علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

08:34 ۲۰۶ روز و ۱۴ ساعت پیش برترین ها 1,603 0
         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

گاهی به زندگی‌تان و خودتان شک می‌کنید، روز‌هایی احساس خوبی ندارید و از خودتان راضی نیستید و ...، همه‌ی این‌ها یعنی اینکه همچنان تمایل دارید رشد کنید و کامل شوید. یعنی می‌توانید خویش آگاهی‌تان را پویا نگه دارید و هدفمند باشید.

برترین ها

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی:

صورتحساب‌های این ماه را پرداخت کرده‌اید

حتی شاید توانسته باشید مقداری هم پس انداز کنید. فرقی نمی‌کند مبلغ صورتحساب‌ها چقدر بوده یا چه اندازه تاخیر داشته‌اید مهم این است که بالاخره این کار را انجام داده‌اید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

خودتان را گاهی زیر سوال می‌برید

گاهی به زندگی‌تان و خودتان شک می‌کنید، روزهایی احساس خوبی ندارید و از خودتان راضی نیستید و ...، همه‌ی اینها یعنی اینکه همچنان تمایل دارید رشد کنید و کامل شوید. یعنی می‌توانید خویش آگاهی‌تان را پویا نگه دارید و هدفمند باشید. بهترین آدمها کسانی هستند که در پایان روز از خود می‌پرسند: شاید راه بهتری هم برای انجام کارهایم وجود داشته باشد، چرا که نه؟!

شغلی دارید

فرقی نمی‌کند روزی چند ساعت کار می‌کنید و چقدر حقوق می‌گیرید، به هر حال شما پولی در می‌آورید که در هزینه‌ها کمک‌تان می‌کند، غذایی برای خوردن فراهم می‌کنید، لباسی برای پوشیدن و سقفی که در زیر آن آرامش داشته باشید. مهم نیست اوضاع جوری که انتظار داشتید پیش نمی‌رود، گاهی واقعا تقصیر شما نیست. شما باید بابت استقلالی که دارید و می‌توانید از پس خودتان بربیایید، به خودتان احترام بگذارید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

برای پرداختن به کاری که دوست دارید وقت دارید

حتی اگر کار مورد علاقه‌تان «لم دادن روی کاناپه و تماشای سریال محبوب‌تان» باشد!

نگران وعده‌ی بعدی غذای‌تان نیستید

چیزهایی برای خوردن در یخچال یا کابینت آشپزخانه‌تان دارید و می‌توانید انتخاب کنید چه بخورید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

از غذایی که می‌خورید لذت می‌برید

صرفا برای بقا غذا نمی‌خورید؛ خوردن برای‌تان لذتبخش است.

یکی دو دوست واقعا صمیمی دارید

خیلی‌ها تعداد دوست‌ها برای‌‌شان مهم است اما بالاخره می‌فهمند که این تعداد دوستان نیست که دلگرم‌شان می‌کند بلکه کیفیت دوستی‌شان است که پشتوانه‌شان می‌شود. دوستانی که با شما گرم و صمیمی‌اند، شما را قبول دارند و در روزهای خوشی و ناخوشی کنارتان هستند، سرمایه‌های واقعی‌اند و اگر شما حتی فقط یکی دو تا از این دوستان داشته باشید سرمایه دارید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

همان آدمی نیستید که پارسال بودید

همیشه چیزهایی هست که بخواهید آنها را یاد بگیرید، مشغول‌شان شوید و می‌توانید راههای بهتر شدن و تغییر کردن را پیدا کنید. این خیلی ارزشمند است.

همیشه فرصتی برای سرگرمی و شاد بودن پیدا می‌کنید، هر چند جزئی

شاید سالها باشد که به کنسرت نرفته‌اید اما گاهی برای خودتان کتاب می‌خرید، به یک سفر یک روزه به شهر مجاور می‌روید و مجبور نیستید تمام ساعت‌های روز را کار کنید تا زنده بمانید!

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

زیاد درگیر تیپ و ظاهرتان نیستید

مثل خیلی‌ها مدام استرس ِ «چی بپوشم» ندارید! همین که سر و وضع‌تان مرتب و معقول باشد برای‌تان کافیست و اگر به جشن عروسی دعوت شوید، کام‌تان را با وسواس نشان دادن نسبت به لباس و آرایش و ... تلخ نمی‌کنید و بلدید به خوبی از شادی‌ها لذت ببرید و در عین حال در نوع خودتان بهترین باشید و در حد خودتان بدرخشید.

