ما افرادی را در اطراف خود داریم که حال‌مان را بد می‌کنند، مهم این است که مهارت فاصله گرفتن از آنها را بلد باشیم. اگر می‌توانید خودتان را از این آدمها و روابط ناسالم نجات دهید پس قوی و دانا هستید.

علاقه‌مندی‌هایی دارید

علاقه‌مندی‌های شما ممکن است داشتن یک زندگی شادتر، حفظ روابط دوستانه، فیلم تماشا کردن، عضویت در گروههای اجتماعی و یا هر چیز دیگری باشد؛ اگر موضوعاتی در زندگی‌تان وجود دارد که همیشه اشتیاق کشف تازه‌هایش را دارید پس زندگی‌تان خوب پیش می‌رود.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

بلدید از خودتان چطور مراقبت کنید

می‌دانید به چند ساعت خواب نیاز دارید تا شاداب باشید، می‌دانید وقتی دل‌تان آزرده است و غمگینید به چه کسی مراجعه کنید، می‌دانید چه چیزی حال‌تان را خوب می‌کند و ...

هدف دارید و برایش سخت تلاش می‌کنید

حتی اگر واقعا خسته‌اید و احساس می‌کنید انگار کیلومترها دویده‌اید، باز هم رویای‌تان پُررنگ است و به شما انگیزه می‌دهد.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

اما انعطاف ناپذیر و بی‌گذشت نیستید

شادترین و سازگارترین آدمها کسانی هستند که می‌دانند با شرایط چگونه تا کنند و از هر موقعیتی، ایده آلش را بسازند، آنها به موقع حساس و دقیق‌اند و به موقع سهل گیر و انعطاف پذیر.

ناکامی‌هایی را پشت سرگذاشته‌اید

شما می‌توانید چالش‌های اکنون‌تان را با چالش‌هایی که قبلا داشته‌اید و از پس‌شان برنیامده‌اید مقایسه کنید و به خودتان این اطمینان را بدهید که با تجربه شده‌اید. شما درک می‌کنید که زندگی راحت‌تر نشده، بلکه این شما هستید که باهوش‌تر و قوی‌تر شده‌اید.


