علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

08:34 ۴۷ روز و ۵ ساعت پیش برترین ها 756 0
         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

گاهی به زندگی‌تان و خودتان شک می‌کنید، روز‌هایی احساس خوبی ندارید و از خودتان راضی نیستید و ...، همه‌ی این‌ها یعنی اینکه همچنان تمایل دارید رشد کنید و کامل شوید. یعنی می‌توانید خویش آگاهی‌تان را پویا نگه دارید و هدفمند باشید.

برترین ها

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی:

صورتحساب‌های این ماه را پرداخت کرده‌اید

حتی شاید توانسته باشید مقداری هم پس انداز کنید. فرقی نمی‌کند مبلغ صورتحساب‌ها چقدر بوده یا چه اندازه تاخیر داشته‌اید مهم این است که بالاخره این کار را انجام داده‌اید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

خودتان را گاهی زیر سوال می‌برید

گاهی به زندگی‌تان و خودتان شک می‌کنید، روزهایی احساس خوبی ندارید و از خودتان راضی نیستید و ...، همه‌ی اینها یعنی اینکه همچنان تمایل دارید رشد کنید و کامل شوید. یعنی می‌توانید خویش آگاهی‌تان را پویا نگه دارید و هدفمند باشید. بهترین آدمها کسانی هستند که در پایان روز از خود می‌پرسند: شاید راه بهتری هم برای انجام کارهایم وجود داشته باشد، چرا که نه؟!

شغلی دارید

فرقی نمی‌کند روزی چند ساعت کار می‌کنید و چقدر حقوق می‌گیرید، به هر حال شما پولی در می‌آورید که در هزینه‌ها کمک‌تان می‌کند، غذایی برای خوردن فراهم می‌کنید، لباسی برای پوشیدن و سقفی که در زیر آن آرامش داشته باشید. مهم نیست اوضاع جوری که انتظار داشتید پیش نمی‌رود، گاهی واقعا تقصیر شما نیست. شما باید بابت استقلالی که دارید و می‌توانید از پس خودتان بربیایید، به خودتان احترام بگذارید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

برای پرداختن به کاری که دوست دارید وقت دارید

حتی اگر کار مورد علاقه‌تان «لم دادن روی کاناپه و تماشای سریال محبوب‌تان» باشد!

نگران وعده‌ی بعدی غذای‌تان نیستید

چیزهایی برای خوردن در یخچال یا کابینت آشپزخانه‌تان دارید و می‌توانید انتخاب کنید چه بخورید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

از غذایی که می‌خورید لذت می‌برید

صرفا برای بقا غذا نمی‌خورید؛ خوردن برای‌تان لذتبخش است.

یکی دو دوست واقعا صمیمی دارید

خیلی‌ها تعداد دوست‌ها برای‌‌شان مهم است اما بالاخره می‌فهمند که این تعداد دوستان نیست که دلگرم‌شان می‌کند بلکه کیفیت دوستی‌شان است که پشتوانه‌شان می‌شود. دوستانی که با شما گرم و صمیمی‌اند، شما را قبول دارند و در روزهای خوشی و ناخوشی کنارتان هستند، سرمایه‌های واقعی‌اند و اگر شما حتی فقط یکی دو تا از این دوستان داشته باشید سرمایه دارید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

همان آدمی نیستید که پارسال بودید

همیشه چیزهایی هست که بخواهید آنها را یاد بگیرید، مشغول‌شان شوید و می‌توانید راههای بهتر شدن و تغییر کردن را پیدا کنید. این خیلی ارزشمند است.

همیشه فرصتی برای سرگرمی و شاد بودن پیدا می‌کنید، هر چند جزئی

شاید سالها باشد که به کنسرت نرفته‌اید اما گاهی برای خودتان کتاب می‌خرید، به یک سفر یک روزه به شهر مجاور می‌روید و مجبور نیستید تمام ساعت‌های روز را کار کنید تا زنده بمانید!

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

زیاد درگیر تیپ و ظاهرتان نیستید

مثل خیلی‌ها مدام استرس ِ «چی بپوشم» ندارید! همین که سر و وضع‌تان مرتب و معقول باشد برای‌تان کافیست و اگر به جشن عروسی دعوت شوید، کام‌تان را با وسواس نشان دادن نسبت به لباس و آرایش و ... تلخ نمی‌کنید و بلدید به خوبی از شادی‌ها لذت ببرید و در عین حال در نوع خودتان بهترین باشید و در حد خودتان بدرخشید.