حس ششم‌تان خوب کار می‌کند

همیشه هوشیار و آگاه بودن صفت بسیار مهم و به درد بخوری است که باید بابت داشتن آن به خود ببالید. اینکه بتوانید با خود واقعی‌تان ارتباط برقرار کنید و حس کنید چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست، یعنی چند قدم جلوتر از بقیه‌اید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

بابت گذشته خودتان را سرزنش نمی‌کنید و تاسف نمی‌خورید

خیلی اوقات آدمها گذشته‌شان را مدام با خود حمل می‌کنند و زمان حال‌شان آغشته به تلخی‌ها و شکست‌های گذشته‌ است. رها نشدن از گذشته، کودک درون را می‌کُشد. اما شما تنها چیزی که از گذشته با خود دارید، عبرت‌هایی است که از اشتباهات خود گرفته‌اید، پس حالا انسان بهتری هستید با حال خوب!

فضایی متعلق به خودتان دارید

لزوما این فضا نباید یک خانه یا آپارتمان مستقل باشد (اگر باشد که عالیست!). شما به یک اتاق، یک گوشه، یک میز یا هر فضای کوچکی که بتوانید در آن استراحت کنید و تمرکز داشته باشید نیاز دارید؛ جایی که بتوانید فرمانروای دنیای کوچک خودتان باشید.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

از روابط سمی بیرون زده‌اید

تقریبا همه‌ی ما افرادی را در اطراف خود داریم که حال‌مان را بد می‌کنند، مهم این است که مهارت فاصله گرفتن از آنها را بلد باشیم. اگر می‌توانید خودتان را از این آدمها و روابط ناسالم نجات دهید پس قوی و دانا هستید.

علاقه‌مندی‌هایی دارید

علاقه‌مندی‌های شما ممکن است داشتن یک زندگی شادتر، حفظ روابط دوستانه، فیلم تماشا کردن، عضویت در گروههای اجتماعی و یا هر چیز دیگری باشد؛ اگر موضوعاتی در زندگی‌تان وجود دارد که همیشه اشتیاق کشف تازه‌هایش را دارید پس زندگی‌تان خوب پیش می‌رود.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

بلدید از خودتان چطور مراقبت کنید

می‌دانید به چند ساعت خواب نیاز دارید تا شاداب باشید، می‌دانید وقتی دل‌تان آزرده است و غمگینید به چه کسی مراجعه کنید، می‌دانید چه چیزی حال‌تان را خوب می‌کند و ...

هدف دارید و برایش سخت تلاش می‌کنید

حتی اگر واقعا خسته‌اید و احساس می‌کنید انگار کیلومترها دویده‌اید، باز هم رویای‌تان پُررنگ است و به شما انگیزه می‌دهد.

         علائمی که نشان می‌دهد زندگی‌تان از آنچه فکر می‌کنید بهتر است

اما انعطاف ناپذیر و بی‌گذشت نیستید

شادترین و سازگارترین آدمها کسانی هستند که می‌دانند با شرایط چگونه تا کنند و از هر موقعیتی، ایده آلش را بسازند، آنها به موقع حساس و دقیق‌اند و به موقع سهل گیر و انعطاف پذیر.

ناکامی‌هایی را پشت سرگذاشته‌اید

شما می‌توانید چالش‌های اکنون‌تان را با چالش‌هایی که قبلا داشته‌اید و از پس‌شان برنیامده‌اید مقایسه کنید و به خودتان این اطمینان را بدهید که با تجربه شده‌اید. شما درک می‌کنید که زندگی راحت‌تر نشده، بلکه این شما هستید که باهوش‌تر و قوی‌تر شده‌اید.