گروه های زیر مجموعه سبک زندگی

لباس و مد
لباس و مد

آخرین اخبار

خالکوبی‌های عجیب و غریب زندانیان در شوروی
زندانیان در زندان‌های شوروی خالکوبی را زندگینامه خود می‌دانستند. زندگی‌ سراسر خونریزی، خشونت و جنایت برای آنان افتخار محسوب می‌شد.
قدیمی‌ترین نسخه‌های پزشکی تاریخ
یکی از ایرادات این نسخ این است که نسبت مواد سازنده دارو، هیچ جا ذکر نشده است. این مطلب را البته پاره‌ای به خاطر رازداری حرفه‌ای می‌دانند تا مردم عادی و دیگر رقیبان همکار، نتوانند خود رأسا دارو بسازند. عده‌ای هم البته معتقدند که در ان زمان کمیت اجزا، زیاد مهم نبود.
تصاویر فوق العاده زیبای اقیانوس در سال ۲۰۱۸
«مت بورگس» عکاس استرالیایی عکس‌های فوق العاده زیبایی از اقیانوس‌ گرفته است. همه این عکس‌ها در شبه‌جزیره مورنینگتون در استرالیا گرفته شده است.
برای «آریان»، خاطره جمعی یک نسل
‏«این گروه برای بچه‌هاست»، «اینها خودی هستند، برای همین هم توانسته‌اند مجوز بگیرند و ‏آلبوم بدهند و کنسرت اجرا کنند»، «با این نوع موسیقی و اختلاط دختر و پسر دارند قبح‌شکنی ‏می‌کنند و اهداف دیگری پشت ماجراست، موسیقی فقط بهانه است».
محبوب‌ترین‌های تلویزیون در زمستان ۹۷
بر‭ ‬اساس ‬‭ ‬نظرسنجی‭ ‬که‭ ‬در‭ ‬۱۰‭ ‬دی‌‭ ‬با‭ ‬نمونه‭ ‬آماری‭ ‬۴۰۴‭ ‬نفر‭ ‬از‭ ‬افراد‭ ‬۱۵ سال‭ ‬و‭ ‬بالاتر‭ ‬ساکن‭ ‬شهر‭ ‬تهران‭ ‬به‭ ‬انجام‭ ‬رسیده‭ ‬است، ‭ ‬۷۸‭ ‬درصد‭ ‬از‭ ‬پاسخگویان‭ ‬بیننده‭ ‬حداقل‭ ‬یکی‭ ‬از‭ ‬برنامه‌های‭ ‬شاخص‭ ‬شبکه‌های‭ ‬سیمای‭ ‬رسانه‭ ‬ملی‭ ‬بوده‌اند‭
ضعیف‌ترین قسمت‌های پایانی سریال‌های تلویزیونی
تمام کردن یک سریال تلویزیونی کار سختی است، به خصوص اگر که مدت زیادی در حال پخش باشد. یک قسمت پایانی خوب باید حال و هوای کل سریال را داشته باشد و در عین حال ماجرا‌های سریال را به انتها برساند. اما اکثر اوقات سریال‌ها از پس این کار بر نمی‌آیند و بسیاری از سریال‌های موفق و قوی تاریخ تلویزیون، خیلی بد تمام شدند.
سونوگرافی آنومالی چیست؟
سه تا سه ماهه در دوران بارداری وجود دارد و هر سه ماهه در دوران زایمان اهمیت دارد. ضروری است که اسکن های مختلف و بررسی های بهداشتی در طی 9 ماهه انجام شود تا اطمینان حاصل شود که رشد کودک طبیعی در مسیر است. تست آنومالی یا اسکن در سه ماهه دوم بارداری به طور عمده برای پیگیری پیشرفت رشد جنین انجام می شود.
رژیم کتوژنیک یا مدیترانه‌ای؟ کدامیک برایتان مناسب‌تر است؟
اگر شما هم مانند میلیون‌ها نفر دیگری که به دنبال شیوه‌ی جدیدی از تغذیه هستند سعی دارید رژیم غذایی مناسبی برای خودتان پیدا کنید، شاید رژیم کتوژنیک که این روز‌ها شهرت زیادی پیدا کرده توجه شما را به خود جلب کرده باشد
شیره خرما؛ جایگزین طبیعی عسل و میان وعده دانش آموزان
شیره خرما یکی از آن جایگزین‌های سالم و طبیعی عسل و قند است که علاوه بر داشتن قند دارای خواص مفید خرما نیز هست. در جنوب ایران یکی از خوراکی‌های سنتی و اصیل ارده شیره است که در واقع تلفیقی از شیره خرما و ارده کنجد است.
مرغ چوبی؛ غذای هیجان انگیز مخصوص بچه‌ها
سینه مرغ از غذا‌های مقوی و خوشمزه است که به انواع مختلف پخته می‌شود. این مدل مرغ چوبی برای تشویق بچه‌ها به غذا خوردن مناسب است. مرغ‌ها را به شکل بستنی چوبی تهیه کنید و بچه‌ها را سورپرایز کنید.

پر بازدید ترین اخبار امروز

دفاع تراکتوری‌ها از خرج‌های میلیاردی زنوزی
رئیس هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی با بیان این موضوع که باشگاه تبریزی دولتی نیست از خرج‌هایی که طی این مدت انجام شده دفاع کرد.
عربستان - قطر؛ بازی سیاسی در ابوظبی
چهاردهمین روز از مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا امشب با برگزاری چهار دیدار پیگیری خواهد شد.
کاملا سفید، کاملا زمستان؛ برف در ۲۹ استان
سازمان هواشناسی کشور برای امروز در ۲۹ استان کشورمان بارش "برف و باران" پیش‌بینی کرد.
برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی آثار زیان‌باری برای زیست شهری دارد
عضو شورای شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه در مصلی آثار زیان‌باری برای زیست شهری دارد و وضعیت ترافیک را تشدید می‌کند.
راز نگاه مرموز «مونالیزا» فاش شد
بسیاری معتقدند چشم‌های نقاشی «‌مونالیزا» اثر «لئوناردو داوینچی»‌ هنگامی که در سراسر اتاق حرکت می‌کنند آنها را دنبال می‌کند. این پدیده با نام «‌اثر مونالیزا» شناخته شده است اما تحقیقات جدید چنین ادعایی را رد می‌کند.
کاربرد‌های غیر خوراکی شکر؛ دشمن کرم و نگهدارِ پنیر
همه بازنده‌ها این ویژگی‌ها را دارند
مهارت‌های مدیریت بدون ژن خوب
رالی زیرزمینی شوماخر‌های تهرانی!
مافیا چه کسانی هستند؟
دلایل بی انگیزگی و راهکار‌های مقابله با آن‌ها
کار‌هایی که باید تا قبل از ۴۰ سالگی انجام دهید
چگونه در «بهشت‌زهرا» ساکن می‌شویم؟
هنر حفظ کردن دوست و پیدا کردن دوست‌های جدید
ویدیو‌های جنجالی فضای مجازی؛ کتک کاری و شلوار ۲۶۰هزار تومانی