فیسبوک، رقیب جدید لینکدین

15:05 ۴۲۸ روز و ۶ ساعت پیش ایتنا 613 0
فیسبوک، رقیب جدید لینکدین

ایتنا - فیسبوک با افزودن گزینه Jobs به صفحات رسمی سازمان‌ها، کسب و کار استخدام لینکدین را به چالش کشیده است.

ایتنا

به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از techcrunch، فیسبوک این کار با فراهم ساختن امکان تبلیغ موقعیت‌های شغلی در صفحات تجاری در فیسبوک فراهم شده است.گزینه جدید Jobs به شرکت‌ها کمک می‌کند تا ترافیک زیادی را به سمت صفحه فیسبوک خود روانه کنند، و در عین حال به آنها این امکان را هم می‌دهد تا با پرداخت پول به به این شبکه اجتماعی، در چشم کاندیداهای بیشتری نمایان شوند.یکی از سخنگویان فیسبوک در این خصوص می‌گوید: «بر مبنای رفتاری که ما در فیسبوک مشاهده کرده‌ایم، و همینطور با توجه به اینکه بسیاری از شرکت‌های کوچک در فیسبوک از موقعیت‌های شغلی جدید خبر می‌دهند، ما هم به این فکر افتادیم تا با راه‌اندازی یک فاز آزمایشی، پست‌های مربوط به موقعیت‌های شغلی را ارائه کنیم.»یکی از گزینه‌های جدید در فیسبوک در بخش به‌روزرسانی استاتوس، به صفحات شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به‌طور رسمی موقعیت‌های شغلی جدید را همراه با جزئیات همچون عنوان شغلی، دستمزد یا شرایط آن همچون نیمه‌وقت یا تمام‌وقت، با کاربران به اشتراک بگذراند.بدین ترتیب، این فرمت خاص می‌تواند پست موقعیت‌های شغلی را از سایر محتواها متمایز سازد و نظر کارجویان را جلب نماید.این موقعیت‌های شغلی پستی همچنین در صفحات رسمی شرکت‌ها و در برگه‌ای با نام Jobs پدیدار خواهند شد.گفتنی است این ویژگی‌های جدید می‌توانند لینکدین و امثال آن را به چالش بکشند. شاید سال گذشته هم که فیسبوک دست به آزمایش ویژگی Profile Tags زد، در واقع خود را برای این ویژگی‌های جدید آماده می‌نمود.در مقایسه با صفحه «استخدام» موجود در وبسایت سازمان‌ها، این شرکت‌ها بدین ترتیب می‌توانند از افزایش دنبال‌کننده نیز سود ببرند؛ خواه فرد در خصوص موقعیت شغلی از آنها سؤال بپرسد یا نه. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی

پر بازدید ترین اخبار امروز

روزهای نا آرام در راه است- پیشخوان
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۷ دی منتشر می‌شود.
اکبر عبدی؛ سلطان کمدی ایران
دوران بازیگری اکبر عبدی زمانی آغاز شد که دوران بازیگران بسیاری به پایان رسیده بود و سینمای ایران در برنامه‌ریزی دولتی‌اش برای ابراز وجود و تثبیت موقعیت به کمیت بیش از کیفیت احتیاج داشت.
فیلم مستند، فرزند ناتنی سینمای ایران؟!
فیلم مستند فرزند ناتنی سینما نیست. در ایران نگاه به سینمای مستند با بی مهری های زیادی همراه بوده است، اما چه کانون اصلی مستند را تلویزیون بدانیم و چه ندانیم، آثار مستندی وجود دارند که برای پرده سینما ساخته شده اند.
ساز کوک گروه‌ها در جشنواره موسیقی فجر
موسیقی، آب است؛ گذرا، مواج، آرامش بخش، خروشان. سیراب می کند. موج بر می دارد و تو را همراه می برد. غرقه ات می کند. به خروش می آید و پاشان، نفس بندت می سازد. موسیقی، آب است، نه قلمرو می شناسد، نه مرز. بی صدا به تن خاک می نشیند و به زبان نرم، سنگ را هم مغلوب می کند.