گروه های زیر مجموعه سبک زندگی

لباس و مد
لباس و مد

آخرین اخبار

درآمدهای ارزی غیر نفتی اولویت آزمایشگاههای راهبردی است
مشهد- ایرنا- مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوریهای راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه توجه بیشتر به ظرفیتهای داخلی و کشف راههای کسب درآمدهای غیرنفتی باعث پیشرفت کشور خواهد شد،گفت که ارتقا تعاملات بین المللی این آزمایشگاهها با هدف افزایش درآمدهای ارزی اولویت دارد.
برف برخی مناطق شمال استان سمنان را سفیدپوش کرد
سمنان- ایرنا- بارش برف در سی و چهارمین روز از سال 98 و در سومین روز اردیبهشت ماه برخی مناطق شمال و شمال شرقی استان سمنان را سفیدپوش کرد.
معاون وزیر کشور: مشارکت و رقابت مهمترین ارکان انتخابات است
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی وزیر کشور گفت: مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت چهار رکن و پایه مهم در انتخابات جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.
چهره اثرتاریخی بندمیزان در شوشتر نمایان شد
اهواز - ایرنا - اثر تاریخی بندمیزان یکی از آثار ثبت جهانی شوشتر که با افزایش دبی سد گتوند تا مرز یک هزار و700متر مکعب در ثانیه، به طور کامل زیر آب رفته بود با کاهش دبی خروجی آب سد، چهره آن بار دیگر نمایان شد.
دانشگاه خلیج فارس با اتریشی ها تفاهمنامه همکاری امضا کرد
بوشهر-ایرنا- دانشگاه خلیج فارس در راستای توسعه روابط و همکاری های بین الملل خود روز سه شنبه در آیینی با دانشگاه فنی TU Wien اتریش تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
اسکان دائم با لوازم، نیاز فوری سیلزدگان- پیمان پاکزاد*
پلدختر- ایرنا- سیل برای مردم و مسئولان آزمون بزرگی بود که تمام اقشار جامعه و نهادهای دولتی و غیردولتی را منسجم و متحد کرد، به طوری که سیل دیگری بنام کمک های مردمی راهی مناطق سیل زده کشور شد اما اکنون نیاز اصلی سیلزدگان تغییر کرده و آنها به جنس دیگری از کمک ها نیاز مبرم دارند.
نقش برجسته ادارات کل اقتصاد و دارایی استانها در رونق تولید
ارومیه - ایرنا - سال 1398 در حالی از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان «رونق تولید» مزین شد که نوسان نرخ ارز طی سال گذشته نه تنها قدرت خرید مصرف‌کنندگان را کاهش داد بلکه با افزایش قیمت مواد اولیه و هزینه‌های تولید، مشکلاتی را نیز برای تولیدکنندگان ایجاد کرد.
گلستان در پرداخت خسارت از دیگر استان های سیل زده عقب تر است
گرگان - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت که پرداخت خسارت سیل در این استان به دلیل تاخیر در ارزیابی و کارشناسی از دیگر استان های سیل زده عقب تر است.
دانلود فیلم لس آنجلس تهران با کیفیت FULL HD در حلال دانلود
نسخه کامل فیلم سینمایی لس آنجلس تهران به کارگردانی تینا پاکروان امروز سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه توسط شرکت هنراول و در سایت دانلود قانونی حلال دانلود منتشر شد.
معرفی فرصت‌های شغلی ایرانسل
دومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران جابکس ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ۲ تا ۵ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود و ایرانسل در غرفه اختصاصی خود در سالن ۳۸A فرصت‌های شغلی خود را به متقاضیان ارائه می‌کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

نگرانی درباره شرایط جسمی شیخ زکزاکی
یکی از اعضای جنبش اسلامی نیجریه اظهار داشت: حال شیخ زکزکی اکنون بسیار وخیم است و ایشان مریض هستند و دولت نیجریه هم او را بدون هیچ جرمی زندانی کرده است و ما درمورد اوضاع جسمانی ایشان بسیار نگران هستیم.
نمی‌توانید مرا استیضاح کنید
رئیس‌جمهور آمریکا در حساب توییتر خود ضمن انتقاد از دموکرات‌ها اعلام کرد هیچکس نمی‌تواند او را استیضاح کند.
بهمن کشاورز درگذشت
تهران - ایرنا - بهمن کشاورز وکیل دادگستری و حقوقدان برجسته کشور صبح امروز(سه شنبه) در 75 سالگی به علت عارضه قلبی در بیمارستان مهراد تهران در گذشت.
جنبش کتاب‌بازها علیه رکود
شمارگان کتاب‌ها متاسفانه به 200 یا 300 نسخه رسیده است. البته بماند که برخی ناشران ممکن است حتی یک نسخه کتاب منتشر کنند، اما در بهترین حالت شمارگان کتاب‌ها از 500 نسخه بالاتر نخواهد رفت.
جایزه ۱۰ میلیون دلاری آمریکا برای از کار انداختن سیستم مالی حزب‌الله
آمریکا ضمن تأکید بر تعهد خود برای استفاده از تمامی امکاناتش به منظور از بین بردن شبکه مالی حزب‌الله، ۱۰ میلیون دلار جایزه برای شناسایی منابع مالی مقاومت لبنان و اطلاعاتی که به دستیابی آمریکا به سه تن از گردانندگان امور مالی آن شود، تعیین کرد.