حس ششم‌تان خوب کار می‌کند

همیشه هوشیار و آگاه بودن صفت بسیار مهم و به درد بخوری است که باید بابت داشتن آن به خود ببالید. اینکه بتوانید با خود واقعی‌تان ارتباط برقرار کنید و حس کنید چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست، یعنی چند قدم جلوتر از بقیه‌اید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

بابت گذشته خودتان را سرزنش نمی‌کنید و تاسف نمی‌خورید

خیلی اوقات آدمها گذشته‌شان را مدام با خود حمل می‌کنند و زمان حال‌شان آغشته به تلخی‌ها و شکست‌های گذشته‌ است. رها نشدن از گذشته، کودک درون را می‌کُشد. اما شما تنها چیزی که از گذشته با خود دارید، عبرت‌هایی است که از اشتباهات خود گرفته‌اید، پس حالا انسان بهتری هستید با حال خوب!

فضایی متعلق به خودتان دارید

لزوما این فضا نباید یک خانه یا آپارتمان مستقل باشد (اگر باشد که عالیست!). شما به یک اتاق، یک گوشه، یک میز یا هر فضای کوچکی که بتوانید در آن استراحت کنید و تمرکز داشته باشید نیاز دارید؛ جایی که بتوانید فرمانروای دنیای کوچک خودتان باشید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

از روابط سمی بیرون زده‌اید

تقریبا همه‌ی ما افرادی را در اطراف خود داریم که حال‌مان را بد می‌کنند، مهم این است که مهارت فاصله گرفتن از آنها را بلد باشیم. اگر می‌توانید خودتان را از این آدمها و روابط ناسالم نجات دهید پس قوی و دانا هستید.

علاقه‌مندی‌هایی دارید

علاقه‌مندی‌های شما ممکن است داشتن یک زندگی شادتر، حفظ روابط دوستانه، فیلم تماشا کردن، عضویت در گروههای اجتماعی و یا هر چیز دیگری باشد؛ اگر موضوعاتی در زندگی‌تان وجود دارد که همیشه اشتیاق کشف تازه‌هایش را دارید پس زندگی‌تان خوب پیش می‌رود.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

بلدید از خودتان چطور مراقبت کنید

می‌دانید به چند ساعت خواب نیاز دارید تا شاداب باشید، می‌دانید وقتی دل‌تان آزرده است و غمگینید به چه کسی مراجعه کنید، می‌دانید چه چیزی حال‌تان را خوب می‌کند و ...

هدف دارید و برایش سخت تلاش می‌کنید

حتی اگر واقعا خسته‌اید و احساس می‌کنید انگار کیلومترها دویده‌اید، باز هم رویای‌تان پُررنگ است و به شما انگیزه می‌دهد.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

اما انعطاف ناپذیر و بی‌گذشت نیستید

شادترین و سازگارترین آدمها کسانی هستند که می‌دانند با شرایط چگونه تا کنند و از هر موقعیتی، ایده آلش را بسازند، آنها به موقع حساس و دقیق‌اند و به موقع سهل گیر و انعطاف پذیر.

ناکامی‌هایی را پشت سرگذاشته‌اید

شما می‌توانید چالش‌های اکنون‌تان را با چالش‌هایی که قبلا داشته‌اید و از پس‌شان برنیامده‌اید مقایسه کنید و به خودتان این اطمینان را بدهید که با تجربه شده‌اید. شما درک می‌کنید که زندگی راحت‌تر نشده، بلکه این شما هستید که باهوش‌تر و قوی‌تر شده‌اید.


