همه سازمان‌های سنگاپور به Workplace فیسبوک مجهز می‌شوند

15:41 ۴۳۱ روز و ۱۷ ساعت پیش ایتنا 929 0
همه سازمان‌های سنگاپور به Workplace فیسبوک مجهز می‌شوند

ایتنا - دولت سنگاپور تصمیم گرفت تمام سازمان‌های خود را به سیستم Workplace فیسبوک مجهز کند.

ایتنا

در حالی که بسیاری از سازمان‌ها در تلاشند یکی از دو سیستم Slack یا Microsoft Team را برای همکاری‌های مشترک خود با دیگر مراکز انتخاب کنند، فیسبوک با دولت سنگاپور قراردادی منعقد کرد تا به موجب آن سرویس Workplace خود را در اختیار سازمان‌های این کشور قرار دهد.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از زد.دی.نت، کشور سنگاپور بیش از ۱۴۳ هزار کارمند دولتی دارد که پیش‌بینی می‌شود تمامی آنها از مارس ۲۰۱۷ به خدمات سازمانی فیسبوک مجهز شوند.این طور که «پیتر اونگ» مدیر مرکز خدمات شهری سنگاپور گزارش داد، در حال حاضر هزاران کارمند دولتی سنگاپور از خدمات سازمانی Workplace استفاده می‌کنند و قرار است طی چند ماه آینده همه آنها این پلتفرم را در اختیار بگیرند.او در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد در حال حاضر ۵۳۰۰ سازمان عمومی در ۱۵ آژانس دولتی مختلف به پلتفرم Workplace فیسبوک دسترسی دارند و دولت سنگاپور طرحی را پیش می‌برد که به موجب آن Workplace از اکتبر امسال به عنوان سرویس عمومی برای همکاری‌های سازمانی در سراسر این کشور عرضه شده است. بر اساس پیش‌بینی‌های کنونی، قرار است تمامی مراکز دولتی ارایه دهنده خدمات عمومی در سنگاپور خدمات همکاری‌های مشترک Workplace فیسبوک را به کار برند و البته از نظر زمانی، این سازمان‌ها از مارس بعدی به این سرویس مجهز می‌شوند.مدیر مرکز خدمات شهری سنگاپور اعلام کرد استقرار سیستم سازمانی Workplace فیسبوک بسیار موفق‌تر از پروژه توسعه خدمات سازمانی Cube است که در سال ۲۰۱۳ توسط دولت این کشور ارائه شد. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات

آخرین اخبار

بازیگران درخشان تاریخ سینما (49): آنتونی کوئین
آنتونیو رودولفو کوئین اوکساکا، زاده 21 آوریل 1915 و درگذشته به تاریخ 3 ژوئن 2001، که بیشتر به نام آنتونی کوئین معروف است، بازیگر، نقاش و نویسنده مکزیکی-آمریکایی بود که در فیلم های تجاری موفق و فیلم های تحسین شده بسیاری نقش آفرینی نمود.
«محمدعلی کلی»؛ مردی که همیشه قهرمان می‌ماند
همه کسانی که روزی به دیوار اتاقشان یک کیسه بوکس آویزان کردند و به آن کوبیدند،«محمدعلی کلی» را می شناسند. قهرمانی که سالها قبل سلطان رینگ‌های بوکس بود و هنوز افسانه عاشقان این رشته ورزشی است.
گفت و گو با «عزت الله فولادوند»؛ زمینه و زمانه آقای مترجم
همیشه آراسته لباس می پوشد با کفش های واکس خورده. نه اینکه چون مهمان دارد چند ساعتی آراسته است، نه! سرزده هم که به بهانه رساندن کتاب و یا مجله ای زنگ خانه اش را زده ام، به ثانیه نکشیده دیده ام که آراسته و شق و رق جلوی در ایستاده .
شگفت انگیزترین آتشفشان های جهان اینجاست!
آتشفشان ها از دیرباز منبعی از افسانه ها و اسطوره ها بوده اند. از نظر فرهنگ های باستانی، قدرت آتشفشان ها را تنها می توان به عنوان اقدامات خدایان یا الهه ها توضیح داد. در این مطلب، شگفت انگیزترین آتشفشان های جهان را معرفی می کنیم.

پر بازدید ترین اخبار امروز

روستائیان برای گرفتن وام اشتغال چقدر پول نقد داشته باشند؟
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفته که روستائیان برای گرفتن وام جدید اشتغال باید تا سقف ۲۰ درصد تسهیلات آورده نقدی داشته باشند.
فقط 1 کاسب پلاسکو وام 300 میلیونی گرفت؟
درحالی رئیس ­­اتحادیه پیراهن‌دوزان گفته، از ۱۲۰ کسبه پلاسکو فقط ۱ نفر وام ۳۰۰ میلیونی را گرفته که دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی هم بدون اینکه تعداد وام های پرداخت شده را دقیق اعلام کند، گفته تاکنون برای ۲۹ نفر معرفی نامه صادر شده است.
افشای پُشت‌پرده جوسازی برای گرانفروشی مسکن
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که سودآوری بازار مسکن کمتر از سودآوری بانک است از تلاش عده‌ای سودجو برای بر هم زدن جو آرام مسکن پرده برداشت و گفت: این اطمینان را می‌دهم که در ماه‌های پیش‌رو از سال ۹۶ و سال آینده جهش‌های قیمتی نخواهیم داشت.