2 متهم محکوم به قصاص در زندان شهرکرد مهلت گرفتند

10:01 ۶۹ روز و ۹ ساعت پیش ایرنا 59 0
2 متهم محکوم به قصاص در زندان شهرکرد مهلت گرفتند

شهرکرد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب استان چهارمحال وبختیاری گفت: با وساطت و خیرخواهی معتمدان محلی، قضات دادگستری و کارکنان زندان برای 2 متهم محکوم به قصاص مهلت گرفته شد.

ایرنا

عبدالرضا علیمحمدی روز یکشنبه با اعلام این خبر به رسانه های استان افزود: این 2 متهم به جرم قتل عمد در دادگاه کیفری استان به قصاص نفس محکوم شده بودند که از اولیای دم مهلت و زمان محدود گرفته شد.
وی گفت: براساس حکم داگاه قرار بود متهمان امروز صبح به دار مجازات آویخته شوند، اما برای آنها مهلت دوباره برای کسب رضایت داده شد.
7360/6021


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

خانواده
خانواده

آخرین اخبار

ورامین به شش کتابخانه جدید نیاز دارد
تهران – ایرنا – مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران گفت: شهرستان ورامین با دارا بودن بیش از 300 هزار نفر جمعیت به شش باب کتابخانه جدید نیاز دارد.
در سال گذشته بیشترین کشفیات مواد مخدر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شده است
دبیرکل جدید ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه در سال گذشته بیشترین کشفیات مواد مخدر بعد از پیروزی انقلاب انجام شده است، گفت: باید حساسیت لازم برای همه بخش‌های جامعه ایجاد شود تا از اعتیاد جوانان جلوگیری شود.
عضو فرهنگستان زبان: آثار دبیرسیاقی سرمایه ادبی ایران است
تهران- ایرنا- علی اشرف صادقی زبانشناس و عضو فرهنگستان زبان آثار دکتر سید محمد دبیرسیاقی را دارایی‌های باارزش ادبی ایران خواند.
کاهش ۷۰۰ هزار نفری مصرف کنندگان مواد مخدر
دبیرکل سابق ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه هیچ عدد، رقم و اطلاعاتی محرمانه نیست و همه مردم باید بدانند وضعیت آسیب‌های اجتماعی چگونه است، گفت: در پنج سال گذشته بیش از ۶۵ درصد اقدامات مقابله‌ای مبتنی بر اطلاعات بوده است.
کارگاه عکاسی یوری مچیتف، مجالی برای آشنایی با نگاه های جهانی
انزلی-ایرنا- کارگاه سه روزه عکاسی 'یوری مچیتف' عکاس آثار پاراجانف در انجمن سینمای جوانان انزلی فرصتی مغتنم برای آشنایی با نگاه های جهانی به هنر عکاسی بود .
کاهش مصرف شیشه از ۲۸ به ۸ درصد - رشد ۴۴ درصدی کشفیات موادمخدر
معاون اداری، مالی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اقدامات ستاد مبارزه با مواد مخدر در کاهش مصرف مواد پرخطر گفت: بر همین اساس مصرف شیشه در کشور از ٢۵ تا ۲۸ درصد به ٨ درصد کاهش یافته و از رتبه سوم مصرف مواد به رتبه دوم رسیده است.
اخبار اجتماعی ایسنا در آخرین شنبه مهرماه
کاهش معلمان ارزبگیر، مجازات والدین در برابر محرومیت از تحصیل فرزندان، کاهش مصرف شیشه از ۲۸ به ۸ درصد ، بهبود شرایط بهداشتی سلامت زنان ایران، درخواست استاندار تهران از وزارت نفت برای محاسبه سهم شهرداری از صرفه‌جویی مصرف انرژی و آغاز طرح ترافیکی ویژه اربعین مهمترین عناوین اخبار اداره اجتماعی ایسنا است که طی روز شنبه (۲۸ مهرماه) منتشر شده است.
فیلم کوتاه زندگی لزج از قزوین به جشنواره تیرانا راه یافت
قزوین - ایرنا - فیلم کوتاه زندگی لزج به کارگردانی محسن مهری از قزوین به جشنواره بین المللی کشور تیرانا در کشور آلبانی راه یافت.
درخشش فیلم‌های کوتاه ایرانی در جشنواره های جهانی
تهران - ایرنا - فیلم‌های کوتاه ایرانی در ادامه حضور خود در جشنواره‌های خارجی این هفته نیز در جشنواره‌های خارجی خوش درخشیدند.
توضیحات اتحادیه امور اجرایی معاینه فنی کشور  در مورد یک خبر
روابط عمومی اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور در نمابری درباره اظهارات اخیر معاون شهردار تهران در خصوص اجرای فاز دوم طرح کاهش توضیحاتی ارائه کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آخوندی متن استعفای خود را منتشر کرد
تهران- ایرنا - عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی متن استعفای خود از مقام وزارت را که دهم شهریورماه سال جاری نوشته شد امروز (شنبه) منتشر کرد و در آن آورده است با توجه به اختلاف نظر در شیوه بازآفرینی شهری خواهان کناره گیری از همراهی با هیات دولت دوازدهم است.
ادامه کری خوانی تیلور برای حسن یزدانی
با برگزاری مراسم قرعه کشی ۴ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در بوداپست مجارستان، همه نگاه‌ها به مصاف حساس حسن یزدانی مقابل دیوید تیلور و حسین خانی مقابل جردن باروز، ۲ چهره شاخص کشتی آمریکا خواهد بود.
ردِ یک شایعه درباره جایگزین شریعتمداری
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت تاکنون گزینه‌‌ای به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت و معدن و تجارت، به مجلس و مشخصاً کمیسیون معرفی نکرده است.
میرباقری: انتخاب بازیگران «سلمان فارسی» آغاز شد
داوود میرباقری کارگردان مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» از آغاز انتخاب بازیگران این سریال فاخر خبر داد.
72 درصد از ابلاغ اوراق قضایی در قم الکترونیکی انجام می شود
16 پرونده تخلف ارزی در سمنان تشکیل شد
اعضای یک شرکت هرمی در همدان دستگیر شدند
دستور اجرای دادنامه‌ افزایش مرخصی زایمان دیوان عدالت صادر شد
افزون بر15 هزار پرونده وارد شوراهای حل اختلاف شد
مردم با وقف های جدید آشنا می شوند
سه فروشگاه متخلف لوازم کشاورزی در کهنوج پلمپ شد
آژانس هواپیمایی متخلف سه ماه تعلیق می شود
سه مرکز CNG و توزیع کپسول گاز پر خطر در کرمان  پلمپ شد
مهمترین عامل ضعف یک ملت از بین بردن اعتقادات آن است