گروه های زیر مجموعه سبک زندگی

لباس و مد
لباس و مد

آخرین اخبار

بازگشت امنیت به خطوط پرواز پرندگان مهاجر در مازندران
ساری- ایرنا- یگان حفاظت محیط زیست مازندران روز پنجشنبه با جمع آوری صدها رشته تور هوایی شکارچیان در شهرستان فرویدونکنار به عنوان مهم ترین زیستگاه زمستانی پرندگان مهاجر، آسمان منطقه را برای پرواز این پرندگان امن کرد.
شیوه کنونی اموزش پیش دبستان ما را به مقصد نمی رساند
ساری - ایرنا - معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: تحقیقات در مورد بچه های بازمانده از تحصیل نشان می دهد تعداد زیادی کودکان پیش از دبستان داریم که به خدمات آموزشی دسترسی ندارند و شیوه کنونی آموزش پیش دبستان، ما را به سر منزل مقصود نمی رساند.
140 هزار کارت سوخت در زاهدان باطل شد
زاهدان - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 140 هزار کارت سوخت در این استان برای جلوگیری از قاچاق باطل شد.
400 قطعه پلیکان سفید در تالاب «کانی برازان» مشاهده شد
مهاباد- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: کارشناسان این اداره در پایش های خود در تالاب بین المللی کانی برازان مهاباد 400 قطعه پلیکان سفید مهاجر را مشاهده کردند.
مجتمع طلای موته اصفهان توسعه می یابد
اصفهان- ایرنا - مدیرعامل مجتمع تولیدی طلای موته اصفهان گفت: 2 طرح توسعه ای بازچرخانی آب و استحصال طلا از سد باطله قدیمی با هدف حفظ منابع آبی و استفاده از مواد زائد در این واحد تولیدی اجرا می شود.
فرصت استثنایی برای اشتغال دانش آموختگان یزدی فراهم شد
یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: با استقرار 70 درصد بخش های یک مجموعه بزرگ تولید قطعات مورد نیاز صنایع نفت و گاز کشور در محدوده منفصله منطقه ویژه اقتصادی یزد، زمینه اشتغال تعداد زیادی دانش آموخته استان فراهم خواهد شد.
ایران بودجه مناسبی برای توسعه معماری سازمانی هزینه کند
شیراز- ایرنا- مشاور ارشد اهل کره جنوبی در حوزه معماری سازمانی گفت: گرایش ایران به معماری سازمانی در پیشرفت تکنولوژیک کشور بسیار راهگشاست اما متاسفانه بودجه مناسبی برای این کار در نظر گرفته نشده است در حالی که باید در این مورد هزینه کند.
اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است
قزوین – ایرنا – فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است و خیلی زود از تصور، نابودی محض و اتمام این قدرت شیطانی فرا خواهد رسید.
زیرساخت های لازم برای توسعه روابط فرهنگی با روسیه فراهم است
مسکو -ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: خوشبختانه زیرساخت های لازم برای توسعه مبادلات فرهنگی میان تهران و مسکو فراهم شده است و ایران و روسیه می توانند در زمینه های متعدد روابط فرهنگی خود را گسترش دهند.
وزیر برگزیت انگلیس استعفا کرد
لندن-ایرنا-'دومینیک راب' Dominic Raab وزیر 'برگزیت' انگلیس روز پنجشنبه و در واکنشی اعتراضی به اقدام شب گذشته اعضای دولت این کشور مبنی بر موافقت با پیش نویس موافقتنامه خروج از اتحادیه اروپا، از مقام خود کناره گیری کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آخرین وضعیت بارش‌های ایران+جدول
بیشترین میزان رشد بارش‌ها در سال آبی جاری نسبت به سال آبی گذشته (سال آبی ۹۷-۹۶) مربوط به حوضه آبریز قره قوم (شمال شرقی کشور) و حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان (جنوب کشور) است.
عکس ساده اما لوکس «سحر قریشی»
سحر قریشی با انتشار این عکس نوشت:زندگی زیباست ساده لباس بپوش، ساده راه برو ولی در برخورد با دیگران ساده نباش زیرا سادگیت را نشانه میگیرند برای در هم شکستن ِ غرورت.
پیامک‌های پیکسل ۳ خود به خود حذف می‌شوند!
به نظر می‌رسد گوگل هنوز توانایی عرضه یک گوشی بدون نقص را ندارد. از پیکسل نسل اول و دوم گرفته و حالا پیکسل نسل سوم، شاهد انواع و اقسام مشکلات عجیب و غریب هستند که البته اغلب با بروزرسانی نرم‌افزاری هم قابل حل بوده‌اند.
نامزد‌های The Game Awards ۲۰۱۸
حدود سه هفته تا رویداد سالانه‌ی The Game Awards فاصله داریم؛ مراسمی که در تجلیل از بهترین بازی‌های سال و با همکاری شرکت‌ها و فعالان مختلف صنعت بازی برگزار می‌شود. دسته‌ها و نامزدهای مراسم امسال یعنی The Game Awards 2018 مشخص شده‌اند.
دلیل کاهش نرخ ارز چیست؟
یک عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در خصوص علت نوسانات ارزی نکاتی را بیان کرد.
پیگمالیون؛ راهی رایگان و اثربخش برای افزایش سود و راندمان
از رحم اجاره‌ای و وضعیت پدر و مادر و صاحب رحم چه می‌دانید؟
مهارت‌های ارتباط موثر؛ ارتباط موثر چیست؟
انعطاف پذیری عصبی و کارایی آن در زندگی
جمعه دوم آذر بزرگترین حراج سال بامیلو برگزار می‌شود
چگونه از پس شیطنت‌های کودکان و دانش‌آموزان برآییم؟
اهدای جسد به دانشگاه علوم پزشکی، چگونه است؟
مادران افسرده، فرزندان افسرده تربیت می‌کنند
چگونه عکس پاییزی بگیریم؟
نظافت برج، مجتمع مسکونی و تجاری